גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #569927 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 569927        
גדותן
חבר מתאריך 7.8.19
164 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    08:35   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שר המשפטים אמיר אוחנה: ''אני לא בטוח במאה אחוז שההחלטות בתיקי נתניהו מקצועיות וענייניות בלבד''  

34 ימים לפני סבב ב' של בחירות 2019, שר המשפטים וחבר הקבינט אמיר אוחנה ממשיך להשמיע ביקורת על מערכת המשפט ובפרט על התנהלות מקבלי ההחלטות בתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"אנחנו לא יכולים להתעלם מזה שגם מקבלי ההחלטות, השופטים, הם בשר ודם", אמר אוחנה ב"חדשות הבוקר", "ככאלה, מאוד היינו רוצים להאמין שהם אינם מושפעים, לא מהתקשורת ולא מלחצים כאלה ואחרים, אבל בכנות, אני לא יכול לשלול את הדבר הזה. אני לא חושב שמקבלי ההחלטות מנותקים מהעולם החיצוני".

אתה מאמין שלנאשם איש ימין, סיכויים פחות טובים לצאת טוב מחקירה או ממשפט מאיש שמאל?
"זה תלוי במקבל ההחלטות. אני רוצה להאמין שרוב מקבלי ההחלטות אינם נותנים לעמדותיהם, ולכל אחד יש עמדות והשקפות פוליטיות, להכריע את הסוגיה שמונחת לפתחם".

אתה סומך על האנשים שדנים בתיקי ראש הממשלה? הם אנשים אמינים וישרים?
"כמו שאמרתי קודם, האנשים הללו, מקבלי ההחלטות, הם בשר ודם. האם אני יכול להיות בטוח במאה אחוז שההחלטות הן מקצועיות וענייניות בלבד, ולו היית מחליף את השם נתניהו בשם אחר הייתה מתקבלת אותה החלטה? לא יודע".

אבל אתה פוגש אותם, אתה מכיר אותם. אתה סומך עליהם?
"אני נפגש עם הגורמים האלה על בסיס קבוע ואני חושב שכשר שאחראי על המשרד, מן הראוי שלא אעסוק בחקירות הספציפיות האלה או בפרסונות. יש לנו יחסי עבודה תקינים וטובים וכך ימשיך להיות. גם עם ראש הממשלה אני לא משוחח על חקירותיו ותיקיו".

בראיון שהעניק למהדורה המרכזית של חדשות 12 עם כניסתו לתפקיד, אמר אוחנה שהוא נערך לאפשרות שיתפרו לו תיק. חודשיים אחרי, הוא עדיין לא שולל את האפשרות שהדבר הזה יקרה: "הסבירות היא שלא, אבל האם אני יכול לשלול את זה במאה אחוז? התשובה היא לא. אני לא חושב שיושבים אנשים בחדר אפלולי ורוקמים מזימה, אלא שיש מקרים רבים שאפשר לתת פרשנויות שונות לאותה סיטואציה עובדתית בדיוק, בטח בעולם שבו יש עבירה אמורפית כמו הפרת אמונים. אם תשאל עשרה משפטנים מהי עבירה של הפרת אמונים, כנראה שתקבל עשר תשובות שונות. אין הגדרה ברורה בחוק".

הייתה עליך ביקורת קשה כשפיטרת את מנכ"לית המשרד, אמי פלמור, בזמן שאתה שר בממשלת מעבר. למה החלטת לפטר אותה?
"אמי פלמור היא אשת מקצוע מוערכת מאוד, גם על ידי וגם על ידי רבים בציבור ובקרב עובדי משרד המשפטים. דבר אחד היא לא, היא לא אשת אמון שלי. זה דבר שגרתי ששר שנכנס לתפקידו מביא מנכ"ל. בדרך כלל זה מתקבל בתגובה מאוד מנומנמת בציבור, זה הפך להיות כזו דרמה כי אנחנו בעונת בחירות. מה שמותר בשמאל, מה שעושים בשמאל, אסור לימין".

יש קשר בין זה לבין הציוץ של יאיר נתניהו בעניינה של פלמור?
"לא, אין שום קשר. לא דיברתי עם יאיר נתניהו בהקשר הזה. אני מגחך כי אני יכול להוכיח את הדברים. מיד עם כניסתי לתפקיד, חודשיים לפני או חודש וחצי לפני אותו ציוץ, כבר הודעתי ליועץ המשפטי לממשלה והתחלנו בדיונים בהקשר הזה שבכוונתי להחליף את המנכ"לית, וכך התקדמנו. זו גם העמדה שהיועץ המשפטי הביע".

איילת שקד הייתה שרת משפטים טובה בעיניך?
"היא עשתה כמה דברים טובים, אבל היו לי גם כמה מחלוקות איתה. מקווה שלא נראה את אותו התרחיש כמו בבחירות האחרונות, כשהיא רצה יחד עם נפתלי בנט ולא עברה את אחוז החסימה, מה שהביא לסיכול היכולת להקים ממשלת ימין וזריקת קולות רבים מאוד לפח".

ראש הממשלה הגדיר את שקד כציפי לבני החדשה, שקופצת בין מפלגות. ההתנהלות שלה מזכירה גם לך את ציפי לבני?
"ציפי לבני עשתה מהלכים הרבה יותר דרמטיים מבחינת הקפיצה מימין לשמאל, ולכן אני לא חושב שזה ההקשר הנכון, אלא הקפיצה בין המפלגות. לצד דברים רבים וטובים שעשתה השרה שקד, היו לי גם מחלוקות איתה, למשל עם חוק היועמ"ש. אני הגשתי הצעת חוק פרטית שעל פיה השר ימנה את היועץ המשפטי של משרדו בתור משרת אמון, ממש כפי שהוא ממנה מנכ"ל, אבל ההצעה סוכלה על ידי שרת המשפטים שקד בהצעת חוק ממשלתית שמסרסת אותה ושמקבעת את שלטון המשפטנים".

האם לדעתך המלצתו של היועץ המשפטי לממשלה לפסול את מרזל וגופשטיין מוצדקת?
"מדובר פה על אחת הזכויות הבסיסיות ביותר בדמוקרטיה, הזכות לבחור ולהיבחר. כדי להגביל אותה צריך שיהיה משהו קיצוני מאוד. מי שמחליט בסופו של דבר זה לא היועץ המשפטי לממשלה אלא בית המשפט העליון. כשאני רואה שאדם כמו חנין זועבי לא נפסל על ידי בית המשפט העליון למרות האמירות שלה, אז אני חושב שצריכים להיות סטנדרטים אחידים. או שגם היא וגם הם, או שלא ולא. המעשים של זועבי קיצוניים וחמורים יותר".

מרזל וגופשטיין גזעניים בעיניך?
"יכול להיות, אני לא באמת מכיר את החומר. היועץ המשפטי לממשלה נותן את חוות הדעת שלו, זה לא שר המשפטים. אבל אני שוב אומר, הסטנדרטים צריכים להיות אחידים".

תהיה שר המשפטים גם אחרי הבחירות?
"אם נתניהו ירכיב את הממשלה, אני מעריך שכן. אני לא חושב שיש מועמד מתאים ממני מבחינת הרקע והניסיון המשפטי. יש בעבר שלי מאות ואלפי שעות בית משפט. בכירים ממני בליכוד יש, אבל מתאימים לתפקיד הזה, בכל הצניעות, אני חושב שלא".

https://www.mako.co.il/tv-morning-news/articles/Article-82e377cf68c8c61027.htm?utm_source=Twitter&utm_medium=NewsChannelPost&partne=rNewsChannelTwitter

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  במילים אחרות, מה שקל מאוד לראות, אני כטוח ב-100 אחוז שההחלטות בעיניין נתניהו אינן מקצועיות ואינן עינייניות. הראל 14.08.19 08:49 1
     נכון. וכולנו יודעים שהוא צודק. תיקי נתניהו הם ''תיקים תפורים'' של אכיפה בררנית ותקדימית, JackAren 14.08.19 10:18 26
  קודם כל, שהיה סגור על עצמו. Falcon 14.08.19 08:55 2
     :) avin 14.08.19 09:45 17
  הפתעה גדולה...לא נורא דעתך לא מעניינת. שולץ 14.08.19 08:55 3
  איך יהיו מקצועיות ועינייניות Seagulls 14.08.19 09:00 4
  בושה וחרפה שזה שר משפטים המקור 14.08.19 09:27 5
     בושה שאלה מי שאחראים על אכיפת החוק במדינה גרי 14.08.19 11:48 37
  גם אחרים יודעים שדעותיך המקצועיות אינן ענייניות.. חבורת הלקקנים לא ראויה להביע דעה על נתניהו liran 14.08.19 09:30 6
  הליכודניקים ממשיכים בתקיפת מוסדות המדינה, כמה עלוב. Ajami 14.08.19 09:32 7
     מעניין אם רשמת אותו דבר על ההתקפה של ברק על מבקר המדינה מתעניין 14.08.19 09:33 9
         לא יצא לי להגיב, אבל גם זו מתקפה עלובה. Ajami 14.08.19 09:35 10
             התשובה שלך צריכה להיות מאוד פשוטה - ברק כרגע לא נושא תפקיד ציבורי בניגוד לזה שלמרבה ההזייה שר משפטים יגאל פת-אל 14.08.19 11:39 33
     מוסדות המדינה הקוסם 14.08.19 09:40 12
         צודק, ביבי מעולם לא טעה, לא טועה ולא יטעה. טהור הוא. Ajami 14.08.19 09:41 13
             טוב, אני מבין שהפה שלך לא פחות מצחין מזה של ברק הקוסם 14.08.19 09:45 19
                 למדתי את זה ממנהיגי המדינה. מה לגבי הביקורת על צה״ל? Ajami 14.08.19 09:46 20
                     מה יש להגיד? הקוסם 14.08.19 09:51 21
                         טעית בכתובת, אני לא איש שמאל. Ajami 14.08.19 09:53 22
                             ברור לי שאתה לא איש שמאל הקוסם 14.08.19 10:00 23
  זה ברור לחלוטין שזאת לא דעתו האמיתית צפוני 32 14.08.19 09:32 8
     דווקא נשמע אדם הגון ומדבר לעניין ובמקרה הזה גם צודק ב100% מזל דלי 14.08.19 09:37 11
  אי אפשר שלא להסכים עם זה ישראל_ק 14.08.19 09:42 14
  לא ייאמן. שר משפטים במדינה כאילו דמוקרטית. Big Joe 14.08.19 09:43 15
     בהחלט רק כאילו דמוקטית. חבורת ליסטים משפטיים שדדו את השילטון מהעם liozc 14.08.19 11:40 34
         ז'רגון של דמוקרטיות עממיות Big Joe 14.08.19 12:09 38
  התנסח כמו אהוד ברק רק בעדינות. זה אני 14.08.19 09:44 16
  חנפנותו אמונתו qm 14.08.19 09:45 18
  הנה זה ממשיך עוטף232 14.08.19 10:06 24
  מזל שיש אותך - שכל דעותיך מקצועיות, ענייניות ומרצות את הזוג המלכותי. סקפטי 14.08.19 10:09 25
  חנפן ובור עמקה 14.08.19 10:21 27
  אמר הפודל החדש דנדש של ביבי... SlevinKelevra 14.08.19 11:02 28
  אני בטוח שלא. להמציא כתב חשדות תקדימי על סיקור אוהד(שלא היה) זה ניסיון להפיל ר'מ לא בדרך דמוקרטית BEBO 14.08.19 11:14 29
     מדהים אותי שאתה כ״כ מעריץ את ביבי שאתה נותן סיכוי של 0% שהוא לא ישר כמו סרגל קרלוס 14.08.19 11:42 35
  עוד צר משפטים כזה ואבדנו.... כלומניק העושה רצון אדוניו. הנחמה היחידה היא שעוד חודש הסיוט הזה ייגמר יגאל פת-אל 14.08.19 11:36 30
  הלם, הפודל שמונה כדי לספק סחורה לאדונו, אכן מספר סחורה לאדונו! kovals 14.08.19 11:38 31
  זה הולך ונהייה ווטרגייט החלק של המימשל בחקירות האלו.. אחד האדם 14.08.19 11:38 32
  מלך!!! תראה להם מה זה!!!! לביבי מותר הכל. הוא המשיח. חוקי חירום דחוף קרלוס 14.08.19 11:42 36
  אל תדאג ביבי... בקרוב חברי הליכוד יתנו מנדט לאוחנה להחליף את ביה''מ ולהוציא אותך זכאי.. טרמי 14.08.19 12:19 39

הראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.3.19
941 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    08:49   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. במילים אחרות, מה שקל מאוד לראות, אני כטוח ב-100 אחוז שההחלטות בעיניין נתניהו אינן מקצועיות ואינן עינייניות.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
JackAren לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.1.09
8879 הודעות, 54 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    10:18   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. נכון. וכולנו יודעים שהוא צודק. תיקי נתניהו הם ''תיקים תפורים'' של אכיפה בררנית ותקדימית,  
בתגובה להודעה מספר 1

ושל "הפרת אמונים" - סעיף "פלסטלינה" שנועד לאפשר רדיפת נבחרי ציבור שאינם מ"המילייה" הנכון.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Falcon לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
764 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    08:55   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. קודם כל, שהיה סגור על עצמו.  
בתגובה להודעה מספר 0

איך קוראים לו ?
אמיר או חנה?

avin לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.02
6758 הודעות, 67 מדרגים, 73 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:45   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. :)  
בתגובה להודעה מספר 2

להגיד שהחרדים משניאים את תורת ישראל זה מנוגד לתקנון.

שולץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.14
12742 הודעות, 48 מדרגים, 45 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    08:55   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הפתעה גדולה...לא נורא דעתך לא מעניינת.  
בתגובה להודעה מספר 0

Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
2942 הודעות, 26 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:00   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. איך יהיו מקצועיות ועינייניות  
בתגובה להודעה מספר 0

עם מנדלבליט, חיות, ניצן, אהרון ברק

המקור
חבר מתאריך 19.2.09
35309 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:27   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בושה וחרפה שזה שר משפטים  
בתגובה להודעה מספר 0

למזלנו אחרי ה18.9 יבעטו בו בעכוז לעזאזל

גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
9113 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:48   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. בושה שאלה מי שאחראים על אכיפת החוק במדינה  
בתגובה להודעה מספר 5

עדות סגן ניצב בועז:“בתקופת החקירות בפרשת בר-און-חברון הייתי חלק מצוות החקירה של אביגדור ליברמן, שהיה אז מנכ”ל משרד ראש הממשלה. כבר בשלבים הראשונים היה ברור שהכול בלוף ושאין קייס. הודעתי מיד ליועמ”ש במשרד ראש הממשלה שצריך לסגור את החקירה מחוסר אשמה. ביום ראשון שלאחר מכן מגיע אלי קצין בכיר מאוד ביחידה, ואומר לי במילים אלה: ‘בגללך העבודה לא תעלה לשלטון’. הוא אמנם היה בכיר ממני בשתי דרגות, אבל אמרתי לו שאעיף לו את הדרגות מהכתפיים אם עוד פעם אשמע ממנו דבר כזה”

בושה שנגד נתניהו נפתחו 19 חקירות(!) כאשר רובם נסגרו ללא שום אשמה, והשאר מתגלגלים, פתאום הוא לא קשור, פתאום יש מקבל שוחד של סיקור חדשותי חיובי אך אין נותן שוחד (יעמידו לדין את מוזס?)...

נו באמת

liran לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.10.10
31630 הודעות, 132 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:30   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גם אחרים יודעים שדעותיך המקצועיות אינן ענייניות.. חבורת הלקקנים לא ראויה להביע דעה על נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0

"אינני מרגיש חובה להאמין כי אותו אל שהעניק לנו תובנה, היגיון ושכל התכוון שנוותר על השימוש בהם."

Ajami לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
7620 הודעות, 103 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:32   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הליכודניקים ממשיכים בתקיפת מוסדות המדינה, כמה עלוב.  
בתגובה להודעה מספר 0

מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
9543 הודעות, 50 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:33   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מעניין אם רשמת אותו דבר על ההתקפה של ברק על מבקר המדינה  
בתגובה להודעה מספר 7

Ajami לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.7.14
7620 הודעות, 103 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:35   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. לא יצא לי להגיב, אבל גם זו מתקפה עלובה.  
בתגובה להודעה מספר 9

ההבדל הוא שאצל הליכוד זו שיטה:
הרמטכ״ל והצבא לא נותנים פתרונות
בג״ץ
היועמ״ש
המשטרה
וכו׳

רק הטוסיק של ביבי טהור לכן יש ללקקו.

יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
16973 הודעות, 165 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:39   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. התשובה שלך צריכה להיות מאוד פשוטה - ברק כרגע לא נושא תפקיד ציבורי בניגוד לזה שלמרבה ההזייה שר משפטים  
בתגובה להודעה מספר 10

מה שמותר לאופוזיציונר אסור לשר בממשלה. מאוד פשוט. אוחנה באמירותיו השערוריתיות מתברר כמתנגד לשלטון החוק

הקוסם
חבר מתאריך 29.5.19
256 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:40   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מוסדות המדינה  
בתגובה להודעה מספר 7

מוסדות המדינה זה אנשים?
מוסד המדינה זה שי ניצן? זה אביחי מנדלבליט? זה ליאת בן ארי?
הפתעת אותי.

לצורך העניין, ככה בשביל הספורט, תקיפה של רמטכ"ל כושל ( נגיד, נגיד... דן חלוץ) נחשבת תקיפה של הצבא?
או תקיפה של שופט ששגה, או שוטר שטעה, נחשבת עלייה להתקפה על כלל מוסדות המדינה?
התשובה היא ברורה, כמובן שלא.

כשמשהוא מסריח, כשאחרי כלכך הרבה חקירות, אחרי כלכך הרבה כספים, אחרי הד ציבורי תקשורתי, אחרי כלל הניסיונות על מנת לקעקע את מעמדו של בנימין נתניהו באשם. אחרי כל הדבר הזה, עדיין כלכך הרבה אנשים לא מאמינים לכך.
אזי מי שאשם בביזוי מוסדות המדינה הם אלו שמשמשים בשם הטוב של המדינה, על מנת לסגור חשבונות פוליטיים.
וזה חברי היקר, זה ביזוי מוסדות המדינה,

מי שמנקה את האורווה הוא בדר"כ לא מי שטינף אותה.

Ajami
חבר מתאריך 13.7.14
7620 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:41   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. צודק, ביבי מעולם לא טעה, לא טועה ולא יטעה. טהור הוא.  
בתגובה להודעה מספר 12

אני זוכר יותר מפעם אחת בשנה האחרונה שהביקורת הופנתה כלפי צה״ל. הכלבלבים של ביבי תקפו את המערכת הצבאית כי השפן מפחד להגיב כשהדרום נשרף.

הקוסם
חבר מתאריך 29.5.19
256 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. טוב, אני מבין שהפה שלך לא פחות מצחין מזה של ברק  
בתגובה להודעה מספר 13

Ajami
חבר מתאריך 13.7.14
7620 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:46   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. למדתי את זה ממנהיגי המדינה. מה לגבי הביקורת על צה״ל?  
בתגובה להודעה מספר 19

לעולם לא אגיע לרמות הצחנה של משרתיו של המלך שדואגים ללקק את ישבנו מדי יום.
אתמול זו היתה מירי, שלשום הדובר שלו, היום אוחנה, לפני שבוע ביטן.

הקוסם
חבר מתאריך 29.5.19
256 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:51   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מה יש להגיד?  
בתגובה להודעה מספר 20

כבר הסברתי לך שבמדינה דמוקרטית זה לגיטמי גם לבקר את צה"ל.
זה לגיטמי לבקר מפקדים, אנשים, נשים וטף.
זה גם לגיטמי לבקר את ביבי ולהגיד שהוא מושחת תאב בצע, או כל דבר כזה או אחר.

הסיפור הוא אחר.
ביקורת מימין היא הסתה, היא ליקוק, היא טמטום, היא בושה.
ביקורת משמאל היא הגנת הדמוקרטיה וערכי הצדק העליונים...

ואני מבין שנורא חשוב לך להגיד משרתים, ולטנף על אנשים מסויימים, באמת כל הכבוד. סחה, תותח אתה יפואי עם גורמט שלא מפחד מהאמת שלו, באמת מרשים.
אבל במחילה, זה באמת לא עושה רושם. סתם מעיד על פה מסריח.

Ajami
חבר מתאריך 13.7.14
7620 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:53   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. טעית בכתובת, אני לא איש שמאל.  
בתגובה להודעה מספר 21

והביקורת שלי היא כלפי ביבי ששולח את נתיניו לתקוף את צה״ל בזמן שהוא הפחדן האמיתי.
צה״ל הוא גוף מקצועי שמתכונן לתרחישים שונים.

החבורה שמקיפה את ביבי חתמה על חובת ציות עיוורת,
את הליקוקים שלהם כולם רואים!
ככה לא מתנהלת מפלגה אמיתית עם אנשים חושבים ובעלי דיעה, זו לא דמוקרטיה.

אגב, את הכינוי שלי ״רכשתי״ בדרך אחרת, לא משום מגוריי ביפו או הגורמט.

הקוסם
חבר מתאריך 29.5.19
256 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    10:00   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ברור לי שאתה לא איש שמאל  
בתגובה להודעה מספר 22

בלי ציניות, זה ברור מהכתוב.

לגבי נתינייו וכו'. שמע, זה כבר דיון אחר, ותאמת שזה דיון חשוב.
בסוף נתניהו מממש פה מדיניות שלא מקבלים אותה בקלילות. הפתרון הקל ( ואולי אפילו הנכון), הוא כמובן לפרק את עזה לגורמים, ךפרז אותה, לזיין אותה, או כל ביטוי מלחמתי כזה או אחר, שכל פוליטקאי מתחיל יודע לדקלם.

ביבי לא עושה זאת, זה נכון. יש הגיון מאחורי התפיסה הזאת, והוא עושה זאת תוך כדי זה שהוא מאבד הון פוליטי בעבור מימוש המדיניות הזאת, חד משמעית. אפשר לדבר על זה, אבל זה באמת דיון ארוך.

לגבי ה"לקקנים". בוא נפתח את זה ככה, פשוט. יש מפלגה, יש עומד בראשה. אם אין עומד בראשה כרגע, יש מפלגה אחרת בשלטון. הכי פשוט שיש.
אז תמיד אפשר להביא ביקורת מבית, אנחנו המבקרים הכי גדולים של עצמנו. ותמיד אפשר לשתוק, או לתת לביבי לעמוד מול כל הסחי שהוא עומד מולו. אין יותר קל מלצאת נקי שבשתיקה. או להכפיש את ביבי ולקבל מירוק וטפיחה על השכם מהשמאל והתקשורת, באמת.
מבחינתי רגב, ביטן, אמסלם וכו' לוקחים על עצמם קצת מהחרא הזה שביבי חוטף כל הזמן על הראש. להגיד שאני לא מובך מהם לפעמים, אני לא אגיד זאת, זה יהיה שקר.
אבל מצד שני, להשאיר אותו לבד במערכה, במשך כלכך הרבה שנים, זה בעיני גם לא מוסרי.

צפוני 32 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.4.16
8318 הודעות, 171 מדרגים, 325 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:32   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. זה ברור לחלוטין שזאת לא דעתו האמיתית  
בתגובה להודעה מספר 0

בראיון הוא ניסה בכל כוחו שלא להתייחס לנושא חקירות נתניהו ובסוף יצאה לו האמירה העקומה הזאת. כשהבוס ממנה אותך לתפקיד למרות שיש לפניך כל כך הרבה אנשי ליכוד ברשימה, אתה חייב להחזיר לו. אז זה מה שיוצא.

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
7125 הודעות, 44 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:37   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. דווקא נשמע אדם הגון ומדבר לעניין ובמקרה הזה גם צודק ב100%  
בתגובה להודעה מספר 8

ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
22075 הודעות, 99 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:42   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אי אפשר שלא להסכים עם זה  
בתגובה להודעה מספר 0

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163517 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:43   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא ייאמן. שר משפטים במדינה כאילו דמוקרטית.  
בתגובה להודעה מספר 0

liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
6884 הודעות, 156 מדרגים, 211 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:40   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בהחלט רק כאילו דמוקטית. חבורת ליסטים משפטיים שדדו את השילטון מהעם  
בתגובה להודעה מספר 15

"תנער זדים מזבולך"

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163517 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    12:09   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ז'רגון של דמוקרטיות עממיות  
בתגובה להודעה מספר 34

ואגב, ליסטים זה לשון יחד...

זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3532 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    09:44   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. התנסח כמו אהוד ברק רק בעדינות.  
בתגובה להודעה מספר 0

qm
חבר מתאריך 9.8.02
60370 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. חנפנותו אמונתו  
בתגובה להודעה מספר 0

עוטף232
חבר מתאריך 28.6.18
413 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    10:06   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הנה זה ממשיך  
בתגובה להודעה מספר 0

כמה שאני לא מצביע אהוד ברק ולא את השפה שלו, הנה הוא צדק.
אוחנה ממשיך בזריעת הספק במערכת המשפט למען הצלת מנהיגו וראש ממשלתו.

סקפטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.18
1514 הודעות, 7 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    10:09   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. מזל שיש אותך - שכל דעותיך מקצועיות, ענייניות ומרצות את הזוג המלכותי.  
בתגובה להודעה מספר 0

עמקה
חבר מתאריך 19.12.17
308 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    10:21   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. חנפן ובור  
בתגובה להודעה מספר 0

החנופה שלך עזרה לך וקיבלת להיות שר עכשיו הגיע תורך לפרוע את השטר להרוס את מערכת אכיפת החוק. בושה לכנסת שאלה נציגיה להקיא

SlevinKelevra
חבר מתאריך 2.4.12
10869 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:02   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אמר הפודל החדש דנדש של ביבי...  
בתגובה להודעה מספר 0

BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
20392 הודעות, 166 מדרגים, 332 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:14   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אני בטוח שלא. להמציא כתב חשדות תקדימי על סיקור אוהד(שלא היה) זה ניסיון להפיל ר'מ לא בדרך דמוקרטית  
בתגובה להודעה מספר 0

נתניהו לא לקח שקל שוחד לכיסו. ביקום מקביל הרשות הרביעית הייתה יורדת על חייו וגורמת לפיטוריו של מי שהמציא את כתב החשדות המושחת הזה. ושלא נדבר על האכיפה הבררנית שיש פה

בני גנץ זוכה במגה פרוייקט בשווי של עשרות מליונים ללא מכרז תודות לקשרים אישיים עם רוני אלשיך ותוך

יאיר לפיד משחיר מהיומן פגישות עם נוני מוזס בדירות מסתור, תומך בחוק ישראל היום, מעביר מליונים בפרסום סמוי ומקבל סיקור סופר אוהד בקבוצת ידיעות

we are fed up with being ruled by goyim

קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
6977 הודעות, 38 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:42   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מדהים אותי שאתה כ״כ מעריץ את ביבי שאתה נותן סיכוי של 0% שהוא לא ישר כמו סרגל  
בתגובה להודעה מספר 29

אתה מסתמן כאדם די ספקן וחכם, אבל כשזה נוגע לביבי - שום היגיון לא עובד

נו מילא

יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
16973 הודעות, 165 מדרגים, 315 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:36   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. עוד צר משפטים כזה ואבדנו.... כלומניק העושה רצון אדוניו. הנחמה היחידה היא שעוד חודש הסיוט הזה ייגמר  
בתגובה להודעה מספר 0

kovals
חבר מתאריך 2.4.12
4896 הודעות, 51 מדרגים, 0 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:38   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הלם, הפודל שמונה כדי לספק סחורה לאדונו, אכן מספר סחורה לאדונו!  
בתגובה להודעה מספר 0

אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
19436 הודעות, 39 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:38   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. זה הולך ונהייה ווטרגייט החלק של המימשל בחקירות האלו..  
בתגובה להודעה מספר 0

קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
6977 הודעות, 38 מדרגים, 51 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    11:42   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מלך!!! תראה להם מה זה!!!! לביבי מותר הכל. הוא המשיח. חוקי חירום דחוף  
בתגובה להודעה מספר 0

טרמי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.17
3393 הודעות, 24 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    12:19   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אל תדאג ביבי... בקרוב חברי הליכוד יתנו מנדט לאוחנה להחליף את ביה''מ ולהוציא אותך זכאי..  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות