גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #546744 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 546744      
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
26411 הודעות, 160 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:03   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זנדברג: ישיבת הנהלת מרצ התפזרה כרגע לאחר שסירבתי לקיימה בהשתתפות חבר הנהלה שעומדות נגדו תלונות על פגיעה מינית  

‏ישיבת הנהלת מרצ התפזרה כרגע לאחר שסירבתי לקיים אותה בהשתתפות חבר הנהלה שעומדות נגדו תלונות על פגיעה מינית, תלונות שהוא מסרב לברר ואף עתר נגד הליך הבירור. מרצ תמשיך לעמוד לצד הנפגעות ותוביל מרחב מוגן מפגיעה

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עושה יח''צ מלכלוך. איך זה שהוא עוד שם? הדברים ידועים כבר זמן רב. בזיון. Mifune 17.04.19 18:05 1
  היא עוד לא קלטה שזה לא עובד? אף אחד לא יצביע לה בגלל זה. סתם מאבדת מצביע פוטנציאלי שלם!! פובליציסט 17.04.19 18:11 2
     לא חושב שזה קשןר כמו לסיבה שהיא מתהלכת מעדנות במחשבה שהיא נעלית אלמוני 18.04.19 05:22 21
         היא לא משדרת את זה. היא משדרת משהו הרבה יותר מגעיל opuser 18.04.19 11:06 34
     בעבר תומכי שמאל היו בעיניי אנשים משכילים, אפילו כאילו שהערצתי בגלות 18.04.19 06:20 23
  למה שמרץ תמיד תעמוד לצד נפגעות ולא לצד נפגעים? Serge 17.04.19 18:13 3
     אתה בטוח במה שאתה כותב? Guykush 17.04.19 18:14 4
         ירי בנגמ''ש? לימור 18.04.19 06:35 25
             מקסימום ירי במסגד... כדרלעומר 18.04.19 07:59 30
     שכחת להוסיף ערבים, שללא הצבעתם מרץ לא הייתה עוברת אחוז חסימה דגול 18.04.19 07:57 29
     לעמוד לצד מתלוננות שווא זה כל כך 2010 צ'ינו 18.04.19 08:01 31
  תלונה או שהואשם אם רק אשמה מה עלה להן למוחן של הטרוריסטיות האלה. חזקת חפות רק בלשון נקבה? אין חזקת חפים? פשטות 17.04.19 18:17 5
  קראתי את ה-''תלונה'' ומדובר בבדיחה. חבר ההנהלה הגיש תביעת דיבה נגד המשמיצה ונאחל לו הצלחה זבנג וגמרנו 17.04.19 18:26 6
     לי היא ניראת יותר אשמה ממנו. Ofer H 17.04.19 18:47 10
         לי היא נראית מטומטמת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה ומסביבתה... לימור 18.04.19 06:39 26
  אם הייתה פועלת ההפך, היו תוקפים אותה, מדוע היתה נגד השתתפות נתן אשל במו''מ הקואליציוני אקטואלי 17.04.19 18:29 7
  מעט מידי.מאוחר מידי. לא יעמוד לזכותך. גושן 17.04.19 18:34 8
     ++ Jenny_WeedS 17.04.19 18:43 9
  המשאית עם המדליות בדרך פוסטמודרני 17.04.19 18:55 11
  כל הכבוד תודה רבה 17.04.19 19:00 12
  ראשת מרץ זה הדבר הכי מטומטם שקיים בפוליטיקה הישראלית. איך חברי מרץ מרשים לה לכהן אפילו דקה טרמי 17.04.19 19:38 13
     כולם שם הם בני דמותה, 0מולנים הם אנשים מאוד מבולבלים... מבחן המציאות שלהם הוא לא משהו לימור 18.04.19 06:41 27
         נראה כך... צודקת טרמי 18.04.19 07:48 28
  היא המאשימה, השופטת והתליינית? אין לו חזקת חפות כל עוד לא הוכחה אשמתו?! זה ''טרור פנמיסטי'' צוק איתן 17.04.19 19:40 14
  מדובר בנ''ב? חיפאי משופם 17.04.19 20:58 15
  ''מרצ תמשיך לעמוד אחרי הנפגעות'' פח ראינו כמה עמדתם מול ההיא שהתלוננה נגד גנץ מגן ולא יראה 17.04.19 21:00 16
  אצילות ממש מנחם כזביוב 17.04.19 21:03 17
  היא סכנה ממשית, אם יש תלונה, מי את שתחליטי שהיא מוצדקת? Spike 17.04.19 22:24 18
  וואוו! איזה צדיקה! מאותם 50 צדיקים שהיו יכולים להציל את סדום.... ראש הראשי 18.04.19 04:48 19
  באתי לשבח אותה על מעשה ראוי, אבל התגובות פה בלבלו אותי נאמן למקור 18.04.19 05:09 20
     אל תקשיב פה לתגובות באר שבעי 18.04.19 08:37 33
  אני בטוח שבוחריהם מאוד מרוצים - גם אנטישמים גם אנסים,לאן יש להם להתקדם? אברהם 18.04.19 06:12 22
  הטיפשה לא שמעה על זכות החפות. מבט צלול 18.04.19 06:30 24
  מילים נפוחות ללא שום משמעות. גדליה הפיל 18.04.19 08:13 32
  אני כל כך מתקדמת שאתמול ישבתי במסעדה והזמנתי קיש בת יוסף 18.04.19 11:15 35

Mifune לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
17726 הודעות, 126 מדרגים, 237 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:05   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עושה יח''צ מלכלוך. איך זה שהוא עוד שם? הדברים ידועים כבר זמן רב. בזיון.  
בתגובה להודעה מספר 0

|| לקצץ את תקציב הבטחון || למינים ולמלשינים אל תהי תקווה ||

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פובליציסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.2.15
4014 הודעות, 56 מדרגים, 89 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:11   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. היא עוד לא קלטה שזה לא עובד? אף אחד לא יצביע לה בגלל זה. סתם מאבדת מצביע פוטנציאלי שלם!!  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אלמוני
חבר מתאריך 2.4.12
11196 הודעות
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    05:22   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. לא חושב שזה קשןר כמו לסיבה שהיא מתהלכת מעדנות במחשבה שהיא נעלית  
בתגובה להודעה מספר 2

וכולה משדרת עליונות חשיבות ונאורות

והיא מהווה איזשהוא דוגמה למישהוא או למשהוא.

opuser לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.12
4195 הודעות, 48 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    11:06   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. היא לא משדרת את זה. היא משדרת משהו הרבה יותר מגעיל  
בתגובה להודעה מספר 21

והפמיניזם הרדיקלי חוגג פה

בגלות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.14
979 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:20   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. בעבר תומכי שמאל היו בעיניי אנשים משכילים, אפילו כאילו שהערצתי  
בתגובה להודעה מספר 2

ערכתי לאחרונה בתאריך 18.04.19 בשעה 07:06 בברכה, בגלות

הייתי נהנה להתווכח עם אבי בנושאים פוליטיים והוא הצביע מערך תמיד
מרץ זה שמאל קיצוני
כזה שבעוד בחירות או שתיים לא יהיה לו שום תמיכה בקרב הציבור השפוי, כי לכולם ברור שבנושא המדיני יש רק כיוון אחד.. (אפילו גנץ אומר שהוא מרכז כי לא נעים לו להיות שמאל, למרות שהוא בכלל לא יודע והוא באמת שמאל..מערכניק)
אז הם סכ"ה מאיצים את התהליך ותומכים תמיכה עיוורת במי שבסוף ישאר הבסיס היחיד שלהם
למשל פמיניסטיות ..

( תגובתי בלא שום קשר למקרה הנ"ל שלגביו אין לי שום ידעה במה מדובר)

Serge לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
890 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:13   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה שמרץ תמיד תעמוד לצד נפגעות ולא לצד נפגעים?  
בתגובה להודעה מספר 0

תלונת שווא על תקיפה מינית נוראית עשרת מונים מאותה תקיפה.
מרץ מורכבת בעיקר מנשים פמיניסטיות שונאות גברים.
לא מבין גבר שמצביע להם. הם הראשונים לדרוש שאף אישה לעולם לא תיענש ולא משנה מה הפשע שביצעה - בין אם זה רצח, אונס, התעללות בחסרי ישע וכולי. והם גם הראשונים לדרוש להפוך כל גבר חשוד אוטומטית לאשם, וכמו בימיה העליזים של ברה"מ להכניס כל חשוד לכלא ולהשמיד אותו ללא ראיות.
מפלגה אשר מורכבת משונאי אדם. שונאי גברים, שונאי יהודים, שונאי יהדות, שונאי ציונות. פשוט פסולת אנושית.

Guykush לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.12
5151 הודעות, 41 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:14   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אתה בטוח במה שאתה כותב?  
בתגובה להודעה מספר 3

לימור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.15
7084 הודעות, 86 מדרגים, 167 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:35   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ירי בנגמ''ש?  
בתגובה להודעה מספר 4

כדרלעומר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.08
1297 הודעות, 16 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    07:59   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. מקסימום ירי במסגד...  
בתגובה להודעה מספר 25

דגול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.2.18
1622 הודעות, 8 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    07:57   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. שכחת להוסיף ערבים, שללא הצבעתם מרץ לא הייתה עוברת אחוז חסימה  
בתגובה להודעה מספר 3

צ'ינו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
842 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    08:01   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לעמוד לצד מתלוננות שווא זה כל כך 2010  
בתגובה להודעה מספר 3

פשטות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.15
1465 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:17   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תלונה או שהואשם אם רק אשמה מה עלה להן למוחן של הטרוריסטיות האלה. חזקת חפות רק בלשון נקבה? אין חזקת חפים?  
בתגובה להודעה מספר 0

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37628 הודעות
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:26   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. קראתי את ה-''תלונה'' ומדובר בבדיחה. חבר ההנהלה הגיש תביעת דיבה נגד המשמיצה ונאחל לו הצלחה  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 17.04.19 בשעה 18:34 בברכה, זבנג וגמרנו

הנה פרטי הפוסט המגוחך שהמכפישה פרסמה בפייסבוק, כולם מוזמנים להתרשם (החלפתי את שמו במילה "המוכפש"):

המוכפש ואני מסכימים לגבי העובדות הבאות (ממה שהבנתי מהמסמכים ששלח לי):

1) אני הוא וחבר שלו נפגשנו.
2) המוכפש לא מכחיש שאולי הייתי שיכורה.
3) אני אמרתי שאני רוצה שלישייה.
4) המוכפש החליט שזה אומר שאני מזמינה את חבר שלו וזה מה שהוא אמר לחבר שלו שקרא לו להצטרף.

המוכפש טוען שהוא לא יכל לדעת שהייתי שיכורה (למרות שהלכתי לשכב בצד, כי היה לי קשה לעמוד או לשבת). הוא גם טוען שאומנם לא אמרתי לו להזמין ספציפית את חבר שלו (שעל זה הוא מסכים), אבל שזה סביר שהוא הבין מזה שאמרתי שאני רוצה שלישייה (באופן כללי), שאני רוצה שלישייה איתו וחבר שלו עכשיו. אני בכלל לא ידעתי אז שגבר סטרייט (עד כמה שאני יודעת) עלול לרצות להוסיף עוד גבר לשלישייה ואני בכלל חשבתי על לצרף אישה (וחוץ מזה שהייתי שיכורה ולא חשבתי לעומק על איך כל דבר כזה יתפרש). בגלל שהייתי שיכורה אני לא זוכרת את רוב מה שקרה אחר כך, אז אין לי מושג איך זה בדיוק קרה. כנראה שהמוכפש בחר לא לשאול אותי, האם אני רוצה שיצרף דווקא את חבר שלו, וממה שחבר שלו סיפר לי, הוא בחר לא להגיד לחבר שלו שפשוט דיברתי בכלליות על שלישיות, אלא בחר להגיד שהזמנתי דווקא אותו. אני גם זוכרת הבזק של שנייה שבה לחבר שלו היה קשה להמשיך והמוכפש דרבן אותו לעשות את זה. אני לא יודעת אם הם בכלל התייחסו אלי. המוכפש בכלל לא טען שהיתה תקשורת מדוברת כלשהי בינינו תוך כדי. חבר שלו, בניגוד להמוכפש, כן הבין שאני שיכורה והוא עזב באמצע. הוא גם סיפר לי שבהתחלה, לפני שהלכתי לשכב בצד, אמרתי שאני לא בשליטה.

זה גם מאוד חשוב להמוכפש להדגיש שנשארתי בקשר איתו אחרי המקרה. כפי שלצערי נשארתי בקשר איתו אחרי שבמקרה אחר, הוא שיקר לי על מנת להשכיב אותי; גם נשארתי איתו בקשר אחרי שנגע בי באופן מיני, למרות שביקשתי שלא יעשה את זה (כשהייתי בקשר מונוגמי); וגם אחרי שבמקרה אחר, כשלא הייתי שיכורה, הוא הזמין אותי, בלי להגיד לי שחבר שלו גם אצלו. כשהגעתי, הוא השאיר אותי ואת חבר שלו (לא אותו אחד) לבד והוא ציפה שאשכב עם חבר שלו, כי כנראה חשב שאם שכבתי איתו, אז גם אהיה מוכנה לשכב עם כל החברים שלו. אין לי הסבר טוב ללמה נשארתי בקשר איתו. חוץ מזה שהייתי בעבר עם פחות מודעות לגבולות בריאים ולמה שטוב עבורי. להמוכפש היתה השפעה גדולה עלי, כי הוא היה כריזמטי ודומיננטי (לא שהיינו בקשר רומנטי אי פעם ולא שרציתי).

הוא גם רואה הרבה משמעות בלילה אחד לפני בערך חודשיים, שבו הטלתי ספק בעצמי לרגע. חשבתי שאולי הגזמתי, שאולי המוכפש באמת לא הבין שהייתי שיכורה, ושאולי זה איכשהו סביר, שהוא הבין ממני שאני רוצה שיזמין את חבר שלו להצטרף לשלישייה. למרות שבלי קשר ליכולות ההבנה שלו, אני מאוד נפגעתי מהפגיעה באוטונומיה שלי ובשליטה על הגוף שלי. פניתי להמוכפש וכתבתי לו שזה אולי התנפח יותר מידי, גם כי פחדתי שיתחבר עם אדם אחר שפגע בי ושפחדתי ממנו. קיוויתי לשמוע ממנו התנצלות, שיגיד שהרגיש רע על אי הבנה שפגעה בי מאוד. אפילו קיוויתי שאני באמת מגזימה, כי נלחצתי מאיך שהכל הגיע כבר למרצ ולתקשורת. אבל הוא סירב לדבר על אותו לילה ורק טען שכל מיני אנשים מנסים לתמרן אותי וניסה לעשות עלי מניפולציות מאוד קשות. אז הבנתי שזה בעצם לא כזה מזיז לו. אדם מוסרי, שהיה עושה טעות כזו היה מרגיש רע שההסכמה שהוא חשב שקיבל לא היתה אמיתית. אדם מוסרי היה גם דואג לברר שהזמנתי ספציפית את חבר שלו. גם בהתחלה, לפני שחשפתי משהו, פניתי אליו עם בקשה להסבר והתנצלות אישית. בפעם הראשונה, לפני בערך שנה, הוא נפנף אותי וקרה לזה שקר. בפעם השניה, הוא אמר לי שהוא רוצה להתנצל (לא ציין על מה בדיוק), למרות שהוא מכחיש טענות ספציפיות שלי, אבל הוא טען שזה חייב להיות פנים מול פנים ובסוף החודש. אז הבנתי שהוא עדיין אותו בן אדם שמחפש לשלוט באחרים ואיך להיות מעל אנשים אחרים. בניגוד לחבר שלו שלקח אחריות, הרגיש רע והתנצל. המוכפש אפילו לא היה מוטרד שלפני שנים, כמה שבועות אחרי המקרה, שאלתי אותו מה בדיוק קרה בין שלושתינו, כי לא זכרתי כלום.

בהתחלה באמת רציתי התנצלות אישית. כשחשבתי שיש סיכוי שהוא באמת השתנה ושהוא לא אותו בן אדם. אבל אז ראיתי שהוא אותו בן אדם וגם שמעתי על מה שעשה לאחרות. אולי טעיתי כשלא התייחסתי רק לחוויה שלי, אבל דאגתי להן ולקרבנות עתידיות אחרות. אז רציתי שמרצ יעמדו בערכים שלהם ושיסרבו לעבוד עם מי שפגע בי ובאחרות מבחינה מינית. גם הצעתי לו לקחת על זה אחריות ולפרוש, לפני שאחשוף את זה, שזה מה שהתכוונתי לעשות במילא, כי הוא יצא יותר טוב מזה. הוא החליט שזה היה סחיטה באיומים. אבל אני התכוונתי לחשוף את הכל במילא. קיוויתי שהוא ומרצ ישתפו איתי פעולה, אבל הם לא. הבנתי שמרצ לא באמת מתכוונים להצהרות שלהם, שהם מאמינים למתלוננים/ות, מתנגדים לשיתוף פעולה עם מי שפוגע מינית, ובאופן כללי רוצים ליצור מרחב בטוח, במיוחד במרצ. אני מבינה שהמוכפש כנראה שישאר במרצ. כל מה שאני יכולה לעשות, זה לספר את האמת ולתת לאנשים להחליט. לא מאמינים לי/ לא חושבים שזה ביג דיל? אז אין בעיה- תתמכו בקריירה הפוליטית של המוכפש. אני סך הכל רוצה שידעו את האמת על מי שיש לו שאיפות פוליטיות, במיוחד בתוך מפלגה כמו מרצ שמתיימרת להיות פמיניסטית. לא מאמינים לי לגבי אחרות/חושבים שאני לא הייתי צריכה להאמין להן? אין בעיה. הייתם מעדיפים לא לדעת על זה? האם לדעתכם כל מה שכתבתי מצדיק את זה שהמוכפש עכשיו מאיים עלי שיתבע אותי על 300,000 שקל, אם לא אשתוק? אני מודה שאני לא יכולה לדעת מה בדיוק עבר בראש שלו, ומה בדיוק קרה לאחרות. אני יודעת שאני מאמינה להן, כפי שהאמינו לי, כי אני יודעת מי זה המוכפש . איכשהו ציפייה ממנו וממרצ לקחת אחריות הפכה להיות תביעה נגדי על סחיטה באיומים. איזו מן סחיטה זו, אם מימשתי את ההבטחה שלי לחשוף אותו תוך שבוע?

אני גם יודעת מה היה סביר בעיני להבין מהסיטואציה הזו. אם המוכפש באמת לא הבין ובאמת נתן לעצמו לקפוץ למסקנה, שעשתה לי נזק, בלי לברר, אז בעיני זה חמור לא פחות מזה שיעשה את זה בכוונה. בכל מקרה זה אדם שאני כבר הבנתי שצריך להתרחק ממנו ורציתי שגם אחרים ידעו מה יש מאחורי המסכה שלו. חושבים שהגזמתי? זכותכם. אם זה לא כזה ביג דיל, והמוכפש מסכים איתי על כל העובדות של המקרה, חוץ ממה שעבר בראש שלו, אז מה הבעיה שאני אספר? אני כן רואה את זה כניצול של בחורה שיכורה. למרות שאני פתוחה לאפשרות שלהמוכפש פשוט יש אינטליגנציה רגשית נמוכה באופן קיצוני ומדאיג. מי שחושב אחרת, זכותו. אני רק מקווה שמי שחושב ככה, יזהר לגבי סקס עם אדם ששתה ושהלך לנוח בצד על מנת להתמודד עם זה. אני גם מקווה שהוא לא יקפוץ למסקנות לגבי מה המשמעות של מה שאדם אומר, במקום לשאול אותו ספציפית, אם לזה הוא התכוון. במיוחד כאשר ההשלכות הן ההבדל בין סקס בהסכמה מודעת, לבין סקס בלי הסכמה מודעת. לא חשבתי שהמוכפש הוא אדם טיפש או חסר יכולת לקרוא סיטיואציות חברתיות (וגם שנים אחרי זה לא להבין את הבעיה). דווקא חשבתי שהוא מניפולטיבי וחכם. אם הגזמתי לגבי האינטליגנציה הרגשית של המוכפש, אני מתנצלת.

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

Ofer H לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.18
11417 הודעות, 75 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:47   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לי היא ניראת יותר אשמה ממנו.  
בתגובה להודעה מספר 6

לא נכנס לכל פרט אבל היא נשמעת כמו אחת פגועה ממנו אבל לא מינית.

חבר מתאריך 15.11.15
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:39   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לי היא נראית מטומטמת שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה ומסביבתה...  
בתגובה להודעה מספר 10

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
34104 הודעות
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:29   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אם הייתה פועלת ההפך, היו תוקפים אותה, מדוע היתה נגד השתתפות נתן אשל במו''מ הקואליציוני  
בתגובה להודעה מספר 0

אלה החלטות/דילים לגיטימי שראש ממשלה יעשה בלי לשתף את הקבינט?ואת מע' הביטחון?

גושן
חבר מתאריך 31.3.19
215 הודעות
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:34   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מעט מידי.מאוחר מידי. לא יעמוד לזכותך.  
בתגובה להודעה מספר 0

Jenny_WeedS
חבר מתאריך 2.10.15
460 הודעות
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:43   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ++  
בתגובה להודעה מספר 8

פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
3639 הודעות, 46 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    18:55   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. המשאית עם המדליות בדרך  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראל בחרה דמוקרטית. סוף להפיכה השיפוטית. תוחזר הדמוקרטיה!

תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
45844 הודעות, 291 מדרגים, 569 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    19:00   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כל הכבוד  
בתגובה להודעה מספר 0

אל תתנו להם כספים!

טרמי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.17
3031 הודעות, 18 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    19:38   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ראשת מרץ זה הדבר הכי מטומטם שקיים בפוליטיקה הישראלית. איך חברי מרץ מרשים לה לכהן אפילו דקה  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 15.11.15
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:41   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. כולם שם הם בני דמותה, 0מולנים הם אנשים מאוד מבולבלים... מבחן המציאות שלהם הוא לא משהו  
בתגובה להודעה מספר 13

להתגאות בו...

טרמי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.17
3031 הודעות, 18 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    07:48   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. נראה כך... צודקת  
בתגובה להודעה מספר 27

צוק איתן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
7377 הודעות, 80 מדרגים, 156 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    19:40   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. היא המאשימה, השופטת והתליינית? אין לו חזקת חפות כל עוד לא הוכחה אשמתו?! זה ''טרור פנמיסטי''  
בתגובה להודעה מספר 0

חיפאי משופם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.6.16
2096 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    20:58   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מדובר בנ''ב?  
בתגובה להודעה מספר 0

מגן ולא יראה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
1981 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    21:00   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ''מרצ תמשיך לעמוד אחרי הנפגעות'' פח ראינו כמה עמדתם מול ההיא שהתלוננה נגד גנץ  
בתגובה להודעה מספר 0

קִרְיָה יְפֵהפִיָה מָשׂוֹשׂ לְעָרַיִךְ עִיר נֶאֱמָנָה אַתְּ לְמַלְכֵּךְ וְשָׂרַיִךְ

מנחם כזביוב
חבר מתאריך 27.2.17
139 הודעות
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    21:03   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אצילות ממש  
בתגובה להודעה מספר 0

עזרא נאווי, יצחק לאור, ציון אלגריסי, איתן ברושי, ועוד כהני שמאל למיניהם.

Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
9698 הודעות, 30 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ב בניסן תשע''ט    22:24   17.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. היא סכנה ממשית, אם יש תלונה, מי את שתחליטי שהיא מוצדקת?  
בתגובה להודעה מספר 0

ראש הראשי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.13
4368 הודעות, 31 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    04:48   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. וואוו! איזה צדיקה! מאותם 50 צדיקים שהיו יכולים להציל את סדום....  
בתגובה להודעה מספר 0

נאמן למקור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.09
7152 הודעות, 72 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    05:09   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. באתי לשבח אותה על מעשה ראוי, אבל התגובות פה בלבלו אותי  
בתגובה להודעה מספר 0

הרב ישעיהו רוטר ז"ל - תהא נשמתך צרורה בצרור החיים

באר שבעי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.13
18678 הודעות, 79 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    08:37   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אל תקשיב פה לתגובות  
בתגובה להודעה מספר 20

כשזנדברג לא מצייצת על אירועי תקיפה מינית האשכולות מתמלאים ב״ואיפה זנברדרג??? למה לא שומעים ממנה?!?!?״

כשהיא עושה מעשה אז גם מתלוננים. אם זו הייתה ח״כית מהליכוד או מפלגה דתית אז היו מהללים אותה פה

אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
8877 הודעות, 48 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:12   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אני בטוח שבוחריהם מאוד מרוצים - גם אנטישמים גם אנסים,לאן יש להם להתקדם?  
בתגובה להודעה מספר 0

מבט צלול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.18
849 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    06:30   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הטיפשה לא שמעה על זכות החפות.  
בתגובה להודעה מספר 0

פלא שאנשים עוד הצביעו לדבר הזה.

גדליה הפיל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.08
8936 הודעות, 120 מדרגים, 235 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    08:13   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מילים נפוחות ללא שום משמעות.  
בתגובה להודעה מספר 0

מרחב מוגן מתקיפה?
נשמה סתומה, לא מדובר על עוד מבצע בעזה..

בת יוסף
חבר מתאריך 18.12.17
230 הודעות
יום חמישי י''ג בניסן תשע''ט    11:15   18.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אני כל כך מתקדמת שאתמול ישבתי במסעדה והזמנתי קיש  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות