גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #551560 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 551560      
vs_vs לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3427 הודעות, 42 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט' באייר תשע''ט    12:23   14.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

טענות בניו-יורק: הנהגת העיר נכשלת בהתמודדות עם האנטישמיות  

שורת תקריות אנטישמיות שהתרחשו בעת האחרונה ברחבי ארצות הברית ובריכוזים החרדים בניו-יורק, מובילות לתסכול בקרב התושבים המבוהלים • אברך הותקף בעת שצעד עם ילדיו בקריאות מזעזעות • בניו יורק מאשימים: הנהגת העיר נכשלת בהתמודדות עם ההתפרצויות

יענקי פרבר , ז' אייר תשע"ט 12/05/2019 19:35

אברך חסידי שצעד עם ארבעת ילדיו (בגילאי 7 עד 14) מבית הכנסת בשבת בבוקר בשכונת בורו פארק שבברוקלין, הותקף בצעקות על ידי תלמידי תיכון שצעקו לעברו "אני אוהב את היטלר!".

לדברי האברך, "כאשר הלכתי דרך שטח הקמפוס של בית הספר התיכון פרנקלין, שני סטודנטים ממוצא אסיאתי התחילו לצעוק עלי ועל ארבעת הילדים שלי "אני אוהב את היטלר אני אוהב את היטלר".

האברך שיחזר עוד, "הילדים שלי היו מבוהלים והייתי בהלם, אז ביקשתי מהם לחזור על עצמם כדי לוודא ששמעתי נכון, אבל התלמידים חבשו מיד כובע של הקפוצ'ונים אותם לבשו, והחלו להתרחק. הלכתי מיד לדווח על האירוע למנהלת בית הספר, והם אמרו לי להגיש תלונה במשטרה, דבר שעשיתי מאוחר יותר באותו ערב במוצאי שבת", כך דיווח האתר Yeshiva world news.

בהתייחסות לאירוע האנטישמי האחרון, ובנוגע לכל אירועי האנטישמיים הרבים שמתרחשים כמעט מידי יום ברחבי ארצות הברית, מאשים המחוקק דוב הייקינד את ההנהגה באוזלת יד.

לדברי הייקינד, "מאחר וההטרדה שלהם הייתה מילולית, כל מה שניתן לעשות זה להגיש תלונה במשטרה, ואם זה לא מזעזע את הרגישות של ניו יורקים טובים והגונים, אז אולי הגיע הזמן לקבל את זה שהדברים הללו הם הנורמלי החדש, אבל האם אנחנו מוכנים לקבל זאת? האם אנחנו מוכנים לקבל את העובדה שיהודים מותקפים על עצם היותם יהודים? האם זה דבר שבשגרה ב-2019 בניו יורק?".

המחוקק האשים, "עד כה, הנהגת העיר נכשלת בהתמודדות עם התפרצויות של פשעי שנאה אנטישמיים, אבל זה לא מאוחר מדי, עדיין".

האנטישמיות בארצות הברית הגיעה לשיאים חדשים, כשחסידים מוכים ברחובות ללא שום פחד מצידם של הבריונים.

לפני שבוע, האנטישמיות המכוערת שוב הרימה את ראשה, ואברך חסידי הותקף ללא התגרות מצידו בשכונת וויליאמסבורג שבברוקלין בידי אלמונים שהטיחו בו דברים פוגעניים ואף פגעו בו פיזית באופן אלים.

האירוע קרה בשבת לפני שבוע. האברך - לבוש בשטריימל וקפוטה עבר ליד קבוצת בריונים, ובלי לומר מילה, ניגש אחד מהם אל החסיד והכה אותו בפניו.

במקביל, בריון נוסף סינן כמה הערות אנטישמיות לעברו, וחברי הקבוצה ברחו מיד מהמקום.

בנוסף, אברך חסידי הוכה לפני ארבעה ימים בלב וויליאמסבורג החרדית. הוא הותקף בראשו על ידי עובר אורח ללא שום סיבה, כשצעיר גוי ניגש אליו, הכה אותו בעוצמה בראשו, ונמלט מהמקום. תלונה הוגשה במשטרה, אך עד כה לא נעצרו חשודים בשני המקרים.

http://www.bhol.co.il/news/998033

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לחזור הביתה יהודים. האבא והאמא שלכם זה ארץ ישראל. הכתובת שעל הקיר vs_vs 14.05.19 12:25 1
  הקדוש ברוך הוא קורא לכם. זו לא הנהגת העיר ניו יורק ושום דבר אחר אבי_85 14.05.19 12:28 2
     בדיוק vs_vs 14.05.19 12:29 3
  אני חושב שבענין הזה היהודים צרכים לעשות חשבון נפש. קסדו 14.05.19 15:11 4

חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי ט' באייר תשע''ט    12:25   14.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לחזור הביתה יהודים. האבא והאמא שלכם זה ארץ ישראל. הכתובת שעל הקיר  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
31290 הודעות, 119 מדרגים, 205 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט' באייר תשע''ט    12:28   14.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הקדוש ברוך הוא קורא לכם. זו לא הנהגת העיר ניו יורק ושום דבר אחר  
בתגובה להודעה מספר 0

זה הזמן לעלות

"אין לנו ארץ אחרת"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 2.4.12
יום שלישי ט' באייר תשע''ט    12:29   14.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 2

קסדו
חבר מתאריך 16.9.18
234 הודעות
יום שלישי ט' באייר תשע''ט    15:11   14.05.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אני חושב שבענין הזה היהודים צרכים לעשות חשבון נפש.  
בתגובה להודעה מספר 0

יש מצבור של אירועים לא טובים שבהם קשורים יהודים. הראשון כמובן הוא החצבת. היהודים נראים היום כמרעילי הבארות. יש היום עודף בפרשיות של פשיעה כלכלית של יהודים. ורק השבוע שמענו על חברת טבע ובאוטוסטרדה הזו אנחנו לא שוכחים את מיידוף. יש סקנדלים פוליטיים עם מעורבות יהודית גבוהה. יש סקנדלים מיניים עם מעורבות יהודית בולטת שמענו על ויינשטיין.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות