אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #482355 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 482355      
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
16735 הודעות, 78 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:03   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לא שופטת את עצמה: אסתר חיות העבירה תיקי גישור לחברתה הילה גרסטל ואינה רואה בכך בעיה  

 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 23.06.18 בשעה 23:12 בברכה, ישראל_ק
 
נשיאת העליון העבירה 3 תיקים לידידתה, השופטת בדימוס, בשנה הראשונה שלה כמגשרת, והצביעה בוועדה לבחירת שופטים בעד מינוי העוזרת הקרובה שלה. בעייתי? לא, אם תשאלו אותה

    

קלמן ליבסקינד

זה אולי יישמע מצחיק, אבל להיות מושחת כשאתה מכהן כשר בממשלה, זה לא עניין פשוט כמו שזה נשמע לפעמים. שר שמבקש לסדר לחבר ילדות שלו להיות ספק העפרונות של המשרד, רק לשם דוגמה, צריך לשלוח אותו להגיש הצעה במסגרת מכרז, ואז להתפלל שהיא תהיה הטובה ביותר בעיניהם של היועץ המשפטי ושל ועדת המכרזים. 

יש שמורת טבע אחת במגזר הציבורי שכל זה לא קיים בה; שמורת טבע שבה אם אתה רוצה לסדר כסף לחבר שלך, אתה פשוט עושה את זה. לשמורה זו קוראים מערכת בתי המשפט. אי שבו מותר הכל, בלי מכרזים, בלי מנהל תקין, ובלי כל העניינים המעיקים הללו שנולדו כדי לעמוד על המשמר כנגד התנהגותם הלא ראויה של בני תמותה.

שופטי ישראל מחזיקים אצלם את האפשרות לחלק חבילות של כסף, בדמות עבודות שהם מוציאים מבית המשפט לידי מפרקים של חברות, לידי מומחים שמספקים חוות דעת מקצועיות, או כמו במקרה שלפנינו - לידי מגשרים העוסקים ביישוב סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט. בניגוד לשר, שחייב לעמוד בכללים נוקשים לפני שהוא מסדר עבודה למישהו מחוץ למשרד, בבית המשפט אין כלום מכל זה. שופט יכול להמליץ לצדדים להעביר את התיק שלהם לגישור אצל מי שבא לו. זה יכול להיות חבר שלו מהלימודים, זה יכול להיות קולגה שכיהן לצדו עד לפני חודש, וזה יכול להיות שכן שלו מהדירה ממול.

מגשרים, אגב, יכולים להיות שופטים בדימוס, אבל לא בהכרח. כמה מהמגשרים הבולטים בארץ הם עורכי דין פרטיים. הגישור, יש לדעת, מניב ערימה של כסף. מגשרים מבוקשים עשויים לקחת 2,500 שקלים לשעה. עשר שעות עבודה, בחישוב פשוט, שוות 25 אלף שקלים. 40 שעות עבוד - ושכר הטרחה גדל בעוד ספרה אחת. תיק גדול, שדורש הרבה זמן והרבה עבודה, עשוי לספק למגשר הכנסה נאה ביותר. 

אתר "נט המשפט", מערכת המידע לניהול בתי המשפט בישראל, מפרט באופן שקוף למדי, לפי חתכים, את מה שצריך ואפשר לדעת בכל מה שקשור לתיקים ששופטים מפנים לגישור. אפשר למצוא באתר את מספר התיקים שכל שופט מוציא לגישור, את זהות המגשרים המועדפים עליו, את היקף התיקים שהועברו לכל מגשר, וניתן גם להעמיק ולבדוק אם יש שופטים שמזרימים יותר עבודה - מסיבה כזאת או אחרת - למגשר מסוים. שקוף, אמרנו? לא לגמרי. 

מסתבר שהנהלת בתי המשפט טורחת לספק לנו נתונים על כל הגישורים שאליהם מפנים כל השופטים בכל הערכאות, למעט ערכאה אחת: בית המשפט העליון. אתם יכולים לדעת לאילו מומחים מפנה השופט רונן פיין מבית משפט השלום בקצרין. אתם יכולים לקרוא למי שולח השופט יוסף יוספי מבית הדין לעבודה באילת. אבל אין לכם שום דרך לדעת אל מי אוהבים להפנות נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות, וחבריה בבית המשפט הזה. למה? הנה לכם ההסבר הפנטסטי הזה, שנשלח אלי השבוע מהנהלת בתי המשפט: "בית המשפט העליון אינו מחובר ל'נט המשפט'. התיקים בבית המשפט העליון מנוהלים במערכת מחשוב שאינה מאפשרת לבצע את החיפוש המבוקש בלחיצת כפתור". 

הבנתם? המערכת "אינה מאפשרת". שופטי בית המשפט העליון מפזרים עבודות במיליונים לגורמים חיצוניים, ולא רק שהחלוקה הזאת מתבצעת ללא שום קריטריונים ברורים הכפופים לכללי המנהל התקין, אלא שאין לנו שום דרך לעקוב אחרי מה שהם עושים. במילים אחרות, להנהלת בתי המשפט היה חשוב מאוד להציג באתר שלה באופן שקוף את כל מה שעושה שופט השלום מגבעתיים או שופט בית הדין לעבודה מכפר סבא, אבל לא את מה שעושים 15 השופטים הבכירים שלנו. 

הנהלת בתי המשפט, תאמינו או לא, הציעה לי לעבור באתר האינטרנט שלה על כל אלפי פסקי הדין של העליון, אחד אחד, ולחפש בעצמי. נכון, מדובר בחיפוש סיזיפי וממושך, אבל בהיעדר נכונות של בית המשפט לספק את הנתונים, לא הייתה לי ברירה אלא ללקט שם נתונים כך, באופן הפרימיטיבי הזה. ובכן, תראו מה העלתה הבדיקה הזאת.


נשיאת בית המשפט המחוזי במחוז המרכז לשעבר, הילה גרסטל, היא חברה טובה של נשיאת בית המשפט העליון, אסתר חיות. השתיים אף גדלו באותה שכונה. לא מכבר נחשפנו לחברות מילדות הזאת בקשר לחקירת תיק 1270, שבה נחשדו ניר חפץ, בעבר יועץ התקשורת של בנימין נתניהו, והיועץ האסטרטגי אלי קמיר, ידידה של השופטת גרסטל, כי הציעו לגרסטל קידום לתפקיד היועצת המשפטית לממשלה בתמורה לסגירת תיק שרה נתניהו. גרסטל סיפרה על המקרה לחיות, חיות העידה על כך במשטרה, ובהודעה שפרסמה עם סיומה סיפרה כיצד פנתה אליה גרסטל, שאותה הגדירה בהודעה כ"חברתה". 

גרסטל הייתה שופטת מצוינת, היא סיימה את דרכה במערכת כנשיאה במחוזי, ובהמשך עמדה בראש נציבות הביקורת על מערך התביעה. בחודש יולי 2016 פרשה לחיים פרטיים והחלה לעסוק בגישור. גורמים שהופיעו בפניה מספרים ששילמו לה 2,300 שקל עבור שעת גישור. בדיקה של ההפניות לגישור בבית המשפט העליון העלתה שבשנה הראשונה של גרסטל כמגשרת, העבירה הנשיאה חיות בסך הכל שלושה תיקים להליך של גישור. כל השלושה הועברו לחברתה, השופטת גרסטל. חשוב להציב כאן הסתייגות קלה. כאמור, כיוון שהעליון לא היה מוכן לספק את הנתונים הללו בעצמו, ייתכן שתיק נוסף כזה או אחר נשמט בחיפוש שערכתי. ואולם, על הנתון הבולט כאן לא ניתן לחלוק: שלושה תיקים העבירה חיות לגרסטל בשנה הראשונה שלה כמגשרת. 

חיות, באמצעות דוברות הנהלת בתי המשפט, השיבה כך לשאלות שהפניתי אליה: "הנשיאה אינה סבורה כי קיימת בעייתיות בהפניית בעלי דין לגישור בפני שופטים בדימוס שצברו ניסיון רב־שנים ומומחיות על כס השיפוט ובכללם הנשיאה (בדימוס) גרסטל. זהותו של המגשר נקבעת לעתים ביוזמת הצדדים עצמם, ומכל מקום היא נקבעת תמיד בהסכמת הצדדים ועל דעתם". 

זו, בכל הכבוד, תגובה בעייתית. ראשית, משום שברשימת המגשרים יש מאות מגשרים טובים, ובסביבה שמתנהלת ללא קריטריונים ברורים ברור שאין להם שום סיכוי לקבל תיקים אם אינם מכירים מקרוב את השופטים. שנית, משום שאם תוציאו מהסיפור הזה את שמה של הנשיאה חיות ותשימו במקומו את השם "מירי רגב" או "אריה דרעי", והעובדות היו מלמדות שמי מהם העביר עבודות בלי מכרז לחבריו, שלוש שעות אחרי הפרסום הם היו מוצאים את עצמם בלהב 433. שלישית, נחמד מאוד שהמגשר נקבע רק בהסכמת הצדדים, אבל כשהנשיאה חיות שולחת את הצדדים אל חברתה, המשחק מתחיל מנקודת מוצא ברורה למדי. 

אפרופו תגובתה של הנשיאה, כדאי לקרוא היטב את הפרוטוקולים כדי להבין מי כאן בדיוק הציע לצדדים את שמה של גרסטל כמגשרת. במקרה הראשון הודגש: "הצדדים... לא הצליחו להגיע להסכמה באשר לזהות המגשר, אנו ממנים בזאת את הנשיאה (בדימוס) הילה גרסטל כמגשרת בתיק זה". במקרה השני: "בשלב זה קיבלו הצדדים את המלצתנו להעביר את בירור המחלוקות ביניהם להליך גישור בפני הנשיאה (בדימוס) הילה גרסטל". בשלישי: "המלצנו בפני הצדדים... לנסות ולהגיע להסכמות ביניהם במסגרת הליך גישור. בהמלצתנו הסכימו הצדדים לקיים הליך גישור בפני כב' הנשיאה (בדימוס) הילה גרסטל...". נדמה שהדברים ברורים. 

מנין כל זה נובע? נראה שממקום שבו לחלק מהשופטים יש תחושה שהמנגנון האנושי הטבעי, זה שעלול להביא להטיה לטובת חבר או מקורב או בן 
משפחה, אינו קיים אצלם, ואם הוא קיים, הם לבטח יידעו לנטרל אותו בנקל עד שלא ישפיע עליהם כלל. שר בממשלה שיטבול את ידיו בתחום שקשור במקורבו, ייחשד בהפרת אמונים. שופט? הוא מעל הדברים האלה. עליו אפשר לסמוך שיידע להתעלות על התכונות האנושיות הללו של פשוטי העם. 

# # #

הנה דוגמה. עו"ד ליאת בנמלך כיהנה במשך שבע שנים, מ־2005 עד 2012, כעוזרת המשפטית של השופטת חיות, וב־2012 מונתה לרשמת בבית המשפט העליון. לחיות, כמו לרוב השופטים, יש רשימת מניעויות. מדובר ברשימת אנשים שהשופט מצהיר מראש שיימנע מלעסוק בענייניהם, על שום קרבה מיוחדת שיש לו אליהם. הקרבה הגדולה בין חיות לבנמלך, ככל הנראה מעבר לקרבה רגילה בין שופטת לעוזרת המשפטית שלה לשעבר, הביאה את חיות להכניס לרשימת המניעויות שלה את בעלה של העוזרת המשפטית שלה לשעבר, עו"ד אסף בנמלך. עד כדי כך היה הקשר קרוב, כפי הנראה, שחיות מנעה את עצמה לא רק מעיסוק בענייניו של בנמלך עצמו, אלא בחרה שלא לדון כלל בתיקים שבהם הוא מופיע כמי שמייצג אחרים. עד סוף 2016 הופיע הבעל ברשימה של חיות, וזו נמנעה מלגעת בתיקים שבהם הוא קשור. 

ארבע פעמים רצופות ניסתה הרשמת בנמלך להתקדם לתפקיד שופטת שלום. ארבע פעמים רצופות עלה שמה בפני הוועדה לבחירת שופטים. בשלוש הפעמים הראשונות - בפברואר 2017, ביוני 2017, ובאוקטובר 2017 - לא הצליחה להיבחר. בפברואר 2018, בישיבה הראשונה של חיות כנשיאת בית המשפט העליון, זה קרה. השופטת חיות לא פסלה את עצמה וגם לא נמנעה מליטול חלק בהצבעה. חשוב להדגיש שאין בדברים כדי להעלות ולו טענה אחת בדבר התאמתה, כישרונה או יכולותיה של בנמלך לשרת כשופטת. רק עניין אחד יש פה: שאחרי שבנמלך כיהנה במשך שבע שנים כעוזרתה של חיות, ואחרי שחיות מנעה את עצמה לפחות ארבע שנים אחר כך מלדון בתיקיו של בעלה על רקע היכרותם, לא ברור כיצד לא ראתה הנשיאה בעיה לשבת בוועדה שעסקה בקידומה של בנמלך ואף לתמוך בקידום הזה בהרמת אצבעה. 

תגובת הנהלת בתי המשפט: "על פי הנוהל למניעת ניגוד עניינים של חברי הוועדה לבחירת שופטים אשר אושר במליאת הוועדה ביום 16 באוקטובר 2011, חבר ועדה מנוע מלדון בעניינו של אדם שהיה מצוי בקשרי עבודה הדוקים עמו או שיש לו יחסי ידידות הדוקים עמו, עד חלוף שנתיים מסיום הקשרים האמורים. השופטת ליאת בנמלך עבדה כעוזרת המשפטית של השופטת חיות (כתוארה אז) עד לחודש אוקטובר 2012 - שאז מונתה לכהונת רשמת של בית המשפט העליון. בהינתן הנוהל המפורט לעיל ובהתאם לו, לא הייתה כל מניעה לכך שהנשיאה חיות תשתתף בהצבעה על בחירתה". 

אחרי שקראתם על הנוהל הזה, אבקש מכם להניח אותו רגע אחד בצד ולשאול את עצמכם שתי שאלות. האחת, האם הקשר הקרוב בין הנשיאה למי שהייתה עוזרת שלה במשך שבע שנים נעלם אחרי שנתיים? האם הקשר הזה - שהביא את חיות להחליט עוד ארבע שנים אחרי שסיימה בנמלך להיות עוזרתה, כי היא לא מסוגלת לדון בניקיון כפיים בתיקים של בעלה של בנמלך - לא מציב כאן בעיה? ועוד משהו. נסו שוב אותו תרגיל והחליפו את השם אסתר חיות בסיפור הזה בשם של השר הקרוב ללבכם. האם מישהו היה מוכן לסלוח לאיוב קרא אילו היה מקדם את מי שהיה עוזרו הקרוב במשך שבע שנים, ומסביר אחר כך שכעבור שנתיים הקרבה שבינו לבין העוזר כבר אינה עושה לו כלום וכבר אינה משפיעה על שיקול דעתו? 

הנה עוד דוגמה. הנשיאה חיות היא חברה טובה של עמיתתה לבית המשפט העליון השופטת ענת ברון. מה זה חברה טובה? כשהוועדה לבחירת שופטים דנה בקידומה של ברון מבית המשפט המחוזי לעליון, בחרה חיות לפסול את עצמה מהדיון, ואף פורסמה עמדתה בנושא: "מיד משהתברר כי השופטת ענת ברון, שהיא חברתה הקרובה, נמנית עם המועמדים... הודיעה חיות... כי היא פוסלת עצמה מכל דיון במועמדותה של השופטת ברון ואינה מתכוונת להיות נוכחת בו". 

גם ברון, מצדה, החילה על עצמה כללי זהירות ראויים וציינה ברשימת המניעויות שלה, על רקע החברות עם חיות, כי לא תדון בעניינו של עו"ד דוד חיות, בעלה של הנשיאה. 

אלא שמשום מה, הקרבה הגדולה הזאת בין המשפחות לא הביאה את חיות לפסול את עצמה מלדון בערעורים על החלטותיה של ברון כשזו הייתה במחוזי, 
ובשורה ארוכה של תיקים חיות אף דנה לבדה ("דן יחיד") בבקשות לרשות ערעור על החלטות של חברתה הטובה. 

תגובת הנהלת בתי המשפט: "בערכאת הערעור נדון פסק הדין לגופו של עניין, ולא עניינו האישי של השופט שנתן אותו. לעומת זאת, הדיון בוועדה לבחירת שופטים בשאלת קידומו של שופט נוגע לשופט עצמו ולעתידו המקצועי. על כן אין מקום להשוואה בין דיונים בערכאת הערעור לדיונים בוועדה לבחירת שופטים. עוד ראוי לציין כי לא אחת קיבלה הנשיאה חיות ערעורים על פסקי דין שניתנו על ידי מי מהשופטות שצוינו". גם כאן, התגובה מחייבת תגובה. 

ראשית, משום שהטענה כי בערעור דנים ב"פסק הדין לגופו של עניין", ולא ב"עניינו האישי של השופט שנתן אותו", איננה אלא היתממות גדולה. האם באמת הנשיאה חיות מאמינה שלשופט לא אכפת שההחלטות שלו מתהפכות בערעור? האם היא באמת רוצה לשכנע אותנו ששופט שזה קורה לו, לא נפגע מזה? האם כשחיות וברון נפגשות, הן יכולות להתעלם מהעובדה שהאחת דנה בשאלה אם לקבל את הכרעתה של האחרת או לבטל אותה? 

אבל זה לא הכל. משום שעיון ברשימת המניעויות של השופטים בעליון מגלה שיש שופטים שההקפדה בעניינם גדולה יותר בתחום הזה מההקפדה אצל הנשיאה חיות. חנן מלצר, לדוגמה, מנוע מלטפל בתיקים שבהם מופיעים עורכי דין שעבדו במשרדו לפני למעלה מעשור, אף שגם הוא היה יכול לטעון שבשבתו כשופט הוא דן בסוגיה עצמה ולא בעורך הדין עצמו. אבל זה עוד כלום. רשימת המניעויות של השופטת ברון מגלה שהיא מונעת מעצמה לעסוק בתיקים שבהם בעל הדין הוא בית הדין האזורי בבאר שבע, רק משום שאחותה מכהנת שם כנשיאה. באילו מקרים יכול עניינו של בית הדין בבאר שבע להגיע לדיון בפני ברון? במקרה שבו מי שמפסיד בבית הדין האזורי מגיש ערעור לבית הדין הארצי, ואחרי שהוא מפסיד גם שם הוא עותר לבג"ץ בהיותו הערכאה האחרונה. ברון הייתה יכולה להחליט שהיא פוסלת את עצמה מדיון בערעורים על החלטות של אחותה, אבל היא בחרה שלא לעסוק גם בערעורים על פסקי דין של שופטים אחרים מבאר שבע, כאלה שאין לאחותה שום נגיעה אישית בהם ושההחלטה לגביהם אינה אמורה להזיז לאחותה. 

ואילו הנשיאה חיות מחזיקה בתפיסת עולם אחרת כלפי עצמה. מבחינתה, העובדה שעל כף המאזניים מונחת ההתלבטות אם להפוך את החלטתה של חברתה הטובה אינה סיבה מספקת כדי לפסול את עצמה. כך בערעורים על החלטותיה של ברון, וכך בערעורים על החלטותיה של השופטת גרסטל, שגם בהם ישבה אסתר חיות פעם אחר פעם ולא ראתה בזה בעיה.

http://m.maariv.co.il/journalists/Article-646974              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לאן שלא תביט, לעליון יש מאפיינים של דיקטטורה. רביב 23.06.18 23:06 1
     זה לא יקרה כל עוד כחלון בקואליציה וכל עוד לא יהיה שר משפטים תמים נאיבי וחלש כמו שקד אור דוד 23.06.18 23:15 9
         זה לא יקרה kanija 24.06.18 08:09 45
         ראש הממשלה איננו פחדן, אלא טמבל שאומר מול המצלמות ''אני השכפצ של בגצ'' יוסף כץ 24.06.18 08:30 47
     תוסיפו עוד אייטם ב'נטו' של כחלון, מאתרג הבגצ ומגינו (מעניין למה) יאצק 23.06.18 23:49 23
     כי חיות הנה בטרם תבוא אלהן המגשרת וסגרנו צופן 24.06.18 23:20 52
  תמיד ידעתי שבית המשפט זה שיא השחיתות השכל הישר 23.06.18 23:10 2
     אסתר שחיתות 2Cents 24.06.18 07:10 40
  כתבה חזקה של קלמן הפרטיזן 23.06.18 23:11 3
  כל עוד ביבי או שרים אחרים לא יצטטו את כתבותיו של ליבסקינד על חיות, דבר לא ידבק בה. lurker 23.06.18 23:11 4
     לא עלתה דרישה לפיטוריה מצד פוליטיקאים בפרשת מינוי היועמ''ש. ישראל_ק 23.06.18 23:17 11
         בדיוק. כל עוד השרים, ולא רק יריב לוין, לא יבינו שיש לנו כאן מלחמה על הבית ועל הציונות לא lurker 23.06.18 23:25 17
  רק לציין - ישיבת גישור ארוכה תזכה שופט בדימוס ב5000 דולר פרנסואה 23.06.18 23:13 5
  גועל נפש. מסדרת לה עשרות אלפי שקלים. דוקטור ספין 23.06.18 23:14 6
  חיות? הפרת אמונים? דודידו 23.06.18 23:14 7
  ריבונו, מה קורה בהיכל הצדק? mshi01 23.06.18 23:14 8
  שופטים הם סוג של אלים המסוגל להתעלות מעל לכל נגיעה אישית. יוסף 23.06.18 23:16 10
  קלמן כרגיל נותן לפנים, בלי הנחות עפרנח 23.06.18 23:19 12
  ולכן הם מרחיקים כל גורם שיפסיק להם את חגיגת הכסף,ותומכים באירגונים שיסיטו את האש raceway 23.06.18 23:20 13
  לפורום אפסים אהרון5 23.06.18 23:23 14
  תמיד כל כך מבעס לקרוא את הכתבות של קלמן ליבסקינד שמתעקש להוציא לנו את הראש מהחול davidcoh 23.06.18 23:25 15
  אני ממש מופתעת. שלהבת 23.06.18 23:25 16
  אין בזה שום חידוש. לפני 10 שנה שופטי העליון המליצו לי ללכת לגישור אצל השופט אנגלרד agolan 23.06.18 23:29 18
  אלא שגישור נעשה בהסכמת שני הצדדים FiReBall 23.06.18 23:33 19
     כשהשופט ממליץ, לא מתחילים איתו.. בבב 24.06.18 06:46 39
     לא הטענה אינה מגוכחת Dan-Am 24.06.18 08:49 49
  שאלוקים ישמור על קלמן Double Spanish 23.06.18 23:40 20
  כדי לתקן את בג''צ לא צריך D9, צריך הפגנות בלי סוף לדרישה של איזונים ובלמים על בג''צ barry white 23.06.18 23:43 21
  2 דפים אחרי המאמר של ליבסקינד יש את המאמר של שפטל תביא אותו גם ותבינו איך יורקים עלינו בני מרום 23.06.18 23:47 22
  ככה זה כשאת מעל החוק.. איילגולן 23.06.18 23:51 24
  מקום המשפט שם הרשע והפשע UnderTaker 23.06.18 23:52 25
  בקיצור אסתר חיות שחיתות liozc 23.06.18 23:54 26
     גרסטל שקיבלה את התיקים צדיקה? ויתכן שנאמר לה גם איך לפסוק?אני כבר מאמין עליהם הכל בני מרום 24.06.18 00:13 27
         לא מכיר אדם אחד בסביבתי שמאמין להם ובוטח בהם וזה מצב נורא ואיום UnderTaker 24.06.18 00:15 28
             עצוב כי לא נותר לנו אלא להתפלל וזו הרי נחמת ותקוות טיפשים ואומללים בני מרום 24.06.18 00:30 29
  עם כל הכבוד זה נשמע כמו שטויות Trop sensible 24.06.18 00:35 30
     קראת? שלוש תיקים מתוך שלוש. אחד לפחות לא בדיוק בהסכמת הצדדים liozc 24.06.18 05:39 35
     ראה תגובה 49 Dan-Am 24.06.18 08:52 50
  השאלה הכי חשובה: למה כשמדובר בשחיתות השופטים קלמן היחיד שחוקר? צללפון 24.06.18 00:35 31
     אז'נדה? בני מרום 24.06.18 00:39 32
  מי ישמור על השומרים? סמפו 24.06.18 01:08 33
  מערכת המשפט שמאלנית ורקובה pingi 24.06.18 01:19 34
     מה שקורה עם הגירושין. זה בשבילי משול לדם על הידיים Mr_Black 24.06.18 05:47 37
  אם בית המשפט זה שיא השחיתות Mr_Black 24.06.18 05:45 36
     זה יקרה בכל מוקד כוח בלי ביקורת אמיתית. liozc 24.06.18 06:02 38
  הגמל המשפטי לא רואה את הדבשת שלו. ש-עצמון 24.06.18 07:12 41
  אבוד אמון מוחלט בחלם 24.06.18 07:23 42
  וואו... קלמן התעלית. אני חושב שהגיעה השעה לאמא של ההפגנות... Zair 24.06.18 07:27 43
  קלמן שיחק אותה.. אלי הסיני 24.06.18 08:01 44
  נשמע כמו ארגון פשע חוקי דוד 24.06.18 08:17 46
  העליון נחשף לאט לאט כגוף יותר ויותר רקוב, דיקטטורי, מושחת ומנותק מסתנן החדשות 24.06.18 08:33 48
  את מי זה מפתיע? פלומה 24.06.18 08:53 51

   
   
רביב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
6751 הודעות, 61 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:06   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לאן שלא תביט, לעליון יש מאפיינים של דיקטטורה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כנראה שעוד לא הבשילו הביצים לשינוי פני העליון. בקרוב ...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
8574 הודעות, 106 מדרגים, 199 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:15   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. זה לא יקרה כל עוד כחלון בקואליציה וכל עוד לא יהיה שר משפטים תמים נאיבי וחלש כמו שקד  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ובלי ראש ממשלה פחדן ולא מענין אותו הנושא,,,


רַבִּ֥ים מַכְאוֹבִ֗ים לָרָ֫שָׁ֥ע וְהַבּוֹטֵ֥חַ בַּי-הוָ֑ה חֶ֝֗סֶד יְסוֹבְבֶֽנּוּ׃ (תהילים לב י)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kanija לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.14
3452 הודעות, 40 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:09   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. זה לא יקרה  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
אי אפשר להפיל דיקטטורה באמצעים דמוקרטים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
5076 הודעות, 29 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:30   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ראש הממשלה איננו פחדן, אלא טמבל שאומר מול המצלמות ''אני השכפצ של בגצ''  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


הכותב הוא פלשתיני-יהודי. (מי שאבותיו שכנו בארץ משכן קבע לפני 1917 נחשב פלשתיני)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
5766 הודעות, 65 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:49   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. תוסיפו עוד אייטם ב'נטו' של כחלון, מאתרג הבגצ ומגינו (מעניין למה)  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צופן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.7.14
2452 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    23:20   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. כי חיות הנה בטרם תבוא אלהן המגשרת וסגרנו  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


ISIS מלמדנו לשמוח על הורשת דרכם לישמעאל והפרדתה מיצחק


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השכל הישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
1228 הודעות, 8 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:10   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תמיד ידעתי שבית המשפט זה שיא השחיתות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עכשיו צצים מעט מהעובדות ולעניות דעתי זה רק קצה הקרחון
אין מנוס מלעשות כל שאפשר ולתקן את הנזק העצום בחסות ביהמ׳ש


לא הבישן למד,ולא הקפדן מלמד. רצונו של אדם ~ כבודו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
2Cents לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.13
6076 הודעות, 153 מדרגים, 304 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    07:10   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אסתר שחיתות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  


רות דוד ורונאל פישר עדיין חופשיים כי הם מאיימים להגיד את האמת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפרטיזן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.15
1238 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:11   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כתבה חזקה של קלמן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ואני רוצה לראות אותו דן בנושא הזה בתוכניתו ברשת ב׳.
לא חכמה גדולה להכניס את זה רק בטור דעה או ברוטר.
צריך להתעמת בזה עם כל הגורמים הרלוונטיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
17062 הודעות, 286 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:11   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כל עוד ביבי או שרים אחרים לא יצטטו את כתבותיו של ליבסקינד על חיות, דבר לא ידבק בה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
16735 הודעות, 78 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:17   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא עלתה דרישה לפיטוריה מצד פוליטיקאים בפרשת מינוי היועמ''ש.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
הפוליטיקאים אשמים במצב הזה באופן בלעדי.

חבורה של פחדנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
17062 הודעות, 286 מדרגים, 565 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:25   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. בדיוק. כל עוד השרים, ולא רק יריב לוין, לא יבינו שיש לנו כאן מלחמה על הבית ועל הציונות לא  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
נצליח לקדם פה את העניינים.

איראן זה לא חזות הכל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרנסואה
חבר מתאריך 23.6.14
584 הודעות
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:13   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רק לציין - ישיבת גישור ארוכה תזכה שופט בדימוס ב5000 דולר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוקטור ספין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.11
8367 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:14   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גועל נפש. מסדרת לה עשרות אלפי שקלים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מי יתעסק איתן ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4089 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:14   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. חיות? הפרת אמונים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא יכול להיות.

שופטת מכובדת.


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mshi01 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
2597 הודעות, 18 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:14   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ריבונו, מה קורה בהיכל הצדק?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.18
1186 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:16   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שופטים הם סוג של אלים המסוגל להתעלות מעל לכל נגיעה אישית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


מאחל ומייחל שיהיה היום- יום שמח לעם ישראל, לארץ ישראל וכל החפץ בטובתם באמת.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
7565 הודעות, 67 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:19   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. קלמן כרגיל נותן לפנים, בלי הנחות  
בתגובה להודעה מספר 0
 


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) http://bit.ly/ePZGIa http://bit.ly/fE2B54


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
22367 הודעות, 219 מדרגים, 435 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:20   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ולכן הם מרחיקים כל גורם שיפסיק להם את חגיגת הכסף,ותומכים באירגונים שיסיטו את האש  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מהשחיתות האמיתית בישראל,לבקבוקי מיחזור של אשת ראש הממשלה,וסיגרים/צוללות,ושאר חמוצים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
35836 הודעות, 172 מדרגים, 314 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:23   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לפורום אפסים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

נכבד את רצון הבוחר.
שרוצה ראש ממשלה חלש שלמד שכדי לשרוד הוא חייב להתרפס בפני האליטות החזקות.
נראה שלאחרונה הן לא התרשמו כל כך מזה...
המדינה הזו רקובה מן המסד עד הטפחות, אבל למה להיות מלפלפונים חמוצים?
בעוד כמה מאות שנים נעלה לדיון ציבורי את נושא תרבות השלטון.
אז נוכל לנקות את כל הזוהמה. עד אז כעדר של גלמים נמשיך לקטר...


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
davidcoh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
6272 הודעות, 53 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:25   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תמיד כל כך מבעס לקרוא את הכתבות של קלמן ליבסקינד שמתעקש להוציא לנו את הראש מהחול  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


https://rotter.net/forum/scoops1/439997.shtml#132


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלהבת
חבר מתאריך 3.7.14
9637 הודעות
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:25   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אני ממש מופתעת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


Magna est veritas et praevalebit


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
agolan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.10
1029 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:29   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אין בזה שום חידוש. לפני 10 שנה שופטי העליון המליצו לי ללכת לגישור אצל השופט אנגלרד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שהיה עמית שלהם בעליון. זה קורה כבר שנים רבות, וככה המערכת עובדת
גם בערכאות נמוכות יותר שופטים ממליצים על חברים שלהם וממנים אותם לתפקידים מטעם בתי המשפט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FiReBall לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.7.09
6049 הודעות, 34 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:33   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אלא שגישור נעשה בהסכמת שני הצדדים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא הסכים אחד - אותו מגשר לא יהיה. לכן הטענה על ספק העפרונות וחוסר במכרז מגוחכת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
8290 הודעות, 33 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    06:46   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. כשהשופט ממליץ, לא מתחילים איתו..  
בתגובה להודעה מספר 19
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dan-Am
חבר מתאריך 1.5.18
135 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:49   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. לא הטענה אינה מגוכחת  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
בעלי הדין לא יודעים על הקשר הקרוב בין השופט המציע למגשר שהוצע והבעייתיות היא שזהו אתנן כסף שמסדר/ת השופט/ת למי ממקורביהם. עכשיו מובנת הבעיתיות?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Double Spanish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.11.08
7010 הודעות, 117 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:40   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. שאלוקים ישמור על קלמן  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אני מתחיל לפחד עליו
הוא מרגיז יותר מדי אנשים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
barry white לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.12
14855 הודעות, 127 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:43   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כדי לתקן את בג''צ לא צריך D9, צריך הפגנות בלי סוף לדרישה של איזונים ובלמים על בג''צ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לדרוש מנגנוני בקרה על השופטים ושקיפות לעם. בנוסף, חייבים להכיל קוד אתי שיגובש ויוחל על כלל השופטים.


|----| "הוי ארצי מולדתי, את הולכת פייפן..."


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
4328 הודעות, 21 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:47   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. 2 דפים אחרי המאמר של ליבסקינד יש את המאמר של שפטל תביא אותו גם ותבינו איך יורקים עלינו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איילגולן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.16
3723 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:51   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ככה זה כשאת מעל החוק..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2146 הודעות
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:52   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. מקום המשפט שם הרשע והפשע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
4138 הודעות, 97 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י' בתמוז תשע''ח    23:54   23.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. בקיצור אסתר חיות שחיתות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
4328 הודעות, 21 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:13   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. גרסטל שקיבלה את התיקים צדיקה? ויתכן שנאמר לה גם איך לפסוק?אני כבר מאמין עליהם הכל  
בתגובה להודעה מספר 26
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2146 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:15   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. לא מכיר אדם אחד בסביבתי שמאמין להם ובוטח בהם וזה מצב נורא ואיום  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
4328 הודעות, 21 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:30   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. עצוב כי לא נותר לנו אלא להתפלל וזו הרי נחמת ותקוות טיפשים ואומללים  
בתגובה להודעה מספר 28
 
  
ביני לביני אני חושב שהעיתונאים והפרשנים הם יותר גרועים מהשופטים ומהפוליטיקאים כי הם משתיקי האמת
אמר לי פעם צלם טלביזיה שאם הוא יספר את מה שהוא יודע על שועי הארץ למיניהם אנשים יפקחו עיניים
והמדינה תתמוטט כי סיאוב כזה עמוק שאנו שורים בו, לא ניתן לתקן ולשנות
חייבים להרוס הכל כדי לבנות מחדש
והחוק שידו במעל לא יאשר זאת כמובן בסיוע העיתונות....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Trop sensible לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.17
1942 הודעות, 39 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:35   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. עם כל הכבוד זה נשמע כמו שטויות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גישור מחייב את הסכמת הצדדים ואם הם לא רוצים, הם לא יתגשרו אצל גרסטל.

אין שום פסול בכך שחיות חושבת שתיק מסויים יכול להסגר (זה גישור. לא בוררות) אצל גרסטל והצדדים יכולים לא לקבל את זה. בכלל, בבימ"ש עליון לא יפנו תיק שכבר מגיע אליהם לעו"ד קטן, ברור שזה ילך לשופטים בדימוס שלדעתם יכולים לגשר על המחלוקות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
4138 הודעות, 97 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    05:39   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. קראת? שלוש תיקים מתוך שלוש. אחד לפחות לא בדיוק בהסכמת הצדדים  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dan-Am
חבר מתאריך 1.5.18
135 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:52   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ראה תגובה 49  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
וודאי שבעייתי ואין כל קשר לצדדים המתדיינים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
3265 הודעות, 30 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:35   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. השאלה הכי חשובה: למה כשמדובר בשחיתות השופטים קלמן היחיד שחוקר?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
האם דרוקר לא מסוגל לבצע תחקירים כאלה? למה כל התחקירנים שמסוגלים לספר לנו על חמגשיות, ריהוט ישן ובלבולי מוח אחרים מדרגת עוזר שר ועד לראש הממשלה נהיים עיוורים לשחיתות כשמדטבר בצמרת הרשות השופטת? אתם יכולים לנחש לבד למה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
4328 הודעות, 21 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    00:39   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אז'נדה?  
בתגובה להודעה מספר 31
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
7131 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    01:08   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. מי ישמור על השומרים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pingi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.9.14
3499 הודעות, 19 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    01:19   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מערכת המשפט שמאלנית ורקובה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וגם פמיניסטית בטירוף בנושאי גירושין.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr_Black לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.2.18
1238 הודעות, 12 מדרגים, 21 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    05:47   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מה שקורה עם הגירושין. זה בשבילי משול לדם על הידיים  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
לאותו שופט שאחראי לכל גבר שהתאבד בעיצומו של הליך גירושין.
וזה רק משמיעת סיפורים ללא ידע אישי .... לא יכול להיות שכל כמה זמן נשמע על בן אדם שהתאבד והמדינה לא תעשה כלום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr_Black לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.2.18
1238 הודעות, 12 מדרגים, 21 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    05:45   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אם בית המשפט זה שיא השחיתות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מה יכול להיות גורם ניטרלי במדינה הזאת שאפשר לפנות אליו ללא אינטרסים ושוחד ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
4138 הודעות, 97 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    06:02   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. זה יקרה בכל מוקד כוח בלי ביקורת אמיתית.  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
23941 הודעות, 123 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    07:12   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. הגמל המשפטי לא רואה את הדבשת שלו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


צה"ל מסייע למחבלי חמאס לא להיפגע-"ככה לא בונים הרתעה,ככה בונים תבוסה"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8244 הודעות, 41 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    07:23   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. אבוד אמון מוחלט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יש כאן עניין של איזונים ובלמים בין הרשות המחוקקת לשופטת.
אל תיגעו בי אני לא אגע בך, אחרת אגדע את ידייך.


צה''ל נמצא דרך קבע בשני מצבים: מלחמה או הכנה למלחמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
1065 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    07:27   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. וואו... קלמן התעלית. אני חושב שהגיעה השעה לאמא של ההפגנות...  
בתגובה להודעה מספר 0
 

הורסים לנו את הדמוקרטיה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלי הסיני
חבר מתאריך 2.11.16
528 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:01   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. קלמן שיחק אותה..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דוד
חבר מתאריך 4.4.02
8126 הודעות
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:17   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. נשמע כמו ארגון פשע חוקי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
3350 הודעות, 31 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:33   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. העליון נחשף לאט לאט כגוף יותר ויותר רקוב, דיקטטורי, מושחת ומנותק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
36038 הודעות, 122 מדרגים, 229 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''א בתמוז תשע''ח    08:53   24.06.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. את מי זה מפתיע?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שופטי בגץ הוציאו פסק הלכה שאומר, תלות וניגוד עניינים המקלקלים את השורה מותר???
https://rotter.net/forum/scoops1/365154.shtml

ומב בין הלכה ומעשים כשזה נוגע לבית המשפט?...


בשנת 2016 אמר אהרון ברק ...- '
'בית המשפט העליון הוא משפחה, אי־אפשר להכניס מישהו שאיננו חלק ממנה'...
אות הלכה שנפסקה בבג"ץ ולפיה:
"הראיה ... מינוי קרובי משפחה רבים בגוף ציבורי עלול ליצור תלות וניגוד עניינים המקלקלים את השורה....לא עומד ברף שהוא מציב לכלל הציבו.

נורמות והלכות שלא זוכות לביטוי
בקרב מינוי שופטים למקורביהם .... אצלם חבר מביא חבר...פתאום לא בעייתי.

כשרואים את רשימות הקשרים וזו רשימה חלקית.

ואחר כך שואלים איפה מתחילה השחיתות ואיפה נפסקת הדמוקרטיה.


כל עוד הציבור שותק השחיתות לא תפרה.


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות