אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון סקופים נושא #34814 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 34814
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
127877 הודעות
יום חמישי ד' באב תשע''ג    10:15   11.07.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הפרוטוקולים נחשפים: ''יש פה שליט טוטליטרי, לוזון זחוח ושיכור מכוח''  

 
   בן זקן: "יש פה שליט טוטאליטרי שנותן הנחיות"


חשיפת "ידיעות אחרונות": הפרוטוקולים של ועדת זליכה. ראשי הקבוצות הופיעו לפני כשנה בוועדה הציבורית שמינתה שרת הספורט, וגילו מה הם באמת חושבים על ההתאחדות ועל היו״ר. אבי לוזון סירב להגיב לדברים

נדב צנציפר פורסם: 11.07.13, 09:05

"יש פה אדם בראש מערכת שהוא שליט טוטאליטרי, שנותן הנחיות לבקרה, לבית הדין, לתובע וליועץ המשפטי. תוך כדי שיחה הוא מספר לי שהוא מחליף את התובע והיועץ המשפטי הבא. צריך כל כך הרבה אומץ בתקופה שכולם מסתכלים עליך לעשות מינוי בלי לשאול אף אחד".

עדותו של ג'קי בן זקן, הבעלים של מ.ס אשדוד, בפני ועדת זליכה היא מרתקת. לפני מספר ימים, כשמינהלת הליגה יצאה לדרך, העריך בן זקן כי היחסים עם ההתאחדות לכדורגל יהיו פוריים. עם זאת, התבטאויותיו הנחרצות והחריפות במהלך עדותו ב־12 ביוני 2012 חושפות מה אחד מבעלי הקבוצות המשפיעים בישראל באמת חושב על האיש המנהל את הכדורגל שלנו.

בן זקן: "לוזון זחוח ושיכור מכוח"
להלן קטעים מעדותו של בן זקן: "לפני שבועיים נפגשנו (עם אבי לוזון - נ"צ) ואני מסתכל על אדם זחוח ושיכור מכוח. אני מספר לו שאיבד ספונסרים וזכויות שידור מהטלוויזיה, והוא אומר 'יהיה בסדר'. הוא חי על פלנטה אחרת ומבחינתו הכל פנטסטי. שאלתי אותו: 'ומה אם אתה טועה? והסכם הטוטו יירד, הספונסרים יברחו ולא יהיו זכויות שידור, מי יביא כסף? אתה ושטרן חלובה?' אנחנו יודעים שההתאחדות בקשיים גדולים ולא העבירה לנו, לקבוצות, כסף (איחור של חודשיים) דרך המרכזים. אני מנסה לנתח איך הגענו לבעיה שיש אדם בראש מערכת, ללא בקרה.

"זה בא ממקום שהוא לא מבין בכלל מה הבעיה. הכוח שיש בידיים שלו הוא רק בגלל שהכסף יושב אצלו. תראו מי היסמנים שלו: הם בעלי תפקידים בהתאחדות, הם נוסעים ונהנים מהטבות מדהימות. כשאני נוסע לגמר ליגת האלופות במינכן, אני משלם. חברי המזכירות וההתאחדות מקבלים כיבודים וצ'ופרים ונוסעים על חשבון ההתאחדות. אני לא נציג בהתאחדות לכדורגל. הנציג שלי מנדל דוידוביץ' נוסע פעמיים־שלוש בשנה כראש משלחת, וזאת הטבה בשבילו.

"הכוח לא נובע רק מזה: יש קבוצות קטנות שלא יכולות לגמור את החודש, ואבי לוזון יושב על הקופה ומחליט להקדים לקבוצה איקס תשלום על מיליון שקל או למישהו אחר חצי מיליון. הוא מחליט לתת כסף שהגיע מאופ"א ולחלק לקבוצות לפי ראות עיניו.

"ישבתי וחשבתי על התיקונים שצריך לעשות, אבל הבעיות הן גדולות ואי אפשר לבצע רק תיקונים, אלא להחליף את הרכב. הבעיה היא בתקנונים ארכאיים. הייתי מציע לוועדה ללכת לאירופה, לחפש תקנונים וליישם אותם, אבל זה למעשה לא ישים. המצב הקיים היום בהתאחדות לכדורגל, שהיה קיים למעשה כל השנים ורק הלך והחמיר, זה גוף שלא כפוף לאף אחד – לא לבתי המשפט, אין לו גוף ביקורת אמיתי.

"בשתי הקדנציות האחרונות, מאז שמרכזי מכבי והפועל הפכו להיות כגוף אחד, המצב החמיר וכבר אין אפילו אופוזיציה. האופוזיציונר היחידי שהיה, סידרו לו תפקיד בכדורסל ונוצר מצב קשה. זה לא משהו אישי נגד אבי לוזון. כוונותיו טובות, אך הוא לא יכול להגיע לתוצאות טובות".

חבר הוועדה אורי שמש: "אתה אומר שהתקנון מעביר את הזכויות להתאחדות. אכפת לך להרחיב"? בן זקן: "זכויות הטלוויזיה, למשל, לא עוברת ישירות אליי, רק דרך ההתאחדות. מישהו אחר מנהל את הדברים בשבילנו".

חבר הוועדה איציק לארי: "למה? כי ככה"?

בן־זקן: "כי אף אחד לא שואל, כי אין שקיפות. ניסיתי להביא את כל הקבוצות למפגש, אבי אמר שאף אחד לא יופיע לפגישה כזו ובאמת היה לי קשה לכנס אותם (עם זאת, כעבור שנה יצאה המנהלת לדרך בברכת לוזון. יש קבוצות שתלויות בו בכדי להתקיים. בקבוצות בליגות הנמוכות זה יותר משמעותי, אפילו סכומים קטנים מאוד. כל זה לא ייפסק ולא משנה מי עומד בראש המערכת, כי היא פרוצה. אני אומר שוב: הכוח זה הכסף. ואם הכסף לא יגיע אליו (ליו"ר ההתאחדות), זה יפתור את הבעיה. רוב הכסף מיוצר מליגת העל, כמה שהיא לא אטרקטיבית".

יו"ר הוועדה ירון זליכה: "אם הבנתי אותך, יש שלושה מרכיבים של כסף. כיבודים, כספים מהטוטו שהוא מקדים את התשלום שלהם לקבוצות, וכספים מהתאחדויות זרות. מה לא יעבור"? בן זקן: "אם נרוקן את ההתאחדות לכדורגל מהתוכן והכוח, כלומר מהכסף, אז הפחתנו 80 אחוז מהכוח".

זליכה: "הבנתי את זה. מי ימנה את המינהלת"? בן זקן: "המינהלת מורכבת מנציגים של קבוצות". זליכה: "אז מה ההבדל"? בן־זקן: "הבדל מהותי. לא ניתן להשוות אותם לאנשים שבתפקידיהם הקודמים היו יושבי ראש ועדים של בנקים, אגד או שמרכזים מינו אותם. אם יהיו קריטריונים לראשי הקבוצות, יהיו אנשים איכותיים. היום הכוח של המרכזים הוא גדול. יש להם כמה מאות נקודות בהצעה, ולקבוצות ליגת העל יש רק 20 נקודות. מי ששולט בעשרות המועדונים, שלכל אחד מהם חמש או עשר נקודות, זה המרכזים. קבוצות לא היו באות להצביע, והמרכזים היו באים עם ייפוי כוח.

"המינהלת תשמור על הזכויות של ההתאחדות, כי חשוב שהיא תתקיים. היא מטפלת בנבחרות .'וכו אנחנו גם לא נפגע בליגה השנייה, נפריש לה הקצבות. דבר נוסף: ברור לנו שמוסדות השיפוט, איגוד השופטים, בקרה תקציבית ובתי הדין – אלה מוסדות שצריכים רפורמה והם לא חלק מהמינהלת, שכפופה למוסדות האלה".

זליכה: "לשיטתך, זה צריך להמשיך לשבת בהתאחדות"?

בן־זקן: "לא. הבעיה היא שאין גוף ביקורת אמיתי, ומי שממנה את האנשים זה יו"ר ההתאחדות. כל התפקידים האלה לא יכולים להיות קשורים לבעלי קבוצות, אבל ברגע שיש מספר בעלי קבוצות שיושבים במזכירות ומחליטים בשבילנו – אז זאת הבעיה. מכבי פ"ת טוענת שלא העמידו אותה לדין מספר שנים, זה דבר ברור – כי הם חברי מזכירות והם בחונטה. אותי מעמידים לדין על כל שטות".


זליכה: "אם לא אתם, אז לשיטתך בתי הדין יכולים להישאר שם".

בן־זקן: "בתי הדין לא יכולים לשבת פיזית במבנה ההתאחדות לכדורגל. יש לזה משמעות אדירה. אני יודע איך המערכת עובדת. אני עמדתי לדין וידעתי בדיוק מה יהיה העונש שלי. דבר ראשון: קנס כספי. תמיד כשאני מגיע לבית הדין אני מקבל קנס כספי. זאת הייתה הפעם הראשונה ב-13 שנים שלא קיבלתי קנס, אבל קיבלתי שנה הרחקה" (התייחס לעונש שספג שבועיים לפני עדותו בוועדה, אחרי שתקף את מוסדות ההתאחדות).

זליכה: "אנחנו משוכנעים. מי צריך לבחור את המוסדות האלה"?

בן־זקן: "במגזר הציבורי את ועדת שפניץ (הוועדה לבדיקת מינויים בחברות ממשלתיות). אני אומר שצריכה להיות ועדה ציבורית או גוף בלתי תלוי, עם הכשרה משפטית, ציבורית ואקדמית. תפקיד ועדה כזאת הוא לבדוק אם מישהו עומד בקריטריונים. זה אמור להיות הגוף הבוחר, ואז מבחינה ציבורית נדע שאלה לא גופים נגועים". לארי: "יש עניין חשוב של נראות. עמי פזטל, למשל, יו"ר קבוצה לשעבר, היה אב בית הדין במקרה המפורסם של מכבי פ"ת (האירועים האלימים במשחק מול הפועל חיפה במושבה). גם פה אפשר לקבוע קריטריונים וגם ועדה שתאשר".

בן זקן: "צריך לקצוב את תקופת הכהונה. זה יכול להיות גם שתי קדנציות. כנ"ל לגבי יו"ר ההתאחדות".

חבר הוועדה אבישי עובדיה: "אני מבין שבתהליך הזה של המינהלת, ההתאחדות היא מקום שרוף ולא נוכל לשפר אותו. למה להקים טלאי על טלאי? למה לא לשנות את תקנון ההתאחדות"?


בן זקן: "לא תצליח, יש רוב מיוחד באסיפה הכללית. אנחנו לא ממציאים שום דבר. ההתאחדות לכדורגל, בלי פנקס צ'קים חי ובלי יכולות במנגנוני המשנה, לא יכולה לעשות כלום". חברת הוועדה שלומית גיא: "ההכנסות של הקבוצות אמורות לעלות במצב של המינהלת"?

בן זקן: "לפני שישה חודשים הייתי אומר כן, אבל ההרס שנגרם בתקופה הזו הוא בעייתי. ברור שבטווח הארוך חייב להיות שינוי לטובה. אנחנו נדע לנהל מו"מ יותר טוב ממי שיושב בהתאחדות. יש היום דבר לא חכם עם כרטיסי הנוער: מחייבים כל קבוצה למכור רק 15 אחוז כאלה, כשלמעשה הקהל הזה הוא 60־70 אחוז מהצופים. אבל כשהם נוסעים לתל־אביב ימכרו להם ב־100 שקל, ואז מה עשינו. אני צריך למכור לשתי הקבוצות באותו סכום, וזה לא משתלם לי. אצלנו הכל קורה הפוך, הקהל הולך ופוחת והמחיר עולה."

חבר הוועדה יצחק שום: "יש לכם רוב להקים מינהלת היום? טוב לקבוצות עם אבי לוזון".

בן זקן: "כל הקבוצות רוצות. מה לעשות שבסיטואציה של היום יש בעל בית אחד בכדורגל הישראלי, יענקל'ה שחר, וכל עוד הוא מגבה את אבי לוזון הוא יישאר בכדורגל הישראלי. ביום שתוסר החסות של יענקל'ה מאבי, הכל ייגמר. לאבי יותר חשוב התפקיד באופ"א מאשר התפקיד פה בארץ."

חבר הוועדה בועז שליט: "כשהוא לא יו"ר ההתאחדות הוא מאבד את התפקיד".

בן זקן: "הוא יגיד שלא, וברור שכן. שום, לגבי השאלה שלך, השתנה המצב במערכת היחסים בין לוזון ליענקל'ה, שגם הבין בגלל העונש שקיבלתי, והוא גם הבין זאת ממני, שאני אלך מהכדורגל הישראלי רק בגללו, לא בגלל אבי. בסופו של דבר תהיה מינהלת. אבי לא נלחם על הקמתה, אלא רק על הסוג שלה. אמרתי לו שאנחנו לא שואלים אותו, אמרתי לו שהוא רק צריך להחזיר לנו את הזכויות דרך ישיבת המזכירות. לדעתי, הוא רק רוצה לצאת טוב ציבורית, והוא רוצה שזה יקרה דרך החלטת הוועדות".

על כך שעמד בראש ועדת האיתור שהמליצה על מינוי גיא לוזון למאמן נבחרת הצעירה, אמר בן־זקן: "אני ביקשתי לעמוד בראש הוועדה. שגיתי בנקודה אחת, והאסימון נפל לי במשחק של מכבי פ"ת נגד הפועל חיפה, כש־ ראיתי את גיא יושב ליד אבי במשחק הזה ומעודד את מכבי פ"ת. ניסיתי לתאר לעצמי מה מרגיש שחקן הפועל חיפה שמשחק אצל גיא לוזון בנבחרת."

צ'יזיק: "הבעיה הראשונה היא המרכזים"
מנכ"ל מכבי חיפה, איתמר צ'יז'יק, הגיע למתן עדותו ב־17 ביוני בשנה שעברה ואמר לחברי הוועדה: "כשלוזון החליט על 16 קבוצות, אמרתי שהליגה הולכת לאבדון. צריך מקסימום 12 קבוצות, בוא נגיד 10 כמו בסקוטלנד, כדי לשמר את רמת הכדורגל. יש לנו כישרונות מאוד טובים, אבל אי אפשר להחזיק אותם. חוץ משתי קבוצות במדינת ישראל, אף אחת לא יכולה להחזיק עצמה כלכלית." חברת הוועדה רות דוד: "איזה דברים טובים אתם יכולים להגיד על ההתאחדות"?

צ'יז'יק: "הבעיה הראשונה היא המרכזים. תבטל אותם".


זליכה: "מה זה אומר"? צ'יז'יק: "אין מכבי, אין הפועל – תפרק הכל. בכל הספורט בישראל." זליכה: "אתה יכול לקחת להם את זכות הבחירה וההקצבות וזהו." צ'יז'יק: "אני רוצה התאחדות עם אנשים בלתי תלויים ושם תשים דמ"צים (דירקטורים מטעם הציבור."( זליכה: "אתה בעד מינהלת"? צ'יז'יק: "כן." חבר הוועדה יצחק שום: "מי צריך להיות יו"ר ההתאחדות"? צ'יז'יק: "מישהו ללא זיקה."

שאהר חלאיילה, שהיה בעת מתן העדות יו"ר בני־סכנין: "בהתאחדות, אף קבוצה לא יודעת מה מגיע ולא מגיע לה. אולי רק ב־31 במאי כשישבתי עם החשב שלהם אחרי הורדות וכיו"ב. למה לא יוצא כל חודש דו"ח? מתחילת השנה אני מנסה להבין מה מגיע לי כקבוצה. מנכ"ל הקבוצה הוא חבר הנהלה. לא נותנים לך להבין מה קורה. גם בישיבות מלחיצים אותך להצביע. אם לא תצביע, לא תקבל. אמרתי ללוזון שאני לא מבין מה קורה שם." חבר הוועדה נדב עשהאל: "האם הסבירו לכם מה המבנה, איך זה עובד בהתאחדות"? חלאיילה: "לא, אף פעם לא".

גברי לוי: "הנהלת ההתאחדות - חותמת גומי"
יו"ר ההתאחדות לשעבר, גברי לוי: "אני פסימי שאפשר לעשות משהו אלא בדרך אלימה – פירוק ההתאחדות לכדורגל. פקודה מהשרה ולהכריז על בחירות בעוד שלושה חודשים, אי אפשר למנות, כי אופ"א יזרקו אותנו. היום הנהלת ההתאחדות היא חותמת גומי. כשהייתי יו"ר ההתאחדות הייתה ישיבת מזכירות כל יום שני, והיו"ר בדרך כלל מעביר את מה שהוא רוצה. היום חלובה ולוזון מעבירים מה שהם רוצים."

חבר הוועדה בועז שליט: "איך שני אנשים קובעים הכל"?

גברי לוי: "השתלטות של שני אנשים. שטרן (חלובה,( שלא מייצג אפילו קבוצה היום, רק ראש סיעת הפועל."

חברת הוועדה טלי ירון אלדר: "הם פועלים בהתאם לתקנון או בניגוד אליו"?

גברי לוי: "בחלק מהמקרים בניגוד לתק־ נון. הפסקת הליגה בלי כינוס המזכירות היא נגד התקנון. לא באתי להשמיץ את האנשים, שטרן הוא מ"מ וגזבר והוא שולט בכסף. הש־ ניים האלה הלכו ונתנו הלוואות לקבוצות כדורגל. כשהעלו ל־16 קבוצות ביקשתי הצבעה חשאית, הם לא הסכימו מכיוון שאז הם היו מפסידים."

חבר הוועדה איציק לארי: "למה אף אחד לא הולך לבית משפט"?

גברי לוי: "מי יילך"?

חבר הוועדה אלי דריקס: "לוני ניסה והרסו אותו."

ברקת: "קיבלתי רמזים לא להופיע בפני הוועדה"
אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר־שבע, אמרה בעדותה ב־4 ביוני :2012 "קיבלתי רמזים לא להופיע בפני הוועדה. יש לכם כוח עצום, ביקשו ממני לא להופיע פה. יש בעלים רבים של קבוצות מאחוריכם, כי הענף כולו נמצא בגסיסה. יש לכם כוח, כדאי שתנצלו את המומנטום לקחת את הענף למקום טוב יותר." על ההתאחדות אמרה ברקת: "אני מקב־ לת שירותים מצוינים מההתאחדות כבעלים של קבוצת כדורגל, ואני חושבת שאבי לוזון עשה גם דברים יפים לכדור־ גל הישראלי. הבעיה היא שהם לא מבינים איך להתנהל במוסד ציבורי.

"קמתי ועזבתי בגלל שזה גוף שהציבור איבד בו אמון באופן מוחלט, לא יכולתי להיות חלק מהדבר הזה.

"אני יושבת בישיבה ואני מגלה שהולכים להחליף את התובע, שאלתי איך? סיפרו לי ששולחים למשרדי עורכי־דין בקשות לקורות חיים ואבי (לוזון) יבחר. שאלתי אם אין ועדת איתור, ועדה מקצועית.

"במקרה של מכבי פ"ת (אירועי המושבה ( פניתי לתובע בשיחת אוף רקורד. לפני שבוע אני קוראת ראיון עם אבי לוזון, שבו הוא מספר שפניתי לתובע. איפה הפרדת הרשויות? הביאו בפנינו החלטה במזכירות לשלם לגיא לוזון, שהוא מאמן סופר מוכ־ שר, 15 אלף שקל על פרויקט מחוננים לש־ לושה חודשים. היועץ המשפטי אישר זאת מבלי לחשוב על הפן האתי."

חבר הוועדה נדב עשהאל: "ממי אביבי (היועץ המשפטי של התאחדות) מקבל פקודות, אבי לוזון"?


ברקת: "ברור, אז ממי? כל ההליך שהיה בנושא של מכבי פ"ת היה לא לעניין. ברגע שהקודקוד שותק, כולם מבינים איך ומה הם צריכים לעשות.


"היו"ר סינדל את עצמו. אחרי אירועי בלומפילד (האלימות בדרבי התל־אביבי) הוא עשה ישיבה מיוחדת ואמר שאם איזו שערה של שחקן מאיזו קבוצה תיפול, הוא יוריד את הקבוצה הפוגעת לליגה .'ג ברגע שזה קרה אצלו בבית, זה היה יותר גרוע כי זה קרה עם שני אנשים שהוא משלם להם משכורת. אז הוא שתק, וכולם הבינו מה הם צריכים לעשות. עשו הכל כדי לא לפגוע במכבי פ"ת במקום לדאוג לנראות הציבורית. לו־ זון הפסיד בכל הכיוונים".

רק שלשום תקף בעלי עירוני קריית שמונה איזי שרצקי את פרופ' ירון זליכה והחמיא לאבי לוזון. ''התקפתי את לוזון בעבר ואני לא מפחד מאף אחד," אמר שרצקי. "הוא עשה טעויות גדולות בעבר, אבל הוא השתנה. מה מגביל אותו להתמודד שוב? אבי לא קשור לשום אגודה בשנתיים האחרונות." בוועדת זליכה, לעומת זאת, שרצקי נשמע אחרת.

איזי שרצקי: "אבי לוזון כוחני"
שרצקי: "מה שצריך לעשות זה שיו"ר ההתאחדות לא יהיה בעל אינטרסים באף קבוצה. יש מספיק אנשי כדורגל טובים שהם לא בעלי קבוצות, צריך להפסיק עם ה'שמור לי ואשמור .'לך זה קיצוני מאוד בהתאחדות לכדורגל."

חבר הוועדה בועז שליט: "מה יצר את זה"?

שרצקי: "אבי ושטרן (חלובה) יצרו את זה. (נציג) הפועל לא יו"ר התאחדות היום, כי שטרן לא יכול להיות יו"ר אז הוא ויתר. הוא היה יו"ר של קבוצה שפשטה את הרגל, וכמו כולם הוא קיבל דחיפה למעלה. הבעיה העיקרית היא הפוליטיקה בכדורגל. אני לא יושב בהתאחדות בגלל המרכזים. אבי התחייב בפני, כשהוא נבחר בפעם הראשונה, שלא יהיו בחירות יותר של מכבי והפועל – זה הבלוף הגדול. אפשר לדבר שעות, הפיתרון הוא מינהלת ליגה בלי מכבי והפועל. זה פשוט מאוד.

"היה פה דור גדול של איל ,'ברקוביץ חיים רביבו ,'וכו וזו לא מקריות כי טיפלו בהם טוב. מאמני (נבחרות) הנוער והנערים היום הם אנשים כמו עופר פביאן ואלי אוחנה, שעבדו במכבי פ"ת. גם הבקרה התקציבית היא משרד רואי־חשבון שעבד עם מכבי פ"ת. הכל מתנהל כמו עסק פרטי".


חבר הוועדה איציק לארי: "מי בוחר את המאמנים"?

שרצקי: "זה ברור. קח את אלי אוחנה, מפסיד 7:1 לפורטוגל וממשיך לשמור על מקומו. לא יכול להיות שמאמן כדורגל יישב כפרשן. לאבי לוזון יש כמה דברים טובים, וכשיש לי מה להגיד לו אני אומר לו. לאבי יש בעיה אחת, הוא אף פעם לא טועה והוא כוחני. לפעמים זה טוב, אבל הוא לא יודע את הגבול."

שרצקי ממשיך: "השנה הזו היוצרות התהפכו. קח דוגמה קלאסית של מכבי והפועל. אבי אמר לי שאצלו דרור קשטן לא יעבוד בחיים, אבל שטרן חלובה החליט שהוא יהיה – והוא נהיה מאמן הנבחרת. הכל נסגר בארבע עיניים. קחו את גיא לוזון, אסור לו להיות מאמן הנבחרת הצעירה. אסור לתת למקור בים לעבוד."

חברת הוועדה טלי ירון אלדר: "מה המשמעות של להיות בעל קבוצה"?

שרצקי: "זה שיגעון. לקריית־שמונה אני מביא כל שנה עשרה מיליון שקל, מדובר בכיף אדיר. צריך וחשוב שיהיו בעלי קבוצות ולא מרכזים. אני בעד מינהלת, אבי הבטיח לי לפני כמה שנים שהוא יקים מינהלת."

חבר הוועדה יצחק שום: "מה הדברים הטובים של אבי לוזון"?

שרצקי: "הוא ניהל את מכבי פ"ת בצורה מדהימה. הוא איש כדורגל."

חברת הוועדה רות דוד: "היו פה קבוצות של אוהדים, שמתכננים להיות שותפים בקבוצות". שרצקי: "זה האסון הכי גדול של הכדורגל.

את מכבי ת"א הרסו האוהדים, כי כל אחד מושך לכיוון אחר. הם הורסים את הקבוצה והם הורסים עכשיו גם את הפועל ת"א. עכשיו הפועל ת"א למכירה, נניח בעשרה מיליון שקל, כי האוהדים לא מביאים כסף. הם טובים בדיבורים".

יו"ר ההתאחדות אבי לוזון סירב להגיב לדברים.

מקור: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4403655,00.html


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות