אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #486181 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 486181      
tushi
חבר מתאריך 4.5.18
430 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:09   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חשיפת אתר מידה: המשטרה מטייחת את נתוני פשיעת המסתננים  

 
  
המשטרה מסרבת לחשוף לציבור מידע על שיעורי הפשיעה בקרב המסתננים הבלתי-חוקיים, מחשש להתפרצויות אלימות ו”פגיעה ברגשותיהם”. נתוני עבר מוכיחים: המסתננים מסוכנים לציבור

משטרת ישראל מסתירה מהציבור את נתוני פשיעת המסתננים. הנימוק: הפרסום עלול “לפגוע ברגשות” המסתננים ואף להוביל להתפרצות אלימה מצדם וכנגדם, עד לכדי “פגיעה בביטחון המדינה”. הסתרת הנתונים נשענת על מדיניות סדורה שמנהיג המפכ”ל רוני אלשיך לפיה אין לחשוף בפני הציבור נתוני פשיעה מסוימים מחשש ל”תיוג אוכלוסיות”.

לפני תקופת אלשיך המשטרה דווקא נהגה בשקיפות ומסרה את נתוני פשיעת המסתננים. בהמשך הכתבה יובאו לראשונה נתונים אלו, המתייחסים לשנים קודמות, ומהם עולה באופן חד-משמעי כי המסתננים פושעים במאות אחוזים יותר מחלקם באוכלוסייה.

הסירוב הנוכחי של המשטרה למסור את נתוני פשיעת המסתננים ניתן במענה לבקשת חופש מידע מטעם ‘המרכז למדיניות הגירה ישראלית’. בתשובתה מאשרת המשטרה כי נתוני הפשיעה של המסתננים אכן נמצאים ברשותה, אך הם שמורים “לצרכים פנים-משטרתיים” ונאסרים לפרסום. “כאשר נתונים מסוג זה מתייחסים לשסעים בחברה הישראלית”, טוענים במשטרה, “הם עלולים להוביל לתיוג אוכלוסיות בהיבטי פשיעה ולפגיעה ברגשותיהן של אוכלוסיות שונות”.

כלומר, המשטרה הופכת את היוצרות ומבקשת להגן על “רגשות” התוקפן, קרי אוכלוסיית המסתננים, מפני קורבנות אלימות המסתננים – ישראלים ומסתננים כאחד. המשטרה גם החליטה על דעת עצמה להכליל את אוכלוסיית המסתננים הבלתי-חוקיים מאפריקה כחלק בלתי נפרד מ”החברה הישראלית”. מדובר בהמשך ישיר להחלטה להציב בדרום תל אביב שוטרים דוברי תיגרינית, השפה הרשמית של אריתראה, בנימוק כי “האנשים קיימים והם פה, צריך לספק להם שירותים”.

ב’מרכז למדיניות הגירה’ שהגישו את בקשת חופש המידע מבקרים בחריפות את מדיניות הטיוח של המשטרה: “האינטרס הציבורי הממשי גובר על כל פגיעה תאורטית ב’רגשות’ של מסתננים לא חוקיים ואם יש חשש להפרות סדר, אז שהמשטרה תעשה את תפקידה על סמך נתונים אמינים”, אומר ל’מידה’ יונתן יעקובוביץ’, מנהל הפעילות של המרכז. לדבריו הנתונים שמסתירה המשטרה “קריטיים על מנת להקצות משאבים, שוטרים ומאמצי חקירה לאוכלוסיית המסתננים. הנתונים קריטיים גם עבור דייני בתי הדין למשמורת שדנים במסוכנות של מסתננים ושופטי בתי משפט שמפחיתים בהיקף התופעה של פשיעת מסתננים”.

המשטרה משקרת?
מלבד טיוח נתונים עולה חשש כבד כי תשובת המשטרה ל’מרכז למדיניות הגירה’ גם חוטאת לאמת. במשטרה נימקו את מדיניותם שלא לחשוף את נתוני פשיעת המסתננים בכך שעצם הפרסום עלול לגרור אחריו “פגיעה בשלום הציבור ובטחונו”.

במשטרה לא הסתפקו בהפרחת חשש תאורטי אלא טענו במפורש כי חשש זה מבוסס על “ניסיון העבר”. כלומר לטענת המשטרה קיים תקדים לפיו פרסום נתוני פשיעה של קבוצת אוכלוסייה מסוימת גרר אחריו מעשי אלימות. לכן, מסבירה המשטרה, יש יסוד סביר להניח כי גם חשיפת נתוני פשיעת המסתננים תוביל להתפרצות אלימה מצד המסתננים – או לחלופין כנגדם.

אתר ‘מידה’ פנה למשטרה על מנת שתשפוך אור אודות אותו “ניסיון עבר” אלים, ותספק דוגמאות למקרי עבר בהם פרסום נתוני פשיעה גרר אחריו אלימות. בתגובתה, התחמקה המשטרה מלהשיב ישירות לשאלתנו – כלומר בניגוד להודעתה המוקדמת, למשטרה אין כל בסיס עובדתי להישען עליו בבואה להסתיר מהציבור את נתוני שיעור הפשיעה בקרב אוכלוסיית המסתננים הבלתי-חוקיים.

האלימות גואה, התירוצים מופרכים
הטיוח חמור במיוחד לאור העלייה התלולה במקרי האלימות מצד המסתננים בשנה האחרונה. “חיינו בסכנה”, זועקים תושבי דרום תל אביב שנאלצים מדי יום להתמודד עם תופעות אלימות דוגמת קרבות רחוב בין מסתננים לאור יום, שוד אלים, מעשים מגונים והשלכת אבנים לעבר בתיהם של פעילים למען הרחקת המסתננים. בשבוע שעבר נדקרה אחות בבית חולים בבאר יעקב על ידי מטופל מסתנן. מצבה של האחות הדרדר לאחרונה ומוגדר כעת “קשה”.

לנוכח התגברות האלימות, גם במשטרה נאלצו להודות כי ניכרת עלייה בממדי הפשיעה מקרב המסתננים הבלתי חוקיים, בעיקר בדרום תל-אביב. אך במקום לבצע צעד נוסף ולחשוף בפני הציבור את היקף התופעה, במשטרה מאמצים רטוריקה פרוגרסיבית על מנת לתרץ את הסתרת הנתונים: “המשטרה נדרשת לאיזון מתמיד בין זכות הציבור לדעת הכל וערך השקיפות, לבין שמירה על צנעת הפרט ועל רגשות הציבור כולו”, נמסר בתשובת המשטרה לבקשת חופש המידע.

בנוסף, במשטרה טוענים כי חשיפת ממדי פשיעת המסתננים עלולה “לספק אינדיקציה באשר לפעילות משטרת ישראל” ובכך “לפגום ביעילות עבודתה” של המשטרה. מדובר על פניו בהסבר בלתי מתקבל על הדעת היוצא מנקודת הנחה כי המשטרה מצליחה לשמור את המסתננים בעלטה בנוגע לפריסה הגיאוגרפית של השוטרים – ואם חלילה יתפרסמו נתוני הפשיעה ייחשף הסוד הכמוס היכן ממקדת המשטרה פעילותה.

כמו כן, הנתונים המבוקשים בבקשת חופש המידע מתייחסים לשנים קודמות, ולא לתקופה הנוכחית, כך שהנימוק כי חשיפת הנתונים בנוגע לעשור האחרון “תספק אינדיקציה” באשר לפעילות המשטרה בימים אלו אינו רלוונטי.

הטיוח נכשל
הסירוב לחשוף את נתוני הפשיעה של המסתננים מהווה המשך ישיר למדיניות משטרתית להסתיר ולסלף נתוני פשיעה מטעמים של “תיוג אוכלוסיות”.

מדיניות הטיוח נולדה בתקופתו של המפכ”ל הנוכחי רוני אלשיך: בפברואר 2017 חשפנו ב’מידה’ כי המשטרה מתחמקת מהשאלה כמה יהודיות נפגעו מינית על ידי ערבים. זמן קצר לאחר מכן הודתה המשטרה באופן רשמי כי היא נמנעת מלספק נתוני עבירות מין על רקע לאומני בנימוקים מעולם הפוליטיקלי-קורקט. בסוף השנה החולפת פורסם באתר ‘וואלה’ כי המשטרה נמנעת מלספק נתונים על אלימות במשפחה בקרב עולים חדשים ותקיפת שוטרים מצד אוכלוסיית יוצאי אתיופיה.

כעת מדיניות הטיוח תקפה גם לפשיעת מסתננים – סוגייה בעלת חשיבות לאומית מן המעלה הראשונה.

קודם לכהונתו של אלשיך המשטרה דווקא הייתה מוכנה להישיר מבט למציאות ולספר לציבור הישראלי על ממדי פשיעת המסתננים: נתונים שמתפרסמים כאן לראשונה מספקים הוכחה חותכת לכך שהמסתננים מסוכנים ואלימים יותר, בפער עצום לעומת האוכלוסייה הכללית. הנתונים מבוססים על מחקר של ‘המרכז למדיניות הגירה ישראלית’, ונוגעים להיקפי הפשיעה בשנת 2012. לאור מדיניות ההסתרה הנוכחית של המשטרה מדובר בנתונים העדכניים ביותר שחשופים כיום לציבור.

נתונים אלו מפריכים את דו”ח מרכז המחקר והמידע של הכנסת משנת 2010, בו נטען כי שיעורי הפשיעה בקרב מסתננים נמוכים מאלו של כלל האוכלוסייה. ב’מידה’ פורסם בעבר כי ה’מחקר’ של הכנסת שגוי ומחבר הדו”ח אף הועבר מתפקידו, אך תומכי המסתננים ממשיכים להדהד את ממצאיו השגויים ואפילו שופטי בג”ץ ציטטו מתוך הדו”ח בפסק דין לעתירה של ארגוני שמאל קיצוני.

אונסים יותר מפי 4 מהאוכלוסייה הכללית
ממצאי הדו”ח של 2012 קובעים באופן חד משמעי כי שיעורי הפשיעה בעבירות אלימות – מין, תקיפה ורכוש – גבוהים בקרב מסתננים בצורה משמעותית, לעתים בשיעורים של אלף אחוז ומעלה לעומת כלל האוכלוסייה.

כך למשל, בעבירת “קטטה והפרעה ברחובות” מספר העבירות לאלף איש בקרב אוכלוסיית המסתננים עמד על 1.24, לעומת 0.34 באוכלוסייה הכללית – כלומר שיעור השתתפותם של המסתננים בעבירה זו גבוה ב-260%. בעבירות תקיפה המסתננים פושעים בשיעור הגבוה ב-77% לעומת יתר האוכלוסייה, ובעבירות רכוש פי 2.4. שיעור כמות התיקים בחשד לגניבה שנפתחו כנגד מסתננים גבוה בכ-170% לעומת אזרחי ישראל וזרים שאינם מסתננים.

בתחום עבירות המין המסתננים מסוכנים פי 3.4 יותר מכלל האוכלוסייה. בעבירת מעשה מגונה בפומבי – חשיפת איבר המין או עיסוק בפעילות מינית אחרת בציבור ללא הסכמת הקורבן – מדובר על פער של 450%. בעבירת מעשה מגונה בכוח – הנושאת בחובה גם הפעלת אלימות פיסית או לחץ נפשי כלפי הקורבן – המסתננים פושעים פי 3.3 לעומת האוכלוסייה הכללית. בעבירת המין החמורה ביותר, אינוס בכוח או באיומים שדינה עד 16 שנות מאסר, שיעור השתתפותם של המסתננים גבוה ב-330% מאשר בקרב האוכלוסייה הכללית.

שיעור עבירות מין נבחרות לאלף איש, מסתננים לעומת כלל האוכלוסייה:

הנתון הדרמטי ביותר נוגע לביצוע מעשי שוד. מספר עבירות השוד לאלף איש בקרב אוכלוסיית המסתננים עמד על 0.96, לעומת 0.076 בלבד בקרב כלל האוכלוסייה. במילים אחרות, שיעור השתתפותם של המסתננים בעבירת שוד גדול פי 12.6 או 1,160% (!) מאשר בקרב אזרחי ישראל וזרים שאינם מסתננים. בעבירת ‘שוד בנסיבות מחמירות’ – הכוללת שוד מזוין, פגיעה פיזית בקורבן או שוד מרובה-משתתפים – נמצא כי שיעור השתתפותם של המסתננים גבוה כמעט ב-800% לעומת כלל האוכלוסייה. העונש המקסימלי לעבירה זו יכול להגיע עד ל-20 שנות מאסר.

שיעור עבירות שוד ושוד בנסיבות חמורות לאלף איש, מסתננים לעומת כלל האוכלוסייה:

שיעור הגברים הצעירים בקרב המסתננים עמד ב-2012 על 85%, ולכן באופן טבעי רמת הפשיעה באוכלוסייה שכזו תהיה גבוהה יותר מאוכלוסייה בעלת פילוח דמוגרפי נורמלי, הכוללת ילדים, נשים וזקנים.

עם זאת מדובר בפערים תהומיים שאינם יכולים להיות מוסברים רק בדמוגרפיה אלא בעיקר בסיבות תרבותיות, בראשן נורמות שמירת החוק באריתריאה וסודאן מהן מגיעים רוב מוחלט מן המסתננים, ויתכן כי גם בחוסר היכולת של המשטרה לאכוף את החוק בדרום תל-אביב.

בהסברים הללו אין בכדי לנחם או להקל על סבלם של תושבי דרום תל-אביב ואזרחים מאזורים אחרים בהם מתגוררת אוכלוסייה גדולה של מסתננים. במקביל, נראה כי למשטרה אין כלל בעייה להפעיל יד קשה דווקא נגד תושבי השכונות המוחים נגד תופעת המסתננים, והיא לא מהססת לעצור נשים מבוגרות, לאיים על אחרים במעצר ולעמוד מנגד בזמן שתושבי השכונות סופגים גידופים ואיומים.

הסטטיסטיקות עושות חסד עם המסתננים
המספרים המתפרסמים כאן מדהימים בחומרתם, אך למעשה המחקר עושה חסד עם המסתננים ובפועל ממדי הפשיעה חמורים יותר. הסיבה: חלק נכבד מפשעי המסתננים כלל לא מדווחים או שאינם נכללים בסטטיסטיקות הרשמיות. “קשה לנו מאוד לבוא ולהראות את המציאות הקיימת”, הודה בתופעה מפקד תחנת לוינסקי לשעבר, רב-פקד ארז קעטבי. לדבריו “אני לא מצביע אם אוכלוסייה עבריינית או לא, ממש לא, אני מדבר על עובדות”.

קעטבי, שכינה את אזור לוינסקי בדרום תל-אביב “עיר הזרים”, הסביר כי תיקים רבים מסווגים כ”עבירות שבהן העבריין לא נודע” (על”ן) על אף שהמתלונן טען במפורש כי העבירה בוצעה על ידי מסתנן. כך תיאר קעטבי את התופעה במסגרת דיון בכנסת בנושא המסתננים במרץ 2012:

“לצורך העניין חטפו למישהי את התיק, שדדו אותה והיא אומרת שסודני או אריתראי שדד אותה. למה המשטרה לא יכולה להגיד את זה? כי יכול להיות ש(העבריין הוא) גם בחור אתיופי או כהה עור אחר. מאחר והבחור הזה לא נתפס, אז מבחינתנו זה ‘עבריין לא נודע’ ואנחנו לא יכולים להצביע על זה כעובדה”

קעבי הודה כי תיקי העל”ן הם רובם ככולם תיקים בהם העבריין הוא מסתנן: “באזור של תחנת שרת יש 50 אלף זרים, המקבץ הכי גדול בארץ של אפריקאים, ולכן קשה לנו מאוד לכמת את זה בנתונים, ופה אנחנו מדברים כאן רק על עבירות של שוד”, הסביר.

מפקד תחנת לוינסקי סיפר לחברי הכנסת כיצד ניסה לפצח את סוגיית העל”נים: הוא דגם 148 תיקים של עבירות שוד בתקופה של שמונה חודשים (ספטמבר 2010 – אפריל 2011), מתוכם נעצרו רק 25 איש. כל העצורים היו מסתננים מאריתריאה או סודאן.

109 תיקים, מעל ל-73% מכלל התיקים שנדגמו, נותרו בלתי מפוענחים. בתום הבדיקה גילתה המשטרה כי בכלל התיקים שלא פוענחו “הקורבנות אומרים שמי ששדדו אותם היו סודנים או אריתריאים”. למרות הודאה זו מצד הקורבנות העבריין בתיקים אלו סווג כ”לא נודע”.

במילים אחרות, מבין 148 תיקי שוד שבכולם העבריין הוא כנראה מסתנן, רק 27% הוגדרו בסטטיסטיקה הרשמית של המשטרה כעבריינות מסתננים. היתר, כמעט שלושה רבעים מהתיקים, סווגו כ”עבריין לא נודע” על אף שגם במשטרה יודעים את זהות העבריינים: מסתננים מסודאן או אריתריאה.

המשמעות של הנתונים האלה חשובים כשמנסים לאמוד את היקף פשיעת המסתננים, משום שכשמדובר ב”עבריין לא נודע”, העבירה לא מסווגת בספרים כעבירה שבוצעה על ידי מסתננים. לכן אפילו הנתונים החמורים שהובאו מעלה לא מכסים את כל היקף התופעה.

נשים אריתריאיות מוכות על ידי בני זוגן
מלבד דברי התוכחה של קעטבי קיימות אינדיקציות נוספות לכך שעבריינות מסתננים לא מדווחת במלואה למשטרה. כפי שפרסמנו ב’מידה’, המשטרה הודתה בעבר כי חמישית מתושבי דרום תל אביב שטענו כי נפלו קורבן לפשע לא הגישו תלונה למשטרה – בעיקר מכיוון שהם אינם מאמינים ביכולתה של המשטרה לטפל בבעיה.

קשר השתיקה תקף גם בתוך אוכלוסיית המסתננים. נתונים שמפרסמים כאן לראשונה מלמדים כי נשים מסתננות נופלות בהמוניהן קורבן לאלימות מצד בני זוגן – אך במרבית המקרים הרשויות לא מודעות לכך. מחקר של ארגון ‘א.ס.ף’ (ארגון סיוע לפליטים) בקרב נשים אריתריאיות מלמד כי 60% מהן “סיפרו שחוו אלימות פיסית ואיומים מצד בן הזוג לשעבר”. רבות מהן נופלות קורבן ל”אלימות יומיומית מצד בן זוגן”.

כאמור נתונים מדהימים אלו מגיעים לרשויות באופן חלקי ביותר, אם בכלל, מאחר שהנשים המותקפות נמנעות מלהתלונן במשטרה נגד הגברים המכים. הנימוק: “חלקן חוששות מביקורת או נידוי מהקהילה אם יתלוננו נגד בן הזוג האלים”. קיים גם מניע כלכלי לאי-הדיווח, דוגמת החשש כי הגבר המכה יישלח לכלא ובכך תיפגע פרנסת המשפחה.

ההתעמרות מחמירה אף יותר כשמדובר במסתננים מקהילת הלהט”ב. לפי המסמך מסתננות טרנסג’נדריות “מוקעות ונתונות בסכנה לפגיעה פיזית אף מקהילתן בשל זהותן המגדרית, ובשל סטיגמות ודעות קדומות השגורות בארצות מוצאן”.

וכך, בעוד פשעים רבים של המסתננים כלל לא מדווחים, המשטרה מוסיפה חטא על פשע ומונעת מהציבור להיחשף לנתוני הפשיעה שכן ידועים לרשויות החוק והאכיפה.

התנהלות המשטרה מובילה למסקנה עגומה וקשה: במקום להישיר מבט למציאות ולבצע עבודתה, משטרת ישראל נסחטת באיומים על ידי המסתננים ומפקירה את אזרחי ישראל וקורבנות המסתננים לחסדי גנבי גבול אלימים.

תגובות
מהמרכז למדיניות הגירה ישראלית נמסר: “לנתוני הפשיעה חשיבות מכרעת עבור אזרחי ישראל ותושבי דרום תל אביב בפרט. הצעד הראשון בטיפול בכל בעיה הוא הכרה בקיומו, והעלמת הנתונים לא מאפשרת למקבלי ההחלטות להתמודד אתה. הנתונים קריטיים על מנת להקצות משאבים, שוטרים ומאמצי חקירה לאוכלוסייה זו ואם צריך גם נהלים וחקיקה מתאימים שיתנו מענה הולם.

הנתונים קריטיים גם עבור דייני בתי הדין למשמורת שדנים במסוכנות של מסתננים ושופטי בתי משפט בהליכים פליליים שמפחיתים בהיקף התופעה ובאתגרים הייחודיים שאוכלוסייה זו מציבה לגורמי האכיפה, בין היתר כיוון שרף הענישה הפלילי לא מספיק אפקטיבי במקרה של מסתננים שאין להם מחויבות כללית, עבודה מסודרת, משפחה או כתובת קבועה בישראל.

אין כל ספק שהאינטרס הציבורי הממשי גובר כאן על כל פגיעה תאורטית ב”רגשות” של אוכלוסייה כזו או אחרת, בוודאי של מסתננים לא חוקיים ואם יש חשש להפרות סדר, אז שהמשטרה תעשה את תפקידה, על סמך נתונים אמינים כמובן”.

ממשטרת ישראל נמסר: “מדי יום, בהתאם לחוק חופש המידע, משטרת ישראל מוסרת מידע ונתונים שונים הקשורים לפעילות המשטרה. המשטרה מוסרת נתונים בפילוחים מגוונים: לפי סוגי עבירות, טריטוריה (בחתך ארצי לפי מחוזות, מרחבים, תחנות וערים), לפי גיל, לפי מין, בחתך של ישראלים/זרים, בחתך של יהודים/לא יהודים ועוד.

לצד האמור יש לזכור כי משטרת ישראל כגוף חוקר ואוכף חוק בישראל, עוסקת פעמים רבות בעצבים החשופים של החברה הישראלית, ומטבע הדברים נדרשת לאיזון מתמיד בין זכות הציבור לדעת הכל וערך השקיפות, לבין שמירה על צנעת הפרט ועל רגשות הציבור כולו. לכן, משטרת ישראל לא מוסרת נתונים שיש בהם חשש לתיוג אוכלוסיות, חשיפת מיקוד פעילות המשטרה ופגיעה בפרטיות שעלולה לנבוע ממסירת נתונים הנוגעים לתא שטח קטן וכל פילוח אחר שעומד בניגוד לחוק.

מעבר לכך ולאחר בחינה מעמיקה, מצאה המשטרה כי כאשר הנתונים המבוקשים מתייחסים לשסעים בחברה הישראלית- מסירתם עלולה להוביל לתיוג אוכלוסיות בהיבטי פשיעה ולפגיעה ברגשותיהן. במקרים מסוימים תיוג זה אף עלול לגרור פגיעה בשלום הציבור ובטחונו כתוצאה מתגובות האוכלוסייה הרלוונטית לתיוגה או לפגיעה של אחרים בה, ומענה ברוח זו עם נתונים שניתן היה למסור אמנם נמסרו לפונה.

נציין כי מדי שנה מטפלת המשטרה במאות בקשות לקבלת נתונים בעיקר באמצעות חופש המידע, תוך מתן מידע ונתונים רבים ומגוונים ביעילות ובשקיפות, ולראייה בשנת 2017 זכתה יחידת חופש המידע של המשטרה בפרס שרת המשפטים לשקיפות שלטונית – דבר המעיד יותר מכל על פעילותה.

עשייה זו, מצטרפת למגוון פרסומים יזומים של נתוני ותוצרי הפעילות המשטרתית. כל אלו מלמדים יותר מכל על מידת השקיפות והנגשת המידע המשטרתי לציבור, זאת לצד הימנעות מפגיעה באדם או באוכלוסייה מכוח האחריות הציבורית הכבדה המוטלת על כתפיה של משטרת ישראל”.

https://mida.org.il/2018/07/11/אלשיך-מפקיר-את-דרום-תא-המשטרה-מטייחת-א/              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כמה לא מפתיע לצערי שדה יער 11.07.18 11:12 1
     וזה רק ההתחלה.. בן חור 11.07.18 11:34 10
         לסיכום המסתננים אונסים יותר מפי 4 מהאוכלוסייה הכללית דודידו 11.07.18 15:55 36
     אבל מכעיס שהמפכ''ל משקר לציבור בעיניים ללא בושה!!! ואברמוביץ' מגבה אותו! ירדה הפשיעה... אלוני 11.07.18 16:22 46
  איפה דוברת המשטרע הפעלתנית?? איש השלג 11.07.18 11:19 2
     אלשייך מומחה למריחה והסתרה דודידו 11.07.18 16:02 42
  מה עם אחוזי פשיעה של מזרחיים? Snake 11.07.18 11:21 3
     הם פולשים שמקומם כלל לא כאן ולכן הנתונים של הנזק שהם גורמים כאן רלוונטים כפליים וומבו 11.07.18 11:26 8
     מה אתה מורח אותנו? חכם ציון 11.07.18 11:37 12
         אני לא מורח אף אחד, זה לא שהנתונים Snake 11.07.18 15:50 33
             אחי אתה טועה - יש להם אישור לעבוד דודידו 11.07.18 15:59 38
                 אני לא טועה Snake 11.07.18 18:08 50
     מה זה ''מזרחי''? ספרדי אתה מתכוון? ראשוני 11.07.18 12:50 17
         תקרא לזה איך שאתה רוצה Snake 11.07.18 15:41 27
     אתה בטח מתכוון לאחוז הפשיעה של ערבים/מוסלמים. משה בן אברהם 11.07.18 15:59 39
         תצטרף למשמרת אחת של סיור במשטרה, Snake 11.07.18 18:07 49
             במקום בלי ערבים ומסתננים יש כשליש עבריינות סטטיסטיקאי 11.07.18 20:53 52
  כמו בשבדיה ראש דשא 11.07.18 11:22 4
     בדיוק, זו מחלה שמלאנית שנועדה לחפות על מסתננים, שם וגם פה אבי_85 11.07.18 11:35 11
  כמה זמן נשאר לאלשיך? somebody 11.07.18 11:23 5
     הלוואי ויפטרו אותו היום. שמישהו יתן לארדן מנה דחופה של טראמפיצילין משה בן אברהם 11.07.18 16:01 41
     עד נובמבר צריך לסבול אותו לימור 11.07.18 16:18 45
  אלשיך הבייתה haier_82 11.07.18 11:25 6
  נער ממלמל בהר הבית או אחד שמציע להניח תפילין הרבה יותר מסוכן BlackHawkIL 11.07.18 11:26 7
     ילד בן חמש שרוצה לשבת לנוח הרבה יותר מסוכן asraf36 11.07.18 20:55 53
  אצל הערבים הטיוח ענק פי כמה רובעי 11.07.18 11:30 9
     ''החזון לחיסול ישראל נלמד בקורס בכיר במשטרה - תמונות'' / תחקיר לורקר ליה 11.07.18 14:59 23
         בעוד דור העולם מוסלמי אהרון5 11.07.18 15:49 32
  איזה יום מוזר. להדליף על ראש ממשלה ואשתו זה עניין הציבור לוגיקה 11.07.18 11:39 13
     העולם חולה, השמאל חולני אהרון5 11.07.18 15:51 34
  לצערי זה לא חדש... 9238 11.07.18 11:50 14
  כבר לפני 6 שנים באתר הקהילתי של שכונות דרום ת״א, התריעו על כך! מסתנן החדשות 11.07.18 11:58 15
  השוטרים היו בהשתלמות בגרמניה ובשבדיה.. ליאונרדו 11.07.18 12:26 16
     שיתוף פעולה בין בכירים במשטרה ובין הקרן החדשה! ליה 11.07.18 14:56 21
         היחיד שיכול להציל את האנושות הוא... היא... אהרון5 11.07.18 15:47 31
  מתבקש ברוך השם 11.07.18 12:51 18
  כל הפולשים האפריקנים עד האחרון שבהם הם פושעים אפריקנים. רק לפושע אפריקני יש 5000 $ ליה 11.07.18 14:49 19
     הלב הנאור הרחום מרחם אהרון5 11.07.18 15:44 30
  ככה זה גם בשבדיה, גרמניה וכל מדינות הPC. מסתירים! RonRon 11.07.18 14:56 20
     הכל זה מלמעלה אהרון5 11.07.18 15:43 29
  המשטרה קוראת להם אפשריקה - האם המשמעות ''אפשר להסתנן מאפריקה''? ניק מקומי 11.07.18 14:59 22
     אפשר גם אהרון5 11.07.18 15:42 28
  תיראו מופתעים תוהה1 11.07.18 15:02 24
     שלח את האפסים אלי אהרון5 11.07.18 15:41 26
  לפורום אפסים אהרון5 11.07.18 15:35 25
  עוד לא חשפו כלום, לצערנו המספרים גבוהים בהרבה. TheRastaMan 11.07.18 15:54 35
  קרן עמלק יושבת חזק גם במשטרה. אנחנו בדרך לשם, לשבדיה. צפו בסרטון BEBO 11.07.18 15:56 37
  ממליץ לכולם לראות הסמויה (the wire) ולהבין את מלחמות הסטטיסטיקה לעומק Snowflake87 11.07.18 16:01 40
     still crunching those numbers hu? האינג'יניר 11.07.18 16:13 44
  מי הכישלון, אלשיך או נתניהו? האינג'יניר 11.07.18 16:08 43
  ביבי תתפטר! בגלל ההסתבכויות שלך, אנחנו צריכים לסבול מהמחדל שהבאת לפקד על המשטרה. היטש 11.07.18 16:24 47
  משטרה מסוכנת ליהודים.... פשוט 11.07.18 16:41 48
  המסתננים האמיתיים הם אלו שהצליחו להסתנן לרשויות האכיפה והשיפוט ברנש דה טור 11.07.18 20:38 51

   
   
שדה יער לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.7.15
8514 הודעות, 136 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:12   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כמה לא מפתיע לצערי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


נעמי שמר נגד עמוס עוז שטען ש'ירושלים של זהב' אינו הומני https://www.youtube.com/watch?v=2W8gwoBxnGw


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן חור
חבר מתאריך 22.4.18
87 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:34   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. וזה רק ההתחלה..  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
בכל מקום בעולם ברגע שהם מרגישים בטחון אנחנו נסבול ובגדול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4196 הודעות, 31 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:55   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לסיכום המסתננים אונסים יותר מפי 4 מהאוכלוסייה הכללית  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
עבירות אלימות – מין, תקיפה ורכוש עד פי 10 מהאוכלוסייה הכללית

קטטה והפרעה ברחובות” פי 2.6 מהאוכלוסייה הכללית

בעבירות רכוש פי 2.4

המצב הרבה יותר חמור מהסטטיסטיקות

על פי דברי מפקד תחנת לוינסקי לשעבר, רב-פקד ארז קעטבי.

מבין 148 תיקי שוד שנדגמו, רק 27% הוגדרו בסטטיסטיקה הרשמית של המשטרה כעבריינות מסתננים. היתר, כמעט שלושה רבעים מהתיקים, סווגו כ”עבריין לא נודע”
למרות שהמתלוננים טענו שהתוקף היה אריתראי או סודני.


קשר השתיקה
חמישית מתושבי דרום תל אביב שטענו כי נפלו קורבן לפשע לא הגישו תלונה למשטרה

60% מהנשים האריתריאיות “סיפרו שחוו אלימות פיסית ואיומים
מצד בן הזוג לשעבר”


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.9.17
2557 הודעות, 27 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:22   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אבל מכעיס שהמפכ''ל משקר לציבור בעיניים ללא בושה!!! ואברמוביץ' מגבה אותו! ירדה הפשיעה...  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
אין מצב! הפשיעה רק עלתה אבל במספרים המשטרה משחקת
לולא השקיע אלשיך מאות מליונים בחקירות שמייקרות לו את האגו, היה ניתן לטפל לא רק בטיפה בים הזו אלא ב90% ממקרי הפשע בארץ.
צמרת המשטרה בקשר הדוק עם התקשורת השמאלנית ומאמינה שעדיין כתבי השמאל דוגמת
גילת אברמוביץ' דיין וכו' יהיו אלו ששוב יהיו הגורם המכריע בסבב המינויים בצמרת המשטרה.
מפכ"ל שנתפס כהזוי. ברוב תאוותו לשלטון ולשררה היקצה מאות מליוני שקלים לחקור את משפחת נתניהו כדי לרצות את תאוות התקשורת למרות שהודיע (לשאלת המראיינת אם הוא ראה פלילי כלשהו בפרשת נתניהו לאחר שסיפר בגאווה כי הוא מכיר כל מילה בתמלילי החקירה) כי אם יש פלילי או לא זה נתון לפרשנות משפטית! הבנתם אזרחי ישראל??? על ספק פלילי המפכ"ל החצוף מקצה מכספנו מאות מליוני שקלים ומודיע שאין אבן שלא יהפכו חוקריו בחקירות נתניהו הנמשכים אינסוף בזמן שהבדואים בוזזים את החקלאים, את הביטוח הלאומי ואת אזרחי ישראל ובזמן שמאות מכוניות מועברות לשטחים כל שבוע! בגני אביב ובשאר הערים המעורבות ערבים פדופילים אונסים ילדות יהודיות. לציבור כבר אין אמון במשטרה וכל זה כאשר בפחות מרבע התקציב שהמפכ"ל מקצה לחקירות נתניהו הוא יכול היה להפסיק את שוד הבדואים, גניבות המים והחשמל (50% מהחשמל בלוד וברמלה נגנב על ידי ערביי רמלוד ועוד לא דיברנו על יו"ש הבדואים ועוד ערים ערביות) ועוד אינספור פשע משתולל בארצנו.
אל תטעו לחשוב שהפשיעה החקלאית ירדה!!! החקלאים הודיעו שאין שינוי אבל בהחלט נמאס להם להגיש תלונה שנסגרת עוד קודם יציאתם מתחנת המשטרה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש השלג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.7.17
3785 הודעות, 62 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:19   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. איפה דוברת המשטרע הפעלתנית??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פתאום אין לה הודעות מתפרצות ויח"צ? אין איזה "אמצעים טכנולוגיים מיוחדים" לאיתור פושעים אפריקאים?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4196 הודעות, 31 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:02   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. אלשייך מומחה למריחה והסתרה  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  

Search Results
אלשייך ניסה לסייע בסגירת תיק על הטרדה מינית כסגן ראש שבכ | 103fm
103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HEKMIL...

Jan 11, 2018 - אלשיך טייח חקירת הטרדה מינית כשהיה סגן ראש השב"כ? ... לכתבה שפרסם לפיה כשהמפכ"ל רוני אלשיך שימש כסגן ראש השב"כ הוא ניסה לסייע בסגירת תיק נגד בכיר ...

אלשיך פעל כסגן ראש שב"כ לסגור תיק נגד בכיר בארגון שהטריד מינית עובדים ...
https://www.haaretz.co.il › חדשות › משפט ופלילים - Translate this page
Jan 11, 2018 - אלשיך פעל כסגן ראש שב"כ לסגור תיק נגד בכיר בארגון שהטריד מינית עובדים ... אלשיך: תלונות אנונימיות על הטרדות לא יטופלו עוד; מח"ש: נטפל בכל תלונה 13.03.

News1 | חשיפה: המפכ"ל רוני אלשיך מתכנן להתמודד לראשות מפלגה פוליטית
www.news1.co.il/Archive/001-D-395642-00.html

Oct 11, 2017 - מפכ"ל המשטרה רוני אלשיך מתכנן להצטרף למערכת הפוליטית לאחר סיום ... בגלל פרשת הטרדה מינית שבה הוא מעורב ובגינה נחקר (ההגנה הבלתי תקינה מצד אלשיך ...


תיק מין חמור נגד בכיר שב"כ נסגר; תלונה נגד בכירים אחרים לא נב - וואלה! חדשות
https://news.walla.co.il › חדשות בארץ › חדשות פלילים ומשפט

Apr 11, 2018 - מח"ש החליטה לסגור את התיק הפלילי נגד הבכיר, שנחשד באונס בעובדת השירות, ומסרה כי התיק יועבר לנציבות שירות המדינה. תלונה נוספת שהגישה העובדת נגד שני ...

עובדת בשבכ התלוננה: 3 בכירים בארגון ביצעו בי עבירות מין - חדשות ...
rotter.net › קבוצות דיון › סקופים

Nov 2, 2017 - 25 posts - ‎13 authors
היא מדברת על עבירות של הטרדה מינית ומעשים מגונים שבוצעו בה במתקני השב"כ אבל גם ... זה שבכ. זה לא גנון. מייקל דה סנטה, 01.11.17 20:52, 7. ה-sms יהיה אותנטי לחלוטין. ... אלשייך?? אחרי מה שאמר על ערבים ופשיעה .... שילי, 02.11.17 08:33, 24 ...


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake
חבר מתאריך 5.7.18
52 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:21   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה עם אחוזי פשיעה של מזרחיים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אשכנזים? גמדים?
איך זה יקדם משהו חוץ מגזענות?
בוא נניח ויוציאו את המידע ויתגלה ש99.9 אחוז הם עבריינים, מה תעשה עם המידע הזה?
הרי אנחנו מעוניינים לגרש אותם לא בגלל שהם עבריינים אלא בגלל שהם מסתננים.
ומה אם המצב הפוך? אם יסתבר לך שאחוז העבריינים אצלם קטן משמעותית מהאוכלוסיה הישראלית, אז תשקול להשאיר אותם?

אני לא נגד גירוש, פשוט חושב שאין שום פואנטה בנתונים האלו חוץ מאשר פנים משטרתיים כדי לדעת במה להתמקד ולחלק את הכוח בהתאם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
3587 הודעות, 27 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:26   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הם פולשים שמקומם כלל לא כאן ולכן הנתונים של הנזק שהם גורמים כאן רלוונטים כפליים  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
ועובדות מדוייקות הם לעולם לא גזעניות. מספיק עם הטמטום הזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חכם ציון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.3.08
2398 הודעות, 22 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:37   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מה אתה מורח אותנו?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
הנתונים, גם אם מסתירים אותם, ברורים וידועים לכל מי שעיניים בראשו.

בעיית הפשיעה בקרב המסתננים היא חמורה לעין שיעור מאשר בקרב אזרחי ישראל. נתחיל מזה שהם עבריינים "בהגדרה" עקב נסיבות הגעתם לישראל.

פרסום המידע לאשורו יחייב את הרשויות ואת הממשלה להתייחס לנושא הגירוש, ולא להמשיך לטמון את הראש בחול.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake
חבר מתאריך 5.7.18
52 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:50   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אני לא מורח אף אחד, זה לא שהנתונים  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
אצלי ואני מסתיר אותם.
אני רק אומר שגם אם תדע רשימית שעבריינות אצלם היא גבוהה בהרבה משאר האוכלוסיה זה לא ישנה כלום.
הממשלה לא רוצה לגרש אותם, מאלף ואחת סיבות, אז מדי פעם מעלים איזו תוכנית שיודעים שאין לה סיכוי בשביל להרוויח כמה קולות ולעשות פוזות של נלחמים בנושא, אבל כעובדה, אין שום פעולה בעניין.
אתן לך דוגמא: הם מקבלים ויזת שהייה שמוארכת כל חצי שנה, אבל הויזה היא רק לשהייה, אין אישור לעבוד, עכשיו מה? מישהו שם למעלה חושב שהם חיים על החסכונות מאריתריאה? שאבא שולח דולרים מסודן?
אז כשאין אישור עבודה ואתה צריך להאכיל את המשפחה אתה תהיה עבריין, אין לך ברירה.

שוב, זה לא שאני רוצה שישארו, אבל אם לחזור לנושא אז פרסום רשמי שיש אצלם יותר עבריינות לא יוביל לגירוש מהיר יותר אלא יגרום , לדעתי האישית, לחלוקת אישורי עבודה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
4196 הודעות, 31 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:59   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אחי אתה טועה - יש להם אישור לעבוד  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  


יאיר לפיד:"ההתנתקות אינה אירוע היסטורי כי היא קטנה מדי"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake
חבר מתאריך 5.7.18
52 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    18:08   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אני לא טועה  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
מכיר את הנושא מקרוב.
אני אשמח אם תראה לי אישור כזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראשוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.10.08
4437 הודעות, 32 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    12:50   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מה זה ''מזרחי''? ספרדי אתה מתכוון?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake
חבר מתאריך 5.7.18
52 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:41   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. תקרא לזה איך שאתה רוצה  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 11.07.18 בשעה 15:50 בברכה, Snake
 
אני שונא את החלוקה המלאכותית הזו.
כמעט כל הילדים היום הם ערבוב של עדות .
כולל הבנות שלי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
5253 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:59   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אתה בטח מתכוון לאחוז הפשיעה של ערבים/מוסלמים.  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
אז יש לי בשורה בשבילך - בלי ערבים ובלי מסתננים יש לנו בובלה של מדינה.


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snake
חבר מתאריך 5.7.18
52 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    18:07   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. תצטרף למשמרת אחת של סיור במשטרה,  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
במקום בלי ערבים ומסתננים.
נראה מה תגיד אחרי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
32093 הודעות, 191 מדרגים, 366 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    20:53   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. במקום בלי ערבים ומסתננים יש כשליש עבריינות  
בתגובה להודעה מספר 49
 
  
הסטטיסטיקה לא משקרת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש דשא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.15
5657 הודעות, 49 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:22   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כמו בשבדיה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
24179 הודעות, 99 מדרגים, 177 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:35   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בדיוק, זו מחלה שמלאנית שנועדה לחפות על מסתננים, שם וגם פה  
בתגובה להודעה מספר 4
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
18307 הודעות, 199 מדרגים, 389 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:23   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. כמה זמן נשאר לאלשיך?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משה בן אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.15
5253 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:01   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. הלוואי ויפטרו אותו היום. שמישהו יתן לארדן מנה דחופה של טראמפיצילין  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
You're FIRED!!


כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
4858 הודעות, 67 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:18   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. עד נובמבר צריך לסבול אותו  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
haier_82 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
10584 הודעות, 45 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:25   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אלשיך הבייתה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
12072 הודעות, 80 מדרגים, 155 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:26   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. נער ממלמל בהר הבית או אחד שמציע להניח תפילין הרבה יותר מסוכן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
asraf36 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.08
7289 הודעות, 82 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    20:55   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. ילד בן חמש שרוצה לשבת לנוח הרבה יותר מסוכן  
בתגובה להודעה מספר 7
 


☼ וַיְקַו לְמִשְׁפָּ ט, וְהִנֵּה מִשְׂפָּח☼ ♥♥♥תודה לכל מדרגיי היקרים ריגשתם אותי ♥♥♥


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רובעי
חבר מתאריך 3.11.15
242 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:30   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אצל הערבים הטיוח ענק פי כמה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בס"ד
לא להאמין שהמשטרה במו ידיה משחיתה את המדינה
הזוי לחלוטין            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
18665 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    14:59   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ''החזון לחיסול ישראל נלמד בקורס בכיר במשטרה - תמונות'' / תחקיר לורקר  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
זוהי תמונתו של קצין בכיר במשטרת ישראל, כשהוא מחזיק בידו עותק
של "החזון העתידי לערבים הפלסטינים בישראל" שמחולק ומוצג ע"י
"יוזמות קרן אברהם" בקורסי הפיקוד הבכיר של המשטרה שממומנים
בין היתר, ע"י הקרן הערבית וע"י שגרירות בריטניה בישראל.

לכל מי שתהה מדוע דווקא משטרת ישראל תומכת במתן אישורי עבודה לעשרות אלפי
מוסלמים ממצרים
, בידיעה ברורה שזה מה שיביא להמשך הנהירה לישראל – שיחזור
ויביט שוב בתמונה שצולמה במפגש בו נכחו שגריר בריטניה בישראל וראשי "קרן אברהם".

וזה מה שכתוב במסמך האירדנטי שהוכן ע"י הוועד הארצי לראשי הרשויות הערביות בישראל


הכרה ב"נכבה" ומתן זכות השיבה לערבים ה"פליטים" לתוככי מדינת ישראל.

מעורבות מלאה בשלטון במדינה והבטחת ייצוג לערבים במוסדות בינ"ל

העברת הריבונות על הר הבית ושאר המקומות הקדושים לידי הערבים


ואלה היו רק דוגמיות קטנות למה שכתוב במסמך שנלמד ע"י קציני
משטרה בכירים.

לא כ"הכר את האוייב", אלא במסגרת הצגת וסגירת "פערים ושסעים"
וחיברות המשטרה לטיפול רב תרבותי ב"מדינת כל אזרחיה"

וזו המסגרת בה נלמדים דברי בלע ושטנה אלה.

בחסות ובידיעת המפכ"ל


בדברי אינדוקטרינציה של אנשי "קרן יוזמות אברהם" לאורך כל הקורס

וכמובן הכל בחסות ובמימון גורמי חוץ שראש הממשלה נתניהו מסרב
להעביר חוקים שיגבילו את פעילותם.שגריר בריטניה – אחד המממנים את קורס השטנה לחיסול המדינה היהודית.

https://rotter.net/forum/scoops1/18805.shtml

תגוביות:

1.נזקף לחובתו של ביבי-בלוף שמנע בגופו חקיקת חוק שיגביל את הפאשיסטים האלה.

2.להתראות עוד 2000 שנה. היהודים מתגעגעים לפריץ ולעיירה.

3.חזונו של אהרונוביץ:


4.מריחת המאבק החקיקתי בקרנות המעורבות הזרה - בעוכרינו.

5.יש תגובה מדובר המשטרה?

6.לשם מה? יש לי ''תגובה'' של המכון הישראלי לדמוקרטיה

מ
כך כותבים עמיתי המכון הישראלי לדמוקרטיה

"..בראשית דברינו ברצוננו להדגיש את המועקה הכבדה שהותירו בנו המסמכים. מדובר בשלילת טיבה וטבעה של מדינת ישראל בהיותה יהודית ודמוקרטית. אנו דוחים את השלילה הזאת ואת המשתמע ממנה – שיש ניגוד הכרחי בין אופייה היהודי של המדינה לבין אופייה הדמוקרטי. מן המסמכים עולָה עוד שלילה, גם אם בעקיפין, של זכותו של העם היהודי להגדרה עצמית בישראל; וכן קריאה, עקיפה, לביטול חוק השבות.."

מדובר בסרטון פנימי שהכינה הקרן.

דברים אלה עושים במחשכים ולא אצים להציג בתוכניות טלויזיה.

ודאי לא כאשר שגריר זר מממן קורס של קצינים בכירים ועל השולחנות
ובידי קציני משטרה, עותקים של מסמך שטנה שבכל מקום אחר היה מביאים
את כותבם לחקירה על הסתה ומרי.

להערכתי זה רק מעט מזעיר משטיפת המוח שעורכים גורמים זרים
וסייעניהם הישראלים (עמותות NIF ואחרים) אצל גורמי שלטון ישראליים.

הפצצות האמיתיות בדמות מעורבות בקורסי פו"מ ומב"ל וכן בהכשרות של
פרקליטים ופקידים בכירים, במימון הכשרות בחו"ל, בשכנוע במסיבות
ואירועים..- עדיין לא נחשפו.

7.הנה כתובות לכל מי שרוצה לקבל תגובה:

השר לבטחון פנים
[email protected]
02-5428500

דוברת המשרד, טל וולבוביץ

5428002 -02

אני בטוח שתקרא כאן תגובה שלהם בעתיד הלא רחוק...

אני גם בטוח שלא נבין ולא נלמד דבר מהתגובה. ולכן הציניות...

התמונות מדברות בעד עצמן.

מי שלא מאמין זכותו. למי שיש פרשנות אחרת שיכתוב אותה.

מדובר בפורום גולשים ציבורי.

8.לא פחות מרעידת אדמה! בושה וחרפה!

9.


לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

בדקה 2:10 יושבת שם אהובה תומר ז"ל

10.ראה - במסגרת הקורס, המשטרה זוקפת את אירועי 2000 לחובתה11.כל המהלך החל בעקבות ועדת אור. קבלו עוד מידע:

על מעורבות של האגודה לזכויות האזרח (מקבלת מימון גם מ - NDC
שכספיה מגיעים מהבנק האיסלאמי ומקרנות של החמאס)

פעילויות רבות של הקרן לישראל חדשה ושל האיחוד האירופי,
לקידום השתלטות הערבים, קבלו תנופה רבה החל משנת 2000.

12.ה-N.I.F דאגה ל''הדרכות'' לקצונה הגבוהה, של המשטרה והצבא:

מפלגת ליברמן דואגת לרענן את השורות בערבים: אהרונוביץ דואג לגיוס ערבים למשטרה, ליברמן דואג לגיוס ערבים לצבא.

13.פשוט מדהים החומר שאתה מביא כאן. זה מסביר כל כך הרבה דברים...

14.חסר רק אקדח עם הוראות לירות לעצמנו בראש...

15.מצפה מהממשלה להתערב בנושא. אולי יש לי ציפיות גבוהות מחברי כנסת, אבל מדובר בממשלת ימין, ולמרות כל הטעויות שעושה ממשלה זו, היא עדיין מחוייבת לאידיאולוגיה שאין בה הרס עצמי.

המסמך "היצירתי" הזה שעובר בין ידי בכירי השוטרים הינו שטיפת מוח שלא ראוי שתעלה על שולחנם.

הדברים האמורים כמעט קוראים למרד נגד כל מה שיהודי פה (חללי ישראל, המקומות הקדושים, חוק השיבה).

16.קרן יוזמות אברהם חדרה עם מימון עודף למוסדות הרשמיים. בזמן יולי תמיר היא נכנסה למשרד החינוך, ולא יודע כמה פעל סער בנושא.
כאן רואים שהיא חדרה ללמד במשטרה, אולי גם בצבא ובמוסדות נוספים.
הבעיה היא בהחדרת דוקטרינה שלהם. מענין לאן עוד הם חדרו ומשפיעים.

רפובליקת בננות.

אולי צריך לעניין את משרד מבקר המדינה שיוציא דו"ח על חדירת גופים חיצוניים לשורות המימשל תוך נסיון להחדיר את האג'נדה שלהם.

17.ייתכן שכדאי לחדש את הפנייה אל מבקר המדינה החדש. בעבר נשלחה תלונה מסודרת ע"י חברים מכאן למבקר המדינה. לא נראה שהוא עשה עם זה משהו. רפובליקת בננות זה תיאור מעולה למצב כאשר מדובר בנתניהו.

18.בכירי המשטרה
כנראה לא סתם השתכנעו להעביר קורסים של השמאל הקיצוני. הם קיבלו טובות הנאה לשיכנוע = שוחד.

אין לי ידע ספציפי על זה, אבל אם אני רואה איך הם הכניסו את פרוייקט "עיר ללא אלימות" תמורת שוחד מיני מאורלי אינס, ואני מחבר לזה את תזרים המזומנים מאירופה לקרנות השמאל הקיצוני, בהתחשב בעובדה ששוטרים הם אנשים שנמצאים בשטח, ויודעים מי באמת מוכן לשרוף שוטר חי ב"הפגנה", לא נשאר לי אלא לעשות 1+1+1=3, השוחד פה הוא הכרחי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:49   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. בעוד דור העולם מוסלמי  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
באירופה המוסלמים מתחילים לאמן את הבלונדיניות ברי לוקיישן למחנות אונס...


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לוגיקה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.17
2026 הודעות, 15 מדרגים, 27 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:39   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. איזה יום מוזר. להדליף על ראש ממשלה ואשתו זה עניין הציבור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לפרסם נתוני פשיעה של מגזר מסתננים זה כבר "סכנה לשלום הציבור"
בטוח ימני רשם את זה

מי שמאל חולה של אמא?


הורה טנק רתום לפרד


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:51   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. העולם חולה, השמאל חולני  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
המוסלמים סוטי מין, הנאורים חולי נפש.
בקיצור בית משוגעים אחד ענק.

https://rotter.net/forum/ihaveasay/19373.shtml


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
9238 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.17
1544 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:50   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לצערי זה לא חדש...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם התפרצות הופכת להסגת גבול לצורך סטטיסטיקה אז למה אתם מצפים?
הפיקוד רוצה גרפים נמוכים גם במחיר קורבנות הפשיעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
3389 הודעות, 31 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    11:58   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כבר לפני 6 שנים באתר הקהילתי של שכונות דרום ת״א, התריעו על כך!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אגב לא רק המשטרה מצנזרת, גם מד״א, גם כלי התקשורת.

כולם מטשטשים ככל שעולה בידם את זהות מחוללי הפשיעה...

לינק לכתבת האתר הקהילתי של שכונות דרום ת״א שהעלה את הסוגיה בעבר:

http://www.south-tlv.co.il/article5688            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליאונרדו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.3.09
7795 הודעות, 29 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    12:26   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. השוטרים היו בהשתלמות בגרמניה ובשבדיה..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
18665 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    14:56   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. שיתוף פעולה בין בכירים במשטרה ובין הקרן החדשה!  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  

לפני שנה הוצגו פרוטוקולים על כך שהקרן לישראל חדשה הצליחה לחדור ממש ללב פעילותה של המשטרה באמצעות קרן יוזמות אברהם שלה,בפני מספר חברי כנסת מהבית היהודי ובפני חברי כנסת מהליכוד.

לצערנו חוץ מללהג איש לא פעל בנדון.

ומה תאמרו אם יתברר שזה קיים גם בצבא?

סביר שיום אחד ייחשף שארגוני שמאל חדרו בצורה מסודרת גם לצבא.

לא מדובר על תופעה מינורית כמו מרצה שמאלני פה ושם, או מפקד שמכיר מישהי ממחסום ווטש, או קצין/ איש מינהל אזרחי שהוא אוהד אירגון "שוברים שתיקה", אלא על אפשרות שתתגלה שמתקיימת תוכנית פעולה מסודרת ושיתוף פעולה מלא בין גורמים צבאיים לבין ארגוני שמאל קיצוני.

יש הרבה שמאלנים בוגרי הקרן לישראל חדשה במשטרה ובפרקליטות והשאלה היא -האם מישהו שקובע שם, נותן דריסת רגל לארגוני שמאל באופן מסודר לצרכי הדרכה, למשל,כולל תשלום ותקציבים.

המשטרה ידוע לנו שהקדישה לפרוייקט עם העמותה "קרן יוזמות אברהם" של הקרן החדשה, גם כסף וגם רכזת פרוייקט.

הפעילות של הקרן מעמיקה במשטרה ובצבא כל יום שעובר.כמו התפשטות של פטרייה רעילה.

להלן רשימת קציני המשטרה שהשתתפו בסיור באירלנד שאירגנה הקרן עבורם.

האם יש לכם משהו לומר, על מישהו מהקצינים שעברו שטיפת מוח שמאלנית, ע"י העמותה השמאלנית קיצונית ממומנת הקרן החדשה שחדרה לתוך משטרת ישראל?

Israeli Police UK Study Mission Nov. 29th to Dec 5th: List of
Participants

ISRAELI POLICE

Head of Study Mission, IP
Amichai Shay Major General Head of Department Commissioner Human Resources
Trainees

Avshalom Peled Brigadier General Negev Sub District Commander

Brono Stien Brigadier General Tzion Sub District Commander

Nisim Levy Brigadier General Amakim Sub District Commander

Shimon Ben Harosh Brigadier General Shfela Sub District Commander

Roni Ritman Brigadier General Head of International Investigations Unit

Roni Ochana Brigadier General Commander of Jerusalem Border Police
David Bitan Brigadier General Commander of Senior Officers College

Amir Gor Brigadier General Head of Administration Coordination Enforcement
Operation

Moshe Adri Brigadier General Yarkon Sub District Commander
Course Staff

Rami Zonenfeld Brigadier General Head of Training Division and Chief Education
Officers

Smadar Segev Commander Deputy Head of Training Division and Chief Education
Officers

Dr. Rafi Lev Commander Head of Leadership Development Center

**

אלה משת"פים עם הקרן.

השאלה המתעוררת היא מדוע שלחה הקרן את קציני המשטרה דווקא לאירלנד לשטיפת מוח?

הכתבה של דפנה ורדי במעריב הופיעה תחת הכותרת:

האירים לימדו את הפלסטינים והישראלים איך עושים שלום.

אדריכלי אוסלו כמו ביילין, בורג וגרוסמן, השתתפו בכנס באירלנד ביחד עם קציני משטרת ישראל ונציגי הרש"פ תחת הכותרת "ממשלת השלום של ישראל".

להלן אשכול המכיל אינפורמציה פרטנית בנושא הקרן לישראל חדשה ואירגוניה.צפו בקישורית 174 המציגה את שיתוף הפעולה שהתפתח בין המשטרה ובין ארגון קרן יוזמות אברהם שדוגל בזכות השיבה ובמדינת כל אזרחיה וביטול ישראל כמדינה יהודית.

172. שתוף פעולה בין המשטרה לבין ארגון קרן יוזמות אברהם שדוגל ב'זכות השיבה' ו'מדינת כל אזרחיה'.

https://rotter.net/forum/gil/19839.shtml

https://rotter.net/forum/gil/18350.shtml

*******

המשטרה נכבשה על ידי אירגון חזית ערבי הדוגל בזכות השיבה

מדובר בשלוחה של שתי"ל,זרוע הביצוע של הקרן האמריקאית לישראל חדשה.
השם:יוזמות קרן אברהם.

ובמה דוגל ארגון חזית ערבי זה הנקרא: "יוזמות קרן אברהם" ?

בדיוק במה שדוגל אירגון החזית הערבי :"מרכז מוסאוא",ממומן הקרן האמריקאית לישראל חדשה אף הוא:

בניסיון החיסול של מדינת היהודים בארץ ישראל באמצעות השגת הדרישות הבאות:

* זכות השיבה לפליטים ערבים.
* שינוי הסמלים היהודיים – דגל והמנון.
* מתן זכות וטו למיעוט הערבי (הגייס החמישי).

(צפו במסמכים:https://rotter.net/forum/gil/21122.shtml )

צוות יוזמות קרן אברהם מונה כעשרים איש, יהודים וערבים, והוא מנוהל במשותף ע"י אמנון בארי-סוליציאנו ומוחמד דראושה.

אמצעי יצירת קשר: יוזמות קרן אברהם קרית התקשורת נוה אילן ד.נ. הרי יהודה 90850 טלפון: 02-5349-300 פקס: 02-5349-301 דוא"ל:

[email protected]

כתובת אתר אינטרנט: http://www.abrahamfund.org

איזור פעילות: ארצי

http://www.shatil.org.il/organization/1488

ונשאלת השאלה המאד מטרידה או אפילו מפחידה:

האם השר הממונה על המשטרה היהודית במדינה היהודית מר אהרונוביץ, מבין עד לאן חדרה הקרן האמריקאית NIF לעומק פעילותה ודרך חשיבתה האסטרטגית של משטרת ישראל?

האם הוא חקר את הנושא?

האם יש לו עמדה בנוגע לכך?מישהו שמע אותו מביע אותה?

האם מישהו ראיין אותו על נושא חמור זה?

האם מר ליברמן יודע על החדירה הזו של מסרים הבאים ממקום השואף לחסל מדינה יהודית לטובת מדינת כל אזרחיה,בתוך ארגון המשטרה היהודית, שקיים במדינה היהודית?

האם מישהו ערך תחקירי עומק על השפעה הרסנית זו על המשטרה האמורה להגן על הציבור היהודי,כאשר המשטרה נתונה בסד של שטיפת מוח פרו ערבית של אירגוני הקרן NIF מבפנים,בתוך קרביה.

כיצד יכול מישהו להעלות על דעתו שאם אלה המסרים המוחדרים לראשיהם של השוטרים ומפקדיהם,הם עדיין יכולים להזדהות עם קיומה של מדינה יהודית?

הרי המסרים של יוזמות קרן אברהם של שתי"ל מובילים אותם להפנמה שמדינה יהודית היא דבר זמני בדרך להפיכתה למדינת כל אזרחיה.

זה מה שהשוטרים שומעים,מקבלים כהוראות שוטפות,שומעים בסימולציות תכופות,ואין פלא שכאשר הם נפגשים עם ציבורים יהודיים אידאולוגיים שרואים בישראל מדינה יהודית,נוהגים בהם השוטרים האלה כבאוייבים שכן זה המסר המופנם יום יום בין כותלי המשטרה במוחם של שוטריה ,בהנהגת הקרן האמריקאית וקרן אברהם המנהלת הכנה מנטאלית זו.

*******            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:47   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. היחיד שיכול להציל את האנושות הוא... היא...  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
מתנצל, מטעמי צניעות לא אוכל לחשוף. תצטרכו לנחש לבד.


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברוך השם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
1664 הודעות, 14 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    12:51   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מתבקש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
18665 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    14:49   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כל הפולשים האפריקנים עד האחרון שבהם הם פושעים אפריקנים. רק לפושע אפריקני יש 5000 $  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כלומר יכולים בכלל להיות 5000 דולר - לצורך פלישה לא חוקית למדינה לא לו!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:44   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הלב הנאור הרחום מרחם  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
על פושעים ומחבלים.


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
RonRon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.09
3255 הודעות, 30 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    14:56   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ככה זה גם בשבדיה, גרמניה וכל מדינות הPC. מסתירים!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:43   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. הכל זה מלמעלה  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
הנאורים שותפים לפשע!


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ניק מקומי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.9.16
7378 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    14:59   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. המשטרה קוראת להם אפשריקה - האם המשמעות ''אפשר להסתנן מאפריקה''?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות, 179 מדרגים, 323 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:42   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אפשר גם  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  
מקוסטה ריקה.


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תוהה1
חבר מתאריך 2.4.12
373 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:02   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. תיראו מופתעים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חבורת אפסים. העיקר הם גדולים על אישה עניה שעברה על חוקי התנועה ויודעים לעשות לה שיימינג ציבורי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:41   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. שלח את האפסים אלי  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5
חבר מתאריך 19.10.15
36621 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:35   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. לפורום אפסים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וכמובן נשאלת השאלה האם המפכל גאון והגה את הרעיון בעצמו? כשנדע להכליל נופתע לגלות שבאירופה הנאורים מזמן מסתירים את מימדי אונס הפליטים. זה לא פליטי קולקט...


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
4061 הודעות, 41 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:54   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. עוד לא חשפו כלום, לצערנו המספרים גבוהים בהרבה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


דרגו אם בא לכם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
15753 הודעות, 149 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    15:56   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. קרן עמלק יושבת חזק גם במשטרה. אנחנו בדרך לשם, לשבדיה. צפו בסרטון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  לחץ כאן לצפיה דרך Facebook


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Snowflake87
חבר מתאריך 11.8.17
36 הודעות
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:01   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ממליץ לכולם לראות הסמויה (the wire) ולהבין את מלחמות הסטטיסטיקה לעומק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
25923 הודעות, 119 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:13   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. still crunching those numbers hu?  
בתגובה להודעה מספר 40
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
25923 הודעות, 119 מדרגים, 234 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:08   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מי הכישלון, אלשיך או נתניהו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
5056 הודעות, 52 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:24   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ביבי תתפטר! בגלל ההסתבכויות שלך, אנחנו צריכים לסבול מהמחדל שהבאת לפקד על המשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


האם התורמים ליד ושם יודעים שתמונת המופתי עם היטלר מוצנעת?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.17
2824 הודעות, 27 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    16:41   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. משטרה מסוכנת ליהודים....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא מתביישים להפעיל יד קשה נגד הקרבנות היהודים ולרחם על הנבלות הקרימנליות שהסתננו לכאן בשירות אל קעידה.
בסוף השוטרים פוגעים גם בעצמם גם להם יש משפחה תתחילו לשתף פעולה עם עם ישראל או שתחזירו את המדים!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברנש דה טור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.16
1161 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ח בתמוז תשע''ח    20:38   11.07.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. המסתננים האמיתיים הם אלו שהצליחו להסתנן לרשויות האכיפה והשיפוט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עם המסתננים האלו אנחנו הכי בבעיה

תפתור את זה, פתרת את בעיית המסתננים כולה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות