אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #477107 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 477107      
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
38784 הודעות, 245 מדרגים, 472 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:00   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

התרגיל של נשיאת בית המשפט העליון לשעבר, נגד הוועדה לבחירת שופטים  

 
   מאחורי גבה של הוועדה, הפכה הנשיאה נאור את סדר השבעת השופטים כדי לקדם את השופט ג'ורג' קרא על חשבון השופט דוד מינץ, מועמדה של שרת המשפטים

http://www.maariv.co.il/journalists/Article-640845

הסיפור שנגולל כאן בשורות הבאות, הוא כנראה אחד המטורפים ביותר שקראתם על בית המשפט העליון. את הוועדה לבחירת שופטים נדמה שאין צורך להציג. מרכיבים אותה תשעה חברים - שופטים, פוליטיקאים ונציגי לשכת עורכי הדין - והם שקובעים מי ייבחר לשופט, באיזה בית משפט הוא יכהן, ומתי הוא ייכנס לתפקידו. מדובר באחת הוועדות החשובות ביותר שיש לנו, זו המעצבת - פשוטו כמשמעו - את פניו של בית המשפט, את פניה של הפסיקה, ובמובנים לא מועטים גם את פניה של המדינה.

עכשיו מתברר שלפני כשנה הפכה נשיאת בית המשפט העליון הקודמת מרים נאור את אחת ההחלטות של הוועדה, כשהיא עושה את זה מאחורי גבם של החברים, מבלי לשאול אף אחד מהם ומבלי לספר לאיש מהם.

לישיבת הוועדה לבחירת שופטים שהתכנסה ב־22 בפברואר 2017 קדמו מאבקי כוח גדולים. על הפרק עמדה בחירתם של לא פחות מארבעה שופטים חדשים לבית המשפט העליון. שרת המשפטים, איילת שקד, באה עם רשימת מועמדים משלה. שופטי העליון ביקשו לקדם את אלה שלהם. נציגי לשכת עורכי הדין לא התכוונו להישאר מאחור ולוותר על ההזדמנות למנות את אלה היקרים ללבם. המתח בין המחנות צף בכלי התקשורת במלוא עוצמתו. "השופט המתנחל", "השופט הערבי", "השופט השמרן", "השופטת השמאלנית". כל אחד קיבל את התואר שלו. כל אחד עבר את הניתוח המדוקדק של עמדותיו. עד לרגע כינוס הישיבה, לא היה ברור אם זו תסתיים בהחלטה מוסכמת או בפיצוץ.

השרה שקד פתחה את הדיון בדברים מתוך פרשת השבוע "משפטים", שהתאימה למאורע כמו כפפה ליד. המשנה לנשיאה השופט אליקים רובינשטיין, שדיבר אחריה, ניסה להסביר את הבעייתיות שניצבת בפני החברים ואת הצורך של כל אחד מהם להתעקש על מועמדיו. "הדיון הזה חשוב, לא רק מפני שבוחרים ארבעה שופטים", הסביר. "מינוי שופטים לבית המשפט העליון שונה ממינוי שופטים לבתי משפט השלום או המחוזי. המחוקק הפך את בית המשפט העליון לפוסק בעניינים ערכיים... מי שבא לבית המשפט העליון ולא עסק בנושאים אלה, יצטרך לעסוק בהם עכשיו. אין לנו מד לערכים, 'ערכומטר'", המשיך, "שבאמצעותו ניתן לבדוק אם מועמד זה או אחר ניחן בסגולות המתאימות לדון בעניינים אלה, ולכן המשימה מאוד קשה. ישבנו שעות בוועדות המשנה וראיינו את כל המועמדים, אך במסגרת זו לא ניתן לשאול אותם לדעותיהם, ובסופו של דבר תמיד זה מבחן התוצאה בדיעבד".

גם חברו, השופט סלים ג'ובראן, שחש היטב את פוטנציאל הפיצוץ, ניסה להרגיע את האווירה לקראת הצפוי. "אני רוצה לקוות שנצא עם הסכמות היום, כולנו צריכים לצאת בהרגשה שעשינו טוב למערכת בתי המשפט. היחסים בינינו הם יחסי ידידות, הערכה וכבוד הדדי. אם לא נצליח להגיע להסכמות, אסור לנו 'לנתק קשר', אלא להמשיך בהידברות ולהמשיך את הדיון בוועדה נוספת. כל אמירה פה היא הבעת עמדה עקרונית ולא אישית".

שר האוצר משה כחלון ביקש להזים שמועות שרצו בכלי התקשורת, שלפיהן אחד השופטים טלפן אליו כדי לנסות להשפיע עליו. "מעולם לא התקשר אלי שופט מכהן או בדימוס", הבהיר. עו"ד אילנה סקר, נציגת לשכת עורכי הדין, הצהירה גם היא: "מעולם לא דיברתי עם התקשורת". הנשיאה נאור, בתגובה, זרקה לעבר השניים עקיצה קטנה. "התקשורת אינה מזינה את עצמה", אמרה, והוסיפה את כדור ההרגעה שלה: "יש הרבה מועמדים טובים, ולכן בגמישות המתחייבת לא חייבים להגיע לפיצוץ".

כך או כך, המועמדים הוצגו אחר כבוד בזה אחר זה, והחברים יצאו ל־30 דקות הפסקה, שבסיומן הושגו הסכמות, מי מאונס ומי מרצון. דוד מינץ, מועמדה של שקד, נבחר. ג'ורג' קרא, ששופטי העליון רצו אותו על משבצת "השופט הערבי", נבחר גם הוא. איתם נבחרו גם יעל וילנר ויוסף אלרון, שעל המינוי שלו התעקשו השר כחלון ואנשי לשכת עורכי הדין.

וכאן מתחיל סיפורנו. לסדר השבעת השופטים הנבחרים ישנה חשיבות מרובה, שכן הוא שקובע בהמשך את מקומם במדרג של שופטי העליון. בית המשפט מתנהל לפי שיטת הסניוריטי. ככל שהשופט ותיק יותר, מעמדו בשרשרת גבוה יותר. כך, כשהנשיאה מחליטה להעביר לדיון בהרכב הבכיר של בית המשפט תיק מסוים שהיא רואה בו חשיבות גדולה, היא מרכיבה בו קודם כל את עצמה, אחר כך את המשנה לנשיאה, ואחריו את הבאים בתור לפי הוותק שלהם. הוותיק ביותר יהיה בראש הרשימה, אחרי הנשיאה והמשנה. האחרון שהושבע יהיה בתחתיתה, וסיכוייו לשבת בתיק בעל חשיבות שואפים לאפס. בדיונים בהרכבים מורחבים, כמו במקרים עקרוניים של עתירות לפסילת חוקים אשר נדונים בהרכב של תשעה שופטים - דוגמת חוק החרם, שלושת חוקי המסתננים או חוק ההסדרה שמונח כעת על השולחן - יישבו בדין התשעה הראשונים. הבאים אחריהם יישארו בחוץ. המועד הקובע לעניין הוותק, חשוב להסביר בהקשר הזה, הוא לא מועד החלטת הוועדה אלא מועד השבעת השופט לתפקידו, בטקס שנערך בבית הנשיא.

אחרי שהסברנו את כל זה, ובהתחשב בעובדה שבמקרה שלפנינו בחרה הוועדה ארבעה שופטים בישיבה אחת, ברור שלסדר ההשבעה שלהם ישנה חשיבות עצומה. האחרון שיושבע ידורג אחרון מבין 15 שופטי העליון ויסגור את הרשימה. הראשון, מיד לאחר שיסתיימו כל ארבע ההשבעות, יהיה כבר שלושה מקומות לפניו, פער שיכול להתברר בבוא היום כקריטי, בעניין עקרוני כזה או אחר שיידון בבג"ץ.

משכך, אחרי שהוסכמו שמות השופטים הנבחרים, ולאחר שהסבירה ש"כל אחד מחברי הוועדה עשה ויתורים", והוסיפה שהיא "מבקשת לא למצוא מחר בעיתונות ניצחון למחנה א' או ב'", הזכירה נשיאת בית המשפט העליון, מרים נאור: "נדמה לי שמה שנותר לנו, זה לסדר את סדר ההשבעות". כאן נדלק שוב הדיון. שופטי העליון רצו את ג'ורג' קרא ראשון, השרה שקד רצתה את מינץ ראשון, ובסופו של דבר יצאה כשידה על העליונה. פרוטוקול הישיבה המתוחה הסתיים בהכרעה ברורה. דוד מינץ יושבע ראשון, ג'ורג' קרא שני, יעל וילנר שלישית ויוסף אלרון רביעי.

עיתוני המחר כבר דיווחו במפורט, נוכח ההחלטה, מתי ייכנס כל אחד מהארבעה לתפקידו. מינץ, כך נכתב, ייכנס ראשון מהחבורה בהשבעה שתיערך בבית הנשיא ב־26 באפריל, עם פרישתו מהעליון של השופט צבי זילברטל. ג'ורג' קרא, כך דווח, ייכנס כחודשיים אחריו, ב־13 ביוני, עם פרישתו של אליקים רובינשטיין.

אלא שכאן קרה הבלתי ייאמן, כשמאחורי גבם של חברי הוועדה לבחירת שופטים הוביל בית המשפט העליון בראשותה של הנשיאה נאור תרגיל מחוכם במיוחד, שבסופו התהפכה החלטת הוועדה, ואיתה סדר השבעת השופטים שנקבע.

איך זה קרה? כאמור, ב־26 באפריל היה אמור שופט בית המשפט המחוזי דוד מינץ להיות מושבע לבית המשפט העליון, לצד עוד כמה עשרות שופטים מערכאות אחרות, בטקס שאמור היה להיערך בבית הנשיא. אלא שהנשיאה נאור החליטה להשאיר את מינץ בהקפאה עוד כחודשיים, לקיים את טקס ההשבעה בלעדיו, ולהשביע אותו רק כחודשיים אחר כך, יחד עם ג'ורג' קרא.

למה זה חשוב? ובכן, הכללים קובעים שכאשר מושבעים שני שופטים באותו יום, המבוגר מבין השניים הופך לבכיר יותר בסניוריטי. וכך, בסיומו של אותו טקס השבעה, לכאורה על רקע עניין טכני, אפשרה הנשיאה נאור לג'ורג' קרא לדלג במדרג העליון מעל דוד מינץ, בניגוד מוחלט למה שקבעה הוועדה לבחירת שופטים.

בבית המשפט העליון תירצו את ההתערבות התמוהה בסדר ההשבעה, בכך שהעדיפו לא לקיים שני טקסים נפרדים. מדובר, צריך להגיד, בתירוץ שלא מחזיק מים. למה? מכמה סיבות. האחת, שדחיית השבעתו של מינץ לא חסכה עריכת טקס נוסף. כאמור, בחודש אפריל - חודשיים אחרי בחירת מינץ, וחודשיים לפני השבעתו המתוכננת של קרא - נערך ממילא טקס שבו הושבעו 25 שופטים. כולם, אגב, כאלה שנבחרו אחרי מינץ. זה היה טקס מלא לכל דבר ועניין, כמיטב המסורת, עם נאומיהם של נשיא המדינה ונשיאת העליון ושרת המשפטים.

היסטוריונים של העליון לא הצליחו להיזכר השבוע בעוד מקרה שבו שופט שנבחר היה אמור להישבע אמונים, אחרי שפרש השופט הקודם, ולמרות זאת הוא הושאר בצד בצעד מעליב, בהמתנה לטקס הבא. תוסיפו לזה את העובדה שהשופט זילברטל פרש חודשיים קודם לכן, והשאיר את העליון העמוס ממילא עם מחסור של שופט אחד. ולשתי הסיבות האלה, שבגללן לא ניתן לקבל את תירוצי בית המשפט העליון, צריך להוסיף את הסיבה החשובה מכולן. שאיך שלא נהפוך את זה, לא יעלה על הדעת שכאשר הוועדה לבחירת שופטים מחליטה שדוד מינץ יהיה הראשון שיושבע והוא שיקדם לחבריו בסניוריטי, תבוא הנשיאה נאור על דעת עצמה ותחליט להשאיר אותו עוד חודשיים בבית ולא לקרוא לו לטקס ההשבעה שמתקיים ממילא.

# # #

אמרנו הנשיאה לשעבר נאור? ובכן, בבית המשפט העליון, בהתנהלות תמוהה ומעוררת סימני שאלה - כאילו מדובר בבלדר שנתפס עם חבילה אסורה ולא מוכן להגיד מי נתן לו אותה - סירבו השבוע להגיד באופן רשמי שנאור היא שקיבלה את ההחלטה. שלוש פעמים פניתי השבוע לעליון בבקשה לקבל הסברים. "נוכח פריסת מועדי הפרישה על פני השנה הוחלט כי ייערכו שני טקסי השבעה בלבד של שופטי בית המשפט העליון", נאמר לי בתגובה הראשונה, "ובכל טקס יושבעו שני שופטים, זאת על אף שההחלטה הותירה את בית המשפט העליון בחסר של שופט אחד (במקום זילברטל) עד מועד ההשבעה ביוני".

כמה שעות אחר כך חזרתי ופניתי שוב בבקשה לדעת מה שמו של מי שקיבל את ההחלטה. בהנהלת בתי המשפט, באופן תמוה, סירבו לגלות. "ההחלטה התקבלה על ידי ראשי המערכת באותה עת", מסרו. שלשום, שבתי ושאלתי בשלישית, האם התגובה הזו היא על דעתה של הנשיאה לשעבר נאור, ונעניתי בהתחמקות שלישית: "אין לנו מה להוסיף על התשובה שנמסרה". בכל מקרה, תשובה על השאלה איך לקחה הנשיאה סמכות להפוך את החלטת הוועדה לבחירת שופטים - לא קיבלתי.

מעבר לתחושת אי־הנוחות הרבה שמעוררות ההתחמקויות הללו, יש מקום להסביר עד כמה לא רצינית הייתה הטענה שלפיה בבית המשפט דחו את השבעת מינץ אך ורק מתוך רצון לקיים את השבעתם של שני השופטים יחד. כי זאת יש לדעת, השבעה של שופט עליון אחד, לצד שורה ארוכה של שופטים מבתי משפט אחרים, היא לא עניין חריג. זה קורה, מטבע הדברים, כאשר הוועדה בוחרת רק בשופט אחד. אבל לא רק. הנה, ראו מה קרה במינוי השופטים שקדם לזה של מינץ ושל קרא. בספטמבר 2014 בחרה הוועדה לבחירת שופטים בשני שופטים חדשים, מני מזוז וענת ברון. גם אז, ממש כמו במקרה שלנו, חודש אחרי הבחירה נותר העליון עם 14 שופטים, כשעדנה ארבל פרשה לגמלאות. אלא שאז, ממש כמו שהיה אמור להיות במקרה שלנו, הושבע מזוז יחד עם שורה ארוכה של שופטים נוספים מערכאות נמוכות יותר, וחודשיים וחצי אחריו, כשפרש הנשיא גרוניס, נערך טקס נוסף שבו הושבעה ענת ברון.

חשוב להדגיש. זה יכול להיראות אולי כעניין טכני או פרוצדורלי, אבל מדובר בעניין שיכולות להיות לו משמעויות קריטיות. בשבוע הקרוב ידונו תשעה שופטי בג"ץ בעתירה הדורשת לבטל את חוק ההסדרה. השופט אורי שהם לא שובץ לדיון בתיק הזה, משום שמועד פרישתו קרוב. אם היה שופט אחד נוסף שהיה נפסל או מנוע מלדון בתיק מסיבות כלשהן, עניין שקורה לא פעם, ג'ורג' קרא היה נכנס להרכב, ודוד מינץ היה נשאר בחוץ. בעתירה אחרת, זו שהוגשה נגד חוק המרכולים, זה כבר יהיה ממשי יותר. אם הנשיאה תחליט לדון בעתירה בהרכב של תשעה שופטים, מהלך הגיוני לגמרי, קרא יהיה בפנים, ומינץ יהיה בחוץ, אחרי שהשופט מלצר כבר פסל את עצמו. בעוד שלוש שנים, אחרי שמלצר יפרוש לגמלאות, כבר לא נצטרך את החישובים האלה. ג'ורג' קרא יהיה במקום התשיעי, מינץ יהיה בעשירי, ובכל דיון בהרכב מורחב קרא יהיה בפנים, ומינץ שנדחף אחורה בתרגיל מסריח למדי - בחוץ.

# # #

יודעים מה? בואו נעזוב את כל הניתוחים האלה, ונחזור שוב אל העובדה הכי חשובה כאן, זו שאין עליה שום מחלוקת. הוועדה לבחירת שופטים קיבלה ברוב קולות החלטה שלפיה מינץ יקדם בסניוריטי לקרא. באה נשיאת בית המשפט העליון, ומאחורי גבה של הוועדה הפכה את ההחלטה. זה הסיפור.

[email protected]


שנאת הליכוד לשמאל היא שבטית, את עמדותיו הם קיבלו מזמן


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  האם זו לא עילה להדחה ושלילת זכויות? האם זו לא הפרת אמונים? aba 02.06.18 23:05 1
     זו עילה לשלוח את המושחתת לכלא לשנים רבות וומבו 02.06.18 23:18 13
         בקיצור: הנשיאה נאור זרקה את נעליה על הועדה לבחירת שופטים. צופן 03.06.18 02:47 46
     ידוע. ניק מקומי 02.06.18 23:25 15
         תראו מופתעים. איך יודעים שזה חמור ואמיתי - עדר המשולמים קיבל הנחיה לא להגיב 2Cents 03.06.18 07:15 58
     בהחלט. ואם אחד מ-8 מיליון אזרחי ישראל יחליט להטריח את עצמו לגשת לתחנת המשטרה הקרובה זבנג וגמרנו 02.06.18 23:35 19
         חחחח וומבו 02.06.18 23:50 23
         איבדו את העם. זמן לחידושים מרעננים 2Cents 03.06.18 07:16 59
  חוצפה. tzurf 02.06.18 23:06 2
     העיקר שנשיאי בג''צ טוענים בכל פעם ששיטת הסניוריטי נועדה בכדי למנוע שחיתויות סמפו 03.06.18 00:41 45
  כמדומני שקראתי פעם על התעלול הזה שלה . בכל מקרה תודה על הדברים. ישראל_ק 02.06.18 23:07 3
     היה פה לדעתי פוסט על זה לפני כמה שבועות. tzurf 02.06.18 23:14 9
         במקור שהבאתי ממנו זה פורסם הערב תודה רבה 02.06.18 23:17 12
  הכתוב לעיל הוצא כנראה מכתב האישום נגדה. לפחות 'הפרת אמונים'. לפחות. בבב 02.06.18 23:09 4
  אחר כך צבועי מולך המשפט טוענים לפגיעה בדמוקרטיה. זו!! פגיעה בדמוקרטיה. אבל מי ישלם על זה? shabor 02.06.18 23:09 5
  האם שיטת הסיוריטי מעוגנת בכלל בחוק? פלאי 02.06.18 23:10 6
     לא רק שאינה מעוגנת בחוק אלא אף מצפצפת עליו. ישראל_ק 02.06.18 23:13 7
  ומה עם תגובה של איילת שקד? האם היא הייתה שותפה לתרגיל? ואם לא, למה היא לא עצרה אותו? זבנג וגמרנו 02.06.18 23:13 8
  מכתב פלאי 02.06.18 23:15 10
  3 אנשים שמושכים בחוטים את כל המדינה. אוהבחדשות 02.06.18 23:16 11
  הסיפור באמת מעלה תמיהות אך פרוטוקול הוועדה קובע נשארים 02.06.18 23:25 14
     נראה לי שזה הפוך. אם תשאל את הנשיאה חיות היא תגיד שמועד ההשבעה בפועל קובע זבנג וגמרנו 02.06.18 23:27 16
         ימים יגידו נשארים 02.06.18 23:30 17
  שימו לב לנקודה נוספת שנחשפת כאן כמעט בדרך אגב: ההפסקה בדיון שנמשכה 30 דקות זבנג וגמרנו 02.06.18 23:34 18
  תודה לקלמן_ כרגיל תחקירים מאלפים - בג״ץ בגניבת וותק צנחן 02.06.18 23:40 20
     או שהיה מתואם איתה Chk_Sum 03.06.18 03:19 48
  נראה כמו עוד מסמר בארון הקבורה של בג''צ - עם אג'נדה חסויה nbv nbv 02.06.18 23:47 21
  בקיצר אסכם לכם את משנתי בשפה גבוה ואינטלגנטית קונדסון 02.06.18 23:48 22
     השחילה לנו, נא לדייק וומבו 02.06.18 23:51 26
  ושקד פשוט הסכימה? יותר מסביר שהיתה הסכמה בשתיקה, באמת תהיתי בשעתו איך מינץ ראשון scapula 02.06.18 23:50 24
  סקופ מדהים של קלמן. עוד דוגמה לרודנות הבלתי נסבלת של המושחתים בבית המשפט Prodigy 02.06.18 23:50 25
  אדם גולד כתב על כך לפני מספר חודשים. טוב שקלמן מחזיר את העניין לסדר היום. NewsMan 02.06.18 23:53 27
  זו הפרת אמונים ומתן טובות הנאה לקולגה עזיזה 02.06.18 23:57 28
  אפשר עדיין ששקד תדאג שהשבעתו של קרא תידחה לפעם הבאה. פרה אדומה 02.06.18 23:57 29
     הכל קרה בשנה שעברה זבנג וגמרנו 02.06.18 23:59 30
         חחח. אני לא מאופס במוצ'ש. פרה אדומה 03.06.18 00:02 33
  כל כך מייאש. חבורת גנבים ושודדים השתלטה לנו על המדינה ואין אף אחד שעושה משהו לעצור אותם! eli19 02.06.18 23:59 31
  שוב קלמן נותן בראש לחונטה המשפטית בראל 03.06.18 00:02 32
  מינויים בכלל גק1 03.06.18 00:05 34
  עוד סיבה לפרק עם רפורמה מיידית את הדיקטטורה של בגצ Z-L 03.06.18 00:06 35
  עתירה לבג''ץ? לפחות להביך את בית המשפט? ראשוני 03.06.18 00:06 36
  מה שליבס קינד כותב הוא ידוע לכולם והחליטו לשתוק כי זה הפשע הכי קטן של שומרת הדמוקראטיה בני מרום 03.06.18 00:07 37
  במילה אחת!! חונטה גלובוס 03.06.18 00:09 38
  מושחתים עד היסוד. אבל הם כרגע שולטים. מרגיש כמו יהודי בימי הביניים ... בלשן 03.06.18 00:12 39
     כמה יהודים נרצחו ע''י השלטון בגלות הנוראה ביותר? 373 03.06.18 03:53 53
  הפתרון פשוט kanija 03.06.18 00:21 40
  מכתב Trop sensible 03.06.18 00:28 41
     חבל סמפו 03.06.18 00:40 44
  חונטה ארורה מלאה באנטישמים. במוקדם או כמו שפה קצת במאוחר ייגמר להם הסוס. המיעוט קטן. שומרוני 03.06.18 00:31 42
  מצוין. הגיע הזמן שהממשלה תתייחס להחלטות בגצ כמו שהעליון מתייחס להחלטות בקשר אליו. הפוך גוטה 03.06.18 00:39 43
  מה שמוכיח שכל בג׳׳ץ זה גוף פוליטי,שמקדם את האג׳נדה שלהם! raceway 03.06.18 02:51 47
  דיקטטורת בג''צ Beatman 03.06.18 03:30 49
  חבורת פושעים Double Spanish 03.06.18 03:32 50
  שאלה פשוטה: האם עדיין ניתן לתקן את המצב הזה??? צוק איתן 03.06.18 03:47 51
     כן זה אפשרי, ולגבי השאלה השניה שלך אנחנו אשמים, אזרחי ישראל. קונדסון 03.06.18 07:33 61
  זה לא תרגיל אלא שוד משפטי 373 03.06.18 03:51 52
  חחחח עם של כסילים ועבדים . יושבים בבית ומקלידים . המעיר 03.06.18 04:35 54
     זוהי הגלות... כך חיו אבותינו 2000 שנה, ואנו עדיין חיים באותה הגלות תחת שלטון לא יהודי בלשן 03.06.18 14:27 64
  פוליטיקאית קטנה שרוצה שיתייחסו אליה כמו לאלת הצדק והמוסר ראש פתוח 03.06.18 06:39 55
  הכל כשר כי הציבור ''טועה''. גם מרדכי גילת שיקר ועשה מניפולציות כדי לכפות את דיעותיו אלוני 03.06.18 06:54 56
  לא קיימת חברה נורמלית בעולם שמקדמת עובד לפי תאריך לידה או קבלה לעבודה כפרמטר dudi_du2 03.06.18 07:03 57
  עכשיו זה המני טיים של איילת שקד. שמש בגבעון1 03.06.18 07:31 60
  מעניין לשמוע את תגובתה של הגברת שקד אניהיא 03.06.18 07:37 62
  מזל שיש עיתונאי כמו ליבסקינד לחשוף את הרפש השקר והסחלה במערכת המשפט MadMax 03.06.18 13:22 63
  אישה רקובה שעמדה בראש אירגון רקוב לימור 03.06.18 14:34 65

   
   
aba לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
4281 הודעות, 37 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:05   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. האם זו לא עילה להדחה ושלילת זכויות? האם זו לא הפרת אמונים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


נתניהו, זה רק ארבע מילים - "רעיון שתי המדינות טעות"!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
3389 הודעות, 26 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:18   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. זו עילה לשלוח את המושחתת לכלא לשנים רבות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   אבל אנו בינתיים לא מדינת חוק אלא רפובליקת בננות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.7.14
2443 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    02:47   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. בקיצור: הנשיאה נאור זרקה את נעליה על הועדה לבחירת שופטים.  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  


ISIS מלמדנו לשמוח על הורשת דרכם לישמעאל והפרדתה מיצחק


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ניק מקומי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.9.16
6720 הודעות, 35 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:25   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. ידוע.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   החוק הוא המלצה גרועה עבורם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
5745 הודעות, 149 מדרגים, 296 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:15   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. תראו מופתעים. איך יודעים שזה חמור ואמיתי - עדר המשולמים קיבל הנחיה לא להגיב  
בתגובה להודעה מספר 15
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 03.06.18 בשעה 07:29 בברכה, 2Cents
 
בתקווה שהנושא יייעלם עקב חוסר דיון.
שימו לב...אפילו לא מקורנן משיחי אחד .

מכינים את יבבת הקוזק הנגזל , ביבי מסית והדמוקרטיה ( כלומר שלטון הגלימות השחורות ) בסכנה.
בגצ סיים במתכונתו זו ושווה על זה ללכת לבחירות.
מקווה שכחלון יתעשת ("נטו לימודים בהרווארד על חשבון הקרן ונטו אחים פושעים שהם בני ערובה של המערכת המשפט) . לא בטוח שיש לו את מה שנדרש לעמוד מולם .
נסתדר בלעדיו.


רות דוד ורונאל פישר עדיין חופשיים כי הם מאיימים להגיד את האמת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
34641 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:35   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. בהחלט. ואם אחד מ-8 מיליון אזרחי ישראל יחליט להטריח את עצמו לגשת לתחנת המשטרה הקרובה  
בתגובה להודעה מספר 1
 
   לביתו ויגיש תלונה נגד מרים נאור בחשד להפרת אמונים, יש סיכוי שאפילו תיפתח נגדה חקירה פלילית.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
3389 הודעות, 26 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:50   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. חחחח  
בתגובה להודעה מספר 19
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 03.06.18 בשעה 00:07 בברכה, וומבו
 
טוב...

כוח מוחלט משחית באופן מוחלט.
ואם יש מישהו בישראל שקרוב לכוח מוחלט, זו היא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
5745 הודעות, 149 מדרגים, 296 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:16   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. איבדו את העם. זמן לחידושים מרעננים  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  


רות דוד ורונאל פישר עדיין חופשיים כי הם מאיימים להגיד את האמת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzurf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.7.14
5015 הודעות, 57 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:06   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חוצפה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
7021 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:41   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. העיקר שנשיאי בג''צ טוענים בכל פעם ששיטת הסניוריטי נועדה בכדי למנוע שחיתויות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
16328 הודעות, 76 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:07   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כמדומני שקראתי פעם על התעלול הזה שלה . בכל מקרה תודה על הדברים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tzurf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.7.14
5015 הודעות, 57 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:14   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. היה פה לדעתי פוסט על זה לפני כמה שבועות.  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
38784 הודעות, 245 מדרגים, 472 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:17   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. במקור שהבאתי ממנו זה פורסם הערב  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


שנאת הליכוד לשמאל היא שבטית, את עמדותיו הם קיבלו מזמן


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
8137 הודעות, 33 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:09   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הכתוב לעיל הוצא כנראה מכתב האישום נגדה. לפחות 'הפרת אמונים'. לפחות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
14142 הודעות, 99 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:09   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אחר כך צבועי מולך המשפט טוענים לפגיעה בדמוקרטיה. זו!! פגיעה בדמוקרטיה. אבל מי ישלם על זה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.13
11336 הודעות, 131 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:10   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. האם שיטת הסיוריטי מעוגנת בכלל בחוק?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"קבל את האמת ממי שאמרה"-הרמב"ם (צופה מהצד)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
16328 הודעות, 76 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:13   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא רק שאינה מעוגנת בחוק אלא אף מצפצפת עליו.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
34641 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:13   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ומה עם תגובה של איילת שקד? האם היא הייתה שותפה לתרגיל? ואם לא, למה היא לא עצרה אותו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.13
11336 הודעות, 131 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:15   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"קבל את האמת ממי שאמרה"-הרמב"ם (צופה מהצד)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
42100 הודעות, 226 מדרגים, 436 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:16   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. 3 אנשים שמושכים בחוטים את כל המדינה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


תזכורת: עדיין אין הרתעה, עדיין שווה למחבל לעשות פיגוע, אז למה שלא יעשה?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נשארים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.11.10
24714 הודעות, 113 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:25   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. הסיפור באמת מעלה תמיהות אך פרוטוקול הוועדה קובע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ואם לקרא יש בעייה אז שיגיש בג"ץ נגד הפרוטוקול.


טראמפ, גם ע"פ המשפט הבינ"ל יו"ש שייך למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
34641 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:27   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. נראה לי שזה הפוך. אם תשאל את הנשיאה חיות היא תגיד שמועד ההשבעה בפועל קובע  
בתגובה להודעה מספר 14
 
   ואם יש לך בעיה אז תגיש נגדה בג"ץ.

אם לאיילת שקד הייתה בעיה עם זה, ואני לא מאמין שהיא לא ידעה בזמן אמת שזה מה שקורה, אז מה שהיא הייתה צריכה לעשות זה להגיש תלונה במשטרה נגד מרים נאור בחשד לעבירה פלילית של הפרת אמונים. אבל כמובן שאין לשקד שום כוונה להתעמת עם העליונים, היא בטיפשותה חולמת להיות ראש ממשלה, היא חושבת שבליכוד מחכים לה בזרועות פתוחות.


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נשארים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.11.10
24714 הודעות, 113 מדרגים, 219 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:30   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ימים יגידו  
בתגובה להודעה מספר 16
 
   בכל מקרה ההתנהלות כאן נראית נגועה באג'נדה שאינה במקום


טראמפ, גם ע"פ המשפט הבינ"ל יו"ש שייך למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
34641 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:34   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. שימו לב לנקודה נוספת שנחשפת כאן כמעט בדרך אגב: ההפסקה בדיון שנמשכה 30 דקות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ושבמהלכה נערך המו"מ האמיתי על השופטים שימונו ללא פרוטוקול, ובסופה הוועדה כונסה שוב כדי לאשר את ההסכמות. מזכיר בדיוק את התרגיל של בית הדין הארצי לעבודה עם שביתת הנמלים הבלתי חוקית, כאשר כל הדיון התנהל בפועל בלשכתו של השופט ללא פרוטוקול.

מה לדעתכם היו פוסקים העליונים בנוגע להחלטה כלשהי של ועדת מינויים ברשות המבצעת כאשר עיקר הדיון לגביה נעשה בהפסקה ללא פרוטוקול?


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צנחן
חבר מתאריך 11.3.18
140 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:40   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. תודה לקלמן_ כרגיל תחקירים מאלפים - בג״ץ בגניבת וותק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   נדרשת תגובתה של איילת שקד
האם מרים נאור תיחמנה אותה כמו סטודנטית שנה א?

איך קורה שהוועדה מחליטה א ונשיאת בית המשפט מחליטה ב???            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Chk_Sum לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.17
584 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:19   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. או שהיה מתואם איתה  
בתגובה להודעה מספר 20
 
   כל אחד קיבל את שלו, היא אחת הכותרות, והיא את הסניוריטי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
nbv nbv לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
1797 הודעות, 27 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:47   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. נראה כמו עוד מסמר בארון הקבורה של בג''צ - עם אג'נדה חסויה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונדסון
חבר מתאריך 6.5.18
162 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:48   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. בקיצר אסכם לכם את משנתי בשפה גבוה ואינטלגנטית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   השחילו לשרת המשפטים איילת שקד באבי אביה.

מברוק על החברות הנפלאה עם נשיאת בית המשפט העליון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וומבו
חבר מתאריך 15.4.16
3389 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:51   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. השחילה לנו, נא לדייק  
בתגובה להודעה מספר 22
 
   משתינה עלינו בקשת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
scapula לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.2.18
580 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:50   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ושקד פשוט הסכימה? יותר מסביר שהיתה הסכמה בשתיקה, באמת תהיתי בשעתו איך מינץ ראשון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Prodigy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
19685 הודעות, 124 מדרגים, 233 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:50   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. סקופ מדהים של קלמן. עוד דוגמה לרודנות הבלתי נסבלת של המושחתים בבית המשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   איפה המגינים האוטומטים עליהם?


ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את ההסתדרות


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NewsMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.09
20072 הודעות, 182 מדרגים, 357 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:53   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אדם גולד כתב על כך לפני מספר חודשים. טוב שקלמן מחזיר את העניין לסדר היום.  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עזיזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.12.16
1189 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:57   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. זו הפרת אמונים ומתן טובות הנאה לקולגה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אני קוראת לשרת המשפטים ולפרקליטות להעמיד את נאור לדין.
ולדחות מיידית את מועד השבעתו של קרא.

התנהגות בזויה.
מישהו עוד מאמין לשופטים הללו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
29174 הודעות, 218 מדרגים, 436 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:57   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אפשר עדיין ששקד תדאג שהשבעתו של קרא תידחה לפעם הבאה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


בורא עולם חנן אותך באינטלגנציה רגשית? אל תהסס להשתמש בה!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
34641 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:59   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הכל קרה בשנה שעברה  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  


כבר חתמת על העצומה לשחרור גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
29174 הודעות, 218 מדרגים, 436 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:02   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. חחח. אני לא מאופס במוצ'ש.  
בתגובה להודעה מספר 30
 


בורא עולם חנן אותך באינטלגנציה רגשית? אל תהסס להשתמש בה!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli19 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.13
9206 הודעות, 54 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ט בסיון תשע''ח    23:59   02.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. כל כך מייאש. חבורת גנבים ושודדים השתלטה לנו על המדינה ואין אף אחד שעושה משהו לעצור אותם!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   השרה שקד חזקה בספינים וביבי אפילו ספינים לא עושה.

מייאש!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
11086 הודעות, 82 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:02   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. שוב קלמן נותן בראש לחונטה המשפטית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הבעיה שלא מזיז להם שום דבר כי התקזורת איתם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גק1
חבר מתאריך 29.1.08
270 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:05   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מינויים בכלל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מי יודע אם שיטת המינויים לעליון אצלנו קיימת בעוד מקום בעולם ? אם כן ואם לא אני מציע להרחיב אותה ולהיות מקוריים: אלופי המטכ"ל יבחרו וימנו את הרמטכל היוצא, ניצבי המשטרה את הניצב הכי זקן, לוחמי האש יצביעו על הלוחם הוותיק לתפקיד נציב הכבאות ואני מהסס איך להגדיר את בחירת נציב שירות בתי הסוהר האם גם לפליליים ובטחוניים תהיה זכות הצבעה לבחירת נציב. ( יש עוד פיתוח של ההצעה אבל נתחיל עם זה )            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Z-L לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.1.06
17505 הודעות, 86 מדרגים, 147 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:06   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. עוד סיבה לפרק עם רפורמה מיידית את הדיקטטורה של בגצ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראשוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.10.08
4391 הודעות, 31 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:06   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. עתירה לבג''ץ? לפחות להביך את בית המשפט?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
4182 הודעות, 21 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:07   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מה שליבס קינד כותב הוא ידוע לכולם והחליטו לשתוק כי זה הפשע הכי קטן של שומרת הדמוקראטיה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
39 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:09   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. במילה אחת!! חונטה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלשן
חבר מתאריך 2.4.12
1620 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:12   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. מושחתים עד היסוד. אבל הם כרגע שולטים. מרגיש כמו יהודי בימי הביניים ...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   הגלות היא אותה גלות...

לאותם המדומיינים שדוגלים בדעה של 'ראשית צמיחת גאולתנו...', מוטב שיתעוררו מהר.

אנחנו בגלות, בארץ ישראל, תחת יהודים ששולטים ומתנהגים באופן גרוע יותר מהגרועים שבגויים.

אולי הגלות הקשה ביותר ש'עם ישראל' היה בה, מאז ומעולם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
373 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.12.17
1782 הודעות, 24 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:53   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. כמה יהודים נרצחו ע''י השלטון בגלות הנוראה ביותר?  
בתגובה להודעה מספר 39
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kanija לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.14
3398 הודעות, 39 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:21   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. הפתרון פשוט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   לקבוע חקיקה ברורה לגבי הרכבי בית המשפט ודירוג חשיבות השופטים, ולהעיף לפח את הסניוריטי וכל הקשקושים.
נורא פשוט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Trop sensible לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.17
1781 הודעות, 31 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:28   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ערכתי לאחרונה בתאריך 03.06.18 בשעה 01:04 בברכה, Trop sensible
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
7021 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:40   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. חבל  
בתגובה להודעה מספר 41
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שומרוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.08
10917 הודעות, 127 מדרגים, 239 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:31   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. חונטה ארורה מלאה באנטישמים. במוקדם או כמו שפה קצת במאוחר ייגמר להם הסוס. המיעוט קטן.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


איזה טוב השם !!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
11652 הודעות, 118 מדרגים, 231 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    00:39   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מצוין. הגיע הזמן שהממשלה תתייחס להחלטות בגצ כמו שהעליון מתייחס להחלטות בקשר אליו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   מסתננים תחילה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
21983 הודעות, 219 מדרגים, 435 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    02:51   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. מה שמוכיח שכל בג׳׳ץ זה גוף פוליטי,שמקדם את האג׳נדה שלהם!  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
18334 הודעות, 141 מדרגים, 281 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:30   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. דיקטטורת בג''צ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Double Spanish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.11.08
6949 הודעות, 116 מדרגים, 232 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:32   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. חבורת פושעים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
אין משפט יותר מדויק מזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צוק איתן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
6074 הודעות, 74 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:47   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. שאלה פשוטה: האם עדיין ניתן לתקן את המצב הזה???  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   ואם כן - מי האחראי לכך????            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונדסון
חבר מתאריך 6.5.18
162 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:33   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. כן זה אפשרי, ולגבי השאלה השניה שלך אנחנו אשמים, אזרחי ישראל.  
בתגובה להודעה מספר 51
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
373 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.12.17
1782 הודעות, 24 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    03:51   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. זה לא תרגיל אלא שוד משפטי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המעיר
חבר מתאריך 3.3.08
10793 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    04:35   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. חחחח עם של כסילים ועבדים . יושבים בבית ומקלידים .  
בתגובה להודעה מספר 0
 
השופטים משתינים עליכם
הפרקליטות תופרת אותכם
המשטרה מוציאה לפועל שלהם
הפוליטיקאים גונבים אותכם
התקשורת מפעילה מיסוך עשן
הבנקים משעבדים אותכם בחסות החוק
הפשע חוגג בחסות המשטרה
כל הנל עם חשבונות בנקים מפוצצים
אתם במינוס כספי תמידי או בכלא או עובדים בלי הפסקה או חולים

ואתם האזרחים שעוד לא השתחררתם מעבדות מקלידים במקלדת
במקום לשחרר את המדינה מעריצות ולדאוג לעתיד ילדכם
כמה פאטתי לחיות פה


אנחנו האוייב הכי גדול של עצמנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בלשן
חבר מתאריך 2.4.12
1620 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    14:27   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. זוהי הגלות... כך חיו אבותינו 2000 שנה, ואנו עדיין חיים באותה הגלות תחת שלטון לא יהודי  
בתגובה להודעה מספר 54
 
   למרות שהשליטים הם יהודים, סגנון השלטון הוא לא יהודי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש פתוח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.1.17
1621 הודעות, 10 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    06:39   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. פוליטיקאית קטנה שרוצה שיתייחסו אליה כמו לאלת הצדק והמוסר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   גועל נפש של אנשים מושחתים חסרי הגינות בסיסית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.9.17
2264 הודעות, 27 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    06:54   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. הכל כשר כי הציבור ''טועה''. גם מרדכי גילת שיקר ועשה מניפולציות כדי לכפות את דיעותיו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   החולניות על עם ישראל באמצעות התקשורת. המון חפים מפשע שעברו תחת ידיו הרעות, פוטרו מעבודתם ו/או נכלאו שווא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
14795 הודעות, 135 מדרגים, 244 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:03   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא קיימת חברה נורמלית בעולם שמקדמת עובד לפי תאריך לידה או קבלה לעבודה כפרמטר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   זו שיטה של אפליה בוטה רוויה בטפשות.
כל שצריך הוא לבטל את נוהג הסניוריטי המביש.
קלון שבכלל קיים נוהג כזה.


אין לי ארץ אחרת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמש בגבעון1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.11
2619 הודעות, 24 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:31   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. עכשיו זה המני טיים של איילת שקד.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
   אם אינה פועלת לשינוי המחטף הזה אזי היא שותפה לו!!
לא בעיה למצוא דרך משפטית טכנית להפוך את המצב שיתאים להחלטה המקורית.ויפה שעה אחת קודם.צעד כזה יציב את שקד צעד אחד קדימה כל מה שהיא בונה לעתידה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
15820 הודעות, 150 מדרגים, 296 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    07:37   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. מעניין לשמוע את תגובתה של הגברת שקד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
MadMax
חבר מתאריך 16.8.05
15295 הודעות
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    13:22   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. מזל שיש עיתונאי כמו ליבסקינד לחשוף את הרפש השקר והסחלה במערכת המשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 


אי שפיות: לעשות אותו דבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות/ אלברט אינשטיין


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
4602 הודעות, 66 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ' בסיון תשע''ח    14:34   03.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. אישה רקובה שעמדה בראש אירגון רקוב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות