גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #547581 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 547581      
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
144884 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    06:53   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

איוב קרא סוגר חשבון: ''תקעו לי סכין בגב''  

מאז הפריימריז בליכוד מסתובב השר איוב קרא מסתובב עם בטן מלאה: "עשו לי לינצ'ים שמתאימים למפלגה בעולם השלישי". הוא מאשים בחיסולו הפוליטי את השר חיים כץ והח"כים ביטן ואמסלם, ופוטר את נתניהו מאחריות: "הוא אמר לי, 'אני בעדך, זה עושה לי רע מה שעשו לך'". ראיון מיוחד
איתמר אייכנר | פורסם 06:21

"תיכננו לי חיסול מגעיל", "תקעו לי סכין בגב", "עשו לי תרגיל מסריח", "תיכננו להפיל אותי", "רצו למחוק אותי". כך טוען שר התקשורת איוב קרא בראיון נרחב ל-ynet ו"ידיעות אחרונות", שבו הוא סוגר חשבון עם מי שלטענתו גרמו לחיסולו הפוליטי במהלך הפריימריז בליכוד שהביא אותו למקום ה־39, הלא־ריאלי, ברשימת המפלגה לכנסת.

מאז הפריימריז קרא מסתובב עם בטן מלאה. הוא טוען שמי שגרם לחיסולו הם הח"כים דוד ביטן ודוד אמסלם ושר הרווחה חיים כץ על ידי החרגתו מהמקום המשורין למיעוטים ברשימת הליכוד. "ביטן ואמסלם, בגיבוי חיים כץ, היו הנציגים של ועדת החוקה שצריכה לבחור את שיטת הבחירות והם רצו להזיז אותי הצידה מכמה סיבות: לחלק יש מחשבה שלילית על הדרוזים וזה התבטא בחוק הלאום; חלק מצרכים פוליטיים אישיים כדי שהם יוכלו להתמנות לשרים; וחלק כי רצו את קולות הדרוזים הן לכנסת והן לפריימריז ואני מתחרה איתם.

בליכוד יש עוד ארבעה מגזרים: עולים, צעירים, נשים ומיעוטים. על שאר המגזרים כן התמודדו שרים וחברי כנסת ורק במגזר המיעוטים החריגו אותי ועשו לי לינץ'. זה מכוער מכיוון שזה לא נעשה 70 שנה באף מפלגה. לא ביקשתי הנחות".

איוב קרא בריאיון לאולפן ynet לאחר שהסתיימה ההצבעה בפריימריז

"חושבים שאני דרוזי מחמד"
בפועל, אומר קרא, בגלל סילוקו מהרשימה, בני גנץ גרף את רוב קולות הדרוזים. "הדרוזים אמרו, מי שבוגד במי שהכי נאמן לעם היהודי ולחוק הלאום – איך אנחנו יכולים להאמין לו שהוא יהיה לטובתנו? ולכן הם נטשו את הליכוד לטובת כחול לבן. גנץ קיבל פי חמש מהליכוד במגזר הדרוזי ובמגזר הערבי, וזה בערך הפסד של מנדט. מכל התכנונים כולם הפסידו". 

לדברי קרא, ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לו שהמהלך נגדו לא היה על דעתו. "זה לא מקובל עליו. זה מה שאמר לי. זה דברים שלא רצה אותם והוא ישמור עליי בכל מצב. הוא קיווה שאני אכנס כי אני מקום 39. ראש הממשלה התקשר אליי אחרי הפריימריז, לזכותו ייאמר. הוא אמר, 'אני בעדך, אני נגד כל מי שפעל נגדך. זה עושה לי רע מה שעשו לך. אנחנו היינו ביחד ונישאר ביחד, ונצא גם מהמשברים הללו'.

-למה עשו לך את זה?
"אין ספק שבלטתי ובציבור הכללי אני נתפס בין הטובים. יש לי נישה. ואז בעצם קורה מצב שאנשים רוצים להתקדם, ורואים מהחור של הגרוש את הדרוזים כאילו אין להם הרבה כוח אלקטורלי ואיוב הכי חוגג בצמרת , הכי קרוב לראש הממשלה. זה חרה להם. אמרו למה הוא: למה לא אנחנו. הדעות שלהם עליי שליליות. חושבים שאני דרוזי מחמד. פתאום האיש, איש עשייה, נמצא בכל מקום, לא רק בתקשורת, בזירה הבינלאומית, פעיל. מה שהרגיז אותם שאמרתי שאני אהיה שר החוץ הבא ואז הבינו שהאיש אין לו גבולות וצריך לעצור אותו ולגמד אותו. אין לי ספק שמקור הרשע הוא באותה קבוצה שהזכרתי".

"היו צריכים לאתרג אותי"
קרא טוען כי נתניהו הבטיח לו שיהיה שר בממשלה הבאה. "ראש הממשלה הבטיח שאני אהיה בכל מצב איפה שאבחר שר. הבטיח לי גם בחוק הלאום אחרי שנשכבתי לידו , היחידי, בלעדיי כל המדינה היתה עושה עליהום בגלל חוק הלאום. לא עשיתי את זה בשביל תמורה. אני תמכתי בחוק כי האמנתי בזה. גם היום אני מאמין בזה. הליכוד היה צריך לתעדף אותי בגלל הנאמנות שלי והשכפ"צ והמגן שהייתי בחוק הלאום. היה צריך הפוך: לאתרג אותי. כדי שאחרים ילכו בעקבותי. אני עמדתי כחומה בצורה וזה המחיר שצריך לשלם נאמן? באיזה מקום זה נעשה?".

בתשובה לשאלה, איך הרגיש ברמה האישית לאחר שמצא את עצמו במקום לא ריאלי ברשימה, אמר קרא: "ברור שזה קשה. אתה אחד השרים הפופולריים ברחוב. כולם לא מבינים. כל הציבור לא מבין. חוץ מביבי אף אחד לא מגיע לכמות כזאת של הערצה. אני לא פוטר אף אחד מאחריות. אני מאמין שכולם מכים על חטא כי מזהים ששום תוצאה חיובית לא הייתה מכל המהלכים הללו. רק פגעו בתדמית הליכוד. המזל שהניצחון המזהיר – ואני שמח בניצחון בלי שום קשר – הסתיר את עוגמת הנפש והלינצ'ים שאולי מתאימים למפלגה בעולם שלישי אבל לא בליכוד".

-מה יקרה אם תישאר בלי כלום?
"אני סומך על ראש הממשלה שמבין שנעשה פה עוול גדול, גם לנאמן מספר אחד שלו לחוק הלאום, וגם לבן ברית במשך 30 שנה שידע להביא לציבור הצעה שתתקן את העוול וגם תחזיר את האמון בין הדרוזים לבין הליכוד, ויותר חשוב תחזיר את אמון הגנרלים והחיילים הדרוזים שפגועים גם במה שנעשה בחוק הלאום וגם במה שנעשה לי כמגן חוק הלאום. אני סומך על ראש הממשלה אחרי השיחות שלי איתו שיידע למצוא את הפיצוי הנכון".

-מה תעשה אם לא תקבל מינוי?
"אני עורך דין במקצועי. יש לי הצעות מטעם ממשלות בעולם לייצג אותם בתחום המדיני במזרח התיכון. אני מעדיף לעשות את זה מתוך הממשלה. אני שר עד הרכבת הממשלה".

מהשר חיים כץ ומהח"כים דוד ביטן ודוד אמסלם, לא התקבלה תגובה לכתבה.

מקור: ynet

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ניחשתי שזה ליינט liozc 24.04.19 07:00 1
     זה שתקע סכין לאחיו הדרוזים...קיבל בחזרה בסיבוב avivikan 24.04.19 08:16 11
         אני לא ממש מכיר מה עשה למה וכמה, אבל מקריאת הכותרת בלבד היה די ברור מה המקור liozc 24.04.19 08:17 12
  נתונים: זינוק למרצ בבית ג'אן מ-242 קולות ל3175 . ליכוד ירידה של אחוז וחצי ישראלצ'יק 24.04.19 07:09 2
     במרצ יש במקום 5 את עלי סלאלחה מבית ג'אן, הביא להם גם קולות בישובים דרוזים אחרים אל קפונה 24.04.19 09:40 16
  אלו כנראה השמאלנים מ''הליכודניקים החדשים'' שאחראים לכך, ובפריימריז הבאים הם יעיפו עוד הרבה ימנים מהליכוד. Cheshire Cat 24.04.19 07:09 3
     תסלח לי אבל אתה מקשקש. eyalg 24.04.19 07:25 4
         לפי מה שהבנתי, לליכודניקים החדשים היתה ''רשימת חיסול'' והסכם עם עוד קבוצה גדולה.. וכנראה על כך קרא מדבר. Cheshire Cat 24.04.19 07:39 5
             ''כנראה''. זה כנראה רק בדמיונך. אבל מה לגבי חיים כץ. לא נזכה לשמוע את דעתך על העסקן העלוב הזה? eyalg 24.04.19 07:42 6
                 לדעתי, גם כץ וגם הליכודניקים החדשים לא טובים לליכוד, ויש בליכוד עוד שלא טובים לרשימה. Cheshire Cat 24.04.19 07:45 7
                     נבחרי הליכוד עכשיו טובים יותר מאלו של לפני 4 שנים. זו ההוכחה שהשפעתם של הליכודניקים החדשים זניחה. eyalg 24.04.19 07:54 8
                         שמע , אתה מצחיק.....אחת מהסיבות העיקריות לכך שהרשימה טובה יותר היא הליכודניקים החדשים. דרנר 24.04.19 10:07 18
     אתה צודק, הליכודניקים החדשים הם האחראים הבלעדים לכך שהטמבל עף מהכנסת דרנר 24.04.19 10:14 19
         הרשימה משקרת. למשל ביטן ,זוהר ודודי אמסלם נכנסו דרך השיריונים משה בן אברהם 24.04.19 16:04 31
     תעשה לי טובה, הבנאדם אידיוט ונפוח כמו בלון פורח. טוב שהעיפו אותו אלכס מהכרמל 24.04.19 16:08 32
  האדם ההזוי הזה, שביזה ובייש את עדתו, שיחרר כרגיל, כמה משפטים לפנתיאון - אני רק אניח אותם סיימון טמפלר 24.04.19 07:57 9
  איוב קרא דרומייי 24.04.19 08:14 10
  בכיין עם דיפלומה . ציני 24.04.19 08:55 13
  רגע...נזכרת שאת דרוזי עכשיו? GodZila 24.04.19 08:55 14
  אני מסכים שהפריימריז היו הזויים. Spike 24.04.19 08:59 15
     ככה זה שהבחירות בליכוד תמיד סופרים ידנית דרומייי 24.04.19 09:53 17
         דווקא בבחירות הקודמות זה היה ממוחשב איש חברון 24.04.19 14:18 26
             טעות דרומייי 24.04.19 14:33 29
     אדלשטיין וישראל כץ נבחרו ראשונים בזכות הליכודניקים החדשים. דרנר 24.04.19 14:03 25
  או שהוא ממש תמים או שהוא שחקן tristen 24.04.19 11:00 20
  הוא לא חש מיחושים בחזה בזמן הראיון ? קרלוס 24.04.19 11:02 21
  ''דרוזי מחמץ''... שמח שנזרקת מהכנסת בבושת פנים כמו חזן... Sceptical 24.04.19 11:08 22
  הלה באמת סבור שהוא ח'ליף חכים בעמר אללה ? אלימלך זורקין 24.04.19 13:36 23
  מגיע לו. כל מי שהאמין לנתניהו בעבר נכווה. Muse 24.04.19 13:57 24
  איוב קרא פטריוט ישראלי השכל הישר 24.04.19 14:24 27
     כולם פטריוטים ישראלים. דרנר 24.04.19 14:33 28
     צודק. לכל הימנים שלא אוהבים את איוב קרא אני יניח לכם את זה פה דרומייי 24.04.19 14:46 30
  השר קרא: ניסו לחסל אותי. היה כאן לינץ' מתוכנן. גורמי שמאל בליכוד פגעו בי. חיים כץ ודוד ביטן - אלוהים ישלם להם gold1980 28.04.19 12:46 33
     עבודה מצויינת של הליכודניקים החדשים. דרנר 28.04.19 12:48 34
     כפול - פורסם ב-24.4.19 דוידזון 28.04.19 12:50 35
         איך כפול אם זה מהיום מריאיון בערוץ 7 ומה שצירפת זה מלפני 4 ימים מריאיון אחר ב-YNET. gold1980 28.04.19 12:56 38
             מחר יראיינו אותו במקאו או במערבי אז גם תביא ידיעה ש'תקעו לו סכין בגב וחיסלו אותו'? דוידזון 28.04.19 13:01 39
     מאוד קיוויתי שאחרי הבחירות תפסיק למלא את הפורום בדיווחים הללו, היתבדתי yanshoof 28.04.19 12:52 36
     ניחוש שלי... הוא בסוף יהיה עד מדינה נגד ביבי. הוא יודע הרבה... הוחזר לחונטה 28.04.19 12:54 37

liozc
חבר מתאריך 1.6.16
6437 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:00   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ניחשתי שזה ליינט  
בתגובה להודעה מספר 0

"תנער זדים מזבולך"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
avivikan
חבר מתאריך 2.5.16
640 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:16   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. זה שתקע סכין לאחיו הדרוזים...קיבל בחזרה בסיבוב  
בתגובה להודעה מספר 1

לפעמים קארמה זה ביץ

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
liozc
חבר מתאריך 1.6.16
6437 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:17   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אני לא ממש מכיר מה עשה למה וכמה, אבל מקריאת הכותרת בלבד היה די ברור מה המקור  
בתגובה להודעה מספר 11

"תנער זדים מזבולך"

ישראלצ'יק
חבר מתאריך 2.4.12
9623 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:09   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. נתונים: זינוק למרצ בבית ג'אן מ-242 קולות ל3175 . ליכוד ירידה של אחוז וחצי  
בתגובה להודעה מספר 0

גול'ס - ירידה של 3 אחוז כ-100 קולות. עליה חדה למרצ גם שם.

הם צועקים די להסתה ושיסוי אבל זה לא מפריע להם לתת במה לסמיון גרפמן

אל קפונה
חבר מתאריך 25.1.16
2330 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    09:40   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. במרצ יש במקום 5 את עלי סלאלחה מבית ג'אן, הביא להם גם קולות בישובים דרוזים אחרים  
בתגובה להודעה מספר 2

Cheshire Cat
חבר מתאריך 3.9.18
4288 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:09   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אלו כנראה השמאלנים מ''הליכודניקים החדשים'' שאחראים לכך, ובפריימריז הבאים הם יעיפו עוד הרבה ימנים מהליכוד.  
בתגובה להודעה מספר 0

לא מובן איך היכוד נותן להם להשתלט על המפלגה. צריך לבטל את הפריימריז
אם אין אפשרות חוקית אחרת להגביל אותם.

ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...

eyalg
חבר מתאריך 2.4.12
26420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:25   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. תסלח לי אבל אתה מקשקש.  
בתגובה להודעה מספר 3

ערכתי לאחרונה בתאריך 24.04.19 בשעה 07:32 בברכה, eyalg

הוא מתלונן בפרוש על חיים כץ.

הליכוד העמיד רשימה יפה, פרט לבודדים, בהם חיים כץ שהוא חלאה מושחת שהטה את הפריימריז עם כוח הוועד שלו.

לא ברור איך אתה מגיע שוב לליכודניקים החדשים המנוטרלים. כוחו המשחית של כץ גדול הרבה יותר.

אתה כמתפקד ליכוד נמנע מלהביע ביקורת על נבחרי ליכוד, ניחא. אבל כץ הוזכר בפרוש בכתבה, אז למה להתעלם? וכמו ערבי להפנות את הביקורת לשטן דמיוני.

Cheshire Cat
חבר מתאריך 3.9.18
4288 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:39   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לפי מה שהבנתי, לליכודניקים החדשים היתה ''רשימת חיסול'' והסכם עם עוד קבוצה גדולה.. וכנראה על כך קרא מדבר.  
בתגובה להודעה מספר 4

הליכודניקים החדשים לא מנוטרלים, כן ניטרלו כמה נבחרים שלהם שדיברו
שטויות כמו ש"הם לא יבחרו בליכוד", והם למדו, זה לא יקרה לנבחרים
הבאים שלהם בפריימריז הבאים.

eyalg
חבר מתאריך 2.4.12
26420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:42   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ''כנראה''. זה כנראה רק בדמיונך. אבל מה לגבי חיים כץ. לא נזכה לשמוע את דעתך על העסקן העלוב הזה?  
בתגובה להודעה מספר 5

Cheshire Cat
חבר מתאריך 3.9.18
4288 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:45   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לדעתי, גם כץ וגם הליכודניקים החדשים לא טובים לליכוד, ויש בליכוד עוד שלא טובים לרשימה.  
בתגובה להודעה מספר 6

ערכתי לאחרונה בתאריך 24.04.19 בשעה 07:51 בברכה, Cheshire Cat

ו"הכנראה" זה לא בדמיון.. אפילו פה בפורום מסתובב "דרנר" שהתגאה ברשימה
הזאת ביום הפריימריז, ובברית שהם כרתו עם קבוצות אחרות כדי לקדם
או להעיף מתמודדים.

eyalg
חבר מתאריך 2.4.12
26420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:54   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. נבחרי הליכוד עכשיו טובים יותר מאלו של לפני 4 שנים. זו ההוכחה שהשפעתם של הליכודניקים החדשים זניחה.  
בתגובה להודעה מספר 7

דרנר
חבר מתאריך 23.1.19
4420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    10:07   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. שמע , אתה מצחיק.....אחת מהסיבות העיקריות לכך שהרשימה טובה יותר היא הליכודניקים החדשים.  
בתגובה להודעה מספר 8

ואין לך מושג על מה אתה מדבר. הל"ח היוו כ-14 אחוז מהמצביעים בפריימריז האחרונים, זה הישג אדיר. בפריימריז הבאים נעבור את ה-20 אחוז. הל"ח הם הקבוצה המאוגדת הגדולה בליכוד.

והחתול צודק. איוב קרא הוא אחד מהח"כים שלא נכנסו בגלל הליכודניקים החדשים

דרנר
חבר מתאריך 23.1.19
4420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    10:14   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. אתה צודק, הליכודניקים החדשים הם האחראים הבלעדים לכך שהטמבל עף מהכנסת  
בתגובה להודעה מספר 3

משה בן אברהם
חבר מתאריך 10.2.15
8350 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    16:04   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הרשימה משקרת. למשל ביטן ,זוהר ודודי אמסלם נכנסו דרך השיריונים  
בתגובה להודעה מספר 19

של המחוזות.
הפעם הם התמודדו ברשימה הארצית עם כל חברי הכנסת הותיקים ושם המאבק קשה בהרבה.

כך אזדרע שמא גליפא מפורש בארבעין ותרין אתוון דעובדא דבראשית.

אלכס מהכרמל
חבר מתאריך 18.2.14
10757 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    16:08   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. תעשה לי טובה, הבנאדם אידיוט ונפוח כמו בלון פורח. טוב שהעיפו אותו  
בתגובה להודעה מספר 3

ליצירת קשר alexmehakarmel at gmail

סיימון טמפלר
חבר מתאריך 10.5.16
990 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    07:57   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. האדם ההזוי הזה, שביזה ובייש את עדתו, שיחרר כרגיל, כמה משפטים לפנתיאון - אני רק אניח אותם  
בתגובה להודעה מספר 0

1.אין ספק שבלטתי ובציבור הכללי אני נתפס בין הטובים. - נתפסת כליצן גרוע איוב, ביזית עצמך ואת המדינה בדברי ההבל שלך.

2. האיש, איש עשייה, נמצא בכל מקום, לא רק בתקשורת, בזירה הבינלאומית - האיש כמובן מעיד על עצמו...

3. איוב הכי חוגג בצמרת , הכי קרוב לראש הממשלה - בטח חוגג, נסיעות לחו"ל שצירפת חברים על חשבון המדינה. קבלת הטבות אסורות. ושוב, אתה אמרת זאת על עצמך.

4. אני עורך דין במקצועי. יש לי הצעות מטעם ממשלות בעולם לייצג אותם בתחום המדיני במזרח התיכון. - מי שמע עליך בכלל?? הרי כל נושא הכשרתך מוטל בספק ועוד לאור התחקירים שכלל אין לך תואר שכזה. אתה שחשפת סודות מדינה,שבעתיין כמעט הוציאו ישראלי להורג, אתה מעיד על עצמך כבר סמכא??

5. אתה אחד השרים הפופולריים ברחוב. כולם לא מבינים. כל הציבור לא מבין. חוץ מביבי אף אחד לא מגיע לכמות כזאת של הערצה.
- ועל דברים אלה,כבר לא ניתן להוסיף... כמו תמיד, לאיש אין קשר למציאות. האיש הוזה ובמצב הזייתי כרוני.

עדיף שתיעלם מסדר היום.

בכל הכפרים בהם אני פוגש את אחיך הדרוזים, הם בזים לך ומתביישים בך, אני פוגש אנשים מקרב העדה בעלי מעמד,ידע,מקצועות ובעיקר, עם דברים שאין לך, הרבה חכמה וכבוד.

באמת עדיף שתיעלם מסדר היום, ואל תשכח לקחת איתך,את הרובוטים שיחסלו את נסראללה ואל תחשוב ששכחנו לך את הפקרת המאבטחים והצוערים במדינה ערבית כדי להציל את התחת שלך.

אתה פשוט אידיוט. וחבל שאפילו אין לך את היכולת להבין את הדבר הפשוט הזה.

דרומייי
חבר מתאריך 30.8.17
2529 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:14   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. איוב קרא  
בתגובה להודעה מספר 0

נכון שהוא היה נאמן לדרך הליכוד ולימין והראיה שהוא תמך בחוק הלאום הנוכחי. אפילו בעבר בתוכנית ההיתנתקות הוא היה מהמורדים באריאל שרון והצביע נגד תוכנית ההיתנתקות בכל הקריאות דבר שאפילו ראש התנועה שלו ביבי תמך בהיתנתקות . עם כל הצער איוב קרא צריך להאשים רק את עצמו שלא נבחר במקום ריאלי. הוא תמיד סמך על משבצת המיעוטים ששם לא יהיה לא מיתחרים ויבחר במס קולות קטן יחסית לשאר חבריו בליכוד דבר שחבריו לא הסכימו שעם ותק כמו שלו הוא מצליח להישתחל לרשימה עם מס קולות קטן. אם איוב קרא שאני מעריך באופן אישי היה בונה את עצמו בפריימריס כמו הרבה חברי כנסת מהליכוד הוא לא היה מתבכיין .... אפילו חברי כנסת חדשים קדנציה ראשונה עברו אותו. צר לי עליך איוב קרא אתה צריך להאשים רק את עצמיך. ותזכור מה שאמרו חז"ל מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת

ציני
חבר מתאריך 26.7.08
9751 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:55   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. בכיין עם דיפלומה .  
בתגובה להודעה מספר 0

GodZila
חבר מתאריך 28.8.14
1022 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:55   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. רגע...נזכרת שאת דרוזי עכשיו?  
בתגובה להודעה מספר 0

זאת היא קארמה חתיכת חלאה!
כן...קארמה שחזרה אליך איש קטן וטיפש, עכשיו נזכרת באחיך הדרוזים? אתה מנסה להדליק את הרחוב הדרוזי עכשיו?
אני מקווה מאוד שאתה קורא את זה אדון קרא, כן אני גם כן דרוזי ולועג לך ובז לך עכשיו, מגיע לך אין דרוזי שיסלח לך או יישכח!
על איזה עוול לדרוזים אתה מדבר? פטין מולא חבר כנסת מקום 31-32 אם אני לא טועה יהיה בממשלה והוא על משבצת המיעוטים אתה יודע למה הצביעו ליכוד בגלל שהוא בנאדם לא מכר את העדה שלו וכשהעדה הייתה צריכה תמיכה ועזרה ממך מה ענית אדון קרא הנכבד?
אני אצטט אותך...״ אתם הדרוזים לא בזכותכם אני בממשלה אני כאן בזכות החרדים! הם תמכו בי! הם הצביעו לי!״.
אז תוכל את החרא של עצמך, אתה לא דרוזי וגם לא תהיה בחיים, מה שמכר אותנו אז לא נקנו אותו גם עם מאה שנה.
אתה מדבר על העוול שנגרם לדרוזים מחוק הלאום? אתה לא מתבייש הא!
אני ליכודניק וימין בדעות ולא הייתה לי בעיה עם החוק למרות שהדגשתי שצריך לדאוג למיעוט הנאמן ולאו דווקא הדרוזים כל מי שתורם ונלחם למען המדינה, עכשיו אתה יוצא על החוק חחח קארמה זה מה שזה!
איוב קרא מה חשבת לעצמך שזה יעבור מבלי לפרוע את החוב כלפי העדה? אתה חושב שנשכח לך? בחיים לא!
מקווה מאוד שמה שכתבתי כאן יגיע לאוזניים שלך ותקרא את זה.
אתה בושה לעדה, אתה אפס..כלום!
זה מה שבשלת לנו תוכל אותו, אתה איש קטן .
דרוזי מחמד לא הייתה כי אף פעם לא ראינו בך דרוזי סכ״ה הכל הייתי פודל מצייט , שופר זה מה שאתה .
אני מתבייש שאתה מהעדה שלי, מתבייש שיש אנשים בעדה כמוך!
אמן ולא תצליח עוד בחיים שלא תגיע לשום מקום שיזרקו אותך לקרשים כי מגיע לך העדה מעל הכל גם מעל הכבוד והכסא שלך ומעל האינטרסים שלך.
בושה!

" מורן..כי זאת המשפחה שלי"

Spike
חבר מתאריך 11.12.14
9698 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    08:59   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אני מסכים שהפריימריז היו הזויים.  
בתגובה להודעה מספר 0

אדלשטיין, גלנט, גמליאל.

עד היום לא מבין איך הם קיבלו ציון גבוהה

ואיך גלנט בכלל נבחר אם לדעתי לא היה חבר תקופה מינימלית נדרשת במפלגת הליכוד.

אדלשטין במקום ראשון? זו בדיחה.

דרומייי
חבר מתאריך 30.8.17
2529 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    09:53   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. ככה זה שהבחירות בליכוד תמיד סופרים ידנית  
בתגובה להודעה מספר 15

היום בעידן המיחשוב הם עדיין בליכוד נצמדים לשיטה הישנה של הספירה הידנית והאבסורד שאסור להכניס משקיפים לספירה מטעם המתמודדים. ככל הנראה מועדון חברים סגור

איש חברון
חבר מתאריך 1.4.12
6668 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:18   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. דווקא בבחירות הקודמות זה היה ממוחשב  
בתגובה להודעה מספר 17

דרומייי
חבר מתאריך 30.8.17
2529 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:33   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. טעות  
בתגובה להודעה מספר 26

גם בבחירות הקודמות הפרימריז בליכוד היו ספירה ידנית. אם יש לך ספק תישאל את משה פייגלין

דרנר
חבר מתאריך 23.1.19
4420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:03   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אדלשטיין וישראל כץ נבחרו ראשונים בזכות הליכודניקים החדשים.  
בתגובה להודעה מספר 15

tristen
חבר מתאריך 2.6.07
7645 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    11:00   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. או שהוא ממש תמים או שהוא שחקן  
בתגובה להודעה מספר 0

הבוס מאכיל אותו סיפורים שהמערכת כזאת ואין לו ברירה, כאשר הוא עומד בראש המערכת וכאשר הוא קובע הכל.
הבעיה ביס-מנים שהם לא האנשים המוכשרים למלא תפקידי שר ונתניהו ציפה מהם גם לשכב על הגדר וגם לבלוע את הגלולה. אני שמח שנתניהו בקדנציה הזאת מקרב אליו אנשים ראויים יותר כי הליכוד היה נראה כמו ועד עובדים טיפוסי.

קרלוס
חבר מתאריך 3.9.17
5217 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    11:02   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. הוא לא חש מיחושים בחזה בזמן הראיון ?  
בתגובה להודעה מספר 0

Sceptical
חבר מתאריך 16.1.05
12153 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    11:08   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. ''דרוזי מחמץ''... שמח שנזרקת מהכנסת בבושת פנים כמו חזן...  
בתגובה להודעה מספר 0

Some People Just Want To See the World Burn

אלימלך זורקין
חבר מתאריך 11.11.13
23124 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    13:36   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הלה באמת סבור שהוא ח'ליף חכים בעמר אללה ?  
בתגובה להודעה מספר 0

Muse
חבר מתאריך 8.6.18
4259 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    13:57   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מגיע לו. כל מי שהאמין לנתניהו בעבר נכווה.  
בתגובה להודעה מספר 0

מי שלא הפנים שאת נתניהו מעניין רק הוא עצמו, זו בעייה שלו

השכל הישר
חבר מתאריך 20.7.14
7207 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:24   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. איוב קרא פטריוט ישראלי  
בתגובה להודעה מספר 0

מאד לא מכובד היחס מהליכוד אליו

ימני בנשמה אוהב כל יהודי

דרנר
חבר מתאריך 23.1.19
4420 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:33   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כולם פטריוטים ישראלים.  
בתגובה להודעה מספר 27

דרומייי
חבר מתאריך 30.8.17
2529 הודעות
יום רביעי י''ט בניסן תשע''ט    14:46   24.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. צודק. לכל הימנים שלא אוהבים את איוב קרא אני יניח לכם את זה פה  
בתגובה להודעה מספר 27

https://youtu.be/rWtG_2fEXxA

gold1980
חבר מתאריך 20.7.14
26411 הודעות
   12:46   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. השר קרא: ניסו לחסל אותי. היה כאן לינץ' מתוכנן. גורמי שמאל בליכוד פגעו בי. חיים כץ ודוד ביטן - אלוהים ישלם להם  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

איוב קרא: ניסו לחסל אותי

שר התקשורת איוב קרא מעריך שראש הממשלה ימנה אותו לשר, "עשיתי רפורמות חשובות בשוק התקשורת, רצו לפגוע בי".

בני טוקר , כ"ג בניסן תשע"ט 28/04/19 12:41

שר התקשורת איוב קרא (ליכוד) הממוקם כעת במקום לא ריאלי ברשימת הליכוד. טוען בראיון לערוץ 7 כי גורמים שונים עשו הכל כדי לעוות את רצון הבוחר.

"לצערי הרב נעשה כאן מהלך לעיוות רצון הבוחר בליכוד בעיקר כלפי המגזר שאליו אני שייך", קובע קרא. "זה משהו שלא קרה מעולם למנוע ממני להתמודד במגזר שלי. אנשים צרי עין רצו להחליף אותי בשל קרבתי לראש הממשלה. גם בגלל הפעילות שלי בשוק התקשורת רצו לפגוע בי".

"אני האמנתי ואכן הצלחתי להציל את ערוץ 20 הצלחתי להביא לפיצול ערוץ 2 ולהביא לריבוי ערוצים מסחריים. הורדתי את מחירי חבילות השידור של יס הוט סלקום ועוד, היום חבילות שידור עולות 100 שקלים במקום 500, והיו גורמים שרצו לפגוע בי", הוא מציין.

השר איוב קרא מצטער על כך שגורמי שמאל בליכוד פגעו בו, "לצערי מי שאוהב להגן ולהיות השכפ"ץ של העם היהודי לא תמיד שורד. אנשים שואלים אותי בכל מקום מה קרה ואני חייב לתת הסבר לכל אלה שהיום מחבקים אותי. אני נבחרתי במקום ה-23, והיו עוד מגזרים שלא מנעו מהם התמודדות, היו משבצות לנשים ומשבצות לעולים ורק מהמגזר הלא יהודי מנעו את ההתמודדות".

"היה כאן עוול של רצון הבוחר. גם לאחר מכן כשהגעתי למקום ה-29 הביאו את בן דהאן למקום ה-28 ובשביל מקום אחד העיפו אותי למקום ה-40. גם אחרי שפנחס עידן עזב לא החזירו אותי למקום ה-29. אני לא מתבכיין אבל היה כאן לינץ' מתוכנן וחשוב לי שהציבור ידע את האמת. הם רצו להוריד את הכוח שלי אבל אני אמשיך להגן על עם ישראל ולא יעזור שום דבר", טוען קרא.

לדבריו אלה שניסו לפגוע בו יקבלו את העונש שלהם מהשמיים, "אני הייתי ישר כמו סרגל ונאמן לארץ ישראל. אני לא מפא"יניק כמו חיים כץ ולא ביטן עם כל השטויות שלו. עם כל הדילים שלהם הם לא יכולים למנוע ממני להמשיך להיות איש ציבור פופלארי אלוהים ישלם להם. לצערי חיים כץ הודה בדברים, אני יודע שהם רצו להרוויח את הקולות מהמגזר אבל הקולות הלכו לגנץ הם לא קיבלו אף קול אחרי שהם דחקו אותי. אני מעריך שראש הממשלה מבין את זה ואני כיבדתי את המילה שלו לא לפגוע בליכוד במהלך הבחירות. אבל עכשיו אחרי הבחירות הציבור רצה לדעת מה קרה ולכן יצאתי עם זה החוצה".

השר קרא משוכנע שראש הממשלה יתקן את המעוות וימנה אותו לשר, "אני שגדלתי על האידיאולוגיה של הליכוד והייתי מגן של עם ישראל לא אשלם את המחיר של הקנוניה בתוך הבית שלי. אני אמשיך לחפש דרך כדי לנקות אורוות וכפי שגירשתי את אריק שרון אחרי ההתנתקות כך אדאג לכך שהתופעות האלה של מפא"יניקיות בליכוד לא יהיו יותר. ואני מתכוון כאן בין השאר לתופעה כמו חיים כץ שיש לו כוחות שאינם מצביעי ליכוד והוא משתמש בהם בתוך הליכוד".

"אני לא ביקשתי מאף אחד לעזור לי אבל ביקשתי שלא יתערבו במגזר. קיבלתי 15 אלף קולות והנציג שנבחר קיבל רק 8 אלף קולות, כי היו כאן כל מיני דילים עם הליכודניקים החדשים. עוותו כאן את רצון הציבור שבחר בי. ולכן ראש הממשלה התקשר אליי והבטיח לי שזה לא היה על דעתו. הוא יודע כמה תמכתי בו בחוק הלאום למרות שזה היה נגד המגזר שלי, והוא הבטיח לי שתמיד נהיה ביחד. הוא אמר לי שאשב בשקט ושאני אהיה שר ולא משנה איפה אהיה ברשימה. אני סומך עלי שהוא יתקן את זה", מוסיף קרא.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/400312

דרנר
חבר מתאריך 23.1.19
4420 הודעות
   12:48   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. עבודה מצויינת של הליכודניקים החדשים.  
בתגובה להודעה מספר 33

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
144884 הודעות
   12:50   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. כפול - פורסם ב-24.4.19  
בתגובה להודעה מספר 33

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=547581&forum=scoops1&viewmode=all&keywords=%E0%E9%E5%E1%20%F7%F8%E0

gold1980
חבר מתאריך 20.7.14
26411 הודעות
   12:56   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. איך כפול אם זה מהיום מריאיון בערוץ 7 ומה שצירפת זה מלפני 4 ימים מריאיון אחר ב-YNET.  
בתגובה להודעה מספר 35

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
144884 הודעות
   13:01   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. מחר יראיינו אותו במקאו או במערבי אז גם תביא ידיעה ש'תקעו לו סכין בגב וחיסלו אותו'?  
בתגובה להודעה מספר 38

yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
27761 הודעות
   12:52   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מאוד קיוויתי שאחרי הבחירות תפסיק למלא את הפורום בדיווחים הללו, היתבדתי  
בתגובה להודעה מספר 33

הוחזר לחונטה
חבר מתאריך 27.2.19
2487 הודעות
   12:54   28.04.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ניחוש שלי... הוא בסוף יהיה עד מדינה נגד ביבי. הוא יודע הרבה...  
בתגובה להודעה מספר 33

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות