אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #510521 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 510521      
asd לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2568 הודעות, 26 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    06:34   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הדיל המלוכלך של בית המשפט העליון: מדוע הקלו בעונשו של מחבל?  

 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 02.11.18 בשעה 07:24 בברכה, asd
 
סיפור מקומם: שופטי העליון הורידו בעונשו של מחבל מורשע, בלי נימוק ובניגוד להיגיון, רק כי הסכים לחסוך עבורם זמן כתיבה. כך נראה עיוות דין חמור, שלב אחר שלב
תגיות: בית המשפט העליון, פיגוע דקירה, חנן מלצר,

אבישי גרינצייג 02/11/2018 06:03

השופט חנן מלצר. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90


הסיפור שתקראו כאן הוא סיפור מרתיח ומקומם במיוחד, שהתרחש בהיכל הצדק הישראלי בגבעת רם. הסיפור מפגיש עצלנות יתירה של שופטי בית המשפט העליון יחד עם טיפול בכפפות משי במחבל מתועב שניסה לרצוח יהודי בדקירות סכין רק בשל היותו יהודי.

הסיפור מתחיל בתקופת גל הטרור הערבי לפני שלוש שנים. טארק דוויק, תושב בית חנינא בירושלים יצא לעבודה באתר בנייה בעיר רעננה. אלא שבאותו בוקר החליט לרצוח יהודי והחל להסתובב בעיר. טארק התקרב לתחנת אוטבוס, התנפל על יאיר בן עזרא ששהה באותו זמן בתחנה, שלף סכין והחל לדקור אותו מספר דקירות בצוואר ובפלג גופו העליון, תוך כדי שהוא צועק "אללה אכבר". חייו של בן עזרא ניצלו רק בזכות עוברי אורח שהצליחו לסייע לו להילחץ מהמחבל ואשר הביאו למעצרו.

דוויק הואשם והורשע בבית המשפט המחוזי בעבירת ניסיון רצח. אשמתו של דוויק במעשה הייתה ברורה לחלוטין, מספר רב של עדים ראו את המתרחש, שהצטרפו אליהם ראיות נוספות אשר הצביעו בוודאות על כך שדוויק דקר בכוונת תחילה ממניע לאומני ועל מנת להרוג. דוויק עצמו טען לאורך כל הדרך טענות שונות ומשונות. מיד לאחר האירוע, הוא נחקר על ידי חוקרי שב"כ.

גרסאותיו השונות והמשונות של המחבל

בהכרעת הדין נכתב כי מסר בפני חוקרי השב"כ שתי גרסאות נוגדות:
"האחת – שלא ביצע פיגוע ולא דקר אף אחד, והמתנחלים הם שתקפו אותו, והוא הגן על עצמו. והשניה – שעשה מה שעשה כדי להגן על אדמתו, ושצריך להגן על מסגד אלאקצא".

יומיים לאחר מכן, נחקר על ידי חוקר שב"כ ומסר שלוש גרסאות נוגדות:
"האחת – שהוא לא עשה שום דבר, ולא דקר אף אחד.
השניה – שדקר יהודי, ועשה זאת למען אלאקצא.
והשלישית – שהיהודי דקר אותו ראשון, ולכן הוא דקר אותו בחזרה".

בהמשך חקירותיו נתן המחבל גרסאות יצירתיות נוספות לאירוע. במהלך המשפט, שנה לאחר התרחשות הפיגוע, החליט דוויק לזנוח את גרסאותיו הקודמות ונתן שתי גרסאות חדשות שסותרות אחת את השנייה:
"האחת – שהוא מכור לנייס גאי, חי בשביל לעשן. לא היה לו סם, ולא כסף לרכישת סם, והיה ב'קריז'. היתה לו סכין בכיסו, וחשב לשדוד באמצעות הסכין את בעל הקיוסק כדי לקנות סם.
השניה – שהמתלונן הסתכל על הנאשם בצורה מפחידה, והנאשם חשש שהמתלונן יכה אותו או יוציא נשק ויהרוג אותו, ולכן הוציא סכין ודקר את המתלונן".

כאמור, בית המשפט לא האמין לגרסאות המפוקפקות, המשתנות והמתפתחות של הנאשם, וקבע כי "הנאשם "מזגזג", באופן בלתי פוסק, בין גרסאות שונות וסותרות". השופטים החליטו להרשיע אותו בניסיון רצח. בטיעונים לעונש, התייחסה הפרקליטות לנזקים והנכויות הגופניים והנפשיים החמורים שנגרמו לקורבן הפיגוע. אולם עורכת דינו של המחבל, טענה את הטענה החצופה הבאה: "לצערנו הרבה אנשים מנצלים את מה שקרה כדי להתעשר על חשבון המדינה ועל חשבונו של הנאשם. אנחנו לא יכולים להתעלם שהיתה לו פגיעה, אבל אני מבקשת שלא נגזים בעניין הפיצויים. במיוחד שמדובר בפגיעה קלה ביותר". המחבל עצמו המשיך להצדיק את עצמו וסיים את דבריו באמירה כי "אני סומך שתתנו לי את העונש הכי קצר, כדי שאני אלמד".

השופטים לא התרשמו מנימוקי המחבל ועורכת דינו, והחליטו לגזור עליו 17 שנות מאסר כפי שמקובל במקרים דומים אחרים יחד עם תשלום פיצויים של 80,000 שקלים לנפגע העבירה.

הדיל המפוקפק שהציע בית המשפט העליון

המחבל לא השלים עם קביעת בית המשפט, והחליט לערער לבית המשפט העליון על הכרעת הדין וגם על גזר הדין. שוב חזר על הטענה התמוהה כי אין מדובר בניסיון רצח, כל שכן לא לאומני אלא בניסיון שוד בלבד. אתמול התקיים הדיון בערעור בפני המשנה לנשיאת העליון חנן מלצר, מני מזוז ויוסף אלרון.
מיד בפתיחת הדיון הבהירו שלושת השופטים שאין ידיים ורגליים לערעור על הכרעת הדין. השופטים תמהו כיצד יעלה על הדעת שניסיון שוד יתבצע לאור יום באמצע הרחוב, וכשהשודד דוקר בראש ובצוואר, ללא התנגדות מצד הנשדד, תוך כדי קריאות "אללה אכבר". השופט מזוז אמר כי הערעור "קלוש ובעייתי". השופט מלצר אמר כי הערעור "נראה מלאכותי" והשופט אלרון אמר כי "זה מאד מאוד בעייתי".

אלא שאז המשנה לנשיאה מלצר הגיש הצעה מפתה מאוד לסנגורו של המחבל. "אנו מציעים לאדוני להיות קשוב. הסיכוי לקעקע את הכרעת הדין עם הטענות של אדוני, הוא לא ברור וזו בלשון ההמעטה. אפשר לערער על גזר הדין, כי העונש שהושת על המערער, אולי אפשר לטעון כי זה ברף הגבוה, ואף גבוה מאוד".
בין השורות, לא קשה להבין מה שאומר השופט מלצר: 'תחסוך לנו עיסוק בערעור על הכרעת הדין, ותקבל צ'ופר בערעור על גזר הדין'. אם אתם סבורים שמדובר בקונספירציה מראשי הקודח, קראו נא את המשך דבריו של מלצר: "מה שאנו רומזים לאדוני, שמבלי להבטיח דבר, יחזור בו אדוני מהערעור על הכרעת הדין ויתמקד בערעור על גזר הדין. אדוני יתייעץ עם מרשו, ואני רואה שגם בני המשפחה כאן, ויתן לנו תשובה".

השופט אלרון הצטרף לדיל המאה של השופט מלצר, ושידל את הסנגור להיענות להצעה המפתה. "למרות שאדוני מכיר את הפסיקה, גם במקרים כאלה ניתנו השנה 17 שנות מאסר על נאשם, אף בנסיבות פחות חמורות משהיו כאן. אדוני יקשיב לדברי ראש ההרכב ויפנים אותם".

השופט מלצר הוציא את הצדדים להפסקה, כאשר מיד לאחריה, ודאי תופתעו לגלות כי סנגורו של דוויק החליט לחזור בו מהערעור על ההרשעה ולהתמקד בערעור על חומרת העונש: "נועצתי עם מרשי ועם בני משפחתו, אנו מקבלים את המלצת כבודכם וחוזרים בנו מן הערעור על הכרעת הדין. אנו נצמצם את הערעור על גזר הדין".

פסק הדין של העליון

הדיון המשיך להתנהל עוד מספר דקות על גזר הדין, סנגורו ביקש הקלה בעונש, בעוד הפרקליטה התעקשה כי אין כל סיבה להקל בעונשו לאור מדיניות הענישה הנוהגת. בסיום הדיון הודיע השופט מלצר כי השופטים ייצאו לגב האולם וישקלו לתת פסק דין במקום. ואכן, תוך זמן קצרצר, ניתן פסק דין של כמה שורות אשר סיים את הדיל.

"לאחר ששמענו את טיעוני באי-כוח הצדדים לעניין גזר הדין ובהתחשב במכלול נסיבות העניין, לרבות קבלת אחריות מצד המערער, גם אם באיחור, בגין מעשיו – החלטנו ולא בלי התלבטות – להעמיד את עונש המאסר בפועל שהושת עליו על 16 שנות מאסר. יתר רכיבי גזר הדין – יישארו בעינם".

מדובר, אם אתנסח בעדינות רבה, בבדיחה עצובה. פסק דין שמקל עונש של מחבל בשנה שלמה, ללא הסבר. בואו נלמד יחדיו את פסק הדין, משפט אחר משפט. "בהתחשב במכלול נסיבות העניין" - לא ברור כלל מהן נסיבות העניין והשופטים אפילו לא טרחו להסביר, לא כך אמור להיראות פסק דין של הערכאה הגבוהה בישראל. "לרבות קבלת אחריות מצד המערער, גם אם באיחור, בגין מעשיו" – היכן המערער נטל אחריו על מעשיו? כמה דקות לפני מתן פסק הדין עוד טען סנגורו כי מדובר בניסיון שוד, האם משיכת הערעור על גזר הדין כדי לקבל הקלה בעונש היא קבלת אחריות?

צריך להבין את גודל השערוריה: בית המשפט המחוזי גזר על המחבל 17 שנות מאסר תוך שהוא קובע כי "הנאשם לא נטל אחריות על מעשיו עד היום". המחבל הוסיף חטא על פשע והגיש ערעור סרק על הכרעת הדין. בעקבות לחץ השופטים המבהירים כי אין לערעור סיכוי של ממש, הוא הסכים למשוך את העתירה, דבר שמתפרש על ידי בית המשפט העליון כ'קבלת אחריות'. כאמור, בדיחה עצובה.

נמשיך הלאה בקריאה המודרכת. "– החלטנו ולא בלי התלבטות – להעמיד את עונש המאסר בפועל שהושת עליו על 16 שנות מאסר". החלטנו ולא בלי התלבטות? המציאות מראה בדיוק ההפך, שפסק הדין אשר ניתן רגע לאחר הדיון, הוחלט ללא כל התלבטות כפי שרמז בדיון השופט מלצר לסנגור. אך אם אכן הייתה התלבטות, מדוע היא לא מופיעה בפסק הדין? האם אנו לא זכאים לדעת מה היו השיקולים להקלה בעונש של המחבל? איך אנחנו אמורים להתייחס לפסק דין שמשאיר את הקלפים קרוב לחזה ללא נימוקים? כידוע מפסקי דין רבים של העליון, ערכאת ערעור תתערב בעונש רק במקרים קיצוניים, וכפי שהגדיר זאת שופט העליון יצחק עמית: "התערבות ערכאת הערעור בעונש שקבעה הערכאה הדיונית מצומצמת למקרים חריגים בלבד, של טעות או חריגה קיצונית ממדיניות הענישה בנסיבות דומות". האם כאן מדובר במקרה חריג? האם כאן הייתה טעות או חריגה קיצונית ממדיניות הענישה? ממש לא. הרי השופט אלרון אמר זאת בפירוש בדיון: "גם במקרים כאלה ניתנו השנה 17 שנות מאסר על נאשם, אף בנסיבות פחות חמורות משהיו כאן".

ראינו אם כן דוגמה נוספת לעיוות דין חמור, בו שופטי העליון מעניקים מתנה למחבל שניסה לרצוח, רק כי הגיש ערעור סרק וכעת הואיל בטובו למשוך את הערעור וחסך להם זמן כתיבה. ולתפארת היכל הצדק הישראלי.
https://m.maariv.co.il/journalists/opinions/Article-668673              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מרתיח, יש לחוקק מיד חוק בתי משפט וסמכותם yossiw 02.11.18 06:38 1
     סעיף 1 בחוק יאמר: :אסור לשופט חנן מלצר להציע שוחד לסנגורים'' יוסף כץ 02.11.18 09:52 30
  איפה מגיני היכל הצדק. פשוט יושבים שם אפסים. miror 02.11.18 06:50 2
  החונטה יותר פוליטית או יותר מושחתת? סניגור 02.11.18 06:50 3
  מה שהכי מכעיס זה שהחיה הרצחנית לא חוסלה ושלא היה במקום גיבור כמו סמ''ר אלאור אזריה זבנג וגמרנו 02.11.18 06:54 4
     גיס חמישי לחלוטין. איפה כל הצדקנים שיכתבו את זה שחור על גבי לבן פה? גשם 02.11.18 07:23 12
  בתי המשפח הפכו לעוד ארגון פוליטי הנלחם בישראל. מיאני ומהאני 02.11.18 07:03 5
     בדיוק. משת''פים של האויב הערבי. liozc 02.11.18 08:58 24
  לא הופתעתי מדובר בחלאות המין האנושי אבל האמת מה זה משנה 16 או 17 הביבי משחרר Maryland 02.11.18 07:05 6
  להכניס לכלא את שופטי בגצ בעוון בגידה במדינה Karish 02.11.18 07:06 7
     על בגידה לא מקבלים מוות?!.. Maryland 02.11.18 07:11 9
         יותר טוב Karish 02.11.18 07:15 10
     הכל קשור, זה לא רק זה. צריך לדבר על זה כמכלול של תכנית של פושעים שמערו גשם 02.11.18 07:25 13
  להזכירכם - שקד נלחמה כלביאה על מינוי אלרון. סקפטי 02.11.18 07:10 8
     אז אחר כך קנו אותו. דברים משתנים, מה לא מובן בזה? הרבה משתפים גשם 02.11.18 07:26 14
     זה בדיוק הטעות שלה joe 02.11.18 08:28 22
  תראו מופתעים... פרו בונו 02.11.18 07:18 11
  לא דיל ולא מלוכלך איתי 02.11.18 07:35 15
     לו מדובר בשופט ולא בחלאה הוא היה אומר למחבל שאם יבזבז להם את הזמן הוא יקבל 25 Maryland 02.11.18 07:41 16
         בדיוק liozc 02.11.18 08:59 25
     זמן שיפוטי יקר? כך נהוג? על זה בדיוק אנחנו מלינים... miror 02.11.18 08:11 18
     ברור שזה מקובל במערכת המשפט המושחתת, ולכן זו שערורייה גדולה במיוחד זבנג וגמרנו 02.11.18 08:13 20
  גם לקבל 80,000 ש''ח לחודש וגם לא לרצות לעבוד ? צריך שהשופט רוזן יבקר גם את העליון ר_זאבי 02.11.18 08:07 17
  חנן מלצר מוציא תחת ידיו שורה של פס''ד הזויים בלתי מנומקים אלברט 02.11.18 08:12 19
  נשמע לי כמו משהו שקורה כל יום, פחות דרמטי ממה שפורסם בתחילה. שולץ 02.11.18 08:21 21
  חייב פיקוח על השופטים והפרקליטות tiptipon6 02.11.18 08:57 23
  לפורום אפסים אהרון5 02.11.18 09:00 26
  לפורום קלמן ליבסקינד Ariel 02.11.18 09:22 27
     לפורום ''האמת בפנים'' התכוונת? somebody 02.11.18 12:49 33
  ליכלוך מזוקק... פרו בונו 02.11.18 09:39 28
  חבורה של עבריינים ליסתים בגלימות וומבו 02.11.18 09:43 29
  הגיע הזמן לעשות ניקוי אורוות בבית הרע הזה ציפורה 02.11.18 11:13 31
  אסור לומר על השופטים כלום הם מורמים מעם. בושה eytank 02.11.18 12:06 32
  האנשים האלה צריכים לעמוד לדין... חדש בערך 02.11.18 12:50 34
  האמת הרבה פחות ממה שכתוב בכותרת אטיאס 02.11.18 19:50 35

   
   
yossiw
חבר מתאריך 24.5.04
1831 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    06:38   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מרתיח, יש לחוקק מיד חוק בתי משפט וסמכותם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הדברים כבר נעשים מהמקפצה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
5841 הודעות, 34 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    09:52   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. סעיף 1 בחוק יאמר: :אסור לשופט חנן מלצר להציע שוחד לסנגורים''  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


הכותב הוא פלשתיני-יהודי. (מי שאבותיו שכנו בארץ משכן קבע לפני 1917 נחשב פלשתיני)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
miror לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.05
1016 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    06:50   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. איפה מגיני היכל הצדק. פשוט יושבים שם אפסים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין מילים... השיבה שופטינו כבראשונה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
18423 הודעות, 107 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    06:50   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. החונטה יותר פוליטית או יותר מושחתת?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
המפיונרים האוחזים בקרנות המזבח מרשים לעצמם הכל

תודה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
35272 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    06:54   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מה שהכי מכעיס זה שהחיה הרצחנית לא חוסלה ושלא היה במקום גיבור כמו סמ''ר אלאור אזריה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כמובן מכעיס גם שהמחוזי לא גזר על החיה הרצחנית עונש מירבי של 25 שנה (20 שנה ניסיון לרצח, 5 שנים החזקת סכין).

וכמובן מכעיס גם שכל שלושת הבכירים בחונטה המשפטית, מלצר, מזוז ואלרון, מונו ע"י ממשלות נתניהו.


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
3081 הודעות, 28 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:23   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. גיס חמישי לחלוטין. איפה כל הצדקנים שיכתבו את זה שחור על גבי לבן פה?  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
המדינה הזו מכורה, התשלומים עדיין משולמים להם על פי כמות ההרס שהרובוטים של הקרניים למינהן, זורעים פה.
ככל שיהרסו יותר את ישראל ככה יקבלו יותר!

לכן מנסים להדליק אותכם על כל דבר שהממשלה הזו עושה, רק כדי להוריד אותה מהשלטון ולהשתלט על הכל.

לכן לא מצאו דופי בכאילו בעופר ברקוביץ, שהוא רוהוט מתוחכם של הקרן.

לכן מפכל משטרה ויועץ משפטי שהם גם רובוטים, משתפים פעולה ונותנים מסמך מזוהם ממש לפני שהמפכל אמור ללכת.
אם הוא ידע עליהם משהו, למה חיכה עד עכשיו המושחת שמקבל גיבוי מהתקשורת ומבית משפט? לא מדברים על זה.

שימו לב למה שקורה פה, אל תפלו למניפולציות!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיאני ומהאני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.8.18
623 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:03   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בתי המשפח הפכו לעוד ארגון פוליטי הנלחם בישראל.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וְעוֹד רָאִיתִי תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ, מְקוֹם הַמִּשְׁפָּט שָׁמָּה הָרֶשַׁע וּמְקוֹם הַצֶּדֶק שָׁמָּה הָרָשַׁע".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
4872 הודעות, 108 מדרגים, 171 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:58   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. בדיוק. משת''פים של האויב הערבי.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
4652 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:05   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לא הופתעתי מדובר בחלאות המין האנושי אבל האמת מה זה משנה 16 או 17 הביבי משחרר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אותו עוד כמה חודשים בכל מקרה יחד עם עוד 2053 מחבלים


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Karish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.18
1036 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:06   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. להכניס לכלא את שופטי בגצ בעוון בגידה במדינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חולרות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
4652 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:11   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. על בגידה לא מקבלים מוות?!..  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Karish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.5.18
1036 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:15   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. יותר טוב  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
צודק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.17
3081 הודעות, 28 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:25   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הכל קשור, זה לא רק זה. צריך לדבר על זה כמכלול של תכנית של פושעים שמערו  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
את המדינה, שהוכנסו לכל הגופים החשובים במדינה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקפטי
חבר מתאריך 26.7.18
213 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:10   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. להזכירכם - שקד נלחמה כלביאה על מינוי אלרון.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גשם
חבר מתאריך 11.9.17
3081 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:26   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אז אחר כך קנו אותו. דברים משתנים, מה לא מובן בזה? הרבה משתפים  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
נכנסים לתוך מעגל הרשע עבור כסף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
4675 הודעות, 25 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:28   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. זה בדיוק הטעות שלה  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
במקום לשנות את השיטה היא מנסה לקחת חלק באותו שיטה רקובה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרו בונו
חבר מתאריך 3.3.12
332 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:18   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. תראו מופתעים...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי
חבר מתאריך 1.5.17
433 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:35   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא דיל ולא מלוכלך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ההבדל בין 16 ל17 שנה אינו כה דרמטי. במידה מסויימת אפשר אפילו לומר שהשופטים "עבדו" על הסנגור "והתמורה" שנתנו לו היתה יחסית מינורית. מה שאמרו לו במילים פשוטות אין לך קייס ואל תבלבל לנו המוח. אבל אם תהיה חכם ותחסוך לנו זמן ניתן לך צ'ופר קטן.
זה די מקובל באולמות המשפט להגיע למיני הסדרי טיעון כדי לחסוך זמן שיפוטי יקר.
יש הרבה מה לבקר את ביהמש העליון אבל התיק הזה אינו מהווה עילה לכך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland
חבר מתאריך 3.1.09
4652 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    07:41   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. לו מדובר בשופט ולא בחלאה הוא היה אומר למחבל שאם יבזבז להם את הזמן הוא יקבל 25  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
בלי יכולת שחרור
החלאות יודעים לעשות זאת כשהם רוצים..


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc
חבר מתאריך 1.6.16
4872 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:59   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
miror
חבר מתאריך 12.7.05
1016 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:11   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. זמן שיפוטי יקר? כך נהוג? על זה בדיוק אנחנו מלינים...  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
אני מתפלל שלא תיפול בידי רוצח אכזרי כזה ותגיד מה זה משנה 16 שנה או 17!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
35272 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:13   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ברור שזה מקובל במערכת המשפט המושחתת, ולכן זו שערורייה גדולה במיוחד  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ר_זאבי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1407 הודעות, 12 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:07   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. גם לקבל 80,000 ש''ח לחודש וגם לא לרצות לעבוד ? צריך שהשופט רוזן יבקר גם את העליון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלברט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
7717 הודעות, 104 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:12   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. חנן מלצר מוציא תחת ידיו שורה של פס''ד הזויים בלתי מנומקים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
7371 הודעות, 34 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:21   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. נשמע לי כמו משהו שקורה כל יום, פחות דרמטי ממה שפורסם בתחילה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
tiptipon6 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.03
6740 הודעות, 40 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    08:57   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. חייב פיקוח על השופטים והפרקליטות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הם מתחשבים בזמנם שלהם ולא מבינים שזמן בית המשפט שייך לאזרח משלם המיסים ולא להם.


חייב פיקוח על הפרקליטות, הפשרות של היום הן הנורמות של מחר !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
41424 הודעות, 193 מדרגים, 342 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    09:00   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לפורום אפסים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

נכבד את רצון הבוחר.
לכל עם המנהיגים הראויים לו.


האנושות היא עדר של גלמים מזוכיסטים הנהנה להשתעבד לכבלי הפיסי והמשפט הבינלאומי ואוסר להתפכח מהם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ariel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.9.12
11659 הודעות, 74 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    09:22   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. לפורום קלמן ליבסקינד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
somebody לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.15
19982 הודעות, 205 מדרגים, 399 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    12:49   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לפורום ''האמת בפנים'' התכוונת?  
בתגובה להודעה מספר 27
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרו בונו
חבר מתאריך 3.3.12
332 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    09:39   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ליכלוך מזוקק...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 02.11.18 בשעה 09:46 בברכה, פרו בונו
 
מזכיר את הכתובות על הקירות ״מושחתים נמאסתם״.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
4652 הודעות, 39 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    09:43   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. חבורה של עבריינים ליסתים בגלימות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מתי ישוב החוק למדינת ישראל?!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ציפורה
חבר מתאריך 12.3.08
450 הודעות
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    11:13   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הגיע הזמן לעשות ניקוי אורוות בבית הרע הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לנקות מהיסוד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
8339 הודעות, 48 מדרגים, 93 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    12:06   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אסור לומר על השופטים כלום הם מורמים מעם. בושה  
בתגובה להודעה מספר 0
 

השופטים נהפכים להזוהים יותר ויותר


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש בערך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.7.17
8849 הודעות, 44 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    12:50   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. האנשים האלה צריכים לעמוד לדין...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עוכרי ישראל .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אטיאס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.14
1887 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ד בחשון תשע''ט    19:50   02.11.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. האמת הרבה פחות ממה שכתוב בכותרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
וגם ההתלהמויות לא מתאימות
טבעי לגיטימי ומעשה יום ביומו, בלי קשר למחבלים, ששופטים בערעור מביעים את עמדתם לגבי רכיב כזה או אחר של הערעור
מי שקורא את הכתבה רואה שלעניין העונש זה בדיוק הפוך מהכותרת
מה שנאמר למחבל שלגבי ערעורו על מידת העונש אכן יש איזה בסיס לערעור כיוון שהוא נגזר על הצד הגבוה ואפילו על הצד הגבוה מאוד ולכן כדאי שיתרכז בחלק הזה של הערעור
התוצאה של הפחתת שנה מתוך 17 שנים היא ממש לא דרמטית וגם מעשה יום ביומו לא רק בבית המשפט העליון אלא גם בבתי משפט מחוזיים
אפשר לחלוק על ההפחתה אבל להציג את זה כדיל מלוכלך שנובע מעצלנות זה שקר הטעיה ומרמה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות