אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #243266 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 243266   
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:00   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תמונת מצב לקראת בחירות 2016 לנשיאות ארצות הברית  

 
   אשכול קודם - https://rotter.net/forum/scoops1/234604.shtml


מסע הבחירות


המפלגה הדמוקרטית

הסתבכותה של קלינטון

הילרי קלינטון מסובכת מעל לראש. זה לא מה שהרפובליקנים חושבים, זה מה שהדמוקרטים מתחילים לחשוב. שורה של סקרים שפורסמה באחרונה המחישו את עצמת הפגיעה בה לאחר התפוצצות פרשת המייל האישי – גם כלפי פנים וגם כלפי המתמודדים מבחוץ. הסיקור התקשורתי נוטה עתה לרעתה, רשויות החוק מתחילות כעת לחקור את הפרשה, היא ברוב הזמן נמצאת במגננה והממסד הדמוקרטי שאמור לטפח אותה בתור המתמודדת המובילה מתחיל לחשוש שמא היא אינה המועמדת הטובה ביותר לנשיאות.

פרשת המייל האישי – מהי? במהלך כל כהונתה כמזכירת המדינה האמריקנית השתמשה קלינטון בשרת דואר אלקטרוני פרטי לניהול ענייני המשרד בלא שההתכתבויות בו זכו לאבטחת מידע כמתחייב ומבלי שחילופי הדברים בו תועדו כנדרש. קלינטון טענה שהיא התנהלה כך מטעמי נוחות והוסיפה שלא הועבר מידע מסווג בשרת הפרטי וכי את כל ההתכתבויות הציבוריות היא העניקה לממשל. אבל הציבור התקשה לקבל זאת: העובדה שהתכתבויות שהוגדרו על ידי צוותה כ"פרטיות" נמחקו כליל והפרסומים בכלי התקשורת על כך שקלינטון שלחה דרך השרת מידע מסווג הביאו רבים לדרוש ממנה למסור את השרת כולו לבדיקה חיצונית.

בתחילת החודש הסכימה סוף סוף קלינטון למסור את השרת לחקירה מלאה במשרד המשפטים, אחרי שכבר מספר רשויות שלטון בהם גם הבולשת הפדרלית החלו בחקירת האירועים. בשלב הזה היא כבר הודתה ששגתה בהתנהלותה אך המשיכה לטעון שלא היה בכך מעולם הפרה של הכללים או של החוק. כעת במשרד המשפטים יצטרכו לבדוק את כל אותם 30 אלף התכתבויות שקלינטון העבירה אליהם וגם לנסות להתחקות אחר אותם 31 אלף הודעות שהוגדרו כ"פרטיות" ושנמחקו מן השרת.

מכל הסיפור הזה אין שום אפשרות להסיק שמסע הבחירות של קלינטון אבוד. במידה מסוימת אף ההיפך – השערוריות המנופחות הללו שמגיעות בשלב כה מוקדם במסע הבחירות יכולות לחשל אותה בתום הדרך הכמעט בטוחה לשריון מועמדותה לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית לקראת העת בו יחול המאבק הכללי מול היריב הרפובליקני כשכל החומרים הללו יהיו חדשות ישנות. אם מצויה לקלינטון סכנה, ואכן מצויה כזו, היא דווקא מצד הביקורת הציבורית כלפי אופיה וכלפי העמדות האידאולוגיות שלה.לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תהיותיו של ביידן

בעוד מצבה של הילרי קלינטון הולך ומחמיר, שוקע סגן הנשיא ג'ו ביידן בתהייה שמא עליו להתמודד על מועמדות המפלגה הדמוקרטית לנשיאות. בשבועות האחרונים הוא עושה כל רושם שבכוונתו להצטרף למירוץ ולאתגר את קלינטון בתוך המפלגה: הוא מדבר עם פעילים, נהנה מתרומות שמתחילות לזרום, נפגש עם הסנטורית אליזבת וורן שעשויה לרוץ כסגניתו וקיבל את ברכת הנשיא אובמה. ביידן כבר התמודד על הנשיאות ב-2008 וב-1988 ובתווך הוא כיהן כסנטור בכיר - אחד השועלים הפוליטיים של וושינגטון.

בראייה האמריקנית, ובכל מובן לשוני, סגן הנשיא הוא האדם השני בחשיבותו. ה"סגן". הוא המנוסה ביותר מבחינת האפשר בניהול הרשות המבצעת וזה שמחזיק במפתחות להבנת ההתנהלות בבית הלבן אחרי בילוי ארוך-שנים שם. אין שום סיבה הנראית לעין שלא לראות בו כיורש הטבעי של השלטון. יתרה מזאת, בעוד במערכת הבחירות הזו התמודדותו של ביידן לא נלקחה עד עתה ברצינות, אסור לשכוח שבהיסטוריה הפוליטית בארה"ב סגני נשיא תמיד ניסו את מזלם בהתמודדות על המשרה הרמה. הפעם היחידה ב-90 השנים האחרונות שבהן לא ניסה סגן נשיא להתמודד על הנשיאות בבחירות פתוחות הייתה בשנת 2008.

אז מה מונע מביידן להחליט להצטרף? סביר להניח שהוא תוהה האם עליו להתבזות במעמדו המכובד מול הילרי קלינטון שבכל זאת מובילה כעת את המירוץ ובכלל מוכרת יותר ממנו (ראו סרטון הומוריסטי להלן). הוא אולי אף חושש כי בגילו המתקדם הוא עלול להיכשל בכך - שמועה עקשנית אומרת שהוא יבטיח להיות נשיא לכהונה אחת במטרה להוריד מסדר היום את העניין הזה. הוא גם מכיר את הפה הגדול שלו ואת התקריות התקשורתיות השונות שעומדות לו לרועץ ויהוו מוקד לשיח תקשורתי אם יחליט לרוץ.

עם זאת, אחרי ירידת קרנה של קלינטון ולאחר מותו של בנו בו ביידן שביקש ממנו כמעין צוואה אחרונה להתמודד על הנשיאות נראה שביידן החליט בכל זאת לשקול בחיוב את העניין. החלטתו צפויה להתקבל במהלך החודש הקרוב.לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ידיעות נוספות

● הסנטור העצמאי והסוציאל-דמוקרטי ברני סנדרס הוא כנראה הפוליטיקאי המעניין ביותר את הציבור אם לשפוט על פי כמות המשתתפים בעצרות הבחירות שלו. בתחילת החודש הוא ביקר בחוף המערבי של ארה"ב וכינס 12 אלף איש בסיאטל, 20 אלף בפורטלנד ו-27 אלף בלוס-אנג'לס - שיא אחר שיא. באל איי הוא גם זכה לתמיכת הקומיקאית שרה סילברמן (ראו וידאו למטה).

● ביום שישי האחרון התכנס הועד הדמוקרטי הלאומי במדינת מינסוטה בראשותה של יו"ר המפלגה דבי וסרמן-שולץ לכינוס הקיץ השנתי. כל המתמודדים הדמוקרטים הגיעו לשאת נאומים במטרה לשכנע את הקהל הביתי מדוע הם הטובים ביותר לזכות במועמדות המפלגה לנשיאות. הנה לינקים לקטעי הוידאו של נאום קלינטון ושל נאום סנדרס.לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב


המפלגה הרפובליקנית

טראמפ עדיין בכותרות

גם אל תוך החודש הזה דונלד טראמפ ממשיך להיות הסיפור המרכזי במערכת הבחירות המקדימות של הרפובליקנים. מה שנראה להנהגת המפלגה כשעשוע לימי הקיץ הופך לאט לקדרות בתקופת הסתיו, כשנראה כי אין בכוונתו של טראמפ להיעלם מהכותרות בקרוב ולהפסיק את מה שבכירי המפלגה רואים כפגיעה בתדמיתם באמצעות שורה של תקריות ושערוריות מיותרות.

את החודש הזה התחיל טראמפ בעימות בלתי נגמר עם רשת Fox News ועם המגישה הפופולרית מייגן קלי והמשיך עם עימות מול מגיש חדשות פופולרי אחר מרשת הטלוויזיה ההיספנית "יוניוויז'ן" חורחה ראמוס שסולק ממסיבת עיתונאים אותה ניהל. קהל הנשים וקהל ההיספנים הם מן החשובים ביותר בבחירות באמריקה ואותם מצליח טראמפ להרחיק בהתנהלותו הגסה.

ישנן סיבות נוספות לממסד הרפובליקני לחשוש ממנו. הוא מתעקש שלא להתחייב לתמוך במועמד הרפובליקני הנבחר ולהימנע מריצה עצמאית - דבר שעלול להכשיל את המפלגה להשתלט על הבית הלבן; באחרונה הוא הופיע בערוץ הכלכלי "בלומברג" וטען כי יש להעלות את נטל המס על העשירים - דעה לא פופולרית במפלגה; עברו הדמוקרטי מטיל ספק בעיני המפלגה בנושא נאמנותו לעמדות שמרניות וכוונותיו האמיתיות; וההאשמות הישנות על אונס רעייתו ממשיכות לרחף מעליו תדיר (ראו סרטון).

העובדה שהוא עדיין נותר בראש הכותרות מקשה על כל יתר המתמודדים להתבלט ולזכות בתמיכת הקהל הרפובליקני וכמובן גם מקשה על המפלגה בכלל להציג את עמדותיה לקהל הרחב בתקופה בה המועמדת הדמוקרטית היריבה די פגיעה.לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

העימות הרפובליקני השני

המירוץ לנשיאות בצד הרפובליקני ייזכר בתום הבחירות הללו בגלל מניין המשתתפים הגבוה בו - 17 איש. כמות זו הובילה את רשתות הטלוויזיה שנבחרו לשדר את עימותי הפריימריז לערוך הפרדה בין העשירייה המובילה בסקרים שתופיע בעימות המרכזי לבין כל היתר שיופיעו רק בעימות המשני. כך עשתה Fox News במהלך החודש החולף וכך תעשה CNN באמצע החודש הקרוב.

המצב הזה מוסיף עניין למערכת הבחירות שכן הוא מעורר בטבעיות את השאלה האם נראה את מי מהמתמודדים שהיו בעשירייה הראשונה "יורד ליגה" לעימות המשני והאם נראה מישהו מהנותרים עולה לשלב של הגדולים. לפי שעה אכן נראה שיהיו שינויים: בעוד קרלי פיורינה בכל הסקרים מצליחה לעלות שלב לא ברור האם יהיה זה כריס כריסטי או שמא ראנד פול שירדו לעימות המשני.

מכל מקום רשת CNN הבטיחה לשדר את שני העימותים ברצף בשעות הפריים-טיים ב-16 בספטמבר.לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ידיעות נוספות

● הסנטור ראנד פול הצליח השבוע להתגבר על קושי משפטי שהיה מונע ממנו להתמודד לנשיאות ולסנאט יחדיו. החוק בקנטקי אוסר על מועמד להופיע בשני פתקי הצבעה ביום הבחירות המקדימות, אך הרפובליקנים במדינה הסכימו לערוך 2 ימי פריימריז נפרדים ולעקוף בכך את המגבלה בתנאי שפול יממן מכיסו את ההוצאה הזו בסך 250 אלף דולר. הוא הסכים.

● אט אט מצליח האאוטסיידר הנוסף במפלגה הרפובליקנית, הד"ר בן קרסון, לאחוז השפעה בקרב הציבור. בשבוע האחרון מעמדו החל לטפס והוא כעת שני רק לדונלד טרמאפ בשיעורי תמיכת הציבור הרפובליקני בו. בכך הוא הצטרף לטרמאפ ולפיורינה, המתמודדים החיצוניים האחרים, שהצליחו לגבור על כל יתר הפוליטיקאים שבמירוץ. מיהו בן קרסון? בסרטון הבא:לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב


קמפיין הבחירות


תשדירי פריימריז

החלק המרכזי בכל קמפיין בחירות הוא תשדירי הבחירות. בניגוד למצב בישראל, בארה"ב המתמודדים רוכשים את זמן השידור מכספם ולא מקבלים אותו בחינם לדרישת החוק. שם גם לכלי התקשורת אין שום איסור להשמיע תשדירים פוליטיים כפי שמתקיים בישראל.

בתחילת החודש הזה, ועם ההתקרבות למועד הבחירות המקדימות בחורף, התגבר קצב התשדירים. קלינטון העלתה תשדיר טלוויזיוני ראשון במערכת הבחירות לקהל באיווה ובניו-המפשייר שיצטרך להתרגל לשידורו בשבועות הקרובים. בוש גם הוא יחל בחודש הקרוב בתשדירים שלפחות חלק מהם ינסו לתקוף את טרמאפ, כשבמקביל ממש טראמפ מעלה תשדירים לתקוף אותו למרות שטען בפני כתבי חדשות כי בכוונתו להתמקד רק בתשדירי בחירות חיוביים. להלן לינקים לכמה מתשדירי הבחירות המדוברים:

ביקורים רשמיים

הדרך השנייה לפנות אל הקהל לבד מתשדירי בחירות היא באמצעות עצרות בחירות והופעות פומביות. בשנה האחרונה, גם לפני התחלת הקמפיין וההכרזות הרשמיות, החלו המתמודדים השונים לחרוש את שתי המדינות הראשונות שמקיימות בחירות מקדימות - איווה וניו-המפשייר. בתרשים שלהלן ניתן לראות כמה ביקורים ערך כל מתמודד במדינות הללו בשנה האחרונה.

ניתן לראות שברני סנדרס שבלאו הכי זוכה לקהל רב בכל עצרת בחירות מצדיק בנתונים הללו את שיעורי התמיכה הגבוהים בו בסקרים - 28 פעמים הוא ביקר באיווה ובניו-המפשייר. טראמפ ביקר שם 23 פעמים, במקום השני, ואילו בוש וקלינטון עם 17 ביקורים.סקרי הבחירות


הפריימריז הדמוקרטים

בכל הסקרים האחרונים מדרדרים שיעורי התמיכה בהילרי קלינטון במידה ניכרת לטובת התחזקותו של ברני סנדרס והתעוררותו של ג'ו ביידן. בסקרי הפריימריז הכלליים הפער בינה לבין סנדרס הצטמצם משמעותית מכ-50% לפני מספר שבועות לכ-25% בלבד ובסקרי הפריימריז באיווה ובניו-המפשייר המצב אף חמור בהרבה לאחר שסנדרס הצליח להתקרב אליה עד מאוד במדינה הראשונה ולעקוף אותה בזו השנייה. גם מול המתמודדים הרפובליקנים היא מתחילה להפסיד במספר מדינות מפתח חשובות.

אבל לקלינטון יש אסטרטגיה ברורה במירוץ הפנימי. בעוד סנדרס מצליח לעשות חיל בעיקר בניו-המפשייר, המדינה השנייה לקיים בחירות מקדימות, היא דווקא מופיעה רבות ומרגישה די בטוחה לגבי איווה, המדינה הראשונה בלוח, וכמעט בלתי מנוצחת בדרום-קרוליינה בעלת שיעור השחורים הגבוה ובנבדה בעלת שיעור ההיספנים הגבוה, המדינות הבאות בתור. את מיטב המאמצים היא משקיעה בשלוש המדינות הללו מתוך תקווה שבתום אלה היא תוכל להגיע ל"יום שלישי הגדול" ולגמור את העניין.

מומלץ גם לזכור ששיטת הבחירות המקדימות במפלגה הדמוקרטית מורכבת מאלפי צירים הבוחרים את המועמד לנשיאות בועידה הלאומית. רובם אמנם מצביעים בהתאם לנקבע בתוצאות הפריימריז ואסיפות הבחירות במדינותיהם, אך קיימים מאות "צירים חופשיים" המחזיקים בתפקידים בכירים במנגנון המפלגתי ואינם עומדים לבחירה - כאלה הם כל חברי הקונגרס הדמוקרטים, מושלי המדינות, חברי מרכז המפלגה ועוד. ברשימה הזו קלינטון מובילה בפער ניכר ולא תתקשה להגיע למספר הצירים המיוחל בזריזות.


הפריימריז הרפובליקנים

כבר 25% מהנשאלים הרפובליקנים נוקבים בשמו של דונלד טרמאפ בפני הסוקרים כמועמד שלהם לנשיאות, למעלה משני המתמודדים הבאים אחריו יחדיו, ובכל הסקרים האחרונים הוא ממשיך רק לעלות. התחזקותו גם במדינות נוספות כאיווה וכניו-המפשייר מפריכה את המחשבה כאילו עלייתו היא זמנית וממחישה שהוא נמצא כאן כדי להישאר.

עם זאת אתר "PredictWise" שיוצר ניתוחים ותחזיות פוליטיות מעמיד את סיכויי טראמפ לנצח על 13% בלבד לעומת 40% לג'ב בוש. התחזית של האתר, שעליה סמכו את ידיהם גם אנשי ה"ניו-יורק טיימס", מתבססת על מודל המתחשב בארבעה משתנים חשובים: גיוס כספים, הצהרות תמיכה וסקרי הבחירות באיווה ובניו-המפשייר. לשיטת הסוקרים הללו, אלה הם הפרמטרים שיוכלו לבדם לחזות את תוצאות הבחירות המקדימות. במקום השלישי לאחר טראמפ ובוש עומד מרקו רוביו עם 13% גם כן.

באתר "FiveThirtyEight" של נייט סילבר מונים גם כן את מספר הצהרות התמיכה בכל מתמודד ומתרגמים זאת לנקודות - נקודה בעבור כל תמיכה של חבר קונגרס, 5 נקודות לכל תמיכת סנטור ו-10 נקודות לתמיכת מושל מדינה. לפי ספירה זו ג'ב בוש מוביל עם 34 נקודות ולאחריו כריס כריסטי עם 25 ומייק האקבי 15 נקודות. כל אחד ושיטת החיזוי שלו.הבחירות הכלליות

בממוצעי הסקרים של אתר RealClearPolitics כל המתמודדים הרפובליקנים, גם טראמפ, מצמצמים באופן ניכר את הפער מהילרי קלינטון בשבועות האחרונים. זה קורה הן במישור הלאומי והן בחלק מהמדינות המתנדנדות הגדולות והחשובות כמו פלורידה, פנסילבניה ואיווה - הרי אין צריך להזכיר שהבחירות מוכרעות בסופו של דבר רק במפה האלקטורלית.

להלן ממוצעי הסקרים המעודכנים:


כמו תמיד, אפשר לשאול שאלות ולפתוח את האשכול לדיון

- - -


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מלך, נו. כמו שעון. 1/9, 21:00. adam kesher 01.09.15 21:02 1
  מעניין מאוד, תודה. חמישה סגני נשיא אכן נבחרו כנשיא - ארבעה מיד האינג'יניר 01.09.15 21:04 2
     בוש האב היה סגנו של רייגן adam kesher 01.09.15 21:07 4
         כן, היחיד במאה ה-20... האינג'יניר 01.09.15 21:09 7
     ברשימה שם מובאים סגנים נוספים שהתמנו לנשיאות NirOz 02.09.15 15:36 35
  הילרי יורדת גם בסקרים mek2 01.09.15 21:06 3
     ח adam kesher 01.09.15 21:08 5
     מזכיר לי את הימים שפנינה רוזנבלום התמודדה ברשימת הליכוד האינג'יניר 01.09.15 21:08 6
         ספר לנו את תחושותיך מאותם ימים אתאיסט 01.09.15 21:11 8
             כבר קשה לי להיזכר, עברו כמה שנים מאז האינג'יניר 01.09.15 21:18 9
         לא אשכח לעולם את הצעקות הרמות שנרשמו מביתה ברחוב שרת בר''ג mek2 01.09.15 21:18 10
             אבל למה למכור בית כזה מרשים? adam kesher 01.09.15 21:19 13
             בשאר הלילות היה שקט בדירתה ברחוב שרת? האינג'יניר 01.09.15 21:20 14
  כרגע זה לא נראה כ''כ טוב לרפובליקנים אבל הרבה ישתנה עד נובמבר 2016 hutznik 01.09.15 21:19 11
  ושוב פעם תודה רבה וענקית לך על ההשקעה! jumbo777 01.09.15 21:19 12
  תודה רבה לך NirOz על ההשקעה!! מעניין מאוד! abarzilay 01.09.15 21:20 15
  תודה על ההשקעה מידע מפורט וחשוב מייקל דה סנטה 01.09.15 21:23 16
  תודה! תענוג לקרוא ולהתעדכן MadMax 01.09.15 21:27 17
  תודה רבה - כתמיד, מאוד מעניין ומפורט... kovals 01.09.15 21:27 18
     בבקשה: NirOz 01.09.15 21:34 19
         נראה שהיא תיבחר כי היא הכי פחות גרועה אורי 02.09.15 00:01 29
             מעל לכל היא פשוט מוליכת הטבלה NirOz 02.09.15 15:31 34
  סיקור מעולה. Dodge Buster 01.09.15 21:40 20
  נירעוז, השאלה היא מתי הGOP יציגו את ראיין סיקרסט שיאתגר את המתמודדים דוש 01.09.15 21:40 21
     יש מרחק רב בין פוקס לבין פוקס ניוז NirOz 01.09.15 21:49 24
  תודה על הסקירה המשובחת אקוויטי 01.09.15 21:42 22
     בבחירות הקודמות ב-2012 סיקרנו גם את הנושא זה NirOz 01.09.15 21:50 25
         מושקע ומצויין! עד צופה 02.09.15 07:06 32
  תודה!! כרגיל, אשכול מושקע ומעשיר. שלומצי 01.09.15 21:46 23
  איזה יופי של אשכול! מבזקון 01.09.15 21:52 26
  אשכול מרתק. תותח! תודה רבה! אורי 01.09.15 22:12 27
  יפה מאוד יוניגר 01.09.15 22:16 28
  תודה רבה מעניין מאוד meni181818 02.09.15 00:56 30
  תודה y o n i 02.09.15 01:03 31
  תודה! תענוג לקרא Monster 02.09.15 07:28 33
  תודה רבה על אשכול מושקע ומרתק monk 02.09.15 16:23 36

     
adam kesher
חבר מתאריך 2.6.15
4410 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:02   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מלך, נו. כמו שעון. 1/9, 21:00.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תודה

האם תמיר פרדו הוא איש הסרטן מ X FILES?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
15246 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:04   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מעניין מאוד, תודה. חמישה סגני נשיא אכן נבחרו כנשיא - ארבעה מיד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ואחד לאחר צינון

Four sitting Vice Presidents were elected President
1. John Adams (1789–1797) was elected President in 1796.
2. Thomas Jefferson (1797–1801) was elected President in 1800.
3. Martin Van Buren (1833–1837) was elected President in 1836.
4. George H. W. Bush (1981–1989) was elected President in 1988. One non-sitting former Vice President was elected President
* Richard Nixon was elected President in 1968. He had been Vice President to Dwight D. Eisenhower from 1953 to 1961.

https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080902205640AAnhEBB


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
adam kesher
חבר מתאריך 2.6.15
4410 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:07   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בוש האב היה סגנו של רייגן  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  

האם תמיר פרדו הוא איש הסרטן מ X FILES?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
15246 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:09   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כן, היחיד במאה ה-20...  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    15:36   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ברשימה שם מובאים סגנים נוספים שהתמנו לנשיאות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
   כאלה שלא נבחרו, אלא ירשו את השלטון בעקבות מותו/הירצחו/התפטרותו של הנשיא הקודם.

החוק בארה"ב, אגב, מאפשר במקרה שכזה לסגן הנשיא להשלים את כהונת הנשיא ואז לכהן עוד שתי קדנציות מלאות משלו בתנאי שהוא לא יורש את הנשיאות אחרי מחצית הקדנציה של הנשיא הקודם. זה אומר שאפשר לכהן לתקופה של 10 שנים.

בסך הכל 14 סגני נשיא כיהנו בצורה זו או אחרת גם כנשיאים.

- - -


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2
חבר מתאריך 10.2.07
60103 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:06   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הילרי יורדת גם בסקרים  
בתגובה להודעה מספר 0
 

| היונה העייפה תביא עלה של זית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
adam kesher
חבר מתאריך 2.6.15
4410 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:08   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ח  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  

האם תמיר פרדו הוא איש הסרטן מ X FILES?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
15246 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:08   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מזכיר לי את הימים שפנינה רוזנבלום התמודדה ברשימת הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 3
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 01.09.15 בשעה 21:18 בברכה, האינג'יניר
 
וביקרה סטודנטים באוניברסיטת תל-אביב. זכיתי להיות מהסטודנטים שהשתתפו במפגן התמיכה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אתאיסט
חבר מתאריך 6.7.14
12279 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:11   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ספר לנו את תחושותיך מאותם ימים  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
15246 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:18   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כבר קשה לי להיזכר, עברו כמה שנים מאז  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2
חבר מתאריך 10.2.07
60103 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:18   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לא אשכח לעולם את הצעקות הרמות שנרשמו מביתה ברחוב שרת בר''ג  
בתגובה להודעה מספר 6
 
כאשר סקר מבט ב-96 הכניס אותה במהלך הלילה לכנסת.

בלילה אומנם נרדמתי עם פנינה אך בבוקר התעוררתי עם נתניהו

| היונה העייפה תביא עלה של זית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
adam kesher
חבר מתאריך 2.6.15
4410 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:19   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אבל למה למכור בית כזה מרשים?  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  

האם תמיר פרדו הוא איש הסרטן מ X FILES?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר
חבר מתאריך 16.7.14
15246 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:20   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. בשאר הלילות היה שקט בדירתה ברחוב שרת?  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
hutznik
חבר מתאריך 2.4.12
1687 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:19   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כרגע זה לא נראה כ''כ טוב לרפובליקנים אבל הרבה ישתנה עד נובמבר 2016  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   http://www.realclearpolitics.com/epolls/2016/president/2016_presidential_race.html


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
jumbo777
חבר מתאריך 2.4.12
4038 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:19   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. ושוב פעם תודה רבה וענקית לך על ההשקעה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 

יש לנו אמונה והיא תנצח!!! עם ישראל חי!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
abarzilay
חבר מתאריך 4.1.14
6089 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:20   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תודה רבה לך NirOz על ההשקעה!! מעניין מאוד!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

Hamas War Crimes: http://www.facebook.com/StopTheTerror2014


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מייקל דה סנטה
חבר מתאריך 24.12.14
3046 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:23   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תודה על ההשקעה מידע מפורט וחשוב  
בתגובה להודעה מספר 0
 

We live and we die that's our curse


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MadMax
חבר מתאריך 16.8.05
12003 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:27   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תודה! תענוג לקרוא ולהתעדכן  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מהרסיך ומחריביך מגל"צ יצאו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kovals
חבר מתאריך 2.4.12
276 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:27   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. תודה רבה - כתמיד, מאוד מעניין ומפורט...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שתי שאלות ברשותך:

1. הנבואה ניתנה לשוטים, אבל אם היית חייב להמר, מי לדעתך יהיה הנשיא הבא של ארה"ב?

2. מהם תאריכי המפתח בהתמודדות? מתי מתחילות ההצבעות במדינות החשובות בכל מפלגה?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:34   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. בבקשה:  
בתגובה להודעה מספר 18
 
   1. כעת ההימור הולך לקלינטון.

2. ב-1 בפברואר אסיפת הבחירות באיווה, ב-9 בפברואר הפריימריז בניו-המפשייר, בשבועיים שלאחר מכן הפריימריז בקרוליינה הדרומית ואסיפת הבחירות בנבדה, וב-1 במארס יתקיים "יום שלישי הגדול" שבו ייגשו למעלה מעשר מדינות להצביע בבחירות המקדימות. אלה כל התאריכים החשובים כעת, לבד כמובן מה-8 בנובמבר. באשכולות הקודמים מובא לוח התאריכים המלא.

- - -


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23331 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    00:01   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. נראה שהיא תיבחר כי היא הכי פחות גרועה  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    15:31   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מעל לכל היא פשוט מוליכת הטבלה  
בתגובה להודעה מספר 29
 
   גם בבחירות הפנימיות וגם בבחירות הכלליות, כפי שהדברים נראים כעת.

- - -


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dodge Buster
חבר מתאריך 6.7.14
7052 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:40   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. סיקור מעולה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוש
חבר מתאריך 31.12.08
3247 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:40   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. נירעוז, השאלה היא מתי הGOP יציגו את ראיין סיקרסט שיאתגר את המתמודדים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עם הפרס של העולים לשלב הבא, משימת ההצלה, משימת האי הבודד וכו'. כי ככה זה נשמע כרגע. למה סיקרסט ולא ג'ף פרובסט? כי סיקרסט עובד בפוקס.


מאידך - אולי זו הדרך החדשה שלהם להתמודד עם קלינטון קורפ - לעשות ריאליטי כל כך מופרך שאתה פשוט חייב לראות מה הם יעשו הלאה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:49   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. יש מרחק רב בין פוקס לבין פוקס ניוז  
בתגובה להודעה מספר 21
 
   אבל משימת האי הבודד נשמעת טוב. טרמאפ וקלינטון יעשו חיים.

- - -


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקוויטי
חבר מתאריך 11.1.15
2025 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:42   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. תודה על הסקירה המשובחת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לגבי תחזית האתר PredictWise- אני יותר אוהב לבחון את סיכויי המתמודדים באתרי ההימורים המובילים- הם תמיד נותנים את תמונת המצב הנכונה ביותר לרגע נתון, פשוט בגלל פיזור הכסף והתאמת היחסים, בהתבסס על חוכמת ההמונים. כך למשל הם נתנו סיכויים נמוכים מאוד לתמיכה בעצמאותה של סקוטלנד, למרות הלך הרוח בתקשורת שבנה דרמה מדומה. לעניינו, אם נמיר את יחסי ההימורים לאחוזים, פעולה מתמטית די פשוטה בכדי לסבר את האוזן למי שאינו בקי ברזי החישובים של סוכניות ההימורים- זו תמונת המצב:

הילארי קלינטון- 42.4%
ג׳ב בוש- 18.2%
דונאלד טראמפ- 7.7%
ג׳ו ביידן- 6.7%
ברני סנדרס- 5.7%
מרקו רוביו- 5.6%

יתר המתמודדים עם סיכויים זניחים באופן משמעותי (ווקר הבא בתור עם 3.7%). אשתדל לעדכן מידי פעם בכדי להבחין במגמות. לשיטתי, זה אמין יותר מכל סקר.

"99.9 אחוזים מערביי ישראל נאמנים למדינה. יש מיעוט קטן מאוד שפועל נגדה". נפתלי בנט, 11.14. ימין אמיתי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NirOz
חבר מתאריך 1.4.12
11061 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:50   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בבחירות הקודמות ב-2012 סיקרנו גם את הנושא זה  
בתגובה להודעה מספר 22
 
   אבל רק בשלב הבחירות הכלליות כשיש 2 מועמדים. קשה להסתמך על הימורים המתחלקים בין 23 מתמודדים.

- - -


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עד צופה
חבר מתאריך 11.4.14
887 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    07:06   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מושקע ומצויין!  
בתגובה להודעה מספר 25
 
   אישית אני עם סונדרס...

(חפש באיזה קיבוץ הוא היה אולפניסט- לא מתנדב... )


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
49883 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:46   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. תודה!! כרגיל, אשכול מושקע ומעשיר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מבזקון
חבר מתאריך 27.5.08
55978 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    21:52   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. איזה יופי של אשכול!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

טיפ לעיתונאים: תחשוב טוב יהיה טוב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורי
חבר מתאריך 18.6.12
23331 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    22:12   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אשכול מרתק. תותח! תודה רבה!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוניגר
חבר מתאריך 15.12.14
6476 הודעות
אור ליום רביעי י''ח באלול תשע''ה    22:16   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. יפה מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
meni181818
חבר מתאריך 15.12.13
6492 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    00:56   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. תודה רבה מעניין מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   בהצלחה לטראמפ.

ציר הרשע: חזבאללה-סוריה-איראן-אובמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
y o n i
חבר מתאריך 28.8.08
20045 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    01:03   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תודה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

מה יקרה אם גדולי הדור החרדים יחליטו כולם במשותף להוציא מליון איש החוצה להפגנה במשך כשבועיים?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Monster
חבר מתאריך 2.4.12
203 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    07:28   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. תודה! תענוג לקרא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
בן קרסון בהחלט הפתעה נעימה, ידיד ישראל אמיתי ואדם רציונלי, למרות שהוא טירון פוליטי בעימות הראשון הוא לקח את הקופה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
monk
חבר מתאריך 27.1.15
1183 הודעות
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    16:23   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. תודה רבה על אשכול מושקע ומרתק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות