אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #381469 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 381469      
תירס חם
חבר מתאריך 28.1.17
31 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:10   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השרה שקד: לא נילחם בבג''ץ אם יפסול את חוק ההסדרה  

 
   בשיחות סגורות הדגישה שרת המשפטים "בג"ץ הוא החסם בפני בית הדין בהאג". במקביל איימו בליכוד: "אם בנט ימשיך להתנהג כמו שהתנהג השבוע, נלך לבחירות". בתגובה אמרו בכירים בבית היהודי: "נשמח שיעבירו לנו את מפתחות המדינה"

זאב קם | 10/2/2017 9:00

להיות פוליטיקאי מצד אחד ולדעת להגיד את האמת מצד שני, גם כשהיא קשה, זו מעלה שחסרה במערכת הפוליטית שלנו. סעיף עמונה בחוק ההסדרה הוא דוגמה מצוינת לכך. חודשים ארוכים נח לו הסעיף המדובר בין סעיפי הצעת החוק, למרות שכל מי שפעל לקידום החוק ידע היטב שהסעיף לא יוכל להחזיק מעמד והוא ינופה החוצה לקראת הסוף. וכך אכן קרה.

רק שבדרך הישלו את אנשי עמונה, נטעו אצלם תקוות שווא, וברגע האחרון הטיחו אותם לרצפת המציאות. הבית היהודי והליכוד חטאו יחדיו בחטא אי אמירת האמת במקרה הזה, והתוצאות היו כואבות. שרת המשפטים איילת שקד, בניגוד להרבה פוליטיקאים, החליטה הפעם לנהוג אחרת ולהודות על האמת, גם כשהיא לא פשוטה עבורה ועבור מפלגתה.

ימים ספורים לאחר אישור חוק ההסדרה בכנסת, בשיחות סגורות עם בכירים במפלגתה, התייחסה שרת המשפטים לשאלה המורכבת הבאה - מה יקרה ביום שאחרי חקיקת החוק שמבקש לפתור את מצוקתן של אלפי משפחות ביהודה ושומרון? שלוש אפשרויות עומדות על הפרק בנוגע לפסיקה העתידית של בג"ץ בעקבות העתירות שהוגשו נגד החוק.

האפשרות הראשונה והרצויה ביותר היא שבג"ץ יאשר את החוק כפי שהוא, ובא לציון גואל. אפשרות אחרת, שהיא בהחלט ריאלית, מדברת על כך שבית המשפט העליון יאשר את החוק באופן חלקי ויבקש לערוך בו שינויים, בדיוק כפי שנהג עם חוק המסתננים. האפשרות השלישית, והמסובכת מכולן, היא שבג"ץ יפסול את החוק.

לאחרונה התבטא ח"כ בצלאל סמוטריץ' ביחס לאפשרות הזאת והודיע כי אם החוק יפול בבג"ץ, התגובה תהיה חריפה – חקיקת חוק "פסקת ההתגברות", שאמור לאפשר לכנסת לחוקק מחדש חוקים שנפסלו על ידי בית המשפט העליון. אליבא דסמוטריץ', כך ניתן יהיה לחוקק מחדש את חוק ההסדרה, הפעם בלי יכולת של בג"ץ לבטלו. אלא שסמוטריץ', לפחות במקרה הזה, מאיים באקדח ללא כדורים.

בבית היהודי לא מתכננים פעולת תגמול כלפי בית המשפט העליון, בניגוד להצהרות הלוחמניות, לפחות לא על רקע אפשרות ביטולו של חוק ההסדרה. כך הסבירה השבוע שרת המשפטים באותן שיחות סגורות. "נסתפק בגיבוי שהכנו מראש לחוק ההסדרה באמצעות סעיף 'תקנת השוק' ועל ידי המתווה הקפריסאי", אמרה שקד לאנשים איתם שוחחה.

"גם אם נרצה לחוקק את פסקת ההתגברות, ברור שזה משהו שלא נוכל ליישם אותו על חוק ההסדרה, ולא נוכל לעקוף את בג"ץ בנושא הזה. צריך לומר את האמת, בג"ץ הוא החסם שלנו בפני בית הדין הבינלאומי בהאג. אם הוא יפסול את חוק ההסדרה, לא נחוקק את החוק הזה שוב. צריך לומר את האמת ולהיות ישר. אני לא רוצה שציבור המתיישבים יחיה באשליות סביב העניין הזה".
אגב, גם אם בבית היהודי היו רוצים לחוקק את חוק פסקת ההתגברות, אפילו עבור מקרים עתידיים אחרים, זה לא ממש תלוי בהם. הסעיף המפורסם שדרש השר משה כחלון להכניס בהסכם הקואליציוני עם הליכוד מאפשר למפלגתו להצביע נגד הצעת החוק. כך שגם ככה אין לה רוב בכנסת.

ועוד ספיח אחד שנוגע לחוק ההסדרה, והוא עוסק בסיבוב המהלומות שהחליפו בתחילת השבוע נתניהו ובנט. ובכן, מתברר שהסיבוב הזה עודנו כאן. בליכוד האשימו השבוע את בנט בכך שהוא עסוק בלגנוב קרדיטים ממפלגת השלטון. אלא שעכשיו גם מאיימים שם בהליכה לבחירות במידה והחיכוכים הללו יימשכו.

"אם יהיו בחירות זה רק בגלל בנט", האשימו בכעס בכירים בליכוד. "הוא מאתגר אותנו יותר מידי ומתחיל להימאס לנו מזה. על כל דבר הוא רוצה לקחת קרדיט לעצמו. יש דברים שעליהם החלטנו שהולכים ביחד, כמו חוק ההסדרה ונושא עמונה, ועליהם לא מתחרים בענייני קרדיט". את הדברים מסיימים אותם בכירים במפלגתו של נתניהו באיום מרומז: "אי אפשר יהיה להמשיך ככה לאורך זמן".

חשבתם שבבית היהודי יתרגשו מהאיומים? ובכן, לא ממש. "הליכוד פשוט חצופים", הגישו בכירים במפלגתו של בנט את הגרסה שלהם לעניין. "גם הליכוד, בדיוק כמו כל מפלגה אחרת, מחויבים למשמעת הקואליציונית. ככה מנהלים מדינה. ואם הליכוד לא יודע לנהל מדינה, אז בבקשה שיעביר לבית היהודי את המפתחות. אנחנו נשמח לקבל אותם". מי אמר שאישור חוק ההסדרה אמור להרגיע את המתחים בתוך הקואליציה?

האם הסתיים ניסיון ההתקרבות של לפיד לחרדים?

במהלך חודש ספטמבר בשנה שעברה, באולם כנסים גדול בראשון לציון, כינס יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד מאות מתומכיו לכנס גדול וחגיגי. מטרת האירוע הנוצץ היתה השקת מסמך שבע הנקודות של המפלגה, שם הוצגה תכנית העבודה הבסיסית של יש עתיד, במידה והיא תזכה להקים יום אחד את הממשלה.

המסמך עסק בין היתר בתפיסת הביטחון של ישראל, במתווה להסדר מדיני מול הפלסטינים, בתכנית לניקוי השחיתות במערכת הפוליטית ועוד כהנה וכהנה נושאים מנושאים שונים. הסוגיה שבלטה בהיעדרה מאותו מסמך נגעה לענייני דת ומדינה, שלא הוזכרו בנייר אפילו לא במילה.

הרבה גבות הורמו לאור העובדה שנושא מרכזי בסדר יומה של המפלגה פשוט הועלם מהמסמך ללא שום זכר. אלא שמהר מאוד הורדו למטה אותן גבות, מאחר והימים היו ימי ניסיונות ההתקרבות של לפיד לחרדים. אלו לא היו רק מסרי האחדות המפייסים כלפי החרדים, אלא גם מחוות דתיות חיצוניות מצדו של לפיד (וגם מצד אחרים במפלגה) שבלטו וסוקרו באופן מוגבר.

אלא שמשהו ככל הנראה השתנה מעט בתקופה האחרונה בהקשר הזה. מסרי האחדות המקרבים אמנם עדיין נשמעים מפיו של לפיד, אך נראה שבאיזשהו מקום ירדה אצלו ההבנה שהוא לא באמת יכול לבנות על הצטרפות של החרדים לקואליציה בראשותו.

סימן ראשון לכך ניתן במפגש שקיים השבוע לפיד עם תא כתבי הכנסת, במהלכו הודה שהסיכויים שליצמן ויהדות התורה יצטרפו לממשלה בראשותו שואפים לאפס. את ש"ס ודרעי הוא כן לוקח בחשבון, אבל גם ביחס אליהם לפיד מבין שהם יגיעו (אם יגיעו) בסופו של תהליך, ולא בשלב שצריך לספור 61 תומכים. אך על המהלך המרכזי שאולי מעיד על כך שלפיד כבר פחות מחזר אחרי החרדים דווקא לא שמעתם. הוא קשור לאותו מסמך שבע הנקודות של יש עתיד.

בשקט בשקט, בלי פרסום תקשורתי, בוצע לאחרונה שינוי מעניין במסמך המדובר. סעיף 4 במסמך עבר שינוי לא קטן והפך לסעיף שמציג את העקרונות המרכזיים בהם דוגלת המפלגה בנושאי דת ומדינה. מי שדחף, נדנד ושכנע בכל כוחו להוסיף את הסעיף המדובר, ואף ניסח אותו, הוא ח"כ אלעזר שטרן, שגם הוא אינו אהוד במיוחד על המפלגות החרדיות.

אם ליצמן כבר היום מקפיד שלא להחליף מילה עם לפיד, המסמך המדובר צפוי להקצין עוד יותר את החזית בין השניים, ואולי אף להחזיר את הימים בהם המפלגות החרדיות ויש עתיד נהנו להתעמת ביניהן.

יש בסעיף הזה התחייבות לקדם את כל הסוגיות הנפיצות בתחום המדובר, שנחשבות עבור החרדים, כל אחת בנפרד, כקו אדום: ברית הזוגיות, גיור, כשרות, נישואין וגירושין, חוק השבת ומה לא. אך הנושא הבולט מכולם, שצפוי לעורר באופן מיוחד את חמתם של החרדים, נוגע לגישה של מדינת ישראל כלפי הזרמים הרפורמים והקונסרבטיביים בארה"ב.

"ישראל היא בירת העם היהודי כולו ועלינו לחזק ולהדק את הקשר עם יהדות העולם תוך הכרה בזרמי היהדות השונים", קובע הסעיף. סולחה עם החרדים? אופציה לשיתוף פעולה בקדנציה הבאה? לא בגלגול הזה.

גלאון רוצה פריימריז פתוחים במרצ? בלגן במפלגה

מרצ, סיעה קטנה עם חמישה מנדטים, סוערת בימים אלו באופן יוצא דופן. לא מדובר באמירה מלגלגת או בהתייחסות צינית, אלא בתיאור מציאות מדויק. השיח שנוצר בעקבות הצעת יו"ר המפלגה ח"כ זהבה גלאון לקבוע פריימריז פתוחים למפלגת השמאל (יש שיגידו השמאל הקיצוני) יצר בלגן של ממש בתוככי המפלגה. אלא שרבים מאנשי המפלגה מפקפקים בכנות כוונותיה של גלאון בנוגע ליוזמת הפריימריז.

הנה סיפור קטן בהקשר הזה. לפני תשעה חודשים הגיש אבי דבוש, חבר הנהלת מרצ, הצעה לוועדת החוקה של המפלגה. מדובר בהצעה כמעט זהה לזו שמקדמת עכשיו גלאון. ההצעה של דבוש מדברת על פריימריז פתוחים לבחירת הרשימה לכנסת ולבחירת יו"ר המפלגה. באותם ימים, לפני שזה נהיה פופולרי לדבר על פריימריז בתוך מרצ, נותר דבוש כמעט לבדו במערכה.

מה קרה עם ההצעה שלו במהלך תשעת החודשים האחרונים? כלום ושום דבר. היא עדיין מחכה בוועדת החוקה של המפלגה. בראש הוועדה עומד עידן למדן, שלטענת בכירים במפלגה נחשב מקורב לגלאון.

"אם זהבה באמת רוצה פריימריז, איך זה שעד לרגע זה ההצעה של דבוש עדיין תקועה ולא מקודמת?", תהו גורמים במרצ. "הרי כל מה שגלאון היתה צריכה לעשות זה לבקש מלמדן לקדם את ההצעה".

בינתיים הצטרף למערכה דמות פוליטית נוספת – יריב אופנהיימר משלום עכשיו, שבכלל משתייך למפלגת העבודה. אופנהיימר שלח השבוע מייל לחברי ועידת מרצ ודחק בהם לקדם את מהלך הפריימריז. על הדרך הוא גם זכה לאיומים ועלבונות מצד כמה חברי ועידה, שלא ממש ששים לקראת פריימריז במפלגה, ומאוד לא אהבו את העובדה שאופנהיימר השיג את פרטיהם האישיים של חברי הוועידה. אפילו איום בתלונה למשטרה עלה ברקע.

נכון לעכשיו מעטים האנשים במפלגה שמאמינים שאכן יש רצון כנה ואמיתי לקדם פריימריז פתוחים במרצ. מה שלא מונע את אותה סערה רבתי שמתרחשת בכל סניף וסניף במפלגת הבוטיק.
והנה תגובתו של מזכ"ל מרצ, מוסי רז, שארוכה כמעט כמו הטקסט כולו: "במהלך שמונת החודשים האחרונים מרצ דנה בשינויי חוקה ותקנון, וקיימה על כך שתי ועידות. מיד עם קבלת ההצעה של אבי דבוש לפריימריז פתוחים הקימה ועדת החוקה ועדת משנה שתדון במכלול ההצעות הרבות שהונחו לפניה בעניין שינוי שיטת הבחירות במפלגה.

"היום מונחות על שולחן ועדת המשנה הצעות שונות לפריימריז, ועלתה דרישה לפנות למומחים על מנת לקבל את התמונה המלאה וחוות דעתם הרחבה - תהליך שמתבצע כעת.

"יו"ר נשיאות ועידת מרצ, אורי זכי, זימן דיון במחצית מרץ על פריימריז פתוחים. מתוקף תפקידי פניתי ליושבי ראש הסניפים, ואנחנו מקיימים מפגשים על מנת לדון על ההצעה לפריימריז פתוחים במרצ. אחרי שכל התהליך יסתיים, תתכנס ועידת מרצ ותוכל לקבל החלטה מושכלת. יו"ר מרצ זהבה גלאון כבר הודיעה שבשנה הקרובה תגיש לוועידת מרצ הצעה לפריימריז פתוחים ואם הבחירות הארציות יוקדמו היא תביא אותה להצבעה מידית של הוועידה.

"יו"ר ועדת החוקה, עו"ד עידן למדן, הוא עו"ד בעל שם, ממלא מקום ראש עיריית רמת השרון ופעיל במרצ כבר 25 שנים. השיקולים שלו עניינים בכל נושא והוא לא מקבל תכתיב מאיש. למדן ביקש למסור שהוא סירב לקדם את הצעתה של יו"ר מרצ גלאון, למרות בקשתה ממנו, כדי שכאמור הכל יובא לוועידה שתדון במשמעויות המורכבות של השינוי המוצע".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/863/096.html?hp=1&cat=404&loc=1              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  חחחחח. אתם לא אמיתיים. במתכונתם הנוכחית??? somebody 10.02.17 09:12 1
  והנה אין חוק ההסדרה ירוק בנשמה 10.02.17 09:12 2
     ביבי כנראה ידע זאת מזמן... somebody 10.02.17 09:14 3
         נווו ברור, בגלל זה הוא לא התרגש מההצבעה הזאת , יש את בגץ שתבטל ירוק בנשמה 10.02.17 09:15 4
             בדיוק כך. somebody 10.02.17 09:15 5
             אחשלו, במי לדעתך אפשר לבחור כדי שהוא יבטל את בג''צ?? CheshireCat69 10.02.17 09:18 7
                 לא נראה שמישהו יבטל את בג״צ. somebody 10.02.17 09:20 8
                     כן.. נתניהו הוא איש שמאל וכל הימנים שבוחרים בו שוב ושוב הם טיפשים שלא מבינים זאת. CheshireCat69 10.02.17 09:29 14
                         אף אחד לא אמר שמצביעי הימין הם טיפשים. ביבי גורם להם להיראות כאלה somebody 10.02.17 09:30 15
                         בבחירות האחרונות נתניהו חזר בו מנאום בר אילן ומרעיון 2 המדינות משה בן אברהם 10.02.17 10:05 20
                 אני לא באף מפלגה, כולם רק דיבורים ו0 מעשים. ירוק בנשמה 10.02.17 09:21 10
                     אה הבנתי, אז אתה אחד משניים, או שמאלני שמדליק פה ימנים.. CheshireCat69 10.02.17 09:26 13
                         אני שמאלני קיצוני ירוק בנשמה 10.02.17 09:32 18
                         אתה בעד מדינה פלסטינית לא? העטלף 10.02.17 14:42 59
                             כן. אבל רק על מחבת חמה בגיהנום... או רק אם כל הבלסטינים יצליחו לעמוד על אוזן אחת ליום שלם. CheshireCat69 11.02.17 08:31 66
             לא רק שלא התרגש, אפילו דאג שלא לקחת בה חלק ross 10.02.17 09:21 9
                 זה לא נכון, ביבי השתתף בכל ההצבעות הקודמות על החוק והצביע פעמיים בעד: זבנג וגמרנו 10.02.17 10:34 25
                     אני מדבר כמובן על הצבעה בעלת משמעות, לא הצבעת סרק ross 10.02.17 10:40 26
                         חוק לא יכול להתקבל מבלי לעבור בכל אחת מהקריאות בכנסת, אלה ממש לא ''הצבעות סרק'' זבנג וגמרנו 10.02.17 10:42 27
                             קצרה היריעה מלתאר את שלל החוקים שלא צלחו למרות שעברו בטרומית וכו' ross 10.02.17 10:45 28
                                 גם קצרה היריעה מלתאר את שלל ההריונות שלא עלו יפה בסופו של דבר זבנג וגמרנו 10.02.17 10:54 30
                                     האם אתה מעלה על הדעת שיצחק רבין היה נעדר מן ההצבעה על אוסלו? ross 10.02.17 11:32 31
                                         בניגוד לאוסלו ב', כאן היה רוב מוצק לחוק בכל הקריאות. אם ביבי היה חושש שבלעדיו החוק לא יפול זבנג וגמרנו 10.02.17 11:35 33
  ממשלת בגץ. אוהבחדשות 10.02.17 09:16 6
  זה היה ברור ערן26 10.02.17 09:22 11
  איילת, נאור שמה לך אקדח על השולחן והתחלת לשקשק? לוחם_ישראל 10.02.17 09:24 12
  ברור שלא - הם הרי רוצים שבג''צ יפסול את החוק כדי לגזור קופון פוליטי ולהסית את מצביעיהם kovals 10.02.17 09:31 16
     עצוב לי מאד לומר שאתה צודק... Prodigy 10.02.17 13:28 40
     +1 חלוץ שפוי 10.02.17 13:38 44
  לא צריך להילחם רק קצת לשנות יאיר צרפתי 10.02.17 09:32 17
  בקיצור Street 10.02.17 09:34 19
  בג״ץ הוא השכפ״ץ של המדינה. אפילו שקד מבינה את זה ישר 10.02.17 10:09 21
     בג''ץ היום הוא הסכנה הגדולה ביותר לעם היהודי השוכן בציון. liozc 10.02.17 10:17 22
     שכפ''ץ עבור מחבלים ושמאלנים, חגורת נפץ עבור היהודים. לוחם_ישראל 10.02.17 10:24 23
         לא הייתי מתאר זאת טוב ממך Manga31 10.02.17 13:24 39
     בג''ץ הוא הסכנה מספר 1 לדמוקרטיה ולעקרון הפרדת הרשויות ושלטון העם Uncle Sam 10.02.17 16:11 61
  עוד התבטאות שמאלנית הזויה של איילת שקד, איפה הגולש שאוסף את כל ההתבטאויות ההזויות שלה? זבנג וגמרנו 10.02.17 10:28 24
  איילת עכשיו שכנעת אותי לא לבחור בבחירות הבאות למה? כי יש את בג''צ והוא המחליט אתם פיונים! לימור 10.02.17 10:50 29
  הבית היהודי מאכזב Doom 10.02.17 11:35 32
  אז אולי צריך לפטר את הממשלה ולתת לבגץ לנהל את המדינה אם היא פלומה 10.02.17 11:51 34
  בעצם השרה שקד מודה שהם שיקרו את הציבור ביודעין אייל לוגצקי 10.02.17 12:06 35
  איכס,כרגע הבית היהודי לא רק ירה לעצמו ברגל אלא גם ניסר אותה במסור חשמלי לאחר מכן. pattern 10.02.17 12:37 36
     התכוונת בית הדין של האינקוויזיציה בהאג. פלומה 10.02.17 12:49 37
         לא,התכוונתי הבית היהודי (ושאר הפוליטיקאים שמשלימים עם האבסורד) אי אפשר להאשים את pattern 10.02.17 13:11 38
     המשפט הזה אומר בתוכו כל כך הרבה. הוא גם מראה על זלזול מוחלט בבוחרים Prodigy 10.02.17 13:37 43
  זו הזמנה לבג''צ לפסול את החוק-בשביל מה העברתם חוק כדי שבג''צ יפסול ??? אליצור 10.02.17 13:33 41
  ולחשוב שהתקווה הגדולה שלי בבחירות הללו היתה איילת שקד כשרת משפטים. חשבתי שבאמת Prodigy 10.02.17 13:35 42
     אז תצביע למר''ץ? חלוץ שפוי 10.02.17 14:16 51
         זהות Prodigy 10.02.17 14:32 55
             אבל ברור לך שזאת מפלגה שבשום מקרה לא תהיה בקואלציה, נכון? חלוץ שפוי 10.02.17 14:34 57
                 ברור לי לחלוטין. Prodigy 10.02.17 14:34 58
  מכתב ross 10.02.17 13:58 45
  נקניקיה, העיקר שהיא מחממת את כיסאה כבר שנתיים, מבלי להעביר חוק אחד שלשמו נשלחה dave333 10.02.17 14:01 46
     ולמה זה? כי היא בכלל לא מאמינה בכך שצריך לרסן את הדיקטטורה של בג''ץ. Prodigy 10.02.17 14:03 47
  למה שממשלת השמאל הליכוד תלחם בבג''ץ? עמוס 10.02.17 14:03 48
  שקד השמאלנית מתאימה לליכוד ככפפה אל יד. מיסטר בין 10.02.17 14:04 49
     גם מתאימה לבית היהודי, היות והוא גרוע באותה המידה (ואפילו יותר) Prodigy 10.02.17 14:07 50
  הימין בכוח שואף לרסק את עצמו. לצערינו לפיד יזכה בבחירות הבאות. mabar 10.02.17 14:18 52
     מוטב שיהיה לפיד מאשר נתניהו בתוואי הנוכחי שלו עמוס 11.02.17 11:01 70
  כל כך מצטער שבחרתי בבית היהודי בבחירות האחרונות אופיר צרפתי 10.02.17 14:23 53
  תזכורת - 02.02.2017 | 08:30 סמוטריץ': אם חוק ההסדרה לא יחוקק, נצא מהממשלה: אוהבחדשות 10.02.17 14:27 54
     הוא כן אמר (תקרא את הכתבה שהבאת). הוא אמר שיחוקקו פסקת התגברות Prodigy 10.02.17 14:34 56
  יש רק הסדרה אחת ליהודה ושמורון - החלת החוק הישראלי Lucky 10.02.17 14:46 60
  איילת שקד והבית היהודי ממשיכים להראות שהם לא הולכים לעשות את מה שלשמו נבחרו, פעם הבאה זהות 1984 10.02.17 16:22 62
  אולי מדיווח זה יתפכח כל אחד ששם את יהבו על שקד כראשת הממשלה הבאה, zero! אבי_85 10.02.17 16:25 63
  מצביעי הימין היקרים. מוכרים לכם לוקשים, תתעוררו. אננס 10.02.17 16:32 64
     למי היית ממליץ למצביעי-ימין להצביע? תוכנית_01 11.02.17 08:39 68
  כבר אמרתי ואחזור- ימני אמיתי זה ימני עם יראת שמיים בלבד אור דוד 10.02.17 16:37 65
  99.9% משופטי בג''ץ חפצים ביקרו של העם היהודי במדינתו, לא? תוכנית_01 11.02.17 08:38 67
  אויש כ''כ כיף להיות צודק, אחד הדברים שלא עלו בדבריי וכתובים כאן זאת האפשרות ZioNLight 11.02.17 09:52 69

   
   
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
10953 הודעות, 137 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:12   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. חחחחח. אתם לא אמיתיים. במתכונתם הנוכחית???  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

בתגובה אמרו בכירים בבית היהודי: "נשמח שיעבירו לנו את מפתחות המדינה"

בנט, תתעסק עם 5יחידות לימוד, כנראה ששם ורק שם אתה יכול להצליח            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירוק בנשמה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
18882 הודעות, 142 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:12   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. והנה אין חוק ההסדרה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ביבי שמח            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
10953 הודעות, 137 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:14   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ביבי כנראה ידע זאת מזמן...  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירוק בנשמה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
18882 הודעות, 142 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:15   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. נווו ברור, בגלל זה הוא לא התרגש מההצבעה הזאת , יש את בגץ שתבטל  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
10953 הודעות, 137 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:15   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בדיוק כך.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
53055 הודעות, 312 מדרגים, 523 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:18   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אחשלו, במי לדעתך אפשר לבחור כדי שהוא יבטל את בג''צ??  
בתגובה להודעה מספר 4
 
הבנו שאתה בוכה שנתניהו "אשם" שיש בג"צ.. אז באיזו מפלגה אתה
בוחר בידיעה שהיא תבטל את בג"צ?

אולי תשתף אותנו בידע האיו סופי שלך בכדי שגם אנחנו נבחר במפלגה שלך.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
10953 הודעות, 137 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:20   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לא נראה שמישהו יבטל את בג״צ.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
   מאידך נראה שביבי פשוט מודה לבג״צ שעוזר לבצע את מדיניותו...
בלי שהחצים יופנו לעברו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
53055 הודעות, 312 מדרגים, 523 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:29   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. כן.. נתניהו הוא איש שמאל וכל הימנים שבוחרים בו שוב ושוב הם טיפשים שלא מבינים זאת.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
מתי תצאו מהסרט שבו כל הימין טיפש?


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
10953 הודעות, 137 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:30   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אף אחד לא אמר שמצביעי הימין הם טיפשים. ביבי גורם להם להיראות כאלה  
בתגובה להודעה מספר 14
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
1113 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:05   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. בבחירות האחרונות נתניהו חזר בו מנאום בר אילן ומרעיון 2 המדינות  
בתגובה להודעה מספר 14
 
   והתחנן לציבור שיבוא להצביע ויתן לו עוד הזדמנות. והציבור אכן נתן לו עוד הזדמנות אחרונה.
אם תמשך אי העשייה של נתניהו הציבור יעזוב אותו וההתמודדות בליכוד תפתח.
במיוחד כעת שיש ממשל אוהד בארהב יהיה קל ופשוט להחליף אותו בטוב ממנו.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירוק בנשמה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
18882 הודעות, 142 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:21   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אני לא באף מפלגה, כולם רק דיבורים ו0 מעשים.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
   אני יודע שבכל ממשלה שתהיה, בגץ יישלוט פה.

אני רק יודע שביבי מאוד אוהב את בגץ, הם הגלגל הצלה שלו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
53055 הודעות, 312 מדרגים, 523 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:26   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אה הבנתי, אז אתה אחד משניים, או שמאלני שמדליק פה ימנים..  
בתגובה להודעה מספר 10
 
או ימני קיצוני שיודע שאין לו תמיכה מהעם היהודי.
(שני צדדים של אותה מטבע שלא מועילה לעם היהודי)


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירוק בנשמה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
18882 הודעות, 142 מדרגים, 280 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:32   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני שמאלני קיצוני  
בתגובה להודעה מספר 13
 
   ואוהב להדליק פה ימנים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
העטלף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.1.15
3527 הודעות, 32 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:42   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. אתה בעד מדינה פלסטינית לא?  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  


אלאור אזריה גיבור ישראל!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
CheshireCat69 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.11
53055 הודעות, 312 מדרגים, 523 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ו בשבט תשע''ז    08:31   11.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. כן. אבל רק על מחבת חמה בגיהנום... או רק אם כל הבלסטינים יצליחו לעמוד על אוזן אחת ליום שלם.  
בתגובה להודעה מספר 59
 
אפשרי גם בעירק בגדה המזרחית של הפרת והחידקל שיהיה הגבול
ביננו לבינם.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ross
חבר מתאריך 5.5.15
8059 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:21   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לא רק שלא התרגש, אפילו דאג שלא לקחת בה חלק  
בתגובה להודעה מספר 4
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
28384 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:34   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. זה לא נכון, ביבי השתתף בכל ההצבעות הקודמות על החוק והצביע פעמיים בעד:  
בתגובה להודעה מספר 9
 
   https://www.knesset.gov.il/vote/heb/Vote_Res_Map.asp?vote_id_t=25646
https://www.knesset.gov.il/vote/heb/Vote_Res_Map.asp?vote_id_t=25507


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ross
חבר מתאריך 5.5.15
8059 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:40   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אני מדבר כמובן על הצבעה בעלת משמעות, לא הצבעת סרק  
בתגובה להודעה מספר 25
 
http://www.knesset.gov.il/vote/heb/Vote_Res_Map.asp?vote_id_t=26326            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
28384 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:42   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. חוק לא יכול להתקבל מבלי לעבור בכל אחת מהקריאות בכנסת, אלה ממש לא ''הצבעות סרק''  
בתגובה להודעה מספר 26
 
   אגב, זו ההצבעה האלקטרונית האחרונה, ואחריה הייתה הצבעה שמית:
https://www.knesset.gov.il/vote/heb/Vote_Res_Map.asp?vote_id_t=26329


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ross
חבר מתאריך 5.5.15
8059 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:45   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. קצרה היריעה מלתאר את שלל החוקים שלא צלחו למרות שעברו בטרומית וכו'  
בתגובה להודעה מספר 27
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
28384 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:54   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. גם קצרה היריעה מלתאר את שלל ההריונות שלא עלו יפה בסופו של דבר  
בתגובה להודעה מספר 28
 
   האם מכך אתה מסיק שגבר שמכניס אישה להיריון אינו נושא בשום אחריות לתוצר הסופי ומדובר ב-"מהלך סרק"? קשה לי להאמין.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ross
חבר מתאריך 5.5.15
8059 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    11:32   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. האם אתה מעלה על הדעת שיצחק רבין היה נעדר מן ההצבעה על אוסלו?  
בתגובה להודעה מספר 30
 
הרי טכנית, אם היה נעדר, היה רוב של 60 מול 59. להזכירך, "חוק ההסדרה" הוגדר ע"י גורמים ב-"ימין" (מאיזור רעננה) כ-לא פחות מ-"מהפך"            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
28384 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    11:35   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. בניגוד לאוסלו ב', כאן היה רוב מוצק לחוק בכל הקריאות. אם ביבי היה חושש שבלעדיו החוק לא יפול  
בתגובה להודעה מספר 31
 
   ויחד איתו תיפול הממשלה, אז הוא היה מתאמץ במיוחד להגיע גם להצבעה הסופית.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
37946 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:16   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ממשלת בגץ.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ערן26 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
20162 הודעות, 153 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:22   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. זה היה ברור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אני חושב שהרבה מצביעי ימין
כבר לא יצביעו לבית היהודי בבחירות הבאות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם_ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.05
4222 הודעות, 43 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:24   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. איילת, נאור שמה לך אקדח על השולחן והתחלת לשקשק?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 10.02.17 בשעה 09:30 בברכה, לוחם_ישראל
 
את , ראש המפלגה שלך וראש הממשלה מהווים דוגמא לחידלון ולשיתוק שיש לימין בכל פעם שיש לו עימות עם החונטה בעליון.
התגובה של שקד היא שיא השפלות של שר בממשלת ימין, שכנראה שכח מה תפקידו ולשם מה הוא נבחר.
את החשבון תשלמו ובגדול בבחירות הבאות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kovals
חבר מתאריך 2.4.12
830 הודעות, 12 מדרגים, מינוס 3 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:31   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ברור שלא - הם הרי רוצים שבג''צ יפסול את החוק כדי לגזור קופון פוליטי ולהסית את מצביעיהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עושים טעות גדולה הארגונים שפנו לבג"צ. חייבים לתת לממשלה לנסות להעביר את החוק הזה ולקיים אותו בפועל. נראה אותם, את הפחדנים האלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:28   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. עצוב לי מאד לומר שאתה צודק...  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
9857 הודעות, 71 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:38   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. +1  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
27199 הודעות, 89 מדרגים, 173 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:32   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. לא צריך להילחם רק קצת לשנות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


גם אם הייתה מתקבלת גרסת הנאשם בנוגע לחשש ממטען, אין למצוא בכך צידוק לירי.(ישראל 2017)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Street
חבר מתאריך 2.1.17
225 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    09:34   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. בקיצור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הממשלה קידמה והעבירה חוק, בידיעה ברורה שרוב הסיכויים שיפול בבג"ץ.

ממשלה שמקדמת דמוניזציה נגד בגץ.
העיקר לפלג את העם.
למה לקחת אחריות שאפשר להתנהג כמו ילדים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישר
חבר מתאריך 6.7.14
2085 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:09   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. בג״ץ הוא השכפ״ץ של המדינה. אפילו שקד מבינה את זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   חג שמח לאילנות ולשקדיות הפורחות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
1893 הודעות, 22 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:17   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. בג''ץ היום הוא הסכנה הגדולה ביותר לעם היהודי השוכן בציון.  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוחם_ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.05
4222 הודעות, 43 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:24   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שכפ''ץ עבור מחבלים ושמאלנים, חגורת נפץ עבור היהודים.  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Manga31
חבר מתאריך 8.11.16
548 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:24   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. לא הייתי מתאר זאת טוב ממך  
בתגובה להודעה מספר 23
 
   +1000            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Uncle Sam
חבר מתאריך 15.12.16
99 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    16:11   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. בג''ץ הוא הסכנה מספר 1 לדמוקרטיה ולעקרון הפרדת הרשויות ושלטון העם  
בתגובה להודעה מספר 21
 
   אין קשר בין החוק הכתוב והראיות המוצגות היום בבתי המשפט לפסיקת השופטים. הם פשוט עושים מה שבא להם.
שקד מבינה זאת היטב אבל אין לה מה לעשות. היא בעצמה טענה אחרי כמה פסיקות הזויות שבעבר השמאל בנה את המדינה והיום מנסה להרוס אותה. וחוד החנית של השמאל השטני הפוסט מודרני הזה זאת מערכת המשפט שהיא מעל החוק ומעל לביקורת ומעל לדמוקרטיה עצמה בבחינת אלוהים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
28384 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:28   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. עוד התבטאות שמאלנית הזויה של איילת שקד, איפה הגולש שאוסף את כל ההתבטאויות ההזויות שלה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
2638 הודעות, 44 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    10:50   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. איילת עכשיו שכנעת אותי לא לבחור בבחירות הבאות למה? כי יש את בג''צ והוא המחליט אתם פיונים!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Doom
חבר מתאריך 22.12.16
154 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    11:35   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. הבית היהודי מאכזב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
23075 הודעות, 90 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    11:51   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אז אולי צריך לפטר את הממשלה ולתת לבגץ לנהל את המדינה אם היא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לא מסוגלת למשול ולקדם את רצון העם.


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אייל לוגצקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.5.14
857 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    12:06   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. בעצם השרה שקד מודה שהם שיקרו את הציבור ביודעין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   העיקר אתם שולחים למתפקדים מסרים על איך הבית היהודי עשה היסטוריה כשהעביר את חוק ההסדרה אבל בתכלס אין לכם שום כוונה לממשו ..
בבחירות הבאות תחפשו פרייארים אחרים שיאמינו לשקרים שלכם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pattern לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
2536 הודעות, 27 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    12:37   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. איכס,כרגע הבית היהודי לא רק ירה לעצמו ברגל אלא גם ניסר אותה במסור חשמלי לאחר מכן.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בשיחות סגורות הדגישה שרת המשפטים "בג"ץ הוא החסם בפני בית הדין בהאג".
ציטוט מאת: תירס חם

עוד מפלגת שקר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
23075 הודעות, 90 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    12:49   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. התכוונת בית הדין של האינקוויזיציה בהאג.  
בתגובה להודעה מספר 36
 
   כבר מאות שנים מפחידים יהודים וגם כאן כשיש לנו מדינה אנחנו לא באמת יכולים להתנהל.


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pattern לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
2536 הודעות, 27 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:11   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. לא,התכוונתי הבית היהודי (ושאר הפוליטיקאים שמשלימים עם האבסורד) אי אפשר להאשים את  
בתגובה להודעה מספר 37
 
   האג,אפשר להאשים רק את אלה שנכנעים ללחץ בלי לנסות להילחם אפילו,כי יותר מעניין אותם הטיולים שלהם באירופה ומנעמי החיים לאחר שכהונתם תסתיים מאשר גורל ועתיד המדינה שהופקדה בידיהם.

עם כזאת גישה ועם כאלה מנהיגים חדלי אישים בחיים לא הייתה קמה פה מדינה.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:37   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. המשפט הזה אומר בתוכו כל כך הרבה. הוא גם מראה על זלזול מוחלט בבוחרים  
בתגובה להודעה מספר 36
 
   וגם על מסירת מפתחות ניהול המדינה לבג"ץ ולבית הדין (בעיני עצמו) בהאג.

הבית היהודי לא ראויים לעבור את אחוז החסימה, מבחינת כמות השתן שהם מפזרים על הבוחרים שלהם.


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10213 הודעות, 49 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:33   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. זו הזמנה לבג''צ לפסול את החוק-בשביל מה העברתם חוק כדי שבג''צ יפסול ???  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 10.02.17 בשעה 13:46 בברכה, אליצור
 

בקיצור,המטרה של חוק ההסדרה היתה משחק פוליטי של הבית היהודי,

הם ידעו מראש כי החוק יפסל ושהם לא יתמודדו עם בג"צ...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:35   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ולחשוב שהתקווה הגדולה שלי בבחירות הללו היתה איילת שקד כשרת משפטים. חשבתי שבאמת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   היא תנסה להפוך את ישראל לדמוקרטיה ע"י שיחרור מהרודנות של החונטה.

טעות, טועים, טעינו. בבחירות הבאות, אני קורא לחברי רוטר הימנים להפסיק להצביע לבג"ץ וליועץ המשפטי לממשלה (כלומר לליכוד או לבית היהודי). אני לא מוכן לשים בקלפי פתק של מרים נאור שוב.


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
9857 הודעות, 71 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:16   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. אז תצביע למר''ץ?  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:32   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. זהות  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
9857 הודעות, 71 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:34   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. אבל ברור לך שזאת מפלגה שבשום מקרה לא תהיה בקואלציה, נכון?  
בתגובה להודעה מספר 55
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:34   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. ברור לי לחלוטין.  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ross
חבר מתאריך 5.5.15
8059 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    13:58   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dave333 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
38513 הודעות, 277 מדרגים, 539 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:01   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. נקניקיה, העיקר שהיא מחממת את כיסאה כבר שנתיים, מבלי להעביר חוק אחד שלשמו נשלחה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


תודה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:03   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ולמה זה? כי היא בכלל לא מאמינה בכך שצריך לרסן את הדיקטטורה של בג''ץ.  
בתגובה להודעה מספר 46
 
   היא רק אומרת את זה כי היא יודעת שהעם רוצה להשתחרר מכבלי הרודנות, לא כי זו האידיאולוגיה שלה.

הגיע הזמן להצביע למפלגה אידיאולוגית.


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
12167 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:03   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. למה שממשלת השמאל הליכוד תלחם בבג''ץ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הרי הבג"ץ עושה להם את העבודה.

אין ימין בשלטון - עובדה


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיסטר בין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.10.07
37292 הודעות, 204 מדרגים, 376 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:04   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. שקד השמאלנית מתאימה לליכוד ככפפה אל יד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


נתניהו = שמאל מדיני


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:07   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. גם מתאימה לבית היהודי, היות והוא גרוע באותה המידה (ואפילו יותר)  
בתגובה להודעה מספר 49
 
  


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mabar
חבר מתאריך 22.2.15
462 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:18   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. הימין בכוח שואף לרסק את עצמו. לצערינו לפיד יזכה בבחירות הבאות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
12167 הודעות
יום שבת ט''ו בשבט תשע''ז    11:01   11.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. מוטב שיהיה לפיד מאשר נתניהו בתוואי הנוכחי שלו  
בתגובה להודעה מספר 52
 
   אין ימין בשלטון - עובדה שרק הליכוד עושה טרנספר לאזרחי ישראל.

רק הליכוד יכול.


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אופיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13368 הודעות, 102 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:23   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. כל כך מצטער שבחרתי בבית היהודי בבחירות האחרונות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


https://twitter.com/ofirzarfatinews


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
37946 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:27   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. תזכורת - 02.02.2017 | 08:30 סמוטריץ': אם חוק ההסדרה לא יחוקק, נצא מהממשלה:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) התייחס הבוקר בראיון בגלי צה"ל לפינוי המאחז, ואמר: "אני בשלטון שנאלץ באונס כפוי של מערכת המשפט... לעשות דבר שהוא בניגוד של 180 מעלות למדיניות של הממשלה, הוא מנוגד ב-180 מעלות למנדט שקיבלנו מהציבור ומהבוחר לפני קצת פחות משנתיים".

בהתייחס לדבריו לפני כחודשיים בראיון ל"הארץ", לפיהם יתקשה להישאר בממשלה אם עמונה תפונה, אמר הבוקר חבר הכנסת כי "הדבר היחיד שמאפשר לי להישאר היום בממשלה זה העובדה שהממשלה היא לא ממשלה שהורסת, היא ממשלה שמסדירה. ביום שני נעביר את חוק ההסדרה על אפם וחמתם של המתנגדים". לדבריו, "אם חוק ההסדרה לא יעלה ביום שני אז לא תהיה ממשלה. אני אומר את זה לא רק בשמי אלא גם בשמו של השר בנט".

על האפשרות שבית המשפט העליון ידחה את חוק ההסדרה, אמר: "אז נחוקק את פסקת ההתגברות שתאפשר לכנסת לחוקק אותו מחדש. לא ייתכן מצב שבו המערכת הדמוקרטית בישראל מקבלת הכרעה מסוימת פעם אחר פעם ובית המשפט יורק לה בפרצוף".

סמוטריץ' התייחס אף להשוואה שעשה בין פינוי עמונה לאונס אשה ועוררה זעם רב, ואמר: "אני שמח מאוד שהצלחתי אתמול לזעזע לא מעט צבועים בכל מיני מערכות. בהחלט יש מקום לזעזוע גדול. לא פגעתי באף אחד".

הארץ

לזכותו יאמר שהוא לא אמר מה יקרה אם בגץ
יפסול את החוק..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
13203 הודעות, 92 מדרגים, 184 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:34   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. הוא כן אמר (תקרא את הכתבה שהבאת). הוא אמר שיחוקקו פסקת התגברות  
בתגובה להודעה מספר 54
 
   האמת היא, שאם הממשלה הזו מצליחה לחוקק פסקת התגברות - אז זו תהיה הממשלה הכי מוצלחת בכמה עשורים האחרונים שהיתה לישראל. זה צעד עצום בדרך למדינה דמוקרטית.

אבל אין כמובן שום סיכוי שחבורת חסרי החוליות, העסקנים העלובים האלו, יחוקקו דבר שכזה.


ימני שלא מצביע לפייגלין בבחירות הקרובות, כאילו שם בקלפי פתק עבור בג"ץ והיועץ המשפטי לממשלה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Lucky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.08
3155 הודעות, 36 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    14:46   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. יש רק הסדרה אחת ליהודה ושמורון - החלת החוק הישראלי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


גאה להיות ישראלי


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
1984 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
1470 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    16:22   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. איילת שקד והבית היהודי ממשיכים להראות שהם לא הולכים לעשות את מה שלשמו נבחרו, פעם הבאה זהות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11794 הודעות, 63 מדרגים, 121 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    16:25   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. אולי מדיווח זה יתפכח כל אחד ששם את יהבו על שקד כראשת הממשלה הבאה, zero!  
בתגובה להודעה מספר 0
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס
חבר מתאריך 5.11.16
460 הודעות
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    16:32   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. מצביעי הימין היקרים. מוכרים לכם לוקשים, תתעוררו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ודרך אגב מאחורי הקלעים לא מסתתר לו שום מנהיג "ימין אמיתי" כמו שהייתם רוצים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תוכנית_01
חבר מתאריך 30.1.17
131 הודעות
יום שבת ט''ו בשבט תשע''ז    08:39   11.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. למי היית ממליץ למצביעי-ימין להצביע?  
בתגובה להודעה מספר 64
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
5806 הודעות, 82 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ד בשבט תשע''ז    16:37   10.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. כבר אמרתי ואחזור- ימני אמיתי זה ימני עם יראת שמיים בלבד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   שקד היא לא יותר מבובה יפה ולא מזיקה.
מי שהצביע לליכוד ולבית היהודי - אם זו לא צילצול השכמה אני כבר לא יודע מה כן!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תוכנית_01
חבר מתאריך 30.1.17
131 הודעות
יום שבת ט''ו בשבט תשע''ז    08:38   11.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. 99.9% משופטי בג''ץ חפצים ביקרו של העם היהודי במדינתו, לא?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
11784 הודעות, 105 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ט''ו בשבט תשע''ז    09:52   11.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. אויש כ''כ כיף להיות צודק, אחד הדברים שלא עלו בדבריי וכתובים כאן זאת האפשרות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
ערכתי לאחרונה בתאריך 11.02.17 בשעה 10:03 בברכה, ZioNLight
 
שאילת שקד או מישהו בבית היהודי המסוכן יגיד אמת ויפסיק לשקר + איילת שקד אומרת 'האג'.

ימאס לליכוד מהבית היהודי -יש.
הבית הדמגוגי היהודי לא אמר אמת ומכר תקוות שווא -יש.

רק קצה הקרחון. מגיע לבורים שהדמגוגיה והאי אמת בדבריהם המסוכנים של אנשע בית הלובי המתנחלי -''הבית 'היהודי' '' מתנפצת להם בפנים.

מקווה מאוד שמתישהו בליכוד באמת יבינו שאין להם מה לחבור לקיצונים הלאומנים שרק מסכנים את מדינת ישראל אפילו עם אמירותיהם .

מקווה שהליכוד יתפצל לפחות לאלה השפויים והאחראיים לאלה הדמגוגים בגרוש (כ47.4℅ מהליכוד) ואז יהיה אפשר להקים משלה עוד איכשהו שפויה.
אפילו בהובלת ליכוד החדש עם לפיד,ישראל ביתנו,מחנ''צ, מה שישאר מכולנו ובכלל לא צריך חרדים .


$ £ $ הכותב שמאלני קיצוני וציוני $ £ $ לא מגיב לבורים תוקפניים שמגיבים לגופו של כותב!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות