אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #448535 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 448535      
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
14183 הודעות, 70 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    19:55   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בקרן החדשה מודים: מי שיכשיל את גירוש המסתננים “יזכה למימון כספי”  

 
   מנכ”ל הקרן דניאל סוקאץ’ הכריז כי הארגון יסייע לכל מי שיפעל כדי למנוע את מימוש מדיניות הממשלה. ארגון של הקרן קורא להחביא מסתננים ב”פרויקט אנה פרנק”

גלעד צוויק

הקרן לישראל חדשה מצהירה בגלוי כי היא פועלת לסכל את החלטת ממשלת ישראל להעברת המסתננים הבלתי-חוקיים למדינה שלישית. במכתב פתוח שפרסם ביום חמישי האחרון מבהיר מנכ”ל הקרן בארה”ב, דניאל סוקאץ’, כי הקרן מגויסת להכשלת הגירוש: “ישנם ישראלים שפועלים למנוע את מימוש מדיניות (הממשלה)”, כותב סוקאץ’ ומדגיש: “תהיו בטוחים שהם יזכו לתמיכה מהקרן החדשה: במימון כספי ובמתן ייעוץ”.

כזכור, הקרן לישראל חדשה איננה ארגון ישראלי אלא עמותה אמריקאית לכל דבר, אך עובדה זו אינה מונעת ממנה לא רק להתערב בהחלטות ריבוניות של ממשלת ישראל, אלא גם לטעון כי ישראלים שתומכים בהחלטה להעברת המסתננים נגועים בגזענות.

לדברי סוקאץ’ מתנגדי הגירוש “הצליחו לעתים להאט, לדכא ואף להביס את אלו המבקשים לעצב מחדש את ישראל ולהפוך אותה למדינה של פחד, שנאת זרים ודחיקת אוכלוסיות”. מנכ”ל הקרן סיכם את המכתב בקריאה לתמיכה במתנגדי הגירוש: “בעזרת תמיכתנו – הם יכולים לנצח”.

השוואה מקוממת בין המסתננים למעפילים

סוקאץ’ גם לא בוחל בסילוף ההיסטוריה כדי להצדיק את המלחמה שהכריז על גירוש המסתננים. במכתבו עורך מנכ”ל הקרן השוואה מקוממת בין גנבי גבול אלימים מסודן ואריתריאה – שילדיהם מביעים אהדהלמשטר הנאצי ושהמבוגרים ביניהם מטיחים בישראלים “כאן זה פלסטין” – לבין יהודים, חלקם ניצולי שואה, שעלו לארץ ישראל לפני קום המדינה. “כואב לי שממשלת ישראל הנוכחית, המושלת במדינה שנבנתה על ידי פליטים יהודים, תפנה גבה לערכים עליהם הוקמה ישראל, תתעלם מלקח החוויה היהודית של עם ללא ארץ ותרחיק את מבקשי המקלט”, כותב סוקאץ’.

בניגוד לטענותיו של מנכ”ל הקרן, לאריתראים ולסודנים יש מדינות לחזור אליהן: בית המשפט של האיחוד האירופי קבעכי אריתריאה מדינה בטוחה, לפחות עבור אלו שאינם בגיל גיוס; ולאחרונה החלו פליטים מחבל דארפור לשוב למולדתם.

מעבר לכך, רבים מהמסתננים האריתראים בישראל אינם “מתנגדי משטר” אלא תומכיםבנשיא הנוכחי ממנו הם נסים על נפשם לכאורה. בכל מקרה, המסתננים שמתוכננים לצאת מישראל, סודנים ואריתראים, מיועדים להגיע לרואנדה ואוגנדה – מדינות אשר בית המשפט העליון קבע שהן בטוחות לחלוטין.

“ישראל היא חלק מאפריקה”

המנכ”ל האמריקאי של הקרן לישראל חדשה מקדיש חלק ניכר ממכתבו למוטסים עלי, מסתנן מחבל דארפור שהוכר בשנת 2016 כפליט על ידי משרד הפנים. “אני חושב כל השבוע על מוטסים עלי”, מעיד סוקאץ’, המתגולל על כך שישראל לא הכירה בעוד עשרות אלפי סודנים ואריתראים השוהים בארץ כ”פליטים”.

עלי נחשב ליקיר הקרן לישראל חדשה, ואף היה אורח הכבוד באירוע שאורגן על ידי סניף הקרן בקנדה. האירוע נשא את הכותרת הפרובוקטיבית: “האם אתה יכול להיות ציוני וגם פעיל זכויות אדם” – כלומר בקרן העניקו לגיטימציה לטענה כי תמיכה בזכותם של היהודים להגדרה עצמית נוגדת את המוסר האנושי. בנאומו בפני נציגי הקרן הציג עצמו עלי כחלק בלתי נפרד מישראל ואף טען כי המסתננים “משרתים את החברה הישראלית”. עלי גם מעז להטיף מוסר לישראלים, כשפרסם מאמר ב’הארץ’ תחת הכותרת ‘איפה המוסר היהודי?’, בו ביקר את הקשרים של מדינת ישראל עם סודאן.

במאי 2015, בטרם קיבל מעמד פליט ובזמן שהותו במתקן חולות, השתתף עלי באירועפוסט-ציוני שבו נאמר בין היתר כי המוסלמים הם “התושבים המקוריים של הארץ” ולכן ישראל “היא גם אדמה שלכם”, כשהכוונה לאוכלוסיית המסתננים מסודאן. במהלך האירוע הציג עלי את ישראל כגזענית: “הסיבה שאנחנו סובלים היא צבע עורנו”, אמר על המדינה שעתידה להעניק לו מעמד פליט.

הכוכב החדש בשמי הקרן החדשה הוסיף כי השינוי במצבם של המסתננים יתחולל רק בזכות “פעולה קולקטיבית”. דוברים נוספים באירוע טענו כי מדינת ישראל מהווה חלק בלתי נפרד מיבשת אפריקה, והציגו את היהודים האשכנזים בישראל כקולוניאליסטים ש”השקיעו מיליארדי דולרים כדי לשנות את הזהות האפריקאית של הארץ הזו ולהפוך אותה לארץ בסגנון אירופי” שתשתנה בחזרה לצורתה המקורית בעזרת המסתננים האפריקאים.

מלבד קבלת מעמד פליט ממדינת ישראל עלי לומד לתואר ראשון למשפטים במכללת רמת-גן, ובעבר שימש כמנכ”ל “המרכז לקידום פליטים אפריקאים”, ארגון בו הוא משמש כיום כחבר בוועד המנהל ושקיבל בשנת 2016 מעל לחצי מיליון שקלים מנציבות האו”ם לפליטים. הקרן החדשה העבירה למרכז מעל ל-100 אלף שקלים בשנים 2016-2015.

על אף שהוכר כפליט על ידי משרד הפנים למרות היותו אזרח של מדינת אויב, לא ניכר כי עלי מכיר טובה לישראל. הוא מנצל למשל את דף הפייסבוק שלו כדי להבאיש ריחה בעולם, כשהוא מאשים את בית המשפט העליון הישראלי באפליה גזעית נגד שחורים, ואף נותן הד לתאוריית קונספירציה שנועדה לשרת מסתנן סודני שדקר חייל בפיגוע באשקלון לפני כשנתיים.

המחבל נורה למוות, אך במקום לגנות את אירוע הטרור שביצע בן קהילתו, עלי רמז כי הפיגוע כלל לא התרחש ואף הביע “חשש” כי המסתנן הסודני נהרג בעקבות “לינץ'” שנעשה בו. ימים ספורים לאחר מכן קבעהשב”כ כי לא רק שהפיגוע התרחש, אלא שהמחבל הסודני דקר את החייל “בהשראת דאעש”.

עלי, שגם השווה בין ‘חוק הפיקדון’ לרצח העם שהתרחש בחבל דרפור, לא חושש להיכנס לזירה הפוליטית כשהוא מתנגח בימין הישראלי.

זילות השואה

הקרן החדשה אינה רק מצהירה כי תפעל למנוע את גירוש המסתננים, אלא גם פועלת בשטח לממש מדיניותה. לאחרונה, פרסמההקרן גילוי דעת נגד הגירוש יחד עם כמה ארגוני שמאל יהודים נוספים בארה”ב, ביניהם הרפורמים, תרועה וג’יי סטריט. בדף הפייסבוק של הקרן גם מהדהדים את התעמולה השקרית שלפיה ישראל שולחת את המסתננים ל”סכנת מוות, שוד, אונס וסחר בבני אדם”.

בקרן פונים אמנם לתומכיהם בקריאה “אל תתנו לממשלה לבלבל אתכם”, אך כפישדיווחנו לאחרונה ב’מידה’ מי שהפריכו אחת לאחת את טענות ה”נשלחים למותם” וקבעו כי אוגנדה ורואנדה הן מדינות בטוחות היו דווקא שופטי המחוזי והעליון – חביבם של ארגוני הקרן.

נשיאת העליון לשעבר מרים נאור קבעה למשל כי “קשה להתייחס ברצינות לטענות” של הארגונים “בדבר ‘כפייה’ ו’חוסר בְּרֵרה'” בפניה עומדים המסתננים שמגיעים לרואנדה. שופטת בית המשפט המחוזי רחל ברקאי אף רמזה כי המסתננים בודים מליבם טראומות שלא היו ולא נבראו, במטרה “לקדם עניינם בכל הקשור לקבלת יחס סלחני מצד המדינה אליה עברו, על דרך של קבלת היתרי שהייה מתאימים”.

עיקר הפעילות של הקרן מתמקדת במימון ארגונים שיעלו קמפיינים נגד הגירוש. ארגון ‘זזים’, המתקיים כמעט כולו על כספי הקרן החדשה, פרסם לאחרונה עצומה המיועדת לראש הממשלה ולשר הפנים בקריאה “לא לגירוש הפליטים”. ‘זזים’, ארגון שמאל קיצוני הקורא לשחרורה של עהאד תמימי (הפלסטינית שהכתה חיילי צה”ל ומשפחתהמעורבת בטרור עד צוואר), קם ב-2015 ופעל על בסיס תרומה יחידה של הקרן החדשה בסך כ-600 אלף שקל. ב-2016 קיבל הארגון את רוב תקציבו מהקרן בסכום של כ-410 אלף שקל.

עמותת קרן נוספת, ‘אחותי’, ארגנה לאחרונה הפגנה תחת הכותרת “דרום ת”א נגד הגירוש”– בניסיון לקשור את גירוש המסתננים עם מאבקים של אוכלוסיות ישראליות בדרום ת”א (גבעת עמל, שכונת הארגזים, אבו כביר) המועמדות לפינוי מבתיהם. בפועל, בהפגנה ה”משותפת” נכחו עשרות בודדות של אנשים, רובם המוחלט מסתננים, בתוספת מספר פעילי שמאל קיצוני ישראלים. בשנת 2016 קיבלה ‘אחותי’ תמיכה בסך כחצי מיליון שקלים מהקרן החדשה.

בארגון ‘רבנים לזכויות אדם’, ארגון נוסף הנתמך על ידי הקרן, עושים שימוש ציני במסורת היהודית וקוראים לרבנים לפעול נגד גירוש המסתננים. בכנס שנערך אתמול לא בחלו ב’רבנים לזכויות אדם’ גם בזילות השואה כדי ליחצ”ן את קמפיין “עצירות הגירוש”. בין היתר הוצע בכנס של ארגון השמאל הקיצוני לסייר עם מסתננים ביד ושם ואף להחביא מסתננים בבתים פרטיים, במסגרת “פרויקט אנה פרנק”.  כלומר, המסתננים הם היהודים במחנות ומדינת ישראל משחקת את תפקידו של המשטר הנאצי בעולם הדימויים של ‘רבנים לזכויות אדם’. ב-2016 קיבלו ‘רבנים לזכויות אדם’ כ-700 אלף שקלים מהקרן החדשה.

מרצה באונ’ העברית קורא לעבור על החוק

פעיל לשעבר בקרן, פרופ’ אלון הראל מהאוניברסיטה העברית, אף קרא לעבור על החוק כדי למנוע את הגירוש. הראל, מרצה בכיר בפקולטה למשפטים בעברית, שימש בעבר כחבר הנהלה ב’האגודה לזכויות האזרח’ – ארגון הדגל של הקרן החדשה.


לאחרונה פרסם הראל מאמר בו קרא לציבור הישראלי “להצטרף לחסידי אומות העולם ולמנוע את הגירוש בכל דרך חוקית או בלתי חוקית“. במאמר עשה הראל שימוש נרחב במקורות היהודיים כדי להצדיק את ההתנגדות לגירוש. מדובר בשינוי כיוון אידאולוגי מרענן מצד הראל, שבעבר טען כי “התנ”ך בת*ת שלי”. הראל ידוע כבעל עמדות שמאל קיצוניות. לפני כשלוש שנים למשל עלב המרצה הבכיר באופן פומבי בסטודנטית הפעילה בתנועת ‘אם תרצו’ והביע מחאה פוליטית במהלך שיעור.

המאמר בו קרא הראל לעבור על החוק פורסם באתר האוניברסיטה העברית, בדף ששמו “בלוג המרצים למשפטים באוניברסיטה העברית”. בתגובה לפנייתנו, השיבו באוניברסיטה העברית כי “הבלוג הוא זירה לא פורמלית”, ולכן אין בכוונתם לנקוט בפעולות כלשהן נגד המרצה שהטיף לאי-ציות לחוק: “האוניברסיטה העברית חרטה על דגלה את ערכי חופש הביטוי והסובלנות ואינה סבורה כי יש בעייתיות בהתבטאויות המרצים שלה במסגרת הפלטפורמה הנוכחית”, נמסר.
https://mida.org.il/2018/01/17/%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%9f-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%99-%d7%a9%d7%99%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%92%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9-%d7%94%d7%9e%d7%a1/              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הקרן להשמדת ישראל מנסה בכל דרך להרוס את המדינה. מקווה שלא ימצאו בוגדים שיעזרו להם תינוקשלהצדיק 17.01.18 19:58 1
     צריך לעשות יותר. צריך לדרוש מכל ראש מפלגה ציונית להחרים ולגנות אותם. להוציאם מחוץ לגדר 2Cents 17.01.18 21:20 22
     100+ eytank 18.01.18 11:06 34
     הזדמנות אדירה למדינה... גרי 18.01.18 11:37 36
  תגיירו אותם שימו אותם בשטחים ותראו איך מעיפים אותם בשניה דוקטור ספין 17.01.18 20:00 2
     זה בדיוק ככה. קבל סיפור מברוק 17.01.18 20:56 19
         שווה תחקיר בנפרד רנדומלי 17.01.18 22:19 30
  חלאות מנוולות beni_israel 17.01.18 20:00 3
  נמאס מארגון השטן שמתערב ומנסה לכפות עלינו אסלמיזציה פלומה 17.01.18 20:01 4
  מרתיח somebody 17.01.18 20:01 5
  להוציא את הNIF אל מחוץ לחוק צופה מהצד 17.01.18 20:02 6
     אכן הגיעה השעה . גם אם בג״צ יכשיל, לפחות בתודעת הציבור הקרן תוקע . FBD 17.01.18 22:02 27
     אתה יודע כמה חכים טסים בעולם במימין הקרן החדשה פלומה 18.01.18 11:42 37
  הפתרון האמיתי למשבר הדיור שלמיק3 17.01.18 20:03 7
     אבי ז''ל היה אומר: אם אדם משמיץ את עצמו - תאמיני לו. מהרהרת 17.01.18 21:12 21
  להעלות למשפט אם הפעילות מנוגדת לחוק Baznoded 17.01.18 20:04 8
     איזה חוק? אם תמצא כזה תבא החונטא ותגיד שהוא לא חוקי... יאצק 17.01.18 21:34 24
  הקרן להשמדת ישראל ירבה דעת 17.01.18 20:07 9
  רק על זילות זכרה של אנה פרנק צריך לזרוק אותם מהארץ האינג'יניר 17.01.18 20:07 10
     נא לכלול את מכון הרטמן הרפורמי ברשימת הנזרקים יאצק 17.01.18 21:36 25
  לאסור על כניסת דניאל סוקאץ’ לארץ ושאר בכירי NIF Aitan Cohen 17.01.18 20:14 11
  רשם העמותות מוסמך לפעול לסגירתה של עמותה המעודדת הפרת חוק. ניק מקומי 17.01.18 20:18 12
  לקרן אסור לדרוך במדינה bybyface 17.01.18 20:25 13
  להחביא כמו אנה פרנק? blanco 17.01.18 20:30 14
     יש אנשים שעובדים מאד קשה בשביל להסביר שאנחנו כאלה. ישראל_ק 17.01.18 20:52 16
  ימח שמם yamin 17.01.18 20:31 15
  פוסט ציונים מחורבנים. להחרים . bds על הקרן וגרורותיה. המפלגות תחילה. 2Cents 17.01.18 20:53 17
  הקרן להשמדת ישראל BlackHawkIL 17.01.18 20:53 18
  הקרן לישראל חדשה ונקייה מיהוד goproei 17.01.18 20:57 20
  ארור הארגון השטני הזה אבי_85 17.01.18 21:26 23
  אבותיהם האידיאולוגים של חברי הקרן דיכאו בזמנו כל יוזמה אנגלו אמריקאית להפצצת אושוויץ בני מרום 17.01.18 21:50 26
  להוציא אותה מחוץ לחוק דרומייי 17.01.18 22:15 28
  הקרן החדשה להשמדת ישראל פועלת במגוון ערוצים (כולל במערכת הבטחון) להחרבת המדינה היהודית Yoni_Adobe 17.01.18 22:18 29
  מאז ומתמיד הקרן יחד עם הבטאון הארץ עשו כל מאמץ לאזרח המסתננים מסתנן החדשות 17.01.18 22:26 31
  ככה זה נראה בעמותת 'זזים' מבית הקרן לישראל חדשה: ישראל_ק 18.01.18 08:24 32
  צריך עוד סיבות להוציא אותם מחוץ לחוק?? eytank 18.01.18 11:06 33
  אם הדאגה היא למסתננים אז שיעזרו להם בארצות שלהם אלמוני 18.01.18 11:08 35
  הפח הזה יוצא כל פעם מהארץ להרצאות.. חדש בערך 18.01.18 11:50 38
  אגב הקריאות להפרת חוק... אנונימית 18.01.18 12:37 39
     איפה ה-םיEmerick,םיZionLight,ה-dilberts וה-yevis וכל הרחמנים בני רחמנים האלה? אנונימית 18.01.18 13:56 40
     בשמאל הקיצוני מארגנים קבוצות שיסתירו מסתננים בבתיהם. יוזמה נוספת קוראת להתחתן איתם אנונימית 18.01.18 16:21 44
  אבירי החוק והדמוקרטיה מעודדים מעבר על החוק . שמאלני הפורום ותומכי הקרן במחילות 27סוט 18.01.18 14:08 41
     רק שאלה אין יותר סיכוי לפנות לבגץ ? והגירוש שלהם סופי? מהיר ועצבני 18.01.18 15:43 42
  עבריינים מסוכנים פורעי חוק GoodSky 18.01.18 15:48 43
  אני דוקא בעד שיחביאו אותם. TTR 18.01.18 16:45 45
  בקשר לארגון ''זזים'' שהוזכר בכתבה הזאת yf007 18.01.18 18:57 46

   
   
תינוקשלהצדיק
חבר מתאריך 17.7.17
281 הודעות
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    19:58   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הקרן להשמדת ישראל מנסה בכל דרך להרוס את המדינה. מקווה שלא ימצאו בוגדים שיעזרו להם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
2705 הודעות, 71 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:20   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. צריך לעשות יותר. צריך לדרוש מכל ראש מפלגה ציונית להחרים ולגנות אותם. להוציאם מחוץ לגדר  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   כפי שהם מנסים לעשות לנו
קארמה היא חוף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
7535 הודעות, 42 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:06   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. 100+  
בתגובה להודעה מספר 1
 


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרי
חבר מתאריך 10.1.18
58 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:37   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. הזדמנות אדירה למדינה...  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   שיבדקו כמה כסף הם מוכנים להביא למי שימנע את שליחת המסתננים אל ביתם, ישלחו סוכן ובית משפט פקטיבי שיזייפו הצלחה במניעת שליחת כמות מסתננים בהתאם לכסף, לאחר שהקרן תעביר את הכסף, להשתמש בכסף על מנת להשיב את המסתננים אל ביתם, והופ! הקרן עזרה בהשבת מסתננים אל ביתם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוקטור ספין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.11
7631 הודעות, 58 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:00   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תגיירו אותם שימו אותם בשטחים ותראו איך מעיפים אותם בשניה  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מברוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.6.15
1101 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:56   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. זה בדיוק ככה. קבל סיפור  
בתגובה להודעה מספר 2
 
   אני מכיר בן אדם שהתחיל לפעול למען הבאה מסיבית של בני מנשה.
הוא קיבל הצעה של מימון נדיב ביותר מהקרן למען פעילותו. ברגע שהם הבינו שהוא מתכנן להביא אותם אחרי גיור לחומרא הם הודיעו שהם לא מעוניינים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רנדומלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
4066 הודעות, 50 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    22:19   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. שווה תחקיר בנפרד  
בתגובה להודעה מספר 19
 
   אולי תפנה עם הסיפור למידה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beni_israel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.10.15
4805 הודעות, 79 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:00   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חלאות מנוולות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   כל מטרתן להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה, ולהפוך יהודי על דתו ומדתו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
32163 הודעות, 117 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:01   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. נמאס מארגון השטן שמתערב ומנסה לכפות עלינו אסלמיזציה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מתי המדינה תוציא את הארגונים החתרנים האלה מחוץ לחוק.


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
15184 הודעות, 180 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:01   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מרתיח  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופה מהצד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.3.08
102956 הודעות, 563 מדרגים, 1117 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:02   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. להוציא את הNIF אל מחוץ לחוק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FBD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
4286 הודעות, 53 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    22:02   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אכן הגיעה השעה . גם אם בג״צ יכשיל, לפחות בתודעת הציבור הקרן תוקע .  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   הח״כים ברובם אכן חדלי אישים ולא עושים מספיק ,
אחרת לא ניתן להבין מדוע לא פועלים בצורה חכמה כנגד הקרן ההרסנית .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
32163 הודעות, 117 מדרגים, 222 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:42   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אתה יודע כמה חכים טסים בעולם במימין הקרן החדשה  
בתגובה להודעה מספר 6
 
   וארגונים אחרים ..כמו הגיי סטריט שמצייטים לה ומקבלים ממנה מימון נראה להם שהם יצביעו נגד הארגון ממנו הם מקבלים טובות הנאה?..


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלמיק3
חבר מתאריך 24.12.02
4853 הודעות
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:03   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הפתרון האמיתי למשבר הדיור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מאז שהתחלתי לעבוד בשביל NIF קניתי כבר 5 דירות במרכז תל אביב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מהרהרת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.16
1761 הודעות, 36 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:12   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אבי ז''ל היה אומר: אם אדם משמיץ את עצמו - תאמיני לו.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Baznoded לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11216 הודעות, 51 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:04   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. להעלות למשפט אם הפעילות מנוגדת לחוק  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
4967 הודעות, 52 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:34   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. איזה חוק? אם תמצא כזה תבא החונטא ותגיד שהוא לא חוקי...  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ירבה דעת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.17
5575 הודעות, 77 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:07   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. הקרן להשמדת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
24191 הודעות, 115 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:07   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. רק על זילות זכרה של אנה פרנק צריך לזרוק אותם מהארץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   בושה וחרפה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
4967 הודעות, 52 מדרגים, 99 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:36   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. נא לכלול את מכון הרטמן הרפורמי ברשימת הנזרקים  
בתגובה להודעה מספר 10
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 17.01.18 בשעה 21:43 בברכה, יאצק
 
אירח אתמול כנס תמיכה בהתנגדות לגירוש שם הכריזו על 'מקלט אנה פראנק'....
ואגב מכון זה מרעיל את קציני צהל הבכירים בסדנאות שמתקיימות אצלו ושהצבא ממן ...
איש הקשר לצבא שאורג את הסדנאות האלו זה יעקב קסטיאל עובד המכון שהיה רמ"ח חינוך בצהל....אגב עשה וייתכן ועדיין עושה מילואים במחצבים שחלק מזה זה הרצאות בהרטמן...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Aitan Cohen לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.04
27293 הודעות, 105 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:14   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לאסור על כניסת דניאל סוקאץ’ לארץ ושאר בכירי NIF  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ניק מקומי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.9.16
4551 הודעות, 29 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:18   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. רשם העמותות מוסמך לפעול לסגירתה של עמותה המעודדת הפרת חוק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
bybyface לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1812 הודעות, 30 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:25   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לקרן אסור לדרוך במדינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
המטרה העיקרית שלה היא המרת הדת בישראל לנצרות הם כבר שתולים עמוק בכל מקום במדינה בצהל ועוד מתי יתעוררו בממשלה ויעיפו את כל האירגונים ושמטרתם העיקרית היא המרת דת לנצרות


רוצה לשדרג אותי דרג אותי : )


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
blanco לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
2249 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:30   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. להחביא כמו אנה פרנק?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   השוואה מחרידה.
אנחנו לא קרובים לנאצים ימח שמם .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
14183 הודעות, 70 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:52   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. יש אנשים שעובדים מאד קשה בשביל להסביר שאנחנו כאלה.  
בתגובה להודעה מספר 14
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yamin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1720 הודעות, 40 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:31   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ימח שמם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
2705 הודעות, 71 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:53   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. פוסט ציונים מחורבנים. להחרים . bds על הקרן וגרורותיה. המפלגות תחילה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   זה נהיה ממש קל.
מי שלא מחרים את הקרן - הוא לא ציוני ולכן מחוץ לקוצנזוס וכנראה לא יצליח בבחירות.
מרצ כדוגמא.
שתחרים את הקרן או שתעמוד גלמודה ושבורה.

הם לא רוצים שלום ולא רוצים חדשה ולא רוצים ישראל.
חלק מתוכנית סורוס ל״חברה פתוחה״ חפשו בגוגל.
להציף את הציוויליזציה בפליטים ( בגלל זה סורוס אהוב בהונגריה כל כך) ובכך למוטט את מדינות הלאום.
הכל נמצא בחומרים שהאקרים הוציאו מתכתובות המייל של הארגון


מי שקורא לעבור על החוק במודע - צריך לדעתי להיאסר ולהחקר.
או
שאנחנו לא חברה שומרת חוק. וזה גם סבבה.
אנחנו הרוב . רק תגידו שהחוקים שונו ותכינו דרכונים.

בואו נתחיל בזה שנעביר את המסתננים לצפון תל אביב , לישובי השרון, לישובי עשרת לקיבוצים - מעוזה של האליטה המפאיניקים -
זו שמשום מה עוזרים לפליטים רק בשבתות והפגנות - אבל בנותיהן לא נאנסו על ידם ...כי הם לא בחיכוך איתם

זה פשוט שהפליטים ממש אוהבים את דרום תל אביב.
משהו בוויב.באוויר. מזכיר להם את הבית שלהם . ריח של הבישול של אמא שלהם.
ו...זה שהמשטרה זרקה אותם מצפון תל אביב.

בואו, נעזור לכם בישובי עשרת להחביא את המסתננים כמו אנה פראנק
בבקשה
אל תחביאו ...תשמרו אותם לתמיד בגלוי. אצלכם.

ושאמא שלכם תשכב במסדרון בבית חולים והאריתראי יחייך ממיטה בחדר הסמוך - תזכרו את ״תיקון העולם״ המגוחך והילדותי שלכם.

לא רוצים פה מסתננים ממדינות נחשלות
אנחנו פאשיסטים ( ולטעמכם גם נאצים)
ו...אנחנו הרוב

זכויות אדם לא קשורות פה.
לטענתכם לאריתראי שעבר אתמול את הגבול ונגע באדמה יש זכויות שוות לניצולת שואה שעבדה פה 40 שנה ושילמה מיסים ?
לא ! ממש לא

יותר זול ציפרלקס או גראס רפואי
בטוח שיש לכם סיבה טובה לשנאה העצמית, לדכאון.
בבקשה על תפתרו את זה דרכנו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
8955 הודעות, 67 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:53   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הקרן להשמדת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ויש אנטי ציוניים כאן שתורמים להם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
goproei לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.15
8563 הודעות, 99 מדרגים, 198 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    20:57   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. הקרן לישראל חדשה ונקייה מיהוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
18665 הודעות, 79 מדרגים, 141 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:26   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ארור הארגון השטני הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
3274 הודעות, 17 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    21:50   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אבותיהם האידיאולוגים של חברי הקרן דיכאו בזמנו כל יוזמה אנגלו אמריקאית להפצצת אושוויץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אלמוגי(קרלנבוים)ואבא חושי (שנלר)ממנהיגי פלוגות "הפועל" דירבנו אותם....
הרוצחים הבולשביקים הללו תמיד דאגו לכנות עצמם ציונים (היום המחנה....)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דרומייי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.17
646 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    22:15   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. להוציא אותה מחוץ לחוק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מי שפועל נגד החוק נוציא אותו מחוץ לחוק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yoni_Adobe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.17
5559 הודעות, 56 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    22:18   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הקרן החדשה להשמדת ישראל פועלת במגוון ערוצים (כולל במערכת הבטחון) להחרבת המדינה היהודית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
2832 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי א' בשבט תשע''ח    22:26   17.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מאז ומתמיד הקרן יחד עם הבטאון הארץ עשו כל מאמץ לאזרח המסתננים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ככה שאני ממש לא מופתע מהחשיפה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
14183 הודעות, 70 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    08:24   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. ככה זה נראה בעמותת 'זזים' מבית הקרן לישראל חדשה:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך Facebook            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
7535 הודעות, 42 מדרגים, 82 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:06   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. צריך עוד סיבות להוציא אותם מחוץ לחוק??  
בתגובה להודעה מספר 0
 


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלמוני
חבר מתאריך 2.4.12
9302 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:08   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אם הדאגה היא למסתננים אז שיעזרו להם בארצות שלהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אבל הדאגה שלהם היא אחרת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
3507 הודעות, 26 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    11:50   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. הפח הזה יוצא כל פעם מהארץ להרצאות..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   משמיץ אותנו וחוזר...לא הגיע הזמן שאחרי הרצאה בחו"ל ..לא יכניסו אותו למדינה יותר...כמה אטומים אפשר להיות...דורש מהמדינה להוציא חוק שכל בנאדם שיחביא אצלו בבית מסתנן....קנס של מיליון שקל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
8415 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    12:37   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אגב הקריאות להפרת חוק...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   תזכורת: שמאלנים יורדים מהפסים
האשכול יהושע סובול: "גירוש הפליטים כמו משטר וישי הפשיסטי"
https://rotter.net/forum/scoops1/446712.shtml#44
רענון הזיכרון - למי המסתננים שווים הרבה מאוד כסף?
https://rotter.net/forum/scoops1/446712.shtml#53

"מתגבשת קבוצת נשים וגברים מכל הארץ שבשעת המורל ייארחו מבקשי מקלט בבתיהם. למצטרפים, כתבו בפרטי". אל תפספסו את התגובות.
https://www.facebook.com/verete.zahavi/posts/1963649777233599

אז בואו נתחיל עם וואזיד ושני ילדיה. וואזיד מבקשת מקלט בקיבוץ אבל ודאי תשמח לקבל אותו גם בביתכם. "קינגה, עובדת סוציאלית במקלט לנשים מוכות פנתה ל'קיבוצניקים עם החברה' בבקשה מיוחדת לעזרה. קינגה הכירה את וואזיד במסגרת עבודתה בדירת מעבר לנשים יוצאות המקלט. וואזיד הגיעה לישראל לפני כשש שנים מאריתריאה. היא לא זכאית לזכויות הבסיסיות ביותר להן זכאי כל תושב בארץ כולל השלמת הכנסה, סיוע בשכר דירה ועוד ומתקשה עד מאוד לפרנס את עצמה ואת ילדיה. אלו החיים הצפויים להם בארץ". מי מתנדב לקלוט אותה בביתו ולסייע לה כספית?
https://www.facebook.com/kibutz4society/photos/a.273117759430304.62726.265325190209561/1761263197282412
http://mynetkibbutz.co.il/article/255419/2

ואני עדיין מחכה לשמאלן שינדב את מקלט ביתו לטובת כנסייה ויקצה בביתו חדר לגן ילדים.
https://rotter.net/forum/scoops1/445385.shtml#37

"תנועה אשר מוקמת בימים אלו מציעה פתרון אשר עשוי לשנות את הסטטוס של חלק מהמגורשים או המועמדים לגירוש לנשואים על פי חוק לתושבי ישראל, מה שיקשה או אף ימנע את גירושם. אנו מבקשים מכל מי שמוכן לקחת חלק ביוזמה זו ולעזור... "
https://www.facebook.com/avia.bendavid.9/posts/936472809855576


ילדי מסתננים מודים לנאצים בסיור ועדת הכלכלה בדרום ת"א https://youtu.be/gRosS1MacEk


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
8415 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    13:56   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. איפה ה-םיEmerick,םיZionLight,ה-dilberts וה-yevis וכל הרחמנים בני רחמנים האלה?  
בתגובה להודעה מספר 39
 
   על גבם של אחרים.

ועד שכונת קרול בפתח תקווה מערער על הקמת גן לילדי מסתננים ברחוב דב ימיני. בעמישב קמה צעקה אז העבירו את הגן לקרול וגם שם לא רוצים אותו אבל אתם רוצים אותו כי אתם רוצים אותם כאן. אז קדימה, מי מכם מתנדב לפתוח גן ילדים אצלו בבית? כן, ודאי שאצלכם בבית. אתם מתנגדים לגירוש, לא? אם כך, תעשו מה שצריך לעניין. לא לברבר סתם. זה לא יעזור.
https://www.melabes.co.il/news/13188

אתם יודעים שהתושבים שם בשכונה סובלים או..שלא? אני מניחה שלא, שמאלנים לא רוצים לדעת את הדברים האלו. אולי באמת עדיף שלא תדעו ותחסכו מהם את הקריאות פאשיסטים, גזענים או יודונאצים שלכם.
באמת עדיף שלא תדעו כדי שלא תתחילו לדבר גם בשמם ולספר לנו שלא רק דרום תל אביב נגד הגירוש אלא גם שכונת קרול נגד הגירוש ושכונות נוספות בערים אחרות שמוצפות במסתננים נגד הגירוש.


ילדי מסתננים מודים לנאצים בסיור ועדת הכלכלה בדרום ת"א https://youtu.be/gRosS1MacEk


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
8415 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    16:21   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. בשמאל הקיצוני מארגנים קבוצות שיסתירו מסתננים בבתיהם. יוזמה נוספת קוראת להתחתן איתם  
בתגובה להודעה מספר 39
 
   בשמאל הקיצוני מארגנים קבוצות שיסתירו מסתננים בבתיהם. יוזמה נוספת קוראת להתחתן איתם באופן פיקטיבי. בתוך כך: הקרן לישראל חדשה הודיעה כי תתגמל כספית מי שיסייע למניעת הגירוש

https://twitter.com/arutz20/status/953932244921536512

מבצע מקלט "אנה פרנק" יוצא לדרך: אתמול החלה רשות האוכלוסין וההגירה לחלק למסתננים את מכתבי הגירוש מהארץ והשמאל הקיצוני בהיסטריה. "מתגבשת קבוצת נשים וגברים מכל הארץ שבשעת הצורך יארחו מבקשי מקלט בבתיהם", כך פרסמה אתמול (ג') תמר ורטה-זהבי, פעילת שמאל קיצוני התומכת במסתננים.

כזכור, השבוע פרסמנו כי במהלך כנס של "רבנים למען זכויות אדם" הציעה סוזן סילברמן להשיק את מה שהיא קראה לו "קמפיין מקלט אנה פרנק", ובו קראה לנוכחים לפתוח את ביתם עבור המסתננים.

כעת, נראה כי ההצעה הזו הפכה למעשית. הפוסט זכה לעשרות שיתופים, כאשר באחת התגובות פעיל שמאל קיצוני בשם גלעד צוקרברג הציע "לעזור כלכלית למי שמוכן לעשות את זה". כזכור, בכנס של "רבנים למען זכויות אדם", הציע אחד הנוכחים לפתוח רשימת ספונסרים לפליטים, שתיקרא "רשימת שינדלר השנייה".

צוקרברג פנה למנכ"ל מרצ וחבר כנסת מטעמה מוסי רז ולגבי לסקי, חברת מועצת העיר ת"א מטעם המפלגה, בבקשה לגרום למפלגה לבצע "רישום של הפליטים המעוניינים בכך", אצל המפלגה, "תוך קבלת ייפוי כוח מהם לקבלת מידע מהמדינה על מצבם". צוקרברג הציע גם להפעיל את כוחה של המפלגה כדי לגרום לאו"ם להשתתף בכך. במענה לפניית ערוץ 20, השיב רז כי "פונים כל הזמן ואנחנו עושים כל הזמן. אתמול היה כנס ענק בכנסת".

באותו כנס שנערך בכנסת ואורגן על ידי מרצ, אמר רז למסתננים: "אני רוצה להודות למבקשי המקלט, שבאתם לכאן. אתם עושים אותנו יותר טובים, אתם עושים אותנו יותר צבעוניים. אתם תישארו כאן לא כי אנחנו מרחמים עליכם וכי זה לא יפה לגרש אתכם, אלא כי אנחנו רוצים אתכם איתנו".

בתוך כך, אתמול פורסם באתר "מידה" כי הקרן לישראל חדשה צפויה לתגמל כספית את הפעילים שיפעלו למניעת הגירוש. במכתב פתוח שפרסם ביום חמישי האחרון מבהיר מנכ”ל הקרן בארה”ב, דניאל סוקאץ’, כי הקרן מגויסת להכשלת הגירוש: “ישנם ישראלים שפועלים למנוע את מימוש מדיניות הממשלה. תהיו בטוחים שהם יזכו לתמיכה מהקרן החדשה: במימון כספי ובמתן ייעוץ”.

תנועה חדשה קוראת להינשא למסתננים כדי למנוע את הגירוש

יוזמה נוספת בניסיון למנוע את גירוש המסתננים הוצעה על ידי עיתונאית "הארץ" אביה בן-דוד בעמוד פנימי של מטה המאבק "דרום תל-אביב נגד הגירוש", ובה הודיעה כי בימים אלו מוקמת תנועה חדשה שקוראת להינשא למסתננים באופן פיקטיבי: "אנו עומדים לפני גירוש של רבבות פליטים מבקשי מקלט למותם ונראה כאילו אי אפשר למנוע את זה. אך תנועה אשר מוקמת בימים אלו מציעה פתרון אשר עשוי לשנות את הסטטוס של חלק מהמגורשים או המועמדים לגירוש לנשואים על פי חוק לתושבי ישראל, מה שיקשה או אף ימנע את גירושם. אנו מבקשים מכל מי שמוכן לקחת חלק ביוזמה זו ולעזור לפליטים, לפרסם פוסט ולתייג #marryme. ביחד אולי נוכל למנוע את הפשע הבא נגד האנושות".

מי שעוד הצטרף למאבק בגירוש המסתננים הם 35 אנשי רוח, ששלחו הבוקר לראש הממשלה בנימין נתניהו ולחברי הכנסת מכתב ובו קראו "לעצור את גירושם של מבקשי המקלט מאריתריאה ומסודן, גברים ונשים הנושאים בגופם ובנפשם את הצלקות המחרידות מבריחתם וממחנות העינויים בסיני, ילדים שנולדו בישראל, המבקשים מאיתנו רק דבר אחד: לחיות".

בין השאר חתומים על המכתב הסופרים דויד גרוסמן, עמוס עוז, א.ב. יהושע, מאיר שלו, אתגר קרת, צרויה שלו, אורלי קסטל בלום ונעה ידלין והמחזאים עדנה מזי"א ויהושע סובול.

https://www.20il.co.il/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%AA-%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%90%D7%A8%D7%97%D7%95-%D7%9E%D7%91%D7%A7%D7%A9%D7%99-%D7%9E%D7%A7%D7%9C%D7%98-%D7%91%D7%91%D7%AA


ילדי מסתננים מודים לנאצים בסיור ועדת הכלכלה בדרום ת"א https://youtu.be/gRosS1MacEk


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
8032 הודעות, 59 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    14:08   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אבירי החוק והדמוקרטיה מעודדים מעבר על החוק . שמאלני הפורום ותומכי הקרן במחילות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מהיר ועצבני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2026 הודעות, 16 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    15:43   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. רק שאלה אין יותר סיכוי לפנות לבגץ ? והגירוש שלהם סופי?  
בתגובה להודעה מספר 41
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
GoodSky לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.08
57569 הודעות, 355 מדרגים, 704 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    15:48   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. עבריינים מסוכנים פורעי חוק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TTR
חבר מתאריך 7.1.09
352 הודעות
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    16:45   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אני דוקא בעד שיחביאו אותם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   המשמעות היא יציאה של המסתננים מהשכונות לכיוון הצפון השמאלני. כך גם תושבי השכונות יהנו וגם השמאלנים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yf007 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.6.14
4031 הודעות, 54 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ב' בשבט תשע''ח    18:57   18.01.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. בקשר לארגון ''זזים'' שהוזכר בכתבה הזאת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מסתבר שגם בנק מזרחי טפחות תורם והמון כסף...

https://www.mizrahi-tefahot.co.il/he/bank/about-mizrahi-tefahot-he-category/mizrahi-tefahot-community/pages/zazim.aspx

לפחות זה נראה כמו האירגון הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות