גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #535735 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 535735      
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
144057 הודעות, 525 מדרגים, 953 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:03   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנכ''לית תנועת השמאל 'דרכנו': לעודד מתנחלים להתפנות - ולפצות אותם  

בתנועת השמאל 'דרכנו' קוראים לבחור במי שינהיג שיח מאחד. הראיון עם מנכ"לית התנועה גלש לוויכוח על פתרון שתי המדינות וריבונות.

שמעון כהן , כ"א באדר תשע"ט 26/02/19 14:33

תנועת השמאל 'דרכנו' יוצאת בקמפיין הקורא להצביע למנהיגים מאחדים וכאלה שנמנעים משיח מפלג בחברה הישראלית.

ביומן ערוץ 7 קיימנו עם מנכ"לית התנועה, פולי ברונשטיין, שיחה שגלשה כצפוי מהחתירה לשיח שאינו מפלג למחלוקות בין ימין ושמאל, בין סיפוח ל'שתי מדינות'.

"אנחנו ממשיכים קו שאנחנו נוקטים בו כמה שנים, מחברים בין ימין ושמאל דתיים וחילוניים יהודים ושאינם יהודים. יש רוב מתון שצריך להתאחד לקידום מגמות משותפות", אומרת ברונשטיין בפתח הדברים ומספרת על הקמפיין בו פעילי התנועה מתדפקים על דלתות האזרחים בישראל בקריאה לתמוך בקידום שיח ערכי במערכת הבחירות ובכלל.

תהינו אם השיח אותו מבקשת התנועה לקדם אינו שיח שזונח את האידאולוגיה מימין ומשמאל ומבקש לקיים שיח סתמי שזונח את העקרונות והפערים בין התפיסות בישראל. לדבריה "יש הבדל בין ניהול שיח אידאולוגי לבין להסית ולייצר דה-לגיטימציה של ציבורים", ומאחר וישנם מגזרים רבים בישראל החשים שהם מצויים תחת דה-לגיטימציה יש צורך בקידום השיח האחר. בהקשר זה היא מונה מתנחלים לצד ערבים, שמאלנים לצד להט"בים ועוד. "אפשר לנהל שיח אידיאולגי קשה, גם בוטה, אבל ללא דה לגיטימציה".

לנוכח ניסיון העבר של תנועתה ככזו שפעלה ופועלת רבות להחלפת השלטון והורדת נתניהו מכהונתו כראש ממשלה, שאלנו את ברונשטיין אם לא נכון לומר את הדברים בגלוי ולהבהיר כי החלפתו של נתניהו היא המגמה הכוללת של פעילות התנועה. לדבריה "נתניהו הוא נושא מורכב ואני לא רוצה להיכנס אליו", כהגדרתה, "הציבור מחולק לבעד נתניהו או נגד נתניהו, וזה לא מתאים לאידאולוגיה שלי".

כשביקשנו ממנה להתייחס בכל זאת לנתניהו, גם אם הדבר אינו תואם את הרצון להצטייר כמי שאינו רואה בנתניהו כיעד, היא אומרת כי לטעמה "נתניהו מושפע מהשותפות הקואליציוניות שלו. הייתי מעדיפה לראות שותפות קואליציוניות מתונות יותר, כאלה שמחפשות מדיניות שאינה קיצונית ומקובלת על הרוב. אם נתניהו מקים ממשלה ימנית צרה מאוד שמשאירה את המרכז מחוץ לממשלה זו ממשלה שמדאיגה אותי ומלחיצה אותי, ממשלה שגוררת את נתניהו לשיח מפלג".

בעקבות דבריה אלה על ממשלת נתניהו המפלגת, כהגדרתה, שאלנו מה תהיה עמדתה כלפי ממשלת רבין ובכלל כלפי התבטאויותיו של יצחק רבין המנוח שהגדיר את עצמו כראש ממשלה של 98 אחוזים מהעם ולמעשה הדיר אוכלוסיה מסוימת, וקידם הסכמים מדיניים על בסיס רוב של 61 המסתמך על המיעוטים.

במענה אומרת ברונשטיין כי עמדתה שלה שוללת תהליכים מדיניים ברוב של 61. לטעמה גם מהלכים שבהם היא תומכת כדוגמת המו"מ עם הפלשתינים, לא צריכים להתקיים ברוב שכזה. "אני מעדיפה שלא תהיה ממשלה כמו ממשלת רבין. ראינו מה קורה כשקבוצה באוכלוסיה מתנגדת למהלך התנגדות מעדיפה שלא תהיה ממשלה כמו ממשלת רבין. אלימה".

עוד אומרת ברונשטיין כי לטעמה למפלגות החרדיות צריך להיות ייצוג בממשלה, אך לא לאפשר להן כוח בלתי מוגבל. כשנשאלה מדוע כאשר מדובר במפלגות חרדיות היחס אליהן הוא כאל מי שמכופף את ידי הממשלה וסוחט את הקופה הציבורית, בעוד כאשר מדובר במפלגות אחרות היחס לדרישותיהן הוא כאל חלק מהמשחק הפוליטי. על כך היא משיבה שאכן לא הייתה רוצה לראות מפלגות קיצון המחזיקות את הממשלה בצוואר, בין אם בימין ובין אם בשמאל.

ומה עמדתה באשר להתנהלותו של אריאל שרון, מי שנטל את השלטון בזכות קולות הימין וביצע מדיניות הפוכה, מי שהתעלם ממפקד מתפקדי מפלגתו? האם התנהלות שכזו תהיה מקובלת עליה? ברונשטיין משיבה ומציינת כי לאחר ביצוע ההתנתקות נאלץ שרון לעזוב את הליכוד ולהקים את 'קדימה' וזו זכתה בבחירות שלאחר מכן במירב המנדטים והותירה לליכוד 12 מנדטים בלבד. להערכתה הקולות שבו לליכוד לא משום שהציבור התפכח מתוצאות ההתנתקות אלא בשל יכולתו הכריזמטית של נתניהו.
צעדים דרמטיים בישראל הם דבר נדרש, אם מלחמה או מו"מ, ואת הדברים צריך לעשות בהסכמה רחבה ולשם אני חותרת. ממשלת אחדות היא לא מילה גסה בעיניי

"צעדים דרמטיים בישראל הם דבר נדרש, אם מלחמה או מו"מ, ואת הדברים צריך לעשות בהסכמה רחבה ולשם אני חותרת. ממשלת אחדות היא לא מילה גסה בעיניי ו'קדימה' הייתה ניסיון יפה שלא צלח, ניסיון להוכיח ששרון ופרס יכולים לשבת יחד כדי לקדם מדיניות וכנראה שהבדלים ביניו לא כל כך גדולים". על קריסתן של מפלגות המרכז, מה שאולי נראה כהוכחה לכך שהעם בישראל רוצה ביטוי לעמדות הימין והשמאל הברורות, היא אומרת כי אמנם "עד היום לא הוכח שהמרכז יכול להוביל את המדינה, אבל כאידאולוגיה אני חושבת שמרכז חזק הוא דבר חשוב מאוד. לא הייתי רוצה לראות כאן ממשלת ימין צרה כדוגמת הממשלה היוצאת והתשובה היא שילוב כוחות מהמרכז". בדבריה מתארת ברונשטיין את הקושי שלה לעכל את מהלכיה של הממשלה האחרונה כלפי מערכת המשפט והדמוקרטיה, וזאת, לטעמה, בשל היעדר ייצוג לצד השני.

עוד שאלנו מדוע לא שמענו את קולה של התנועה שלה מוחה על הקריאות 'רק לא ש"ס' כאשר אהוד ברק זכה בבחירות, בתקופת ממשלת רבין ובהזדמנויות דומות. "הצבעתי לברק והתכווצתי מבושה כשקראו 'רק לא ש"ס'. 'דרכנו' היא תוצר של הלקחים האלה. הדרה של ציבור שלם יוצרת חברה לא בריאה. הפתרון הוא לא ב'רק לא ימין' או 'רק לא שמאל', אלא נציגות לחברה כולה. אני מתעקשת בכך שאמנם יש חלוקה בין מחנות זו הדרך הנכונה".

בצל דבריה של בורנשטיין על שיח מאחד ולא קיצוני שאלנו אם לנוכח ניסיון העבר של עקירת 9,000 תושבי גוש קטיף והתוצאות בקיטוב החברתי שהתרחש בישראל, היא עודה דוגלת בהקמת מדינה פלשתינית שכוללת עקירה של מאות אלפי יהודים מבתיהם.
לא מוכנה לסכן את ביטחונה של ישראל ולא ללכת על עוד התנתקות, אבל אני סבורה שיש לקדם באופן אקטיבי את רעיון שתי המדינות. זו הדרך היחידה להבטיח גבול מסביב לרוב יהודי מוצק לדורות.

"בחזוני אני מאמינה בשתי מדינות. אבל אני לא מוכנה לסכן את ביטחונה של ישראל ולא ללכת על עוד התנתקות, אבל אני סבורה שיש לקדם באופן אקטיבי את רעיון שתי המדינות. זו הדרך היחידה להבטיח גבול מסביב לרוב יהודי מוצק לדורות. יש לי הרבה חברים מתנחלים, אבל יש הסכמה רחבה שרוב גושי ההתישיבות יישארו ולכן לא מדברים על ארבע מאות אלף מפונים", היא אומרת ומיד נשאלת אם משמעות הכרזתה זו היא למעשה גניזת רעיוןו שתי המדינות, שכן הפרטנר הפלשתיני לא זז במאומה מדרישותיו לקבלת השטח כולו ללא גושי התיישבות וללא מתנחלים.

ברונשטיין מזכירה כי "במו"מ האחרון דובר על השארת הגושים", אך מנגד הזכרנו לה שאכן אולמרט הציע הצעה שכזו, אך אבו מאזן לא החזיר לו טלפון להצעה זו. על כך היא אומרת: "אני לא חושבת שצריך לפנות ארבע מאות אלף איש מביתם. צריך להציע חילופי שטחים. אני אמנם מאמינה ב'שתי המדינות ומאמינה שהיפרדות טובה לנו אבל ניתן לפנות הרבה פחות מארבע מאות אלף איש ולעשות זאת בצורה רגישה הרבה יותר ולעשות זאת תחת חסות אמריקאית שלא תסכן את ביטחונינו. יש דברים שאני מוכנה לעשות בשביל שלום ויש דברים שאני לא מוכנה".

מאחר וזו עמדתה נאלצנו "לבשר" לברונשטיין כי המשמעות היא שאינה באמת תומכת ברעיון שתי המדינות, בשל הסרבנות הפלשתינית למתווה שכזה, ולמעשה מדובר בתופעה מוכרת של שיח השמאל עם עצמו, בעוד הפלשתינים נוקטים בשיטת הסלאמי, מקבלים עוד נתח ועוד נתח ואינם מוותרים על מאום, כולל סירובם להכיר בישראל כמדינת הלאום היהודי.
אם נקודת המוצא שלי היא התנגדות לכל סוג של סיפוח, הרי שאני תומכת בהיפרדות מהפלשתינים. הדבר המיטבי הוא היפרדות לשתי מדינות

ברונשטיין מגיבה בקביעה לפיה לטעמה "הדבר המסוכן ביותר הוא סיפוח של יהודה ושומרון על יושביהם, ולכן אם נקודת המוצא שלי היא התנגדות לכל סוג של סיפוח, הרי שאני תומכת בהיפרדות מהפלשתינים. הדבר המיטבי הוא היפרדות לשתי מדינות".

ואולי גם טרנספר מרצון הוא היפרדות? האם רק טרנספר ליהודים מתקבל בעוד טרנספר לערבים אינו קביל? בורנשטיין משיבה בנתונים דמוגרפיים לפיהם שלושה מיליון פלשתינים ביהודה ושומרון לא יהפכו לאזרחי ירדן. כשנשאלה מדוע היא לא מדברת על אופציית האוטונומיה היא משיבה בחיוב ונכונה לדבר על האפשרות הזו ובלבד "שנפסיק לדבר על הרעיונות ההזויים האלה של סיפוח", כהגדרתה. במענה שאלנו אם תהיה מוכנה לקבל גם הגדרה של רעיון שתי המדינות כרעיון הזוי מאחר ומדובר בשיח השמאל עם עצמו ולא מעבר לכך אל מול סרבנות פלשתינית עקבית.

"אני רוצה להציע היפרדות. אני חושבת שלא הגיוני לבנות את ישראל מעבר לחומת ההפרדה, כל השקעה בתשתיות מעבר לחומת ההפרדה היא רעיון הזוי שיגרום לכך שתהיה כאן מדינה אחת ושנספח את כל השטח. אני באימה מרעיון הזה. זה יהיה סופה של המדינה היהודית. אני שומעת על רעיונות של מתן מעמד של 'תושב' לפלשתינים אבל אי אפשר להחזיק אוכלוסיה כזו ללא תנאים ושוויון. אני מתנגדת לכל צורה של סיפוח ותומכת נלהבת בהיפרדות מהפלשתינים ומקווה שיהיה יום אחד שותף פלשתיני שיאפשר הקמת מדינה פלשתינית מפורזת ושקטה ודמוקרטית".

על המשפט האחרון תהינו אם היא אינה רואה בו רעיון הזוי, שכן בעולם כולו לא קיימת מציאות של מדינה מפורזת, שהרי מהרגע בו מדינה מוגדרת עצמאית איש לא יוכל להגביל את ההסכמים שייחתמו על ידה ואת עצמת כוחה הצבאי. "גם הכיבוש הנוכחי הוא חיה שלא קיימת. את הדבר הזה צריך לפתור. אולי הפתרון הוא לא זבנג וגמרנו. אני לא חושבת שצריך מחר בבוקר ללחוץ יד לאבו-מאזן ולהקים מדינה פלשתינית, אבל צריך לעשות צעדים אקטיביים כמו סיום בניית גדר ההפרדה, לקבוע את גבולות ישראל, לעודד את המתנחלים לגור בתוך תחום גדר ההפרדה ולפצות אותם".
נתניהו יקים ממשלה מתונה ורחבה ויקדם את התכנית הזו שכוללת את כל הדברים שאתה מגדיר כהזויים

ולנוכח דבריה אלה, המשרטטים אפיק פוליטי זהה לזה שהוצג על ידי בכירי שמאל, תהינו מדוע לא להגדיר את תנועתה, 'דרכנו', כתנועת שמאל ולנסות לטשטש את עמדותיה. ברונשטיין סבורה כי עמדות כמו אלה שלה יבוצעו על ידי נתניהו במידה וטראמפ יציג את תכניתו המדינית, "נתניהו יקים ממשלה מתונה ורחבה ויקדם את התכנית הזו שכוללת את כל הדברים שאתה מגדיר כהזויים. אלה לא רעיונות שמאל אלא רעייונות שמקובלים על רוב החברה ואפילו נתניהו, אם לא תהיה לו ברירה, יקדם זאת".

אז איך קורה שכמעט כל חברי הכנסת של הליכוד, למעט נתניהו, הנגבי ואולי גם בני בגין, תומכים בהחלת הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון? "כי הליכוד של היום הוא ליכוד שנגרר ימינה למחוזות שלא מקובלים על הציבור".

ולקראת סיום חזרנו לקמפיין שמובילה תנועתה, הקמפיין הקורא שלא להצביע מפלגות ופוליטיקאים שמקדמים שיח מפלג, ושאלנו: האם התנועה תקרא שלא להצביע לחברי הכנסת הערבים שאינם מגנים טרור וחלקם מגדפים ומקללים שוטרים וחיילים?

"משתי קצות הקשת הפוליטית נכנסים גורמים מאוד קיצוניים, גם בצד השמאלי וגם בצד הימני. זו לא דרכנו לפסול אבל אנחנו חושבים שלא צריכה להיות נוכחות שלהם בממשלה".

מקור: https://www.inn.co.il/News/News.aspx/395120

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לעודד ערבים להתפנות לחו''ל,טיפשה תבדקי אם את יהודיה עדבינה 26.02.19 16:06 1
     ברונשטיין = קרובה של טרוצקי? עתיד מתוק 26.02.19 16:41 22
     בהחלט, ושמאלנים Sawyer 26.02.19 17:22 36
  אם הם היו ערבים זו היתה גזענות אבל נגד יהודים הכל מותר להם סקוטי 26.02.19 16:07 2
  אבל כשמרזל ובן ארי מציעים את אותו הדבר לערבים הם נחשבים לגזענים זופ-ניק 26.02.19 16:07 3
     לגמרי מרגיז. זיוזיו 26.02.19 16:14 8
  יותר צביעות מזה אין 27סוט 26.02.19 16:08 4
     רגע לא הבנתי, היא מדברת על המתנחלים מתא חיפה ויפו? TheTruth 26.02.19 18:18 38
  גם אני בעד עידוד הגירה של המתנחלים הערבים ביו''ש jack10 26.02.19 16:09 5
  לעודד שמאלנים,פוסט ציונים סתם אחת 26.02.19 16:11 6
     +1 joniboy 26.02.19 16:34 17
  אהמממ.... פולי ברונשטיין=''קול אחד''=V15. אהמממ... שלהבת 26.02.19 16:12 7
     בבקשה. תמונה משנת 2015. lurker 26.02.19 16:18 12
         פרצוף של רשעים אלון_2407 26.02.19 20:15 45
  דרכנו לאבדון BlackHawkIL 26.02.19 16:15 9
  והכהניסטים גזענים.. אניהיא 26.02.19 16:17 10
  לגיטימי Mr W 26.02.19 16:18 11
  עוכרי ישראל בראשות קובי ריכטר רוצים שאזרחי ישראל יתרכזו בגבולות אושוויץ ויסעו בכבישים UnderTaker 26.02.19 16:28 13
  אבל להציע טרנספר לערבים זה גזעני... אמממ... בארווור.... פשוט טיפשה מאין כמוה GaggeR 26.02.19 16:30 14
  אפשר לעודד שמאל קיצוני להגר המתנחל 26.02.19 16:33 15
  הכל מתחיל מראש ממשלה שמתחבא אחרי יועץ משפטי אברהם 26.02.19 16:33 16
  צריך לעודד שמאלנים לעזוב הרי אין להם זיקה לאדמה! kidi 26.02.19 16:37 18
  לעודד ערבים לעזוב ולתת להם סל ירידה. Beatman 26.02.19 16:38 19
  לעודד שמאלנים כובשים להתפנות מהמדינה וומבו 26.02.19 16:41 20
     כן, באמת, בואו נפסיק את המימון של כל העלוקות שחיות על חשבוננו וד״ל… שלומצי 26.02.19 16:45 24
  יש את זה ביותר מפלג וגזעני? רוזנקרנץ 26.02.19 16:41 21
  ואם נחליף את המילה מתנחלים בפלסינים? בשוליים 26.02.19 16:42 23
  במה זה שונה מהמצע של עוצמה יהודית? מחפש בנרות 26.02.19 16:46 25
  הקשר והחיבור של תנועת דרכנו לחוסן לאומי.. פלומה 26.02.19 16:52 26
  סגנון בלתי נסבל לקריאה בולגקוב 26.02.19 16:58 27
  אני בעד לפצות את עוכרי ישראל כמותה ולעודד את התפנותם ממדינת ישראל cabrital 26.02.19 17:01 28
  מה עם לעודד ערבים להגר? וילה בירדן על חשבוננו וזה עוד ישתלם לנו ולהם! dudi_du2 26.02.19 17:04 29
  אני התנחלתי בשירותים וקורא את זה. כמה מקבלים על הפינוי? פרה אדומה 26.02.19 17:04 30
  יש חדשות שנראה לי לפעמים נכתבו במיוחד לפורום. ערוץ 7 שיחקו אותה עם הכותרת הזאת סולק מהחונטה 26.02.19 17:05 31
  מיעוט שמאל קיצוני! SucraM 26.02.19 17:06 32
  צודקת ברעיון הכללי של עידוד הגירה. רק טעתה בעם... סמפו 26.02.19 17:07 33
  מתי כבר השמאלנים הטמבלים האלה יבינו שרק הליכוד מותר לו ויש לו לגיטימציה לפנות מתנחלים סולק מהחונטה 26.02.19 17:08 34
  בסדר בית ישראל 26.02.19 17:18 35
  תמיד שאלתי למה הערבים לא מעודדים שמאלנים לצאת מהארץ. קסדו 26.02.19 18:14 37
     תשאל אחרת למה נשים מוכות ממשיכות לחיות עם הבעל האלים ולא עוזבות. פלומה 26.02.19 19:35 42
         צודק השמאלנים מנהלים עם הפלסטינים מערכת סאדו מאזו. קסדו 26.02.19 19:38 43
  כרטיס טיסה עלי. אבל רק הלוך.. זנב לאריות 26.02.19 18:19 39
     חח...אני משתתף eytank 26.02.19 18:22 41
  מעתיקה מהימין?? eytank 26.02.19 18:22 40
  אמ;לק נח מצא חן 26.02.19 19:53 44
  מה סכום הפיצוי? שני בתים פרטיים פלוס 250 מ''ר מופשרים לבניה. שימי 10 מיליון ואני מתפנה SpinozaB 26.02.19 20:18 46
  ואחרי שיגמרו כל המתנחלים בשטחים מה את חושבת שיקרה גברת? גרי 26.02.19 20:22 47
  הפוך- לעודד ערבים להתפנות ולפצות אותם מהשטח המסופח עם הרוב היהודי. הרדאר 26.02.19 20:30 48
  שמעתי אותה. סותרת את עצמה בכל משפט שני. shabor 26.02.19 21:44 49
  יש בעיה, הם אידיאולוגים... אה, ואידיאולוגיה לא משנים עם תגמול או מימון swoll 26.02.19 21:48 50
  הייתי מפנה את מנכלית התנועה כולל חבריה ותומכיה לעזה ולרמאללה ללא פיצויים דוידזון 27.02.19 07:35 51
  פעילות טרור לכל דבר צריך לגרש את השמאלנים האלה מארץ ישראל Zpatriots 27.02.19 08:06 52
  רגע....טרנספר? קובון 27.02.19 08:09 53

עדבינה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.7.18
1045 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:06   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לעודד ערבים להתפנות לחו''ל,טיפשה תבדקי אם את יהודיה  
בתגובה להודעה מספר 0

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 26.02.19 בשעה 16:37 על-ידי Mr W (מפקח)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עתיד מתוק
חבר מתאריך 17.2.19
432 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:41   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. ברונשטיין = קרובה של טרוצקי?  
בתגובה להודעה מספר 1

כי הדיבור שלה נשמע מאוד קומוניסטי:

1) לטעון שישנו ציבור, ששייך היסטורית, ואופרטיבית, לאויב,
ושקיבל אזרחות שלא בדין וללא היגיון =

"יש הבדל בין ניהול שיח אידאולוגי לבין להסית ולייצר דה-לגיטימציה של ציבורים"

- "להסית, דה-לגיטימציה." כלומר יש לנו אפס טיעונים,
אז אנחנו רוצים להשתיק את הדיון בנושא.

בדיוק כמו שאדם גולד אמר.

2) לטעון שיש אויב, ושיש מי שתומך באויב, במודע או בטעות,
ושיש מי שחותר תחת המדינה היהודית = אסור. זה מפלג.

"ממשלה שגוררת את נתניהו לשיח מפלג".

שיח מפלג... כי לפי ברונשטיין, פילוג זה רע. פילוג זה מפלגות,
ומי צריך מפלגות? בדיוק כמו בקומוניזם, איפה שאסור לקיים אף מפלגה אחרת חוץ מהמפלגה הקומוניסטית. כי זה מפלג.

3) רעיון שלא מסכימה עימו = הזוי:

"כשנשאלה מדוע היא לא מדברת על אופציית האוטונומיה היא משיבה בחיוב ונכונה לדבר על האפשרות הזו ובלבד "שנפסיק לדבר על הרעיונות ההזויים האלה של סיפוח", כהגדרתה. "

4) הגדרה מראש של מה מקובל ולא מקובל על הציבור,
כדי לקבע את הדיון לרעיונות מסויימים,
ולהוציא מהדיון, על-ידי תחושת בושה, רעיונות אחרים:

"כי הליכוד של היום הוא ליכוד שנגרר ימינה למחוזות שלא מקובלים על הציבור".

5) סתירות על גבי סתירות:
"זו הדרך היחידה להבטיח גבול מסביב לרוב יהודי מוצק לדורות."

פתאום רוב יהודי זה בסדר, זה לא מרמז בכלל על דה-לגיטימציה לחלק אחר באוכלוסיה, נכון? זה לא נחשב בכלל גזענות, על-פי הסטנדרטים המעוותים של הקומוניסטים (לטעון שלקבוצת לאום מסויימת מגיע יותר = גזענות)...

שב"כ מקצועני היה יושב על הארגון הזה חזק ובודק מי מפעיל אותו,
ואם צריך, היה מבצע מעצר מנהלי של כמה מבכיריו עד שידברו.

אבל השב"כ שלנו הוא מפלגתי, והמפלגה היא מפא"י וגרורותיה.

הורדת מחירי הדירות ב-50%, הורדת הפשע ב-80%, צה"ל שמכסח = רק עם ממשלה בראשות עוצמה יהודית!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Sawyer לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.12.18
1034 הודעות, 13 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:22   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בהחלט, ושמאלנים  
בתגובה להודעה מספר 1

סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
2760 הודעות, 34 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:07   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אם הם היו ערבים זו היתה גזענות אבל נגד יהודים הכל מותר להם  
בתגובה להודעה מספר 0

גזענית אנטישמית

זופ-ניק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
3133 הודעות, 55 מדרגים, 105 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:07   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אבל כשמרזל ובן ארי מציעים את אותו הדבר לערבים הם נחשבים לגזענים  
בתגובה להודעה מספר 0

זיוזיו
חבר מתאריך 27.1.19
138 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:14   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לגמרי מרגיז.  
בתגובה להודעה מספר 3

27סוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
10871 הודעות, 77 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:08   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יותר צביעות מזה אין  
בתגובה להודעה מספר 0

TheTruth לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.17
4560 הודעות, 23 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    18:18   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. רגע לא הבנתי, היא מדברת על המתנחלים מתא חיפה ויפו?  
בתגובה להודעה מספר 4

jack10 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.09
7201 הודעות, 37 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:09   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. גם אני בעד עידוד הגירה של המתנחלים הערבים ביו''ש  
בתגובה להודעה מספר 0

סתם אחת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
1773 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:11   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לעודד שמאלנים,פוסט ציונים  
בתגובה להודעה מספר 0

להגר לברלין.

joniboy לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.3.08
8330 הודעות, 26 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:34   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. +1  
בתגובה להודעה מספר 6

שלהבת
חבר מתאריך 3.7.14
11781 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:12   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אהמממ.... פולי ברונשטיין=''קול אחד''=V15. אהמממ...  
בתגובה להודעה מספר 0

Magna est veritas et praevalebit

lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
20517 הודעות, 331 מדרגים, 627 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:18   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. בבקשה. תמונה משנת 2015.  
בתגובה להודעה מספר 7

שונאי ישראל לא מוותרים על המימון האירופאי.
הם רק מחליפים אדרת.

פולי ברונשטיין - דרכנו, V-15

אלון_2407 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.7.17
2466 הודעות, 24 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    20:15   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. פרצוף של רשעים  
בתגובה להודעה מספר 12

מכבד כל אדם באשר הוא, ללא קשר לדעותיו הפוליטיות.

BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
15670 הודעות, 87 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:15   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. דרכנו לאבדון  
בתגובה להודעה מספר 0

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
24077 הודעות, 204 מדרגים, 400 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:17   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. והכהניסטים גזענים..  
בתגובה להודעה מספר 0

למה? ככה התקשורת החליטה.

Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
23560 הודעות, 250 מדרגים, 500 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:18   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לגיטימי  
בתגובה להודעה מספר 0

UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
4178 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:28   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עוכרי ישראל בראשות קובי ריכטר רוצים שאזרחי ישראל יתרכזו בגבולות אושוויץ ויסעו בכבישים  
בתגובה להודעה מספר 0

עם כובעי פלדה על ראשם.
לא עוד 1800 "קורבנות שלום"

____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃

GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
29431 הודעות, 280 מדרגים, 552 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:30   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אבל להציע טרנספר לערבים זה גזעני... אמממ... בארווור.... פשוט טיפשה מאין כמוה  
בתגובה להודעה מספר 0

המתנחל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.4.02
3849 הודעות, 30 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:33   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אפשר לעודד שמאל קיצוני להגר  
בתגובה להודעה מספר 0

אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
8481 הודעות, 46 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:33   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הכל מתחיל מראש ממשלה שמתחבא אחרי יועץ משפטי  
בתגובה להודעה מספר 0

kidi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
8961 הודעות, 75 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:37   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. צריך לעודד שמאלנים לעזוב הרי אין להם זיקה לאדמה!  
בתגובה להודעה מספר 0

ותחזינה עינינו בשובך לציון ברחמים. הנה הנה משיח בא

Beatman לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.13
19649 הודעות, 147 מדרגים, 289 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:38   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לעודד ערבים לעזוב ולתת להם סל ירידה.  
בתגובה להודעה מספר 0

וומבו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.16
5516 הודעות, 42 מדרגים, 63 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לעודד שמאלנים כובשים להתפנות מהמדינה  
בתגובה להודעה מספר 0

פשוט להפסיק את המימון של כל העלוקות שחיים על חשבונינו ויבחרו לעוף מיד

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
58941 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:45   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. כן, באמת, בואו נפסיק את המימון של כל העלוקות שחיות על חשבוננו וד״ל…  
בתגובה להודעה מספר 20

רוזנקרנץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.11
809 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. יש את זה ביותר מפלג וגזעני?  
בתגובה להודעה מספר 0

אי_תית שימושית

בשוליים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.07
7273 הודעות, 40 מדרגים, 77 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:42   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ואם נחליף את המילה מתנחלים בפלסינים?  
בתגובה להודעה מספר 0

אה, אז נחשב לגזעניים. צביעות.

מחפש בנרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.04
7391 הודעות, 71 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:46   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. במה זה שונה מהמצע של עוצמה יהודית?  
בתגובה להודעה מספר 0

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
42034 הודעות, 143 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:52   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הקשר והחיבור של תנועת דרכנו לחוסן לאומי..  
בתגובה להודעה מספר 0

הקשר של תנועת דרכנו לאבו מאזן...

מי הם דרכנו ומאיפה צמחו?

לפי ויקיפדיה
דרכנו - יוצאים לפעולה (חל"צ)" היא תנועה חוץ פרלמנטרית שהוקמה לאחר הבחירות לכנסת העשרים בשנת 2015 כתוצאה מאיחוד בין "V15" ו"קול אחד" שיזם ומימן איש העסקים היהודי-אמריקאי דניאל לובצקי. יו"ר התנועה הוא קובי ריכטר וסגנו הוא ברוך שפיגל.

החברה מגדירה את עצמה כ"תנועת הרוב המתון".

התנועה נתמכת בידי קול אחד.

*** יש לציין,
בנו של אבו מאזן יועץ בכיר בארגון קול אחד.

הרשת המסועפת של קול אחד
http://mida.org.il/2015/02/03/%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%99%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%98%d7%a8%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%9e%d7%95%d7%aa%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%a0%d7%99/

פורסם כי ב 15/12/2015 ...בכינוס ישבו זה לצד זה אנשי "דרכנו" עם ראשי מפלגת העבודה - היו"ר ח"כ יצחק הרצוג והמזכ"ל ח"כ חיליק בר, והובילו את הדיונים בו. כמקובל בשדולות פרלמנטריות הוזמנו לכינוס ח"כים גם ממפלגות נוספות, ובין השאר נכחו אתמול גם ח"כים ממרצ, ח"כ יצחק כהן מש"ס התומך בוויתורים טריטוריאליים, וח"כ רועי פולקמן מכולנו

** התרומות שקיבל יעלון מאיש העסקים קובי ריכטר המשמש יו"ר תנועת דרכנו (לשעבר V15),

בשבוע שעבר השיקה חוסן לישראל את הקמפיין שלה באירוע מושקע במיוחד, שעלותו הוערכה במאות אלפי שקלים. השותף החדש של גנץ, משה יעלון, החל לגייס תרומות כבר באפריל 2017, ועד כה, לפי אתר מבקר המדינה, קיבל 2 מיליון שקל מתורמים שונים, בהם אנשי העסקים קובי ריכטר ועמיר בירם ומשפחת רוטר, בעלת השליטה בחברת קסטרו. כספים אלה, כפי שמסרה בשבוע שעבר תנועת תלם של יעלון ל–TheMarker, אמורים לממן את פעילות תלם — ולא את חוסן לישראל
3/2/2019
https://rotter.net/mobile/viewmobile.php?forum=scoops1&thread=530494

על פי פרסום
בני גנץ נפגש לאחרונה עם היזם ואיש העסקים קובי ריכטר....
הוא ממשיך לבדוק היתכנות למפלגה חדשה שעמה ירוץ בבחירות או שבראשה יחבור למפלגה קיימת. הוא נפגש לאחרונה עם היזם ואיש העסקים קובי ריכטר. הם דיברו על עסקים, אבל גם על פוליטיקה. ריכטר הוא גם יו"ר תנועת "דרכנו" שמונה על פי הערכות שונות כ–200 אלף תומכים רשומים.
27/7/2019
https://www.google.co.il/amp/s/www.haaretz.co.il/amp/.premium-1.6316636

בכיר בנבחרת של גנץ...
מיכאל ביטון כהונתו השנייה היא מ-2014 ועד 2018. ב-11 בנובמבר 2014 נבחר לכהונה שנייה כראש מועצת ירוחם. ביטון רץ מטעם מפלגת העבודה וזכה בבחירות עם רוב של כ-70% מקולות הבוחרים עמית מכון מנדל למנהיגות..

הקשר בין שתיל מרכז מכון למנהיגות מנדל
"בין השנים 2012 ו־2015 קיבל שתיל מימון מ־CBC MED לטובת פרויקט כלכלה מקומית מקיימת שהביא כלים חדשניים לפיתוח הנגב. לפרויקט עשרות הישגים, ובהם הפקת ממדי איכות חיים ופיתוח מקומי שאימצה הרשות לפיתוח הנגב; פרסומים ומחקרים המשמשים גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות וארגונים; רשת שותפויות עם מגוון גופים כמו ציונות 2000, מרכז מנדל למנהיגות בנגב, אג'יק ועוד. שתיל אינו ארגון מפלגתי וכארגון אזרחי תומך, נאבק ונוקט עמדה במגוון נושאים שמשפיעים על החברה הישראלית
https://www.makorrishon.co.il/news/11587/

מתוך ארבעת נשיאי מנדל במשך השנים, שניים קשורים קשר הדוק ל' קרן החדשה לישראל'
6 בספט׳ 2018
https://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/18098

עברית ברדיו בטהראן: יש לקוות שגנץ יצליח במשימתו -
12 בפבר׳ 2019
https://rotter.net/mobile/viewmobile.php?forum=scoops1&thread=532579

"אבו מאזן איחל הצלחה לבני גנץ" -
6 בפבר׳ 2019 ·
https://www.inn.co.il/News/News.aspx/393488

אחד ממקורבי יו"ר הרשות אמר שהם מעדיפים את גנץ על פני גבאי והשמאל, ... מוקדם יותר התייחס דוברו של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן לדבריו של גנץ: 6 בפבר׳ 2019 ·

https://www.10.tv/news/181726

דוברו של אבו מאזן: "דבריו של גנץ מעודדים 6 בפבר׳ 2019 ·
https://rotter.net/mobile/viewmobile.php?forum=scoops1&thread=531248

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

בולגקוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11800 הודעות, 109 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    16:58   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. סגנון בלתי נסבל לקריאה  
בתגובה להודעה מספר 0

שיטת "שאלנו", "הסברנו", "עימתנו" התחילה לדעתי אצל שיפר וברנע. היתה בלתי נסבלת אז ונשארה כזו עכשיו.

cabrital לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.9.08
2048 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:01   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אני בעד לפצות את עוכרי ישראל כמותה ולעודד את התפנותם ממדינת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

האח הגדול צופה בך
האח הקטן דופק אותך
ואהוד אולמרט מייאש אותך....

dudi_du2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.6.09
16424 הודעות, 146 מדרגים, 262 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:04   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מה עם לעודד ערבים להגר? וילה בירדן על חשבוננו וזה עוד ישתלם לנו ולהם!  
בתגובה להודעה מספר 0

פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
34463 הודעות, 248 מדרגים, 495 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:04   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אני התנחלתי בשירותים וקורא את זה. כמה מקבלים על הפינוי?  
בתגובה להודעה מספר 0

כשזה מגיע לענייני תזונה, סכרת והשמנה אני מאבד את חוש ההומור. ראו הוזהרתם

סולק מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.19
1536 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:05   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. יש חדשות שנראה לי לפעמים נכתבו במיוחד לפורום. ערוץ 7 שיחקו אותה עם הכותרת הזאת  
בתגובה להודעה מספר 0

SucraM לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5268 הודעות, 33 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:06   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מיעוט שמאל קיצוני!  
בתגובה להודעה מספר 0

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
8583 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:07   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. צודקת ברעיון הכללי של עידוד הגירה. רק טעתה בעם...  
בתגובה להודעה מספר 0

סולק מהחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.1.19
1536 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:08   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מתי כבר השמאלנים הטמבלים האלה יבינו שרק הליכוד מותר לו ויש לו לגיטימציה לפנות מתנחלים  
בתגובה להודעה מספר 0

שום מפלגת שמאל או אפילו מרכז לא תוכל לעשות את זה בלי הגב של הליכוד.
צריך אחד עם ביצים כמו מנחם בגין

בית ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.18
4548 הודעות, 42 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    17:18   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. בסדר  
בתגובה להודעה מספר 0

קסדו
חבר מתאריך 16.9.18
132 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    18:14   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. תמיד שאלתי למה הערבים לא מעודדים שמאלנים לצאת מהארץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

הרי כל הארץ היא כיבוש יהודי ציוני. אבל בשנים האחרונות מלאכתם נעשית מאליה. השמאלנים חוזרים למולדת המקורית שלהם לברלין וסניפה.

פלומה
חבר מתאריך 13.1.15
42034 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    19:35   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. תשאל אחרת למה נשים מוכות ממשיכות לחיות עם הבעל האלים ולא עוזבות.  
בתגובה להודעה מספר 37

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

קסדו
חבר מתאריך 16.9.18
132 הודעות
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    19:38   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. צודק השמאלנים מנהלים עם הפלסטינים מערכת סאדו מאזו.  
בתגובה להודעה מספר 42

זנב לאריות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
2341 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    18:19   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. כרטיס טיסה עלי. אבל רק הלוך..  
בתגובה להודעה מספר 0

eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
9045 הודעות, 52 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    18:22   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. חח...אני משתתף  
בתגובה להודעה מספר 39

תחשוב טוב יהיה טוב!!!

eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
9045 הודעות, 52 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    18:22   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. מעתיקה מהימין??  
בתגובה להודעה מספר 0

תחשוב טוב יהיה טוב!!!

נח מצא חן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.1.15
2123 הודעות, 27 מדרגים, 49 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    19:53   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אמ;לק  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל מעניין כמה כסף היא מציעה לתת לכל מתנחל בשיח מונס ?

SpinozaB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
29190 הודעות, 133 מדרגים, 245 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    20:18   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. מה סכום הפיצוי? שני בתים פרטיים פלוס 250 מ''ר מופשרים לבניה. שימי 10 מיליון ואני מתפנה  
בתגובה להודעה מספר 0

במדבר י"ג, ל"ג: "..ונהי בעינינו כחגבים וכן היינו בעיניהם.."

גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
6267 הודעות, 47 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    20:22   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. ואחרי שיגמרו כל המתנחלים בשטחים מה את חושבת שיקרה גברת?  
בתגובה להודעה מספר 0

נעודד גם את כל מי שגר בתוך גבולות אוושב...אהה 67 להגר?

אנשים פשוט תמימים לחשוב שהאויב הערבי מתנהג כמוהם וכמו חבריהם שיכולים לחיות בשלום עם כל המחלוקות... תגלו חולשה, הערבים מנגד ינצלו אותה... זה הכלל וזה הכל...

העיקר דרכנו התהדרו בכך שהם א-פוליטיים...

יש לי רעיון שיביא שלום, בואי נעודד באופן אינטנסיבי הגירה מרצון לערבים (או בשפת המתנגדים ''טרנספר'') ככה לא ישארו פה פלשתינים וככה פתרנו 2 בעיות, אין מלחמה כי אין עם מי, ואין בעיה פלשתינית כי הם היגרו מרצון...

למי שרוצה להשכיל עד כמה רפיסות מנוצלת על ידי האויב הערבי:

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

הרדאר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.18
2156 הודעות, 18 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    20:30   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. הפוך- לעודד ערבים להתפנות ולפצות אותם מהשטח המסופח עם הרוב היהודי.  
בתגובה להודעה מספר 0

למה סיפוח זה רע ?
אם יש רוב יהודי בשטח המסופח ומציעים לערבים שסופחו פינוי פיצוי או אזרחות מלאה עם חתימה על נאמנות או תושבות מוגבלת ללא חתימה על נאמנות ?
איפה כאן הבעיה?
הנה הרוב היהודי שהיא כלכך רוצה בו?
והנה שיוויון הזכויות.

הבעיה שהיא גם רוצה מדינה פלסטינית עם שליטה בטחונית.
ולא זכור לי שזה חלק מהציונות.

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
16700 הודעות, 118 מדרגים, 236 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    21:44   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. שמעתי אותה. סותרת את עצמה בכל משפט שני.  
בתגובה להודעה מספר 0

אני בעד ואני נגד...

swoll לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
940 הודעות, 8 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''א באדר א' תשע''ט    21:48   26.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. יש בעיה, הם אידיאולוגים... אה, ואידיאולוגיה לא משנים עם תגמול או מימון  
בתגובה להודעה מספר 0

דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
144057 הודעות, 525 מדרגים, 953 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ב באדר א' תשע''ט    07:35   27.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. הייתי מפנה את מנכלית התנועה כולל חבריה ותומכיה לעזה ולרמאללה ללא פיצויים  
בתגובה להודעה מספר 0

Zpatriots לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.15
10633 הודעות, 30 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ב באדר א' תשע''ט    08:06   27.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. פעילות טרור לכל דבר צריך לגרש את השמאלנים האלה מארץ ישראל  
בתגובה להודעה מספר 0

קובון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.3.15
6871 הודעות, 54 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ''ב באדר א' תשע''ט    08:09   27.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. רגע....טרנספר?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות