אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #384536 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 384536      
גלדיאטור
חבר מתאריך 11.1.15
1525 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    10:49   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חוקר: ''רקדת עם תמונת תינוק שנרצח''. חשוד: ''ריקוד עם סכין זו לא הסתה''  

 
   פרסומה של "חתונת השנאה" הגיעה בתזמון גרוע מבחינתם של פעילי ימין רבים: בדיוק בעיצומו של קמפיין מחאה מוצלח למדי נגד שיטות החקירה שהפעיל שב"כ נגד עצורי פרשת דומא. הטענות לעינויים במרתפים הוחלפו בתמונות של משתתפי החתונה כשהם דוקרים את תמונתו של הפעוט שנרצח, עלי דוואבשה.

החשד שדבק בחוקרי הרצח שבו הואשם עמירם בן אוליאל נשכח לרגע לטובת הזעזוע הציבורי העמוק מהתמונות של השמחה לאיד המשפחה הפלסטינית. הפרקליטות לא הסתפקה בחשיפת הנעשה בחתונה בערוץ 10, וביצעה גל מעצרים בקרב משתתפי החתונה שזוהו בסרטון, שהתגלגל בתורו לכתב אישום נגד 13 מהמשתתפים, חלקם קטינים בני 17-14.

הנאשמים לא זומנו לחקירה אלא נעצרו כולם במפתיע על ידי המשטרה, בחלק מהמקרים בשעת לילה מאוחרת. בחקירותיהם במשטרה, הנחשפות כעת לראשונה בוואלה! NEWS, ניתן ללמוד כיצד הפך הפרסום המקורי של חתונת בני הזוג יקיר אשבל ורוני גולדברג לכתב אישום.

"אני מוזיקאי, אין לי כל קשר לאלימות או להסתות. את השיר המדובר אני שר כבר 20 שנה בכל חתונה שאני משתתף בה, ולא עברתי על החוק. לדעתי זו חקירה פוליטית ומכאן ואילך אני שומר על זכות השתיקה".

את הדברים האלה אמר סיני תור, הזמר ששר בחתונה. תור, זמר פופ חסידי מוכר היטב בציונות הדתית, המתגורר כיום ברמת השרון, הוא אחד מזקני הנאשמים – בן 38. כמעט לאורך כל חקירתו שמר על זכות השתיקה, כשהוא מסרב להשיב לשאלות חוקרי מפלג הפשיעה הלאומנית בימ"ר ש"י. החוקרים, בתורם, הטיחו בו כי הוא "הנהיג" את המשתתפים במהלך החתונה.

חוקר: "נראה לך שזהו תפקידו של מוזיקאי לשלהב ולהלהיב אנשים למילות השיר ששרת נגד פלסטין והערבים, ובכלל שירים הקוראים לנקמה ורצח של ערבים? אתה מבין שאתה הנהגת וניצחת על אנשים שעשו מעשי זוועה, שרפו תמונות של תינוק ערבי שנרצח, דקרו, הניפו נשקים ותמונות נקמה, וכל זאת בהנחיה שלך ולקול מילים שאתה שרת?".

תור שמר על זכות השתיקה, אך מהערת חוקר אחת ניתן ללמוד על האווירה ששררה בחדר החקירות.

חוקר: "אני מקריא לך את תמלול השירים ששרת. תגיד לי מדוע עשית זאת?"

הערת חוקר: "אני מקריא והחשוד מתגלגל מצחוק".

תמות נפשי עם הפלסטינים

הסיבה שתור "התגלגל מצחוק" קשורה, בין היתר, לעובדה שחלק משירי ההסתה המתוארים בכתב האישום הם שירים מוכרים בעולם הדתי לאומי. רובם פסוקים שנלקחו מהתנ"ך ושונו כדי להתאים לאקטואליה הישראלית ולהשקפת עולמם של השרים אותם.

המוכר שבהם הוא ללא ספק "זכרני נא": מילותיו האחרונות של שמשון המופיעות בספר שופטים, כשהוא מבקש מהאל לעזור לו להיפרע מפלישתים. ב"עיבוד" המושמע בעשרות השנים האחרונות, בעיקר בקרב חלק מהנוער הדתי לאומי, מוחלפת המילה פלישתים בפלסטין. המשמעות היא נקמה בפלסטינים בני ימינו, ולא רק בפלישתים שאיימו על ממלכת ישראל.

שיר מוכר אחר הוא "הכפירים שואגים לטרף", שהולחן על ידי סיני תור עצמו, המתבסס על הפסוק מספר תהלים "הכפירים שואגים לטרף ולבקש מאל אכלם". במקורו, הפרק עוסק בשבח לאל הדואג למזון לכל ברואיו, ובהם גם האריות. בניגוד ל"זכרני נא", פסוק זה מושמע כלשונו גם בלחן העכשווי, ואינו כולל התייחסות אקטואלית עכשווית מפורשת. בדרך כלל, הוא מושמע כשיר של דבקות באל, המתאים גם לאוריינטציה החסידית של תור ורבים ממשתתפי חתונת השנאה.

"בסרטון רואים אותך רוקד עם כלי נשק בידיים מול תמונה של התינוק עלי דוואבשה שנשרף ונרצח בפיגוע בדומא, ולקול שיר 'הכפירים שואגים'. מדוע עשית כך ואיזה טרף אתה רוצה לטרוף?", נשאל אחד הנאשמים בתיק חתונת השנאה, קטין, על ידי חוקריו. הקטין שמר בחקירתו על זכות השתיקה, אולם נראה שדווקא שאלת החוקר מלמדת על הפער שבין ההקשר התרבותי שבו מושמע הפסוק, לבין הפרשנות שניתנה לו במסגרת השמעתו בחתונת השנאה.

"ידעתי שיש שוטרים סמויים. זה נתן לי שקט"

רבים ממשתתפי חתונת השנאה שמרו על שתיקה בחקירותיהם, ורק ציינו כי היו שתויים ולא שמו לב למעשים שבוצעו בה. אחדים מהם הביעו חרטה על דקירת תמונת הפעוט, אולם איש מהם לא הסכים לראות במעשים שנעשו בחתונה משום "הסתה".

"לא ידעתי שפעלתי בניגוד לחוק", אמר אחד מהם בחקירתו. "לא ידעתי שאסור לשרוף תמונות. לא ידעתי שמדובר בתינוק ערבי", הוסיף. "שב"כניק השקה אותי", אמר אחד מהם, קטין, שטען כי היה שיכור לאורך האירוע וכי אינו זוכר כלום.

מרבית הנאשמים בתיק לא זומנו לחקירה בטרם נעצרו בהפתעה על ידי שוטרי המפלג לפשיעה לאומנית בימ"ר ש"י. במזכרי החקירה הוסבר כי המשטרה קיבלה אישור לביצוע המעצרים לאחר שהבהירה לשופטים כי נשקפת מהחשודים "סכנה לביטחון הציבור". חלקם, קטינים, נעצרו בבית הוריהם. אחד מאותם קטינים אף פרץ בבכי במהלך החקירה שהתנהלה כחקירתו של פשע הסתה חמור ביותר. אחר תיאר "עגמת נפש רבה" שנגרמה לו בעקבות המעצר, שבוצע בשעת בוקר בנוכחות אנשים. לדבריו, "גם האחים הקטנים שלי התעוררו וראו את המעצר. המשטרה הייתה צריכה לשלוח לי זימון לחקירה".

תיק החקירה מלמד גם כי השב"כ והמשטרה ידעו מראש על קיום החתונה, שנערכה בהשתתפות פעילי ימין מוכרים, ואף ניסו למנוע מחלקם להגיע אליה. בדיון שנערך בעניינם של חלק מהנאשמים בתיק, עוד לפני החתונה, הם ביקשו להגיע לאירוע ללא מפקחים, וזאת למרות צווי הרחקה שהוצאו להם. באחד המקרים סירבה המשטרה לבקשה, בטענה כי "מדובר באירוע שבו ייטלו חלק פעילים רבים הנמנים על התשתית האידיאולוגית של המשיב" – עמדה שנתמכה על ידי השב"כ.

זהבה בוסתן, שופטת בית המשפט המחוזי מרכז לוד, קבעה בהחלטתה כי "חשש המשטרה מפני התקהלות של רבים בעלי אידיאולוגיה זהה, מובנת, במיוחד לאור אירועי הזמן האחרון", בהתייחסה לרצח בדומא, ודחתה את הבקשה.

מתיק החקירה עולה כי הפרקליטה המלווה את התיק, עו"ד יפעת פנחסי נבו מפרקליטות מחוז ירושלים, אף ניסתה לברר האם היו סוכנים "סמויים" באירוע ונענתה בשלילה. אולם אחד המעורבים בארגון החתונה טען בחקירתו כי דווקא היו שוטרים במקום. "במהלך האירוע קיבלתי דיווח מחברת האבטחה שיש שוטרים סמויים בכניסה לאולם, וששוטרים נוספים מסתובבים באולם", הוא סיפר בחקירתו, "זה נתן לי שקט שהאירוע תחת מעקב ושליטה".

החוקרים אף ניסו להתחקות אחרי מקורות המידע של רועי שרון, כתב ערוץ 10 שחשף את סרטוני החתונה, ולהבין מאיפה קיבל אותו. שרון, שזומן למסור עדות, סירב למסור להם את מקורותיו. בתוך קלסרי החקירה ניתן למצוא גם את המחברת שבה נרשמו המתנת שהביאו האורחים לבני הזוג, שנתפסה במהלך חיפוש בביתם. בנוסף, מופיעים בהם גם תמלולי השירים, שהושמעו בחתונה ושעמם עומתו הנחקרים.

"שאלות מוסר אינן מעניינה של המשטרה"

מרבית הנאשמים שמרו על זכות השתיקה וסירבו להשיב לשאלות החוקרים. אך תמלילי חקירתו של אחד מהם, שניהל שיח ער עם חוקריו, מאפשרת אולי ללמוד על אופיה הייחודי של החקירה. דב מורל, תושב טלמון בן 22, הואשם כי החזיק בתמונתו של דוואבשה בשעה שאחרים דקרו אותה ולאחר מכן מסר אותה למשתתפים אחרים, ששרפו אותה. חקירתו נראית יותר כמו דיון עקרוני בשאלות של פרשנות ומשפט פלילי, ופחות כחקירה נוקבת של חשודים בהסתה.

עדות לאווירה שהייתה בחדר החקירות ניתן למצוא באחת מתשובותיו של מורל, שהתבקש לזהות את עצמו בתמונות שהופקו מתוך סרטון המתעד את החתונה. כשנשאל האם הוא מזהה את עצמו, השיב מורל: "כן, חמוד אני".

מורל הודה בפני חוקריו בהפרת צו הרחקה שאסר עליו להגיע לחתונה, ואף הביע חרטה על כך. "יקיר חבר טוב שלי ולא יכולתי שלא להגיע", הסביר, אך סירב להודות כי השתתפותו באירוע הייתה משום הסתה לטרור נגד פלסטינים. "רקדתי בחתונה של חבר שלי. היו שם עשרות אנשים שרקדו ולא ראיתי מה כל אחד עושה. יכול להיות שהיו שם אנשים שעשו כל מיני דברים. אני לא יכול להבין איך אפשר לקרוא לחתונה 'התקהלות בלתי חוקית'", ולא חושב שלרקוד עם סכין זו הסתה לטרור, למרות שאפשר להתנגד למעשה ולחשוב שהוא פסול".

חוקר: "לדעתך זה בסדר ונכון לרקוד בחתונה עם סכינים בידיים עם תמונה של תינוק שנשרף ונרצח?"

מורל: "אני חושב שזה לא רלוונטי לחקירה. השאלה האם נעשתה כאן עבירה פלילית או לא. שאלות בענייני מוסר אינן מעניינה של המשטרה, ואין מקומן בחקירה פלילית".

חוקר: "אני אומר לך שאתה רקדת עם תמונתו של התינוק הפלסטיני בחתונה".

מורל: "מה שאמרת לא הגיוני מפני ש-א', אין 'פלסטינים'. ב', אין בכך עבירה פלילית".

כנשאל האם הוא לא סבור שאופי הריקודים בחתונה עשוי להסית אחרים לביצוע פעולות טרור, השיב מורל: "כמו שאמרתי לך, לא מדובר בהסתה. אם משהו יכול להזיק ולעורר אנשים לעשות מעשי טרור זה הפרסום בתקשורת והתהודה שניתנה על ידי המשטרה שפתחה בחקירה מנופחת ומוגזמת".

הדיון בין מורל לחוקריו נמשך. חוקרי המפלג לפשיעה לאומנית טענו בפניו כי המעשים שבוצעו בחתונה, חלקם על ידיו, עשויים להשפיע על צעירים שיבצעו פעולות נקם בפלסטינים. השיחה התגלגלה לשאלה האם ציטוט פסוקים מהתנ"ך, או שירה שלהם, יכולים להוות עבירת הסתה.

חוקר: "אתה לא חושב שיכול להיות ילד קטן בחתונה או סתם בחור שלא גיבש דעה עצמאית ושיכולים להסיק ממה שראו שזה לגיטימי לרצוח ערבי רק משום שהוא ערבי?".

מורל: "להסתה יש גבולות, כאשר באים לדון בהיבט הפלילי שלה. לא ייתכן לומר שאסור ללמוד ספר שופטים מכיוון שמסופר שם על נקמת שמשון, או שייאסר לומר תהלים משום שיש שם פסוקים שמהללים נקמה בתינוקות. גם אם אמירת תהלים או לימוד ספר שופטים יגרמו לאנשים לנקוט בפעולות ממניע גזעני, התנ"ך עדיין יהיה ספר חוקי במדינת ישראל".

חוקר: "בסרטון שומעים שיר שאתה שר יחד עם הקהל. מה משמעות המילים 'הכפירים שואגים לטרף'?".

מורל: "אם אני זוכר נכון, זה פסוק שהפירוש שלו הוא שגורי האריות משוועים לאוכל ומבקשים מאימא שלהם את האוכל שלהם. הפירוש היותר עמוק הוא שאנחנו מבקשים מהקדוש ברוך הוא שמנהל את העולם שייתן לנו פרנסה וכל מה שאנחנו צריכים".

חוקר: "ושיהרוג את הערבים?"

מורל: "לא קשור".

כשנשאל מדוע בריקוד לא היו לחם ומים, כעדות למזון שהאל נותן לבני אדם, השיב: "אני מניח שזה בגלל שהשיר הזה בא אחרי השיר 'זכרני נא'. ובכללי, אנשים יותר חושבים על המוזיקה של השיר ופחות על המילים".

חתונת השנאה הייתה אירוע שבו נכחו פעילי ימין קיצוני, ושכלל מראות מכוערים הקשורים להצתה המחרידה בדומא. השבוע פורסמו בערוץ 10 דברים שאמרו הרב דניאל סבסקי שחיתן את בני הזוג, ובהם בירך את החשודים בהצתת הבית בדומא. גם החתן, יקיר אשבל, הקריא תפילה קצרה לשחרורם. באוקטובר האחרון הוגש כתב האישום נגד 13 מהמשתתפים בחתונה לבית משפט השלום בירושלים. הנאשמים עדיין לא השיבו לכתב האישום, אולם נראה כי הפרקליטות תצטרך לעמול כדי להפריד בין שירי פופ להסתה של ממש, ובין פרובוקציה מכוערת שבוצעה על גופתו של פעוט שנרצח, לבין פשע אמיתי.

"כתב האישום נולד בחטא מוסרי"

עו"ד איתמר בן גביר, המייצג חלק מהנאשמים בפרשה, מסר בתגובה: "מי שהגיש את כתב האישום הזה צריך לחזור דחוף ללימודי משפטים עם דגש על קורסים בתחום חופש הביטוי. גם אני לא אהבתי את כל מה שהיה בחתונה ולא יכולתי להסכים ולקבל שדוקרים תמונות של תינוק, אך יחד עם זאת יש הבדל עצום בין לא לאהוב, לא להסכים לבין כתב אישום פלילי. במקרה שלנו אין שום עבירה פלילית.

"הפרקליטות סגרה תיקים של אנשי שמאל, ערבים, סטודנטים, בהקשרים הרבה יותר חמורים. לשים חבל תליה ליד תמונת ראש הממשלה זה יותר חמור ויותר פלילי מהמקרה בחתונה, אבל דווקא במקרה שלנו החליט מי שהחליט בהחלטה אומללה לעשות משפט ראווה ולהגיש כתב אישום. אנחנו נהפוך את המשפט הזה לכתב אישום נגד הפרקליטות, על סתימת פיות ואיפה ואיפה. אם המדינה כל כך רוצה לטפל בענייני חתונות הייתי מציע להם ללכת לאום אל פאחם, רהט, שם לא דוקרים אלא יורים באש חיה וקוראים קריאות הסתה כלפי אנשים חיים".

עו"ד אביחי חג'בי, המייצג נאשמים אחרים בפרשה, מסר בתגובה: "כתב האישום נולד בחטא מוסרי. מטרתו של התיק היה להסיט את האש מהחקירות האלימות והבלתי חוקיות שנעשו בפרשת דומא. מכל מקום, ההחלטה להגיש כתב האישום מבליטה ומוכיחה כי הפרקליטות שוקלת את כל השיקולים מלבד השיקולים הרלבנטיים העניינים".

http://news.walla.co.il/item/3042850              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לאור עמדת הפרקליטות ''זו אומנות'' liozc 24.02.17 10:58 1
  מגיע קרדיט לדב שורין על ההלחנה של השיר זכרני נא ישראבלוף 24.02.17 11:04 2
  את אביו של החתן הכרתי לפני שנים , אדם עדין נפש. משה גמבום 24.02.17 11:15 3
  משטרה הזויה. אוהבחדשות 24.02.17 11:17 4
     אנשים שרוקדים עם תמונת תינוק וסכין הם הנורמליים? אם כך, יש כמה פלסטינים שיסכימו איתך שאלה של זמן 24.02.17 11:50 11
         המשטרה הזויה היא זו שעוצרת **רק** יהודים על דברים כאלה. והיא עצרה לא רק את מי שרקד אוהבחדשות 24.02.17 12:11 16
         אנשים שרוקדים עם תמונת תינוק וסכין הם לא נורמלעם. אנשים שרוקדים ואז מישהו מניף סטודנט 24.02.17 14:02 19
             מממ, האם כבודו מנסה לחשוף ''שמפנייה''? רקאמת 24.02.17 14:11 20
                 אולי שמפניה. אולי אנאכיס שהסתננן לאירוע ואולי מטורף ימני קיצוני סטודנט 24.02.17 14:42 25
             אגב, לפי מה שמזכור לי מניף התמונה לא זוהה עד היום.. אוהבחדשות 24.02.17 14:11 21
                 הוא כבר במשימה הבאה grifin 24.02.17 15:24 31
         לא נורמלי לא פלילי מחפש בנרות 24.02.17 14:28 23
  רק להזכיר שהחתן מאותה חתונת בלהות תיעד את עצמו מתעלל קשות בכלב קשור dilbert 24.02.17 11:21 5
     בעבר היו גם אנשים שנישקו את הכלבים שלהם ואחר כך שרפו תינוקות eliya 24.02.17 11:38 8
         מעולה. תוכנית_01 24.02.17 22:23 39
     על ''מסוגל'' לא מכניסים לכלא. על מה שהוא עשה לכלב - כן. אוהבחדשות 24.02.17 11:40 9
     הדיון הוא לא על טוב ליבו של החתן kanija 24.02.17 11:51 12
  לעזאזל למי איכפת מכל הסיפור הזה . גיבורים גדולים המשטרה על היהודים. כנסו לרהט אחרי פיגוע Joker2k 24.02.17 11:22 6
     ככה זה במדינת היהודים, מחפשים את המטבע תחת הפנס. אוהבחדשות 24.02.17 11:43 10
     אכפת ועוד איך.. אננס 24.02.17 14:58 29
  פלילי או לא פלילי, הדוקרים תמונת תינוק הם אנשים רעים והזויים שרוצים בחורבן המדינה. לגוף העניין 24.02.17 11:34 7
     במדינה מתוקנת kanija 24.02.17 11:52 13
         איפה זה מדינה מתוקנת? anonymous 24.02.17 11:54 14
     נכון, אבל זה אבסורד לעצור את הזמר. tzurf 24.02.17 14:43 26
  אז יש אצלנו חינוך לשנאה? nitzan 24.02.17 11:58 15
     כמובן, ראש הממשלה אוליב 24.02.17 13:07 17
         אני אמרתי שזה כמו ברש''פ?? זה לא דומה אבל גם לא מוסיף כבוד nitzan 24.02.17 13:10 18
  גם כן מדינה נחום 24.02.17 14:16 22
  המעצר של תור הזוי ותימהוני. tzurf 24.02.17 14:42 24
  חוקר: אמרת ''ותבנה ירושלים'', מה התכוונת לעשות עם מסגד אל עקצה? ידידיה 24.02.17 14:51 27
  חבורה של חולי נפש. אננס 24.02.17 14:55 28
     היה שם מקס' שניים שעשו את זה (לפי הוידאו) ובכל מקרה- השוטרים, חולי נפש לא פחות איש חברון 24.02.17 15:46 33
     ? ישראל_ק 24.02.17 15:50 34
  חבל שיהודים מגעים לרמה כזו ועוד בחתונה ... חשמל 24.02.17 15:18 30
  חבל שמספר חברים פה לא מפנימים שריקוד בזוי עם סכין נעוצה בתמונת תינוק מכבי או מוות 24.02.17 15:44 32
     אז למה עוצרים את הזמר? משה בן אברהם 24.02.17 16:06 35
  כמעט ריחמתי על החוקר האומלל שנפל בחלקו לחקור את האזרח ''מורל''...שניגב בו את הרצפה. היטש 24.02.17 17:41 36
  ''חתונת השנאה'' זה קונספט שתוכנן, בוצע ופורסם ע''י מי ששואף לראות את עם ישראל מפולג ומוחלש תלבץ 24.02.17 22:06 37
     של טרנטינו? אננס 24.02.17 22:16 38
         אם זה היה טרנטינו זה היה נראה ונשמע אחרת תלבץ 24.02.17 22:52 40
  עדיף לרקוד עם סכין מאשר לדקור עם סכין mordi 24.02.17 23:01 41

   
   
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
2011 הודעות, 27 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    10:58   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לאור עמדת הפרקליטות ''זו אומנות''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אם חבל התליה ליד התמונה של נתניהו הם לא הסתה, גם זה לא.


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראבלוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.14
2174 הודעות, 22 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:04   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מגיע קרדיט לדב שורין על ההלחנה של השיר זכרני נא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


חברה תהיו אופטימיים כי בלי זה מה נשאר לנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה גמבום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.13
1766 הודעות, 18 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:15   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. את אביו של החתן הכרתי לפני שנים , אדם עדין נפש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
38049 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:17   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. משטרה הזויה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאלה של זמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.16
2945 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:50   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אנשים שרוקדים עם תמונת תינוק וסכין הם הנורמליים? אם כך, יש כמה פלסטינים שיסכימו איתך  
בתגובה להודעה מספר 4
 
   מעניין היה לראות פה את התגובות, אם היה מסופר על חתונה פלסטינית שבה רקדו עם תמונת תינוק יהודי שנרצח בפיגוע וניפופי סכין לעברו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
38049 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    12:11   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. המשטרה הזויה היא זו שעוצרת **רק** יהודים על דברים כאלה. והיא עצרה לא רק את מי שרקד  
בתגובה להודעה מספר 11
 
   עם התמונה והסכין, אלא 50 איש שרקדו ושרו "זכרני נא.."
פסוק מהתנ"ך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטודנט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.5.08
1876 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:02   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אנשים שרוקדים עם תמונת תינוק וסכין הם לא נורמלעם. אנשים שרוקדים ואז מישהו מניף  
בתגובה להודעה מספר 11
 
   תמונת תינוק, אני מניח שלא יפסיקו לרקוד, לפחות לא מיידית, וזה מסםיק זמן בשביל לצלם אותם.

כך שהשאלה היא לא מי רקד (כולנו רוקדים בחתונות) אלא מי הביא לאירוע את תמונת התינוק.
האחד הזה הוא היחיד שנערך לאירוע, מצא את התמונה, הדפיס אותה, הסתיר אותה והרים ברגע המתאים. אןתו יש לאתר ולעצור, לא את הרקדנים.

משום מה, זה מוצנע, האדם הזה הוא הקיצוני ימני המסוכן, או האנרכיסט השמאלן הסכסכן או הפרובוקטור (ואני לגמרי מאמין ותומך בחשיבות השבכ ).

יואילו בבקשה המעורבים ובעלי הסרטים לספר לנו מי הביא איתו את תמונת התינוק למסיבה. לכל השאר לא היתה כוונה פלילית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רקאמת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.15
3252 הודעות, 38 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:11   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מממ, האם כבודו מנסה לחשוף ''שמפנייה''?  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  


''השמאל בישראל...לפני קום המדינה, וגם אחריה...לא נרתעו משכתוב ההסטוריה''.הרטמן גיבורת מרד גטו ורשה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטודנט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.5.08
1876 הודעות, 32 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:42   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אולי שמפניה. אולי אנאכיס שהסתננן לאירוע ואולי מטורף ימני קיצוני  
בתגובה להודעה מספר 20
 
   אבל אותו צריך לחשוף. אם חלילה הייתי בחתונה הזו ייתכן שגם לי היה לוקח זמן לראות את התמונה. להגיב או לפחות להםסיק לרקוד. בזמן הזה הייתי מצולם ומקוטלג כנער גבעות הזוי. לא הוגן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
38049 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:11   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אגב, לפי מה שמזכור לי מניף התמונה לא זוהה עד היום..  
בתגובה להודעה מספר 19
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
grifin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.15
2244 הודעות, 27 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    15:24   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הוא כבר במשימה הבאה  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מחפש בנרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.04
5550 הודעות, 55 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:28   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. לא נורמלי לא פלילי  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
22098 הודעות, 199 מדרגים, 122 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:21   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רק להזכיר שהחתן מאותה חתונת בלהות תיעד את עצמו מתעלל קשות בכלב קשור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כשהוא מצהיר בגאווה שהכוונה שלו היא להרוג את הכלב.
ומי שמסוגל להתעלל ככה בבעל חיים שלא עשה שום דבר רע, מסוגל גם לשרוף ילדים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eliya
חבר מתאריך 11.5.16
203 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:38   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בעבר היו גם אנשים שנישקו את הכלבים שלהם ואחר כך שרפו תינוקות  
בתגובה להודעה מספר 5
 
   אז אם כבר המציאות מוכיחה להיפך
כמובן שזה צער בעלי חיים והוא צריך להיענש על כך
אלא אם כן חזר בתשובה
אבל זה נושא אחר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תוכנית_01
חבר מתאריך 30.1.17
268 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    22:23   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. מעולה.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  


המחריד בימינו הוא לא הרשע עצמו, אלא הכת הסוגדת לחולשה, לשקר, לריקבון, לשחיתות ולרשע עצמו.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
38049 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:40   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. על ''מסוגל'' לא מכניסים לכלא. על מה שהוא עשה לכלב - כן.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kanija לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.14
2367 הודעות, 25 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:51   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. הדיון הוא לא על טוב ליבו של החתן  
בתגובה להודעה מספר 5
 
   יתכן והאנשים שהיו שם הם עבריינים.
בטוח שמה שהם עשו זה דוחה ומכוער.
ועדיין, אין כאן משהו פלילי בעצם השירה והריקוד.
אם מישהו הפר צו הרחקה, לא מוצדק ככל שיהיה, זו עבירה פרטית שלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Joker2k לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
799 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:22   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לעזאזל למי איכפת מכל הסיפור הזה . גיבורים גדולים המשטרה על היהודים. כנסו לרהט אחרי פיגוע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   עוד סיפור שלעסו מכל הכיוונים.

נראה את המשטרה נכנסת לרהט אחרי פיגוע. יצטרכו לעצור חצי מהעיר לפי הדברים הללו.

גיבורים גדולים שיכנסו לכל כפר ערבי בשליטת ישראל וחוקי המדינה אחרי פיגוע או סתם באמצע שבוע
הסתה? יש שם דרשות . לימודים איך להכין מטענים ומה לא. ופה על חתונה ארורה שעשו מה שעשו מדברים חודשים על חודשים על כמה זה נורא ואיום. ואוי לנו היהודים שהגענו למצב הזה וכו וכו.

העיקר שנצא מדינה עם משמעת עצמית , אבל רק כשנוח וקל על החלשים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
38049 הודעות, 207 מדרגים, 402 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:43   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. ככה זה במדינת היהודים, מחפשים את המטבע תחת הפנס.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
581 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:58   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אכפת ועוד איך..  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   בושה שדברים כאלה קורים.
וזה לא קשור למשטרה או לערבים.
מדובר פה על חבורת משוגעים נטו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
5985 הודעות, 66 מדרגים, 113 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:34   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. פלילי או לא פלילי, הדוקרים תמונת תינוק הם אנשים רעים והזויים שרוצים בחורבן המדינה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


האם חיסונים יכולים לגרום לאוטיזם? http://howdovaccinescauseautism.com/


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kanija לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.14
2367 הודעות, 25 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:52   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. במדינה מתוקנת  
בתגובה להודעה מספר 7
 
   לא מכניסים לכלא אנשים רעים והזויים שלא ביצעו עבירה פלילית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
anonymous לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
3300 הודעות, 47 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:54   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. איפה זה מדינה מתוקנת?  
בתגובה להודעה מספר 13
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzurf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.7.14
3388 הודעות, 41 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:43   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. נכון, אבל זה אבסורד לעצור את הזמר.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
nitzan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
4180 הודעות, 26 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    11:58   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אז יש אצלנו חינוך לשנאה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 


הניצחון למתמידים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוליב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.11.13
733 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    13:07   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כמובן, ראש הממשלה  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   משתתף בצערם של משפחות העצורים ועל כל חודש שהם בכלא, משפחתם מקבלים כסף ממשרד האסירים.
בנוסף בכל בתי הספר מלמדים את הגבורה הגדולה שהיתה בכפר בדומא.

הכל ממש כמו ברשות הפלסטינית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
nitzan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
4180 הודעות, 26 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    13:10   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני אמרתי שזה כמו ברש''פ?? זה לא דומה אבל גם לא מוסיף כבוד  
בתגובה להודעה מספר 17
 


הניצחון למתמידים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נחום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.13
18214 הודעות, 155 מדרגים, 295 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:16   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. גם כן מדינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzurf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.7.14
3388 הודעות, 41 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:42   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. המעצר של תור הזוי ותימהוני.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אחמד טיבי מסתובב חופשי עם משכורת של 40 אלף בחודש אחרי שהוא משבח פעם אחר פעם שהידים, סיני תור תחת כתב אישום.
מה קורה למחלקת תביעות של מחוז ש"י?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ידידיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.5.13
8389 הודעות, 117 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:51   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. חוקר: אמרת ''ותבנה ירושלים'', מה התכוונת לעשות עם מסגד אל עקצה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


בבחירות הבאות פייגלין עם 5 מנדטים לפחות. אם לא, אני פורש מפורום סקופים למשך שנה שלמה. הכל מדויק


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
581 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    14:55   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. חבורה של חולי נפש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מי רוקד ודוקר תמונה של תינוק!?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש חברון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
3682 הודעות, 63 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    15:46   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. היה שם מקס' שניים שעשו את זה (לפי הוידאו) ובכל מקרה- השוטרים, חולי נפש לא פחות  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
8099 הודעות, 49 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    15:50   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ?  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חשמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.1.14
665 הודעות, 4 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    15:18   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. חבל שיהודים מגעים לרמה כזו ועוד בחתונה ...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
ולא משנה הסיבה לכך .... גם את הגוי שחיי בתוכנו צריך לכבד .... לא צריך לרדת לרמה של הערביים שזה לחם חוקם לרצוח .. כמו שנאמר על ישמעאל ועל חרבך תחייה...
וכן כתוב בפרשת כי תבוא אני חושב סליחה עם אני טועה ...
והגוי אשר בקרבך יעלה עליך מעלה מעלה ואתה תרד מטה מטה ...


10 קבין של גבורה ירדו לעולם 9 נטלה פרס ו1כול העולם כולו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מכבי או מוות
חבר מתאריך 3.6.16
221 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    15:44   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. חבל שמספר חברים פה לא מפנימים שריקוד בזוי עם סכין נעוצה בתמונת תינוק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הוא מחזה שהייתי מצפה לראות אצל הבהמות תאבי הדם בני דת השלום והאחווה לא בחתונה של יהודים בני עם ישראל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
1424 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    16:06   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אז למה עוצרים את הזמר?  
בתגובה להודעה מספר 32
 
   שיעצרו את הבחור שדקר את הצילום ויתנו לו 3 חודשי שירות.
די לנפח את הסיפור!
הרוב בכלל לא שמו לב לבחור עם הצילום.
המשטרה משקיעה פה מאמצים ויחצ כאילו מדובר על מקרה רצח. שיפסיקו לשחק בנדמה לי ויתחילו לעבוד.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
924 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    17:41   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. כמעט ריחמתי על החוקר האומלל שנפל בחלקו לחקור את האזרח ''מורל''...שניגב בו את הרצפה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


התקשורת השמאלנית לא משקרת...אלא מפרסמת קטעים מהאמת, ערוכים בקפידה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תלבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.15
896 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    22:06   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ''חתונת השנאה'' זה קונספט שתוכנן, בוצע ופורסם ע''י מי ששואף לראות את עם ישראל מפולג ומוחלש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
ונעשתה פה עבודת בימוי גאונית. כל מה שצריך זה תמונה אחת: פעיל ימין מדרג בינוני עם הרשעה צבעונית בעברו, אוחז תמונה של קרבן של מעשה מזעזע וסכין. ככ פשוט. ככ גאוני.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.16
581 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    22:16   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. של טרנטינו?  
בתגובה להודעה מספר 37
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תלבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.2.15
896 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    22:52   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אם זה היה טרנטינו זה היה נראה ונשמע אחרת  
בתגובה להודעה מספר 38
 
אני מאמין שהבחירות המוזיקליות היו הרבה יותר לטעמי, תחליף את הסכין בחרב סמוראית וכיו"ב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mordi
חבר מתאריך 9.3.16
30 הודעות
יום ששי כ''ח בשבט תשע''ז    23:01   24.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. עדיף לרקוד עם סכין מאשר לדקור עם סכין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות