גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #570811 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 570811        
הקול היהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.09
1681 הודעות, 51 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:05   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תחקיר: בזמן שהטרור הערבי משתולל – תקציבי עתק ליחידה נגד יהודים בלבד  

 

יחידת הפח"ע של מחוז ש"י מתמודדת עם אלפי אירועי טרור בשנה, אך יחידת הפשיעה הלאומנית בימ"ר ש"י נהנית מתקציבי עתק, תקנים של קצינים בכירים ועוסקת ביהודים בלבד - תחקיר

מקור: http://bit.ly/2KQL19e

הארץ רעשה סביב החקירה הרשלנית של אונס בת ה-7 שזעזע מדינה שלמה. החשוד המרכזי שוחרר, ולא ברור האם החקירה תוכל להבשיל לכדי פענוח, יתכן ובשל הכשלים הרבים שביצעו החוקרים. גם חשודים נוספים שנעצרו לאחרונה שוחררו לאחר כיממה.

במשטרה היו שהסבירו כי פעולות חקירה בסיסיות בתיק לא בוצעו משום שלא היו תקציבים וכח אדם לכך. החקירה עצמה, למרות חומרתה, התנהלה בתחנת מודיעין עלית, ולא ביחידה המרכזית של מחוז ש"י, יחידה האמורה להתמחות בתיקים מורכבים של פשיעה חמורה.

אלא שבמקביל לטענות על חוסר בתקציבים וכח אדם, מנתונים שסיפקה המשטרה לארגון "לביא – זכויות האזרח ומנהל תקין", מכח בקשת חופש מידע שהגיש הארגון, עולה כי תקציבים לא חסרים למשטרת מחוז ש"י, אלא שהם מופנים ליחידה אחרת.


| במשטרה מסרבים לספק נתונים מדויקים

המפלג לפשיעה לאומנית בימ"ר ש"י, בו לכל הפחות 80 תקנים, זוכה לתקצוב של עשרות מיליוני שקלים בשנה (את התקציב המדויק סירבו במשטרה למסור בטענה שהדבר עלול לפגוע ביחידה), ועוסק, למעט 4 חקירות בשלוש שנים, רק בתיקים בהם החשודים יהודים.

למרות שבזמן שהוקמה היחידה לפני כ-6 שנים, הצהיר מעל בימת הכנסת השר לבט"פ דאז יצחק אהרנוביץ' כי היחידה תפעל בתיקים "של יהודים ושל ערבים, של ימין ושמאל", הנתונים ברורים.

לפי המענה, במפלג פשיעה לאומנית של ימ"ר ש"י טופלו בשנת 2016: 119 תיקים, ב-2017: 144 תיקים וב2018: 119 תיקים.

מתוכם, 88, 134 ו-109 (בהתאמה) היו בעלי מניע לאומני יהודי, ורק 2,1 ו-1 (בהתאמה) היו בעלי מניעה לאומני ערבי. גם הם יתכן ונחקרו תחילה כאירוע עם חשד לרקע לאומני יהודי ובהמשך התבררו כרקע לאומני ערבי.

מנתונים אלו עולה כי פעילות היחידה מופנית כלפי יהודים באופן כמעט מוחלט.

נתון מעניין נוסף הוא תקני היחידה.

בשנת 2016 היו בימ"ר ש"י כולו 116 תקנים, בשנת 2017 זינק המספר ל-143 וב-2018 היו 149 תקנים.

במשטרה סירבו להעביר את התפלגות התקציב ותקני כח האדם לפי מפלגים בתוך הימ"ר, וזאת בטענה כי הדבר עלול "לשבש את התפקוד התקין של הרשות הציבורית או את יכולתה לבצע את תפקידיה או לפגוע בפעולות האכיפה".

אלא שטענה זו לא הפריעה לדובר מחוז ש"י לשעבר דודי אסרף, למסור בכתבה שהתפרסמה ב'הארץ' לפני כ-6 שנים אודות המפלג לפשיעה לאומנית, כי "עד סוף השנה אמורים למלא את השורות ולהגיע 80 תקנים".

לא ברור האם כיום מספר התקנים ביחידה עבר את ה-80, אך גם אם מדובר ב-80 תקנים הרי שמדובר על כך שמרבית פעילות ימ"ר ש"י היא במפלג לפשיעה לאומנית. ב'הארץ' נכתב אז כי פתיחת היחידה "שילשה את ימ"ר ש"י" שהיתה עד אז יחידה דלה במשאבים יחסית לימ"רים במחוזות אחרים.

מכאן ניתן לשער גם את גובה התקציב המופנה למפלג פשיעה לאומנית.

ממענה המשטרה עולה כי תקציב ימ"ר ש"י כולו עמד בשנת 2016 על 46.4 מיליון ₪, בשנת 2017 על 57.2 מיליון ₪ ובשנת 2018 עלה ל-59.6 מיליוני שקלים.

אם מעל מחצית התקנים בימ"ר מופנים ליחידה לפשיעה לאומנית, הרי שניתן לשער שתקציב היחידה לפשיעה לאומנית לבדה מגיע לכ-40 מיליון שקלים ואולי אף יותר.


| "ימ"ר חמניות"

כדי להבין את הנושא לעומק יש לבחון את פעילות היחידה. היחידות המרכזיות (ימ"ר) של המשטרה הן יחידות מחוזיות המתמחות בפענוח פשיעה חמורה.

בזמן שבהחלטה שאינה ברורה טופל תיק האונס של בת ה-7 בתחנה רגילה, והתוצאות היו בהתאם, במפלג פשיעה לאומנית עוסקים באופן יומיומי גם בזוטות.

כך ניתן להיזכר במעצר "הטושים" של שני בני 14 שעמדו בתחנת אוטובוס באזור אלעד בשעת לילה עם טוש ומרצע. השניים שהו במעצר ממושך, ובימ"ר החליטו גם לעכב ולחקור את אמו של אחד מהם כדי להפעיל לחץ על בנה כדי שזה יודה שהשניים התכוונו לנקב צמיגי כלי רכב של ערבים.

בנוסף, כמעט מדי יום עוסקים בלשי היחידה באכיפת צווי שטח צבאי סגור על מאחזים, מעצר מפגינים, ושאר עבירות פעוטות שבכל ימ"ר אחר היו ככל הנראה מתביישים לעסוק בהן.

מעל ראשה של היחידה מרחף סיפור שהעניק לה בפי "נערי הגבעות" אותם היא רודפת בהתמדה, את השם "ימ"ר חמניות", שם שאף זכה לשיר שחיבר אחד הנערים.

לפני כשש שנים, התלונן יהודי תושב חברון שערבים שברו לו כ-20 חמניות בחלקה שגידל. במשטרת חברון לא ממש התרגשו, ולא בוצע דבר עם התלונה. הרי מדובר בזוטות, סברו שם.

אלא שכעבור כמה ימים התקבל במשרדי הישוב היהודי בחברון פתק התנצלות בו נכתב כי יהודים הם אלו ששברו את החמניות במחשבה שהן של ערבים. למכתב צורף סכום כסף של כ-200 ש"ח כפיצוי.

או אז נשלף התיק ממרחב חברון והועבר למפלג פשיעה לאומנית בימ"ר ש"י שהוקם מספר חודשים קודם לכן. הרי מדובר לפתע באירוע לאומני חמור נגד ערבים.

בפשיטה מיוחדת נברו בלשי הימ"ר בפחי אשפה במרחב הישוב היהודי בחברון כדי לאתר את הפתק המפליל אך ללא הצלחה.

לאחר מאמץ מודיעיני שכלל מעורבות של המחלקה היהודית בשב"כ, פשטו כוחות שב"כ וימ"ר על בתיהם של שני נערים מגוש עציון ועצרו אותם בחשד לביצוע המעשה. לאחר מספר ימים במעצר שוחררו השניים ללא שאותרו ראיות נגדם.


| הנוהל של היחידה אינו חוקי

ארגון חוננו וגורמים נוספים בהתיישבות דיווחו לא אחת על רדיפה של ממש מצד היחידה כנגד המתיישבים.

לא אחת ביקרו גם בתי המשפט את פעילות היחידה, שנהגה תקופה ארוכה להגיש ערעור כמעט על כל החלטת שחרור של עצורים.

באחת הפעמים, שופט ביהמ"ש המחוזי רם וינוגרד קץ בהתנהלות וכתב בהחלטה כי למשטרה "יש מגמה להגיש עררים רבים ללא כל הצדקה בתקופה האחרונה".

בפסק דין שניתן לפני כחמישה חודשים קיבל שופט בימ"ש השלום בירושלים שמעון לייבו את טענות עו"ד איציק בם וזיכה "נער גבעות" קטין משום שבלשי פשל"א הפשיטו אותו בצורה משפילה ואף העידו במשפט כי ביחידה קיים נוהל הפשטה גם של קטינים.

השופט ביקר את הנוהל בחריפות וקבע כי הפעלתו תוך רמיסת זכויות הקטין מביאה אותו למסקנה שיש לזכות את הקטין שהואשם בעבירת שטח צבאי סגור.

היחידה הפעילה גם "מסתערבים" שיצרו פרובוקציות כדי להביא יהודים להגיב נגדם, צעד שגרר ביקורת ציבורית חריפה.

גם חברי כיתת הכוננות של רכס הגדעונים באיתמר הפכו בימ"ר ש"י לפושעים חמורים, וזאת לאחר אירוע בו נהרג ערבי שיידה אבנים על חיילים וחברי כיתת הכוננות בהתפרעות המונית סמוך לישוב.

חוקרי היחידה התעקשו להאריך שוב ושוב את מעצרם של חברי כיתת הכוננות, חלקם קצינים ביחידות מובחרות, ולבסוף הללו שוחררו מבלי שהוכח כי פעלו שלא כשורה.


| יחידת הפח"ע מול ימ"ר פשיעה לאומנית – "חלוקת משאבים פוליטית"

לאחר הפרסום של ארגון לביא בעיתון "בשבע" טענו רבים כי אין להשוות בין הקצאת המשאבים לטיפול בפשיעה לאומנית ערבית לזו היהודית.

יצאנו לבדוק את הדברים, אך בשל התנגדות המשטרה למסור פרטים אותם ביקשנו בשאילתות לדוברות המשטרה, התמונה אינה מלאה אך ננסה לשרטט כאן את מה שניתן.

מבדיקת הקול היהודי עולה כי תיק זריקת אבנים עשוי להגיע לחקירה בתחנת המרחבית, ביחידת הפח"ע של מחוז ש"י או בשב"כ. הכל לפי נתונים משתנים כגון חומרת האירוע, האם ישנו עצור, ובעיקר מה מידת העניין שיש לשב"כ בעצור.

חלק ניכר מתיקי זריקות האבנים מגיעים לתחנות המרחביות. חלק מהמתלוננים דיווחו כי לאחר שהנפיקו החוקרים אישור למס רכוש עבור הנזק שנגרם לרכבם, לא עברו אלא יום או יומיים והתיק נסגר מחוסר ראיות, וזאת מבלי לבצע פעולות חקירה.

אולם מי שעוסקים בחלק ניכר של אירועי הטרור הערבי ביהודה ושומרון הם חוקרי יחידת הפח"ע של מחוז ש"י.

יחידה זו לא זוכה בדרך כלל לחשיפה משמעותית, אך בכתבה שפורסמה ב'וואלה' ב-2015 ועסקה ביחידה, נכתב כי לפי נתוני היחידה, 2,065 מתוך 3,164 מהעצורים של השב"כ בשנת 2014 טופלו על ידי שוטרי יחידת הפח"ע, מה שהוביל לכ-2,400 כתבי אישום בשנת 2014.

כתבי אישום אלו כוללים מלבד זריקות אבנים ובקבוקי תבערה, גם התארגנויות טרור משמעותיות יותר, מחבלים שביצעו פיגועי דקירה וירי, אנשי ארגוני טרור העוסקים בהברחות והלבנות כספים, וחקירת חברים בארגוני טרור - עבירה משמעותית בפני עצמה ועוד.

במשטרה סירבו להעביר לנו מידע ונתונים עדכניים אודות פעילות היחידה, אולם בכתבה תואר כי היא מונה נכון לשנת 2015 שישה צוותים, אך לא נכתב כמה שוטרים מונה כל צוות.

גורם ביטחוני לשעבר מסר לקול היהודי כי היחידה פועלת בכל מתקן שב"כ, ובעצם מבצעת את החקירה המשטרתית לאחר שהנחקרים יוצאים מחקירת השב"כ, וזאת כדי שהדברים שנמסרו לחוקרים יהיו קבילים משפטית.


| שישה צוותים - מעל 5,000 אירועים

אלא שלמרות ההיקף האדיר של אירועי הטרור בהם עוסקת היחידה, כח האדם והמשאבים שלה מצומצמים, וגם אם תפעל בשיא היעילות, לא תוכל להתמודד עם הכמויות האדירות של התקפות הטרור הערבי ביהודה ושומרון.

מנתונים שמסר צה"ל לאחרונה לקול היהודי עולה כי בשנים 2015-2018 התרחשו בממוצע מעל 5,000 אירועי השלכת אבנים ובקבוקי תבערה ביהודה ושומרון, וזאת מבלי לספור פיגועי ירי, דקירה, ושאר התארגנויות טרור נוספות בהם צריכה להתעסק יחידת הפח"ע.

גם אם נניח שחלק מהאירועים נחקרים בתחנות המרחביות, הרי שיש לזכור כי פיגועים גדולים כמו פיגועי חדירה או מקרים בהם מחבלים נמלטו לזמן ממושך כמו הפיגוע בברקן, רצח הרב שבח הי"ד ורצח הרב איתמר בן גל הי"ד, כוללים חקירה של עשרות סייענים, קרובים וחשודים נוספים, כך שהמספרים נשארים דומים.

בנוסף, נכון לשנת 2015, בראש יחידת הפח"ע של מחוז ש"י עמד קצין בדרגת רב פקד, בעוד בראש המפלג לפשיעה לאומנית במחוז ש"י עמד סגן ניצב – דרגה אחת מעל, ובכל מחלק בימ"ר פשיעה לאומנית עמד רב פקד.

בדיקת הקול היהודי העלתה כי במפלג פשיעה לאומנית ישנם לכל הפחות ארבעה רבי פקדים, אך במשטרה סירבו למסור נתונים מלאים בנושא.

כלומר, בעוד שסגן ניצב העומד בראש פשל"א אחראי לטפל בסדר גודל של בין 119 ל-144 תיקים בשנה (שחלק ניכר מהם עוסק בעבירות מינוריות כגון הפרות שטח צבאי סגור), ביחידות הפח"ע בראשות רב פקד מטפלים בלכל הפחות 5,000 תיקי ידויי אבנים ובקבוקי תבערה מדי שנה, ובעוד תיקים רבים של פיגועי דקירה וירי וחוליות טרור משמעותיות עוד יותר.


| "אין שום פרופורציה בתקצוב"

אם יחידת הפשיעה לאומנית מתוקצבת בכ-40 מיליון ₪ עבור כ-130 תיקים, מעניין לגלות מהו תקציב יחידת הפח"ע המטפלת בכפי 40 תיקים? האם מדובר בתקציב עתק של מיליארד וחצי ₪?

גם את התשובה הזאת לא קיבלנו מדוברות המשטרה, אך בארגון לביא בטוחים כי אין סיכוי לכך.

"מדובר בשערורייה ובחלוקת משאבים פוליטית וחסרת פרופורציה לחלוטין", אומרים בארגון לביא.

"הרי אין מצב שיש הלימה בין תקציב מפלג הפשיעה לאומנית. האם התקציב של יחידות הפח"ע הוא פי 40 ממפלג פשיעה לאומנית בימ"ר ש"י? כמובן שלא וגם לא משהו שמתקרב לכך כי מדובר בתקציב עתק של כמיליארד וחצי שקלים שעולה לכאורה על כל תקציב המחוז. אין בכלל פרופורציה בהשקעה בין התקציבים לפשיעה לאומנית יהודית לזו הערבית".

"כאשר רב פקד בלבד עומד בראש יחידת הפח"ע, זאת בזמן שבטיפול בתיקים לאומניים של יהודים ישנה הקצאת תקנים נכבדים ורבים, התקפות הטרור היומיומיות נמשכות ללא הפרעה", אומרים בלביא.

"יש פה בעיה מערכתית ומובנית של זלזול בטרור היומיומי. בשורה התחתונה, דם יהודי זול יותר מדם של ערבי", אומרים בארגון.


| "השב"כ מטפל גם בעבירות רכוש מצד יהודים"

יש לציין כי לאחר פרסום הנתונים בידי לביא עלו טענות כי ערבים מטופלים גם בידי השב"כ והצבא, ולכן אין משמעות לנתונים.

בלביא דוחים את הטענות ומסבירים כי גם ביהודים השב"כ מטפל, ואת המשטרה מתגברים באופן קבוע כוחות גדולים של מג"ב שפועלים נגד תושבי הגבעות, מה שלפחות מביא להקבלה מבחינת פרופורציה בין הטיפול בערבים וביהודים ואף יותר.

"את צוותי היחידה לפשיעה לאומנית בימ"ר ש"י מתגברים דרך קבע צוותי מג"ב ייעודיים במטרה לתפוס נערים שמפירים צו שטח צבאי סגור ואף הוקמו לצורך כך צוותי משימה בבנימין ושומרון", אומרים בארגון.

בנוסף אומרים בלביא כי אם המשטרה רוצה להקים יחידה נגד יהודים בלבד, הרי שעליה לומר זאת בגלוי.

"לפחות תשימו את זה על השולחן ותכתבו שזה יחידה לפשיעה לאומנית יהודית, ואז במקביל תקימו יחידה לפשיעה לאומנית ערבית ונראה איך יקבלו את זה", אומרים בלביא.

"ואם יסרבו בואו נראה אם זה תקין, נגיש בג"ץ נגד האפלייה. אבל לקרוא ליחידה "לאומנית" ולפעול נגד לאום אחד בלבד?".


נפצעת קל? זה לא פיגוע

יתרה מכך, מתברר כי בשב"כ לא מגדירים אירועי זריקות אבנים כפיגועי טרור, ובהתאם כמובן שלא כל אירוע שכזה זוכה להתייחסותם.

מעיון בדו"חות באתר השב"כ עולה כי זריקות אבנים, גם על רכבים, מוגדרים כהפרות סדר.

המקרים הבודדים בשנים האחרונות בהם השב"כ הוציא הודעות לתקשורת על מעצר חוליות ערבים שיידו אבנים היו כאשר באירוע היו נפגעים משמעותיים. כך למשל באירוע בו נפצע תינוק בכביש גוש עציון חברון, רצח אלכסנדר לבלוביץ' הי"ד בארמון הנציב בירושלים ועוד.

בדו"ח הסיכום השנתי העדכני ביותר שמופיע באתר השב"כ ומסכם את שנת 2015 נכתב כי השב"כ סופר פצועים מאירועי יידוי אבנים רק מדרגת פציעה בינונית ומעלה. פצועים קל אינם ראויים להיכלל בהגדרת "פצועים בפיגועים" בדו"חות השב"כ.

השלכת בקבוקי תבערה כן מוגדרת בידי השב"כ כפיגוע, אולם יש לציין כי הנתונים בדו"חות החודשיים של השב"כ נמוכים בהרבה ממספר האירועים עליו דיווח הצבא.

| מי חוקר פשיעה חקלאית?

נתון נוסף שהועבר לבקשת ארגון לביא הוא שביחידת ימ"ר ש"י לא חקרו בשלוש השנים האחרונות תיקי פשיעה חקלאית.

במשטרה סירבו למסור מענה לשאלת הקול היהודי האם יחידת הפח"ע של המחוז מטפלת באירועי פשיעה חקלאית או רק התחנות המרחביות.

מה שברור הוא שבכל הקשור לטיפול בפשיעה החקלאית במחוז ש"י מתגלה אזלת יד נוראית של המשטרה.

כדוגמה ניתן לפנות לעשרות אירועים עליהם דיווחנו בקול היהודי, כדוגמת המתרחש בבקעת הירדן בה כנופיות ערבים ובדואים פועלות באין מפריע בגניבת טרקטורים, השחתת רכוש וגידולים ועוד.

גם כרמי משק אחיה וכרם בישוב אש קודש הושחתו בגוש שילה בבנימין שוב ושוב, כאשר ערבים כרתו אלפי עצי פרי במצטבר.

חקלאי מאש קודש שסבל פעמיים מהשחתות ענק סיפר לקול היהודי כי לא דווח לו על אף חשוד שנעצר וודאי שלא על כתב אישום בפרשה.

| השר ארדן סירב להגיב

בנוסף מצביעים בלביא על טענות קשות שהעלה מבקר המדינה בנוגע לתפקוד ימ"ר ש"י בנוגע לאירועי הפשיעה.

"בדיונים ובמסמכים של המשטרה מהשנים 2016 ו-2017 עלתה תמונה ולפיה שיתוף הפעולה בעניין האמל"ח בחברה הערבית בין כלל הגורמים הרלוונטיים במשטרה לקוי...", נכתב בדו"ח המבקר.

"ממחוז ש"י נמסר ביולי 2017 למשרד מבקר המדינה כי אין העברה מסודרת של מודיעין בין הימ"רים במחוזות לבין ימ"ר מחוז ש"י, אף שמחוז ש"י הוגדר "מפל פשיעה" . עוד נמסר כי היעדר שיתוף פעולה בין כלל הגופים, ובכלל זה אי-העברת מידע מודיעיני מסודרת ביניהם, גורם לאיבודו, ואף אירעו מקרים שבהם טיפלו יחידות שונות במשטרה באותם יעדים במקביל".

"בשורה התחתונה, במקום שתקציבי העתק הללו יופנו לטיפול בנערים שמפרים שטח צבאי סגור, יש להפנותם לטיפול בפשיעה החמורה באמת במחוז ש"י – הטרור הערבי, סחר בנשק, מקרי אונס קשים ופשיעה חקלאית", מסכמים בלביא.

כאמור פניותינו למשטרה לא זכו למענה.

פנינו גם לשר לביטחון פנים גלעד ארדן בשאלה כיצד יחידת פשל"א בימ"ר ש"י עוסקת ביהודים בלבד, וכן בבקשה לתגובה אודות חלוקת המשאבים בין היחידות העוסקות ביהודים וערבים.

הפניה לא זכתה למענה רשמי עד כה.

מקור התחקיר באתר הקול היהודי: http://bit.ly/2KQL19e              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ארוך מידי, אבל רוח הדברים איומה. בבב 18.08.19 18:19 1
     למה כל הזמן צריך לבקר ולחשוב שמישהו לא עושה את העבודה שלו כראוי? consilium_322 18.08.19 19:44 13
         תן לי להמר שמעולם אתה או מי ממעגלך הקרוב לא נפגעו מפעולות איבה. אני לא רובוט 18.08.19 19:46 14
             לא במעגל הקרוב.. צודק.. אבל מכיר יחסית מקרוב consilium_322 19.08.19 01:08 60
         אתה לא מסתובב ביו''ש, נכון? אם לא מדווחים הציבור באמת חושב שהמוסלמים הם כבשים תמימות. shabor 18.08.19 20:07 26
             נאאא תחשוב שוב.. אני אפילו לא קרוב לחשוב שרוצחים והשונאים שלנו הם תמימים יקירי consilium_322 19.08.19 01:09 61
         עצם זה שאתה מקבל את מציאות ה''פיגוע-פה-קאסם-שם'' כלגיטימי, זו הכוונה ב''הטרור הערבי משתולל'' קונטרס הספקות 18.08.19 20:20 35
             זה חלק מהמציאות שלנו שבעים שנה.. אז כן.. מצטער לןמר שזה לא בדיוק יציאה מהשגרה consilium_322 19.08.19 01:14 62
                 אני לא אמרתי שנח לך וטוב לך עם זה. קונטרס הספקות 19.08.19 07:13 71
             +++ סיסו מהתברואה 19.08.19 04:42 65
     מה שלך חשוב לדעת...שארדן (שרה''מ פושע באי הסרתו מתפקידו) לא מגיב לפנייה אליו...למה מי אנחנו היטש 18.08.19 21:54 41
  ליכוד, ימין, חזק ארבע אותיות 18.08.19 18:21 2
     מי אמר שהליכוד וימינה מפלגות ימין? דמו 18.08.19 22:19 44
  אוי כמה שהמוסר הכפול הורג אותנו הבלגי 18.08.19 18:25 3
  רק עוצמה לישראל פרופט 18.08.19 18:28 4
  ימין זה רק ימינה מהליכוד צבי הנגב 18.08.19 18:31 5
     ליכוד זה לא ימין אברהם 18.08.19 18:37 7
  תעמולה סקטוריאלית. לא ''תחקיר'' ולא חדשות Big Joe 18.08.19 18:34 6
     אם אתה אומר... עמבה 18.08.19 19:10 10
     התגובה הקבועה שלך כשמישהו מביא נתונים שלא מסתדרים עם השקפת העולם שלך. זבוב על הקיר 18.08.19 19:22 11
         כל נתון - מלמיליאן... Big Joe 18.08.19 20:00 21
             נו, ו? יש לך נתונים אחרים, הסותרים את הנטען כאן? אנא, שתף. זבוב על הקיר 18.08.19 20:15 30
                 תנסה להשקיע בלימוד ההבדל בין נתון ובין פרשנות... Big Joe 18.08.19 21:55 42
                     האם הנתונים המספריים גם נכנסים לקטגוריה ''פרשנות'', לדעתך? זבוב על הקיר 18.08.19 23:03 47
         איזה נתונים זה גיבוב של שטויות מושו 18.08.19 23:03 48
     אתה חולק על העובדות המתוארות? shabor 18.08.19 19:40 12
         זה אתר פוליטי שמזוהה עם הימין הקיצוני והוקם על ידי עמותה מיצהר... לא בדיוק עיתונות. לגוף העניין 18.08.19 19:53 16
             לא שאלתי מי כתב. שאלתי אם העובדות לא נכונות? shabor 18.08.19 19:55 19
                 זה ההבדל בין מאמר דעה, למאמר - שימוש בעובדות חלקיות, וסידורן בצורה נוחה לייצג את דעתך. לגוף העניין 18.08.19 20:02 23
             אה, הבנתי, ''עיתונות'' זה רק כשמדובר בגורם מהצד ''שלך'' שמפרסם רק נתונים הנוחים לך. זבוב על הקיר 18.08.19 19:57 20
                 מזמין אותך לעבור על כל מה שכתבתי פה, ולראות אם אני תומך אוטומאטי בעיתונות מצד אחד. לגוף העניין 18.08.19 20:03 24
                     אינני יודע באיזו עיתונות אתה תומך אוטומטית, אבל הבהרת כאן מאיזו אתה מתעלם אוטומטית. זבוב על הקיר 18.08.19 20:19 34
                         אל תשכח להפנות את הראש הצידה ולנשוף בבוז. יש עיתונות מבוססת יותר מימין, זה לא חלק ממנה. לגוף העניין 18.08.19 20:21 36
         עובדות מדויקות בדוקות, חדות כמו: Big Joe 18.08.19 20:01 22
             כן. כמו עובדות כאלה אבל בעיקר למספרים המפורסמים בכתבה. shabor 18.08.19 20:05 25
                 אני לא אוכל צימוקים מתוך עוגה עבשה... Big Joe 18.08.19 20:07 27
                     מסתבר ביגי יקירי, שאת העוגה היבשה אכלת ואת הצימוקים השארת... shabor 18.08.19 20:16 31
                     ובמילים אחרות: לא תטרח להתייחס לנתונים אם הגוף המביא אותם הוא גוף המזוהה על הימין. זבוב על הקיר 18.08.19 20:17 32
                         לא. אני לא תיחס לנתונים שמתיימר להביא גוף שאינו אמין בעיני. ושאינו נרתע מלסלף תובנות Big Joe 18.08.19 21:53 40
                             מעניין מה גרם לו להיות לא אמין בעינייך? shabor 18.08.19 22:36 45
                                 הוא באופן הגדרתי (שלו) מייצג אג'נדה Big Joe 18.08.19 23:42 55
                             יש גוף שאינו מוטה לשמאל שכן נחשב לאמין בעינך? זבוב על הקיר 18.08.19 23:04 49
                                 שאלה לא רלוונטית. Big Joe 19.08.19 00:04 58
                                     הפתעת אותי. אתה רומז שיכול להיות משהו שישנה את דעתך?? shabor 19.08.19 00:14 59
                                     שאלה מאוד רלוונטית, כי אם אתה תפסול כל מקור ''ימני'', הרי שאתה בוחר לקחת רק נתונים הנוחים לך זבוב על הקיר 19.08.19 06:28 69
                                         יש לי סידור עם הגולשים בפורום הזה. רק אני מביע את דעתי. הם מביעים את דעתם בלבד Big Joe 19.08.19 10:07 72
                                             לא, אני מבקש (בצורה מנומסת למדי) שתסביר את דעתך. בינתיים אתה מסרב לענות. זבוב על הקיר 19.08.19 10:32 73
                                                 ואני - נאמן לדרכי להיות ממוקד מטרה - מסרב לענות שאלות לא רלוונטיות ולהשתתף בהסטת הדיון. Big Joe 19.08.19 10:39 75
                                                     מי שמדבר על הסטת הדיון - אתה הוא זה שמסרב בתוקף להתייחס עניינית לנושא הנידון! זבוב על הקיר 19.08.19 10:46 76
                                                         עכשיו סטית ממה שניסית להתחיל בו ב-49... Big Joe 19.08.19 11:00 77
                                                             49 היה נסיון להשיב *אותך* לנושא במקום להתחמק ממנו. אבל אל דאגה - אתה עושה עבודה חשובה מאוד זבוב על הקיר 19.08.19 11:14 78
                                                                 עשית זאת שוב 😄 Big Joe 19.08.19 11:17 79
                                             אחחחח.... עצם הפז''מ.... shabor 19.08.19 10:34 74
  טוב שארדן נשאר בארץ, מה היינו עושים עם כל הטרור היהודי בלעדיו. אור דוד 18.08.19 18:43 8
     מי שרוצה 700 טילים ביומיים שיצביע ביבי, מי שרוצה לשחרר עוד 1000 מחבלים שיצביע ביבי ברקן 18.08.19 19:01 9
         אנחנו, היהודים, תמיד מתעוררים כשמאוחר מדי. טבע עקשן שכזה. כשנבין דברים לילך 18.08.19 19:53 18
  לא יאמן. איש ונוב לו 18.08.19 19:48 15
  הקול היהודי הינו אתר פוליטי שמזוהה עם הימין הקיצוני והוקם על ידי עמותה מיצהר... לגוף העניין 18.08.19 19:53 17
     ככה עונים לנתונים ולעובדות? מגניב.. אוהבחדשות 18.08.19 20:48 37
         . זה ההבדל בין מאמר, למאמר דיעה - שימוש בעובדות חלקיות, וסידורן בצורה נוחה לייצג את דעתך. לגוף העניין 18.08.19 21:11 38
         ואיך החלטת שאלו נתונים ועובדות?? מושו 18.08.19 23:05 50
             זה כתוב בעיתון שהוא אוהב ;-) לגוף העניין 18.08.19 23:15 52
  ככה זה במדינה בלי משילות...כמו תרנגולת בלי ראש. Spook 18.08.19 20:08 28
  מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו עגור_לבן 18.08.19 20:13 29
  חזקים על יהודים זאת כבר עובדה. אוהבחדשות 18.08.19 20:19 33
  צריך דחוף להחליף את שלטון ערב רב שפועל נגד יהודים ומכיל טרור ערבי.... שמשון הגיבור3 18.08.19 21:49 39
  יותר קל... תודה רבה 18.08.19 21:55 43
  יש עלייה מטורפת בהיקף הטרור היהודי, ואף ידיעה פסודו-חדשותית לא תוכל לטשטש את זה הומניסט 18.08.19 22:59 46
     הומניסט? קסדו 18.08.19 23:22 53
         קסדו? הומניסט 19.08.19 01:42 64
     ואת השקר על טרור יהודי, מפיצים אלה שנהנים ממשכורת שמנה והטבות, או סתם שונאי העם היהודי dave333 19.08.19 05:10 66
  מניפולציות זולות מושו 18.08.19 23:06 51
  טירוףףףףףף חתול 18.08.19 23:33 54
  ארוך בשבילי שלמה יצחקי 18.08.19 23:47 56
  כשהתודעה מעוותת כך גם המציאות. Law 18.08.19 23:50 57
  מזעזע dave333 19.08.19 01:15 63
  אתה חושב שכסף זה הבעיה ? parker 19.08.19 05:25 67
  מדינת היהודים שנדמה שהכל בה נגד יהודים ויהדות האינג'יניר 19.08.19 06:03 68
  הרשויות מוכיחות את עצמן איש י-ם 19.08.19 06:59 70
  אין ימין בשלטון - עובדה עמוס 19.08.19 11:33 80
  בושה וחרפה כוסמין 19.08.19 12:18 81

   
   
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
13334 הודעות, 48 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:19   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ארוך מידי, אבל רוח הדברים איומה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
consilium_322 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.14
1788 הודעות, 40 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:44   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. למה כל הזמן צריך לבקר ולחשוב שמישהו לא עושה את העבודה שלו כראוי?  
בתגובה להודעה מספר 1
 

כן.. בהחלט ארוך מידי.. רק מהכותרת לא הבנתי למה החליוו לכתוב שטות כזאת? הטרור הערבי משתולל? כן נכון.. באפגניסטן .. לא זוכר את פיגוע ההתאבדות האחרון.. ואנחנו מדינה במלחמה שמצבה מאוד מאוד מאוד מאוד ואני לא חושב שכתבתי מספיק פעמים מאוד כדי להדגיש שמצבנו מאודדדד טוב..
אז כן.. האנשים שמשלמים להם כדי לחשוב ולשקול דברים החליטו לפתוח איזה גוף לחקירת טרור יהודי או משהו.. כי הם חושבים שזה עלוללסכן אותנו..
אני מאוד מרוצה מחקירת הורור הערבי ולא חושב שמעבירים תקציבים על חשבון הביטחון שלנו
אז לשם שינוי ברוטר אני תומך במה שהחליטו האנשים שאסטרטגיה ביטחון ומודיעין זה העבודה שלהם..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אני לא רובוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.18
801 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:46   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. תן לי להמר שמעולם אתה או מי ממעגלך הקרוב לא נפגעו מפעולות איבה.  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
מאחל לך בכל לבי שכך ימשיך להיות.


עדיף שתי ציפורים ביד מציפור אחת על העץ.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
consilium_322 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.14
1788 הודעות, 40 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    01:08   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. לא במעגל הקרוב.. צודק.. אבל מכיר יחסית מקרוב  
בתגובה להודעה מספר 14
 

וכל יהודי שאני שומע על פגיעתו ליבי מתפקע מצער..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:07   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אתה לא מסתובב ביו''ש, נכון? אם לא מדווחים הציבור באמת חושב שהמוסלמים הם כבשים תמימות.  
בתגובה להודעה מספר 13
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
consilium_322 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.14
1788 הודעות, 40 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    01:09   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. נאאא תחשוב שוב.. אני אפילו לא קרוב לחשוב שרוצחים והשונאים שלנו הם תמימים יקירי  
בתגובה להודעה מספר 26
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
1610 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:20   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. עצם זה שאתה מקבל את מציאות ה''פיגוע-פה-קאסם-שם'' כלגיטימי, זו הכוונה ב''הטרור הערבי משתולל''  
בתגובה להודעה מספר 13
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
consilium_322 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.11.14
1788 הודעות, 40 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    01:14   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. זה חלק מהמציאות שלנו שבעים שנה.. אז כן.. מצטער לןמר שזה לא בדיוק יציאה מהשגרה  
בתגובה להודעה מספר 35
 

אבל אתה ממש מעוות את דברי.. לא אמרתי שנוח לי וטוב לי עם קאסמים או פיגועי דקירה ודריסה.. אלא שמצבנו טוב יחסית.. להזכירך את פיגועי המחבלים המתאבדים בזמנו.. האוטובוסים המתפוצצים..
והדבר השני היה שאני סומך וגאה במערכת הביטחון.. על הרבה סיכולי פיגועים שאנחנו לא תמיד מודעים אליהם. והם עושים עבודתם נאמנה... אז אם מישהו שם החליט ליצור עוד יחידה יש להם סיבה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
1610 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    07:13   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. אני לא אמרתי שנח לך וטוב לך עם זה.  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
פשוט, בכל מה שנוגע לחיי אדם, גם שריטה היא לא מתקבלת על הדעת כשיש לך מה לעשות נגד זה. השכל הישר אומר מיליון מחבלים ולא שריטה של יהודי.

מה לעשות שיש כאן אנשים באשליה של עצמאות?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סיסו מהתברואה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.19
2984 הודעות, 43 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    04:42   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. +++  
בתגובה להודעה מספר 35
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
היטש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.16
8088 הודעות, 64 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:54   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מה שלך חשוב לדעת...שארדן (שרה''מ פושע באי הסרתו מתפקידו) לא מגיב לפנייה אליו...למה מי אנחנו  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


יושם קץ למשטר הסוציופטים בגלימות השחורות! יחי מונטסקייה!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ארבע אותיות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.2.16
13154 הודעות, 93 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:21   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ליכוד, ימין, חזק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דמו
חבר מתאריך 17.2.19
446 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    22:19   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. מי אמר שהליכוד וימינה מפלגות ימין?  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
הכתבה כמו גם מדיניות המנהל נגד יהודים ובעד חיזוק התישבות ערבית בשטחי c ,מראה בדיוק מה הליכוד והחברים שקד ובנט מימינה שתמכו תמיכהעיוורת בעינוי יהודים על ידי השב"כ שווים כמפלגון ימין .

הימין היחידי והאמיתי הוא עוצמה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הבלגי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
812 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:25   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אוי כמה שהמוסר הכפול הורג אותנו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרופט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.5.17
2984 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:28   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. רק עוצמה לישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צבי הנגב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.15
9034 הודעות, 95 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:31   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ימין זה רק ימינה מהליכוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אברהם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.6.16
9891 הודעות, 52 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:37   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ליכוד זה לא ימין  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:34   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תעמולה סקטוריאלית. לא ''תחקיר'' ולא חדשות  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.11.17
2939 הודעות, 47 מדרגים, 93 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:10   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אם אתה אומר...  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


עוצמה יהודית - ימין. מאמין. אמין.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:22   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. התגובה הקבועה שלך כשמישהו מביא נתונים שלא מסתדרים עם השקפת העולם שלך.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:00   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. כל נתון - מלמיליאן...  
בתגובה להודעה מספר 11
 


ארגון חוננו וגורמים נוספים בהתיישבות דיווחו לא אחת על רדיפה של ממש מצד היחידה כנגד המתיישבים.

היחידה הפעילה גם "מסתערבים" שיצרו פרובוקציות כדי להביא יהודים להגיב נגדם, צעד שגרר ביקורת ציבורית חריפה.

גם חברי כיתת הכוננות של רכס הגדעונים באיתמר הפכו בימ"ר ש"י לפושעים חמורים

מבדיקת הקול היהודי עולה כי תיק זריקת אבנים עשוי להגיע לחקירה בתחנת המרחבית, ביחידת הפח"ע של מחוז ש"י או בשב"כ.

בדיקת הקול היהודי העלתה כי במפלג פשיעה לאומנית ישנם לכל הפחות ארבעה רבי פקדים, אך במשטרה סירבו למסור נתונים מלאים בנושא.

"מדובר בשערורייה ובחלוקת משאבים פוליטית וחסרת פרופורציה לחלוטין",

"יש פה בעיה מערכתית ומובנית של זלזול בטרור היומיומי. בשורה התחתונה, דם יהודי זול יותר מדם של ערבי",

מה שברור הוא שבכל הקשור לטיפול בפשיעה החקלאית במחוז ש"י מתגלה אזלת יד נוראית של המשטרה.

"בשורה התחתונה, במקום שתקציבי העתק הללו יופנו לטיפול בנערים שמפרים שטח צבאי סגור, יש להפנותם לטיפול בפשיעה החמורה באמת במחוז ש"י            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:15   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. נו, ו? יש לך נתונים אחרים, הסותרים את הנטען כאן? אנא, שתף.  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
בעיקר מעניינים הנתונים הנוגעים לחקירת מקרים של פשיעה שלא הסתיימה בהרוגים, כמו הסיפור עם החמניות. אם יש לך נתונים המראים שהמשטרה דווקא כן טורחת לחקור ארועים של פשיעה לאומנית ערבית באותה השקעה כמו פשיעה לאומנית יהודית, אשמח לשמוע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:55   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. תנסה להשקיע בלימוד ההבדל בין נתון ובין פרשנות...  
בתגובה להודעה מספר 30
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:03   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. האם הנתונים המספריים גם נכנסים לקטגוריה ''פרשנות'', לדעתך?  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מושו
חבר מתאריך 25.3.19
133 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:03   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. איזה נתונים זה גיבוב של שטויות  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:40   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אתה חולק על העובדות המתוארות?  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:53   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. זה אתר פוליטי שמזוהה עם הימין הקיצוני והוקם על ידי עמותה מיצהר... לא בדיוק עיתונות.  
בתגובה להודעה מספר 12
 

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%9C_%D7%94%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:55   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. לא שאלתי מי כתב. שאלתי אם העובדות לא נכונות?  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:02   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. זה ההבדל בין מאמר דעה, למאמר - שימוש בעובדות חלקיות, וסידורן בצורה נוחה לייצג את דעתך.  
בתגובה להודעה מספר 19
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:57   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אה, הבנתי, ''עיתונות'' זה רק כשמדובר בגורם מהצד ''שלך'' שמפרסם רק נתונים הנוחים לך.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:03   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מזמין אותך לעבור על כל מה שכתבתי פה, ולראות אם אני תומך אוטומאטי בעיתונות מצד אחד.  
בתגובה להודעה מספר 20
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:19   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אינני יודע באיזו עיתונות אתה תומך אוטומטית, אבל הבהרת כאן מאיזו אתה מתעלם אוטומטית.  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:21   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אל תשכח להפנות את הראש הצידה ולנשוף בבוז. יש עיתונות מבוססת יותר מימין, זה לא חלק ממנה.  
בתגובה להודעה מספר 34
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:01   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. עובדות מדויקות בדוקות, חדות כמו:  
בתגובה להודעה מספר 12
 


ארגון חוננו וגורמים נוספים בהתיישבות דיווחו לא אחת על רדיפה של ממש מצד היחידה כנגד המתיישבים.

היחידה הפעילה גם "מסתערבים" שיצרו פרובוקציות כדי להביא יהודים להגיב נגדם, צעד שגרר ביקורת ציבורית חריפה.

גם חברי כיתת הכוננות של רכס הגדעונים באיתמר הפכו בימ"ר ש"י לפושעים חמורים

מבדיקת הקול היהודי עולה כי תיק זריקת אבנים עשוי להגיע לחקירה בתחנת המרחבית, ביחידת הפח"ע של מחוז ש"י או בשב"כ.

בדיקת הקול היהודי העלתה כי במפלג פשיעה לאומנית ישנם לכל הפחות ארבעה רבי פקדים, אך במשטרה סירבו למסור נתונים מלאים בנושא.

"מדובר בשערורייה ובחלוקת משאבים פוליטית וחסרת פרופורציה לחלוטין",

"יש פה בעיה מערכתית ומובנית של זלזול בטרור היומיומי. בשורה התחתונה, דם יהודי זול יותר מדם של ערבי",

מה שברור הוא שבכל הקשור לטיפול בפשיעה החקלאית במחוז ש"י מתגלה אזלת יד נוראית של המשטרה.

"בשורה התחתונה, במקום שתקציבי העתק הללו יופנו לטיפול בנערים שמפרים שטח צבאי סגור, יש להפנותם לטיפול בפשיעה החמורה באמת במחוז ש"י            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:05   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. כן. כמו עובדות כאלה אבל בעיקר למספרים המפורסמים בכתבה.  
בתגובה להודעה מספר 22
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:07   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אני לא אוכל צימוקים מתוך עוגה עבשה...  
בתגובה להודעה מספר 25
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:16   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מסתבר ביגי יקירי, שאת העוגה היבשה אכלת ואת הצימוקים השארת...  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
לא יודע אם כל, אבל רוב האמירות שם מגובות בעובדות.
פעולות מנפולטיביות לעודד חיכוך בין האוכלוסיות.
מאסר קטינים בחשד לעבירות איזוטריות.
ביקורת של הרשות השופטת על פעילות המשטרה.
ועוד צימוקים שפספסת....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:17   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. ובמילים אחרות: לא תטרח להתייחס לנתונים אם הגוף המביא אותם הוא גוף המזוהה על הימין.  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
בגלל, כביכול, שהגוף אינו נטול אג'נדה. כמובן, תוך התעלמות מוחלטת מכך ששום גוף שאינו בעל אג'נדה ימנית ברורה לא יטרח בכלל לחפש את הנתונים הללו, כי נוח לו שהם לא קיימים. בדיוק כמו שנוח לך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:53   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. לא. אני לא תיחס לנתונים שמתיימר להביא גוף שאינו אמין בעיני. ושאינו נרתע מלסלף תובנות  
בתגובה להודעה מספר 32
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    22:36   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. מעניין מה גרם לו להיות לא אמין בעינייך?  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
אילו תובנות הוא מסלף?
אתה יודע מה? אתה צודק!
גם בעיני "שוברים שתיקה", "בצלם" ו"האגודה לזכויות האזרח" (המוסלמי) הם ארגוני אג'נדה שקרנים וסלפנים.
זכותך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:42   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. הוא באופן הגדרתי (שלו) מייצג אג'נדה  
בתגובה להודעה מספר 45
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:04   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. יש גוף שאינו מוטה לשמאל שכן נחשב לאמין בעינך?  
בתגובה להודעה מספר 40
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    00:04   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. שאלה לא רלוונטית.  
בתגובה להודעה מספר 49
 

"הקול היהודי" אינו אמין בעיני וה"תחקיר" הזה לא שינה את דעתי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    00:14   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. הפתעת אותי. אתה רומז שיכול להיות משהו שישנה את דעתך??  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  
כי אני, בניגוד אליך, לא חושב שיש משהו שיכול לשנות את דעתי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    06:28   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. שאלה מאוד רלוונטית, כי אם אתה תפסול כל מקור ''ימני'', הרי שאתה בוחר לקחת רק נתונים הנוחים לך  
בתגובה להודעה מספר 58
 
  
ולכן אני שואל, אם הבעיה שלך היא עם המקור הזה ספציפית, בשל חוסר אמינות לדעתך, האם יש מקורות אחרים שכן היית מאמין להם לו היו מפרסמים את הנתונים הללו - מקרב מקורות שלא היו בוחרים פשוט להתעלם מהם כמו רוב כלי התקשורת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    10:07   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. יש לי סידור עם הגולשים בפורום הזה. רק אני מביע את דעתי. הם מביעים את דעתם בלבד  
בתגובה להודעה מספר 69
 

ואתה מתאמץ עכשיו ליחס לי דיעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    10:32   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. לא, אני מבקש (בצורה מנומסת למדי) שתסביר את דעתך. בינתיים אתה מסרב לענות.  
בתגובה להודעה מספר 72
 
  
מסירובך לענות, אני מסיק את מסקנותי שלי. מותר לך, כמובן, להביע את דעתך - אבל באותה המידה מותר לי לטעון ש"דעתך" אינה אלא כיסוי לחוסר יושר קיצוני.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    10:39   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. ואני - נאמן לדרכי להיות ממוקד מטרה - מסרב לענות שאלות לא רלוונטיות ולהשתתף בהסטת הדיון.  
בתגובה להודעה מספר 73
 

יש כאן דיון ספציפי בפרסום ספציפי. אין שום הצדקה להגרר לדיון מפורט על יחסי לתקשורת בכלל...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    10:46   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. מי שמדבר על הסטת הדיון - אתה הוא זה שמסרב בתוקף להתייחס עניינית לנושא הנידון!  
בתגובה להודעה מספר 75
 
  
ולא, "הכותב מוטה ולכן לא אתייחס לדבריו, אפילו לנתונים שמסרה המשטרה עצמה" זו לא "התייחסות עניינית".            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    11:00   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. עכשיו סטית ממה שניסית להתחיל בו ב-49...  
בתגובה להודעה מספר 76
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    11:14   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. 49 היה נסיון להשיב *אותך* לנושא במקום להתחמק ממנו. אבל אל דאגה - אתה עושה עבודה חשובה מאוד  
בתגובה להודעה מספר 77
 
  
ואני מפציר בך שתמשיך בה. חשוב שיהיו בפורום גם אנשים שתמיד מוכנים, מיוזמתם ומרצונם החופשי, לתת תזכורת עד כמה בדיוק השמאל רואה עצמו מחוייב לעובדות, ועד כמה בדיוק ניתן לנהל איתו דיון ענייני (וכמובן, גם עד כמה הוא מחוייב לדמוקרטיה, או למנהל תקין, או לחוק - אבל זה מדיונים אחרים, לא מפה).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
163717 הודעות, 362 מדרגים, 441 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    11:17   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. עשית זאת שוב 😄  
בתגובה להודעה מספר 78
 

הפקת עוד תגובה ללא מילה רלוונטית אחת לנושא...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
19458 הודעות, 125 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    10:34   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. אחחחח.... עצם הפז''מ....  
בתגובה להודעה מספר 72
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור דוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.13
10700 הודעות, 127 מדרגים, 225 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    18:43   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. טוב שארדן נשאר בארץ, מה היינו עושים עם כל הטרור היהודי בלעדיו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בבחירות הבאות ימין אמיתי זה עוצמה יהודית!!!


רַבִּ֥ים מַכְאוֹבִ֗ים לָרָ֫שָׁ֥ע וְהַבּוֹטֵ֥חַ בַּי-הוָ֑ה חֶ֝֗סֶד יְסוֹבְבֶֽנּוּ׃ (תהילים לב י)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברקן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.6.07
3382 הודעות, 39 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:01   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מי שרוצה 700 טילים ביומיים שיצביע ביבי, מי שרוצה לשחרר עוד 1000 מחבלים שיצביע ביבי  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
מי שרוצה לטפל בטרור רוצה שקט מהמסגדים שיצביע עוצמה יהודית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לילך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.11
2436 הודעות, 80 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:53   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אנחנו, היהודים, תמיד מתעוררים כשמאוחר מדי. טבע עקשן שכזה. כשנבין דברים  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
המשיח יבוא על צב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
2546 הודעות, 34 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:48   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא יאמן.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"כל המרחם על אכזרים
סופו שיתאכזר על רחמנים..."            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    19:53   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הקול היהודי הינו אתר פוליטי שמזוהה עם הימין הקיצוני והוקם על ידי עמותה מיצהר...  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לא בדיוק עיתונות, לא בדיוק תחקיר...

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%9C_%D7%94%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
44913 הודעות, 238 מדרגים, 459 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:48   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ככה עונים לנתונים ולעובדות? מגניב..  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:11   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. . זה ההבדל בין מאמר, למאמר דיעה - שימוש בעובדות חלקיות, וסידורן בצורה נוחה לייצג את דעתך.  
בתגובה להודעה מספר 37
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מושו
חבר מתאריך 25.3.19
133 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:05   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. ואיך החלטת שאלו נתונים ועובדות??  
בתגובה להודעה מספר 37
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לגוף העניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
8733 הודעות, 88 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:15   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. זה כתוב בעיתון שהוא אוהב ;-)  
בתגובה להודעה מספר 50
 


"הרי זה מכבר ידוע שכל שר בממשלה מקבל תיק בו אין לו כל מושג" אפרים קישון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
13968 הודעות, 105 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:08   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ככה זה במדינה בלי משילות...כמו תרנגולת בלי ראש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עגור_לבן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.12.17
986 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:13   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
44913 הודעות, 238 מדרגים, 459 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    20:19   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. חזקים על יהודים זאת כבר עובדה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


חיים פה בלופ, במקום לעקור את הטרור מהשורש פעם אחת, רק גוזמים אותו כל פעם קצת.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמשון הגיבור3 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.19
2816 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:49   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. צריך דחוף להחליף את שלטון ערב רב שפועל נגד יהודים ומכיל טרור ערבי....  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
47790 הודעות, 295 מדרגים, 573 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    21:55   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. יותר קל...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


עצמאות... בואו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הומניסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.12.18
1048 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    22:59   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. יש עלייה מטורפת בהיקף הטרור היהודי, ואף ידיעה פסודו-חדשותית לא תוכל לטשטש את זה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
העלאת התקציב ללוחמה בטרור זה פעילות מבורכת, והאנשים היחידים שמתנגדים אליה אלה תומכי וסייעני הטרור שלצערי בשנים האחרונות מתרבים גם בתוך העם שלנו. (בניגוד לעם הפלסטיני ששם כמות הטרור תמיד הייתה עצומה)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קסדו
חבר מתאריך 16.9.18
386 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:22   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. הומניסט?  
בתגובה להודעה מספר 46
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הומניסט
חבר מתאריך 28.12.18
1048 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ט    01:42   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. קסדו?  
בתגובה להודעה מספר 53
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dave333 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
43312 הודעות, 311 מדרגים, 593 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    05:10   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. ואת השקר על טרור יהודי, מפיצים אלה שנהנים ממשכורת שמנה והטבות, או סתם שונאי העם היהודי  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
עלילת דומא, עינוי קטינים יהודים בחקירות. על זה מוצאים כספי המיסים של הציבור???


תודה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מושו
חבר מתאריך 25.3.19
133 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:06   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. מניפולציות זולות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין בזה אמת כלל, אין מגבלות תקציב על חקירות של עבירות כאלו, לגבי התקציבים למחלק יהודים- פשיעה לאומנית ערבית חמורה מתנהלת ביחידת הפח"ע של מחוז שי ועל ידי השב"כ ויש להם הרבה יותר כח אדם משאבים תקציבים ויכולות (פשיעה לאומנית קלה בתחנות)
אם מודדים רק את ימר שי אז ברור שיש אחוז גדול של תקציב למחלקה היהודית אבל הוא לא מתקרב לדגדג את תקציבי השבכ ויחידת הפחע
בסיכום מניפולציות על ידי תמונה חלקית ומעוותת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חתול
חבר מתאריך 21.10.15
4515 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:33   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. טירוףףףףףף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מרתיח דם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שלמה יצחקי
חבר מתאריך 16.9.17
40 הודעות
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:47   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. ארוך בשבילי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חחיבים לפעול שזה ייפסק
המדינה הוקמה בעיקר לקיים אותנו פיזית
רק אח"כ להיות מוסריים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
2518 הודעות, 19 מדרגים, 38 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ז באב תשע''ט    23:50   18.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. כשהתודעה מעוותת כך גם המציאות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מצביע זהות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dave333 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
43312 הודעות, 311 מדרגים, 593 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    01:15   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. מזעזע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ואת זה איילת שקד שחיממה את הכסא במשרד המשפטים, אפילו לא ניסתה לשנות.


תודה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
parker
חבר מתאריך 30.5.18
1086 הודעות, 18 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    05:25   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. אתה חושב שכסף זה הבעיה ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מאיפה לך לדעת שהטרור הערבי נגרם בגלל תקציב כלשהו ?

הבעיה היא בחוסר הנהגה ומנהיגות
הבעיה היא במנהיג לא מנהיג
מנהיגות הססנית וכנועה
ראש ממשלה ושרים שמתרפסים ומשלמים לטרור.

אז אין לנו בעיה שך תקציב כמו שהבנת.

שמחתי לעזור            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
28657 הודעות, 131 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    06:03   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. מדינת היהודים שנדמה שהכל בה נגד יהודים ויהדות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עצוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש י-ם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.4.11
19840 הודעות, 119 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ט    06:59   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. הרשויות מוכיחות את עצמן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לפעמים זה נראה שהם שונאים יהודים טובים יותר מאשר המחבלים המוסלנאצים שמשתוללים כל הזמן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמוס
חבר מתאריך 5.5.02
22872 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ט    11:33   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. אין ימין בשלטון - עובדה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


נשיא מדינת ישראל: "בני עמי בחרו בדרך הטרור ואיבדו צלם אנוש"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוסמין
חבר מתאריך 16.3.18
471 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ט    12:18   19.08.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. בושה וחרפה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות