אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #361028 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 361028      
שפיותזמנית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.7.14
706 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    09:54   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תחקיר ידיעות אחרונות על תופעת הגברים הגרושים שמתאבדים  

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 10:01 בברכה, שפיותזמנית

הגירושים רצחו אותו
רק משפט אחד מוכנים לומר בבית האבלים: הגירושים רצחו אותו
אלה הנתונים היבשים: גברים בישראל מתאבדים פי ארבעה מנשים, וגברים גרושים מתאבדים פי שבעה מנשואים מול המציאות המבהילה הזו, יש מי שמושיט יד רגע לפני הצעד הנואש אבי קסב, גרוש שניסה להתאבד בעצמו, הקים את ארגון "חבל הצלה" וכבר הצליח להציל חיים רונית סמדר–דרור ודנית רז, עובדות סוציאליות, ייסדו את "לצדכם" כדי לתמוך בגברים שהם קורבנות של מערכת מפלה את יום הגבר הבינלאומי, שיצוין מחר, הן יקדישו למאבק הזה
יפעת ארליך • 18.11.16

בבית האבלים בחיפה מתקשים השבוע לדבר. טרם נמצאו מילים לזעזוע. ארבע שנים נלחם ק' על אבהותו, עד שנכנע ושם קץ לחייו בסוף השבוע שעבר. הוא נחשב לתלמיד המבריק של השכבה בישיבה התיכונית שבה למד. כמצופה הפך למדען מבטיח באחד ממכוני המחקר החשובים בארץ. חתני פרס נובל ששמעו את הרצאתו, התפעלו מהדוקטורנט המוכשר. ק' היה איש משפחה עדין, אב משקיען. עד שהתפרקה החבילה הזוגית צעד במסלול מבטיח. תהליך גירושים בקונפליקט גבוה, הסיט את הכוכב ממסלולו עד שהלך ונבלע בחור שחור. רק משפט אחד מוכנים לומר בבית האבלים: הגירושים רצחו אותו.

הוא לא היחיד. הפרמדיק חנן דדון היה דובר מד"א של מרחב נגב. איש צנוע. מדויק. שקט. מרעיף אהבה. אדם שעסק כל חייו בהצלת חיים ובטיפול באחרים.
לצד עבודתו האינטנסיבית היה גם הורה במשרה מלאה. הוא טיפל בשלושת ילדיו, בישל, רחץ, האכיל, לימד וטייל. את ביתו ועבודתו השאיר מאחור רק כאשר הוזעק תכופות לשירות מילואים כפרמדיק ביחידת 669. חנן אמור היה להתחיל לימודים בבית החולים סורוקה במסלול חדש וייחודי שרק בודדים הצליחו להתקבל אליו. אבל תהליך גירושים סוער הוביל אותו לייאוש. ההחלטה על ההתאבדות לא התקבלה ברגע אחד. אחרי מותו התברר כי שבועיים קודם לכן ניסח צוואה מפורטת שבה הבהיר כי בכוונתו לשים קץ לחייו. עבור אוהביו הייתה זו הפתעה מוחלטת. הם ראו את מצוקתו, ואת ירידתו הדרסטית במשקל, אבל לא העלו על דעתם כי חנן, סמל היציבות הנפשית, יפגע בעצמו.

חנן נמצא ללא רוח חיים על ידי חבריו ההמומים ממד"א בגן השעשועים הסמוך לביתו. למרות החודשים שחלפו משפחתו מתקשה עדיין לדבר. היא החליטה לתת למילותיו האחרונות לדבר בעד עצמן: "שלום לכולם", כתב חנן במכתב שנמצא בכיסו. "היום הבנתי כי אין ערך לחיים. החיים שלי לא שווים כלום. לא משנה מה אני שווה, הגירושין יביאו אותי לפת לחם (...) איך אשאר עם חובות ואשלם מזונות של 14 אלף שקל בחודש? איך אעבוד בשתי עבודות ולא אוכל להסתכל על הילדים שלי בעיניים? אני אמור להתחיל בדרך חדשה בחיים ולהתחיל ב־15 לחודש תהליך הכשרה לעוזר רופא. מה הטעם בלעבוד ולעשות משהו עם עצמי אם בסופו של דבר לא יהיה לי לחם ומרגרינה ואגור אצל אבא שלי? 12 שנות נישואין מסתכמות בזה שהחוק המעוות שלנו במדינה נותן לנשים כוח מוגזם. מוגזם מדי. (...) איפה הצדק? מבקש שמכתב זה יעבור לחבר כנסת כלשהו שירים את הכפפה. הגברים אינם זבל במדינה וצריך להיות צדק".

כאן פנה חנן אל כל אחד מילדיו במילים אישיות. הוא הסביר שלא הייתה לו ברירה לאחר שנדחק לפינה, ביקש את סליחתם והבטיח שישמור עליהם מלמעלה. חנן פנה גם לאחיו, אחותו ואביו, הודה להם על התמיכה וביקש גם מהם סליחה. "שלום לכולם, וסליחה אם אני פוגע או פגעתי בכם במהלך החיים הקצרים האלו. ביום ההולדת שלי תפריחו בלון לשמיים. יום העצמאות מחר ואני יוצא לדרך חדשה עצמאית, חופשי מכל דבר, שלכם, חנן". בדף האחרון כתב את הפסוק המלא של שמע ישראל, והוסיף כמה מילים על המקום שבו בחר לסיים את חייו: "בחרתי במקום הזה, כדי להיזכר איפה הייתי הכי מאושר עם הילדים שלי".
יותר מסוכן מהכביש

השבת ב־19 בנובמבר יציינו בכ־70 מדינות ברחבי העולם, מארצות־הברית, דרך שוודיה ועד פקיסטן את יום הגבר הבינלאומי. בישראל מארגנות את יום הגבר דווקא נשים. רונית סמדר־דרור ודנית רז הן שתי עובדות סוציאליות ותיקות, שמעזות לגעת בכאב הגברי. עמותת "לצדכם" שהקימו לפני כשנתיים, ומנהלות מאז בהתנדבות, מסייעת לגברים נפגעי תקיפה מינית ואלימות פיזית ולאבות בהליך גירושים בקונפליקט גבוה. קמפיין שיזמה העמותה מציין את יום הגבר השנה תחת הכותרת: די להתאבדויות גברים.

"לגברים האלה למעשה אין מענה ממשי. אין שום גורם שמלווה גברים גרושים ומוכים. החוסר הוא אדיר לעומת התמיכה שנשים מקבלות, וטוב שהן מקבלות", אומרת סמדר־דרור. "אנחנו לא מצליחות לתת מענה למאות הגברים שפונים אלינו. אין לנו גם תקציב לטפל בחינם, כך ש'לצדכם' מציעה טיפול בעלות נמוכה יחסית אצל מטפלים פרילנסרים של העמותה. בינתיים לא הצלחנו לגייס תמיכה מהרשויות. זה לא פוליטיקלי קורקט לתמוך בגברים. אם הייתי מקימה מעון לנשים מוכות, היו שופכים עליי כסף. יש מאות עמותות שתומכות בנשים ומקבלות תקציב מהמדינה, וטוב שכך. אבל אין תמיכה של המדינה בגברים. בסופו של דבר גבר מרוסק ומיואש שלא מתפקד, או גבר שהתאבד, עולה למדינה הרבה יותר. אין לי ספק שהמציאות הזו תשתנה. המדינה מתחילה להבין שחייבים לעשות פה שינוי. אבל בינתיים אנחנו עוד פורצות את הדרך".

הסטטיסטיקה בישראל מבהירה כי חבל התלייה מסוכן יותר ממכונית עם נהג שיכור. בכל שנה מתאבדים בישראל בין 400 ל־500 איש. על הכביש לעומת זאת נהרגים בין 300 ל־400 איש. גברים מתאבדים פי ארבעה מנשים, כך פירסמה השבוע הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. מבין הגברים המתאבדים, קבוצת הסיכון הגדולה ביותר היא האבות המתגרשים. בשנת 2012 ארתור לנק, מנהל המחלקה למשפט בינלאומי במשרד החוץ, דיווח לאו"ם כי בכל שנה מתאבדים כ־150 גברים גרושים בישראל. "גברים גרושים מתאבדים פי שבעה מגברים נשואים. אין ספק שגברים גרושים או בהליך גירושים, הם קבוצת סיכון גבוה להתאבדות", אומרת עו"ד שושי הרץ, מנהלת היחידה למניעת אובדנות במשרד הבריאות, שהוקמה בהחלטת ממשלה לפני כשנתיים. "משרד הבריאות חקר את התופעה. הנתונים הכמותיים הרשמיים שיש לנו הם על שנת 2013, שבה התאבדו 53 גברים גרושים. הנתונים הללו לא כוללים גברים פרודים, מפני שהם רשומים כנשואים, גם אם התאבדו תוך כדי הליך הגירושים. גם גבר שהתאבד בהליך פרידה מזוגיות של ידועים בציבור, ייכנס לסטטיסטיקה כרווק. כך שבפועל מדובר בהרבה יותר. בעקבות הנתונים המדאיגים, התחלנו ביחידה תהליך התערבות, והזמנו נציגי ארגוני אבות לשיח סביב שולחן עגול. אנחנו בתהליך פיתוח של הכשרת שומרי סף מהאוכלוסייה הזו ומקרב עורכי דין, שופטים, שוטרים ורשויות האכיפה והגבייה. אנחנו בתחילת הדרך. המשימות עוד רבות".

"משרד הבריאות הוא אחד הגופים הבודדים בישראל שמתייחס למצוקת הגברים ואני מברכת על כך. במשרד הרווחה עוד לא התחילו להתמודד עם הסוגיה", אומרת סמדר־דרור, שלצד הפעילות בעמותה מרצה בתל־חי וכותבת דוקטורט על אלימות במשפחה. "כשנחשפתי לראשונה למחקרים שלפיהם יש לא פחות גברים מוכים מנשים מוכות, נכנסתי להלם לא קטן. בהמשך אחי עבר תהליך גירושים קשה, והתחלתי להבין שיש פה סוגיה מוזנחת".

נקודת השבר: הילדים
לשם הקמת "לצדכם" חברה סמדר־דרור אל דנית רז, עובדת סוציאלית ותיקה, מנהלת סניף "אנוש" בכרמיאל. לרז, כמי שצמחה מהשטח, חשוב להבהיר כי העמותה לא מלווה בשום אופן גברים אלימים: "אנחנו מטפלים רק בגברים שהם קורבנות, אחרי בדיקה מעמיקה. יש לנו כלים מקצועיים כדי לבדוק במי אנחנו תומכים. מדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין שטיפלו לפני הגירושים בילדים ולא הייתה עליהם שום תלונה. לפעמים נשים יכולות להיות מניפולטיביות, נקמניות, אינטרסנטיות, כל אחת מסיבותיה. לצד נשים מדהימות, יש גם נשים אלימות. נקודה. וצריך לדבר על זה. צריך לדבר גם על נשים שמשתמשות בטקטיקות אלימות. אלימות היא לא רק פיזית. להרחיק אבא מהילדים שלו ומהבית באמצעות תלונת שווא, זו טקטיקה אלימה. לעיתים לא מדובר בנקמה אלא בנשים שסובלות מחרדתיות וצריך לטפל בהן. היום מספיק שאת אומרת שאת מפחדת מבן הזוג שלך, וגמרנו. הוא יורחק מהבית. אני שומעת מקרים כאלה על בסיס שבועי. זה מרסק את הגברים האלה. אנשים שמעולם לא קיבלו דוח תנועה, מוצאים את עצמם עם חמישה תיקים במשטרה, וכל שני וחמישי מורחקים מהבית. על מה? על כלום. על שום דבר. זה נורא. מגיעים אלינו גברים תשושים, נפשית, כלכלית ומנטלית".

איך מגיעים לייאוש עמוק עד כדי אובדנות?

"שליש מתהליכי הגירושים בישראל הם בקונפליקט גבוה", מסבירה רז. "הגבר חווה את הגירושים כמסלול ייסורים, בעיקר כאשר לא הוא יזם את הפרידה. רבים מתמודדים עם מעצרים והרחקה מיידית מהבית ומהילדים בלי לבדוק את אמיתות התלונה. גם בסיטואציות שבהן האישה היא זו שהפעילה אלימות פיזית כלפי הבעל, מי שיורחק הוא הגבר. בתי משפט מוציאים בסיטונות צווי הרחקה לשבוע במעמד צד אחד. סכומי המזונות, בהתאם להלכה היהודית שמזונות הילדים על האב, ניתנים באופן בלתי פרופורציונלי להשתכרות הגבר, ולא מאפשרים לרבים את היכולת לכלכל את עצמם ולהשתקם. ואז מגיעות תביעות בהוצאה לפועל הכוללות סנקציות של מעצרים, שלילת רשיון נהיגה ועיכוב יציאה מן הארץ. גבר שהיה אב נורמטיבי לחלוטין רגע לפני שהתגרש, הופך באחת למסוכן, חסר מסוגלות הורית ועבריין. נקודת השבר היא הניתוק מהילדים. המערכות מנתקות אלפי אבות מהילדים שלהם רק בגלל שהאמא מביעה פחד. עשרות אלפי ילדים בישראל גדלים בלי אבא. זו תופעה ענקית ומחרידה. שולחים אנשים נורמטיביים ל'מרכז קשר' (יחידות הפועלות ברשויות המקומיות המאפשרות מפגשים מוגנים בין הורים לילדיהם), רק בגלל שהאישה אמרה משהו. המערכות לא יודעות לאבחן מי אכן גבר אלים ומסוכן לילדים, ומי הוא גבר נורמטיבי. הבדיקות נמשכות שנים, ובינתיים הילדים גדלים בלי אבא".

איך אפשר לדעת שאכן מדובר באלפי אבות נורמטיביים?

סמדר־דרור: "לפי מי שפונה אלינו. אבות שלפני הגירושים גידלו את הילדים באופן נורמטיבי. את רואה תמונות של ילדים מאושרים, את רואה שמעולם לא הייתה על האבות תלונה כלשהי ופתאום מרגע הגירושים הכל התהפך עליהם. איך יכול להיות שפתאום ברגע אחד הם לא כשירים לגדל ילדים? ואת רואה שמרבית התיקים שנפתחו במשטרה נסגרים בלי כלום, והם היו רק טקטיקה של האישה כדי להשיג הישגים כלכליים או נקמניים. כשאת רואה קבוצות בפייסבוק של עשרות אלפי גברים ובתוכם אלפי אנשים בוכים, כי קרעו אותם מהילדים שלהם וכי הם עוברים סבל בל יתואר, את מבינה שמדובר בתופעה. ההערכה הזהירה והממעיטה שלנו היא שמדובר באלפי אבות שהיו יכולים לגדל את הילדים שלהם ולא מגדלים. כלי הנשק של נשים היום נגד גברים הוא הילדים. איך להשיג יותר מזונות? איך לקבל יותר רכוש? איך להרחיק אותו ממנה? איך לנקום? על גב הילדים. זה הכי קל".

מה עובר על גבר שהוגשה נגדו תלונת שווא?

"הוא עובר תהליך מטורף שנמשך שנים. ברוב המקרים התיק ייסגר מחוסר עניין לציבור או מחוסר ראיות, אבל אז זה ימשיך להפריע לגבר בהמון תחומים בחיים. כדי לסגור את התיק מחוסר אשמה, צריך להיאבק. צריך משאבים כלכליים ונפשיים אדירים. יש גברים שכשהם מוצאים את עצמם חסרי אונים מול תלונות שווא, הם נכנסים לבהלה ועלולים להשיב מלחמה. זה רע, כי זה מדאיג עוד יותר את המערכת. אחרים נכנסים לייאוש מוחלט ולדיכאון ועלולים גם להגיע לקצה. ברגעים הללו צריך להיות לצידם, לתת להם את התחושה שהם לא לבד, ולעזור להם לעמוד מול המערכות השונות".

"החזון שלנו הוא שגברים יפנו אלינו בתחילת הדרך", מוסיפה רז. "שנהיה הסנגורים שלהם, מול המשטרה, בתי המשפט ורשויות הרווחה. מטרת־העל שלנו היא להוריד את הלהבות של המלחמות הנוראיות הללו, ולהרגיע את האווירה לטובת הילדים. המערכות כיום לא מאוזנות, ותומכות בנשים, מפני שכולם חוששים מהרצח של האישה הבאה. ברור שאף אחת מאיתנו לא רוצה שעוד אישה תירצח, אבל הסיכוי שגבר ישראלי ממוצע ירצח את אשתו הוא פרומיל. צריך להיות זהירים, אבל אי־אפשר להתייחס לעשרות אלפי גברים בתהליכי גירושים כאל רוצחים פוטנציאליים, ולגרום נזק אדיר לחברה. גלי ההדף פוגעים במשפחה המורחבת, בסבים ובסבתות, בבנות הזוג החדשות של הגברים, ובעיקר בילדים".

תחושה קשה של החמצה
קמפיין העמותה למיגור התאבדויות של גברים מבקש לשנות את השיח והאווירה הציבורית. כשאסתי וינשטיין התאבדה אחרי שלא יכלה לסבול את הניתוק מילדיה, מדינת ישראל רעשה. כשעשרות אבות בישראל מתאבדים מדי שנה מסיבות דומות, מתקבלת התופעה בקול דממה דקה.

"איזה אנשים יש בעולם", כתב א"ב בפוסט קצר ומר בפייסבוק במארס האחרון. "אני נשוי 23 שנים. הערצתי את אשתי ואפילו פעם אחת לא בגדתי בה. היום כשהיא הבינה שתפסתי אותה בוגדת היא רוצה להתגרש. לא מספיק שהלב נשבר, גם להרחיק אותי מילדיי. כמה סבל, שקרים וצביעות יש בעולם הלא שווה הזה. אין מי שיעזור ואין עם מי לדבר. אין לי לאן ללכת ואין תקווה בכלל. היו שלום כולם כי מאסתי בחיים הצבועים האלו". חבריו בפייסבוק של א"ב, כתבו לו תגובות מעודדות. הוא לא הספיק לקרוא אותן. בני המשפחה שהוזעקו אליו מצאו אותו אחרי שירה בעצמו למוות. כמה שעות אחר כך הפוסט שכתב הוסר. בקבוצות האבות סערו הרוחות.

"מישהו חשב שיש לו הזכות להיכנס לפייסבוק של המנוח ולמחוק את הפוסט", אומר אבי קסב, צלם במקצועו. "זה מצטרף לניסיונות השתקה נוספים של מצוקת גברים בהליך גירושים. א"ב היה הטריגר שלי להקמת 'חבל הצלה'. מדובר ב־40 מתנדבים שמאתרים ברשתות החברתיות גברים במצוקה בהליך גירושים. רוב הניטור הוא דרך הפייסבוק. אנחנו רואים את הפוסטים שמשדרים ייאוש ויוצרים קשר ראשוני. אנחנו לא אנשי מקצוע, אבל יש לנו את היכולת להקשיב, להזדהות עם הכאב ולנתב לטיפול מקצועי. יש מקרי חירום של פוסט פרידה, ואז אנחנו מקפיצים מיד את המשטרה ומוסרים את כל המידע שיש לנו על האדם. יש כישלונות כואבים, אבל כבר הצלחנו להציל אנשים בדקה האחרונה. היה לנו מקרה באפריל השנה של גבר שהשאיר את הילד שלו בן ה־13 לבד ואמר לו, 'אבא הולך, אל תתקשר אליי'. הבן אדם היה ממוטט. למרות שהוא מטפל בילדים במשמורת מלאה כבר שלוש שנים, הגרושה הלכה להוצאה לפועל ופתחה לו תביעה על 140 אלף שקל. הוא נחנק מזה. הוא לא ידע איך הוא יחזיק את המשפחה עם חוב כזה. אחרי שהוא נעלם ולא ענה לטלפונים, המשטרה עשתה איכון לנייד שלו והתברר שהוא בנמל תל־אביב. אנחנו שלחנו למשטרה תמונות עדכניות שלו, כדי שיידעו איך הוא נראה. מצאו אותו עומד על השובר גלים, רגע לפני קפיצה. שוטרת הצליחה להרגיע אותו, והבטיחה לו שלא יפגעו בו, והוא הלך איתם. הוא אושפז אחר כך לכמה ימים בתל־השומר כדי להירגע. הצלחנו לחבר אותו לעורך דין שביטל לו את תיק ההוצאה לפועל ותבע את האישה בבית משפט על שקרים. אבל הבן אדם הזה כמעט הלך ברגע של מצוקה.

"במקרים שהגיעו לידיעתנו", מספר קסב, "הצלחנו עד היום להשיג תוצאות טובות, וכל האבות נשארו בחיים. הבעיות לא נעלמו אמנם אבל לפחות חזר הרצון להישאר בחיים למען הילדים הודות לחיזוקים של הקבוצה.

"בתוך כל זה, דווקא מקרה אחד של 'כמעט' מלווה אותי בתחושת פספוס קשה עד היום. גילינו על התאבדותו של אבא שפירסם קודם לכן את מצוקתו בפייסבוק בשל ניתוק שנכפה עליו מהתינוקת שלו, בעקבות תלונות השווא של גרושתו במשטרה, וכיצד המצוקה הזו לא נותנת לו מנוח. בגלל שלא הכרתי אותו מהקבוצות לתמיכה באבות שיש ברשת, חיפשתי את שמו בכל מיני דרכים. התברר שהוא היה חבר בקבוצה הציבורית של 'חבל הצלה' אבל הוא היה משתתף דומם. השגתי את המספר של אחיו ובשיחה ארוכה איתו מסתבר כי היו סימנים, היו גם דיבורים על מוות, היה ניסיון אובדני, אבל הם לא ידעו איך לסייע לו. הם לא ידעו על קיומו של 'חבל הצלה'. כשסיפרתי להם על הארגון תחושת ההחמצה הייתה מעיקה מאוד. אילו רק ידענו, אילו רק.

"כמות האבות שמסתובבים שם בחוץ עם מחשבות אובדניות היא עצומה. אני מגיע לחלק מהם, אבל לא מספיק. כל שבוע יש לנו הרבה אבות חדשים. או שהשמות שלהם מגיעים אלינו או שהם פונים ביוזמתם לקבל איזה מענה או לפחות אמפתיה.

יש בי אכזבה כשאני רואה את כל המשאבים והמאמצים לסייע לנשים מוכות, מוחלשות, מוטרדות, בודדות, אבל כשזה מגיע לסיוע לגברים זה לפתע מקבל תחושה של אי־אכפתיות. האבות נשארים למות בצד. אגב, המתאבדים הם לא אוכלוסייה בשולי החברה, לא נרקומנים או חסרי בית, לא פושעים או בעלי מחלות נפש קשות שיש בהן נטייה לאובדנות. מדובר לרוב בגברים שעשו שירות צבאי מלא, משרתים במילואים, בעלי תואר, עצמאיים שטיפלו בילדיהם"

את המצוקה מכיר קסב מקרוב. קרוב מדי. לפני שנתיים וחצי כתב פוסט פרידה בפייסבוק, רגע לפני שהתכוון לשלוח יד בנפשו. חברים שראו את הפוסט הזעיקו את המשטרה שהצליחה לאתר אותו מחוסר הכרה. במשך מספר ימים פירפר בין חיים למוות בטיפול נמרץ. "הייתי אז בשיאו של הליך פרידה מבת זוג, שכלל גם הרחקה מהילדים. חוסר האונים, הייאוש, ההשפלה – מרעילים את הנפש. אין מי שעוזר. אין עם מי לדבר. היום אחרי שיקום ארוך, התחלתי חיים חדשים, נישאתי בשנית ונולדה לי בת. החלטתי לתעל את הניסיון שלי להצלת אחרים. אני פוגש הרבה ייאוש, הרבה סיפורים מצמררים, אבל זה סיפוק אדיר לראות אבות שניצלו מעלים לפייסבוק אחרי כמה חודשים תמונות עם חיוך ותקווה".

yifater1@gmail.com

מקור ידיעות אחרונות
http://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4880607,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  צריך לשנות את הכותרת ל ''נשים רוצחות את בעליהם למה 18.11.16 09:59 1
     זאת המערכת המעוותת שלא פועלת על פי כללי צדק אמיתיים מקשר 18.11.16 12:22 23
  נושא חשוב וטוב שהגיע לידיעות חיפאי משופם 18.11.16 10:00 2
  מזעזע. ישראל_ק 18.11.16 10:02 3
     מה שמזעזע אותי רובי news 18.11.16 10:09 7
         אף אחד לא עושה כלום כי 'שדולות הנשים'+התקשורת הלקקנית מטילים עליהם אימה (כנראה). אליצור 18.11.16 15:36 33
  זוכרים את כנופיית החוק שכמעט קברה את ג'קי לוי? האינג'יניר 18.11.16 10:03 4
  קורע לב... החוק במדינה מעוות. חייבים לעשות משהו. Cosmo Kramer 18.11.16 10:04 5
  כשאיילת תבטל את תקנה 2.5 שממליצה לא להעמיד נשים מעלילות יתחיל השינוי תשבץ 18.11.16 10:07 6
     אאל''ט היא בוטלה על ידי שקד כבר חיפאי משופם 18.11.16 10:09 8
         לא בוטל, הוסף סעיף 11 על דרישה לחקירה פלילית לאישה אבל מתי לאחרונה אישה נכנסה לכלא על זה? תשבץ 18.11.16 10:13 12
     רק השבוע חבר טוב שלי נעצר ל 48 שעות אחרי עלילה של אישתו שהוא מאיים לרצוח אותה הכריש מהמוסד 18.11.16 16:49 43
         פשוט מעצבן ולא הוגן בדיעבד 18.11.16 17:53 47
         מזעזע. שופט אכזר. אין צדק תשבץ 18.11.16 19:25 64
         חרב באה לעולם על עיוות הדין שמיים 20.11.16 12:31 303
  אחמד טיבי וחבריו מקבלים ממשלם המיסים משכורת BlackStar 18.11.16 10:11 9
     תהיה חזק. ישראל_ק 18.11.16 10:12 11
     כל הכבוד לך בדיעבד 18.11.16 17:54 48
     פשוט מדינת אוכלת גבריה Endo Mondo 18.11.16 18:08 51
  איך מגיעים למזונות של 14 אלף שח? בוחש בקדירה 18.11.16 10:12 10
     מספר הילדים שילי 18.11.16 10:17 13
     איפה חברי הכנסת החרדים? חובבן החדשות 18.11.16 10:21 14
         אם בשביל אדם חולה חייב לחלל שבת, אז בשביל בן אדם העומד לשים יד בנפשו שמיים 18.11.16 10:35 18
         ממש מעניין אותם מצוות ופיקוח נפש. Prodigy 18.11.16 16:26 42
         כלל תחלואי החברה הישראלית גובלים בפיקוח נפש. יהודי ישראלי 19.11.16 21:41 235
     תשלום המזונות אמור לבטא את רמת החיים בהם האשה חיה קודם הגירושין. ישראל_ק 18.11.16 10:23 15
         מעניין מה לעדנה יש לומר על זה אהרון5 18.11.16 10:32 17
             80 אחוז מאושרים אהרון5 20.11.16 09:35 298
  כתבה עצובה מאוד איש-קש 18.11.16 10:30 16
  תמר זנדברג זהבה גלאון וכל יפות הנפש הפמיניסטיות השומר הצעיר 18.11.16 10:36 19
     מכוערות הנפש. אין יפות בפוליטיקה. אלימלך זורקין 18.11.16 14:14 28
  כתבה נהדרת. נאפו 18.11.16 11:05 20
  דבר אחד אופטימי יש בסיפור הזה שירים-לחג 18.11.16 12:09 21
     דווקא הפרחות הן ממש לא האוכלוסיה המסוכנת, לדעתי. פרחות לא ינצלו את החוק בחוכמה Prodigy 18.11.16 16:26 41
  בישראל אימצו דין מוזר נגד גברים : דין ליבראלי-חרדי-קיצוני, קומבינה הזויה ניק מקומי 18.11.16 12:18 22
     לא מדוייק, דוקא בבתי הדין הרבניים זוכים הגברים לאוזן קשבת יותר. אליצור 18.11.16 15:39 34
     אתה ממש טועה רוב הגברים מעדיפים את בין הדין הרבני בזמן גירושין כי בית המשפט למשפחה הכריש מהמוסד 18.11.16 16:53 44
  יש לי כל כך הרבה להגיד על העוול האכזרי והאדיר הזה מלכישוע 18.11.16 12:42 24
     צריך לשנות את כל החוקים בנושא. סכולסטיקן 18.11.16 13:49 25
         אין קשר למי בגד, כי התשלום הוא לילדים (בעיקרון) לא לאישה Lestat 18.11.16 19:11 61
             כיום לא בטוח. יהודי ישראלי 19.11.16 21:50 242
                 מדינת סדום... סכולסטיקן 20.11.16 19:07 304
     נניח אתה מתגרש, כמה זה מזונות על שניים או שלושה ילדים? שירים-לחג 18.11.16 14:14 29
         אתן את כלל האצבע SpinozaB 18.11.16 16:03 36
  ותודה לבייניש ועדנה ארבל Herbalist 18.11.16 14:00 26
  נושא מאוד חשוב Amirb1 18.11.16 14:10 27
  מצב חמור מאין כמותו וכולם שותקים צ'רצ'יל 18.11.16 14:16 30
  מצמרר הניק המפרסם. מקווה ששפיותו תאריך ימים. אלימלך זורקין 18.11.16 14:17 31
  אסור להוריד מסדר היום. הגיע הזמן להפסיק את הטרור החברתי בניצוחן של ארגוני נשים צווחניות. המצפה לישועה 18.11.16 15:28 32
     אם אתה רציני ורוצה שזה יהיה על סדר היום - אז תצביע לפייגלין ותקווה שיגיע לכנסת. Prodigy 18.11.16 16:22 39
  בלי הכללות, מי שמתעלל, מקלל, ואחרי זה מגורש, ואז מתאבד - הוא לוזר Reflektor 18.11.16 15:56 35
     אני מאמין שהרוב המוחלט של הגרושים לא התעללו ולא קיללו, אבל הנשים שלהן טענו בבית המשפט Prodigy 18.11.16 16:20 38
         יש מצב שאתה צודק אבל אבל עדיין לדעתי זה עדיף על כלום Reflektor 18.11.16 18:43 56
             זהו בדיוק הרשע שעליו הוא דיבר: סכולסטיקן 19.11.16 20:13 216
                 רק רשע יכול להשאיר גבר בבית עם חשד להתעללות, רק בגלל שאין ראיות חותכות Reflektor 19.11.16 20:22 218
                     ואם זו אשה עם חשד להתעללות? סכולסטיקן 19.11.16 20:46 223
                         חד משמעית!!! אם ילדים מתלוננים שהאמא מכה אותם, צריך להרחיק אותה באופן מיידי Reflektor 19.11.16 20:50 224
                             תקרא שוב מה שכתבתי. לא ענית לשאלה. סכולסטיקן 19.11.16 20:58 226
                                 בסדר. למה לא. בוא נשפוט גם פעוטות על התעללות באביהם. Reflektor 19.11.16 21:23 229
                                     מעל 40% מקורבנות האלימות הפיסית הקשה בין בני זוג הם גברים. סכולסטיקן 19.11.16 21:42 236
                                         נו באמת. כנראה הכנסת את זוגות הגייז לסטטיסטיקה Reflektor 19.11.16 21:51 245
                                             לאו דווקא סכולסטיקן 19.11.16 22:22 261
                                                 תן לי לנחש שמצאת את זה ב MenWeb. לא סתם החלטת לא לשים לנו את המראה מקום. Reflektor 19.11.16 22:29 263
                                                     מתוך SAVE — Stop Abusive and Violent Environments סכולסטיקן 19.11.16 22:36 268
                                                         ידעתי. הם מציינים שהמקור שלהם זה MenWeb Reflektor 19.11.16 22:50 271
                                                             אתה מטעה, הם מציינים שהמקור שלהם הוא המחקר הזה של ה-CDC: זבנג וגמרנו 19.11.16 23:16 284
                                                                 נו באמת. אנחנו בשיעור אנגלית עכשיו? Reflektor 19.11.16 23:28 286
                                                                     הוא צודק. הנתונים שמובאים במאמר נלקחו מה CDC סכולסטיקן 20.11.16 08:52 294
                                                                         גדול. דברו איתי שתלמדו אנגלית Reflektor 20.11.16 11:02 300
                                                                             שוב הטעייה. דיברתי על המקור ממנו המאמר שואב את הנתונים שהבאתי סכולסטיקן 20.11.16 12:27 302
                                         ספר את זה לכל הנשים שנרצחו על ידי בעליהן. יקח לך זמן כי יש הרבה כאלה. ביריון 19.11.16 21:53 247
                                             לא רואה טעם להמשיך לדון כי לא נראה לי שהמציאות מעניינת אתכם סכולסטיקן 19.11.16 21:55 249
                                                 היו נשיםש זה יכול היה לעניין אותן לו רק היו בחיים. ביריון 19.11.16 23:31 288
                                                     בעבר טענת שמותר לבצע פשעים מכוונים וישירים כנגד חפים מפשע למען ''טובת הכלל'' סכולסטיקן 20.11.16 09:12 296
                                             הוא בטח הוציא אותן מהספירה כי הן לא זכו להתלונן על אלימות Reflektor 19.11.16 21:56 250
                                                 ++ ביריון 19.11.16 23:32 289
                     רק רשע מאמין ישר לאישה - ורק רשע לא מעניש אותה כשהיא נתפסת על שקרים אור-וצל 19.11.16 22:54 275
  מה שגברים עוברים בתהליך גירושין זה אונס משפטי לכל דבר, שהוא מבחינה נפשית גרוע כמו אונס Prodigy 18.11.16 16:17 37
  אני ממליץ לכל חברי הפורום שאינם נשואים עדיין, לא להתחתן ללא הסכם ממון Prodigy 18.11.16 16:24 40
     בדגש על לא להתחתן Liranush 18.11.16 18:06 50
         אז מה התוכנית שלך?להישאר רווק לנצח ולגדל תשעה חתולים? שוטר צבאי 18.11.16 18:15 53
             אז מה התכנית שלך? להתחתן עם לחוצת חתונה שתתהפך עליךולשלם לה מזונות אחרי 10 שנים? Liranush 18.11.16 18:32 55
                 מה זה משנה? חלוץ שפוי 18.11.16 19:14 63
                     התכוונתי שאתה יכול לחיות עם בחורה מבלי בהכרח להינשא לה, זה קיים Liranush 18.11.16 21:16 71
     הסכם ממון לא שווה כלום שופטים מבטלים אותו אם הוא פוגע באישה Endo Mondo 18.11.16 18:45 58
         ידוע לך על תקדים בישראל שבו הוא בוטל? Prodigy 18.11.16 18:49 59
         צודק. לא נדיר ששופטים מבטלים סעיפים בהסכמי ממון חוצה גם באדום 18.11.16 20:16 67
     מכתב חוצה גם באדום 18.11.16 20:04 66
     ואם אין ממון? Sub woofer 18.11.16 20:23 68
  אני מדבר על זה כבר שנים צריח 18.11.16 17:14 45
     סרטון מומלץ מאוד ומעניין מאוד בדיעבד 18.11.16 18:05 49
     זה סרט חשוב וכל הכבוד לעורכת דין הזאת על האומץ Reflektor 18.11.16 18:54 60
         ''יש צורך להאמין לאישה כברירת מחדל'' - אם כך, אתה לא מבין מה חשיבות חזקת החפות Prodigy 18.11.16 19:11 62
             גם אני מקווה Reflektor 18.11.16 19:55 65
                 לא חייבים להאמין. מי שמעלה טענה צריך להוכיח אותה ולא משנה אם זה זקן, ילד או אישה תשבץ 18.11.16 21:04 69
                 אתה אומר משהו שהוא לא הגיוני צריח 18.11.16 21:21 72
                     אני מבין את הלוגיקה הנחמדה שלך, אז אני אמשיך אותה ברשותך: Reflektor 18.11.16 21:35 73
                         ויש לא מעט 'חלשים' שמנצלים את העובדה שהם ''חלשים'' בשביל להרוס חיים של ''חזקים'' חפים מפשע תשבץ 18.11.16 21:55 76
                             נכון זה לא תקין ולא בסדר, וצריך לכלוא מי שעשה זאת Reflektor 18.11.16 22:18 77
                                 תגדיר חלשים צריח 18.11.16 23:06 80
                                     מה הקשר? להפך. הילד הוא חלש מול אמו ולכן חייב הגנה גם אם אין לו הוכחה Reflektor 18.11.16 23:38 89
                                         להאמין לחלש רק משום שהוא חלש זה נגד הצדק סכולסטיקן 19.11.16 20:21 217
                         פשוט מאוד המשטרה צריכה לחקור יותר עמי סגל 20.11.16 10:00 299
  מניסיוני האישי... שלמה_המלך 18.11.16 17:49 46
  מטורף ומפחיד להתחתן בארץ עם כל הסיפורים האלה אלכס מהכרמל 18.11.16 18:14 52
     ממה שהבנתי, המצב בארה''ב אפילו חמור מפה Prodigy 18.11.16 18:17 54
         ממש לא. מה סיפרו לך? אלכס מהכרמל 18.11.16 21:44 74
     בישראל לעומת זאת בתי המשפח מאוכלסים בשופטים/שופטות הזויים שבויי ויצו והפלנגות של אירגוני MadMax 19.11.16 00:04 96
         וכאן, השופט אשם דפי 19.11.16 00:09 98
             נתפסת בסיסמה ''הביא ילדים..''. אני מדבר על גברים שיש להם 1-2 ילדים ושופטים הזויים משיתים MadMax 19.11.16 00:46 115
  אי אפשר איתן... וגם בלעדיהן אי אפשר כי הן עושות לך את המוות Endo Mondo 18.11.16 18:44 57
  זוועה...הכוח שמקבלת אשה שרוצה להתגרש מופנה כנגד הבעל... kitzz 18.11.16 21:06 70
  כואב הלב limorlenyum 18.11.16 21:51 75
  מענין איך זה שבכל האשכול הזה נשות פורום סקופים נאלמו דום. שירים-לחג 18.11.16 22:58 78
     מבשלות לגבר שלהן לשבת , שלא יתאבד דפי 18.11.16 23:03 79
     ואם נגיב על האטימות וצרות המוחין שמסתובבת כאן שירי 19.11.16 00:28 105
  כמה ״ מפתיעות״ התגובות כאן , אני ממש בהלם, תופעת העדר במיטבה דפי 18.11.16 23:06 81
     מה שלא מפתיע זה איך התעלמת למעשה מהנושא, ופשוט זרקת ערימת סיסמאות מתחמקות Prodigy 18.11.16 23:15 82
         +1 ציונישראלי 18.11.16 23:16 84
         מר עדר דפי 18.11.16 23:28 85
             אז אין לך בעיה אם ישנו את החוק כך שהילדים יהיו אצל האבא, והאמא תצטרך לשלם סכומים מופקעים Prodigy 18.11.16 23:50 91
                 ברצינות, אלו נשים אתה מכיר שבמקום להועיד כסף לילדים אניהיא 18.11.16 23:55 93
                     מעבר לכך שאני מכיר כאלו, זה גם הגיוני. תארי לך שאת גרושה ומקבלת בחודש 10,000 ש''ח מזונות Prodigy 18.11.16 23:59 94
                         לקחת דוגמא קיצונית של גובה מזונות אניהיא 19.11.16 00:08 97
                             המזונות נקבעים לפי רמת החיים של המשפחה לפני הגירושין Prodigy 19.11.16 01:04 128
     תגובה ע ל ו ב ה ציונישראלי 18.11.16 23:15 83
         אנשים עלובים ושטחיים, מסתכלים בראיה צרה ונקמנית על החיים דפי 18.11.16 23:29 86
             מה הקשררררררררר ציונישראלי 18.11.16 23:34 87
                 מה הקשר?! בוא ותסביר לי אתה! דפי 18.11.16 23:37 88
             בואי נקח את מר ישראל ישראלי ואשתו שירים-לחג 18.11.16 23:50 90
                 +1. קבל דירוג חיובי על ההודעה המצוינת הזו, ואל תצפה ממנה לתגובה עניינית Prodigy 18.11.16 23:53 92
                 מגיע לו , הוא התחתן עם גולדיגרית ! דפי 19.11.16 00:01 95
                     אז הנה, ענית, בלי שהתכוונת בכלל שירים-לחג 19.11.16 00:09 99
                         אדם טוב או רע זה עדיין לא משנה את העובדה שהחבר שלך דפי 19.11.16 00:14 100
                             את אשמה שירים-לחג 19.11.16 00:20 101
                                 כולם אשמים , אפילו אני! האשה, האחות של האשה, השופט... דפי 19.11.16 00:28 104
                                     תיארתי את המציאות. עכשיו תתמודדי. שירים-לחג 19.11.16 00:34 106
                                         לא תיארת כלום. נתת דוגמא של 2 נשים שונות דפי 19.11.16 00:39 109
                                             את אמיתית?! אז כשאישה נאנסת זו אשמתה שיצאה עם אנס?! בן-אדם 19.11.16 08:52 197
                                                 עד כמה אפשר להיות רדוד דפי 19.11.16 08:59 200
                                 דפי מדברת איתכם יחסית במתינות לטענות והסיפורים הטיפשיים האלו Reflektor 19.11.16 00:38 108
                                     תודה דפי 19.11.16 00:40 110
                                     אתה בכלל קראת את הכתבה בידיעות, בראש האשכול? שירים-לחג 19.11.16 00:43 112
                                         עכשיו גם אותו אתה מקלל?! דפי 19.11.16 00:45 113
                                             אוקיי אז גם ניסיתי לעזור לבחור והפניתי אותו לטיפול קליני וגם יצאתי הרע בסיפור? שירים-לחג 19.11.16 00:50 118
                                                 שמע, ידידי, אני יודע שהכוונות שלך טובות Reflektor 19.11.16 00:54 120
                                                     אתה כתבת שהבחור מהתגובה צריך להודות לגרושה שלו על כך שהעבירה אותו אונס משפטי Prodigy 19.11.16 01:19 144
                                                         ממש לא כתבתי את זה Reflektor 19.11.16 01:33 160
                                                 הוא ממשיך לענות לך באדיבות ובנועם, ואתה ממשיך לטנף דפי 19.11.16 01:05 130
                                                     למה שלא תרגעי? guss 19.11.16 07:35 192
                                                         סליחה , מי אתה ומאיפה צצת ? דפי 19.11.16 07:37 193
                                                             מישהו שלא מקבל טרור נגד גברים בן-אדם 19.11.16 08:55 198
                                                                 כשאפנה אליך-תענה דפי 19.11.16 08:57 199
                                                     דפי מכירה את הסיפור ''עונשו של בדאי'' ? ZIGGI 19.11.16 23:39 291
                             יצאת רע מאד באשכול הזה, מגנה של חלאות אדם רק בגלל החור שבין רגליהן תשבץ 19.11.16 00:21 102
                                 שמחה שתיקנת דפי 19.11.16 00:23 103
                                     אני רואה שערכת, אז אענה לתשובה המאוחרת תשבץ 19.11.16 00:36 107
                                         אני במקומך הייתי נזהרת דפי 19.11.16 00:43 111
                                             אני מעלה הצעה, לא טענתי שהיא טובה או רעה תשבץ 19.11.16 00:46 114
                                                 אוקי, זורמת, נניח שנאספו קבלות , יוצא 3000 ש״ח לילד דפי 19.11.16 00:47 116
                                                     מתחלקים חצי חצי, בצורה כזו שכל אחד יוכל להתקיים בכבוד תשבץ 19.11.16 00:49 117
                                                         אבל גם היום מתחלקים! אתה חושב ש-1200 ש״ח לילד זה מספיק להכל?! דפי 19.11.16 00:57 124
                                                             כבר עניתי - אם הסכום הוא לא הגיוני מבחינת הבעל אז שימצאו פתרונות אחרים תשבץ 19.11.16 01:00 125
                                                                 ביטוח לאומי והמדינה אשמים שהנל מתגרשים?! דפי 19.11.16 01:01 126
                                                                     אם האישה החליטה להתגרש אז זו אחריות שלה, שתצטמצם ברמת החיים שלה תשבץ 19.11.16 01:04 129
                                                                         טעות דפי 19.11.16 01:07 133
                                                                             אז האחריות היא משותפת למרות שהאישה החליטה להתגרש, ולמרות שהגבר הוא זה שנאנס משפטית Prodigy 19.11.16 01:09 134
                                                                                 בוא תסביר לי בבקשה מה זה נאנס משפטית?! דפי 19.11.16 01:10 135
                                                                                     אונס משפטי זה כשגבר נלקח לבית משפט ומגלה שאין לו שם שום זכויות, ומתחילה פשיטה כוללת Prodigy 19.11.16 01:15 140
                                                                                         ונעבור למציאות : דפי 19.11.16 01:27 154
                                                                                             קודם כל, תודה סוף סוף על תשובה עניינית Prodigy 19.11.16 01:33 159
                                                                                             זו מציאות שלא היתה ממש נחלתם של המתאבדים, מסתבר שירים-לחג 19.11.16 01:34 162
                                             שכחת שירי 19.11.16 00:57 123
                         אל תצפה ממנה להיגיון זאת מתוסבכת שונאת גברים חוצה גם באדום 19.11.16 21:38 234
                     לא יאומן איך אצלך הגבר אשם בהכל ולא משנה מה הוא יעשה MDA 19.11.16 05:04 189
                 נקח את מר ישראל ישראלי ואשתו Reflektor 19.11.16 00:51 119
                     מה שנקרא, יצא המרצע שירים-לחג 19.11.16 00:55 121
                         אני שמח שאתה רואה את האבסורד בסיפורים כאלו Reflektor 19.11.16 01:05 131
                     'גאוני, אין לי מה להפסיד'... רק את החיים, בקטנה...שמע אתה גאון מבוזבז, לא הייתי חושב על זה תשבץ 19.11.16 00:57 122
                         לצערי זה סיפור אמיתי. ככה מתאבדים חושבים מן הסתם Reflektor 19.11.16 01:04 127
                             מאיפה אתה מתיימר לדעת מה מתאבדים חושבים? אתה חוקר כליות ולב? תשבץ 19.11.16 01:07 132
                                 עובדה שהם לוקחים לעצמם את החיים Reflektor 19.11.16 01:11 137
                             זה לא סיפור אמיתי. המוח שלך נשטף ע''י התעמולה הפמיניסטית, שמציגה גברים כיצורים אלימים Prodigy 19.11.16 01:11 136
                                 גברים לא יצורים אלימים. אנסים כן. אבל מה זה קשור בכלל? Reflektor 19.11.16 01:13 138
                                     כל גבר הוא אנס??? לאן הגענו?! בן-אדם 19.11.16 09:01 201
                                         מעניין כמה הוצאת בפסיכומטרי בהבנת הנקרא\לוגיקה Reflektor 19.11.16 12:47 209
                                             התשובה ברורה דפי 19.11.16 12:48 210
                                 ברור לך שהרוב המכריע של האלימות/שוד/אונס/רצח שירי 19.11.16 01:15 139
                                     חוץ מהתעללות, אכן את צודקת. מה זה קשור למה שכתבתי? Prodigy 19.11.16 01:15 141
                                         גם מה שכתבת לא קשור לאשכול, לצערי Reflektor 19.11.16 01:19 142
                                             זה לא קשור לאשכול, זה קשור לתפיסה העולה מדבריך. אתה לא מסוגל להאמין לסיפורים של Prodigy 19.11.16 01:21 148
                                                 :) אם הייתי שבוי של התעמולה אז לא הייתי ימני ולא הייתי אוהד שרוף של טראמפ Reflektor 19.11.16 01:28 156
                                                     הזוי בעיניי ש*דווקא* תומך של טראמפ ידבר כמוך... אם היית כותב את הדברים האלה בReddit של Prodigy 19.11.16 01:35 163
                                                         אני בטוח שיש אלפי סיפורים כאלו כואבים מאוד Reflektor 19.11.16 01:41 167
                                                             להיפך, יש הרבה יותר סיפורים של גברים שעברו אונס משפטי, מגברים שבאמת היו אלימים Prodigy 19.11.16 01:45 171
                                                                 אתה יודע עכשיו שאתה משתמש בעובדות לא רלוונטיות Reflektor 19.11.16 01:54 175
                                                                     התגובה שלך נובעת מתפיסה מעוותת לפיה נשים הן מלאכיות ואין דבר כזה נשים מרושעות תשבץ 19.11.16 02:00 178
                                                                         יכול להיות שאני תמים Reflektor 19.11.16 02:13 184
                                                                             אתה מוזמן לצפות בוידאו הזה של עורכת דין שמבינה בנושא הזה ולהחכים: תשבץ 19.11.16 02:18 186
                                                                                 אוי זה כבר פעם רביעית שמביאים את הוידאו הזה לפורום Reflektor 19.11.16 02:22 187
                                                                                     אם יורשה לי - מה שצריך בחיים זה עורך דין טוב, מצלמה לתיעודה לתיעוד, ומקליט הקול ציונישראלי 19.11.16 12:18 202
                                                                                         #43 - הקליט הכל ולא עזר לו מול השופט תשבץ 19.11.16 12:25 204
                                         איך זה לא קשור? שירי 19.11.16 01:19 145
                                             לא, התפיסה כאילו גברים הם יצורים אלימים ולכן כל תלונה על אלימות מצד האישה היא מוצדקת Prodigy 19.11.16 01:24 150
                                                 לא מאמינים לאישה כבררת מחדל. כל מקרה נבדק לגופו שירי 19.11.16 02:02 179
                                     ידוע לך שכ-ל המקרים של הגשת תלונות שווא למשטרה בהליכי גירושין, זה של נשים נגד גברים? שירים-לחג 19.11.16 01:19 143
                                         תפסיק לקשקש שירי 19.11.16 01:20 146
                                             נראה שהוא שתוי דפי 19.11.16 01:21 147
                                                 שתוי את מוזמנת לכנות את אבא שלך. שירים-לחג 19.11.16 01:24 149
                                                     רוצה להתחלף עם אבא שלי ?! דפי 19.11.16 01:28 157
                                                         ובכן יש סיכוי שאבי ואביך משוחחים ממש עכשיו אי שם בין התולעים שירים-לחג 19.11.16 01:37 165
                                                             . דפי 19.11.16 01:38 166
                                                                 חבל שערכת שירים-לחג 19.11.16 01:44 168
                                                                     169 דפי 19.11.16 01:45 170
                                                             עוד אבינו חי עוד אבינו חי עם ישראל עם ישראל חי Endo Mondo 19.11.16 12:32 205
                                                                 קורה לטובים ביותר דפי 19.11.16 12:41 206
                                             מדוע את לא עונה לשאלה שלו? Prodigy 19.11.16 01:24 151
                                                 רק עזרה מקצועית יכולה לענות לשאלות שלו. שירי 19.11.16 01:25 152
                                                     שאלת אותי לגבי רוב מקרי האלימות בעולם, ועניתי לך את התשובה הברורה - ברור שזה ע''י גברים Prodigy 19.11.16 01:26 153
                                                         כי השאלה שלו מטופשת שירי 19.11.16 01:34 161
                                                             הבנתי, אין שום טעם להגיב לך יותר עד שתלמדי לכתוב לעניין Prodigy 19.11.16 01:36 164
                                                     חחחח דפי 19.11.16 01:28 155
                                             את לא באמת מאמינה למה שכתבת MDA 19.11.16 05:24 190
                     יואו גדול ! דפי 19.11.16 07:38 194
  כתבה חשובה . מעציב לקרוא את הנתונים כינרת 19.11.16 01:31 158
  האשכול הזה איבד את גבולות ההגיון דפי 19.11.16 01:44 169
     נכון, דרישה לשוויון בפני החוק וחזקת החפות הם שנאת נשים. מחליא בהחלט. Prodigy 19.11.16 01:47 172
         תמיד יש אפשרות לעבור צד, היום זה לגיטימי דפי 19.11.16 01:48 173
             ראוי שכל אדם מוסרי יוקיע נשים מרושעות שמנצלות את החוק המיטיב כדי לסחוט את הבעל תשבץ 19.11.16 01:55 176
                 כולם מוקיעים את זה. לא ראיתי מישהו אחד באשכול הזה שמעודד את זה Reflektor 19.11.16 01:59 177
                     ''מגיע לו , הוא התחתן עם גולדיגרית !'' תשבץ 19.11.16 02:09 181
                         סליחה ?! היא אנסה אותו להתחתן איתה? דפי 19.11.16 02:10 182
                             היא אנסה אותו לחיות כמו כלב ולאבד את חירותו, כבודו העצמי ורכושו בגלל מערכת מרושעת תשבץ 19.11.16 02:12 183
                                 חחחח. אתה מזלזל באינטילגנציה וכושר ההחלטה של הגבר בסיפור Reflektor 19.11.16 02:18 185
                 מה שרפלקטור אמר דפי 19.11.16 02:06 180
         1+ שירים-לחג 19.11.16 01:49 174
     ברור, אין ספק שכולנו כאן שונאי נשים מדופלמים MDA 19.11.16 05:26 191
         ברכותי דפי 19.11.16 07:39 195
  סדום. מאמר מלא צביעות מבחילה. אנו חיים בסדום רצחני של נשים בכל המובנים. בשם דב'ג 19.11.16 03:15 188
  מזעזע! אלדר 19.11.16 08:45 196
     לדעתי הגברים הללו לא השכילו לקחת עורכת דין טובה ציונישראלי 19.11.16 12:21 203
     במציאות הכלכלית של היום, בחברה המערבית שאנו חיים בה דפי 19.11.16 12:45 208
  הדבר הראשון שצריך לקרות זה שיוויון בתשלום מזונות בין גבר לאשה erz 19.11.16 12:44 207
  במחילה מכבוד חלק מהמגיבים כאן SerahKastel 19.11.16 18:17 211
     יפה כתבת אניהיא 19.11.16 20:23 219
  התופעה קשה ונוראה. אך הצד השני הוא- שנשים עוצמה לישראל 19.11.16 18:59 212
     הבעיה היא,שאירגוני הנשים הכחישו בתוקף,את קיומה של בעיית האבות המתאבדים,והביאו נתונים לא צופה מהצד 19.11.16 20:05 214
         שני הצדדים השתמשו ומשתמשים בנתונים לא מדויקים SerahKastel 19.11.16 20:11 215
             הנתון הבולט ,שראיתי אותו בעבר הוא שגברים גרושים,מתאבדים בשיעור של פי 8 מאשר נשואים צופה מהצד 19.11.16 20:43 221
                 כנראה שכיף להיות נשוי חלוץ שפוי 19.11.16 20:44 222
                 זה כנראה נכון SerahKastel 19.11.16 21:52 246
                     לדעתי ההקבלה שאתה עושה היא מוטעית. כשמדברים על אפליית נשים, זה אף פעם לא בחוק Prodigy 19.11.16 21:56 251
                         לא זו ההקבלה שאני עושה: SerahKastel 19.11.16 22:24 262
                             אין ספק שהחוק והממסד הוא לא הפיתרון. אבל הוא חלק גדול מהבעיה. Prodigy 19.11.16 23:30 287
         רצוי להתעלם מארגוני הנשים למיניהם ולא להיתפס עליהם כמייצגים את כלל הנשים אניהיא 19.11.16 20:30 220
             את היית מסוגלת להיות סבלנית אם היו מונעים ממך לראות את הילדים שלך ? כינרת 19.11.16 21:18 227
                 מי שמונעת מהאב לראות את הילדים תחת הסדרי ראיה דפי 19.11.16 21:28 232
                     דפי, אם תרצי בפרטי אספר לך על שלושה (!) מקרים כאלו שהייתי עדה להם כינרת 19.11.16 21:51 244
                         זה מזעזע בכל מובן אפשרי, מזעזע דפי 19.11.16 21:57 252
                             נכון. זה מזעזע כינרת 19.11.16 22:10 256
                                 טוב זו לא כתבת ערומה שנגנב לה הטלפון שארדן יתן עדיפות לחקירה דפי 19.11.16 22:13 259
         אני רוצה להבין , אין לכם פה ?! דפי 19.11.16 21:21 228
             אם יש אפליה בחוק כנגד גברים, משהו שאת בכלל לא טרחת להתייחס אליו באשכול הזה Prodigy 19.11.16 21:23 230
                 איזו אפליה?! על מה אתה מדבר בכלל? דפי 19.11.16 21:25 231
                     בקלות. Prodigy 19.11.16 21:45 238
                         אז ככה דפי 19.11.16 22:08 254
                             חוק ביטול חזקת גיל הרך מתעכב בקואליציה בגלל הנבלות שולי מועלם ורחל עזריה שנלחמו בו Prodigy 19.11.16 23:27 285
  מהכתבות החשובות ביותר שעיתון ידיעות פירסם בתקופה האחרונה צופה מהצד 19.11.16 20:03 213
  הגיע הזמן לתקן את העוול הנורא הנגרם לאבות בישראל. מהרהרת 19.11.16 20:51 225
     מבין כותבי האשכול אין לי ספק שהגולשת ''דפי'' היתה עושה הכל כדי למנוע מבעלה קשר עם הילדים שירים-לחג 19.11.16 21:28 233
         מי פגעה בך עד כדי כך שאתה כל כך חלש ופונה להשמצות אישיות?! דפי 19.11.16 21:42 237
             כבר אמרתי לך, אני לא נשוי : ) שירים-לחג 19.11.16 21:49 241
                 ואני מאמינה לך בטח ! חחחח דפי 19.11.16 21:50 243
         וואו. יותר ''תגובה לגופו של גולש'' מזה אי אפשר ביריון 19.11.16 21:47 239
             האיש עם ארנק ואגו מרוסק דפי 19.11.16 21:48 240
                 עליו? ביריון 19.11.16 22:12 257
                     כן, אני הבנתי מה הוא עובר דפי 19.11.16 22:15 260
                         לא ידעתי שלמדת פסיכיאטריה ביריון 19.11.16 22:35 267
             הפתרון = שוויון צפוני1 19.11.16 21:54 248
                 אוי ואבוי. קצת רחמנות על הילדים Reflektor 19.11.16 22:05 253
                     ממש לא אפשר על מודל של שבוע שבוע צפוני1 19.11.16 22:09 255
                         אי אפשר לחייב הורים גרושים להשאר באותו מקום מגורים. אין מצב כינרת 19.11.16 22:32 264
                     זו באמת בעיה, גם אם לא גרים בשני קצוות מרוחקים, אבל אפשר להגיע לפתרונות שירים-לחג 19.11.16 22:13 258
                         במיקרים של אלימות השופטים מבקשים מהאב דווקא להתרחק כמה שיותר Reflektor 19.11.16 22:34 266
  לא יתכן שלשוטרים שעוצרים גברים החשודים באלימות דימיונית נגד נשותיהם יש קשר לנשים? בני מרום 19.11.16 22:33 265
     בטוח. אם לא להם אז לשופטים. ואם לא לשופטים אז לפקיד הסעד Reflektor 19.11.16 22:36 269
         חייב להיות אם הייתה תלנות שווא צפוני1 19.11.16 22:41 270
             בהחלט אדמור 19.11.16 22:52 273
             אין על זה ויכוח. מתלוננות שוא פוגעות בצורה אנושה בבני זוגן וגם באג'נדה למען ביטחון האישה Reflektor 19.11.16 22:53 274
  אני ב''ה נשוי אדמור 19.11.16 22:51 272
     האשכול ממשיך להתדרדר. אני מניח שהיית עושה את זה בעינויים Reflektor 19.11.16 22:54 276
         בהחלט אדמור 19.11.16 22:58 277
             יצר חיים צפוני1 19.11.16 22:59 278
             מניחה שאתה סתם כותב בשביל הפרובוקציה, אבל הנה סיבה למה לא - כינרת 19.11.16 23:03 279
                 ממש לא פרובוקטיבי אדמור 19.11.16 23:08 281
                     אז אם זו לא פרובוקציה, תסביר לי את ההגיון כינרת 19.11.16 23:15 283
                         המשפט האחרון שלך אדמור 19.11.16 23:37 290
                         400 יתומים בשנה מרגשים אותך פחות מיתומיו הוירטואליים של אדמור ?! אליצור 20.11.16 00:10 292
                             תסתכל בתגובות הקודמות שלי באשכול לפני שאתה מעביר ביקורת כינרת 20.11.16 06:08 293
             לאף אדם,אין זכות ליטול חייו של אדם אחר,אלא רק לצורך הגנה עצמית. צופה מהצד 19.11.16 23:07 280
                 אני לא יודע מאיזה כיוון אדמור 19.11.16 23:09 282
                 מותר ואף חובתה של החברה ליטול חיים של רוצחים שלא לצורך הגנה עצמית סכולסטיקן 20.11.16 09:18 297
  תלונת אישה שמתקבלת כעובדה מוגמרת חייבת להפסק Maya 20.11.16 08:57 295
     מעצר אדם על בסיס תלונה בלבד זה רפרטואר כללי שלא קשור לאלימות במשפחה Reflektor 20.11.16 11:16 301

למה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.12.08
786 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    09:59   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. צריך לשנות את הכותרת ל ''נשים רוצחות את בעליהם  
בתגובה להודעה מספר 0

בסמכות החוק" המעוות
כמו הרבה דברים שמעוותים במדינה הזו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מקשר
גולש אורח
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    12:22   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. זאת המערכת המעוותת שלא פועלת על פי כללי צדק אמיתיים  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חיפאי משופם
חבר מתאריך 19.6.16
362 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:00   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. נושא חשוב וטוב שהגיע לידיעות  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
6221 הודעות, 40 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:02   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מזעזע.  
בתגובה להודעה מספר 0

רובי news
חבר מתאריך 28.7.15
448 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:09   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מה שמזעזע אותי  
בתגובה להודעה מספר 3

הוא שלמרות שכולם יודעים מה הבעיה ומה אפשר לעשות כדי לצמצם את התופעה והנזק אף אחד לא עושה כלום. ופשוט שערוריה.

אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
9742 הודעות, 45 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    15:36   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אף אחד לא עושה כלום כי 'שדולות הנשים'+התקשורת הלקקנית מטילים עליהם אימה (כנראה).  
בתגובה להודעה מספר 7

האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
19526 הודעות, 101 מדרגים, 198 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:03   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זוכרים את כנופיית החוק שכמעט קברה את ג'קי לוי?  
בתגובה להודעה מספר 0

http://m.ch10.co.il/news/284619/

Cosmo Kramer לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.14
8858 הודעות, 121 מדרגים, 238 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:04   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. קורע לב... החוק במדינה מעוות. חייבים לעשות משהו.  
בתגובה להודעה מספר 0

תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
42681 הודעות, 211 מדרגים, 418 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:07   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כשאיילת תבטל את תקנה 2.5 שממליצה לא להעמיד נשים מעלילות יתחיל השינוי  
בתגובה להודעה מספר 0

כשנשים ייכנסו לכלא לכמה שנים טובות בגלל עלילות במקום לשחרר אותן הביתה עם נזיפה וכשיפסיקו להאמין אוטומטית לנשים רק בגלל החשש מרצח יתחיל השינוי. עד אז צריך להבין שלהתחתן בישראל זה יותר מסוכן מקזינו, כי בקזינו אתה מפסיד רק את הכסף, אבל אם אתה נופל לא טוב בגירושין אתה מפסיד לא רק את הכסף, אלא גם עלול להפסיד את החירות, את העבודה, את העצמאות הכלכלית לשנים הקרובות, את הכבוד העצמי, את הילדים ואת הבית

בכל העולם הימין עולה כפורח, השמאל הולך ונמוג (אזרח אופטימי)

חיפאי משופם
חבר מתאריך 19.6.16
362 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:09   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אאל''ט היא בוטלה על ידי שקד כבר  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 12.10.04
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:13   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא בוטל, הוסף סעיף 11 על דרישה לחקירה פלילית לאישה אבל מתי לאחרונה אישה נכנסה לכלא על זה?  
בתגובה להודעה מספר 8

הכריש מהמוסד
חבר מתאריך 1.4.12
2421 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:49   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. רק השבוע חבר טוב שלי נעצר ל 48 שעות אחרי עלילה של אישתו שהוא מאיים לרצוח אותה  
בתגובה להודעה מספר 6

גם אחרי הקלטה שהיא מודה שהכל היה שקר ושהכל היה בנסיון לקבל ממנו חנות ששבעלותו
השופט עדיין החליט לתת לו צו הרחקה ממנה ומהילדים ו 5 אלף מזומן כדמי ערבות

החוק בישראל עלוב שכל אישה יכולה להעליל ולא יעשו לה כלום

חושבים שאני מסוכן...חכו שתיראו את הנשר..

בדיעבד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.16
1421 הודעות, 15 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    17:53   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. פשוט מעצבן ולא הוגן  
בתגובה להודעה מספר 43

חבר מתאריך 12.10.04
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    19:25   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. מזעזע. שופט אכזר. אין צדק  
בתגובה להודעה מספר 43

שמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
4700 הודעות, 52 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    12:31   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  303. חרב באה לעולם על עיוות הדין  
בתגובה להודעה מספר 43

BlackStar לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.7.14
1406 הודעות, 16 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:11   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אחמד טיבי וחבריו מקבלים ממשלם המיסים משכורת  
בתגובה להודעה מספר 0

אז מה כבר ניתן לעשות במדינת חלם ..
אני אחרי גירושין קשים מאוד משפט ארוך מאוד התעלולת מצד כול המערכת כולם כולל כולם רואים בגבר הבעיה ... ותנחשו מה הילדים גרים אצלי ןאני מחויב לשלם מזונות ....

מתפרנס מלשבור ולהרוס .

חבר מתאריך 29.12.15
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:12   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. תהיה חזק.  
בתגובה להודעה מספר 9

בדיעבד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.16
1421 הודעות, 15 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    17:54   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. כל הכבוד לך  
בתגובה להודעה מספר 9

אכן זואי בעיה רצינית שצריך לשנות ולעלות שיח עליה באופן קבוע פה ברוטר עד שהיה שיקרה השינוי המיוחל

Endo Mondo לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.16
859 הודעות, 21 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:08   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. פשוט מדינת אוכלת גבריה  
בתגובה להודעה מספר 9

בוחש בקדירה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.08
1542 הודעות, 25 מדרגים, 39 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:12   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. איך מגיעים למזונות של 14 אלף שח?  
בתגובה להודעה מספר 0

שילי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.3.14
2873 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:17   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מספר הילדים  
בתגובה להודעה מספר 10

חובבן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.14
997 הודעות, 7 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:21   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. איפה חברי הכנסת החרדים?  
בתגובה להודעה מספר 10

הרי מדובר פה בפיקוח נפש וכל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם ומלאו.

שמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
4700 הודעות, 52 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:35   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אם בשביל אדם חולה חייב לחלל שבת, אז בשביל בן אדם העומד לשים יד בנפשו  
בתגובה להודעה מספר 14

חייב להפיל ממשלה. ואפילו בן אדם אחד.

Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות, 82 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:26   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ממש מעניין אותם מצוות ופיקוח נפש.  
בתגובה להודעה מספר 14

If you know the enemy and know yourself, you need not fear the results of a hundred battles

יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
6057 הודעות, 58 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:41   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  235. כלל תחלואי החברה הישראלית גובלים בפיקוח נפש.  
בתגובה להודעה מספר 14

ערכתי לאחרונה בתאריך 19.11.16 בשעה 21:46 בברכה, יהודי ישראלי

ולצערינו, בלי שינוי דרך לא ניתן כמעט להציל...
במסגרת הדמוקרטיה רשאי כל אדם לבחור את דרכו. אך יש לה השלכות נוראיות...
דוגמא: אי הפרדה בין המינים יוצר בגידות שיוצרות גירושין מכוערים שמביאים להתאבדויות.
חוסר משמעות לחיים גורם ללא מעט אנשים להתאבד כשאיבדו את משפחתם או כל דבר חומרי בעולם הזה.
חוסר אמונה שהכל ממנו יתברך לטובה גורם לאדם לעשות מהלכים שבסופו של דבר יביאו אותו לקצה נפשית וכלכלית.
המציאות הזאת כואבת מאוד. ולכן יהודים טובחם ששומרים מצוות ויודעים שעבודתם היא ממש פיקוח נפש, לא מתייאשים מאף יהודי גם אם יצחק עליהם מבוקר עד ערב ויכעס על ה'דוסים' האלה. אהבת ישראל כנה ואמיתית שוכנת בנפשם ובנשמתם.
נקווה שכל עם ישראל כולו ילך בדרך ה', ומחה ה' דמעה מעל כל פנים.

חבר מתאריך 29.12.15
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:23   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תשלום המזונות אמור לבטא את רמת החיים בהם האשה חיה קודם הגירושין.  
בתגובה להודעה מספר 10

וכך לדעתי גם של הילדים.
אם רמת החיים היתה כזו שמגיעה לסכום הזה אז הבעל יצטרך לספק את זה.
ואם תשאל, ומה עם רמת החיים של הבעל???
שימות!

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
12752 הודעות, 86 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:32   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מעניין מה לעדנה יש לומר על זה  
בתגובה להודעה מספר 15

בארץ הקודש להיות אבא זהו פשע כה חמור שגזר דינו מוות!

בכל דור ודור חייבת האנושות להטיל ספק בערכיה ובקונספציותיה

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
12752 הודעות, 86 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    09:35   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  298. 80 אחוז מאושרים  
בתגובה להודעה מספר 17

בארץ הקודש להיות אבא זו עבירה פלילת שדינה מוות, בגצ אונס את המדינה להאכיל אותנו בפיגולים ובהפרשות הערבים. חייל שלא מתנהג כמו שפנפנה עומד לדין על רצח גופה של פסולת אנושית, החזירים הקפיטליסטים טוענים שכל עני שצורח זה מדע בדיוני. העיקר ש 80 אחוז מאושרים. הציבור מטומטם? שישלם, מה אתם רוצים ממני?

בכל דור ודור חייבת האנושות להטיל ספק בערכיה ובקונספציותיה

איש-קש
חבר מתאריך 1.8.13
448 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:30   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כתבה עצובה מאוד  
בתגובה להודעה מספר 0

מישהו צריך להתעשת מהר ולטפל בזה

השומר הצעיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.10.12
749 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    10:36   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. תמר זנדברג זהבה גלאון וכל יפות הנפש הפמיניסטיות  
בתגובה להודעה מספר 0

סובבוני בשקלים הלעיטוני בכזבים ואני כשה תמים- עודני מאמין. עוד פעם!!!

אלימלך זורקין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.11.13
12720 הודעות, 93 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:14   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מכוערות הנפש. אין יפות בפוליטיקה.  
בתגובה להודעה מספר 19

היו אנסטסיה ואורלי אבל הן נטשו כי היופי לא מתאים למדמנה.

https://www.facebook.com/ohavimetyehudaveshomron?ref=stream

נאפו
חבר מתאריך 23.11.15
126 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    11:05   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. כתבה נהדרת.  
בתגובה להודעה מספר 0

הופתעתי מאוד ממספר המתאבדים.

שירים-לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות, 50 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    12:09   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. דבר אחד אופטימי יש בסיפור הזה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 12:14 בברכה, שירים-לחג

שהרוב הגדול של מערכות היחסים לא מסתיימות ככה. גם הליכי גירושין אינם כאלה תמיד.

עם זאת, אדם חכם טוב יעשה אם ישקול טוב טוב עם מי הוא מתחתן. פרחה היא תמיד פרחה ובמקרה של גירושין תעשה את המוות בגיבוי של משפחתה התומכת והערסית.

Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות, 82 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:26   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. דווקא הפרחות הן ממש לא האוכלוסיה המסוכנת, לדעתי. פרחות לא ינצלו את החוק בחוכמה  
בתגובה להודעה מספר 21

כמו הנשים הפמיניסטיות\מלאות הטסטוסטרון שבד"כ מעבירות את הבעל שלהן אונס משפטי.

חוץ מזה שאתה יכול להכיר מישהי נפלאה, אבל מי אמר שבעוד 10 שנים הכל ישאר אותו הדבר? הרי כנראה שכמעט כל הגרושים של היום לא תיארו לעצמם שיום אחד באמת יתגרשו.

הסכם ממון זו ההגנה היחידה בפני החוק, וגם בארה"ב יש לך שופטים מתועבים שמבטלים אותו רטרואקטיבית.

If you know the enemy and know yourself, you need not fear the results of a hundred battles

ניק מקומי
חבר מתאריך 15.9.16
450 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    12:18   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. בישראל אימצו דין מוזר נגד גברים : דין ליבראלי-חרדי-קיצוני, קומבינה הזויה  
בתגובה להודעה מספר 0

על פי הדין הישראלי, בתי המשפט למשפחה הם הקובעים את היחסים בין ההורים לאחר גירושין, אבל הם עושים זאת בין השאר על פי דין יהודי-דתי שאין לשופטים הליברלים כל סיכוי ליישם אותו באופן סביר.
על פי הדין היהודי, למשל, המסורת מעניקה לאב את הסמכות והחובה לכלכל ולחנך את הילדים לאחר הגירושין והאישה משוחררת.
על פי הדין הישראלי בהשפעת הדין הדתי כביכול, האב משלם על אחזקת הילדים סכומים גבוהים, אך לא מגדל את הילדים. האישה מקבלת את סכומי הכסף וגם מחנכת את הילדים.

לגברים לא יהודיים יש דין אחר. אחריות שווה על מזונות הילדים.

וזו רק חלק מהתקלה החמורה.

אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
9742 הודעות, 45 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    15:39   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. לא מדוייק, דוקא בבתי הדין הרבניים זוכים הגברים לאוזן קשבת יותר.  
בתגובה להודעה מספר 22

הכריש מהמוסד
חבר מתאריך 1.4.12
2421 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:53   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אתה ממש טועה רוב הגברים מעדיפים את בין הדין הרבני בזמן גירושין כי בית המשפט למשפחה  
בתגובה להודעה מספר 22

הוא סיוט עבור גברים
זה בין שכל כולו הוא 99 אחוז לטובת האישה ויוצאים משם פסקי דין ממש מקוממים
בלי שום התחייבות במצב האמיתי והכל בשם נאורות מזוייפת

חושבים שאני מסוכן...חכו שתיראו את הנשר..

מלכישוע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.8.05
8408 הודעות, 56 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    12:42   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. יש לי כל כך הרבה להגיד על העוול האכזרי והאדיר הזה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 13:06 בברכה, מלכישוע

אני באמת ובתמים לא חושב שיש עוול יותר גרוע ממה שקורה לאבות הגרושים

האכזריות הנפשית, הכלכלית שחווה גבר שמתרגש היא ברמת אכזריות שעליה ורק אליה אני יכול להגיד "שלא ברא השטן"

אכזריות ממין מאוד קטלני - שפוגע פגיעה נפשית קריטית (למשל שמרחיקים את הגרוש מילדיו האהובים, הוצאות מזונות יותר מהכנסותיו, תלונות שווא של האמא - ראיית הילדים פעם בבוע תחת היין בוחנת של פקידה סוציאלית, תיקי הוצאה לפועל, חוסר יכולת בסיסית לכלכל את עצמך, מעבר לגור עם ההורים מחוס ברירה וזה במקרה הטוב שיש לך הורים יכולים לקבל אותך ועוד ועוד) , ביום אחד אתה מאבד הכל , אבל כשאני אומר הכל אז בעניין הזה אתה באמת מאבד את הכל - מאדם נורמטיבי לחלוטין - אתה מושלך ממש בלי עזרה כשמועקה אדירה יושבת לך בלב כי אתה לא רואה את הילדים ולא יודע מה קורה איתם, את ממשיך להישבר כשאתה מבין שלא תוכל להשכיר לעצמך דירה כדי לארח את הילדים ובשביל עצמך בגלל שסכום המזונות הוא אדיר ובהרבה מקרים יותר גבוה מסכום ההכנסות שלך, וז מגיעים החובות ונפתחים הוצאות לפועל ונפתחים תיקים במשטרה על כל פיפס שהגרושה אומרת כנגדך) ואתה מוצא את עצמך בנקודה כל כך מיואשת ומדכאת שהמועקה שבלב ממש כואבת לך פיזית ואתה ממש לא רואה שום קצה קצהו של אור בסוף המנהרה - ואז אתה מתחיל לחשוב מחשבות על מוות כאפשרות להחלץ מהחיים המדכאים האלו ומהמועקה שופקת לך כל הזמן בלב ולברוח מכל הרשוות שהפכו אותך לעבריין ביום אחד ורודפות אחרייך

הפתרון הכי טוב בשבילך במצב כזה זה פשוט להתאבד - נכון יש לך ייסורי מצפון על הילדים שישארו בלי אבא ומה זה יעשה להם - אבל אז אתה אומר לעצמך גם כך אני לא רואה את הילדים שלי וכשאני רואה אותם פעם בשבוע זה תחת השגחה של עובדת סוציאלית אז מה האבאות הזאת שווה בכלל

ושוב מתחזק אצלך בלב ובמחשבות ובשכל ובכל מקום אפשרי רגשי בגופך שעדיף למות מאשר לסבול מציאות חיים כזאת

וזה מה שעובר גבר גרוש ממוצע בישראל

במצב הזה הוא העוול הכי גדול שיוצר אי פעם במדינת ישראל - משאיר הרחק מאחור את כל שאר העוולות והשחיתויות וכו' - זה עוול האכזרי מכולם - זה רצח לכל דבר בעניין בעידוד של המדינה

יש לי עוד הרבה לחטוב על זה - אבל זה מדכא אותי אפילו לדבר על כך

סכולסטיקן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    13:49   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. צריך לשנות את כל החוקים בנושא.  
בתגובה להודעה מספר 24

רק מי שאשם בפירוק הנישואים יוענש כלכלית. כך למשל, אם אחד מהצדדים בגד אזי הצד השני יוכל לדרוש לגדל את הילדים והצד הבוגד ישלם לו או לה דמי מזונות. הבעיה בבתי המשפט זה שהם מודים בפה מלא שאין קשר בינם לבין צדק. חברה שאין בה משפט המיוסד על אדני הצדק ואך ורק על אדני הצדק אינה יכולה להתקיים.

Lestat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.2.14
2663 הודעות, 35 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    19:11   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. אין קשר למי בגד, כי התשלום הוא לילדים (בעיקרון) לא לאישה  
בתגובה להודעה מספר 25

ולרוב גברים הם במצב כלכלי טוב יותר עדיין.
מסכימה שיש צורך לבדוק מצב כלכלי ולסייע היכן שצריך.

יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
6057 הודעות, 58 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:50   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  242. כיום לא בטוח.  
בתגובה להודעה מספר 61

וכשגבר מרוויח 5,000 ₪ בפועל, משיתים עליו 7000₪ מזונוץ כי זה 'מיצוי כושר ההשתכרות' שלו למרות שהוא לא מרוויח כך.

סכולסטיקן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    19:07   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  304. מדינת סדום...  
בתגובה להודעה מספר 242

שירים-לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות, 50 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:14   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. נניח אתה מתגרש, כמה זה מזונות על שניים או שלושה ילדים?  
בתגובה להודעה מספר 24

SpinozaB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
2355 הודעות, 16 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:03   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אתן את כלל האצבע  
בתגובה להודעה מספר 29

1200 שח לילד + %40 מדור (מגורים).
המדור נקבע לפי רמת המגורים הממוצעת אליה התרגלו

באלהים אני מבין יש אינסופי באופן מוחלט כלומר עצם בן אינסוף תארים שכל אחד מבטא מהות נצחית ואינסופית

Herbalist
חבר מתאריך 21.10.16
153 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:00   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ותודה לבייניש ועדנה ארבל  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 14:24 בברכה, Herbalist

כל חקיקה לשינוי המצב ,
תגרום לזעקות של זהבה גלאון מירב מיכאלי .

Amirb1
חבר מתאריך 1.6.16
16 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:10   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. נושא מאוד חשוב  
בתגובה להודעה מספר 0

תודה

צ'רצ'יל
חבר מתאריך 13.5.10
3408 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:16   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מצב חמור מאין כמותו וכולם שותקים  
בתגובה להודעה מספר 0

כולל ח"כ שולי מועלם שמתנגדת לביטול חזקת הגיל הרך

"הגורל אוהב את האמיצים"

אלימלך זורקין
חבר מתאריך 11.11.13
12720 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    14:17   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מצמרר הניק המפרסם. מקווה ששפיותו תאריך ימים.  
בתגובה להודעה מספר 0

יום אחד אולי יפורסם הסיפור המטלטל של בתה השוטרת של ג.א השחקנית הותיקה מהשמאל והגרוש המסכן שלה שמתעללים בו שש שנים.
אם הלמו ימצא משהו בניירת המשפטית, אולי סיפורו יצוץ.

https://www.facebook.com/ohavimetyehudaveshomron?ref=stream

המצפה לישועה
חבר מתאריך 25.10.15
299 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    15:28   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אסור להוריד מסדר היום. הגיע הזמן להפסיק את הטרור החברתי בניצוחן של ארגוני נשים צווחניות.  
בתגובה להודעה מספר 0

מתוך היכרות בשטח רוב מקרי הגירושין באחריות שווה של שני הצדדים ומחיבים פתרון בכל התחומים של 50% לכל צד כולל גידול הילדים!!
במקרי קיצון בהם אחד הצדדים אלים/מזניח לתת חזקה וכו' לצד שכנגד.
לא מתקבל והזוי שגרושה חייה על חשבון האדם שלא הסתדר איתה, ההצגה הבזוייה כאילו היא דואגת לילדים חייבת להפסק. היא מצאה מכונה משומנת להוצאת כספים אף אחד לא באמת בודק את הוצכות האמת.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:22   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אם אתה רציני ורוצה שזה יהיה על סדר היום - אז תצביע לפייגלין ותקווה שיגיע לכנסת.  
בתגובה להודעה מספר 32

אף אחד אחר לא ידבר על זה.
נסה. חפש ח"כ שמתעסק בזה באופן עקבי. לעומת זאת, חפש ח"כים שמתעסקים בכך שאישה לא יכולה לקבל גט מהרבנות (שזה גם לא בסדר, אבל אין בכלל מה להשוות מבחינת החומרה).

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    15:56   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. בלי הכללות, מי שמתעלל, מקלל, ואחרי זה מגורש, ואז מתאבד - הוא לוזר  
בתגובה להודעה מספר 0

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:20   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אני מאמין שהרוב המוחלט של הגרושים לא התעללו ולא קיללו, אבל הנשים שלהן טענו בבית המשפט  
בתגובה להודעה מספר 35

שהם כן היו אלימים.
אני מכיר דוגמאות כאלו בעצמי (גברים שאין לי שום צל של ספק, שלעולם לא היו מרימים יד על הנשים שלהם, מואשמים בתקיפה כי זה עוזר לקייס של האישה במשפט הגירושין, ולמי אכפת מראיות).

יש לנו חוק שמעודד אונס משפטי של גברים בבית המשפט, שוד של ההון שהרוויחו בזיעת אפם והרחקת הילדים שלהם מהם.
רק אדם שכל תא בגוף שלו מלא ברוע טהור, יכל לנסח את החוקים הללו. והחוקים הללו כמובן הועתקו ממערכת המשפט במדינות מערביות, שם המצב אפילו גרוע יותר.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:43   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. יש מצב שאתה צודק אבל אבל עדיין לדעתי זה עדיף על כלום  
בתגובה להודעה מספר 38

אני לא חושב שיש דבר יותר סיוט מלהתגורר עם מישהו חזק מאיים ומכה שעל הדרך גם פוגע בילדים.
מאחר שהגבר הוא החזק בבית, בית משפט חייב להאמין לאישה בהעדר ראיות.

אגב, אני בטוח ש ב 99% מהמקרים בהם היו טענות שיקריות על אלימות (ולא שאני מצדיק את זה), זה הגיע אחרי שהאישה ניסתה להתגרש בצורה הדדית מבלי להיגרר לבית משפט.

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:13   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  216. זהו בדיוק הרשע שעליו הוא דיבר:  
בתגובה להודעה מספר 56

להאשים אדם ללא ראיות

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:22   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  218. רק רשע יכול להשאיר גבר בבית עם חשד להתעללות, רק בגלל שאין ראיות חותכות  
בתגובה להודעה מספר 216

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:46   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  223. ואם זו אשה עם חשד להתעללות?  
בתגובה להודעה מספר 218

סטטיסטית בין בני זוג יש יותר גברים שעברו התעללות מנשים שעברו התעללות.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:50   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  224. חד משמעית!!! אם ילדים מתלוננים שהאמא מכה אותם, צריך להרחיק אותה באופן מיידי  
בתגובה להודעה מספר 223

את החקירה מתחילים רק אחרי ההרחקה כשכולם יכולים לישון בשקט ובביטחון

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:58   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  226. תקרא שוב מה שכתבתי. לא ענית לשאלה.  
בתגובה להודעה מספר 224

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:23   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  229. בסדר. למה לא. בוא נשפוט גם פעוטות על התעללות באביהם.  
בתגובה להודעה מספר 226

מהיום נעיף פעוטות שמרביצים לגבר בבית, למען הצדק והשיוויון

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:42   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  236. מעל 40% מקורבנות האלימות הפיסית הקשה בין בני זוג הם גברים.  
בתגובה להודעה מספר 229

בנוסף, רוב הסיכויים להיות קורבן להתעללות בין בני זוג הם של הגבר.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:51   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  245. נו באמת. כנראה הכנסת את זוגות הגייז לסטטיסטיקה  
בתגובה להודעה מספר 236

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    22:22   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  261. לאו דווקא  
בתגובה להודעה מספר 245

In an analysis of 36 general-population studies on IPV and dating violence, Straus (2011) found that women were half again as likely to perpetrate serious physical violence. The 14 studies which also examined whether the violence resulted in physical injury showed that men inflicted injuries more often than women, but the difference was not that great. The rate for women injuring a partner was 88% of the male rate. Studies with a high percentage of men inflicting injury are, without exception, also studies with a high percentage of women injuring a partner.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    22:29   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  263. תן לי לנחש שמצאת את זה ב MenWeb. לא סתם החלטת לא לשים לנו את המראה מקום.  
בתגובה להודעה מספר 261

תן לי קריאה אם תמצא את המאמר הזה באתר אקדמי או אתר חדשות רציני

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    22:36   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  268. מתוך SAVE — Stop Abusive and Violent Environments  
בתגובה להודעה מספר 263

http://www.saveservices.org/2012/02/cdc-study-more-men-than-women-victims-of-partner-abuse/

מדובר במאמר רציני שמתבסס על מחקרים רציניים.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    22:50   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  271. ידעתי. הם מציינים שהמקור שלהם זה MenWeb  
בתגובה להודעה מספר 268

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
25762 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    23:16   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  284. אתה מטעה, הם מציינים שהמקור שלהם הוא המחקר הזה של ה-CDC:  
בתגובה להודעה מספר 271

http://www.cdc.gov/ViolencePrevention/pdf/NISVS_Report2010-a.pdf

גם אני כבר תרמתי להגנתו של גיבור ישראל שחיסל את המחבל

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    23:28   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  286. נו באמת. אנחנו בשיעור אנגלית עכשיו?  
בתגובה להודעה מספר 284

כתוב כחול על גבי לבן:
Source: http://batteredmen.com/NISVS.htm

וזה כמובן הפנייה ל menweb

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    08:52   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  294. הוא צודק. הנתונים שמובאים במאמר נלקחו מה CDC  
בתגובה להודעה מספר 286

מוזמן לבדוק בהערות שוליים ולמצוא האם יש איזה נתון שברצונך להכחיש.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    11:02   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  300. גדול. דברו איתי שתלמדו אנגלית  
בתגובה להודעה מספר 294

ובנתיים אתה מוזמן לחפש את המילה Source וככה תדע מה המקור שלהם
(רמז: Source: http://batteredmen.com/NISVS.htm )

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    12:27   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  302. שוב הטעייה. דיברתי על המקור ממנו המאמר שואב את הנתונים שהבאתי  
בתגובה להודעה מספר 300

מוזמן לקרוא שוב:

"SUMMARY: According to a 2010 national survey by the Centers for Disease Control and Department of Justice..."

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
15057 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:53   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  247. ספר את זה לכל הנשים שנרצחו על ידי בעליהן. יקח לך זמן כי יש הרבה כאלה.  
בתגובה להודעה מספר 236

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:55   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  249. לא רואה טעם להמשיך לדון כי לא נראה לי שהמציאות מעניינת אתכם  
בתגובה להודעה מספר 247

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
15057 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    23:31   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  288. היו נשיםש זה יכול היה לעניין אותן לו רק היו בחיים.  
בתגובה להודעה מספר 249

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    09:12   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  296. בעבר טענת שמותר לבצע פשעים מכוונים וישירים כנגד חפים מפשע למען ''טובת הכלל''  
בתגובה להודעה מספר 288

https://rotter.net/forum/scoops1/356505.shtml#38

דבר שאפיין משטרים רודנים במהלך ההיסטוריה. אותו עקרון מנחה אותך גם כאן אז אין טעם לדון.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    21:56   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  250. הוא בטח הוציא אותן מהספירה כי הן לא זכו להתלונן על אלימות  
בתגובה להודעה מספר 247

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
15057 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    23:32   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  289. ++  
בתגובה להודעה מספר 250

אור-וצל
חבר מתאריך 6.5.16
669 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    22:54   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  275. רק רשע מאמין ישר לאישה - ורק רשע לא מעניש אותה כשהיא נתפסת על שקרים  
בתגובה להודעה מספר 218

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:17   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מה שגברים עוברים בתהליך גירושין זה אונס משפטי לכל דבר, שהוא מבחינה נפשית גרוע כמו אונס  
בתגובה להודעה מספר 0

פיזי.

הדם שלהם על הידיים של מערכת אי-הצדק והפמיניסטיות (שהן התגלמות הרוע האולטימטיבי ומצליחות להיות הפלג הכי אכזר ומרושע בקרב השמאל).

כרגיל, היחיד שמציע להילחם בתופעה מזעזעת ומחרידה זו הוא פייגלין. מפלגות העלק ימין מפקירות את הגברים הגרושים\כספומטים מהלכים.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    16:24   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אני ממליץ לכל חברי הפורום שאינם נשואים עדיין, לא להתחתן ללא הסכם ממון  
בתגובה להודעה מספר 0

מי שמתחתן ללא הסכם ממון, בעצם נותן גרזן לאישה שלו, מניח את הראש שלו על בול עץ וסומך עליה שלא תכרות אותו. ולך תדע מה יהיה בעוד 10 שנים (דברים משתנים... נראה לכם שכל המתגרשים של היום חשבו שהם באמת יתגרשו?).

Liranush
חבר מתאריך 11.12.13
1916 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:06   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. בדגש על לא להתחתן  
בתגובה להודעה מספר 40

שוטר צבאי
חבר מתאריך 12.12.11
14434 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:15   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. אז מה התוכנית שלך?להישאר רווק לנצח ולגדל תשעה חתולים?  
בתגובה להודעה מספר 50

במילואים

Liranush
חבר מתאריך 11.12.13
1916 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:32   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. אז מה התכנית שלך? להתחתן עם לחוצת חתונה שתתהפך עליךולשלם לה מזונות אחרי 10 שנים?  
בתגובה להודעה מספר 53

אני כמובן מתכוון כאן לזוגות חילוניים ולא חרדיים/דתיים
וחוץ מזה תקרא קצת סטטיסטיקות, בישראל 2017 (אוטוטו) צריך לחשוב פעמיים לפני שאתה סוגר אולם עם מישהי. יש גם הרבה זוגות מאורסים שחיים ביחד בארץ

חלוץ שפוי
חבר מתאריך 10.12.15
8055 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    19:14   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. מה זה משנה?  
בתגובה להודעה מספר 55

יש הבדל בין ידועה לציבור לבין אישה מבחינה כספית?

Liranush
חבר מתאריך 11.12.13
1916 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:16   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. התכוונתי שאתה יכול לחיות עם בחורה מבלי בהכרח להינשא לה, זה קיים  
בתגובה להודעה מספר 63

בנוגע לילדים, פה מתחילה הבעיה

Endo Mondo
חבר מתאריך 10.5.16
859 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:45   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. הסכם ממון לא שווה כלום שופטים מבטלים אותו אם הוא פוגע באישה  
בתגובה להודעה מספר 40

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:49   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. ידוע לך על תקדים בישראל שבו הוא בוטל?  
בתגובה להודעה מספר 58

חוצה גם באדום
חבר מתאריך 12.5.07
5228 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    20:16   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. צודק. לא נדיר ששופטים מבטלים סעיפים בהסכמי ממון  
בתגובה להודעה מספר 58

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 20:44 בברכה, חוצה גם באדום

אנשים טועים לחשוב שאישור בית משפט הופך את ההסכם לחסין מפני ביטול, אבל זה ממש לא ככה. בגדול משמעות האישור היא בעיקר הכרה בכך שהחתימה וההבנה אוטנטיים - אך אין זה אומר שאי אפשר לתקוף את תוכן ההסכם הזה בדיוק כמו כל חוזה אחר שלא אושר בבית משפט. אל תשלו את עצמכם.

http://www.psakdin.co.il/Document/ביטול-הסכמי-ממון-ו-או-גירושין-לאחר-שנחתמו-ואושרו#.WC9BtM-xXqB

הניק שלי מעורר אנטגוניזם? מה זאת אומרת?? אולי זה עולמכם שצר כנמלה? בלי קשר, מחפש ספונסר לשרת VPS ג'יגה RAM ומעלה הממוקם בישראל/אירופה, תמורת באנרים/תמיכה

חוצה גם באדום
חבר מתאריך 12.5.07
5228 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    20:04   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 40

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 20:17 בברכה, חוצה גם באדום

הניק שלי מעורר אנטגוניזם? מה זאת אומרת?? אולי זה עולמכם שצר כנמלה? בלי קשר, מחפש ספונסר לשרת VPS ג'יגה RAM ומעלה הממוקם בישראל/אירופה, תמורת באנרים/תמיכה

Sub woofer
חבר מתאריך 17.10.16
204 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    20:23   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. ואם אין ממון?  
בתגובה להודעה מספר 40

צריח
חבר מתאריך 23.8.16
1256 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    17:14   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אני מדבר על זה כבר שנים  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 17:30 בברכה, צריח

אני שמח שהיום בפעם הראשונה נחשפתם לכמויות האדירות של גברים שמתאבדים כל שנה שרובם בגלל שנישלו אותם מילדיהם, ביתם ורכושם בחסות החוק.
רק כשאישה מתאבדת פתאום עושים על זה כתבות.
אני מציע לכם להקשיב להרצאה של עו"ד טלי גוטליב (16 ד') שמספרת על מקרים מזעזים של התעללות בגברים מתוך חומרי חקירה.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

בדיעבד
חבר מתאריך 2.9.16
1421 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:05   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. סרטון מומלץ מאוד ומעניין מאוד  
בתגובה להודעה מספר 45

אישה חכמה בטירוף וכיף לשמוע אותה

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:54   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. זה סרט חשוב וכל הכבוד לעורכת דין הזאת על האומץ  
בתגובה להודעה מספר 45

אבל עדיין לדעתי יש צורך להאמין לאישה כברירת מחדל.
יחד עם זאת אני ממליץ לגברים שמזהים שהם עלולים להיכנס לתסבוכת כזאת, להקליט את הויכוחים שלהם עם בנות הזוג, רק למען הסייף סייד.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    19:11   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. ''יש צורך להאמין לאישה כברירת מחדל'' - אם כך, אתה לא מבין מה חשיבות חזקת החפות  
בתגובה להודעה מספר 60

ואני מקווה מאד שלא תלמד על בשרך.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    19:55   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. גם אני מקווה  
בתגובה להודעה מספר 62

אבל חייבים להאמין לחלש (אישה, ילד, קשיש) כברירת מחדל כשיש תלונה על אלימות.
זה יהיה נורא אם ילד או קשיש יהיו חייבים לספק ראיות אובייקטיביות בייחד עם התלונה הראשונית.
אותו כנל לגבי אישה.

תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
42681 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:04   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. לא חייבים להאמין. מי שמעלה טענה צריך להוכיח אותה ולא משנה אם זה זקן, ילד או אישה  
בתגובה להודעה מספר 65

צריח
חבר מתאריך 23.8.16
1256 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:21   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. אתה אומר משהו שהוא לא הגיוני  
בתגובה להודעה מספר 65

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.11.16 בשעה 21:29 בברכה, צריח

משום שמעצם זה שאתה לא מאמין לגברים אז אתה הופך אותם למין חלש, ואז אתה צריך להגן עליהם.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:35   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. אני מבין את הלוגיקה הנחמדה שלך, אז אני אמשיך אותה ברשותך:  
בתגובה להודעה מספר 72

אם לא נאמין לחלשים אז נהופוך אותם לחלשים מוחלשים שיותר חלשים מסתם חלשים

תשבץ
חבר מתאריך 12.10.04
42681 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:55   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. ויש לא מעט 'חלשים' שמנצלים את העובדה שהם ''חלשים'' בשביל להרוס חיים של ''חזקים'' חפים מפשע  
בתגובה להודעה מספר 73

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    22:18   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. נכון זה לא תקין ולא בסדר, וצריך לכלוא מי שעשה זאת  
בתגובה להודעה מספר 76

ולמרות זאת, מה גם שלכולנו יש בנות, אמהות, נשים וכו -> בכל תלונה של "חלש", צריך לטפל ובמקביל להגן עליו מכל איום, בכדי שאותם "חלשים" לא יפחדו להתלונן

צריח
חבר מתאריך 23.8.16
1256 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:06   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. תגדיר חלשים  
בתגובה להודעה מספר 77

אתה מתכוון פיזית או מנטלית ?

אגב לא מדברים על זה, אבל רוב הילדים המוכים הם דווקא ע"י האמהות שלהם.
אז תפסיק להתייחס לנשים כאילו הן כולם כיפות אדומות שעשויות מחמאה, יש לא מעט נאציות.

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:38   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. מה הקשר? להפך. הילד הוא חלש מול אמו ולכן חייב הגנה גם אם אין לו הוכחה  
בתגובה להודעה מספר 80

סכולסטיקן
חבר מתאריך 9.10.16
940 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    20:21   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  217. להאמין לחלש רק משום שהוא חלש זה נגד הצדק  
בתגובה להודעה מספר 89

כבר בזמן התנ"ך הבינו זאת: ""וְדָל לֹא תֶהְדַּר בְּרִיבוֹ" וכן "לֹא תַטֶּה מִשְׁפַּט אֶבְיֹנְךָ בְּרִיבוֹ". אלא "צדק צדק תרדוף".

עמי סגל
חבר מתאריך 11.11.16
142 הודעות
יום ראשון י''ט בחשון תשע''ז    10:00   20.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  299. פשוט מאוד המשטרה צריכה לחקור יותר  
בתגובה להודעה מספר 73

חייב להיות חוק מרתיע על תלונת שווא.אם אישה תדע שהיא יכולה לקבל קנס של 300 אלף על תלונה שווא ואם חוקרים יחקרו לעומק לםני הבאה לשופט דברים יראו אחרת

שלמה_המלך
חבר מתאריך 22.4.16
764 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    17:49   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. מניסיוני האישי...  
בתגובה להודעה מספר 0

משפט שנאמר לי שינה לי את הכיוון כשהתגרשתי.

״תשכח ממנה... הילדים שלך נוצרו מרוח הקודש.. מאלוהים... כל השאר שטויות״

תכלס... הילדים הם נקודת השבר

שבת שלום לכולם

אלכס מהכרמל
חבר מתאריך 18.2.14
6843 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:14   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. מטורף ומפחיד להתחתן בארץ עם כל הסיפורים האלה  
בתגובה להודעה מספר 0

בארה"ב זה שונה לגמרי. המזונות לא יכולים להיות יותר גדולים מ-55% מההכנסה שלך וזה אפילו במקרה קיצוני של 10 ילדים שכולם גרים אצל ההורה השני.
ברירת המחדל שם הורות משותפת, ואם ההכנסה דומה - אין מזונות, מדור וכו'.

ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:17   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. ממה שהבנתי, המצב בארה''ב אפילו חמור מפה  
בתגובה להודעה מספר 52

אלכס מהכרמל
חבר מתאריך 18.2.14
6843 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:44   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. ממש לא. מה סיפרו לך?  
בתגובה להודעה מספר 54

ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail

MadMax
חבר מתאריך 16.8.05
13846 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:04   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. בישראל לעומת זאת בתי המשפח מאוכלסים בשופטים/שופטות הזויים שבויי ויצו והפלנגות של אירגוני  
בתגובה להודעה מספר 52

הנשים שמסוגלים להשית על הגרוש לשלם 120% מהכנסתו ושישבור את הראש מהיכן להביא את הכסף..
אין היגיון ואין רחמים, העיוות הזה זועק שנים לשמים אבל דבר לא משתנה

מהרסיך ומחריביך מגל"צ יצאו

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:09   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. וכאן, השופט אשם  
בתגובה להודעה מספר 96

בעיה של השופט שהאיש הביא ילדים והם תלויים בו, הוא התגרש ומצפה לחיות ממשכורת של 7,8,9 בארץ עם יוקר המחיה המטורף הזה ברווחה כלכלית. הגיוני בסה״כ . כן! שיעבוד בעוד עבודה אם צריך, הבאת ילדים לעולם ?! תדאג להם , הם תלויים בך !

MadMax
חבר מתאריך 16.8.05
13846 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:46   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. נתפסת בסיסמה ''הביא ילדים..''. אני מדבר על גברים שיש להם 1-2 ילדים ושופטים הזויים משיתים  
בתגובה להודעה מספר 98

עליהם סכומים דימיוניים שאין ביכולתם לשלם גם אם יעבדו 3 עבודות
שלא לדבר שהשופטים לא מתחשבים גם בגברים נכים ומוגבלים שבקושי
מסוגלים לעבוד בעבודה סדירה.
שורש הרע בסיפור העצוב והקפקאי הזה הם מקצת הנשים, עוכרי דין מסויימים וידועים לשימצה
ובתי המשפט

מהרסיך ומחריביך מגל"צ יצאו

Endo Mondo
חבר מתאריך 10.5.16
859 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    18:44   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. אי אפשר איתן... וגם בלעדיהן אי אפשר כי הן עושות לך את המוות  
בתגובה להודעה מספר 0

kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
86126 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:06   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. זוועה...הכוח שמקבלת אשה שרוצה להתגרש מופנה כנגד הבעל...  
בתגובה להודעה מספר 0

שלא נותרות לו הרבה ברירות .

http://www.thcendcbd.com/

limorlenyum
חבר מתאריך 21.7.14
839 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    21:51   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. כואב הלב  
בתגובה להודעה מספר 0

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    22:58   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. מענין איך זה שבכל האשכול הזה נשות פורום סקופים נאלמו דום.  
בתגובה להודעה מספר 0

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:03   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. מבשלות לגבר שלהן לשבת , שלא יתאבד  
בתגובה להודעה מספר 78

שירי
חבר מתאריך 2.7.14
5699 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:28   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. ואם נגיב על האטימות וצרות המוחין שמסתובבת כאן  
בתגובה להודעה מספר 78

זה יעזור?
הרי,
רוב התגובות של הגברים באשכולות הללו הם בדיחה
משעשעת במקרה הטוב,
או דורשות הסתכלות של איש מקצוע במקרה הרע.

עדיף כבר להסתובב בקניון ולבזבז לכם את כספי המזונות על איזה שופינג טוב.

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:06   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. כמה ״ מפתיעות״ התגובות כאן , אני ממש בהלם, תופעת העדר במיטבה  
בתגובה להודעה מספר 0

כמובן שהאשה אשמה , אשמה שיש יוקר מחיה וצריכה להילחם להאכיל את הגוזלים שלה ושלו!
תפנו בבקשה לבנימין נתניהו וקח -לו (ו)
ותפסיקו להשריץ ילדים אם אין לכם כסף פור גאד סייק!

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:15   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. מה שלא מפתיע זה איך התעלמת למעשה מהנושא, ופשוט זרקת ערימת סיסמאות מתחמקות  
בתגובה להודעה מספר 81

1. הרוב המוחלט של הגירושים זה יוזמה של האישה ולא של הגבר. אז כן, האישה (ברוב המקרים) אשמה בכך שבמקום שהכסף של אבא ואמא ילך לילדים, אז אבא חייב גם לשלם על הילדים וגם איכשהו להתקיים בעצמו.
2. מילא אם המזונות היו הולכים ישירות לחשבונות של הילדים. אבל מי מבטיח שהאישה לא מבזבזת את הכסף בזארה? מישהו מפקח על השימוש בכסף הזה?
3. הילדים "הושרצו" כאשר הזוג היה ביחד ולא היתה בעיה לממן אותם, עד שהאישה (ברוב המקרים) החליטה שהיא רוצה להתגרש. כלומר לא היה פה שום מקרה של חוסר אחריות בתכנון.
4. התעלמת לחלוטין מנושא תלונות השווא שעלה בדיון, מכך שתשלומי מזונות נקבעים עפ"י "רמת חיים" ולא עפ"י צרכים בסיסיים, כך שאפשר לחלוב את האב עד שאין לו כסף לחיות בעצמו, או מכך שבית המשפט הארור שלנו אוכף אי-תשלום מזונות באופן חמור ביותר, אבל בקושי עושה משהו כשהאמא לא מוכנה לתת לאבא לראות את הילדים שלו.

יאללה, תזרקי עוד פעם את המילה "עדר" ואז כולם יחשבו שאשכרה קראת את התגובות והתייחסת אליהן.

ציונישראלי
חבר מתאריך 11.10.15
804 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:16   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. +1  
בתגובה להודעה מספר 82

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:28   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. מר עדר  
בתגובה להודעה מספר 82

אנסה להסביר בפשטות שוב, זה שהאשה יזמה או שלא, לא רלוונטי, אף אחד/ אחת לא צריכה / צריך לסבול בחיי נישואין גרועים , ונניח שהסטטיסטיקה נכונה, היא והילדים צריכים להענש על שהעזה לפרק את הנישואין , אתה מקשיב לעצמך תגיד ?! זה מה שהיית ממליץ לבת שלך, צבוע !!!
וכן, היום כשמתחתנים צריך לקחת בחשבון הכל ! אין לנו שליטה אף פעם על הצד השני, הכל יכול לקרות !!!! בנוסף , אחד מתוך 3 זוגות מתגרש, אם אתה לא חי טוב ( מה שקורה בדרך כלל, פרוק נישואין הוא תהליך ארוך בדרכ ) אל תביא עוד ילדים !
משכורות היום של זוג עם ילדים, לא מספיקות לסגור את החודש, אז להתגרש? זו מכת מוות כלכלית לשני הצדדים, אני חוזרת שוב, לשני הצדדים !
האם אני ברורה עכשיו?!

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:50   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. אז אין לך בעיה אם ישנו את החוק כך שהילדים יהיו אצל האבא, והאמא תצטרך לשלם סכומים מופקעים  
בתגובה להודעה מספר 85

ולהיתקע בבית של ההורים שלה?
או יותר טוב - זה שהולך על גירושין (ובכך בעצם גורם לפגיעה ברמת החיים של הילדים), יאבד את המשמורת?

האישה והילדים לא צריכים להיענש או משהו כזה. אבל כסף של מזונות חייב ללכת ישירות, תוך כדי פיקוח, לחשבונות של הילדים. לא לזארה, לא לקסטרו ולא לרנואר. צריך להתחשב בכך שגם האבא הוא בן אדם וצריך להשאיר לו מספיק כסף כדי שיוכל לפחות לא לגור אצל ההורים ולעבור אונס משפטי. צריך להפסיק לתת אוטומטית את הילדים עד גיל 6 לאישה (חוק חזקת גיל הרך). צריך להפסיק לתת לנשים להתחמק עם מניעה של ביקורים של הילדים אצל האבא.

ובלי קשר - מי שמוכנה לתת לאבא של הילדים שלה להגיע למצב כזה, רק כדי לסחוט ממנו כמה שיותר בבית המשפט - היא מבחינתי בן אדם נוראי. תחשבי על הילדים שאבא שלהם התאבד בגלל שאמא העבירה אותו אונס משפטי.

מערכת אי הצדק שלנו מלאה באפליה קשה כנגד אבות גרושים. הגיע הזמן לשוויון וצדק.

אניהיא
חבר מתאריך 6.1.16
6942 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:55   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. ברצינות, אלו נשים אתה מכיר שבמקום להועיד כסף לילדים  
בתגובה להודעה מספר 91

נכנסות לקנות לעצמן בגדים בזארה או רנואר?

אני לא מכירה כאלו.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:59   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. מעבר לכך שאני מכיר כאלו, זה גם הגיוני. תארי לך שאת גרושה ומקבלת בחודש 10,000 ש''ח מזונות  
בתגובה להודעה מספר 93

וזו ההכנסה היחידה שלך. נניח שההוצאות על הילדים הם בסה"כ 8,000 ש"ח. אז נשארו 2,000 ש"ח, ואם את הולכת לזארה וקונה שם שמלה, אז זה מהכסף של המזונות.

לא מעט נשים גרושות פשוט לא עובדות וזו ההכנסה היחידה שלהן. הדבר ההוגן לעשות הוא לשלם מזונות לפי ההוצאות של הילדים.

(הבהרה - לא התכוונתי שהן חוסכות כסף מהילדים בשביל בגדים. אלא שחלק מהכסף הולך למותרות של האישה)

אניהיא
חבר מתאריך 6.1.16
6942 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:08   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. לקחת דוגמא קיצונית של גובה מזונות  
בתגובה להודעה מספר 94

ברוב המקרים המזונות הם נדמה לי בסיס 1240 לילד + שליש מדור.
אם יש עוד ילדים הסכום הנ"ל לא מוכפל לפי מס' הילדים. יש מדרג.
לגדל ילדים עולה כסף והרבה. אז באמת לא מובנת לי הטענה הזאת שאתה מקפיד לחזור עליה, שיש "יתרה" שהנשים מתפרעות איתה.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    01:04   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. המזונות נקבעים לפי רמת החיים של המשפחה לפני הגירושין  
בתגובה להודעה מספר 97

"רמת חיים" זה לא פת לחם, זה לא ספרי לימוד וזה אפילו לא חוגים בד"כ.

ציונישראלי
חבר מתאריך 11.10.15
804 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:15   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. תגובה ע ל ו ב ה  
בתגובה להודעה מספר 81

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:29   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. אנשים עלובים ושטחיים, מסתכלים בראיה צרה ונקמנית על החיים  
בתגובה להודעה מספר 83

לא עוצרים לרגע לחשוב מה באמת קורה לזוג שמתגרש

ציונישראלי
חבר מתאריך 11.10.15
804 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:34   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. מה הקשררררררררר  
בתגובה להודעה מספר 86

את הזויה
העיקר קוראת לכולם ״עדר״ ואז עוד ממשיכה

מה שנקרא ״הרצחת וגם ירשת״

רק טוב....

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:37   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. מה הקשר?! בוא ותסביר לי אתה!  
בתגובה להודעה מספר 87

מה אשמה האשה ביוקר המחייה , אני הסברתי מה הקשר, אתה עדיין לא.

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:50   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. בואי נקח את מר ישראל ישראלי ואשתו  
בתגובה להודעה מספר 86

הם חיו ברווחה יחסית. ישראלי יצא לעבודה בעסק עצמאי קטן שפתח יחד עם אחיו. אשתו גידלה ילדים לתפארת ובינתיים ניסתה קצת לחלטר בעסק לציפורניים מלאכותיות.

יש להם 3 ילדים. הקטן בן שנה ועשר. הגדולים בני 4 ו 10. לזוג דירה נאה בת 4 חדרים עם משכנתא שנותרה על סך חצי מיליון שקל.

הימים הפכו קשים וישראלי נאלץ להתחרות בסינים וההודים. ישראלה שהיתה רגילה שישראלי מפרנס בנדיבות, קלעה לעצבות רבה. היא כבר לא יכולה לצאת למסעות קניות ולבתי קפה בבוקר (לפני או אחרי העסק עם הציפורניים). מה תעשה עד שהילדים יגיעו מהגן פעוטון משפחתון? ישראלי גם הוא שקע בעצבות והבית הפך לסיר לחץ.

התיעצה ישראלה עם אחותה. מיראבל. מיראבל אמרה לה שהיא שמעה מחברה של חברה שהיה לה סיפור דומה שחייבו את בעלה לשלם מזונות על 3 ילדים קטנים בסך 9000 שח. נניח. אמרה ישראלה, רגע! 9000 זה יותר מאפס שיש לי עכשיו. מה אני צריכה את ישראלי המריר הזה על הראש. ניגשה לעורך דין ששלח מכתב התראה.

ישראלי ראה ולא האמין. 15 שנה הוא יחד עם ישראלה. הרב של הבית כנס הכיר ביניהם. ישראלי לקח את הכרית והטיח אותה ביאושו ברצפה. ישראלה הגישה תלונה במשטרה. באישון ליל נלקח ישראלי לתא המעצר.

במקרה הנל ברור למדי שהגישה שלך שכל אישה היא בת מלך שפותחת תיק גירושין רק אחרי שכלו כל הקיצין וחייה קשים ורעים, ולא רגע אחד לפני, היא טירלול מוחלט. המקרה הנל הוא משקף את המציאות המצערת הקיימת כיום.

Prodigy
חבר מתאריך 17.2.15
11500 הודעות
יום ששי י''ז בחשון תשע''ז    23:53   18.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. +1. קבל דירוג חיובי על ההודעה המצוינת הזו, ואל תצפה ממנה לתגובה עניינית  
בתגובה להודעה מספר 90

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:01   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. מגיע לו , הוא התחתן עם גולדיגרית !  
בתגובה להודעה מספר 90

אתה מלא בשנאת נשים ״ האשה לא יכולה ללכת למסעי קניות ולבתי קפה בבוקר ״כנראה שאתה נשוי לאשה מאוד שטחית, אחרת, אין לי מושג מאיפה הבאת את הדוגמא הלא משקפת הזו, אין לי יכולת לענות לך ברצינות מעבר לזה שמגיע לו, כל אחד אוכל את מה שהוא מבשל.

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:09   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אז הנה, ענית, בלי שהתכוונת בכלל  
בתגובה להודעה מספר 95

התשובה הכנה שלך היא: "כל אחד אוכל מה שהוא מבשל".

זו כמובן תשובה נבזית ואני ממש לא מקנא במי שהחליט למסד איתך יחסים, אם יש כזה. את אדם רע רע רע רע רע רע רע רע רע רע. במובן הרע של המילה, במטובן הרע של כל ערך מוסרי מקובל. אני חושב שזו תגובה מאזנת לעלבונות שאת הטחת בי ולכן מכאן ואילך אני כבר בסיכון להיחסם, אם אגיד את דעתי האמיתית עליך.

נ.ב 1 - אני לא נשוי : ) הנשים שבחיי מעולם לא היו שטחיות.

נ.ב.2 - המקרה הנ"ל מבוסס על מקרה אמיתי, קורה ממש כיום, של חבר מאד קרוב אלי שיום בהיר אחד חרב עליו עולמו, רק בגלל שהעז להקלע לתקופה קשה כלכלית, וזאת אחרי למעלה מעשר שנות נישואין (טובות).

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:14   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. אדם טוב או רע זה עדיין לא משנה את העובדה שהחבר שלך  
בתגובה להודעה מספר 99

או מי שזה לא יהיה , התחתן עם אשה שטחית ורדודה שמטיילת בקניונים ושותה קפה , וזו הייתה מהות החיים שלה איתו, עובדה שביום שנגמר הכסף, היא עזבה , אז בוא תתיחס לעובדות.
לפעמים לא קל להתמודד עם האמת, נכון, אני חפה מצביעות, מה לעשות שהחבר שלך בחר בחירה גורלית וצריך לקחת אחריות ולהתמודד עם התוצאות של הבחירות שלו . מי אשם ?!
דעתך עלי לא מעניינית, זה לא דיון אישי , תצא מההיסטריה שלך.
אגב, אתה שאלת איפה נשות הפורום לא?! תתמודד !

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:20   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. את אשמה  
בתגובה להודעה מספר 100

ערכתי לאחרונה בתאריך 19.11.16 בשעה 00:28 בברכה, שירים-לחג

כי את עוד מעזה לבוא אליו בטענות. הרי על סמך העובדות שציינתי, מר ישראלי הוא אדם טוב ונורמטיבי ואילו אשתו היא הטיפוס ההפוך. לך דפי זה לא לא משנה כמובן. הוא אשם.

תביני, זו היתה אהבת חייו ובמובן דומה גם אהבת חייה. אבל החיים עושים את שלהם ומפנים את הזמן לבעיות היום יום, הרצון להתקדם, הרצון לשרוד, הרצון להגשים את עצמנו ועוד ועוד.

הגברת הנ"ל היתה אשה מדהימה לילדיה ולבעלה כל השנים. אישה מצחיקה, שמחה ונדיבה. עד לפני חודש לא יכולת להגיד עליה שהיא גולדיגרית או שטחית. אלא שהמתחים בבית והקושי הכלכלי הגדול שישראלי נקלע אליו הביאו אותה להחלטה כי את המשחק היא מנהלת מהמקום האנוכי שלה. אז עכשיו, אחרי 10 שנים מצויינות, את אומרת לי שהוא יאכל מה שבישל?

עולמך נחלק בין שחור ללבן. אני ממש בסםק אם את נשואה כי עושה רושם שאין לך מושג כיצד הדברים עובדים או בפרט, מדוע בכלל מגיעים כיום לכדי גירושין (ואני לא מדבר על בן זוג אלים/ בן זוג בוגד).

ההוא שהתאבד שמוזכר בכתבה, האמיני לי, כמוהו יש מאות כל שנה. הנשים של כל המתאבדים הללו מרימות כוס יין ביום שהבעל לשעבר מורד לקבר!

כל זה כמובן לא משנה לך דפי, לפי שיטתך, אם הוא התאבד, הוא כנראה "אכל את מה שבישל".

להקיא.

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:28   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. כולם אשמים , אפילו אני! האשה, האחות של האשה, השופט...  
בתגובה להודעה מספר 101

בוא ננסה להבין מדוע החבר שלך קורבן בסיפור , לפני כן, אבקש שתחליט, הוא התחתן עם אשה אחלה , נדירה ,ומצחיקה או ש...ציטוט ממך :

ישראלה שהיתה רגילה שישראלי מפרנס בנדיבות, קלעה לעצבות רבה. היא כבר לא יכולה לצאת למסעות קניות ולבתי קפה בבוקר (לפני או אחרי העסק עם הציפורניים).
כי מה שתארת זו אשה שטחית ורדודה, שרגילה שהבעל הוא הכספומט האישי שלה...
תחליט ונמשיך חחחח

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:34   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. תיארתי את המציאות. עכשיו תתמודדי.  
בתגובה להודעה מספר 104

היא אכן לא ממש עבדה (מלבד פה ושם עם הציפורניים לחברות) אלא היתה "עקרת בית" איך שאומרים.

היא אכן היתה יושבת בבקרים בבתי קפה או קניונים.

אכן, הקושי הכלכלי שישראלי נקלע אליו בעסקיו, גרם לכך שמסעות הקניות ובתי הקפה תמו.

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:39   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. לא תיארת כלום. נתת דוגמא של 2 נשים שונות  
בתגובה להודעה מספר 106

אחת אחלה, מצחיקה ואדיבה, והשניה , מה לעשות, נבזית .
אולי יש לה פיצול אישיות?׳
הקורבן האמיתי בסיפור שלך הוא לא הבעל, הם הילדים .
ומי שיאלץ להתמודד עם התוצאות של הבחירות שלו, זה החבר שלך ולא אני , התבלבלת .
תפסיק להאשים את כל העולם ואשתו ולקרבן את הגבר, כאילו הוא איזה ילד בן 3 ! זה אפילו פטתי.

בן-אדם
חבר מתאריך 14.7.15
275 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    08:52   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  197. את אמיתית?! אז כשאישה נאנסת זו אשמתה שיצאה עם אנס?!  
בתגובה להודעה מספר 109

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    08:59   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  200. עד כמה אפשר להיות רדוד  
בתגובה להודעה מספר 197

משווה מעשה אינוס ליחסים לגיטימיים בן בני זוג .

Reflektor
חבר מתאריך 29.6.15
2238 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:38   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. דפי מדברת איתכם יחסית במתינות לטענות והסיפורים הטיפשיים האלו  
בתגובה להודעה מספר 101

ולמרות שהסיפור הזה כנראה מצוץ מהאצבע, הישראלי הזה צריך להודות לאשתו לשעבר ולשלוח לה פרחים שהיא רוצה לפרק נישואים לפני שהמתחים יתפוצוצו בבית לעייני הילדים.
ואגב, מאיפה לך שחברה סיפרה לה את הסיפור על ה 9000 שקל? המשפט המומצא הזה בא לנסות להחדיר דמוניזציה על האישה. לא ככה?

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:40   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. תודה  
בתגובה להודעה מספר 108

שירים-לחג
חבר מתאריך 7.8.16
1642 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:43   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. אתה בכלל קראת את הכתבה בידיעות, בראש האשכול?  
בתגובה להודעה מספר 108

בעיה היא שהאשה במקרה שהבאתי לא רק רוצה לפרק יחסים. הרי יש לה את כל הזכות לקום בבוקר ולהחליט שלא בא לה. עם זה בודאי אין בעיה.

הבעיה עם המתאבדים הללו היא שהנשים שלהם החליטו שהן רוצות לפרק להם את הצורה, אתה מבין? זה לא רק הכסף. זה גם הילדים, זה להפוך בוקר אחד מאבא לתפארת לאבא מסוכן, זה להפוך מאדם שחי בכבוד לאדם שחי מהיד לפה.

על מה בכלל אתה מדבר? הוא עוד צריך להודות לאשתו, אה? גש לטפל בעצמך דחוף.

דפי
חבר מתאריך 8.11.15
9200 הודעות
יום שבת י''ח בחשון תשע''ז    00:45   19.11.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. עכשיו גם אותו אתה מקלל?!  
בתגובה להודעה מספר 112

״ גש לטפל בעצמך דחוף״
מה יהיה עם האלימות המילולית בפורום הזה?גברים עד כדי כך חלשים ולא מסוגלים להתמודד עם תגובות אז מגיבים לגופו של גולש?! מדהים .