גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #547479 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 547479      
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
26411 הודעות, 160 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:18   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דיווח: נתניהו יוותר על קבלת מימון להגנתו המשפטית ממילקובסקי; צפוי לבקש לדחות את השימוע  

נתניהו יוותר על קבלת מימון להגנתו המשפטית ממילקובסקי; צפוי לבקש לדחות את השימוע

ההחלטה לוותר על בן–דודו של נתניהו, נתן מילקובסקי, התקבלה על רקע חשיפת הקשרים העסקיים ביניהם • רה"מ צפוי לנסות לאתר אנש עסקים אחרים שיסייעו במימון, בהם ספנסר פרטרידג' • מקורבים לצוות ההגנה מבהירים: רה"מ לא יוותר על שימוע

חן מענית / גלובס

מיד לאחר הבחירות, ב-10 באפריל, העמידה הפרקליטות לרשותם של סנגוריו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, את חומרי החקירה בשלושת התיקים הפליליים נגדו - 1000 (תיק המתנות), 2000 (תיק נתניהו-מוזס) ו-4000 (תיק בזק-וואלה). זאת, כדי שהם יוכלו להתחיל להתכונן להליך השימוע לפני ההעמדה לדין, שצפוי להיערך ב-10 ביולי. אולם הסנגורים עדיין לא לקחו את חומרי החקירה, עניין שהעלה השערות בכלי תקשורת שונים, שלפיהן רה"מ מתכנן לוותר על הליך השימוע בפני היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט.

גורמים המקורבים לצוות ההגנה הבהירו היום (ג') ל"גלובס" כי נתניהו וסנגוריו אינם מתכוונים לוותר על הליך השימוע, וכי הסיבה שהם טרם לקחו את חומרי החקירה היא שסוגיית תשלום שכר-הטרחה של הסנגורים על-ידי נתניהו עדיין לא הוסדרה. זאת, מאחר שרה"מ ממתין להחלטת ועדת ההיתרים של מבקר המדינה בבקשתו לקבל מימון להגנתו המשפטית מאנשי עסקים זרים. יצוין כי נתניהו נהנה מהעיכוב בהעברת חומרי החקירה לסנגוריו והוא אינו מעוניין שהם ייחשפו בזמן שהוא עמל על הרכבת הממשלה החדשה בראשותו.

"גלובס" חושף מהי עמדתו החדשה של רה"מ בסוגיית מימון הוצאותיו המשפטיות, מה מצפים סנגוריו להשיג בהליך השימוע ומהי בקשתם הצפויה בכל הנוגע למועד עריכתו.

1. ויתור על נתן מילקובסקי

ל"גלובס" נודע כי רה"מ נתניהו יוותר על הבקשה לקבל מימון להוצאותיו המשפטיות בתיקים 1000, 2000 ו-4000 מבן-דודו, נתן מילקובסקי, לאור חשיפת הקשרים העסקיים בין השניים. עם זאת, נתניהו יעמוד על בקשתו לקבל מימון מאנשי עסקים אחרים המקורבים לו, ובהם ספנסר פרטרידג'. 

לפי המידע שבידי "גלובס", לאחרונה, הגיעו סנגוריו של רה"מ, עוה"ד נבות תל צור, פיני רובין, עמית חדד, וטל שפירא, למסקנה כי אין טעם שנתניהו יעמוד על הבקשה לקבל מימון ממילקובסקי, שכן הבקשה מסבכת הן את רה"מ והן את ועדת ההיתרים שתתקשה לאשר אותה. זאת, לאור המידע שנחשף באשר לקשרים העסקיים בין נתניהו למילקובסקי והמשמעויות הנגזרות מהמידע הזה.
בשבוע שעבר שלחה ועדת ההיתרים לעורכי-דינו של נתניהו מכתב שבו הם התבקשו למסור לוועדה תמונת מצב בנוגע לרכושו של רה"מ בארץ ובחו"ל, "מכל סוג ומין שהוא, ללא יוצא מהכלל - מזומנים, אג"ח, נדל"ן וכו'". זאת, בטרם קביעת מועד הדיון בבקשת נתניהו לקבל מימון להגנתו המשפטית ממיליקובסקי. ההודעה נשלחה לסנגורי רה"מ על-רקע חשיפת הקשרים העסקיים שהיו בינו לבין מלקובסקי ועל-רקע הבדיקה הראשונית שנערכת בפרקליטות בנוגע לקשרים הללו.

החלטה קודמת של ועדת ההיתרים בבקשת נתניהו לקבל מימון להגנתו המשפטית ממיליקובסקי, חשפה כי ב-18 באוגוסט 2009 קיבל רה"מ היתר אישי לקבלת הלוואה ממיליקובסקי לכיסוי חוב למס הכנסה שנוצר עקב החזקותיהם המשותפות בחברה משפחתית. עוד התברר כי נתניהו החזיק במניות עד לשנת 2010, ולאחר שמכר אותן סיפקה החברה שירותים לחברת טיסנקרופ הגרמנית, שעומדת במרכז פרשת הצוללות. מיליקובסקי, המקורב מאוד לנתניהו ושהעביר לו כספים רבים במהלך השנים, המשיך להחזיק במניות החברה ואף היה דירקטור שלה בעת שהתקבלו החלטות על רכישת הצוללות מטיסנקרופ לחיל הים הישראלי. נזכיר כי בן-דוד נוסף של נתניהו, עו"ד דוד שמרון, ייצג את מיקי גנור, נציג טיסנקרופ בארץ, והוא ייצג גם את מיליקובסקי.

2. דרישה למימון מספנסר פרטרידג'

עם זאת, לפי המידע שבידי "גלובס", רה"מ וסנגוריו יעמדו על דרישתם מוועדת ההיתרים לאפשר לנתניהו לקבל מימון להוצאותיו המשפטיות מאנשי עסקים אחרים, שאינם מילקובסקי. אחד מהם הוא ספנסר פרטרידג', איש העסקים הנוסף שכבר הבטיח להשתתף במימון ההוצאות של רה"מ. פרטרידג' הוא איל נדל"ן המתגורר במישיגן, ארה"ב, והינו פעיל בקהילה היהודית ובאגודת ידידי צה"ל.
בבעלותו של פרטרידג' חברות בתחום הנדל"ן, שהבולטת ביניהן היא "Lautrec" שמחזיקה יותר מ־50 מתחמי דיור ברחבי צפון אמריקה.
עוד לפי המידע שבידי "גלובס", לאחר שנתניהו השלים עם העובדה שהוא כנראה לא יוכל לקבל מימון ממילקובסקי, הוא ומקורביו פועלים כדי לאתר אנשי עסקים אחרים שיסכימו למלא את מקומו ולתרום לרה"מ. מקורבים לצוות ההגנה של נתניהו אמרו ל"גלובס" היום כי זהו דבר מאוד מקובל והזכירו כי גם ראש הממשלה הקודם שהסתבך בפלילים, אהוד אולמרט, קיבל מימון לצורך הוצאותיו המשפטיות מאנשי עסקים זרים.
עוד אמרו ל"גלובס" המקורבים, כי יש אנשים רבים שישמחו לממן את הוצאותיו המשפטיות של נתניהו מתוך אמונה מלאה בחפותו של רה"מ. לדבריהם, "יש לנתניהו מערכת קשרים ענפה עם אנשים מאוד עשירים שבשבילם זה לא דבר בעייתי לסייע לרה"מ במימון הוצאותיו".

3. רה"מ לא יוותר על שימוע 

חומרי החקירה בתיקים 1000, 2000 ו-4000 עדיין "יושבים" ומחכים לסנגורי נתניהו כדי שיבואו לקחת אותם כדי להתחיל להתכונן בעזרתם להליך השימוע לפני העמדה לדין של נתניהו בפני היועמ"ש והפרקליטים המלווים, הליך שצפוי להיערך בקיץ. הסנגורים עדיין לא לקחו את חומרי החקירה שהועמדו לרשותם מיד לאחר הבחירות, ב-10 באפריל, בשל העובדה שסוגיית תשלום שכר-טרחתם על-ידי נתניהו עדיין לא הוסדרה. הסיבה שרה"מ עדיין לא סגר את הסכמי שכר-הטרחה והתשלומים לסנגוריו לקראת השימוע היא שהוא מחכה, כאמור, לאישור ועדת ההיתרים של מבקר המדינה לקבל מימון מאנשי עסקים זרים.
גורמים המקורבים לצוות ההגנה הבהירו היום ל"גלובס", כי נתניהו וסנגוריו אינם מתכוונים לוותר על הליך השימוע. זאת, בניגוד לרמזים בעניין שהתפרסמו בימים האחרונים בכלי תקשורת שונים, על רקע העובדה שהסנגורים לא לקחו עד כה את חומרי החקירה מהפרקליטות. 

הגורמים המקורבים לצוות ההגנה הסבירו, כי הסנגורים לא מתכוונים להתחיל לצלול להררי החומרים בתיק, לפני שידעו שהם מקבלים תשלום על עבודתם. הם ציינו כי לצורך ההכנה לשימוע יצטרכו הסנגורים להעמיד לרשות נתניהו עורכי-דין רבים ממשרדיהם וכן את עצמם ולמעשה לרתק את המשרדים לעבודה המשפטית עבור רה"מ למשך כחצי שנה לפחות, וזאת על חשבון יתר לקוחותיהם. לדברי המקורבים לצוות ההגנה, הייצוג המשפטי של נתניהו, רק בשלב השימוע, יעלה לו מיליוני שקלים רבים. עוד אמרו ל"גלובס" המקורבים, כי אפילו אם הסנגורים היו רוצים לייצג את נתניהו בחינם - פרו-בונו (ו-ודאי שזה אינו המצב), הדבר אסור לפי כללי האתיקה של לשכת עורכי-הדין והוא גם יסבך אותם בעתיד. 
יתר על כן, לדברי הגורמים עימם שוחח "גלובס", נתניהו וסנגוריו מאמינים כי בהליך השימוע יהיה ביכולתם לשכנע את היועמ"ש מנדלבליט, להפחית את עוצמת האישומים נגד רה"מ. בעיקר אמורים הדברים לגבי תיק 4000, שבו מואשם נתניהו, בכפוף לשימוע, בקבלת שוחד מאיש העסקים ובעל השליטה לשעבר בבזק, שאול אלוביץ, ולגבי תיק 2000, שבו מואשם נתניהו במרמה והפרת אמונים ביחסיו עם מו"ל "ידיעות אחרונות", ארנון (נוני) מוזס. הסנגורים מאמינים כי יהיה ביכולתם לכל הפחות להפוך את תיק 4000 לתיק שבו יואשם נתניהו בהפרת אמונים ולהביא לסגירת תיק 2000.
לעומת זאת, תיק 1000 שבו החליט היועמ"ש להאשים את נתניהו במרמה והפרת אמונים, בכפוף לשימוע, בשל קבלת מתנות וטובות הנאה מאיש העסקים, ארנון מילצ'ן, נראה כבר היום כתיק שאין הרבה מה לטעון לגביו בהליך השימוע.

4. צפויה בקשה לדחיית השימוע

נכון להיום, הליכי השימוע לנתניהו ולחשודים הנוספים בתיקים 1000, 2000 ו-4000, ובראשם מוזס ואלוביץ, צפויים להתחיל ב-10 ביולי 2019. אולם, לפי המידע שבידי "גלובס", סנגורי נתניהו צפויים לבקש מהיועמ"ש להעניק להם יותר זמן להתכונן לשימוע.
הסנגורים צפויים לטעון, בין היתר, כי הם זקוקים ליותר זמן להתכונן לשימוע מהסנגורים האחרים שמייצגים מעורבים אחרים בתיקים, מהסיבה הפשוטה שנתניהו מסובך בשלושה תיקים. זאת, בעוד שמוזס ואלוביץ, למשל, מסובכים כל אחד רק בתיק בודד. ובמילים אחרות - חומרי החקירה שאותם יצטרכו ללמוד סנגורי רה"מ רבים בהרבה מחומרי החקירה שיצטרכו ללמוד ולנתח לקראת השימוע, סנגוריו של מוזס, עוה"ד נוית נגב ואיריס ניב-סבאג, או סנגוריו של אלוביץ', עוה"ד ז'ק חן ומיכל רוזן-עוזר.
ראש הממשלה נתניהו לא היה מעוניין להגיב לדברים.

*** בנימין נתניהו, שאול אלוביץ, ארנון מוזס ויתר המעורבים בפרשות השונות הם בבחינת חשודים. מדובר בשלבים ראשונים של ההליך המשפטי, ושמורה להם חזקת החפות. 

https://iglob.es/?1283311

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לא רוצה לחשוף את הקשרים העסקיים? יאיר צרפתי 23.04.19 16:19 1
     מעכשיו החל מסע המשיכות זמן משפטי. מציאותי 23.04.19 16:25 5
         אכן גאון, ואכן עשר שנים מצוינות בביטחון, בכלכלה וביחסי החוץ. אתה חושב אחרת, וממילא לא הצבעת בשבילו. זכותך. יונגרמן 23.04.19 16:43 18
     בסוף האנשים המתוחכמים ביותר נופלים בגלל אזורים בעייתיים באופי שלהם Cutting Edge 23.04.19 16:26 6
         הגדרת בצורה מדעית את המושג ״קמצנות חולנית״ הוחזר לחונטה 23.04.19 16:32 11
         לא נפל ולא נעליים. מי שיפול בשל תפירת התיקים זו הפרקליטות שתפרה שלושה תיקים יותר מדי. יונגרמן 23.04.19 16:44 19
             ימים יגידו Cutting Edge 23.04.19 16:46 21
  חוזה לך ברח אבירם שחר 23.04.19 16:20 2
  זו עילה נוספת לקיומה של בדיקה **מדוקדקת** בכל הנוגע לקשריו עם מילקובסקי. galt 23.04.19 16:22 3
  ח הויתור על הבקשה מגיע לאור הדרישה המוקדמת לחשוף את יחסיו העיסקיים בתמורה לאישור המימו HDanieL 23.04.19 16:22 4
     שום סתם. מציאותי 23.04.19 16:38 16
  עיסקה סיבובית מגלף שנהבים 23.04.19 16:30 7
     הבנדוד מעולם לא מימן מכיסו, הוא כנראה היה צינור לשוחד מאחרים. ומשהצינור נסתם, דרוש אחד חדש הרדאר 23.04.19 17:02 27
  רק לדחות לדחות לדחות.. איפה הימים של ה״אין כלום כי לא היה כלום״. גבר בורח ממשפט הוחזר לחונטה 23.04.19 16:31 8
     כבר לא צריך את זה.. הציבור בחלקו מקבל את מה שיש. יאיר צרפתי 23.04.19 16:32 10
         יצא לי כבר להודות כאן שאני הייתי בעד לאתרג את אריק שרון בזמנו. אז אני האחרון שיכול לבוא בטענות הוחזר לחונטה 23.04.19 16:34 12
             היום אתה גם חושב כך בהקשר של נתניהו? יאיר צרפתי 23.04.19 16:35 13
                 למה אתה מתכוון? שאני בעד לאתרג את ביבי? הוחזר לחונטה 23.04.19 16:36 14
                     כן. יאיר צרפתי 23.04.19 16:36 15
                         לא קל לי עם השאלה הזאת. ואני רציני לגמרי. אני באמת מאמין שיש סיכוי למהלך דרמטי עם עיסקת המאה של טראמפ הוחזר לחונטה 23.04.19 16:42 17
                         יאיר לפי השאלות שלך אלי מסתבר שאתה כבר מכיר אותי יותר טוב מאשר אישתי...בתחומים מסויימים... הוחזר לחונטה 23.04.19 16:51 24
                             אל תדאג.. לא אספר לה , אני מעריך את הכנות שלך. יאיר צרפתי 23.04.19 17:36 29
  קיצר מלא יהיה כלום כי לא היה כלום זה הופך ל למרוח את הזמן. אחלה ביבי קרלוס 23.04.19 16:31 9
     אין מה לעשות Seagulls 23.04.19 16:44 20
         אני לא בטוח שאתה מנתח נכון את הצעדים של החונטה הוחזר לחונטה 23.04.19 16:54 25
  הדוכס משנורפילד Big Joe 23.04.19 16:46 22
  הוכח שהציבור נותן אמון בנתניהו הרבה יותר משהוא נותן אמון בתקשורת, בפרקליטות ובמשטרה. יונגרמן 23.04.19 16:47 23
     כן אב זה לא אומר כלום. הרבה מנהיגים שזכו לתמיכה יותר גדולה מביבי נכנסו לכלא. לולה בברזיל. ברלוסקוני... הוחזר לחונטה 23.04.19 17:05 28
     על איזה צבור אתה מדבר נאקימה 23.04.19 17:41 30
  נשמע כמו מכרז על שוחד. דרוש צינור העברת שוחד לרוהמ שנבחר ברוב גדול ומוכן לקבל מימון הוצאות משפט תמורת כל דבר הרדאר 23.04.19 17:01 26
  על מה המהומה? כולה ביקש דחייה של השימוע ב-4 שנים המקור 23.04.19 18:30 31

יאיר צרפתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
47098 הודעות, 173 מדרגים, 344 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:19   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לא רוצה לחשוף את הקשרים העסקיים?  
בתגובה להודעה מספר 0

In Order to be Able to Think You Have to Risk Being Offensive

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
3199 הודעות, 24 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:25   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מעכשיו החל מסע המשיכות זמן משפטי.  
בתגובה להודעה מספר 1

את החומר לא יאסוף עד להחלטה של ועדת ההיתרים ואחר כך יבקש ארכות על ארכות.... יש שנתיים עד לכתב האישום. דחיות מכאן לים.
הוא לא טמבל.
אלה היו בחירות חייו כשימצה את העניין הפוליטי ועוד לפני כתב אישום יסגור דיל פרישה.
אחריו המבול.
כלכלה בגרעון איראן על הגדר עזה בוערת ויספר שאלו 10 השנים הטובות של המדינה....
גאון.
.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יונגרמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.18
1381 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:43   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אכן גאון, ואכן עשר שנים מצוינות בביטחון, בכלכלה וביחסי החוץ. אתה חושב אחרת, וממילא לא הצבעת בשבילו. זכותך.  
בתגובה להודעה מספר 5

Cutting Edge לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.11
2672 הודעות, 17 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:26   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. בסוף האנשים המתוחכמים ביותר נופלים בגלל אזורים בעייתיים באופי שלהם  
בתגובה להודעה מספר 1

ונתניהו כך נראה לי, נפל כאן בגלל חוסר חיבתו על נשיאה בהוצאותיו. ימים יגידו.

הוחזר לחונטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:32   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הגדרת בצורה מדעית את המושג ״קמצנות חולנית״  
בתגובה להודעה מספר 6

יונגרמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.18
1381 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:44   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא נפל ולא נעליים. מי שיפול בשל תפירת התיקים זו הפרקליטות שתפרה שלושה תיקים יותר מדי.  
בתגובה להודעה מספר 6

Cutting Edge לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.7.11
2672 הודעות, 17 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:46   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ימים יגידו  
בתגובה להודעה מספר 19

אבירם שחר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.12.13
830 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:20   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חוזה לך ברח  
בתגובה להודעה מספר 0

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
54352 הודעות, 227 מדרגים, 365 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:22   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זו עילה נוספת לקיומה של בדיקה **מדוקדקת** בכל הנוגע לקשריו עם מילקובסקי.  
בתגובה להודעה מספר 0

HDanieL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.18
4361 הודעות, 20 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:22   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ח הויתור על הבקשה מגיע לאור הדרישה המוקדמת לחשוף את יחסיו העיסקיים בתמורה לאישור המימו  
בתגובה להודעה מספר 0

עם בן דודו,יש משהו מסריח מאוד שביבי מסתיר,לא סתם הוא היה מוותר על בקשת המימון.

מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
3199 הודעות, 24 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:38   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. שום סתם.  
בתגובה להודעה מספר 4

הכל למשוך זמן.
זה שם המשחק לתקוע מקלות בהליך.
החל משלב השימוע וכל שלב לאחר מכן.

מגלף שנהבים
חבר מתאריך 25.3.19
19 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:30   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. עיסקה סיבובית  
בתגובה להודעה מספר 0

סביר שחכם כרוה''מ לא ''מוותר'' על מימון מבן דודו, ספנסר יממן לנתניהו ובן הדוד יחזיר לספנסר

הרדאר
חבר מתאריך 3.5.18
2492 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    17:02   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הבנדוד מעולם לא מימן מכיסו, הוא כנראה היה צינור לשוחד מאחרים. ומשהצינור נסתם, דרוש אחד חדש  
בתגובה להודעה מספר 7

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:31   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. רק לדחות לדחות לדחות.. איפה הימים של ה״אין כלום כי לא היה כלום״. גבר בורח ממשפט  
בתגובה להודעה מספר 0

יאיר צרפתי
חבר מתאריך 2.4.12
47098 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:32   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כבר לא צריך את זה.. הציבור בחלקו מקבל את מה שיש.  
בתגובה להודעה מספר 8

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:34   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. יצא לי כבר להודות כאן שאני הייתי בעד לאתרג את אריק שרון בזמנו. אז אני האחרון שיכול לבוא בטענות  
בתגובה להודעה מספר 10

האמת היא שלאנשים לא איכפת שביבי מושחת

יאיר צרפתי
חבר מתאריך 2.4.12
47098 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:35   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. היום אתה גם חושב כך בהקשר של נתניהו?  
בתגובה להודעה מספר 12

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:36   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. למה אתה מתכוון? שאני בעד לאתרג את ביבי?  
בתגובה להודעה מספר 13

יאיר צרפתי
חבר מתאריך 2.4.12
47098 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:36   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. כן.  
בתגובה להודעה מספר 14

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:42   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. לא קל לי עם השאלה הזאת. ואני רציני לגמרי. אני באמת מאמין שיש סיכוי למהלך דרמטי עם עיסקת המאה של טראמפ  
בתגובה להודעה מספר 15

ואני לא חושב שיש מישהו בישראל שמסוגל למכור לציבור איזה הסדר או הסדרה (או איך שלא קוראים לזה) חוץ מביבי.
איכפת לי יותר מעתיד המדינה מאשר להכניס את ביבי לכלא.
חבריי השמאלנים יהרגו אותי על זה, אבל אני מוכן לתת איתרוג לביבי לשנתיים כדי לאפשר לטראמפ להפעיל את הקסם שלו.

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:51   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. יאיר לפי השאלות שלך אלי מסתבר שאתה כבר מכיר אותי יותר טוב מאשר אישתי...בתחומים מסויימים...  
בתגובה להודעה מספר 15

יאיר צרפתי
חבר מתאריך 2.4.12
47098 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    17:36   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אל תדאג.. לא אספר לה , אני מעריך את הכנות שלך.  
בתגובה להודעה מספר 24

קרלוס
חבר מתאריך 3.9.17
5217 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:31   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. קיצר מלא יהיה כלום כי לא היה כלום זה הופך ל למרוח את הזמן. אחלה ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0

Seagulls
חבר מתאריך 11.2.19
1656 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:44   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אין מה לעשות  
בתגובה להודעה מספר 9

כשהחונטה נוהגת כלפיך בחוסר תום לב

אז עם ממזרים
עשה לך תחבולות

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:54   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אני לא בטוח שאתה מנתח נכון את הצעדים של החונטה  
בתגובה להודעה מספר 20

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
160036 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:46   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הדוכס משנורפילד  
בתגובה להודעה מספר 0

יונגרמן
חבר מתאריך 2.12.18
1381 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    16:47   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הוכח שהציבור נותן אמון בנתניהו הרבה יותר משהוא נותן אמון בתקשורת, בפרקליטות ובמשטרה.  
בתגובה להודעה מספר 0

הימור שלי - גם אם משהו מהפרשות התפורות יגיע לבית משפט, הסיכוי שנתניהו יורשע נמוך. ואם אכן יורשע, זה יהיה בעבירה האמורפית הקרויה הפרת אמונים ולא בשוחד.

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    17:05   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כן אב זה לא אומר כלום. הרבה מנהיגים שזכו לתמיכה יותר גדולה מביבי נכנסו לכלא. לולה בברזיל. ברלוסקוני...  
בתגובה להודעה מספר 23

נאקימה
חבר מתאריך 7.2.13
3357 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    17:41   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. על איזה צבור אתה מדבר  
בתגובה להודעה מספר 23

אם תשאל כל חרדי אם היה נותן את הקול שלו לאדם שעבר על דיברות התורה התשובה היתה לא מוחלט וכבר נפל לך 13 מנדטים

הרדאר
חבר מתאריך 3.5.18
2492 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    17:01   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. נשמע כמו מכרז על שוחד. דרוש צינור העברת שוחד לרוהמ שנבחר ברוב גדול ומוכן לקבל מימון הוצאות משפט תמורת כל דבר  
בתגובה להודעה מספר 0

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
34986 הודעות
יום שלישי י''ח בניסן תשע''ט    18:30   23.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. על מה המהומה? כולה ביקש דחייה של השימוע ב-4 שנים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות