גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #558510 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 558510        
החדשות החמות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
14111 הודעות, 92 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    18:34   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

7 צעירים עוכבו לחקירה בחשד להפרות סדר במצעד הגאווה ברעננה  

*דוברות המשטרה (שרון);*

*מצעד הגאווה ברעננה-עדכון;*

לפני זמן קצר עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה שבעה חשודים, ארבעה מהם (14, 14, 17, 18) החזיקו ברשותם ביצים והם חשודים בהפרת הסדר הציבורי במהלך המצעד. שלושת האחרים (16, 27, 30) עוכבו בחשד לפגיעה במהלך התקין של המצעד וחשוד נוסף בן 38 , מקלקיליה שאותר בסמוך למצעד ובבדיקה נמצא כי הוא שוהה בלתי חוקית בישראל.

*משטרת ישראל תאפשר את חופש המחאה אך לא תתיר שום הפרה של החוק ושל הסדר הציבורי ותפעל למיצוי הדין עם מפרי החוק.*

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עוד פשע שנאה נגד להט''ב rpme 18.06.19 22:23 1
     טעות! יש כאן כפיה זוחלת של אג'נדת סדום ועמורה, התחיל ממצעדון וכיון חודש בושה מכל חור מלעיטים אותך! יאצק 18.06.19 23:02 5
         נכון! חזק וברוך! קונטרס הספקות 18.06.19 23:14 6
             אתם בהחלט יכולים להביע את דעתם בהתנגדות למצעד rpme 19.06.19 22:45 9
                 לא נותן שום לגיטימציה לאלימות. הכללת אותי לשוא וצר לי על כך. קונטרס הספקות 20.06.19 00:22 12
                     האמירה שלך חשובה מאוד rpme 21.06.19 12:25 14
                         אתה צודק. אך נגע בעצמך, יש כאן דרך שבה הקהילה הזו רוצה להכניס עצמה כשווה ע''י פרובוקציות קונטרס הספקות 21.06.19 12:32 15
                             חייב לשאול לעצתך, מהמקום שבו אתה משקיף על הדברים rpme 21.06.19 14:03 20
                                 אומר לך בכנות כך... קונטרס הספקות 21.06.19 15:11 25
                                     שים לב מה שאלתי אותך ומה ענית rpme 22.06.19 21:53 26
         יש כאן גניבה זוחלת של המושג כפיה אנריק הספן 21.06.19 12:37 16
  גם את פורים לא חוגגים פעמיים כל החודש. פלומה 18.06.19 22:43 2
     מגפת הגאוה פרווה 18.06.19 22:50 3
         הפך להיות ה״טור דה טראנס״... הצדיק הרומני 18.06.19 23:18 8
             אם זו מגפה בזכותם תגובות כשלכם זה יגדל בע''ה rpme 19.06.19 22:52 11
  וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ ועגל וכפיר ומריא יחדו פיטר 18.06.19 22:58 4
  איך לא ישנאו אותם,ירביצו להם, ולא יתייחסו אליהם. חדש בערך 18.06.19 23:18 7
     פעם גם אמרו על יהודים rpme 19.06.19 22:49 10
     עדיף לך לא לאיים שלומצי 21.06.19 13:01 17
         איפה הוא איים? הוא נתן תחזית 8 זה בדם 21.06.19 13:20 19
             מה אתה מתייחס אליה.. חדש בערך 21.06.19 14:47 23
  שישחררו כי-נוי 20.06.19 01:17 13
  מצעד או הפגנה? Spike 21.06.19 13:15 18
  ''צעירים''? חרדים. Muse 21.06.19 14:04 21
  מנעו מבהמות להזדווג בפומבי ? כנען 21.06.19 14:37 22
  וואו מי הקפיץ אשכול מלפני 3 ימים. ZioNLight 21.06.19 14:48 24

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    22:23   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עוד פשע שנאה נגד להט''ב  
בתגובה להודעה מספר 0

כמה שונא ומשועמם צריך להיות כדי ממש ללכת למצעד ולנסות להרוס את היום לאנשים כמוך, שאתה לא מכיר, רק בגלל שהם שונים ממך ומבלי שהם כופים עליך שום דבר.
חולני.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יאצק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
8253 הודעות, 91 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    23:02   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. טעות! יש כאן כפיה זוחלת של אג'נדת סדום ועמורה, התחיל ממצעדון וכיון חודש בושה מכל חור מלעיטים אותך!  
בתגובה להודעה מספר 1

ולא דיברנו על חודש ברשתות הכבלים של סרטי סוטים, ועמותה שדוחפת את האג'נדה לגני ילדים של עוללים רכים כדי לגרום להם בלבול וטשטוש כבר מגיל צעיר...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
864 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    23:14   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. נכון! חזק וברוך!  
בתגובה להודעה מספר 5

איך שהמילה כפיה נהייתה מושג סלקטיבי במדינה הזו... אם זה דתי, אפילו פרטי- כפיה. אם זה לא דתי, אפילו יצמידו לך אקדח לראש, זה דמוקרטי\ליברלי\פלורליסטי\מודרני....

כמה אפשר לזלזל באינטליגנציה של בני אדם? :0

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    22:45   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אתם בהחלט יכולים להביע את דעתם בהתנגדות למצעד  
בתגובה להודעה מספר 6

אף אחד לא כופה עליכם לאהוב את זה או לתמוך בזה וכפי שאתם רואים שום דבר רע לא קורה לכם כי התבטאתם בדרך כזאת.

איפה חופש הביטוי נחצה? כשהביטוי הופך למעשה - וזה מה שקרה כאן.

אני מתפלא לראות איך אתם לא רואים דבר פשוט שאני רואה בכתבה הזאת וזה אנשים אלימים שבאו לזרוק ביצים על אנשים אחרים שאינם מכירים, על רקע של אי הסכמה. אתם עיוורים משנאה וכנראה שאינכם רואים את הדבשת של עצמכם ולכן אינכם רואים.

חבר מתאריך 16.4.19
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:22   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא נותן שום לגיטימציה לאלימות. הכללת אותי לשוא וצר לי על כך.  
בתגובה להודעה מספר 9

איני שונא כלל. סך הכל אמרתי שמושגים כמו כפיה הפכו סלקטיביים, והמלחמה להכניס לתודעה את הדעות הלהט"ביות, היא מוקצנת מאוד. ומעשים שאילו היו נעשים ע"י חרדים, היו נקראים בפי כל "כפיה", מקבלים שם אחר כשנעשים על ידי הקהילה המכנה עצמה "גאה"
זה הכל נשמה.... עם המון אהבה

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    12:25   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. האמירה שלך חשובה מאוד  
בתגובה להודעה מספר 12

אני פשוט לא מתעלם מהקונטקסט - וברגע שדובר על אלימות שנמנעה, בין אם מדובר בלהט"ב או לא - אני מצפה קודם כל לשמוע את הגינוי הענייני ואחר כך את הביקורת במובן הרחב יותר, אם ישנה כזאת.

יש הרגשה שצריך לפעמים 'לעזור' לאנשים לגנות דפוס התנהגות אלים, שאם לא היה מדובר בלהט"ב, אני מרגיש שלא היה צורך בעזרה הזאת.

על כל פנים - שמח שאמרת מה שאמרת ושגינית את זה - צר לי אם הכללתי אותך, אני קצת מרגיש כאן תחת מתקפה, אז פועל בדפוס מעט אוטומתי של התגוננות.

שבת שלום

חבר מתאריך 16.4.19
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    12:32   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אתה צודק. אך נגע בעצמך, יש כאן דרך שבה הקהילה הזו רוצה להכניס עצמה כשווה ע''י פרובוקציות  
בתגובה להודעה מספר 14

מרובות, וכאשר הציבור מרגיש נסחט, ממילא השיפוטיות שלו נחלשת....ולכן, אע"פ שהמקרה כשלעצמו הוא שלילי, עדיין הצופים יראו בזה "הרמה להנחתה", בשל הדרך בה הציבור הזה מנסה לשווק את עצמו...

שבת שלום.

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    14:03   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. חייב לשאול לעצתך, מהמקום שבו אתה משקיף על הדברים  
בתגובה להודעה מספר 15

איך אתה היית מציע שהקהילה הזו, שמורכבת בקצה מבני אדם כמוך, תדחף את המסר לשיוויון חברתי במדינת ישראל - מבלי לייצר פרובוקציה(כפי שאתה טוען)?

איזו דרך כן תהיה מקובלת על הציבור הרחב?

חבר מתאריך 16.4.19
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    15:11   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אומר לך בכנות כך...  
בתגובה להודעה מספר 20

ראשית, איני בקיא הפרטי הנושא כל כך לדעת מה הם מבקשים ומה חסר להם. ועוד, אינו בקיא בענייני הפגנות, לא זוכר את עצמי מפגין יותר מדי... יש תפילה

שנית, יהיו דרישותיהם אשר יהיו, מפגני המחאה שלהם בדרך כלל מציגים אותם באופן מאוד שלילי, מתלהם וכוחני, וזה ודאי לא ראוי. למעבר לזה, בטוח שזה רק מזיק להם.

שלישית, כדאי לזכור שרוב הציבור אינו חפץ בהכנסת העניין הלהט"בי לסדר היום שלו ושל ילדיו, וכדאי לקחת זאת בחשבון כשבאים להפגין מולו.

רביעית, והכי חשוב:
צריך לזכור, שבעולמנו ה"חופשי", המוסר הוא חברתי, כלומר, נקבע לפי רמות המידה החברתיות, מה שמייצר מציאות אינטרסנטית, ודברים נקבעים בד"כ לפי "הרוב קובע", או "החזק מנצח".
הרבה אנשים יזדהו עם הקהילה, ויגידו שמגיע להם זכויות כי הם מיעוט וכו', אבל עם מיעוט אחר הם לא יזדהו, (נגיד ערבים, אולי?), ובוודאי לא יפגינו בשבילו. למה? כי זה מתאים להם, וזה לא. לכן התמיכה שלהם בקהילה מסויימת היא שרירותית, ובעצם משרתת את עצמם ואת התדמית אותה חפצים הם לסגל לעצמם.
השורה התחתונה בדרך הזו היא שה*אני* במרכז. ומי שחושב כמוני יש לו תקוה, ומי שלא, ה' ירחם עליו...

פשוט הוא, שהדרך הזו לא תצלח, וזה רק עניין של זמן עד שהמציאות הזו תתפח בפנינו, כפי שהקומוניזם נפח את נשמתו, למרות הרעיון הנפלא שבעזרה לזולת. אבל זה סבב על אינטרסים, וככה זה.

מה שאין כן כשיש מוסר אחיד, בלתי תלוי ובלתי משתנה, שהאדם יודע שקיומו הוא הוא תכליתו, ממילא אין לו ספקות ובלבולים, ומוגדר אצלו בברור מה ישר ומה עקום.

בסיכום סעיף זה: ראוי לבר דעת לחשוב אם רצונו בשיטה כושלת באופן מוכח, אע"פ שהיא נותנת אשליה של כיף חיים, או בדרך סלולה ובדוקה, של מוסר אלוקי אמיתי, שמוכן ומתוקן לקיום העולם בצורה אלטרואיסטית אמיתית, שמביא חיים ושלום לעולם.
(מומלץ להרחיב היריעה בכתבי רבנו "בעל הסולם" זצ"ל, בספרו "מתן תורה" ובמאמרים הנלווים לו.

מוגש באהבה כשירות לציבור ע"י אוהבי השם, עמו ותורתו.

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום שבת י''ט בסיון תשע''ט    21:53   22.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. שים לב מה שאלתי אותך ומה ענית  
בתגובה להודעה מספר 25

שאלתי אותך שאלה פשוטה ואני מרגיש שהעמדתי אותך במקום שלא נעים לך להתמודד איתו ונתת לי שיעור תורה.

אני שאלתי - איזו דרך אלטרנטיבית למחאה להט"בית, שתתקיים בין כה וכה, היא זו שבה תרגיש שלא נעשית בה פרובוקציה?
אז על מצעד אמרת לא.נניח. מה כן???

שאלה מאוד פשוטה נכון?
ולמה שאלתי אותך?
משום שרציתי לקבל תשובה עניינית ולדעת האם ישנו גשר - מקום שבו אפשר להיפגש באמצע הדרך ולבוא לקראת הציבור ששולל את דרך המחאה הקיימת.

כל ההתפלפלות הזאת מוכיחה לי אחרת ונותנת לי תחושה כאילו אין תקווה מול הציבור שאתה מגיע ממנו והלוואי שתתקן אותי ותוכיח שאני טועה.

ומאוד בקצרה אני אגיד לך מה חסר לי (לא כמייצג ציבור להט"בי אלא כפרט): נמאס לי שאני יכול לבוא למילואים, לבוש מדים ולפגוש במקרה אדם מאמין שיציע לי להניח תפילין. אני אגיד לו בסוף "שיהיה לך יום טוב, תודה רבה" עם חיוך. והוא יגיד לי "גם לך צדיק". אני אלך עם תחושת החמצה כי אני לא אדע לעולם מה הוא היה חושב עליי אילו ידע שאני הומו, כי הוא אולי חושב שהומואים רק רוקדים על משאיות עם חוטיני.
למחרת אני כבר אזרח, אני אלך לבית קפה עם בן הזוג שלי - שום דבר פרובוקטיבי, בעיניי לפחות, ומעצם הדינאמיקה הטבעית - אני אקבל מבטים "חושדים", אם להיות עדין. זה מאוד לא נעים. מאוד קשה.
אני רוצה שהמדינה תוסיף תקציבים כדי לתמוך בנוער להט"בי - כי זה נוער בסיכון שתלוי כלכלית במבוגרים שלפעמים מפנים לו עורף ומסלקים מהבית למרות שמדובר בהורים שמנתקים קשר, אחוז התאבדויות גבוה ולכן נדרשים לעזרה נפשית. במקום זה אני שומע שגורמים פופוליסטיים רוצים לסגור את התקציב של הבית הפתוח בירושלים - ובעוד מקומות בארץ - כל הבתים הללו מספקים תמיכה ועזרה לאוכלוסיה במצוקה - אין שם מסיבות, אין שם סקס ואין שם שום דבר חוץ מפסיכולוגים ושירותי רווחה. המלאכים הללו מפחדים לבקש כסף, שמא יעשו רעש שיצרום למישהו באוזן וגם את הפרוטות שהם כבר מקבלים יקחו להם - ומדובר בהצלת נפשות! גם אני קיבלתי במקום כזה עזרה. ולמה הייתי צריך עזרה מלכתחילה? בגללכם! אמיתי, אומר את זה בכאב.
להיות קצין בצבא, לסכן את עצמי למען המדינה שאני כל כך אוהב - יודע מה, לא למען המדינה רק - למען אותו אחד שמציע לי להניח תפילין וגם למען אותה אחת שזורקת לי מבטים מדירים בבית הקפה, להתייצב למילואים כשקוראים לי ובסה"כ לבקש לחיות את חיי, ביניכם כאדם שווה - גם את זה אתם לא נותנים לי כי כל נשימה שלי היא פרובוקציה בעיניכם ואתם חושבים שעושים לכם דווקא.
אני עוד לא מדבר על אפליה במוסדות המדינה ובחקיקה שמדירה ציבור להט"בי - שמשלם מיסים בדיוק כמו כולם, בעצם משלם הרבה יותר - ביחס למה ששאר האזרחים מקבלים מהמדינה בתמורה ברמת הרווחה.

אין חטא בלא לדעת אבל יש חטא בלא לרצות לדעת. אז עכשיו אתה יודע קצת ממה שאני לפחות מבקש. שנינו אנשים פרטיים, אבל אם היינו מייצגים אומר לך בכנות - הייתי רוצה לדעת מה ניתן לעשות למענך ברמת ההתחשבות בך כדי שאתה תהיה יותר קשוב אליי כשברור לך שהפסקת המחאה לחלוטין אינה באה בחשבון כי יש עוול נוראי כלפיי, מידי יום ובכל מקרה תזכור תמיד שאין לי כמיעוט את מרחב התמרון שיש לך. אנחנו לא במשוואה שוות כוחות.

אנריק הספן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3624 הודעות, 25 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    12:37   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. יש כאן גניבה זוחלת של המושג כפיה  
בתגובה להודעה מספר 5

בברכת ניווט אמיץ אל מעבר ל"מפלצות הים", אנריקה הספן.

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
44762 הודעות, 145 מדרגים, 279 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    22:43   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גם את פורים לא חוגגים פעמיים כל החודש.  
בתגובה להודעה מספר 0

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

פרווה
חבר מתאריך 19.11.14
471 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    22:50   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מגפת הגאוה  
בתגובה להודעה מספר 2

גועל גועל נפש חולים וסוטים רוצים את מצעד החולי הזה הכול פינה יכול חודש מה זה וירוס?

הצדיק הרומני
חבר מתאריך 1.4.18
1825 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    23:18   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הפך להיות ה״טור דה טראנס״...  
בתגובה להודעה מספר 3

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    22:52   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אם זו מגפה בזכותם תגובות כשלכם זה יגדל בע''ה  
בתגובה להודעה מספר 8

ואף ילד או ילדה, בגיר או בגירה לא ייאלצו יותר לחיות חיי שקר מעצם הפחד להיות כפי שנבראו.

אם אחרי שכבר לא יהיה מסוכן או מפחיד להזדהות כלהט"ב - האדם עדיין ירצה "לשלוט על ייצרו" - שיבושם לו/לה.

בינתיים תשלטו אתם על יצר לשון הרע שלכם. אנשים לא מחונכים.

פיטר
חבר מתאריך 10.11.13
12218 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    22:58   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. וגר זאב עם כבש ונמר עם גדי ירבץ ועגל וכפיר ומריא יחדו  
בתגובה להודעה מספר 0

חדש בערך
חבר מתאריך 18.7.17
11218 הודעות
יום שלישי ט''ו בסיון תשע''ט    23:18   18.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. איך לא ישנאו אותם,ירביצו להם, ולא יתייחסו אליהם.  
בתגובה להודעה מספר 0

כבר עולים על העצבים של כולם עם מצעדי התועבה האלה.

עדיף להם להוריד פרופיל, כי בסוף זה יפגע רק בהם. אם פעם היו מתייחסים אליהם,היום כבר סולדים מהם ולא יכולים לראות אותם בגלל כל הכפייה והמצעדים שהם עושים בכל חור.

rpme
חבר מתאריך 10.6.19
42 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    22:49   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. פעם גם אמרו על יהודים  
בתגובה להודעה מספר 7

שבגלל היותם יהודים הם אשמים ששונאים אותם, שמפלים אותם. סיפרו עליהם כל מיני עלילות דם וייחסו להם תכונות שטניות.כל זה בגלל שהיהודים היו עם לבוש יהודי, וכובע כזה "יהודי" וקוראים מספרים כאלה "יהודיים". זה זר וזר זה מפחיד.
העדינים שבשונאים אמרו שהיהודים בסך הכל "צריכים להוריד פרופיל" - שלא יראו אותם ולא ירגישו בנוכחותם בחברה הכללית.

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59685 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    13:01   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. עדיף לך לא לאיים  
בתגובה להודעה מספר 7

8 זה בדם
חבר מתאריך 26.2.18
9423 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    13:20   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. איפה הוא איים? הוא נתן תחזית  
בתגובה להודעה מספר 17

חדש בערך
חבר מתאריך 18.7.17
11218 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    14:47   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מה אתה מתייחס אליה..  
בתגובה להודעה מספר 19

היא חוץ מללבות את היצרים בפורום לא תורמת בכלום.

ועוד היא סוג של מנהלת..בושה לפורום הזה.

כי-נוי
חבר מתאריך 27.3.17
600 הודעות
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    01:17   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. שישחררו  
בתגובה להודעה מספר 0

הביצה השמאל ית חתומה. נקודה

Spike
חבר מתאריך 11.12.14
10121 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    13:15   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מצעד או הפגנה?  
בתגובה להודעה מספר 0

Muse
חבר מתאריך 8.6.18
5457 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    14:04   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ''צעירים''? חרדים.  
בתגובה להודעה מספר 0

כנען
חבר מתאריך 8.11.17
1533 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    14:37   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. מנעו מבהמות להזדווג בפומבי ?  
בתגובה להודעה מספר 0

ככה זה כשהעולם הפוך
"מהלכו התקין של מצעד הגאוה" פחחח.....

ZioNLight
חבר מתאריך 22.4.16
35730 הודעות
יום ששי י''ח בסיון תשע''ט    14:48   21.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. וואו מי הקפיץ אשכול מלפני 3 ימים.  
בתגובה להודעה מספר 0

₪ £ $ € £ $ ₪ הכותב שמאלני קיצוני , ציוני קיצוני וקיבוצניק טהור ₪ £ $ € £ $ ₪

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות