אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #20135 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20135   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
127877 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:07   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בכירים בימין ינאמו בכנס למען יוזמת השלום הערבית  

בין הנואמים המפתיעים בכנס לקידום הסכם על בסיס גבולות 67': ח"כ אבי וורצמן מהבית היהודי, זאב

אחד האירועים היותר מסקרנים בפוליטיקה הישראלית יתקיים בכנסת ביום שני הקרוב, ובעיקר בזכות זהותם הפוליטית של המשתתפים בו: סגן שר החוץ זאב אלקין (הליכוד-ביתנו), סגן שר החינוך אבי וורצמן (הבית היהודי) וח"כ יצחק כהן (ש"ס). מדובר באירוע ההשקה של "השדולה לפתרון הסכסוך הישראלי-ערבי" שיעמוד בסימן יוזמת השלום של הליגה הערבית.

את השדולה הקים ח"כ חיליק בר (העבודה) שמדגיש כי הכנס יוקדש ליוזמת הליגה הערבית להכרה בישראל תמורת נסיגה לקווי67' עם תיקוני גבול הכוללים חילופי שטחים. בהזמנה שנשלחה לקראת האירוע נכתב במפורש כי הוא יעמוד בסימן "ישראל ויוזמת הליגה הערבית".

בר מציין כי יידע את אלקין ואת וורצמן בעובדה זו. "אני מעוניין להעלות את הנושא לא כאירוע של המרכז והשמאל אלא כסוגייה חוצה מפלגות, כנושא שהמערכת הפוליטית כולה חייבת להתייחס אליו", הסביר .
השתתפותו של וורצמן באירוע מפתיעה נוכח עמדתו התקיפה של יו"ר מפלגתו נפתלי בנט נגד כל משא ומתן מדיני שיביא להקמת מדינה פלסטינית.

בשבוע שעבר אמר בנט בעצרת שנערכה ב"מרכז הרב" ביום ירושלים: "בימים האחרונים אנחנו שומעים על יוזמות מסעודיה מאמריקה. יש האומרים ביושר שהם בעד לחלק את ירושלים. איתם יש לי ויכוח, ואני לא אוותר בוויכוח הזה לעולם. אך יש את'המחלקים הסמויים' - אלה האומרים שהם נגד חלוקת ירושלים אבל הם בעד מדינה פלסטינית. הם לא מספרים לנו שהם יביאו אותנו למסירת הר הזיתים, היכן שקבורים הרב קוק מצד אחד ואליעזר בן יהודה ובנו איתמר בן אבי מצד שני, ועולי הגרדום מאיר פיינשטיין ומשה ברזני ומנחם בגין. הם לא מספרים לנו שהם יביאו אותנו למסירת הר הבית והעיר העתיקה - שהם לב ליבו של העם היהודי - ולב לא ניתן לחלוקה. ואני שואל: איפה בדיוק תהיה עיר הבירה של המדינה הפלסטינית? ביריחו? בבית לחם? בברלין? ירושלים היא שלנו. ירושלים היא של הסבא של הסבא שלי ושל הנכד של הנכד שלי. אין לי או לאף אחד אחר זכות לחלק אותה".

לכינוס בכנסת יגיע גם הלורד ג'ון אלדרדייס, שקיבל תואר אצולה בזכות תרומתו לכינון השלום בצפון אירלנד. בר מסביר כי הוא מנסה ליצור הסכמה רחבה למטרות השדולה. "היו שתמהו למה אני מזמין חברי כנסת מהימין", הוא אומר. "הסברתי להם שכדי לקדם את היוזמה המדינית אי אפשר להתבוסס רק במיץ של עצמנו במרכז ובשמאל. המטרה שלי היא לנסות ולגבש הסכמה רחבה בכנסת סביב יוזמת השלום הערבית כדי שנוכל לבוא לראש הממשלה ולומר לו שיש בכנסת תמיכה ביוזמה וצריך לבדוק אותה ולהתייחס אליה. יחד נשב, משמאל ומימין, נחשוב ונקדם את הפיתרון, נקדם שלום. אני שמח שבאירוע ישתתף גם ח"כ יצחק כהן מש"ס, שכבר הודיע לי כי הוא תומך מאוד בהיענות ישראלית ליוזמה המדינית הערבית ואולי זה מסמל התמתנות של ש"ס תחת הנהגתו של דרעי".

ח"כ כהן השתתף בשבוע שעבר בכינוס של ארגוני שלום בטורקיה ביחד עם חברו למפלגה, ח"כ ניסים זאב. זו היתה הפעם הראשונה, מאז משבר ה"מרמרה", שמשלחת של חברי כנסת השתתפה באירוע פוליטי-מדיני בטורקיה.

מקור: http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/470/223.html?hp=1&cat=402&loc=50

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ואז נחליף את מילות התקווה: עכשיו כבר אבדה תקוותנו... דוידזון 16.05.13 12:08 1
  ממתי זה ימין? Dudi 16.05.13 12:11 2
  אבי וורצמן - אתה מאכזב!!! דוידזון 16.05.13 12:18 3
     חכה לתגובה שלו חיפושית 16.05.13 12:26 4
         אם הוא הולך לשם ונואם הוא נותן להם לגיטימציה PASTE 16.05.13 14:15 8
     הוא נואם נגד... Av2 16.05.13 22:06 9
  ופה לעגו לעורך ynet שאמר שרוב העם שמאלנים יוסריאן 16.05.13 12:30 5
  הצריף היהודי = מפז''ל 2 PASTE 16.05.13 14:04 6
  הפוליטיקאים היחידים שייצגו את הימין הם: פרופסור אריה אלדד וד''ר מיכאל בן ארי dave333 16.05.13 14:06 7
     נכון. אנונימית 16.05.13 22:35 10
     כנראה אין מספיק קליינטים לקיצונות RingO 16.05.13 23:07 11
     אם הוא יגיד שם מה שצריך להגיד הלך על השמאל אריאל5 16.05.13 23:09 12

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
127877 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:08   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ואז נחליף את מילות התקווה: עכשיו כבר אבדה תקוותנו...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Dudi
חבר מתאריך 4.3.07
10331 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:11   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ממתי זה ימין?  
בתגובה להודעה מספר 0

ממתי?

אין כמעט ימין בכנסת. כולם שמאל כזה או שמאל אחר.

ידי לא היתה במעל, לא הצבעתי ליכוד, אני ימני

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
127877 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:18   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אבי וורצמן - אתה מאכזב!!!  
בתגובה להודעה מספר 0

חיפושית
חבר מתאריך 4.2.02
48749 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:26   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. חכה לתגובה שלו  
בתגובה להודעה מספר 3

מי אמר שהוא בעד?

וגם אם הוא בעד, רוב המצביעים שלו נגד.. והוא יראה את הדלת
בבחירות הבאות..

ואגב,

כאילו שזה לא חשוב,,

הן וורצמן והן זאב, אינם "בכירים בימין"

האמונה: http://haemuna.weebly.com/

PASTE
חבר מתאריך 18.4.11
36854 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    14:15   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אם הוא הולך לשם ונואם הוא נותן להם לגיטימציה  
בתגובה להודעה מספר 4

Av2
חבר מתאריך 1.4.12
245 הודעות
אור ליום ששי ח' בסיון תשע''ג    22:06   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. הוא נואם נגד...  
בתגובה להודעה מספר 3

יוסריאן
חבר מתאריך 2.4.12
14185 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    12:30   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ופה לעגו לעורך ynet שאמר שרוב העם שמאלנים  
בתגובה להודעה מספר 0

Washington Irving

PASTE
חבר מתאריך 18.4.11
36854 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    14:04   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הצריף היהודי = מפז''ל 2  
בתגובה להודעה מספר 0

מפלגת עסקני המסרחי לכל דבר

dave333
חבר מתאריך 26.7.08
35699 הודעות
יום חמישי ז' בסיון תשע''ג    14:06   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הפוליטיקאים היחידים שייצגו את הימין הם: פרופסור אריה אלדד וד''ר מיכאל בן ארי  
בתגובה להודעה מספר 0

אין ייצוג לימין - בכנסת הנוכחית.

אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
7630 הודעות
אור ליום ששי ח' בסיון תשע''ג    22:35   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. נכון.  
בתגובה להודעה מספר 7

מסתננים לאזרחי ישראל:"תחזרו לרוסיה,לתימן,למרוקו.זאת לא המדינה שלכם ואנחנו נשאר פה ונתחזק"

RingO
חבר מתאריך 30.12.08
6311 הודעות
אור ליום ששי ח' בסיון תשע''ג    23:07   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כנראה אין מספיק קליינטים לקיצונות  
בתגובה להודעה מספר 7

הבית היהודי ימנים לא פחות מבן ארי, אבל הם לא מתלהמים. וורצמן לא תומך ביוזמה הערבית חלילה.

אריאל5
חבר מתאריך 5.1.09
7058 הודעות
אור ליום ששי ח' בסיון תשע''ג    23:09   16.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אם הוא יגיד שם מה שצריך להגיד הלך על השמאל  
בתגובה להודעה מספר 7

תחשבו מה קורה שיש לך שמאלנים אכולי שטיפת מוח שלא יודעים כלום מהאמת ושומעים אותה לראשונה בחייהם 50% מהם יעברו לימין באותו ערב.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות