גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #569980 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 569980        
גדותן
חבר מתאריך 7.8.19
166 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    12:33   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

צילומי לוויין: נגמ''שים סיניים ליד הונג קונג  

תמונות לוויין חדשות שפורסמו לפני הצהריים (יום ד') מבססות עוד יותר את הדיווחים שלפיהם סין מקרבת כוחות לגבול הונג קונג, על רקע ההתנגשויות שם בין כוחות הביטחון המקומיים לבין מפגינים למען הדמוקרטיה. בתמונות נראים נגמ"שים וכלי רכב אחרים השייכים לכוח משטרה צבאי-למחצה של המשטר בבייג'ינג חונים באצטדיון בעיר שנג'ן, הסמוכה לגבול עם הונג קונג.

בתמונות, שסופקו על-ידי חברת Maxar, נראים כ-500 כלי רכב או יותר בתוך אצטדיון הכדורגל בשנג'ן וסביבו. התקשורת הממלכתית של סין דיווחה כי בעיר אמור להיערך תרגיל ביטחוני שתוכנן מראש, אולם רבים מפרשים את הצבת הכלים הצבאיים שם כאיום של בייג'ינג להשתמש בכוח נגד המפגינים. בתחילת השבוע טענה בייג'ינג כי בקרב המפגינים מתחילים להיראות "ניצנים של טרור" – הצהרה שיש מי שתופשים אותה כניסיון סיני להצדיק פעולה עתידית.

למרות ההיערכות, נראה כי לעת עתה סין אינה נלהבת לשלוח כוחות משטרה או צבא להונג קונג. ייתכן שהיא חוששת מהאפקט ההרסני שיהיה למהלך כזה על תדמיתה של הטריטוריה האוטונומית-למחצה כיעד בטוח ויציב להשקעות. בשבועות האחרונים פרסמו 21 מדינות וטריטוריות אזהרות מסע להונג קונג על רקע התגברות האלימות שם.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5569092,00.html

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני רואה רק כ 100 סוזורוזו 14.08.19 12:43 1
     אני ספרתי 64 אמיתי 14.08.19 12:48 2

סוזורוזו
חבר מתאריך 21.7.18
286 הודעות
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    12:43   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני רואה רק כ 100  
בתגובה להודעה מספר 0

וגם זה נראה כמו משאיות ולא נגמשים

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אמיתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.16
2117 הודעות, 21 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ג באב תשע''ט    12:48   14.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אני ספרתי 64  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות