גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #558734 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 558734        
Joni_news לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.19
3139 הודעות, 126 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:08   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עקף את הגדולים: מכון ויצמן למדע דורג במקום השלישי בעולם  

המוסד האקדמי ברחובות - בצמרת מדד איכות המחקר של כתב העת המדעי Nature • נשיא המכון פרופ' זייפמן: "בכל הנוגע למצוינות במדע - גודל אינו הכל"

מדורג במקום השלישי בעולם באיכות המחקר המדעי. כך עולה ממדד חדש של כתב-העת המדעי Nature שהתפרסם היום (רביעי) לראשונה.
המדד משקלל את מספר המאמרים ה"איכותיים" שפורסמו בכתבי-עת מובילים בתחומי מדעי הטבע, ביחס לתפוקת המאמרים הכוללת של מוסד אקדמי מסוים. במקום הראשון והשני במדד המשוקלל ניצבים, בהתאמה, מכון המחקר Cold Spring Harbor Laboratory בארצות הברית והמכון למדע ולטכנולוגיה (IST) באוסטריה.
״הדירוג המשוקלל מבליט כמה מהמוסדות הקטנים יותר, שמותירים מאחור מוסדות גדולים וחזקים בהרבה", אמר דייוויד סווינבאנקס, מייסד מדד Nature.

"למוסדות הקטנים ביותר בעשירייה הראשונה יש כמה מאפיינים משותפים: שאיפה להיות הטובים בעולם, בין-תחומיות, ובחלק מהמקרים, גיבוי של חתני פרס נובל", הוסיף סווינבאנקס.
המדד המשוקלל עקב אחר תרומות ל-60,000 מאמרי מחקר שפורסמו ב-82 כתבי-עת מדעיים מובילים, ואשר נבחרו על-ידי קבוצת מדענים עצמאית, בהשוואה לסך של 3.88 מיליון מאמרים מדעיים שאותרו במאגר מידע דיגיטלי. גם בטבלאות הדירוג המסורתיות, דורג מכון ויצמן למדע בין 100 מוסדות המחקר המובילים בעולם, ובמקום הראשון בישראל.

לדברי נשיא מכון ויצמן למדע, פרופ' דניאל זייפמן, ״אנחנו יודעים כבר זמן רב שבכל הנוגע למצוינות במדע, גודל אינו חזות הכל. עבור מכון ויצמן למדע, חתירה להיות הטוב ביותר פירושה למשוך למכון את מיטב המדענים ולתת לסקרנות שלהם להוביל אותם. כמו כן, בין-תחומיות ושיתוף פעולה בין מדינות הם חלק מה-DNA שלנו, ואנו גאים בכך".
https://www.israelhayom.co.il/article/667057

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כבוד גדול! Inevitable 19.06.19 20:10 1
     החצי של העם שמושך לחושך הם בדר''כ אלו בפקולטות למדעי הרוח סמפו 19.06.19 20:15 2
         מסכים שהמדעים זה לב המדע והמנוע העולמי שקובע לא פחות מאשר את מהלך ההיסטוריה האנושית. Inevitable 19.06.19 20:27 5
             לא הבנתי. מי האנשים הנוראים האלה? סמפו 19.06.19 20:36 9
                 ראה למטה, בטח תבין לבד. Inevitable 19.06.19 20:47 14
                     תגובה גזענית דניאל 20.06.19 01:03 31
             יושבים ועוד איך יושבים. פשוט מפחדים להביע את דעתם בפומבי. The Humanist 19.06.19 20:41 11
                 אני מסכים עם רוב דבריך, אבל לא עם הממוצע והמספרים הגדולים שמעידים על קורלציה בין IQ ונאורות לגישה שמאלנית Inevitable 19.06.19 20:47 13
                 לפי מה שאני שומע וקורא כל הרוע מתרחש הפקולטות למדעי הכלום דור רביעי 20.06.19 00:07 26
                 שמע ארתור 20.06.19 01:21 34
     מפתיע שכותבי תגובות כמוך, קוראים לחצי השני של העם גם מפלג ומשסה... gardner 19.06.19 20:32 8
         החצי המדובר, הוא: א. תוקפני ב. מנסה לשלוט במדינה בסחיטה. ג. לא מחנך את הילדים להשכלה. ד. מקים מפלגות Inevitable 19.06.19 20:39 10
             יש את האמת האובייקטבית ויש את האמת שלך The Humanist 19.06.19 20:44 12
                 חשבתי שאתה יותר נבון... תורת גזע צריכה להבחין בין גזעים. פה המדובר באותו העם. Inevitable 19.06.19 20:49 16
             תשסה חופשי ותרגיש נאור ומאושר. רק תהיה הוגן ולומר שאתה מובל על ידי שיח של שנאה וקיטוב gardner 19.06.19 20:50 17
                 אני שייך למחנה הימין שגם חושב ''רק לא ביבי + רק לא שחיתות''. Inevitable 19.06.19 21:00 18
                     בן אדם שאומר שהוא מורם מספיק ולא צריך להתרומם יותר, אתה יודע שהוא כל כך עמוק בתוך הבוץ... gardner 19.06.19 21:03 19
                         (-: Inevitable 19.06.19 21:09 22
     אכן כבוד גדול מאוד למדעני מכון ויצמן! OutsideTheBox 19.06.19 20:48 15
  הישג מרשים! gold1980 19.06.19 20:16 3
  !Eppur si muove ilanka 19.06.19 20:18 4
     אני לא בטוח שזה נכון לגבי מאמרים שמפורסמים עכשיו, זה נכון לגבי פרסי נובל שניתנים שנים לאחר מכן. Inevitable 19.06.19 20:29 6
  כל הכבוד ביריון 19.06.19 20:30 7
  היתרון של ישראל הוא ההון האנושי, ואם לא נשקיע במו״פ נהיה עוד מדינה מזרח תיכונית Cyber 19.06.19 21:08 20
     בחינוך. לא במו''פ. גמני 19.06.19 23:39 25
     +1 פרחים לחג 20.06.19 01:07 32
  כפול LionInZion 19.06.19 20:46 21
  בתקופתנו אהרון5 19.06.19 21:16 23
  הישג יפה שממתיק במקצת את הפרשה שפגע במוניטין של המכון לאחרונה. גיא_גיא 19.06.19 22:37 24
     כלפי מה הדברים אמורים רנדומלי 20.06.19 00:13 28
  כל הכבוד! דור רביעי 20.06.19 00:11 27
  לא להרבה שנים לצערי FAO 20.06.19 00:18 29
  בטח עקף, מפרסם מחקרי פסאדומדע על חיידקים במעי Hammer 20.06.19 00:40 30
  בתחרות ה ישתתפו גם הפלשטינאצים ? YA-20826 20.06.19 01:15 33

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
2143 הודעות, 30 מדרגים, מינוס 17 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:10   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כבוד גדול!  
בתגובה להודעה מספר 0

בניגוד לפוליטיקאים ולחצי האחר מהעם שמייצג חושך, המדענים של ישראל שווים זהב!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
9438 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:15   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. החצי של העם שמושך לחושך הם בדר''כ אלו בפקולטות למדעי הרוח  
בתגובה להודעה מספר 1

מדעי החיים ומדעים מדוייקים זהו מנוע הצמיחה שלנו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:27   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מסכים שהמדעים זה לב המדע והמנוע העולמי שקובע לא פחות מאשר את מהלך ההיסטוריה האנושית.  
בתגובה להודעה מספר 2

אבל החלק שסוחב לכיוון החושך, לא יושב באוניברסיטאות.
נכון, חלקם אנשים נוראיים, אבל ברור מי מושך לכיוון החשוך והחלק הזה של העם לא באקדמיה ולא יהיה שם לעולם. גם בגלל מגבלה אובייקטיבית וגם בגלל שנאורות וחשיבה הם סכנה עבורו.

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
9438 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:36   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לא הבנתי. מי האנשים הנוראים האלה?  
בתגובה להודעה מספר 5

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:47   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. ראה למטה, בטח תבין לבד.  
בתגובה להודעה מספר 9

דניאל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.11
9638 הודעות, 45 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    01:03   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. תגובה גזענית  
בתגובה להודעה מספר 14

The Humanist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.19
1025 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:41   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. יושבים ועוד איך יושבים. פשוט מפחדים להביע את דעתם בפומבי.  
בתגובה להודעה מספר 5

אני דיברתי עם פרופסור באוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע (מדבור בקרוב משפחה רחוק מצד אימי) בדיוק על הנושא הזה. הוא אמר לי שדעותיו הם ימין קיצוני אבל הוא מפחד להביע אותן בפומבי כי כל פרופסור (ובעיקר דוקטורנטים) שעשה זאת בעבר פוטר או שהאוניברסיטה התחילה להכניס לו מקלות בגלגלים מסיבות לא מובנות.
באקדמיה, בצבא, במערכת המשפט, במערכת בתי הכלא, במשטרה, בתיאטראות - יש הרבה מאוד פוליטיקה. מסיבות היסטוריות, בגלל ההשפעה שיש לאירופה על מדינת ישראל ובעיקר בגלל פסיקות בג"ץ המוסדות האלה נשלטים על ידי השמאל. לא מפני שהם טובים יותר מבחינה מקצועית אלא מפני שהם פחות מוסריים ככלל ומוכנים ללכלך את ידיהם (כולל תפירת תיקים על ידי הפרקליטות) כדי לקדם את האג'נדה הפוליטית שלהם.
גם בגרמניה הנאצית לא היו הרבה יהודים באקדמיה אחרי שהנאצים עלו לשלטון. זה לא מעיד על כך שהיהודים היו פחות טובים.
אגב, גרמנה הנאצית יכולה לשמש ראיה לכך שאין קשר בין אינטלגנציה למוסריות. לא מעט מדענים, משפטנים, אנשי תרבות ואומנים גרמנים התאהבו ברעיון הנאצי ותמכו בו בכל ליבם ונשמתם והיו מוכנים למות למענו (היו גם מעטים ששיתפו פעולה מתוך חוסר ברירה וגם כאלה שהתנגדו אבל חלק לא מבוטל פשוט תמכו ברעיון הנאצי בכל מאודם מבלי שמישהו הכריח אותם). אין ספק שהנאצי הממוצע היה חכם, משכיל ואינטלגנטי בהרבה מאפריקאי, המוסלמי, ההודי, הסיני או האינדיאני הממוצע. אך האם הוא היה גם מוסרי יותר? כנראה שלא.
תבדוק מה הולך בפרקליטות (ואני יודע מה הולך שם מניסיון אישי שלי ושל אשתי) ואחר כך תדבר על אנשים "אינטלגנטים" ו-"נאורים" אשר שולטים באקדמיה שלנו. אני יכול לתת לך רמז - הפרקליטות זה ארגון הפשע הגדול, המסוכן והמושחת ביותר במדינה. השחיתות השטותית אצל הפוליטיקאים עליה אתה שומע בתקשורת בטלה בששים לעומת הזוועות שמעוללת הפרקליטות (זוועות אשר כוללות גם המנעות מהגשת כתבי אישום נגד פושעים שהמערכת חפצה ביקרם, וזה כולל גם רוצחים בדם קר, תפירת תיקים לחפים מפשע, אפליה חולנית אשר מהווה לעיתים קרובות עניין של חיים ומוות בין גברים ונשים, יהודים וערבים וכולי).

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:47   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אני מסכים עם רוב דבריך, אבל לא עם הממוצע והמספרים הגדולים שמעידים על קורלציה בין IQ ונאורות לגישה שמאלנית  
בתגובה להודעה מספר 11

ונכון.
גם אני מכיר אישית המון אנשים ב"ארון הפוליטי".
לא רק זה, לגבי הפרקליטות הצבאית אני ממליץ לאנשים להסתיר את דעותיהם הימניות.
גם לגבי האוניברסיטאות למרות שיש שם תזוזה קלה.
לגבי הפרקליטות, נכון, מעוז נחשים. אבל ככה זה כשמרכזים המון אנשים שכולם שקרנים ואינטרסנטים ומספיק נבונים להסתיר את האמת אפילו מעצמם.
אגב, כשפוגשים אנשים ימנים ואפילו קיצוניים אחרי כמה שנים במערכות הללו? הם מתמתנים בצורה משמעותית מעבר למה שציפו מעצמם.
המגמה של התמתנות בכל מקרה מתרחשת לכל אחד כמעט.

לגבי גרמניה הנאצית? היו אנשים עם תפקיד יעודי לחסום את היהודים מהאקדמיה.
היהודים גם ובעיקר בגרמניה היו מבריקים.

לגבי מה שקרה בגרמניה, לדעתי הדינמיקה שונה לחלוטין והמדובר בדינמיקה של קבוצות שלא יכולה להעיד כלום על רמת הפרט.
ראה עכשיו את הצאצאים של הנאצים, פצפיסטים בני פצפיסטים.

בכל מקרה ובכל מקום בעולם: השמאל מכיל את מירב אנשי האקדמיה והאנשים האיכותיים יותר. זה גורף.
חפש מחקרים.

יש עוד הבדל בארץ וזה טיעון לטובתך: בארץ מי שלא ימני, יש לו רמה כזו או אחרת של התכחשות למציאות. המציאות פה בארץ די נושכת וקל להיות שמאלני כאשר אתה לא מצוי בקונפליקט קיומי.

דור רביעי
חבר מתאריך 19.6.19
49 הודעות
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:07   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לפי מה שאני שומע וקורא כל הרוע מתרחש הפקולטות למדעי הכלום  
בתגובה להודעה מספר 11

לגבי מוסדות טכנולוגיים זה לא הכלל, כי אביא לך דוגמא נגדית אישית. בצוות שלי רובם ימנים ו אנחנו מדברים חופשי על כל דבר - כמובן שאף אחד לא לוקח מגאפון וצועק ברחוב...

בתקופת הלימודים שלי אף מרצה לא הביא את השקפתו הפוליטית תוך כדי ההרצעות, לפחות לא משהו שאני יכול להזכר בו שנגע בי בצורה זו או אחרת. ידענו משמועות (ולא מגוף ראשון) שיש מרצה אחד עקשן בדעותיו בצידקתו, אך גם שמענו שזה אף פעם לא הטיב איתו, לא עם עמיתים ולא עם תקציבים.

ארתור
חבר מתאריך 24.2.17
679 הודעות
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    01:21   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. שמע  
בתגובה להודעה מספר 11

אם תיקח את הממוצע של תואר שני ושלישי בטוח תקבל מרכז אולי קצת מושך שמאלה

gardner לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
5246 הודעות, 38 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:32   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מפתיע שכותבי תגובות כמוך, קוראים לחצי השני של העם גם מפלג ומשסה...  
בתגובה להודעה מספר 1

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:39   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. החצי המדובר, הוא: א. תוקפני ב. מנסה לשלוט במדינה בסחיטה. ג. לא מחנך את הילדים להשכלה. ד. מקים מפלגות  
בתגובה להודעה מספר 8

על בסיס מוצא עדתי. ה. מנצל אנשים טיפשים במניפולציות. ו. מגדל דורות של אנשים בורים וחשוכים שבטוחים שהם עם סגולה.
ואפשר להמשיך את הרשימה עוד ועוד על פני כמה דפים.

אם להעיר ולומר את האמת אודותם זה שיסוי? אז שיסיתי.
אבל לא.
לומר את האמת זו חובה ובינתיים יש עוד כמה שנים של דמוקרטיה עד שהם יחסלו את האופציה לדבר באופן חופשי.

כבר פה באתר יש מי שקורא להשתיק את הקולות הללו שדוברים את האמת לאמיתה ובפרצוף.

The Humanist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.4.19
1025 הודעות, 10 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:44   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. יש את האמת האובייקטבית ויש את האמת שלך  
בתגובה להודעה מספר 10

מה אני אגיד לך - היטלר היה יכול להיות גאה באנשים כמוך. ממש פיתחת תורת גזע משלך. כל מי שמשתייך למחנה אחד (כולם עד האחרון שבהם) הם בורים. וכל מי שמשתייך למחנה האחר הם כולם איינשטיינים אחד אחד. יש לי לא מעט חברים בהייטק. אף אחד מהם אינו איש שמאל. חלקם ימין וחלקם מרכז, אף אחד לא שמאל. מצד שני, במערכת המשפט (שזה ארגון פשע שטני לכל דבר ועניין) יש רוב מוחלט של אנשי שמאל ובעיקר שמאל קיצוני. צדק זה הדבר האחרון שתמצא אצלם.

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:49   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. חשבתי שאתה יותר נבון... תורת גזע צריכה להבחין בין גזעים. פה המדובר באותו העם.  
בתגובה להודעה מספר 12

הבנתי אותך ואת מגבלותיך.
היה שלום.

חבר מתאריך 29.7.14
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:50   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תשסה חופשי ותרגיש נאור ומאושר. רק תהיה הוגן ולומר שאתה מובל על ידי שיח של שנאה וקיטוב  
בתגובה להודעה מספר 10

שאותו מוביל המחנה שאתה תומך בו, מחנה ה'רק לא ביבי' (כחול לבן).

המציאות העגומה היא שמחנה שלך גם מוביל שיח אלים של שנאה ושיסוי, שמוביל את העדר (כן, אתה חלק מהעדר הזה שלא בודק עובדות וממהר להכליל ולהאשים בלי לבדוק ובלי להכיר) לשנוא ולהגיב כמוך - ומאידך, לא מתבייש להאשים באופן קבוע ולהכניס לתודעה ש"ביבי מוביל שיח של הפחדה ופלגנות, ואנחנו יותר מדי ממלכתיים והגונים".

נ.ב. המלצה אישית: כשאתה רוצה לרומם את עצמך - תעלה על כסא, אל תדחוף את השני לבור.

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    21:00   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני שייך למחנה הימין שגם חושב ''רק לא ביבי + רק לא שחיתות''.  
בתגובה להודעה מספר 17

אני שייך למחנה הרוב בישראל שהוא גם בימין וגם נגד הסיאוב שמתרחש שם.
אני יודע שקשה לך להבין, אבל יש ימניים שנגד מושחתים ונגד מה שקורה עם הסחיטה החרדית הנוראית שפוגעת קודם כל בהם.

אני לא מחפש לרומם את עצמי, אני מורם מספיק.
והצד החשוך של העם?
כבר בבור וממשיך לחפור עמוק יותר.
לא צריך לעשות שום עבודה בשביל לראות את הדבר הנורא הזה.
כן צריך לתת להם סולם לצאת משם, מהחושך הנוראי.

חבר מתאריך 29.7.14
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    21:03   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. בן אדם שאומר שהוא מורם מספיק ולא צריך להתרומם יותר, אתה יודע שהוא כל כך עמוק בתוך הבוץ...  
בתגובה להודעה מספר 18

שהוא כבר לא יודע להבדיל בין אור לחושך.

תאמין לי שאני מרחם עליך, וצר לי שאני לא יכול לעזור לך.

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    21:09   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. (-:  
בתגובה להודעה מספר 19

OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
2613 הודעות, 21 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:48   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אכן כבוד גדול מאוד למדעני מכון ויצמן!  
בתגובה להודעה מספר 1

בניגוד לחצי מהעם שמייצג חושך כמו בדוגמא הזו:

https://shironet.mako.co.il/artist?type=lyrics&lang=1&prfid=1258&wrkid=3810

https://www.youtube.com/watch?v=gjuaO1YV8wo

פשוט לא להאמין מה מחזאי "דגול" ובעלה של יכול לכתוב.

gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
29305 הודעות, 164 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:16   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הישג מרשים!  
בתגובה להודעה מספר 0

ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
92893 הודעות, 224 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:18   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. !Eppur si muove  
בתגובה להודעה מספר 0

למרות מה שנראה כירידה מתמדת של דרישות מערכת החינוך מבוגריה...
(וכן, תמיד צריכים להזכיר שהפרסים ניתנים הודות לבוגרי העשורים הקודמים).

Inevitable
חבר מתאריך 10.2.19
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:29   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אני לא בטוח שזה נכון לגבי מאמרים שמפורסמים עכשיו, זה נכון לגבי פרסי נובל שניתנים שנים לאחר מכן.  
בתגובה להודעה מספר 4

הפרסומים של מכון וייצמן ושל מקומות אחרים איכותיים הם בזו'רנלים מדרג A
והם מבוססים על מחקר עדכני לגמרי.

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40831 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    20:30   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כל הכבוד  
בתגובה להודעה מספר 0

Cyber לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.14
1221 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    21:08   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. היתרון של ישראל הוא ההון האנושי, ואם לא נשקיע במו״פ נהיה עוד מדינה מזרח תיכונית  
בתגובה להודעה מספר 0

שאפו!

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
9690 הודעות
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    23:39   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. בחינוך. לא במו''פ.  
בתגובה להודעה מספר 20

מו"פ יוצר תוצרים. חינוך יוצר אנשים שמסוגלים להגות תוצרים ולפתח אותם. הבדל קטן אבל חשוב.

פרחים לחג
חבר מתאריך 28.4.19
532 הודעות, 4 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    01:07   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. +1  
בתגובה להודעה מספר 20

אני חושבת יותר מדי. אני, אני הולכת!

LionInZion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
16189 הודעות, 132 מדרגים, 243 נקודות.  ראה משוב
   20:46   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כפול  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 19.06.19 בשעה 21:04 בברכה, LionInZion

סקר עולמי של כתב-העת המדעי "נייצ'ר" קבע כי מכון ויצמן למדע מדורג במקום השלישי בעולם באיכות המחקר המדעי. נשיא המכון פרופ' דניאל זייפמן: "עבור מכון ויצמן למדע חתירה להיות הטוב ביותר פירושה למשוך למכון את מיטב המדענים ולתת לסקרנות שלהם להוביל אותם"

מכון ויצמן למדע מדורג במקום השלישי בעולם באיכות המחקר המדעי. כך עולה ממדד חדש של כתב-העת המדעי Nature המתפרסם היום (ד') לראשונה. המדד משקלל את מספר המאמרים ה"איכותיים" שפורסמו בכתבי-עת מובילים בתחומי מדעי הטבע ביחס לתפוקת המאמרים הכוללת של מוסד אקדמי מסוים. במקום הראשון והשני במדד המשוקלל ניצבים בהתאמה מכון המחקר Cold Spring Harbor Laboratory בארצות הברית והמכון למדע ולטכנולוגיה (IST) באוסטריה.
דייוויד סווינבאנקס, מייסד מדד Nature: "ההכללה של דירוג משוקלל לצד הטבלאות השנתיות הרגילות מעניינת במיוחד, שכן הדירוג המשוקלל מבליט כמה מהמוסדות הקטנים יותר שמותירים מאחור מוסדות גדולים וחזקים בהרבה. למוסדות הקטנים ביותר בעשירייה הראשונה יש כמה מאפיינים משותפים: שאיפה להיות הטובים בעולם, בין-תחומיות, ובחלק מהמקרים גיבוי של חתני פרס נובל".

המדד המשוקלל עקב אחר תרומות ל-60 אלף מאמרי מחקר שפורסמו ב-82 כתבי-עת מדעיים מובילים, ואשר נבחרו על ידי קבוצת מדענים עצמאית, בהשוואה לסך של 3.88 מיליון מאמרים מדעיים שאותרו במאגר מידע דיגיטלי. גם בטבלאות הדירוג המסורתיות, דורג מכון ויצמן למדע בין 100 מוסדות המחקר המובילים בעולם, ובמקום הראשון בישראל.
נשיא מכון ויצמן למדע, פרופ' דניאל זייפמן: "אנחנו יודעים כבר זמן רב שבכל הנוגע למצוינות במדע, גודל אינו חזות הכל. עבור מכון ויצמן למדע חתירה להיות הטוב ביותר פירושה למשוך למכון את מיטב המדענים ולתת לסקרנות שלהם להוביל אותם. כמו כן, בין-תחומיות ושיתוף פעולה בין מדינות הם חלק מהדי-אן-אי שלנו, ואנו גאים בכך".

https://www.arimnews.co.il/health/25416

אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
49520 הודעות, 216 מדרגים, 376 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    21:16   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. בתקופתנו  
בתגובה להודעה מספר 0

בעוד כמה מאות שנים אני אהיה מקום ראשון בעולם.

רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד: https://t.me/realaharon5

גיא_גיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.17
1456 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בסיון תשע''ט    22:37   19.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הישג יפה שממתיק במקצת את הפרשה שפגע במוניטין של המכון לאחרונה.  
בתגובה להודעה מספר 0

רנדומלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
6450 הודעות, 84 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:13   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כלפי מה הדברים אמורים  
בתגובה להודעה מספר 24

דור רביעי
חבר מתאריך 19.6.19
49 הודעות
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:11   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. כל הכבוד!  
בתגובה להודעה מספר 0

מכון עם שם עולמי!
גאווה ישראלית.

FAO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.8.18
1286 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:18   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לא להרבה שנים לצערי  
בתגובה להודעה מספר 0

Hammer לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
1988 הודעות, 25 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    00:40   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. בטח עקף, מפרסם מחקרי פסאדומדע על חיידקים במעי  
בתגובה להודעה מספר 0

בושה לאנושות

YA-20826 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.03
8712 הודעות, 75 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ז בסיון תשע''ט    01:15   20.06.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. בתחרות ה ישתתפו גם הפלשטינאצים ?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות