גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #557238 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 557238        
hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:40   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אציג עבירות שונות שנעברו ע״י סגל וסטודנטים באוני׳ תל אביב. אציג מצלמת אבטחה, הקלטות, פרוטוקולים ומיילים.  

מצטער על האורך. קיצרתי כמה שאפשר. מדובר בתחקיר מעמיק.

סטודנט (אני) מואשם בתקיפה גזענית.

תקציר של מה שנמצא כאן-

חלק מהדברים המרכזיים שתתוודעו אליהם בפוסט (שרובם נעשו על ידי פרופסורים, עורכי דין וסטודנטים למשפטים שצריכים להבין הכי טוב בארץ מה זה חופש ביטוי, עבירות פליליות, ועבירות משמעת):

מנסים למנוע בשקר (שמהווה איום) הקלטה של דיונים בבית הדין המשמעתי עלֹ ידי הנתבעים.

מאיימים על סטודנטים שלא לפרסמם פרוטוקולים מהדיונים.

מאיימים על סטודנטים שלא לפרסם את הראיות שנוגעות לתיק שלהם בכדי שאחרים לא יראו.

מאיימים על סטודנטים בנוגע למה מותר או אסור להם לעלות לאינטרנט (דברים לגיטימיים וחוקיים לחלוטין).

במהלך השימוע השופט שלא אוהב אמירה לגיטימית שלך צורח עלייך שוב ושוב שלא להגיד אותה עד שאתה מושתק, ובנוסף תופס נגדך צד באופן מובהק במהלך כל הדיון (תפקיד של הקובל לא של שופט).

האוניברסיטה לא מעלה את פסק הדין של השימוע לאינטרנט כפי שהיא חייבת לפי התקנון שלה עצמה.

השופט לא מוכן להקשיב כשאתה טוען שהצד שמולך, העו״ד שמייצג את האוניברסיטה איים עלייך. השופט לא מוכן להקשיב שאתה טוען שפסקי הדין שלו לא עולים לאינטרנט כפי שצריך להעשות.

הארגונים של הסטודנטים הערבים התלוננו עליי על שסתם הרבצתי לסטודנט אחר ממניע גזעני תוך עדות שווא בשם היו״רים שלהם. למזלי היו מצלמות אבטחה. אם האירוע היה קורה 20 מטר דרומה מהמקום בו הוא התרחש ושבו אין כיסוי של מצלמה- סביר שהייתי עף מהלימודים ואולי אף נכנס לכלא. אני חושד שלא ייעשו לאותם סטודנטים כלום, למרות שנגד הגשתי תלונה נגדית ולמרות שניסו לגמור עליי בשקר ביודעין.

מי שטען שהותקף מגיש תביעה בבית דין משמעתי תוך החסרת הרבה פרטים מהעדות.

כרגע העניין שלי עלה ליועמ״ש בחשד ל4-10 שנות מאסר.

אני באמצע ההליך. לא צריך 4 שנות מאסר. רוב הסיכויים שלא ייפתח הליך פלילי. מספיק מוצאים לי ס׳ קטן ואני עף כי אני על תנאי (בשל מקרה נוסף שיוצג שקרה בתחילת השנה).

ועוד

תקציר- הסוף.

אצרף את כל ההוכחות שאשתמש בהן במהלך טיעוני בפרקים הבאים.

הקלטות, פרוטוקולים, מיילים, מצלמת אבטחה, תלונות שווא, עדויות שווא. ועוד.

-ההקלטה של שימוע מספר שתיים (חשד לתקיפה גזענית) בבית הדין של אוני׳ תל אביב. החלק הרלוונטי שמדובר עליו בפוסט: החל מ 10:10.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ניסיתי להעלות את המודעות של עורך הדין של האוניברסיטה לכך שהוא איים על הצד שכנגדו (הסטודנט- אני). זמן לא ארוך לאחר שהעלתי בפניו את העובדה שהוא איים עליי באופן שמוצג בהקלטה- הוא איים עליי פעם נוספת. הכל מתועד וכל ההוכחות מצורפות לפוסט זה בהמשך.

את התמונות של ההוכחות אני מצרף לקישור שבהן ריכזתי אותן (מכיוון שברוטר יש מגבלה על גדול התמונה שניתן להעלות. כשאני מעלה את זה לרוטר ההוכחות הופכות לקשות מאוד לקריאה).

הקישור הבא כולל את ההוכחות: 0,00,A,Mishtara 1, ,2,3,4,5, BDS, akolafuh, hazuy, ium, Post, beseder, stira,7,8

https://ibb.co/album/mPS6Ov

את הפרוטוקול של השימוע הראשוני הראשון מה 4.2.19 (בעניין הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״) ניתן להוריד בקישור הבא (״סגן הממונה״- הפרופ׳ השופט נחום קרייתי).
https://www68.zippyshare.com/v/2FxRR2IV/file.html

את הפרוטוקול של השימוע הראשוני השני מה3.6.19(בעניין התקיפה הגזענית) ניתן להוריד בקישור הבא.
https://www68.zippyshare.com/v/StlSo8ku/file.html

לא כל מה שנאמר בשימועים נכנס לפרוטוקול . את החסר (ולא בזדון. הקלדנית הכניסה דברים יותר חמורים. קורה שמפספסים היא הייתה 100%) שזכרתי, ושרלוונטי לי: הוספתי במהלך הכתוב מטה.

עקב ריבוי המלל, ריבוי הפרקים והסעיפים, וריבוי ההוכחות השונות שמבלבלות גם ככה- לא העלתי את כל החומרים באופן מלא. מחלקם גזרתי את הקטעים הרלוונטיים. יש לי את כל החומרים במלואם. מי שיבקש- אשלח לו כל מה שיבקש באופן מידי.
dannyelenport@gmail.com

שלום לכולם!

כרגע אני נמצא בהליך משמעתי (השני במספר במסגרת האוניברסיטה) שבמסגרתו אני חשוד בעבירה של 4-10 שנות מאסר פוטנציאליות- תקיפה על רקע גזעני. עקב מספר ההקפות הגבוה סביב השמש שפוטנציאלית צפוי לי מאחורי סורג ובריח- נשלחה הודעה ליועמ״ש בענייני. כרגע מחכים לתשובתו לפני המשך ההליך. ההליך החל בתאריך ה 3.6.19.

אציג את הקישור לסרטון שמציג את המציאות- הצילומים ממצלמות האבטחה שמציגים את מה שקרה בתקיפה הגזענית לכאורה. את הסרטון הזה ניתן למצוא על ידי מילות החיפוש: ״תקיפות חוזרות ונשנות״.

חשוב לקרוא את ה Description של הסרטון בשביל להבין מי זה מי בסרטון ממצלמות האבטחה. אחרת קשה להבין. אציין שדרך מסך הפלאפון עוד יותר קשה להבין מה קורה וגם לעתים דרך הפלאפון לא ניתן להכנס ל Description. עדיף דרך מחשב.
אתייחס אל הסרטון כמה פעמים בהמשך.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

זה כבר ההליך המשמעתי השני שאני עובר באוניברסיטת תל אביב. ההליך המשמעתי הראשון שעברתי התקיים בתאריך ה 4.2.2019

ההליך המשמעתי הראשון עסק בפעולה שלי בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״ שהתקיים ב 21.10.2018. התיעוד של מה שקרה שם הועלה לYoutube. ניתן למצוא אותו ע״י מילות החיפוש: ״סתימת פיות באוניברסיטת תל אביב״. חשוב מאוד להיכנס לבלוג שנמצא ב Description של הסרטון בשביל להבין מה רואים בסרטון. מוצגים שם הרבה מאוד פרטים חמורים יותר מאלה שמופיע בסרטון. מי שלא ראה- שווה צפייה. לא אוסיף את זה לפוסט מכיוון שכבר הצגתי את זה ברוטר בעבר.

הלינקים:

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חובה להכנס לבלוג בשביל להבין את הסרטון (+כולל דברים חמורים מהסרטון):
https://dannyelenport.bloger.co.il/

בחזרה לשימוע השני שכרגע אני נמצא במהלכו (התקיפה הגזענית):

סטודנטים שעומדים בראש ארגונים סטודנטיאליים ערביים באוניברסיטת תל אביב התאחדו כולם יחדיו בשם ארגוניהם בכדי לעשות לי סיכול ממוקד בשקר וביודעין.

היו״רים חתמו בשמם ובשם ארגוניהם על תלונה שקרית, תוך דרישה להעיף אותי לצמיתות מהלימודים. העדות שלהם נמצאת בחומר הראיות של המשפט שמתנהל כעת (השימוע השני- התקיפה הגזענית).
התלונה שלהם מצורפת תחת שם הקובץ ״0״. פרטים רלוונטיים נוספים מצורפים תחת שם הקובץ ״00״. האם הכתוב תואם את מה שרואים במצלמת האבטחה? לשיקולכם.

אם האירוע היה קורה מטרים ספורים מהמקום בו הוא התרחש, במקום בו אין כיסוי של מצלמה- יש סיכוי סביר שהם היו גומרים לי על החיים. מהאוניברסיטה סביר שהיו מעיפים אותי. בנוסף, יכול להיות (בעקבות העובדה שמדובר בתלונה על תקיפה גזענית שהועברה ליועמ״ש) שהייתי גומר בכלא. הודיתי בפי מלא שאני הוא זה שגרם לו את הסימן האדום (מהגנה עצמית). לי לא היה סימן אדום. לא היה לי סיכוי בלי המצלמות.

הסטודנט שטען שתקפתי אותו תבע אותי תביעה ביודעין בבית הדין האוניברסיטאי, בשל עבירה שהוא עצמו עבר שוב ושוב. בנוסף, הסטודנט עדי מנסור, יחד עם חלק מחבריו- צחקו עליי לאחר התביעה שאני עם מערכת ההשכלה הגבוהה סיימתי.

את התביעה הוא הציג באופן קצת יותר מאוזן מכפי שהיו״רים הציגו. יכול להיות שהוא גם נחשף למצלמות האבטחה לפני התביעה. אך באופן שקרי שמחסיר פרטים בכל מקרה. את הרשום בכתב התביעה שנכתב על ידו ניתן למצוא תחת שם הקובץ ״A".

הסטודנט שטען שתקפתי אותו, כפי שמוצג בעדותו- אכן הזמין לי משטרה (אני חושד שהוא לא צלצל 100 אלא התקשר לחבריו השוטרים). מנגד, עוד לא קיבלתי תביעה אמיתית כפי שנטען. וכנראה שגם לא אקבל. הוא יודע מה תהיה התוצאה בבית דין אמיתי. מנגד, הוא גם ידע מה תהיה התוצאה בבית הדין של האוניברסיטה.

השוטרים לקחו לי את תעודת הזהות ועכבו אותי כמוצג בקובץ תחת השם״ Mishtara״. השוטרים סירבו לעצור אותי לאחר ששמעו את הגרסה שלי. זאת לאחר שעדי מנסור התחיל להתפתל ולגמגם כשהשוטרים ביקשו ממנו שידגים כיצד הוא התנהג. זאת למרות שהשוטרים ראו את הסימן האדום אצלו. בנוסף, השוטרים אשרו לי את המשך חלוקת הפליירים לאחר שבדקו אותם וצלמו אותם.

הפלייר שבגללו הסטודנט עדי מנסור החליט לתקוף אותי, הציג אותו ואת חבריו משתתפים בהפגנות שבהן בין היתר קוראים לרצח ישראלים בגלוי. המפגינים הם סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב. בנוסף, הפלייר הציג בין היתר מוצגים כמו סטודנטים לרפואה ולמשפטים שתומכים ברבי מחבלים כמו יחיא עייש וסמיר קונטר. סטודנטים שמהללים ירי טילים על ישראל ועוד.

לפי סעיף 29.2 לתקנון המשמעת של אוניברסיטת תל אביב, המוצג ב״ “ A (התלונה השקרית של עדי מנסור) והמוצג ב״0״ ו״00״ (התלונה השקרית של היור״ים של ארגוני הסטודנטים הערבים) מהווה עבירת משמעת:

״מסירת ידיעה כוזבת ביודעין לאוניברסיטה, רשויותיה, מוריה או עובדיה, או הסתרת מידע ביודעין, או ביצוע מעשה תרמית לשם קבלת זכויות באוניברסיטה, או בקשר ללימודים באוניברסיטה, לרבות שליחת אדם אחר להבחן במקום התלמיד, התחזות תלמיד אחר בבחינה או בקשה מתלמיד אחר לעמוד בבחינה במקום החייב בה.״

הסטודנט שהגיש את עדות השקר הוא סטודנט שנה ד׳ למשפטים. סטודנט שאמור להבין עקרונות בסיסיים שכאלה כמו עדות שקר. בכדי להדגיש עד כמה עדות שקר נחשבת לעבירה חמורה- מתוך חוק העונשין:

עדות שקר
237. א) המעיד בהליך שיפוטי, ביודעין, עדות כוזבת בדבר מהותי לגבי שאלה הנדונה באותו הליך, הרי זו עדות שקר, ודינו - מאסר שבע שנים; עשה כן בעד טובת הנאה, דינו - מאסר תשע שנים.

נגד הסטודנט עדי מנסור כבר הגשתי תלונה נגדית. עם איך שאני מכיר את הלך הרוח: התלונה תתמסמס. אולי אם התקשורת תעקוב היא לא תתמסמס.

הסעיפים הבאים יחזרו על עצמם מספר פעמים בהמשך בהקשר לכמה אנשים. במהלך הקריאה אני בטוח שתצליחו לחשוב על עוד לא מעט סעיפים שנעברו כאן בעקיפין כמו הטיית דין, טיוח וכו׳. וגם בטח על דברים שלא חשבתי עליהם/ שאני לא מכיר.

איומים ת"ט תשל"ז-1977
192. המאיים על אדם בכל דרך שהיא בפגיעה שלא כדין בגופו, בחירותו, בנכסיו, בשמו הטוב או בפרנסתו, שלו או של אדם אחר, בכוונה להפחיד את האדם או להקניטו, דינו - מאסר שלוש שנים.
סחיטה באיומים (תיקון מס' 12) תש"ם-1980

428. המאיים על אדם בכתב, בעל פה או בהתנהגות, בפגיעה שלא כדין בגופו או בגוף אדם אחר, בחירותם, ברכושם, בפרנסתם, בשמם הטוב או בצנעת הפרט שלהם, או מאיים על אדם לפרסם או להימנע מפרסם דבר הנוגע לו או לאדם אחר, או מטיל אימה על אדם בדרך אחרת, הכל כדי להניע את האדם לעשות מעשה או להימנע ממעשה שהוא רשאי לעשותו, דינו - מאסר שבע שנים; נעשו המעשה או המחדל מפני איום או הטלת אימה כאמור או במהלכם, דינו - מאסר תשע שנים.

תקיפה – מהי
378. המכה אדם, נוגע בו, דוחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית - הרי זו תקיפה; ולענין זה, הפעלת כוח - לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גאז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי נוחות.
דין תקיפה סתם

379. התוקף שלא כדין את חברו, דינו - מאסר שנתיים, והוא אם לא נקבע בחוק זה עונש אחר לעבירה זו מחמת נסיבותיה.
הגנה עצמית (תיקון מס' 39) תשנ"ד-1994

34י. לא יישא אדם באחריות פלילית למעשה שהיה דרוש באופן מיידי כדי להדוף תקיפה שלא כדין שנשקפה ממנה סכנה מוחשית של פגיעה בחייו, בחירותו, בגופו או ברכושו, שלו או של זולתו; ואולם, אין אדם פועל תוך הגנה עצמית מקום שהביא בהתנהגותו הפסולה לתקיפה תוך שהוא צופה מראש את אפשרות התפתחות הדברים.

במהלך הנימוקים אגזור ואציג לכם את החלקים הרלוונטיים משני הפרוטוקולים (שקישורים אליהם הצגתי בתחילת הפוסט מיד לאחר התקציר). זאת לשם נוחות הקריאה. . “protocol 1” (״סגן הממונה״ בפרוטוקול- הוא השופט הפרופ׳ נחום קרייתי) שעוסק במה שאירע בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״ ו “protocol 2” שעוסק בתקיפה הגזענית.

1) השופט פרופ׳ נחום קרייתי טען שצריך לקבל ממנו אישר בכדי להקליט את שימוע מס׳ אחד (כנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״)- מצורף תחת שם הקובץ ״1״ (מתוך Protocol 1).

לפי החוק היה מותר לי להקליט את הדיון. מה שהוא אמר מהווה איום חמור לפי החקיקה והפסיקה- במיוחד עקב היותו בתפקיד שיפוטי ויחסי הכוחות ביננו.
ראו סעיפים: 192, 428.

2 ) עו״ד ירון זהבי איים עליי שאין לפרסם את הפרוטוקולים של השימועים. תחת שם הקובץ ״2״. עו״ד שמופיע מטעם האוניברסיטה כנגד סטודנט מאיים עליו. מדובר בבית דין משמעתי באוניברסיטה- לא בדיון בדלתיים סגורות בבית משפט רגיל. בנוסף, אני הוא הנתבע. לכן- זכותי המלאה הייתה לפרסם את הפרוטוקול.
ראו סעיפים: 192, 428.

3) עו״ד ירון זהבי איים עליי שאין לפרסם את חומרי החקירה והראיות של שימוע מס׳ 2 (התקיפה הגזענית). תחת שם הקובץ ״3״. ראו סעיפים: 192, 428. זכותי המלאה הייתה לפרסם חומרים אלה.

הראייה שעו״ד ירון זהבי ניסה למנוע את פרסומה באיום חמור- צילומים של מצלמות האבטחה את התקרית של התקיפה הגזענית לכאורה. בלי הצילומים לא היה לי סיכוי במשפט. לסטודנט עדי מנסור באמת היה סימן אדום מההגנה עצמית שלי שהרבה ראו. והודיתי בפי מלא שאני זה שגרמתי לו. בלי הצילומים הללו היו פשוט גומרים אותי. מעיפים מהאוניברסיטה בדוק. ואולי אף שולחים לכלא (עניין התקיפה הגזענית נשלח ליועמ״ש). הסרטון כבר הוצג בהתחלה. מעניין למה הוא ניסה למנוע את הפרסום. אני חושד שבשביל לגמור עליי בשקט מבלי שזה יעורר התנגדות.

4) האוניברסיטה הייתה צריכה לפרסם את פסק הדין מהשימוע הראשון (הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״). פסק הדין לא פורסם.

לפי ס׳ 72א לתקנון המשמעת של הסטודנטים:
״כל פסקי הדין וההחלטות של הממונה או המותב יפורסמו באתר האינטרנט של האוניברסיטה ללא ציון שם הנתבע, למעט מקרים שבהם הורו ממונה או המותב שלא לפרסם פסק דין או החלטה מטעמים מיוחדים שיירשמו״.

על פסק הדין שלי בעניין השימוע הראשון (״איך לחשוב על חוק הלאום״) שניתן ב6.2.2019 היה רשום שעליו להתפרסם כפי שניתן לראות בקובץ ״4״. ביום דיון ההקראה הראשוני שעסק בעבירה השנייה שאני חשוד בה כרגע (תקיפה גזענית)- עשיתי סקנדל קטן בעקבות אי פרסום פסק הדין. את הסקנדל אפשר לשמוע בהקלטה שהעלתי בראש הפוסט.

לאחר הסקנדל הקטן: באותו היום פתאום פסק הדין עלה לאתר. פסק הדין עלה רק בתאריך 3.6.2019 (יום השימוע של תקרית 2- התקיפה הגזענית). כארבעה חודשים לאחר הרגע (6.2.2019) שבו נקבע שיש להעלות את פסק הדין לאתר האוניברסיטה. אני חושד שלא העלו אותו מכיוון שעוד מישהו שהיה נתקל בו באתר האינטרנט של האוניברסיטה, נגיד פרופ׳ בכיר- היה עלול לחפש באינטרנט את הפרטים ולהבין שנעשה לי עוול.

5) ישבנו בדיון ההקראה הראשוני בשימוע 2 (התקיפה הגזענית) רק אני, השופט נחום קרייתי, ועו״ד ירון זהבי. ניסיתי להעלות בפני השופט נחום קרייתי שתי נקודות קריטיות:

א) עו״ד ירון זהבי שמייצג את האוניברסיטה מולי איים עליי.

ב) פסק הדין הקודם של השופט פרופ׳ קרייתי בעניין שימוע 1 (הכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״) לא הועלה לאתר האוניברסיטה.

רציתי לעלות את הנקודות הללו שכן מדובר בעבירות חמורות וחשדתי שמתקיים מולי הליך לא הוגן.
השופט נחום קרייתי לא היה מוכן לשמוע על זה שום דבר והשתיק אותי. יכול להיות שבדיון ראשוני הוא לא חייב לשמוע שהסטודנט הנתבע מאויים ע״י עורך הדין מטעם האוניברסיטה שמופיע מולו. לא יודע. בכל מקרה כפי שתראו בסעיף 6) הבא שעוסק בפרוטוקול של השימוע הראשון ״protocol 1״ ( דיון ראשוני גם כן שעסק בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״)- לא הייתה למשל לשופט נחום קרייתי בעיה לתפוס עמדה נחרצת כנגדי (הנתבע) במהלך השימוע. להשתיק אותי. למנוע הקלטה. ולעבור עבירות אחרות.

את הסירוב של השופט נחום קרייתי להקשיב לדבריי ניתן למצוא בתוך קובץ מספר ״5״ (עמ׳ 3 בפרוטוקול של השימוע השני- תקיפה גזענית). אדגיש! הפרוטוקול חסר והושמטו דברים ואף על פי כן זה נראה רע מאוד גם אחרי ההשמטה. לא נרשמו בפרוטוקול הטיעונים שהעלתי: א) עו״ד ירון זהבי איים עליי. ב) פסק הדין הקודם של השופט נחום קרייתי לא עלה לאינטרנט.

לאחר הדיון ניסיתי לפנות אל השופט נחום קרייתי מחוץ לדלת חדר הדיון. הוא לא הסכים לדבר איתי כלל. ניסיתי להתקשר לטלפון של משרדו שמופיע באתר האוניברסיטה בניסיון לעלות את שתי הנקודות שפירטתי לעיל (איום, ואי פרסום פסק הדין)- הוא ענה לטלפון וכששמע את קולי אמר לי מיד שלא אתקשר אליו יותר וסגר את הטלפון.

6 ) דברים שקרו בשימוע הראשון (כנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״). קטעים נבחרים מתוך “protocol 1” + דברים שלא נכללו בו.

א) מי שיעיין ב״protocol 1״ יראה שהשופט פרופ׳ נחום קרייתי אמר בתחילת הדיון שבגלל שהנושא של הדיון חריג- הוא מעוניין בדיון פתוח וחריג. אפשר גם לראות תחת שם הקובץ ״bds״ (עמ׳ 8 ב ״ protocol 1 ״) שבמסגרת הדיון החריג- השופט אף תפס צד ברור כנגדי במהלך המשפט. השופט נחום קרייתי אמר לי שאני מתנהג כמו פעיל BDS.
בתגובה הסברתי שפעילי BDS לא נותנים להציג דעה מסויימת. עניתי שאני מנגד- לא הפרעתי לאף אחד בכנס לדבר וחיכיתי שאחרון הדוברים יסיים את דבריו בכדי לבקש להציג גם טיעון בעד חוק חוק. ואף מחאתי כפיים לכל הדוברים בכנס למעט לאחד. הסברתי שהיושבים באולם והמרצים הם אלה שלא נתנו להציג דעה נגדית. הם אלה שהתנהגו כמו פעילי BDS.
איזה סיכוי יש לגזר דין אובייקטיבי כשכבר במהלך המשפט השופט תופס נגדך צד ברור?

אז גם לי מותר להגיד את מה שבא לי במסגרת הדיון הפתוח, לפחות כשמדובר באמירות לגיטימיות וחוקיות!? הסתבר שלא.

זה לא נכנס לפרוטוקול: בפרוטוקול רק רשום שהשופט נחום קרייתי אמר לי להגיש תלונה במשטרה אם אני חושב שהייתה בכנס הסתה. מה שקרה במציאות זה כשאמרתי שהיה בכנס רגע של הסתה (איזה פרופ׳ התחיל לרדת על תומכי חוק הלאום לקול מחיאות כפיים רועמות מהקהל. הרבה יותר רועמות מלשאר הדוברים)- השופט נחום קרייתי התחיל לצעוק בעצבים חריפים שוב ושוב שלא אגיד את המילה הסתה ולהשתיק אותי.
להגיד לי שאני bds לא הייתה לו בעיה. ההשתוללות וההשתקה שלו קרתה לפחות פעמיים- שלוש ברגע שהזכרתי את המילה הסתה.

בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״ למדתי איך לחשוב. אצל השופט למדתי איך לדבר. למדתי שיש מילים לגיטימיות וחוקיות שלדעתו אסור לי להגיד במסגרת שימוע.

אזכיר לפרופ׳ השופט את יחסי הכוחות ביננו ואת ההקשר הדיוני שבו ההשתקה שלו קרתה. לאחר מכן אפנה את פרופ׳ נחום קרייתי לסעיפים 192 ו428 לחוק העונשין.

בנוסף, למען השופט נחום קרייתי- מתוך ויקיפדיה: ״ בשיח הציבורי במדינות מסוימות (דוגמת צרפת וישראל) משתמשים במונח הסתה גם עבור ביקורת חריפה שאין בה קריאה ישירה לביצוע מעשה כלשהו אלא רק משתמעת, במיוחד כאשר מדובר בביקורת כלפי בני אדם המשתייכים לציבור מסוים, כגון גזענות או אנטישמיות.״

כמו כן, אזכיר לו שדווקא נגדי דווקא כן נעשה מעשה - החביאו לי את התיק (עם הלפטופ, הארנק והפלאפון) וחיפשתי אותו זמן רב לאחר שהכנס הסתיים. ובסוף כשכבר הייתי בדרך תחנת משטרה- מישהו הוציא אותו מאחורי איזו דלת וזרק אותו עליי.

ב) מי שיקרא את ״ “protocol 1 ישים לב ששוב ושוב ושוב ושוב ושוב השופט נחום קרייתי- מתרעם על כך שכאילו הרסתי לאיזה קבוצה פצפונת ונרדפת את הSafe space. להזכירו: 62 תמכו בחוק הלאום. 55 התנגדו.

לאורך כל הדיון הרגשתי מוזר. אבל היה רגע שממש הרגשתי שלא הבנתי משהו. הקטע הרלוונטי מ״protocol 1״ מעמוד 10 מצורף תחת השם: “akolafuh״. שימו לב לשורה שבה סגן הממונה (השופט פרופ׳ נחום קרייתי) אומר: ״ההפך״. לא רק הוא צעק לי ההפך. פתאום כל מי שישב באותו אולם צעק לי מיד בתגובה למה שאמרתי שורה קודם ״ההפך״. הרגשתי שכנראה פספסתי משהו קריטי. עכשיו כשאני קורא את הפרוטוקול, אני עדיין לא מבין למה מה שאמרתי גרם לתגובה הטוטאלית של היושבים באולם: ״ההפך״.

רואים גם בקטע הזה ששוב הוא מתרעם. וטוען שמתוך מדינה שלמה יש רק מספר ספור של אנשים שחושבים אחרת בנוגע לחוק הלאום ושכל המתנגדים לחוק ביחד בקושי הצליחו למלא חדר באוני׳ תל אביב. ואז באתי אני והרסתי להם את ה Safe space. תזכורת: 55 ידיים התנגדו לחוק הלאום. כמעט חצי מהכנסת.

עוד אילוסטרציה לתופעה הזו ניתן למצוא בעמוד מס׳ 5 מ״ protocol 1״ מצורף תחת שם הקובץ״ hazuy״-

״הדבר הזה קצת משונה. הצליחו למצוא 10 אנשים שחושבים אחרת ואתה אומר לא יכול להיות שהם יגידו מה שהם רוצים זה לא בא לי טוב באוזן.״ ושוב אחזור על זה: אני לא אמרתי שהם לא יכולים להגיד את מה שהם רוצים. לא הפרעתי לאף אחד לדבר. גם כשירדו על תומכי חוק הלאום לקול מחיאות כפיים רועמות לא הוצאתי צל של הגה. רק ביקשתי להביע דעה נגדית לאחר שאחרון הדוברים סיים את דבריו.

אין פלא שעו״ד ירון זהבי איים עליי שלא לפרסם את הפרוטוקול הזה. זה לא רק איום מה שהוא עשה אלא גם טיוח.

7) סגן הדיקן של הפקולטה למשפטים, ממונה המשמעת באוניברסיטה. איים עליי. כבר הראתי בשנה שעברה לעו״ד ירון זהבי איום שקבלתי בשנה שעברה מסגן הדיקן של הפקולטה למשפטים. למרות זאת עו״ד ירון זהבי לא למד מהטעות וחזר עליה פעמיים. האיום שקיבלתי מסגן הדיקן של הפקולטה למשפטים בשנה שעברה נמצא תחת שם הקובץ ״ium״.

א) סגן הדיקן ניסה למנוע ממני פרסום של פוסט בפייסבוק. את תוכן הפוסט שאת פרסומו הוא ניסה למנוע באיום ניתן למצוא תחת שם הקובץ: ״post״.

ב) סגן הדיקן התבקש על ידי הדיקן לטפל בצרות שלי בשנה שעברה. ולכן כיתב את הדיקן למיילים שנשלחו אליי. למייל שהוצג כבר לעיל תחת שם הקובץ: ״ium״ הדיקן משום מה לא כותב. דוגמא למייל שנשלח אליי קודם לאיום, מייל דומה בתוכנו, אך מעודן ולא מהווה איום עקב הכיתוב של הדיקן למייל: מצורף תחת שם הקובץ: ״ beseder״.

ג) האבסורד הוא שכמה ימים לפני המייל של האיום- סגן הדיקן שלח מייל לכל הסטודנטים בפקולטה שעסק בחשיבות חופש הביטוי. מצורף תחת שם הקובץ:”stira”

הבהרה-
למען הגילוי הנאות: סגן הדיקן איסי רוזן צבי מבחינת הוראה לדעתי היה המרצה הכי טוב שלי עד עכשיו (אני לקראת סוף שנה ב׳). בשיעוריו היה ניתן להביע כל דבר. לא נתקלתי אצלו בשום אינדוקטרינציה או משהו כזה. כמו שלא נתקלתי בדבר כזה אצל אף מרצה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב.

אדגיש: אני לא יודע מה קורה במחלקות אחרות. לפי מה שקרה בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״ אני חושד שהמצב לא תמיד דומה. לפחות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב הכל מעולה. הייתה רק מישהי אחת שהייתה לי איתה בעיה רצינית: יופי תירוש. שהייתה מרצה בפקולטה וכרגע היא ראש בית הספר למשפטים במכללת ספיר. שירדתי עליה בבלוג שמצורף לDescription של הסרטון שעסק בכנס ״איך לחשוב על חוק הלאום״.

הבהרה- סוף

סגן הדיקן פעל מדאגה וטוב לב נטו. אפשר לומר שהוא לקח סיכון על עצמו ועשה את המקסימום וניסה להרגיע את הרוחות בפקולטה שהיו מאוד סוערות ולהגן על סטודנטים שלהבנתו האמתית והתמימה – חווים התנקלות ע״י סטודנט גזען. הצגתי את זה רק בשביל להראות שגם בארזים נפלה שלהבת וגם כדי ללמד על עו״ד ירון זהבי שלמרות שראה את האיום הזה- חזר על איום דומה בהמשך. פעמיים!
ועוד כשצעקתי עליו אחרי האיום הראשון שלו כפי שניתן לשמוע בהקלטה שצורפה.

בנוסף, למען הגילוי הנאות: לאחר שראיתי את האיום קיללתי את סגן הדיקן באופן פומבי שללא ספק איזן את מאזן העבירות ביננו. אנצל את הבמה הזאת בכדי להתנצל לראשונה על מילותיי. סליחה.

כמו כן, למען הגילוי הנאות: קיללתי אותו באופן פומבי רק לאחר שדרשתי לקבל התנצלות מסגן הדיקן על האיום שלו. איום שנעשה זמן קצר לאחר שהותקפתי ולאחר שאיימו עליי ברצח כפי שיוצג בסעיף הבא (8). לא קבלתי התנצלות שכזו.

בנוסף, סגן הדיקן ירד עליי בסוף שנה בערב סיום קליניקות וטען שאני גזען ללא הזכרת שמי (מצורף תחת ״7״ ותחת ״8״).

מנגד, באותו ערב סיום קליניקות, את העובדה שנחצה קו אדום ושאותו סטודנט ״גזען״ הותקף ואויים ברצח הוא לא הזכיר. בנוסף, הוא לא הזכיר את זה שנחצה קו אדום בכך שיש סטודנטים שתומכים ברצח יהודים בצרחות. כמו כן, הוא לא הזכיר את זה שיש סגן דיקן של פקולטה למשפטים שמאיים על סטודנטים לגבי מה מותר או אסור להם לפרסם באינטרנט ( ועוד כשהפרסום חוקי ולגיטימי לחלוטין).

בנוסף, דבריו פורסמו בדף הפייסבוק הרשמי של הפקולטה ( ״הפקולטה למשפטים ע״ש בוכמן אוניברסיטת תל אביב״) תוך תיוג שלו. למרות שהתלוננתי על זה מולו- סגן הדיקן לא הוביל למחיקת הפוסט. לכולם היה ברור למי הייתה הכוונה בדבריו (אליי). לפי החוק והפסיקה, הרשום ב״7״ ו״8״ מספיק בשביל לתבוע תביעת דיבה. לא צריך להזכיר את השם של האדם באופן מפורש אם רבים מבינים מי זה.

רק לאחר כל מה שסופר לעיל נכנסתי בסגן הדיקן באופן פומבי במייל שנשלח לכל המרצים. שימו לב: סגן הדיקן ב״7״ וב ״8״ אמר שאין מקום לשיימינג ולירידה לפסים אישיים. זה בדיוק מה שהוא עשה ב״7״ ו״8״.

בנוסף, סגן הדיקן ( בין היתר- הממונה על המשמעת) ידע שעורך הדין כחלק מההליך המשמעתי שאני עובר איים עליי ולא עשה משהו לגבי זה.

קודם לאיום בשנה שעברה של סגן הדיקן שהוצג לעיל - פרסמתי פליירים שמציגים סטודנטים שתומכים בטרור (בשנה שעברה. היה עוד מקרה של פליירים. זה לא המקרה של הפליירים שקרה השנה שבעקבותו קרתה התקרית שרואים במצלמות האבטחה ). סטודנט שבת משפחתו הקרובה הוצגה על הפלייר- בתגובה תקף אותי, קיבל תגובה הולמת, ואחר כך איים עליי ברצח. אין לי שום ראיה שאותו סטודנט תומך בטרור או משהו כזה. וזמן קצר לאחר שהראו לו את הפלייר- עברתי לידו. בתור מישהו שיש לו אחות הבנתי את התגובה שלו. אין לי אתו שום בעיה מהותית. דרשתי מפורשות שלא ייעשו לו כלום.

חשוב לי מאוד לציין את הפרט הזה בשביל להראות את כפיות הטובה והמסוכנות של חלק ממי שהכיר את התוקף או שהתוקף קרוב משפחתית לחבריו. למשל עלא טאהא יו״ר תא בל״ד (פעילה מרכזית בהפגנות מסיתות שיוצגו בסוף הפוסט). גברת טאהא בקשה להעיף אותי לצמיתות מהלימודים ע״י תלונת שווא. זאת לאחר שביקשתי שלא יקרה כלום למכר שלה ושל חבריה שתקף אותי ואיים עליי ברצח.

מתוך הפגנותיהם של הסטודנטים והארגונים שהתלוננו עליי ותבעו אותי תביעה שקרית (ושמעלים את הסרטונים הבאים בגאון לדפי הפייסבוק של ארגוני הסטודנטים שהתלוננו עליי) :
״נאבק בחרב ובכוח ונלמד אותם לקח״ ״נעשה להם בית ספר באמצעות אינתיפאדה״ ״מירושלים עד הרצליה זו הסוגיה״ ״ברוח ובדם נפדה אותך פלסטין״.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

״נורמליזציה עם ציונים זו בגידה״ מפוצצים הרצאה של מרצה מצרי.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

לא רוצים לראות פה ציונים. ציונים החוצה. דברים בסגנון. הפגנות שהמוצגים מעלים בגאון לערוצי הפייסבוק של הארגונים שלהם שבין היתר תבעו אותי (גם את הסרטונים לעיל המוצגים העלו בגאון לקבוצות הפייסבוק שלהם חלק מהארגונים שהתלוננו עליי תוך עדות שווא).

https://www.facebook.com/jafratlv/videos/595254397658211

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  איש יקר. זה חשוב מאד, אבל ארוך מידי. תחלק ותעשה סדרה בנושא מעיד_נאמן 12.06.19 08:42 1
     זה תחקיר עומק ארוך שמתאר אירועים לאורך שנתיים. hahahaha 12.06.19 08:45 4
         אתמול נעלו פעמיים אשכול דומה על שערוריית בג''צ המגבה מחבלים שפוגעים בגדר Hermon 12.06.19 08:48 8
             לא מדויק. לי נעלו את הפוסט של אדם גולד אבל ההסבר היה שלא היה שם משהו חדש שועל אדום 12.06.19 10:15 26
         השתדלתי. מאבקך הוא מאבק העם היהודי כולו. מחזק אותך מול אלו שמנסים להעלים שוב את היהדות מהעולם. מעיד_נאמן 12.06.19 08:50 12
  כותרת ותוכן לא ברור _בן השורות_ 12.06.19 08:44 2
     שים לב שעשיתי תקציר בתחילת הפוסט. hahahaha 12.06.19 08:46 7
         כדאי לשים את זה בכותרת פיניקית 12.06.19 08:49 9
             הוספתי את זה לתקציר רק לסוף פשוט. עקב הערתך אערוך. ואוסיף להתחלה. תודה. hahahaha 12.06.19 08:53 13
                 אם אתה רוצה שיקראו את המאמר שלך, אתה חייב לתת כותרת נורמלית פיניקית 12.06.19 09:06 18
  מזעזע. החונטע במיטבה. Galgal 12.06.19 08:44 3
  תקציר? מישהו? Hermon 12.06.19 08:45 5
     !!!!!!!!!!!!!תקציר לכולם!!!!!!!!!! hahahaha 12.06.19 11:10 28
  תיכף יינעל-חבל אברהם 12.06.19 08:46 6
     לא יינעל, חומר מקורי וחדשותי מובהק הניצוץ 12.06.19 08:50 11
         +1 Galgal 12.06.19 08:54 15
         לא רק שננעל אלא שהמשתמש גם כנראה נחסם Street 12.06.19 10:03 23
             רק לידיעתך אחי, הוא שוחרר דודידו 13.06.19 09:04 45
         נכון, מדובר בסיפור חשוב מאוד, הבעיה היא הצורה שבא הוא מובא שמקשה מאוד על הקריאה. וחבל. זבוב על הקיר 12.06.19 10:07 24
  הדמוקרטיה תמיד הייתה זרה לשמאל The Humanist 12.06.19 08:53 14
  חייב תקציר עוטף232 12.06.19 09:01 16
  אתה DE19? ביריון 12.06.19 09:04 17
     כן. hahahaha 12.06.19 09:23 21
  כדאי שתיקח מישהו מקצועי לייצג אותך. אל תצפה לצדק בדיון שלך. וחופש הביטוי שמור רק למגזר מסויים... בלשן 12.06.19 09:06 19
     למדתי מהטעות. hahahaha 12.06.19 09:53 22
     עו''ד לייצוג משפטי, ועורך לשוני לייצוג בפורום... פיני 12.06.19 10:09 25
         ממש אודה לך. הרבה התלוננו שקצת קשה להבין. hahahaha 12.06.19 10:39 27
             אם תזכיר לי אחרי 10 בלילה מקווה שאוכל לקרוא הכל בנחת, לתמצת, ואולי פשוט תפרסם שוב. פיני 12.06.19 11:27 29
             קבל טיפ ראשון: אזרח שומר-חוק 12.06.19 11:28 30
  הייתי אומר לך ללכת. לבגץ חבדnick 12.06.19 11:45 31
     לכן שלחתי את התלונה למקומות אחרים. hahahaha 12.06.19 16:10 32
  הבהרה לגבי כמה טענות שנשמעו חלשות ושגויות. hahahaha 12.06.19 23:18 33
  וזה למה הלכתי ללמוד בבר אילן דרומית_ARM 13.06.19 00:51 34
     יש הגזמה במילותייך. לפחות במשפטים. 99% מעולים. ואני לא חושב שיחשדו בי כלקקן. אבל אם כבר הזכרת ספיר. hahahaha 13.06.19 04:36 38
  אתה נשמע כמו אדם מאד ערכי אשר נמצא בסיטואציה לא פשוטה. תחזיק מעמד סמפו 13.06.19 02:22 35
  לא מאמין שקראתי הכל... 3 בלילה כנר 13.06.19 02:46 36
  לא מבין משהו. למה סטודנט מתחיל להתעסק בכל השיט שמסביב בקן הצרעות הזה ולא ישקיע בלימודים בלבד ישראלצ'יק 13.06.19 02:50 37
     הכל התחיל מזה hahahaha 13.06.19 07:28 40
         זה יפסיק לעצבן אותך, כשתפנים שאנחנו ב'גלות', ובמקום העותמנים או הבריטים עכשיו יש 'ישראלים'... בלשן 13.06.19 07:48 41
             הגזמת אחי. hahahaha 13.06.19 08:29 43
                 נראה לי שהמעטתי בחומרה, ולא הגזמתי. שינוי הגישה הנ''ל כלפי המדינה עוד יבוא לך. עם הזמן שיחלוף... בלשן 13.06.19 08:39 44
                     במדעי החברה אצל חלק זה קיים. hahahaha 13.06.19 09:59 47
  סגנון כתיבה נרקסיטי קראנץ 13.06.19 05:57 39
  יש שתי אפשרויות. goldenn 13.06.19 08:18 42
     מזל שיש אינטרנט ורוטר. hahahaha 13.06.19 11:31 48
  כל הכבוד לך על ההשקעה במלחמה מול תומכי הטרור ומוסדות האוניברסיטה! jack10 13.06.19 09:21 46

מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14083 הודעות, 159 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:42   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. איש יקר. זה חשוב מאד, אבל ארוך מידי. תחלק ותעשה סדרה בנושא  
בתגובה להודעה מספר 0

הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:45   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זה תחקיר עומק ארוך שמתאר אירועים לאורך שנתיים.  
בתגובה להודעה מספר 1

זה תחקיר עומק ארוך שמתאר אירועים לאורך שנתיים שמתוכם הצגתי בעבר רק פרט אחד.
פשוט כל הפרטים כאן קשורים אחד לשני ולכן לא ניתן לחלק את זה.

אני יודע שזו ידיעה שלא אופיינית לרוטר. קח את זה כמשהו שצריך לשבת ולקרוא ברצינות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Hermon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.02
31514 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:48   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אתמול נעלו פעמיים אשכול דומה על שערוריית בג''צ המגבה מחבלים שפוגעים בגדר  
בתגובה להודעה מספר 4

שועל אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.14
2772 הודעות, 61 מדרגים, 122 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    10:15   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לא מדויק. לי נעלו את הפוסט של אדם גולד אבל ההסבר היה שלא היה שם משהו חדש  
בתגובה להודעה מספר 8

כלומר זה דברים שפורסמו בעבר וקיבלו במה כאן ברוטר.
התחקיר הזה הינו ראשוני ולכן אין סיבה לכאורה שינעלו אותו

מעיד_נאמן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14083 הודעות, 159 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:50   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. השתדלתי. מאבקך הוא מאבק העם היהודי כולו. מחזק אותך מול אלו שמנסים להעלים שוב את היהדות מהעולם.  
בתגובה להודעה מספר 4

הטמטום שמאחורי : בלי הבדלי דת גזע ומין. הוא ההרסני מכולם

_בן השורות_ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.12.17
1301 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:44   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. כותרת ותוכן לא ברור  
בתגובה להודעה מספר 0

מי נגד מי ?

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:46   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. שים לב שעשיתי תקציר בתחילת הפוסט.  
בתגובה להודעה מספר 2

שים לב שעשיתי תקציר בתחילת הפוסט.
לפי התקציר- בית הדין המשמעתי של האוניברסיטה כנגד סטודנט+
התאים הערביים באוניברסיטה כנגד אותו סטודנט.

פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
18927 הודעות, 95 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:49   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כדאי לשים את זה בכותרת  
בתגובה להודעה מספר 7

ולהתחיל את התקציר עם תיאור בסיסי של המקרה - סטודנט מואשם בתקיפה גזענית (?)

אתה מתחיל עם תיאור של הבעיות בהליך המשפטי שזה כבר די מתקדם למישהו שרק עכשיו שומע על הסיפור

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:53   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הוספתי את זה לתקציר רק לסוף פשוט. עקב הערתך אערוך. ואוסיף להתחלה. תודה.  
בתגובה להודעה מספר 9

הוספתי את זה לתקציר רק לסוף פשוט. עקב הערתך אערוך.ואוסיף להתחלה. תודה.

פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
18927 הודעות, 95 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:06   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אם אתה רוצה שיקראו את המאמר שלך, אתה חייב לתת כותרת נורמלית  
בתגובה להודעה מספר 13

אחרת, חבל על כל העבודה שלך

Galgal לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.17
1835 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:44   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מזעזע. החונטע במיטבה.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.06.19 בשעה 08:53 בברכה, Galgal

תודה רבה על ההשקעה והבאת הדברים החשובים.

בהצלחה רבה.

Hermon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.8.02
31514 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:45   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. תקציר? מישהו?  
בתגובה להודעה מספר 0

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    11:10   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. !!!!!!!!!!!!!תקציר לכולם!!!!!!!!!!  
בתגובה להודעה מספר 5

אני כבר לא יכול לערוך את הפוסט. עשיתי תקציר שכנראה לא היה מספיק טוב. ממש בקצרה לכל מי שקצר בזמן:

הפוסט מכיל כמה מקרים שהתרחשו במשך שנתיים ולכן מסובך. המקרה העיקרי-

סטודנט (אני) הואשם בכך שתקף סטודנט אחר ממניע גזעני. כרגע אני נמצא במהלך ההליך המשמעתי באוניברסיטה. שלחו מכתב ליועמ״ש כי מדובר בחשד חמור שהאוניברסיטה חייבת לדווח עליו. מחכים לתשובה מהיועמ״ש בענייני.

לפי ההליך זה ברור שתכננו לעשות לי סיכול ממוקד:

לאחר שהארגונים של הסטודנטים הערבים בשם היו״רים שלהם הגישו נגדי תלונה שתקפתי סטודנט סתם, ולאחר שהסטודנט שנטען שתקפו אותו תבע אותי (יש סרטון של מצלמת אבטחה בפוסט)-

איימו עליי שלא לפרסם את הראיות בנוגע להליך. איימו עליי שלא לפרסם את הפרוטוקולים. פסקי דין של שימועים לא עולים לאתר האינטרנט של האוניברסיטה כפי שצריך לקרות.

ועוד. (תיארתי כאן רק מקרה אחד. העיקרי- סיכול ממוקד לסטודנט).

אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
9404 הודעות, 48 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:46   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תיכף יינעל-חבל  
בתגובה להודעה מספר 0

הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
14446 הודעות, 202 מדרגים, 404 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:50   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא יינעל, חומר מקורי וחדשותי מובהק  
בתגובה להודעה מספר 6

Galgal לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.17
1835 הודעות, 9 מדרגים, 17 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:54   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. +1  
בתגובה להודעה מספר 11

Street לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.1.17
4268 הודעות, 18 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    10:03   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. לא רק שננעל אלא שהמשתמש גם כנראה נחסם  
בתגובה להודעה מספר 11

והאדם מצא לנכון להרשם שוב ביוזר אחר

דודידו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.9.17
7782 הודעות, 52 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    09:04   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. רק לידיעתך אחי, הוא שוחרר  
בתגובה להודעה מספר 23

זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2176 הודעות, 18 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    10:07   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. נכון, מדובר בסיפור חשוב מאוד, הבעיה היא הצורה שבא הוא מובא שמקשה מאוד על הקריאה. וחבל.  
בתגובה להודעה מספר 11

הייתי מציע בהודעה הראשית לתאר באופן תמציתי ועקבי את השתלשלות הארועים, בלי פרשנות (גם אם נכונה), בלי לקפוץ הנה והנה וגם בלי להציג את הראיות - תאור נטו. בהודעה עוקבת אפשר לצרף קישורים חיצוניים, עם פירוט קצר לגבי תוכנו של כל קישור.

באמת שזה לא ענייני, איך אתה בוחר לערוך את הודעותיך, אבל חבל שסיפור משמעותי שכזה יתפספס בגלל עריכה שמקשה על הקריאה.

עריכה: הדברים כוונו, כמובן, לפותח האשכול ובטעות נכתבו כתגובה להודעה שאינה הראשית.

The Humanist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.19
1025 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    08:53   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. הדמוקרטיה תמיד הייתה זרה לשמאל  
בתגובה להודעה מספר 0

הבעיה של השמאל זה לא האידיאלים להם הוא מטיף אלא העובדה שכמעט ולא קיימים אנשי שמאל אשר אשכרה מאמינים ודוגלים באידיאלים האלה (שוויון, פלורליזם, פצפיזם, קבלת האחר, דמוקרטיה, שלטון החוק וכולי).

עוטף232
חבר מתאריך 28.6.18
358 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:01   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. חייב תקציר  
בתגובה להודעה מספר 0

על מה האשימו אותך ומה קרה בדיוק??
לא ברור בעליל.
אין תיאור של מה שקרה ומה עשית שהאשימו אותך בתקיפה גזענית.
לא הצלחתי לקרוא הרבה כי זה מפוזר לגמרי ולא קריא.

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40831 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:04   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אתה DE19?  
בתגובה להודעה מספר 0

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:23   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כן.  
בתגובה להודעה מספר 17

כן. פשוט בהתחלה המשתמש הזה היה חסום. לא ידעתי אפילו כי לא נכנסתי כמה חודשים.
ואז רציתי להעלות את הנושא הזה בדחיפות. לכן פתחתי משתמש חדש. חשבתי שמותר כי בסופו של דבר משלמים כסף . אבל מסתבר שזה לא היה לפי החוקים. בסוף הורידו לי את החסימה ואשרו לי את פרסום הפוסט ואמשיך להשתמש בקביעות במשתמש הזה: ״hahahaha״.

בלשן
חבר מתאריך 2.4.12
2399 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:06   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. כדאי שתיקח מישהו מקצועי לייצג אותך. אל תצפה לצדק בדיון שלך. וחופש הביטוי שמור רק למגזר מסויים...  
בתגובה להודעה מספר 0

ואתה לא נכלל במגזר הזה....

אלה עצותי הקטנות.

וככה זה כשאנחנו ב'גלות' במדינה שקוראת לעצמה 'ישראל'.....

עברנו את מצרים, עברנו את בבל, נעבור גם את גלות 'ישראל'....

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    09:53   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. למדתי מהטעות.  
בתגובה להודעה מספר 19

בפעם הבאה אגיע עם עורך דין.

בכל מקרה חשוב להעלות את הנושא. ואני מקווה שישתנו חוקי האוניברסיטה ככה שהשימועים יהיו פומביים. לכל הפחות אם הסטודנט מבקש (למרות שזה גם לא עוזר כפי שהצגתי כי חבר שלי היה בדיון). המצב עכשיו הוא שהשימועים הם בדלתיים סגורות אלא אם כן השופט חושב שיש סיבה מספיק טובה לאפשר דיון פומבי. זה גרוע צפון קוריאה סטייל.

״פומביות הדיון היא עיקרון יסוד במערכת המשפט בישראל המגלם את אחת מהזכויות החוקתיות הבסיסיות במשטר דמוקרטי, היא זכות הציבור לדעת, ואשר מהווה את אחת הערובות העיקריות לתקינותו של ההליך המשפטי. ככלל, בית המשפט ידון בפומבי, אלא אם כן נקבע אחרת בחוק או אם בית המשפט הורה אחרת (בהתבסס על הוראת חוק מסוימת).״

מונעים הקלטה בשקר, מאיימים לא לפרסם פרוטוקול, מאיימים לא לפרסם ראיות, פסק הדין לא עולה לאינטרנט. מאיימים על מה מותר או אסור להעלות לאינרטנט. ממש צפון קוריאה. כל הבית דין הזה צריך לעוף. זו רמיסה של העקרונות הכי בסיסיים של דמוקרטיה ע״י בדיוק כפי שרשמת אנשים שתמיד מדברים על חופש הביטוי. ומדובר כאן על פרופ׳ להנדסה שהוא גם עורך דין שמשמש סגן ממונה משמעת ושופט+ עורך דין של אוניברסיטה.

למזלי אני סטודנט למשפטים והבנתי שעושים עליי סיבוב. מעניין כמה סטודנטים מרחו ככה.

פיני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.14
1840 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    10:09   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. עו''ד לייצוג משפטי, ועורך לשוני לייצוג בפורום...  
בתגובה להודעה מספר 19

מוכן לעזור בעניין בלילה אם אוכל ועדיין יהיה צורך.

-------זו רק דעתי, תודה שקראת. מה דעתך?-------

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    10:39   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ממש אודה לך. הרבה התלוננו שקצת קשה להבין.  
בתגובה להודעה מספר 25

ממש אודה לך. הרבה התלוננו שקצת קשה להבין.

השאלה האם אפשר לבקש שהפוסט יקבל עריכה על ידך גם אחרי שעה?
כי עכשיו אני כבר לא יכול לערוך לפי מה שראיתי.

פיני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.8.14
1840 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    11:27   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אם תזכיר לי אחרי 10 בלילה מקווה שאוכל לקרוא הכל בנחת, לתמצת, ואולי פשוט תפרסם שוב.  
בתגובה להודעה מספר 27

-------זו רק דעתי, תודה שקראת. מה דעתך?-------

אזרח שומר-חוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.5.15
1085 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    11:28   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. קבל טיפ ראשון:  
בתגובה להודעה מספר 27

לא צריך לחזור בתגובה על מה שנכתב בכותרת.

ובלי קשר, המון בהצלחה במסע! הצדק איתך

חבדnick לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.10.15
1333 הודעות, 14 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    11:45   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הייתי אומר לך ללכת. לבגץ  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל לצערינו בגץ עסוק ברוב יומו לשרת את הערבים והשמאלנים

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    16:10   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לכן שלחתי את התלונה למקומות אחרים.  
בתגובה להודעה מספר 31

המועצה להשכלה גבוהה, יועמ״ש וכל מקום שיש סיכוי אפסי שיעזור. בבקשה לפטר את עורך הדין.
שאיים עליי פעם אחר פעם במייל בדיוק באותו אופן. וזה עוד כשאחרי האיום הראשון שלו עשיתי סקנדל קטן שתועד בהקלטה. שגם נעשה אחרי שבשנה שעברה הראתי לו איום זהה מצד גורם אחר. זה לא רק מראה על עבירות סיסטימטיות שאני חושד שזה לא פעם ראשונה שהוא עושה אותן. הוא כבר כנראה רגיל לקפל ככה סטודנטים שהוא קובל אותם. זה גם מראה על הבנה לוקה בחסר ברמה כזאת- שיש לפתוח בוועדת חקירה ולבדוק איך אפשר להכניס שאלת ניפוי הזויים למבחני לשכה.

בנוסף, בקשתי שממונה המשמעת וסגנו יתרכזו בתפקיד המרכזי שלהם באוני׳ ולא במשמעת כי הם בעצמם לא מבינים מה זה. בנוסף, בקשתי שהסטודנטים שניסו לגמור עליי (אם הכל היה קורה 5 מטר דרומה וזה לא היה נתפס במצלמות- הייתי עף מהאוניברסיטה. בנוסף, אולי אפילו הייתי נכנס לכלא. כי כפי שהמצב עכשיו נשלחה תלונה ליועמ״ש) יענשו.

אעדכן מה יקרה עם זה בעתיד.

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום רביעי ט' בסיון תשע''ט    23:18   12.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. הבהרה לגבי כמה טענות שנשמעו חלשות ושגויות.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.06.19 בשעה 23:43 בברכה, hahahaha

שמתי לב שהיו לי כמה טענות שנשמעו חלשות ושגויות ואף ששרפתי את עצמי בהן. כתבתי פה הרבה מלל לגבי הרבה פרטים. אם תתקלו בעוד משהו כזה שנשמע כמו צרצר דרוס- אשמח אם תבקשו ממני לחדד.

רציתי להבהיר:

בנוגע לחלק שבו רשמתי את זה:

1)
״
בנוסף, למען השופט נחום קרייתי- מתוך ויקיפדיה: ״ בשיח הציבורי במדינות מסוימות (דוגמת צרפת וישראל) משתמשים במונח הסתה גם עבור ביקורת חריפה שאין בה קריאה ישירה לביצוע מעשה כלשהו אלא רק משתמעת, במיוחד כאשר מדובר בביקורת כלפי בני אדם המשתייכים לציבור מסוים, כגון גזענות או אנטישמיות.״
״

הבהרה- העירו לי שהמילים המזעזעות שהשתמשתי בהן כדי לתאר סטודנטים תומכי טרור מתפרשות כהסתה לפי ההגדרה המקובלת בשיח הציבורי שהוצגה לעיל. לא מכחיש. מסכים ב100% לזה. מנגד, המילים האלה זאת הדרך היחידה להגיע להבנה של אותם סטודנטים שגלויות תומכים ברצח חבריהם לספסל הלימודים. ניסיתי לדבר עם אותם סטודנטים ספציפיים בטוב- צחקו לי בפנים. ללא ספק המינוס שזה עלול לעורר חשדנות כלפי הקבוצה שהם שייכים אליה. יש הרבה שיחשבו שזה מינוס מוגזם שאסור לקחת. לדעתי כשרואים מה עומד מנגד אין פה שאלה בכלל. בכל מקרה, הדבר היחיד שזה עורר באוניברסיטת תל אביב זה שמספר האנשים שמדברים עם אותו סטודנט שהשתמש במילים האלה באופן לא מפתיע הצטמצם דרסטית.

2)
״
לאורך כל הדיון הרגשתי מוזר. אבל היה רגע שממש הרגשתי שלא הבנתי משהו. הקטע הרלוונטי מ״protocol 1״ מעמוד 10 מצורף תחת השם:״ “akolafuh. שימו לב לשורה שבה סגן הממונה (השופט פרופ׳ נחום קרייתי) אומר: ״ההפך״. לא רק הוא צעק לי ההפך. פתאום כל מי שישב באותו אולם צעק לי מיד בתגובה למה שאמרתי שורה קודם ״ההפך״. הרגשתי שכנראה פספסתי משהו קריטי. עכשיו כשאני קורא את הפרוטוקול, אני עדיין לא מבין למה מה שאמרתי גרם לתגובה הטוטאלית של היושבים באולם: ״ההפך״.
״

עדכון- לאחר קריאה חוזרת הבנתי את הכוונה שלו. פשוט במשפט קודם לכן- ההודאה המפורשת שלו בכך שמתקיימות אסיפות פוליטיות בחסות כנסים אקדמיים אוניברסיטת תל אביב (לא חוקי) והטענה שלו שבמסגרת האסיפות הפוליטיות האלה של מרצים לא תשמע דעה אחרת+ כל הדיון המוזר הזה - בלבלו אותי. (כל הסטודנטים הוזמנו לכנס הזה ע״י פליירים שנתלו על קירות המודעות באוניברסיטה. לא בדקתי אחת אחת אבל מניח שבכל הפקולטות. ולא ציינו מראש שהכנס הולך להיות חד צדדי. הציגו אותו כאובייקטיבי).

3)
״
א) מי שיעיין ב״protocol 1״ יראה שהשופט פרופ׳ נחום קרייתי אמר בתחילת הדיון שבגלל שהנושא של הדיון חריג- הוא מעוניין בדיון פתוח וחריג. אפשר גם לראות תחת שם הקובץ ״bds״ (עמ׳ 8 ב ״ protocol 1 ״) שבמסגרת הדיון החריג- השופט אף תפס צד ברור כנגדי במהלך המשפט. השופט נחום קרייתי אמר לי שאני מתנהג כמו פעיל bds.
״

עדכון- העירו לי על כך שהוא אמר בהתחלה שהוא לא משווה. ושמה שאני עושה זה רק ״מזכיר״.

תגובתי- נו אז מה שהוא פתח את זה ככה. זה רק עוד דוגמא למשהו הזוי שסותר את עצמו.

זאת אחלה של שיטה להציג משהו. ותוך כדי לנקות את עצמך מהאשמות של השוואה. אני גם זוכר טוב מאוד את הטון שבו הדברים האלה נאמרו.

אאמץ את הטכניקה. זה יכול להיות מועיל לקללות. אשמח גם להגיד לשופט את מה הוא מזכיר לי ולציין שאני לא משווה.

דרומית_ARM לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.4.16
2017 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    00:51   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. וזה למה הלכתי ללמוד בבר אילן  
בתגובה להודעה מספר 0

והתרחקתי כמו מאש ממעוזי השמאל החרפתיים כמו אוניברסיטת תל אביב, בן גוריון, העברית וספיר שהתחילו עליה את ההשתלטות אט אט.

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    04:36   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. יש הגזמה במילותייך. לפחות במשפטים. 99% מעולים. ואני לא חושב שיחשדו בי כלקקן. אבל אם כבר הזכרת ספיר.  
בתגובה להודעה מספר 34

יש הגזמה במילותייך. לפחות במשפטים בתל אביב. 99% מעולים. אני בסוף שנה ב׳ וכולם פה נותנים להציג דעות חופשי במהלך השיעורים ממה שנתקלתי. וגם מציגים את דעתם וגם את הצד השני. כולל מרצים שנחשבים ״שמאל קיצוני״ שלדעתי היו מקרים שסתם נכנסו בהם. הכוונה בעמדות זה לא שנכנסים עכשיו לדיון פוליטי רגיל בשיעורים. אבל נניח בדיונים לגבי איזון בין מערכת שופטת לבין מחוקקת וכד׳. ניתוח כלכלי של המשפט וכד׳ נושאים שקשורים למשפט שההשקפה הפוליטית קשורה אליהם בצורה מסויימת ולפעמים משמעותית.

דיונים חופשיים. בנוסף, לרגע אחד אפילו לא עבר לי בראש החשד שמישהו יכול להוריד לי אפילו נקודה מהציון או משהו כזה. ובאמת עשיתי דברים סופר מוגזמים. שוב- נכון לפחות למשפטים לפי הנסיון שלי.

פעם לא הבנתי את זה. אבל עכשיו אני מבין שלמרות שהרבה פעמים בימין צודקים בביקורת על המערכת המשפטית- לפעמים הימין מגזים בביקורת על המערכת המשפטית. ועכשיו אני מבין אפילו עם הידע הממש דל שיש לי- שלפעמים יש אנשים שפשוט לא יודעים על מה הם מדברים.

אני חושד שבחלק ממדעי החברה אכן יש בעיה רצינית בחלק מהמקרים לפי מה שמספרים לי סטודנטים אחרים שלומדים שם ולפי כנסים כמו ״איך לחשוב על חוק הלאום״. אבל לא לומד שם אז לא יכול להגיד בדיוק.

אבל אם כבר הזכרת ספיר. הזכרת ל לי דוגמא לבעיה רצינית-

ראש בית הספר למשפטים במכללת ספיר (לשעבר מרצה בתל אביב) שתבעה אותי בבית הדין המשמעתי ביחד עם חברותיה המרצות (למען הגילוי הנאות: ירדתי עליה):

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
9438 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    02:22   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אתה נשמע כמו אדם מאד ערכי אשר נמצא בסיטואציה לא פשוטה. תחזיק מעמד  
בתגובה להודעה מספר 0

כנר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
6873 הודעות, 74 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    02:46   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. לא מאמין שקראתי הכל... 3 בלילה  
בתגובה להודעה מספר 0

בכל מקרה תקציר למי שדורש כזה.
לדעתי 2 נקודות מרכזיות בפוסט שלך (את כל הראיות לא פתחתי).
1. ההרצאה בה לא נתנו לך לדבר. הסרטון הזה מזעזע בכל כך הרבה נקודות, הגדולה שבהן היא המנחה החצופה שכבר לא נייטרלית לדעות המשתתפים אלא תופסת צד.
האוניברסיטה הזאת לא מקבלת כסף מהמדינה? איפה נראה דבר כזה?
2. יכול להיות שכשיאיר לפיד מדבר על הכסף המסתורי של הימין... הוא יודע מאיפה מגיע הכסף המסתורי שמממן ארגון טרור בתוך ארגון השכלה בתחומי מדינת ישראל? bds ישראל. הרבה יותר קיצוני מbds אירופה.
מדינה פלסטינית כנראה תביא לחורבן שלנו.

https://m.ynet.co.il/Articles/4328581 חובה כניסה לכל אזרח. בלי קשר לימין ושמאל.

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
9991 הודעות, 72 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    02:50   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. לא מבין משהו. למה סטודנט מתחיל להתעסק בכל השיט שמסביב בקן הצרעות הזה ולא ישקיע בלימודים בלבד  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה צריך להוציא תואר תלך תוציא את התואר ואחרי זה צא למאבקים. בשביל מה היית צריך כסאח עם אנשים שם בתוך הלימודים.

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    07:28   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. הכל התחיל מזה  
בתגובה להודעה מספר 37

אני גם לא מבין. הכל התחיל מזה שראיתי אנשים שאני רואה את הפנים שלהם כל יום צורחים שצריך להכנס בי עם חרבות ולעשות לי אינתיפאדה ומהללים מרסק גולגולות לילדות יהודיות בנות 6 בגלוי בפייסבוק. נראה לי הגיוני שאנשים כאלה יקבלו מכות. אבל זה לא חוקי. אז פרסמתי עליהם פליירים. משם הסיפורים התגלגלו.

בלשן
חבר מתאריך 2.4.12
2399 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    07:48   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. זה יפסיק לעצבן אותך, כשתפנים שאנחנו ב'גלות', ובמקום העותמנים או הבריטים עכשיו יש 'ישראלים'...  
בתגובה להודעה מספר 40

בכל הדורות הגויים התעללו ביהודים.
גם היום המצב לא שונה בהרבה.

ככל שאתה יהודי יותר, יתעללו בך יותר....

במיוחד בארץ ישראל.

הבעיה מתחילה, בתפיסה השגויה שאנחנו ב'אתחלתא דגאולה', ואז מתפלאים למה הגויים עדיין מרימים ראש.

לאחר הפנמה שאנחנו בגלות, יותר קל להתמודד עם ההצקות האלו...

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    08:29   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. הגזמת אחי.  
בתגובה להודעה מספר 41

אפילו יש אצלנו תוכנית כזאת שמנסים ממש למשוך סטודנטים חרדים. ועוזרים להם ונראה לי שגם הדרישות כלפיהם טיפה יותר מקלות בקבלה.

בלשן
חבר מתאריך 2.4.12
2399 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    08:39   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. נראה לי שהמעטתי בחומרה, ולא הגזמתי. שינוי הגישה הנ''ל כלפי המדינה עוד יבוא לך. עם הזמן שיחלוף...  
בתגובה להודעה מספר 43

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    09:59   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. במדעי החברה אצל חלק זה קיים.  
בתגובה להודעה מספר 44

במשפטים (למרות שלמשל אצלנו הרוב זה כנראה מה שנקרא שמאלנים) ובמדעים מדוייקים לפי הבנתי זה פחות קיים. אפילו הקליניקות המשפטיות שעושות צרות לפעמים, דווקא רוב מוחלט של הזמן עושות דברים ממש מועילים לחברה.

קראנץ
חבר מתאריך 7.5.19
145 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    05:57   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. סגנון כתיבה נרקסיטי  
בתגובה להודעה מספר 0

צריך לקרוא 2/3 מהדבר הזה ולדעת רקע מקדים רק כדי להתחיל להבין על מה הוא מדבר.

goldenn לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.1.18
1158 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    08:18   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. יש שתי אפשרויות.  
בתגובה להודעה מספר 0

1. לעבור למקום אחר,כי להילחם בכולם ללא הצטרפות
של אחרים זה בלתי אפשרי
2. להתחיל להסתובב עם מכשירי הקלטה וצילום
תוך כדי איום לפנייה למשטרה על כל דבר.
וכמובן ללכץ לעורך דין שייצג אותך שיתבע את
האוניברסיטה, לפנות לעיתונות כמו ערוץ 20, שרון
גל, ריקלין, הצל, אורן חזן כל מי שיכול לתת לך מענה
כנגדם ולהקים צעקה.
עד שירדו ממך, בקיצור מלחמת עולם או ללכת למקום
אחר, הכול תלוי בך.

hahahaha
חבר מתאריך 23.10.18
67 הודעות
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    11:31   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. מזל שיש אינטרנט ורוטר.  
בתגובה להודעה מספר 42

מזל שיש אינטרנט ורוטר. אם הולכים עם האמת מספיק גם אדם אחד.

jack10 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.09
7932 הודעות, 37 מדרגים, 65 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י' בסיון תשע''ט    09:21   13.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. כל הכבוד לך על ההשקעה במלחמה מול תומכי הטרור ומוסדות האוניברסיטה!  
בתגובה להודעה מספר 0

אתה משלם מחיר גבוה וראוי להערכה רבה. בזכות בודדים כמוך שנלחמים כשצריך, הרוב הדומם (ואני ביניהם) חיים במקום טוב יותר. אני מקוה שתצליח לגמור את הלימודים (משפטים?) ולהשפיע כבעל מקצוע

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות