גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #525824 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 525824      
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
12129 הודעות, 42 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:12   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לראשונה בהיסטוריה בית החולים 'מעייני הישועה' ישבות ביום ראשון- בית החולים בבני ברק  

בית החולים 'מעייני הישועה' ישבות ביום ראשון
בית החולים החרדי יעבוד ביום ראשון ב'מתכונת שבת'. משמעות הדבר, שכ-600 העובדים של בית החולים יעבדו במקרי חירום בלבד. הסיבה: קרע במשא ומתן איתם (חדשות)

כ-600 עובדי בית החולים ממחלקות הליבה של "מעייני הישועה" יקיימו ביום ראשון הקרוב צעדים ארגוניים במחאה על תנאי ההעסקה שלהם.

לפני כשלושה חודשים הכריזו העובדים, המאוגדים בהסתדרות, על סכסוך עבודה במטרה להיאבק ולשפר את תנאי העסקתם. ביום שלישי האחרון הוכרז כי העובדים ינקטו בצעדים ארגוניים ביום ראשון הקרוב, תחת הכותרת: "תם עידן עושק השכירים במגזר החרדי".

בזמן המאבק בית החולים יפעל במתכונת שבת, אך ההסתדרות תפעיל "ועדת חריגים" למקרי חירום רפואיים. העובדים הודיעו כי בקיום הצעדים הארגוניים תנהג נציגות העובדים באחריות כלפי ציבור המטופלים בבית החולים, ותימנע מסיכון חיי אדם.

במהלך משתתפים עובדי האדמיניסטרציה, האחזקה, הניקיון, המטבח וכוח העזר בבית החולים. בנוסף יקחו בו חלק עובדי המקצועות הפארא-רפואיים כגון: עובדי מעבדה, רנטגנאים, עובדי סוציאליים ועוד.

המאבק מגיע לאחר שחודשים ארוכים ניהלה נציגות העובדים משא ומתן אחראי מול ההנהלה, אך פעם אחר פעם סירבו אנשיה להציע הצעה שיש בה בשורה אמיתית עבור העובדים. יצוין, כי על פי מידע המצוי בידי ההסתדרות, את השנים האחרונות סיים בית החולים עם רווח ממוצע של כ-15 מיליון שקל בשנה.

סגן יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, רפי מסט, אמר כי: "צר לנו כי הגענו לצעדים חריפים אלו, אך אלו יכלו להימנע לו הייתה הנהלת בית החולים מתעשתת ונכונה לתגמל את העובדים בשכר מכבד".

ע', סניטר בבית החולים טוען: "אני עובד 14 שנים במעייני הישועה על שכר מינימום, עוד שנה אני אמור לצאת לפנסיה, ביררתי במשרדים כמה זה יוצא לי, אמרו לי 600 שקל בחודש בלבד - נפלו עלי השמים".

א', עובדת בחדר ניתוח מלינה: "אני עובדת כאן 20 שנה, עדיין עובדת על משכורת מינימום ומגדלת את ילדיי בדוחק. ההנהלה חיה ברווח ואני נאבקת בכל חודש כדי שהילדים שלי ילמדו בישיבות הכי טובות".

העובדים מסרו בנוסף, כי נוכח דיווחים של עובדים הפעילים בהתאגדות על מקרים של הפרעות אסורות בדין למהלך ההתאגדות מצד הנהלת בית החולים, נשלח מכתב התראה מטעם עו"ד מאיה צחור-אבירם מהלשכה המשפטית לאג"מ בהסתדרות בראשות עו"ד חנה שניצר-רהב. במכתב דרשה ההסתדרות ממנהל בית החולים שלמה רוטשילד לחדול לאלתר מההתנהלות המפרה ומהתופעות האסורות המתרחשות בבית החולים.

יצוין, כי בחודש שעבר גייס בית החולים כ-14 מיליון ש"ח בקמפיין גיוס המונים לטובת בניית מחלקת טיפול נמרץ לביתל החולים
מקור:
https://www.kikar.co.il/303346.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בושה וחרפה המתפרה 11.01.19 00:15 1
     כנראה השליטה של בנו של ד''ר רוטשילד כבר לא חזקה, אבל למה המשכורות כאלו פח? עמלץ פלד 11.01.19 00:20 2
         תאמין לי שאני מכיר מקרוב מאוד את כל מאבקי השליטה לאורך השנים המתפרה 11.01.19 00:36 5
     מעניין לראות אם הכסף , ולא משנה מי צודק , יכנע להיסטוריה max 11.01.19 04:05 8
  זה החיסרון שעושים מסע התרמה ענק גורם בטחוני 11.01.19 00:21 3
  הצוות הרפואי יעבוד כרגיל, אז קשה לקרוא לזה שביתה זבנג וגמרנו 11.01.19 00:21 4
  שוב פעם. זה אני 11.01.19 00:39 6
     אם הבית חולים היה בהפסדים אולי היה הצדקה לתשלום של שכר מינימום צעיר 11.01.19 00:47 7
  מצדיקה את העובדים , אבל גם ברור שההסתדרות דוחפת אותם חזק. עולה תמימה 11.01.19 07:11 9

המתפרה
חבר מתאריך 2.4.12
10337 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:15   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בושה וחרפה  
בתגובה להודעה מספר 0

אגב, הרבי מצאנז קלויזנבורג זצוק"ל כשהוא ייסד את בית הרפואה לניאדו בנתניה עשה תנאי בעל יעבור שלא יהיו שם שביתות חלילה, מדובר בחיי אדם!

עכשיו יותר מתמיד כולנו בן גבירים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
12129 הודעות, 42 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:20   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כנראה השליטה של בנו של ד''ר רוטשילד כבר לא חזקה, אבל למה המשכורות כאלו פח?  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
המתפרה
חבר מתאריך 2.4.12
10337 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:36   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תאמין לי שאני מכיר מקרוב מאוד את כל מאבקי השליטה לאורך השנים  
בתגובה להודעה מספר 2

אפשר לכתוב אנציקלופדיה...

עכשיו יותר מתמיד כולנו בן גבירים

max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
14512 הודעות, 259 מדרגים, 514 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    04:05   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מעניין לראות אם הכסף , ולא משנה מי צודק , יכנע להיסטוריה  
בתגובה להודעה מספר 1

גורם בטחוני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.14
1684 הודעות, 30 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:21   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זה החיסרון שעושים מסע התרמה ענק  
בתגובה להודעה מספר 0

מצד אחד מקבלים כסף אבל שוכחים שיש עובדים בצד השני הטוענים לקבל חלק מהעוגה

ששומעים דבר לא טוב על יהודי, יש להצטער. אם הדבר נכון, הרי זה מצער ואם לא,מצער שיהודי מדבר רע בחברו

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
36184 הודעות
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:21   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הצוות הרפואי יעבוד כרגיל, אז קשה לקרוא לזה שביתה  
בתגובה להודעה מספר 0

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
1839 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:39   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. שוב פעם.  
בתגובה להודעה מספר 0

כי על פי מידע המצוי בידי ההסתדרות, את השנים האחרונות סיים בית החולים עם רווח ממוצע של כ-15 מיליון שקל בשנה. בית חולים שמגלגל מליונים וזך הכול לפי שיטת ההסתדרות המאזן בשנה האחרונה היה רווח של 15 מיליון אז מה הם דורשים להתחלק ברווח ?? האם בשנה הבאה שיהיה הפסד גם אז העובדים יתחלקו ההפסדים?

צעיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.14
1844 הודעות, 11 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    00:47   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אם הבית חולים היה בהפסדים אולי היה הצדקה לתשלום של שכר מינימום  
בתגובה להודעה מספר 6

במקרה שהבית חולים במצב ריווחי הוא יכול להגדיל את השכר.

"אל תהיה צודק, תהיה חכם" - לא רק בכביש

עולה תמימה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.12.18
1605 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ה' בשבט תשע''ט    07:11   11.01.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מצדיקה את העובדים , אבל גם ברור שההסתדרות דוחפת אותם חזק.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות