אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #500235 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 500235      
בית ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.18
1332 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:02   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

משטרת מרחב אקירוב: כשרשויות אכיפת החוק נרתמו לחגיגת בת מצווה בפארק ציבורי  

 
  
שמאלה לבת המצווה של רפאל, ימינה לעמדות התשלוםתומר אפלבאום

נכדתו של איל ההון חגגה את המאורע בגני יהושע בת"א - שטח ציבורי - וצוות "הארץ" ראה עצמו מוזמן. תחילה נתבקשנו להשאיר את המצלמות בחוץ, אחרי התערבות המאבטחים של אקירוב הועלתה הסברה שאנו פדופילים, ושעתיים ו-34 דקות לתוך המסיבה, המשטרה הודיעה: "זה שטח פרטי עכשיו"

הנהלת גני יהושע, חברה בת של עיריית תל אביב, משכירה מדי פעם חלקים מהפארק הציבורי לטובת אירועים פרטיים. במוצאי שבת נסגר חלק מהפארק לטובת חגיגת בת המצווה של נכדתו של בעל השליטה בקבוצת אלרוב, אלפרד אקירוב. מאחר שמדובר, לפי כל דין בשטח ציבורי, ראינו עצמנו, הצלם תומר אפלבאום והחתום מעלה, כמוזמנים לאירוע, או לכל הפחות ככאלה שזכותם לטייל בין שבילי הפארק גם בעת האירוע הפרטי. הייעוץ המשפטי של הנהלת הפארק קבע, לאחר מאבק עיקש מצדנו, שזכותנו אמנם להיכנס למסיבה, אך עלינו להשאיר את ציוד הצילום בכניסה. לאחר שבעל המסיבה סירב להישמע להנחיות המשפטנים ועמד על סירובו שלא לאפשר את כניסתנו, פסקה משטרת ישראל כי כניסתנו אסורה.

20:00 בערב, בכניסה לפארק גני יהושע. רכבי פאר מורידים בזה אחר זה את הצמרת הכלכלית והחברתית של מדינת ישראל. איש, כך נדמה, לא העז להיעדר מהמסיבה המושקעת של נכדתו של איל הנדל"ן והעסקים. עיתונאים, פוליטיקאים, מיליונרים ובנקאים התערבבו אלה באלה. לנוחיותם, העמידה הנהלת הפארק רכבי גולף רבים ואף רכבת, שיובילו אותם מהכניסה שקושטה במטריות ענק צבעוניות אל תוככי הפארק - אתר המסיבה.

בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
מתחם בת המצווה הנחשק, אמש תומר אפלבאום
ומי לא היה שם? אלוף במיל' עמוס ירון, עורך דין הצמרת אלי זוהר, מיכל אנסקי, עופר נמרודי, גבי ואתי רוטר, הבעלים של אופנת קסטרו. חבר מועצת עיריית תל אביב, דן להט, העיתונאית שרון כידון, יצחק הרצוג ורעייתו מיכל, שר השיכון לשעבר אריאל אטיאס, שיש לתהות אם הפך לחברו של הקבלן אקירוב בזמן כהונתו, או ששמר על תקופת צינון. רקפת רוסק עמינח, ציון קינן, השגריר לשעבר אלון פנקס, דני גילרמן, נשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ' יוסף קלפטר, גליה מאור, רם כספי, משה תאומים, רני רהב ועוד רבים ועשירים.

מאיה מזה, דוברת הפארק שסירבה להזדהות בשמה המלא, חזרה עם גרסה מעניינת: "זה אירוע של קטינים, אולי אתם פדופילים?"

ביקשנו לעלות על הרכבת למסיבה, אך משום שהזדהינו כעיתונאים הדבר נאסר עלינו. יצאנו לדרך ברגל, ובדרך תפסנו טרמפ עם אחד מנהגי רכבי הגולף הצעירים שלא שמע על האיסור להסיע אותנו. "אני עובד של הפארק", הוא סיפר. "אני מקבל על העבודה הערב משכורת מהפארק". אל צמד השומרים הראשון שנתקלנו בו בכניסה לשביל שהוביל אל האירוע הנכסף, כבר הגיעה הפקודה לעצור אותנו בכל מחיר. הצלחנו להתקדם עד לעמדת המתנות והכספת הצמודה אליה, ושם כבר עמדו וחסמו לנו את הכניסה ששה או שבעה מאבטחים. האחראי עליהם טען שהם קיבלו חזקה על המתחם ל-24 שעות ושמבחינתם המקום שייך להם לפרק הזמן הזה. ניסינו להתקדם, אך המאבטחים מנעו זאת מאתנו בגופם. מילולית.

בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
הכניסה ולצדה הכספת והמתנות בפארק הציבורי, אמש תומר אפלבאום
בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
אחת ממכוניות הגולף, אמש. המשכורת מהפארק, ההסעות לבת המצווה הפרטית תומר אפלבאום
צוות האבטחה הזעיק את מאיה, שסירבה לגלות לנו את שמה המלא, אך הזדהתה כנציגת גני יהושוע במקום. לאחר בירור, הסתבר שמדובר במאיה מזה, מנהלת השיווק של הגן הציבורי. מאיה טענה שמשכירי המקום קיבלו את כל האישורים לעריכת המסיבה - עובדה שקיבלנו ללא עוררין - אך הוסיפה שבמסגרת האישורים הותר להם שלא לאפשר כניסת אזרחים שאינם נמנים עם חבריו הקרובים של אקירוב. טענו שמדובר בשטח ציבורי ושלא ייתכן שמישהו, לא כל שכן משפטן, אישר לה את הדבר. בזמן שאנחנו נהדפים לאחור, הלכה מאיה הצדה ושוחחה בטלפון. כשחזרה, ביקשה ממני לצלצל להלל פרטוק, דובר עיריית עיריית תל אביב לשעבר וכיום דובר גני יהושוע.

בשיחה ראשונה עם פרטוק, הוא טען שאינו בקיא בסטטוס המשפטי וכי בכוונתו לערוך בירור ולחזור אלינו עם תשובות. כעבור כחצי שעה הודיע: בדקתי עם הייעוץ המשפטי ואנחנו מתירים לכם את הכניסה בתנאי שתפקידו את המצלמות בכניסה. מתרגשים הפקדנו את המצלמות וצעדנו פנימה כשמאיה, שחזרה על דברי הדובר, צועדת בעקבותינו. רגע לפני כניסתנו למתחם רץ אלינו בצעקות מפיק האירוע, שאת שמו פספסתי, ודרש מאתנו לעצור. אמרנו לו שמדובר בשטח ציבורי ושאפילו המשפטנים של הנהלת הפארק קבעו שחוקית לא ניתן למנוע מאתנו את הכניסה. בתגובה צרח המפיק לעבר צוות המאבטחים, שעמד כבר על עשרה גברים לפחות: "שרשרת אנושית! שרשרת אנושית! שרשרת אנושית!". המאבטחים צייתו מיד וחסמו שוב את דרכנו. צלצלתי שוב לפרטוק הדובר. "אקירוב עצמו מעורב. אנחנו מדברים איתו. הוא לא רוצה שתיכנסו", אמר. הזכרנו לדובר שגם לאקירוב - אפילו לאקירוב - אסור לעבור על החוק. "בסדר, אבל אנחנו צריכים להגיד לו את החוק".


מאיה, הנציגה של גני יהושוע במקום, ניסתה להסביר למפיק את המצב המשפטי שלא מאפשר מניעת כניסת אזרחים מן השורה למקום, אך זה, נאמן לאקירוב אדונו, קבע שהקרקע שלו, ושבשום אופן הוא לא מאפשר את כניסתנו. המפיק הצליח לקפל גם את מאיה, שקבעה: אתם לא תיכנסו. בשלב זה, כשעמדת המשפטנים ברי הסמכא לצדנו, וכשמדובר על שטח ציבורי לחלוטין, צלצלנו למשטרה. הבנו שרק בחסות נציגי החוק נצליח להיכנס אל המתחם הנחשק. והוא באמת נחשק, שכן לא כל יום יוצא לך להשתתף באירוע של המיליונון העליון.

בינתיים החלו כמה מהאורחים שמיצו את ההון-שלטון לצאת מהמקום. אחד מהם, לוחם האופוזיציה לשעבר הרצוג. הצגתי עצמי וחייכנו זה לזה. אמרתי לו שהוא יפה במציאות הרבה יותר מאשר בצילומים. כשהסברתי לו את נסיבות ההימצאות שלנו מחוץ לאירוע וכי מונעים מאיתנו להיכנס לשטח הציבורי, הוא הוסיף לחייך - והלך. מקונוס הממתקים שקיבלה מיכל באירוע של אקירוב, שלפתי ביצת-סוכריה ואמרתי שלום. מאיה הדוברת בינתיים חזרה אלינו עם גרסה מעניינת על אודות האיסור עלינו להיכנס. "זה אירוע של קטינים", היא טענה. "אולי אתם פדופילים?".

בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
רפי ועפרה אלול על תקן אורחי בת המצווה בגני יהושע, אתמול. "זה אירוע של קטינים" תומר אפלבאום
בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
הזוג הרצוג וקונוס הממתקים, אמש תומר אפלבאום
השוטר, שהגיע בינתיים למקום, חלף על פנינו אף שאנחנו אלו שהזמנו אותו, והלך לדבר עם נציגי הכסף הגדול. כשחזר אלינו וביקש לשמוע את עמדתנו, הוא היה אדיב ונחמד. אמרנו לו שהנהלת הפארק אישרה לנו להיכנס אל המתחם הציבורי שהפך לפרטי, וכי הם בעצמם אישרו שחוקית לא ניתן לאסור זאת עלינו. ידענו שהחוק והצדק לצדנו. בשעה שהשוטר שוחח בטלפון עם צמרת פיקוד מרחב דן, כפי שאמר לנו בהמשך, צלצלתי שוב לפרטוק הדובר, שבזמן שחלף אימץ גם הוא את גרסת ה"אירוע של קטינים". אמרנו לו שהרי היועצים שלו אישרו לנו להיכנס כבר, וביקשתי ממנו שיבדוק אם גרסת האקירוב הזו מחזיקה מים. הוא הבטיח לחזור אלינו, אך בשלב זה עקבותיו נעלמו. לא שמענו ממנו עוד.

בחצות הגיע ליציאה רכב ובו אקירוב, הבעלים של הפארק ליממה. היה זה הרכב הפרטי היחיד שנסע בין שבילי הפארק, בין הרצים ורוכבי האופניים


ואז חזר אלינו השוטר, שעתיים ו-34 דקות מאז שהגענו, ואמר שלאחר התייעצות עם צמרת הפיקוד המשטרתי הוחלט למנוע מאתנו את הכניסה. ביקשנו לשמוע מאין הוא שואב את הסמכות החוקית למנוע מאתנו כניסה לשטח ציבורי, והוא השיב: "זה שטח פרטי כעת. אם תנסו להיכנס, אני אאלץ לעכב אתכם אל התחנה". המומים אך צייתנים, נכנענו ועשינו פנינו אל הכניסה לפארק, הפעם ברכבת שנסעה הלוך ושוב דרך הולכי הרגל, ממתחם האירוע לכניסה המקושטת לפארק. הבוקר, אמר לנו גורם בגני יהושע כי ההחלטה של השוטר למנוע מאתנו את הכניסה, התבססה על חוות הדעת של היועצת המשפטית של מרחב דן. לפיה, מסיבה בלתי ברורה, על אזרחים מוטל איסור כניסה לאירוע המתקיים בשטח הציבורי משל היה שטח צבאי סגור.

בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
כיאה לאיש במעמדו, התעלם אקירוב משאלותנו תומר אפלבאום
בחצות בדיוק הגיע אל היציאה רכב ובמושב האחורי שלו אלפרד אקירוב, הבעלים של הפארק לאותן 24 שעות. היה זה הרכב הפרטי היחיד שנסע באותו הערב בין שבילי הפארק, בין הרצים ורוכבי האופניים. השער, למרבה המבוכה של המיליונר, היה סגור, ורכבו הפרטי חנה עשרה מטרים מהצד השני של השער. אבל לא איש כאקירוב יצעד את המטרים האלו ברגל. נהג הרכב, כיאה למי שמסיע את הבעלים הזמני של הפארק, לא חשב פעמיים, ירד מהשביל הסלול ונכנס בנהיגה מהירה אל מתחמי הדשא ונסע עליהם, כשהוא חולף במהירות על פני נכה בכסא גלגלים. הוא קירב את אקירוב כדי חמישה מטרים ממכוניתו, כשרק עמודי ברזל מונעים מכלי הרכב המוביל להיצמד לכלי הרכב המיועד. מבואס משהו, ירד אקירוב וצעד את חמשת המטרים אל רכבו כששני גברים חסונים מקללים אותי ואת תומר הצלם ומנסים למנוע מאתנו לשוחח עם הגביר ולצלמו. שאלנו אותו בכל זאת איך הוא הצליח להשתלט ככה ל-24 שעות על הגן הציבורי, אך כיאה לאיש במעמדו הוא התעלם מאתנו.

מבואסים בעצמנו מכך שכסף כנראה באמת יכול לקנות כל אחד ולכפוף אפילו את אנשי החוק, שתינו קפה מכוס קרטון, נשענים על השער הסגור. אבל השורה התחתונה חיובית בכל זאת. "הם החליטו בעקבות הדבר הזה לא לאשר עוד אירועים פרטיים סגורים בשטח הציבורי של הפארק", אמר לנו השוטר, שהסתבר בינתיים שדפקנו לו את סיום המשמרת, בהתייחסו לפיקוד המרחב המשטרתי. "נו, זה לא מעט", אמרתי לתומר כשעזבנו סופית את הפארק.

בת המצווה של הנכדה של אלפרד אקירוב בגני יהושע בתל אביב, אמש
אקירוב, אמש. נאלץ לצעוד את חמשת המטרים למכוניתו תומר אפלבאום
מעיריית תל אביב נמסר: "בעקבות מחאה שהחלה נגד אירועים פרטיים שנערכו בגני יהושע, פנתה ההנהלה של הפארק לעירייה וזו הורתה להפסיק את האירועים. מאחר שנשארו שני אירועים עד סוף השנה עם חוזים חתומים, הוחלט לקיימם כדי לא להיות חשופים לתביעות. האירוע של אתמול היה האחרון. האירועים התקיימו אחרי שעות פעילות הפארק, באישורי רישוי מהעיירה והמשטרה".

ממשטרת ישראל טרם נמסרה תגובה.
https://www.haaretz.co.il/news/local/.premium-MAGAZINE-1.6464774              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כנראה שבמקרה של אקירוב אי ידיעת החוק כן פוטרת מעונש... The cake 09.09.18 14:16 1
  איזה ביזיון 8 זה בדם 09.09.18 14:22 2
     המשטרה לא חוששת מבעלי ההון קול_קורא 09.09.18 15:27 16
         לצערי הרב אתה צודק 8 זה בדם 09.09.18 15:28 17
  מתחת לפרחים כולם מסריחים, אל תטעו. אבל יש כאלה שיסריחו יותר. Trop sensible 09.09.18 14:26 3
  אשמח לשמוע התייחסות של יועמ''ש מרחב דן חובב רדיו 09.09.18 14:28 4
  אל תצחיקו את אקירוב עם קישקושים כמו חוקים, לאלפיון העליון יש חוקים מישלו ישראלי 09.09.18 14:32 5
  לא עדיף לערוך את הארוע במגדלי אקירוב? dilbert 09.09.18 14:37 6
     היא... אניאנונימיאני 09.09.18 17:01 35
         ברור שילדה בת 12 תהנה יותר לחגוג עם פרופסורים ובנקאים ולא להשתולל עם החברים לכיתה... dilbert 09.09.18 17:10 37
             ברור שילדה בת 12 נכדתו של אחד האנשים העשירים בישראל תחגוג את הבת מצווה שלה בשיחות כבדות אניאנונימיאני 09.09.18 17:22 38
                 אם היא צריכה ''אטרקציות'' פלצניות בשביל להנות עם הכיתה, היא בבעיה. dilbert 09.09.18 17:30 39
                     שאלת מי מכן תהנה יותר... עניתי... אני לא נכנס לעניינים סוציאליסטיים... הילדים בכיתה והיא אניאנונימיאני 09.09.18 17:37 40
             אבל לא ירד לך איל גולן במסוק.. צפונבון 09.09.18 19:03 46
                 קיבלתי מתנה ווקמן של סוני, הכי משוכלל עם אקוולייזר. הנאה מושלמת. dilbert 09.09.18 20:01 47
         כסף זה לא הכל בחיים פיניקית 09.09.18 17:43 41
             נכון כסף זה לא הכל אבל עוזר... מי אמר שלא שאלו אותה...? ואם היו שואלים אותך אם את רוצה אניאנונימיאני 09.09.18 18:06 43
  הרבה אנשים ממפלגת העבודה שם. הון שלטון RonRon 09.09.18 14:39 7
  יש משטרת מרחב אקירוב? זאביק השועל 09.09.18 14:41 8
  כן אהה איזו חוצפה יש לעשיר הזה חוץ משנאת מי שיש לו על מה כל התעמולה? ANTI-PC 09.09.18 14:51 9
     החוצפה שלו זה שהוא מפר צו מפורש 8 זה בדם 09.09.18 14:53 10
         באמת? זה מה שמפריע לך שהוא כן ואתה לא? ANTI-PC 09.09.18 15:20 13
             לא מסכים בכלל 8 זה בדם 09.09.18 15:25 15
                 חברי היקר: אני יותר ממסכים איתך לגבי השיוויון בפני החוק... ANTI-PC 09.09.18 15:45 19
                     זו כבר סוגיה אחרת 8 זה בדם 09.09.18 15:47 20
                         ועל זה נאמר... אמן חברי היקר ANTI-PC 09.09.18 15:49 21
             באמת. זה בדיוק מה שמפריע. כמה שילם אקירוב אפשר לראות? אני גם רוצה לסגור את הפארק WeeeeeD 09.09.18 16:28 27
                 לאקירוב יש רק לאירוע אחד אתה מצפה ממני להאמין שיש לך מספיק לסגור לשבוע? ANTI-PC 09.09.18 16:39 31
                     לאמונה שלך אין קשר לעניין. אני גם לא מתחבר לבכי אבל אפילו פחות לשחיתות. WeeeeeD 09.09.18 16:46 32
  נפרגן אהרון5 09.09.18 15:07 11
  טוב זה לא חדש שהארץ מנסים לעורר פרובוקציות ניקו 09.09.18 15:11 12
     כמה שילם אקירוב? איפה אפשר לראות מחירון להשכרת הפארק? WeeeeeD 09.09.18 16:26 26
         תפנה לעיריית תל אביב The_Wiz 09.09.18 16:37 30
  מעניין שלהופעות בפארק הם לא מנסים להיכנס חינם.... רודף העפיפון 09.09.18 15:23 14
  מה הסיבה להפוך שטח ציבורי לפרטי? כך אני גם תוהה בהופעות כאן בפארק ענבה במודיעין avizaz 09.09.18 15:32 18
  היכן אבירי הצדק שהרעישו עולמות בכינוס חבד במתחם ציבורי ישמע_אל 09.09.18 15:52 22
     כינוס חב''ד היה ארוע ציבורי פתוח,לא ארוע פרטי dilbert 09.09.18 15:57 23
         קבלי את הערכתי על ההגינות. פיני 09.09.18 16:15 25
  ידוע שהחוקים לא תקפים על האלפיון העליון במדינת ישראל. וגם המשטרה שלהם. 27סוט 09.09.18 16:01 24
  אם שלמו כסף אז לא נורא כל כך.{למרות הפגיעה ביתר האזרחים}. ש-עצמון 09.09.18 16:30 28
  לא הבנתי The_Wiz 09.09.18 16:35 29
  אם אלה היו רבנים שמגיעים , איך 'הארץ' היו מדווחים ? עוצמה לישראל 09.09.18 16:51 33
  באמת שיש לי רק תשבוחות לאקירוב, הוא טייקון אבל כזה שאחכפת לו מהעובדים שלו Zeide 09.09.18 16:54 34
  באמת חוצפה, גם לי לא נתנו להיכנס לבמה של אנריקה באותו פארק בדיוק. שטח ציבורי!!!! eli_s 09.09.18 17:06 36
  סה לה וי Jonas 09.09.18 17:57 42
  הסיפור הוא ''פפאהארץ'' ופחות איל ההון askzeev 09.09.18 18:14 44
  נו ו...?! סמיילי הפוך 09.09.18 18:28 45
  ז''א שהזמרת סיה הופיעה בפארק היתה לי זכות להכנס לשטח הציבורי של ההופעה? סמפו 09.09.18 20:18 48
  נראה שאם הכתבה לא הייתה של עיתון הארץ היו פה הרבבבבה אורלה 10.09.18 12:54 49

   
   
The cake לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.1.15
8071 הודעות, 91 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:16   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כנראה שבמקרה של אקירוב אי ידיעת החוק כן פוטרת מעונש...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

אפילו לאקירוב - אסור לעבור על החוק. "בסדר, אבל אנחנו צריכים להגיד לו את החוק".

וחוסר התדובה של המשטרה- מישהו ירדוף אחריהם לתגובה? לא.
כתבה שתישכח עוד יומיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6529 הודעות, 50 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:22   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. איזה ביזיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מדהים איך שהמשטרה חוששת מבעלי ההון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קול_קורא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.2.12
1334 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:27   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. המשטרה לא חוששת מבעלי ההון  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
המשטרה שייכת לבעלי ההון. תסתכל כמה מפכ"לים עובדים אצל תשובה. וכנראה שגם אלשייך בקרוב מצא כבר משרה שמנה אצל אחד מהם ויתחיל לעבוד בקרוב אחרי 30 שניות של צינון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6529 הודעות, 50 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:28   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. לצערי הרב אתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Trop sensible לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.17
2567 הודעות, 55 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:26   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מתחת לפרחים כולם מסריחים, אל תטעו. אבל יש כאלה שיסריחו יותר.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חובב רדיו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
10767 הודעות, 70 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:28   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אשמח לשמוע התייחסות של יועמ''ש מרחב דן  
בתגובה להודעה מספר 0
 

כל צ'ופצ'יק שלמד משפטים, הופך פתאום לקובע חוקים.

במידהמוטעתה בשיקול הדעת, יש להעמידה לדין            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
14857 הודעות, 77 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:32   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אל תצחיקו את אקירוב עם קישקושים כמו חוקים, לאלפיון העליון יש חוקים מישלו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
30173 הודעות, 236 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:37   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לא עדיף לערוך את הארוע במגדלי אקירוב?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רחמים, רחמים על ילדת הבת מיצווש שמחנכים אותה שהכסף קונה הכל. אני את הבת מצווה שלי חגגתי עם הכיתה, היא חגגה עם כל צמרת ההון שלטון. מי אתם חושבים נהנה יותר במסיבה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
31971 הודעות, 220 מדרגים, 360 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:01   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. היא...  
בתגובה להודעה מספר 6
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
30173 הודעות, 236 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:10   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ברור שילדה בת 12 תהנה יותר לחגוג עם פרופסורים ובנקאים ולא להשתולל עם החברים לכיתה...  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 09.09.18 בשעה 17:17 בברכה, dilbert
 
אח, אתה לא יודע איזה כיף לי היה בבת מצווה. כל הכיתה הגיעה אלי הביתה, ואחרי המסיבה עוד הלכנו לעשות בלאגן בגינה עד 1 בלילה, והקטעים שהרצנו שם... הנכדה של אקירוב רק יכולה לחלום על זה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
31971 הודעות, 220 מדרגים, 360 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:22   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ברור שילדה בת 12 נכדתו של אחד האנשים העשירים בישראל תחגוג את הבת מצווה שלה בשיחות כבדות  
בתגובה להודעה מספר 37
 

ראש עם פוליטיקאים ואנשי כלכלה ולא עם בני כיתתה ובני משפחתה בגילאים הרלוונטיים באטרקציות שמן הסתם יהיו מפוזרים בשטח בכמות הרבה יותר גדולה ממה שאת יכולה לדמיין...
אז החלק הרשמי יהיה רשמי אבל אח"כ... אל תדאגי להשתוללות שלה, היא תשתולל...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
30173 הודעות, 236 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:30   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אם היא צריכה ''אטרקציות'' פלצניות בשביל להנות עם הכיתה, היא בבעיה.  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
כשאתה מתכוון ל"אטרקציות" אתה מתכוון למשהו בסגנון של סטטיק ובן אל? אני רק חושבת איך מרגישים הילדים שהם לא כל כך עשירים, רואים את ה"אטרקציות" הפלצניות האלו, ויודעים שבמסיבה שלהם לא יהיו כאלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
31971 הודעות, 220 מדרגים, 360 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:37   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. שאלת מי מכן תהנה יותר... עניתי... אני לא נכנס לעניינים סוציאליסטיים... הילדים בכיתה והיא  
בתגובה להודעה מספר 39
 

יזכרו את המסיבה הרבה זמן...
את זוכרת רק שהשתוללת... היא תשתולל + הרבה יותר...
זו השורה הסופית ושנה טובה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צפונבון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.12
1590 הודעות, 8 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    19:03   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אבל לא ירד לך איל גולן במסוק..  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
ולא היו לך צדפות נפתחות וזיקוקים ובטוח, בטוח שלא לבשת שמלת נשף ב20000 ש"ח - אז איך יכולת ליהנות באמת?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
30173 הודעות, 236 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    20:01   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. קיבלתי מתנה ווקמן של סוני, הכי משוכלל עם אקוולייזר. הנאה מושלמת.  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
מי צריך יותר בגיל 12?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
10657 הודעות, 78 מדרגים, 147 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:43   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. כסף זה לא הכל בחיים  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
יש לך מושג אם היא רצתה את כל זה? הרי ברור שלא שאלו אותה. אותי שאלו... אז מי נהנה יותר?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניאנונימיאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
31971 הודעות, 220 מדרגים, 360 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    18:06   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. נכון כסף זה לא הכל אבל עוזר... מי אמר שלא שאלו אותה...? ואם היו שואלים אותך אם את רוצה  
בתגובה להודעה מספר 41
 

את מה שהביאו למסיבה שלה לא בטוח שהיית אומר לא...
חלאס עם הצביעות... גם העשירים יודעים להנות לא רק התפרנים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
RonRon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.11.09
3548 הודעות, 35 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:39   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הרבה אנשים ממפלגת העבודה שם. הון שלטון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זאביק השועל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.6.18
1074 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:41   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. יש משטרת מרחב אקירוב?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
523 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:51   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כן אהה איזו חוצפה יש לעשיר הזה חוץ משנאת מי שיש לו על מה כל התעמולה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הוא קיבל חינם?
האיש הזה משלם כסף לעיריה בחודש,יותר מכל המצקצקים יחד!

גם בגנים הלאומיים זה נהוג...
ובמערות של שמורות הטבע...
ובזכות העשירים האלה שמשלמים
לטובת שמורת טבע ולא לבעלי גנים פרטיים..
אנשים כמוני נהנים מתשתיות ומגישה נוחה יותר בגלל התוספת תקציב מאירועים בסיגנון הזה.

לכל אחד יש זכות להיות עשיר..
לאף אחד אין זכות להכריח מישהו להיות עני!
גם אם זה הדבר שניראה לכם הכי מוסרי לדרוש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6529 הודעות, 50 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    14:53   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. החוצפה שלו זה שהוא מפר צו מפורש  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
אם אתה היית עושה את זה לא היו סולחים לך בכזו קלות.
לגבי הכסף? שיהיה לו אלף לבריאות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
523 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:20   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. באמת? זה מה שמפריע לך שהוא כן ואתה לא?  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
תעשה ניסיון....
תשכיר את המקום וכמוהו ותראה איך גם עליך לא אוכפים את הצו!

נלך עוד צעד קדימה ונחליף את אקירוב ב אהרון ברק....
גם היו ציקצוקים כאלו?

צריך לעשות הפרדה כי אם לא יבואו וידרשו להבא ששום רכב של ציוד להופעות לא יכנס... מה יעשו הלהקות? יסחבו את הציוד ברגל?

בסופו של דבר כל התעמולה הזו קטנונית של שני משועממים שבאו להפריע לשמחה של מישהו עשיר רק ביגלל שהוא עשיר!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6529 הודעות, 50 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:25   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא מסכים בכלל  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
שוויון בפני החוק צריך להיות לכולם.
וכשהמשטרה רופסת, למה נצפה?
מציע לך שתערוך אירוע שם ונראה מה יקרה.
וכן זה מפריע לי, ומצידי שיעשה מיליארדים רבים ( מעולה למדינה) אבל חוק זה חוק.
אגב, מזכיר לך שגם על דנקנר דיברו כמו שאתה מדבר על אקירוב( נדבן, תורם למשק וכו') ומה האמת בסוף? מינף את הכסף של כולנו.
שנה טובה לכל בעלי ההון וגם לאלו שאינם כאלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
523 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:45   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. חברי היקר: אני יותר ממסכים איתך לגבי השיוויון בפני החוק...  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
אך אני מקבל את העובדה שזה לא עובד כך(לצערי ולצערך)

אם זה היה עובד ככה אז שופטי בית המשפח מבג"צ כבר היו נשפטים!
ושוברים שתיקה?
ובצל"ם?
ותעיו"ש הצדיקים?

אין שיוויון בפני חוק! כי יש כאלה שלפעמים החוק לא קיים עבורם!

במקרה שלפננו אינני מתייחס לאיש אלא לאירוע והייתי הרבה יותר שמח אם הוא היה עושה את האירוע באחד מהגנים של שמורות הטבע(ככה יהיה עוד כסף לפיתוח)

אבל גם כאן הוא שילם הרבה כסף למדינת ת"א....

ומה שתיארת כבעיית הטייקונים
זו לדעתי הבעיה בשוק קטן וסגור.

ולכן חברי היקר אינני כועס עליו...
ומי שישר עם עצמו לא יכול לפסול את האפשרות שינהג כמוהו כשיהיה במקומו.
ומכיוון שכך זו צביעות לדעתי להתלונן עליו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
8 זה בדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6529 הודעות, 50 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:47   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. זו כבר סוגיה אחרת  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
שלא תסתיים עד שתנותץ תקרת הזכוכית של בגץ.
בכל מקרה, שנה טובה לכל בית ישראל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
523 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:49   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ועל זה נאמר... אמן חברי היקר  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
שנה טוב לך, למשפחתך ולכל משפחת פורום רוטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
WeeeeeD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.15
2578 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:28   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. באמת. זה בדיוק מה שמפריע. כמה שילם אקירוב אפשר לראות? אני גם רוצה לסגור את הפארק  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
יש כסף. ויום אחרי דודתי מעוניינת, יום אחרי גיסתי וכן הלאה וכן הלאה... אפשר לראות מחירון להשכרת הפארק ובאילו ימים הוא פנוי להשכרה? או שזה שמור למליונון העליון בלבד?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
523 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:39   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לאקירוב יש רק לאירוע אחד אתה מצפה ממני להאמין שיש לך מספיק לסגור לשבוע?  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
ואם יש לך לסגור לשבוע אז מדוע אתה שואל אותי ולא מפעיל את הקשרים שלך כבעל הון?

בקיצור לא מתחבר לבכי ולנהי...
אני רק מקווה שכשתסגור לפחות תתן לנו להכנס            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
WeeeeeD לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.15
2578 הודעות, 34 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:46   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לאמונה שלך אין קשר לעניין. אני גם לא מתחבר לבכי אבל אפילו פחות לשחיתות.  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  
אם פארק הירקון שהוא פארק ציבורי (להסביר לך את המונח?) ניתן להשכרה אז לכל אחד צריכה להיות האופציה להשכיר אותו ובצורה נגישה שקופה וגלויה. אני בתור תושב העיר רוצה לדעת כמה שילם אקירוב עבור סגירת הפארק הציבורי הגדול בעיר.
ולשאלתך, לא אשלם כסף כדי לסגור מתחם ציבורי אבל נניח והייתי עושה כזה דבר היית נכנס בכיף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
39507 הודעות, 188 מדרגים, 340 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:07   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. נפרגן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

מדינת אליטות.


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ניקו
חבר מתאריך 9.11.16
242 הודעות
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:11   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. טוב זה לא חדש שהארץ מנסים לעורר פרובוקציות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גני יהושוע זה פארק ציבורי אך ניתן להשכיר אותו לאירועים.
זה מביא כסף לקופה הציבורית והכסף הזה הוא לתועלת הציבור.
מעניין למה הם לא מגיעים בזמן הופעה ומנסים לטייל ליד הבמה(הרי זה פארק ציבורי לא)????            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
WeeeeeD
חבר מתאריך 12.4.15
2578 הודעות
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:26   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. כמה שילם אקירוב? איפה אפשר לראות מחירון להשכרת הפארק?  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
יש לי אירוע בקרוב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
The_Wiz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
2907 הודעות, 46 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:37   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. תפנה לעיריית תל אביב  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
ישמחו לקבל את כספך תמורת השכרת שטח לכמה שעות


שנאת עשירים בארץ היא ספורט לאומי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רודף העפיפון
חבר מתאריך 22.12.13
48 הודעות
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:23   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מעניין שלהופעות בפארק הם לא מנסים להיכנס חינם....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
avizaz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
1093 הודעות, 15 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:32   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מה הסיבה להפוך שטח ציבורי לפרטי? כך אני גם תוהה בהופעות כאן בפארק ענבה במודיעין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שיעשו את זה במקומות שלא מומנו מכסף ציבורי.
לחילופין, שיראו שהכסף שהגיע מאותן הופעות אכן נותב למקומות טובים.

בינתיים העלו לי את הארנונה בכ45 שקלים לחודשיים בלי ששום שירות שאני מקבל השתנה, להפך, כבר אין שקיות לאסוף את הצרכים של הכלב, מכוניות חוסמות את החנייה של הבניין באופן תדיר והם לא מוכנים לשים עמוד שיחסום את החנייה שם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישמע_אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.3.02
2634 הודעות, 25 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:52   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. היכן אבירי הצדק שהרעישו עולמות בכינוס חבד במתחם ציבורי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dilbert לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.3.02
30173 הודעות, 236 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    15:57   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. כינוס חב''ד היה ארוע ציבורי פתוח,לא ארוע פרטי  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  
אמנם היה ארוע הזוי לגמרי, המשיח לא הופיע בכיכר, אבל אין מה להשוות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.14
1335 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:15   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. קבלי את הערכתי על ההגינות.  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
ועל הדרך את ברכתי לכתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה.


-------זו רק דעתי, תודה שקראת. מה דעתך?-------


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
9447 הודעות, 69 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:01   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. ידוע שהחוקים לא תקפים על האלפיון העליון במדינת ישראל. וגם המשטרה שלהם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
26400 הודעות, 136 מדרגים, 249 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:30   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אם שלמו כסף אז לא נורא כל כך.{למרות הפגיעה ביתר האזרחים}.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


יש אמת ויש אי אמת, ומי שדבק באמת, אפילו כנגד העולם כולו, אינו מטורף. {אורוול-"1984"}


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
The_Wiz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.04
2907 הודעות, 46 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:35   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לא הבנתי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כל אחד יכול לשכור חלק משטחים ציבורים לאירוע כזה או אחר תמורת תשלום לקופת העירייה.

הכסף של העיריה (אמור) לשמש לטובת התושבים.

איפה הבעיה?


שנאת עשירים בארץ היא ספורט לאומי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוצמה לישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.09
13774 הודעות, 80 מדרגים, 159 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:51   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אם אלה היו רבנים שמגיעים , איך 'הארץ' היו מדווחים ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בני אדם שמתנהגים כמו חולירות.
מציקנים , חפשו לעצמכם חיים.


גם אני בעד החזרת הבית לחיילים! אתר מעקב גל"צ - www.galaz.022.co.il


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zeide לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.3.15
18943 הודעות, 112 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    16:54   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. באמת שיש לי רק תשבוחות לאקירוב, הוא טייקון אבל כזה שאחכפת לו מהעובדים שלו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7794 הודעות, 64 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:06   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. באמת חוצפה, גם לי לא נתנו להיכנס לבמה של אנריקה באותו פארק בדיוק. שטח ציבורי!!!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Jonas לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.16
1204 הודעות, 9 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    17:57   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. סה לה וי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
askzeev לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.08
2874 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    18:14   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. הסיפור הוא ''פפאהארץ'' ופחות איל ההון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אקירוב שילם לפרק לקיים ארוע ואפשר לשאול האם הציבור נפגע ואז הטענה היא למנהל הפרק הציבורי

בכתבה עצמה מכריז הכותב (+הצלם) שהוא רואה עצמו מוזמן כי הפרק ציבורי...
מסקנתי -
פפרצי המייצר חדשות
ולא משרת אותנו הציבור או את הדמוקרטיה כפי החזון של הארץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמיילי הפוך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.6.14
17828 הודעות, 265 מדרגים, 517 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    18:28   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. נו ו...?!  
בתגובה להודעה מספר 0
 

איפה הסקופ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
7492 הודעות
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ח    20:18   09.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. ז''א שהזמרת סיה הופיעה בפארק היתה לי זכות להכנס לשטח הציבורי של ההופעה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חבל שלא ידעתי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורלה
חבר מתאריך 1.6.16
435 הודעות
יום שני א' תשע''ח    12:54   10.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. נראה שאם הכתבה לא הייתה של עיתון הארץ היו פה הרבבבבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יותר תגובות. ולא מעניין כמה האם תורם או משלם מה שאסור לאזרח א אסור לאזרח ב נקודה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות