אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #492818 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 492818      
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    10:47   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''חשש משימוש בחקירות לסיכול פוליטי'': שבע שאלות למשטרת ישראל  

 
  
בעקבות חשיפת TheMarker: ביום חמישי תדון ועדת הפנים של הכנסת בשאלה כיצד תיק החקירה של גל הירש צף על פני השטח יום אחד בלבד אחרי ההכרזה על מינויו למפכ"ל  למשטרה ולראש אגף החקירות והמודיעין לשעבר, מני יצחקי, יש לא מעט שאלות להשיב עליהן

גור מגידו

06:09| עודכן ב: 06:08

במוצאי שבת הכריז השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, כי יקדם הקמת ועדת חקירה ממלכתית בנושא הדרך שבה נולדה חקירת המועמד לשעבר לתפקיד המפכ"ל, תא"ל (מיל') גל הירש. בתוך כך, יו"ר ועדת הפנים של הכנסת, ח"כ יואב קיש (הליכוד), יכנס ביום חמישי הקרוב דיון שאליו זומנו נציגי המשטרה והפרקליטות, שיעסוק ב"חשש משימוש בחקירות רדומות לטובת סיכול פוליטי". זאת, על רקע פרסומים מטרידים שונים מהעת האחרונה, ובהם הכתבה שפורסמה ביום שישי ב–Markerweek אודות פרשת הירש.

ארדן הכריז על כוונתו למנות את הירש למפכ"ל ב–25 באוגוסט 2015. כבר למחרת צף מידע מודיעיני שהיה בידי המשטרה וברשויות אכיפה נוספות בעניין הירש. המידע הוביל לביטול המינוי ולפתיחה בחקירה פלילית נגד הירש, בחשד ששיחד את שר הביטחון של גיאורגיה בתמורה לזכייה במכרזים.

של שיחות שנערכו בין ראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה (אח"מ) דאז, ניצב מני יצחקי, לבין ראש חטיבת המודיעין דאז, תנ"צ גיא ניר, יום אחד בלבד לאחר ההכרזה על מינוי הירש. ההקלטות יוצרות את הרושם שיצחקי היה נחוש לאסוף חומר על הירש בצורה שלא תותיר עקבות, ותוך הסתרת העובדה שתיק הירש כבר נבדק על ידי חוקרי המשטרה — שלא מצאו בו חשד לפלילים.

יצחקי הוא בין המוזמנים לדיון שיתקיים השבוע בוועדת הפנים, אך ספק אם יגיע. המשטרה והפרקליטות יצאו להגנתו בעקבות הפרסום, והסבירו כי פעל באישור היועץ המשפטי לממשלה דאז, יהודה וינשטיין. ואולם יש כמה שאלות שלא נמצא להן מענה בתגובות המשטרה והפרקליטות.

1.פנייה בניגוד לנהלים

בבוקר 26 לאוגוסט 2015, יום אחרי ההודעה של ארדן על מינוי הירש, פנתה לשכת יצחקי ישירות לקצינה בחטיבת המודיעין, בבקשה לחלץ ממחשבי החטיבה חומרים בעניין הירש. זאת, בלי ליידע את תנ"צ ניר. כשהדבר נודע לניר — הוא זעם. העוזרת של ניר שלחה הודעה לעוזרת של יצחקי, שבה נכתב כי "בנושא כה רגיש יש משנה חשיבות לעבודה מסודרת ולפנייה בכתב באמצעות הלשכות". העוזרת של יצחקי השיבה: "זאת בקשה ישירה של יצחקי. גיא מוזמן לדבר איתו".

בעניין זה נמסר מהמשטרה בתגובה כי "הטענה על 'עקיפת סמכות (ופעולה) בניגוד לנהלים' היא מופרכת" — משום שליצחקי "סמכות לפנות לכל קצין וקצינה באגף ולהנחות אותם לביצוע משימות לפי שיקול דעתו המקצועי".

אף שאין לנו גישה לנוהלי משטרת ישראל, קשה להאמין שאפילו לראש אח"מ נתונה הסמכות לאסוף מידע על אזרחים בצורה שאינה מותירה רישום או עקבות. האם במשטרה באמת לא מבינים את הסכנה שבמתן לגיטימציה ל"איסוף שקט" של חומרים על אזרחים?

2. לא להשאיר דבר כתוב

בהמשך לתגובתה בעניין פנייתו של יצחקי לחטיבת המודיעין מאחורי גבו של ניר, טענה המשטרה כך: "מטרת פנייה ישירה זו היא הרגישות הנדרשת והצורך בדיסקרטיות, אפילו מפני אנשים בתוך המערך עצמו. כפי שעולה מהכתבה (של Markerweek; ג"מ), הזהירות היתה במקום".

זהו טיעון דמגוגי מאין כמותו, משום שאם לא היתה פנייה מאחורי הגב של ראש חטיבת המודיעין כדי לקבל מידע על המפכ"ל הבא — לא היתה עילה לכתבה. ואולם יש שאלה נוספת שהמשטרה התעלמה ממנה בתגובתה: מדוע התעקש יצחקי כי לא יבוצע רישום מסודר של בקשתו — גם לאחר שנודע לניר על איסוף המידע ממחשבי החטיבה?

מתמלילי השיחות בין ניר ליצחקי עולה כי יצחקי התעלם גם אז מהבקשה להעביר בקשה מסודרת בכתב ("משהו כתוב", כלשונו של ניר). מה הסיבה להתעלמות? צורך בדיסקרטיות? מפני ראש החטיבה ולשכתו, שממילא יודעים את הפרטים? האם לא סביר יותר להניח כי יצחקי העדיף לא להשאיר זכר לחיטוט שלו?

3. המסמך האבוד

הגילוי החשוב ביותר שעולה מהקלטות יצחקי־ניר הוא קיומו של מסמך שנוצר במהלך 2015, שבו מופיעה חוות דעת של יחידת להב 433 שלפיה החומר בתיק הירש לא מעלה חשד לפלילים. "ממה שקיבלנו (החומרים; ג"מ)... אין שום דבר", תיאר ניר את המסמך בשיחה, ויצחקי אישר.

כמה מלים על הרקע להחלטת החוקרים: ב–2015 הועברה בקשת העזרה המשפטית מממשלת גיאורגיה למשטרת ישראל, במסגרת החקירה שהתנהלה שם בחשד לשוחד לשר הביטחון הגיאורגי. במסגרת הטיפול בבקשה נדרשו חוקרי להב לבחון אם החומר מגלה חשד לפלילים בישראל.

לפי תמלילי השיחה בין יצחקי לניר, חוקרי להב קבעו כי אין בסיס לפתוח בחקירה בישראל. כל זה היה כשהירש כבר היה אזרח מן המניין. מה השתנה בין החלטת החוקרים לבין מועד השיחה המוקלטת בין השניים? אם לא היה בסיס לחקירה באמצע 2015 — מה הוביל לפתיחת חקירה בהמשך?

שאלה מטרידה לא פחות היא כיצד לא שמענו עד כה על קיומו של המסמך. איך אפשר לתת אמון במשטרה שהסתירה מהציבור פרט מהותי כל כך בנוגע לחקירה שסיכלה מינוי של מפכ"ל?

4. מה עם מח"ש

בשיחה שפירסמנו בין יצחקי לניר, טען יצחקי כי מח"ש היא שתחקור את החשדות שהתעוררו מחדש לפתע בעניין הירש. "העברנו להם את זה, הם חוקרים, מח"ש. אני מתנתק, לא רוצה להיות בסיפור הזה", אמר יצחקי.

אלא שהחומר מעולם לא הגיע למח"ש. אז מה פשר האמירה השקרית של יצחקי? האם היה ניסיון לגלגל את הסיפור למח"ש? אין לדעת. ואולי יצחקי סבר שחקירת המועמד למפכ"ל מציבה אותו בניגוד עניינים? אם זה המקרה — איך קרה שיצחקי היה אמון על חקירת הירש מאותו יום ועד לפרישתו מאח"מ בדצמבר 2017?

5. הסירוב לקדם את הסיווג

בשיחה ביניהם, יום אחרי ההודעה על המינוי של הירש למפכ"ל, אמר יצחקי לניר כי אין אפילו טעם לקדם את הסיווג הביטחוני של הירש. ניר אמר ליצחקי כי קיבל פנייה מראש יחב"מ (היחידה לביטחון מידע, האמונה על סיווגים ביטחוניים), בבקשה לקדם לפחות את הטיפול במסמכי הסיווג של הירש. "בגלל הבלגן", אמר יצחקי לניר, "תגיד לה 'בסדר, בסדר, בסדר' — ואל תעדכן אותה".

מה אכפת לראש אח"מ שהירש ימלא את המסמכים? איך הוא ידע כה מוקדם כי המינוי לא ייצא לפועל, ועוד בוודאות שאיפשרה לו למסמס את עניין הסיווג?

6. מה הפך את הירש ליעד?

ברגע מסוים באחת השיחות, יצחקי הסביר לניר כי החוקרים שהחליטו לא לחקור את תיק הירש באמצע 2015, כשעוד לא היה מועמד לתפקיד מפכ"ל, "היו בסדר". למה הם היו בסדר? כי אז "הוא (הירש; ג"מ) לא היה יעד שלהם". מה פירוש הדבר? אם חומרי החקירה לא הפכו את הירש ליעד — מה כן? המועמדות? יצחקי חייב לספק לכך הסבר.

7. למה נפתח התיק?

שיחות ניר־יצחקי חושפות גם מדוע תיק הירש לא נהפך לחקירה ב"סיבוב הראשון" — כלומר, בתקופה שלפני מועמדותו של הירש למפכ"ל. ההסבר הזה לא נוגע לקושי ראייתי או לטוהר המידות של איש מהחשודים בפרשת הירש.

הקושי, הסביר יצחקי לניר בשיחות, הוא משפטי. החשד העיקרי בתיק הירש נוגע לתשלומי שוחד שהועברו לכאורה לשר הביטחון הגיאורגי. יצחקי סיפר לניר בשיחה כי המעשים שבלב החשדות בוצעו ב–2007, בעוד שהחוק האוסר על שוחד לפקיד ציבור זר נחקק רק ב–2008. או כלשונו של יצחקי: "התיקון נכנס לתוקף ב–2008... והעניינים היו ב–2007. אבל בצד האתי ובצד המשמעתי זה בעייתי".

אם יצחקי צודק — מדוע תיק הירש מתנהל כמעט שלוש שנים? ואם יצחקי טועה — מדוע הוחלט לא לחקור את הירש לפני שהוצג כמועמד למפכ"ל? עם כל הכבוד לטענות על כך שפעולותיו של יצחקי בוצעו באישור היועמ"ש דאז (אישור שלא ברור אם ניתן לפני או אחרי תחילת המסע של יצחקי) — אין בהן הסבר אמיתי לאף אחת מהשאלות לעיל. עד שהן יקבלו מענה, תיוותר תחושה שמשהו לא תקין באופן שבו נפתחה חקירת הירש.

תגובת משטרת ישראל לכתבה שפורסמה ביום שישי: "המידע בעניין הירש היה מצוי בידינו כמה חודשים לפני ההודעה על הכוונה למנותו למפכ"ל. מדובר בבקשה שהגיעה למשטרה מרשות אכיפה של מדינה הנוגעת בדבר, כדי לברר סוגיות שונות הנוגעות אליו. לפיכך, הטענה כי בעקבות המינוי החלו לחפש מידע היא מופרכת מיסודה. יתרה מכך, יצחקי עשה בדיוק את המצופה ממנו עת שמע מהתקשורת על המינוי המיועד, וביקש באופן מיידי להעביר אליו את המידע המדובר, וכבר למחרת הגיש את המידע ליועמ"ש. גם הטענה על 'עקיפת סמכות ובניגוד לנהלים' בפניית יצחקי לקצינה באגף היא מופרכת, שכן בהיותו ראש אח"מ בסמכותו לפנות לכל קצין באגף ולהנחות אותם לביצוע משימות לפי שיקול דעתו המקצועי. שנית, המטרה של פנייה ישירה זו היא הרגישות הנדרשת והצורך בדיסקרטיות, אפילו מפני אנשים בתוך המערך עצמו, וכפי שעולה מכתבה זו, הזהירות היתה במקום.

"הטענה כי המשטרה פתחה בחקירה ממניע זה או אחר היא מופרכת ושקרית, שכן מי שהורה על פתיחת החקירה נגד הירש היה היועמ"ש. לפני מינוי אדם לתפקיד בכיר במערכת אכיפת החוק, ראוי שייבדק כי הוא נקי מכל רבב ולכן כל מידע על חשד כזה או אחר ראוי שיונח בפני מקבלי ההחלטות בבואם לשקול מינוי זה או אחר. לפיכך, יצחקי פעל בדיוק כפי שמצופה מקצין במשטרה".

דה-מרקר


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שומרי הסף?פחח מקסימום שומרי הפח המשטרע עד הפרקליטות לימור 07.08.18 10:55 1
  במדינה בה לא מפחדים משוטרים היינו קמים בבוקר עם 100 עצורים עפרנח 07.08.18 11:05 2
     איך בכל זאת מפרקים את פצצת הזמן הזאת כאשר זה שאחראי על המשטרה נמצא בידיים שלה? UnderTaker 07.08.18 11:09 3
         כפי שכתבתי, מאוחר מדי עפרנח 07.08.18 11:13 4
             לדאבוני די מסכים איתך. כנראה עד שהאזרחים לא יצאו לרחובות לא ישתנה כלום UnderTaker 07.08.18 11:42 10
                 למה שזה יעזור? עפרנח 07.08.18 12:11 16
                     נדמה לי שהפגנת ''מושחתים נמאסתם'' הביאה להפלת ממשלה UnderTaker 07.08.18 12:19 17
  חובה לחקור את פרשת גל הירש. כל תחלואי השלטון ואכיפת החוק נמצאים בה qm 07.08.18 11:14 5
     ++ /שמח לשמוע זאת ממך UnderTaker 07.08.18 11:16 7
         ההגינות מחייבת זאת ומעבר לכך יש לשקול את מינויו למפכ''ל בתום כהונתו של אלשייך qm 07.08.18 12:22 19
             זה התיקון הראוי איש השלג 07.08.18 14:24 23
             ארדן החליט להאריך את כהונת סתם אחת 07.08.18 17:17 26
     1+ BOSS 07.08.18 16:49 24
  חיסול ממוקד לגל הירש? UnderTaker 07.08.18 11:15 6
  חייבים ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק מה קורה בסרחון הזה עלי גפן 07.08.18 11:23 8
  גרורות החונטא חדרו עמוק לפרקליטות ולמשטרה אשר משלימם את השליטה על העם יחד עם הראשים בעליון יאצק 07.08.18 11:31 9
     מדוייק, הסוס הטרויאני של האליטה הליברלית, במימון אירופאי ואמריקאי אינו 07.08.18 12:06 14
  חשש? לדעתי זה קורה כבר עשרות שנים בפועל: קהלני, יעקב נאמן וכו' uz7 07.08.18 11:43 11
     אולמרט? Sceptical 07.08.18 12:22 18
  מה שווה שר לבטחון פנים אם הוא לא יכול להורות על פטורי קצין שמוטה פוליטית בשילוב עבריינות?? אור דוד 07.08.18 11:56 12
     מה הוא יכול לעשות אם גם לו יכולים ללחוץ על הוואבוס נח מצא חן 07.08.18 18:21 27
  איזה חשש ? .... עובדות בשטח שקשה להתעלם מהן NightKnight 07.08.18 12:00 13
  מי יודע מה מני יצחקי ושות' Israeli 07.08.18 12:11 15
  מסתבר שלא חשוב כמה גדול המעד של האיש בסוף מה שקובע זה שיקו קטן וקטנוני זאכי זעלאן 07.08.18 12:25 20
  משטרת ישראל היא ארגון הפשע הכי גדול בישראל, מתחיל בשוטר קטן שתוקע דו''ח על עבירה שחא היתה בית ישראל 07.08.18 12:28 21
  זה עדיין לא הופך לנושא מרכזי בוער שמדובר בכל המהדורות? סניגור 07.08.18 12:39 22
  הייתי בטוח שהכתבה על ביבי Spike 07.08.18 16:53 25
  חייבים להקים ועדת חקירה ממלכתית רואה עולם 07.08.18 18:30 28
  מקווה שארדן יעמוד בהבטחתו, ולא ימסמס הקמת ועדת חקירה ממלכתית אניהיא 07.08.18 18:37 29
  מאפיה כבר אמרנו? טובטוב 07.08.18 18:43 30

   
   
לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
5295 הודעות, 72 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    10:55   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שומרי הסף?פחח מקסימום שומרי הפח המשטרע עד הפרקליטות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
7828 הודעות, 74 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:05   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. במדינה בה לא מפחדים משוטרים היינו קמים בבוקר עם 100 עצורים  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אבל זה כבר מאוחר מדי
אין איש שיוכל לגעת בהם בלי למצוא את עצמו שקוע עד צוואר בחקירות


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) http://bit.ly/ePZGIa http://bit.ly/fE2B54


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:09   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. איך בכל זאת מפרקים את פצצת הזמן הזאת כאשר זה שאחראי על המשטרה נמצא בידיים שלה?  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
וגם רוה"מ בידיים שלהם.
והפרקליטות מגנה על המשטרה בבחינת אם לא ישמרו ויהיו תלויים זה בזה אזי יהיו תלויים זה בצד זה


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
7828 הודעות, 74 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:13   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כפי שכתבתי, מאוחר מדי  
בתגובה להודעה מספר 3
 

התנהלות כל הגורמים מוכיחה זאת: מבקר המדינה, השר לביטחון פנים, ראש הממשלה, שרים, חברי כנסת, ועדת החוקה, חוק ומשפט וגם העיתונות.
אין גורם שלוקח על עצמו לטפל בנושא.
לכל היותר מוציאים תגובה.


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) http://bit.ly/ePZGIa http://bit.ly/fE2B54


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:42   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לדאבוני די מסכים איתך. כנראה עד שהאזרחים לא יצאו לרחובות לא ישתנה כלום  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
7828 הודעות, 74 מדרגים, 146 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:11   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. למה שזה יעזור?  
בתגובה להודעה מספר 10
 

יציאה לרחובות לא באמת משנה משהו
טובה בתור תירוץ לתקשורת לנפח אירועים
מצד שני חצי מיליון בכיכר יזכו להתעלמות מהתקשורת העיקרית והודעה לקונית ביום למחרת


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) http://bit.ly/ePZGIa http://bit.ly/fE2B54


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:19   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. נדמה לי שהפגנת ''מושחתים נמאסתם'' הביאה להפלת ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
qm
חבר מתאריך 9.8.02
59043 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:14   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. חובה לחקור את פרשת גל הירש. כל תחלואי השלטון ואכיפת החוק נמצאים בה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:16   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ++ /שמח לשמוע זאת ממך  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
qm
חבר מתאריך 9.8.02
59043 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:22   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ההגינות מחייבת זאת ומעבר לכך יש לשקול את מינויו למפכ''ל בתום כהונתו של אלשייך  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש השלג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.7.17
4522 הודעות, 71 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    14:24   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. זה התיקון הראוי  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
ומרגע שעלה הנושא שוב, אחרי שהייתה הדלפה שיש כוונה לסגור את תיק הירש, מייד למחרת המשטרה פתאום התחילה למסמס את הסגירה, ציינו שיש חיקורי דין בחו"ל לעשות (קשקוש כי התיק בגיאורגיה כבר נסגר והשר זוכה), במשטרה מנסים עכשיו לגרור את סגירת התיק עד להחלטה על מפכל חדש כדי לטרפד סיכוי כזה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סתם אחת
חבר מתאריך 3.8.18
47 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    17:17   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. ארדן החליט להאריך את כהונת  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
אלשיך.אם לא ידעת.. בטח "יש משהו" גם על ארדן...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BOSS לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
1652 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    16:49   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. 1+  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
2507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:15   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. חיסול ממוקד לגל הירש?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

חברו ח"כ אייל בן ראובן מאשים: "לקחו מפקד הגון בצה"ל והורידו אותו לרצפה. אנשי משטרה שמשרתים היום הכפישו אותו והוא פשוט היה חסר אונים"

ימים לא פשוטים עוברים על משטרת ישראל, בעקבות החשיפה אודות החשד לסיכול מינויו של גל הירש לתפקיד המפכ"ל על ידי קצינים בכירים במשטרה. גור מגידו, 'דה מרקר', אשר ערך את התחקיר וחשף את ממצאיו, שוחח עם ענת דוידוב וינון מגל והתייחס לכך.

07/08/2018

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HGJGKD&c41t4nzVQ=FJF


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עלי גפן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.17
4879 הודעות, 55 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:23   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חייבים ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק מה קורה בסרחון הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
6262 הודעות, 73 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:31   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. גרורות החונטא חדרו עמוק לפרקליטות ולמשטרה אשר משלימם את השליטה על העם יחד עם הראשים בעליון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

מצטער השקף לא עדכני אני לא עומד בקצב הוירוסים והגרורות שיוצאות מהקרן....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אינו
חבר מתאריך 11.8.17
119 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:06   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מדוייק, הסוס הטרויאני של האליטה הליברלית, במימון אירופאי ואמריקאי  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
שקף מרשים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
52975 הודעות, 180 מדרגים, 351 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:43   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. חשש? לדעתי זה קורה כבר עשרות שנים בפועל: קהלני, יעקב נאמן וכו'  
בתגובה להודעה מספר 0
 


כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Sceptical
חבר מתאריך 16.1.05
11125 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:22   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אולמרט?  
בתגובה להודעה מספר 11
 


Some People Just Want To See the World Burn


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
8744 הודעות, 110 מדרגים, 207 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    11:56   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מה שווה שר לבטחון פנים אם הוא לא יכול להורות על פטורי קצין שמוטה פוליטית בשילוב עבריינות??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


רַבִּ֥ים מַכְאוֹבִ֗ים לָרָ֫שָׁ֥ע וְהַבּוֹטֵ֥חַ בַּי-הוָ֑ה חֶ֝֗סֶד יְסוֹבְבֶֽנּוּ׃ (תהילים לב י)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נח מצא חן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.1.15
2011 הודעות, 27 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    18:21   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מה הוא יכול לעשות אם גם לו יכולים ללחוץ על הוואבוס  
בתגובה להודעה מספר 12
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
NightKnight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.4.15
1687 הודעות, 11 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:00   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. איזה חשש ? .... עובדות בשטח שקשה להתעלם מהן  
בתגובה להודעה מספר 0
 


עבודות פרך להורדת חיוך מפרצופם של רוצחים!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Israeli לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.9.16
2862 הודעות, 40 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:11   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מי יודע מה מני יצחקי ושות'  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
החליטו לא לחקור??
איזו פרשייה לסגור??            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זאכי זעלאן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
3560 הודעות, 18 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:25   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. מסתבר שלא חשוב כמה גדול המעד של האיש בסוף מה שקובע זה שיקו קטן וקטנוני  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
במידה והטענה נכונה
אוי למדינה שזו המשטרה שלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בית ישראל
חבר מתאריך 29.7.18
312 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:28   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. משטרת ישראל היא ארגון הפשע הכי גדול בישראל, מתחיל בשוטר קטן שתוקע דו''ח על עבירה שחא היתה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נמשך בשוטר יותר גדול שפותח תיק על לדרמן לחייל מילואים ועובר לשוטר בכיר שמסכל מינויים על ידי האשמות סרק.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
17752 הודעות, 105 מדרגים, 200 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    12:39   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. זה עדיין לא הופך לנושא מרכזי בוער שמדובר בכל המהדורות?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לתקשורת יש צד בעניין?

תודה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
7605 הודעות, 28 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    16:53   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הייתי בטוח שהכתבה על ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רואה עולם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2189 הודעות, 14 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    18:30   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. חייבים להקים ועדת חקירה ממלכתית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
למעננו ולמען הדורות הבאים.

הדבר חייב להיות חוצה מפלגות. רוצים שקיפות?! אז נושא זה "האמא והאבא" של השקיפות.


יש להחרים את ידיעות אחרונות לאלתר. אני מחרים ואתה?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
17660 הודעות, 165 מדרגים, 322 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    18:37   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מקווה שארדן יעמוד בהבטחתו, ולא ימסמס הקמת ועדת חקירה ממלכתית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טובטוב
חבר מתאריך 2.4.12
507 הודעות
יום שלישי כ''ו באב תשע''ח    18:43   07.08.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מאפיה כבר אמרנו?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


156


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות