גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #575049 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 575049        
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
33290 הודעות, 169 מדרגים, 246 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    14:56   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עתירה לבג''ץ: לפרסם את דו''חות המבקר החסויים - ''בחירות אינן סיבה לדחייה''  

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

עתירה לבג"ץ: לפרסם את דו"חות המבקר החסויים - "בחירות אינן סיבה לדחייה"

התנועה למען איכות השלטון: "על מבקר מדינה לפרסם דו"ח ביקורת מייד כשהושלם, ולא להתחשב בשיקולים פוליטיים או אחרים שאינם בעלי רלוונטיות לביקורת עצמה ומטרותיה"

נתי טוקר
10.09.2019 13:27

התנועה למען איכות השלטון עתרה היום לבג"ץ נגד מבקר המדינה הנוכחי, מתניהו אנלגמן, ונגד המבקר הקודם, יוסף שפירא, בדרישה להוציא צו על תנאי שיחייב את משרד המבקר לפרסם את הדו"חות החסויים שהוכנו במשרד. כפי שפורסם ב-TheMarker, אחד הדוחות החסויים עוסק בפגיעה בעצמאות גופי האסדרה בתקשורת.

לטענת אנגלמן, עיכוב פרסום הדוחות נועד לבחינתם מחדש. בתנועה למען איכות השלטון טוענים כי העיכוב נעשה בחוסר סמכות וסותר את ההלכה שלפיה אל לו למבקר המדינה להתעכב בהליכי בחירות, ועליו לשמור על עצמאותו.

"קיים חשש כבד לקיומם של שיקולים זרים העולים עד כדי משוא פנים, בהיות ההחלטה נעדרת נימוקים וצידוקים ענייניים העולים בקנה אחד עם האינטרס הציבורי ועם הוראות החוק הברורות", טוענת התנועה למען איכות השלטון. לגרסתה, ההחלטה לעכב את פרסום הדו"חות גורמת ל"פגיעה אנושה ובלתי הפיכה ברצון הבוחר, בזכותו לדעת, וביכולתו לקבל החלטה מושכלת בבואו לבחור את נבחריו – ועד כדי פגיעה חמורה בשיטת המשטר ובדמוקרטיה הישראלית".

מלבד הדוח על התקשורת מעכב המבקר אנגלמן גם את הדוח הכלכלי השנתי המתפרסם מדי ספטמבר, וכן דוח מיוחד בנוגע להסתרת נתוני הגירעון הממשלתי באמצעות תרגילים חשבונאיים. בסך הכל מעוכבים חמישה דו"חות חתומים במשרד המבקר.

בתנועה מציינים את הצעדים ה"שנויים במחלוקת" בהם נקט אנגלמן ופורסמו ב"הארץ", בהם הפסקת פעילותו של האגף לתפקידים מיוחדים במשרד המבקר, וכן ההתערבות בעבודתה של ועדת ההיתרים.

"לפי סעיף 17 לחוק מבקר המדינה, יש שתי סיבות בלבד המצדיקות מניעת פרסום דו"ח שנכתב במשרד מבקר המדינה: שמירה על בטחון המדינה, וכן על יחסי החוץ שלה. קיומה של תקופת בחירות הינה שיקול זר ופסול שעליו שלא לבוא בחשבון במסגרת ההחלטה על מועד פרסום דו"ח מבקר המדינה. על מנת לעמוד בדרישת התכליתיות, על מבקר מדינה לפרסם דו"ח ביקורת מייד כשהושלם, ולא להתחשב בשיקולים פוליטיים או אחרים שאינם בעלי רלוונטיות לביקורת עצמה ומטרותיה", טוענים בתנועה למען איכות השלטון.

את העתירה הגישו עוה"ד אליעד שרגא, תומר נאור, זהר אלטמן-רפאל ואלון ספיר

https://www.themarker.com/advertising/1.7828416

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני בטוח שבגצ ייתר את העתירה על בסיס הזמן הקצר שנותר לדיון עפרנח 10.09.19 14:58 1
     והסרבול שבלוגיסטיקה. רפיח 10.09.19 17:38 2
  אני במקום בג״ץ הייתי מוציא צו על תנאי לפרסם תוך 7 ימים את הדו״חות המלאים אלמר 10.09.19 18:11 3
  אבל הדוחות מלכתחילה מוטים פוליטית ולא משקפים את המציאות? אז מדוע להתעקש לפרסם אותם? ANTI-PC 10.09.19 19:14 4
     העם דורש שמבקר המדינה יפסיק לבקר את המדינה, אתה אומר? הלטאה 10.09.19 21:43 7
         חברי: העם דורש להפסיק עם הרדיפה החד צדדית הפוליטית! והעם דורש להפסיק את המעשים העברייניים. ANTI-PC 10.09.19 23:53 8
             כלפי מי אתה רוצה שהגוף המבקר יבוא בטענות, כלפי האופוזיציה? הלטאה 11.09.19 00:16 9
                 חברי: אני לא הולך לשחק איתך את המישחק הזה, וכי אתה יודע בדיוק למה כוונתי! ANTI-PC 11.09.19 00:19 10
                     יש כאן רק שתי אופציות הלטאה 11.09.19 00:23 11
                         חברי: תבין מה שתבין, כמו שאני הבנתי לאחר קריאת תגובות שלך שחבל על הזמן של ההקלדה,מתנצל. ANTI-PC 11.09.19 00:29 13
                             החוכמה, חברי, היא לא לשכנע את המשוכנעים אלא להתדיין עם אנשים שלא בהכרח חושבים כמוך הלטאה 11.09.19 00:31 14
                                 חברי: זה משפט שאני יכול להזדהות ולהסכים איתו, אבל אוסיף שגם צריך לדעת לא לבזבז משאב מוגבל. ANTI-PC 11.09.19 01:12 16
                                     אז אני אכבד את תגובתך בתשובה, ללא אף שאלה הלטאה 11.09.19 01:43 17
                                         חברי: אתה באמת לא יודע או ממש מיתמם? מסמך הרפז אומר משהו?(מנדלבליט) ANTI-PC 11.09.19 02:32 19
                 המבקר בודק גם אי סדרים כספיים במפלגות, וזאת ללא תלות אם המפלגה המבוקרת נמצאת בקואליציה או באופוזיציה. אליצור 11.09.19 01:08 15
  בגץ עובד קשה לאחרונה...כל פיפס של מישהו נגד מישהו הולך לבגץ....הכל שפיט... יצחק היקר 10.09.19 21:23 5
     עו''ד בן גביר הוא צרכן מאוד כבד של בתי המשפט בעתירות על עתירות הלטאה 10.09.19 21:42 6
  הדוח כתוב שנה...מה דחוף שבוע לבחירות פתאום לעתור? Isrtv 11.09.19 00:28 12
  בהצלחה לעותרים ביריון 11.09.19 01:47 18

עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
10694 הודעות, 84 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    14:58   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני בטוח שבגצ ייתר את העתירה על בסיס הזמן הקצר שנותר לדיון  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) https://bit.ly/2HYcS91 https://bit.ly/fE2B5

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
רפיח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.19
8124 הודעות, 70 מדרגים, 136 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    17:38   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. והסרבול שבלוגיסטיקה.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אלמר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.16
4030 הודעות, 80 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    18:11   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אני במקום בג״ץ הייתי מוציא צו על תנאי לפרסם תוך 7 ימים את הדו״חות המלאים  
בתגובה להודעה מספר 0

עד יום ג׳ הבא ב-10 בלילה, ולא דקה מאוחר יותר!

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
2829 הודעות, 77 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    19:14   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אבל הדוחות מלכתחילה מוטים פוליטית ולא משקפים את המציאות? אז מדוע להתעקש לפרסם אותם?  
בתגובה להודעה מספר 0

למעט הבעת תמיכה בשחיתות של אנשי מקצוע מצד פוליטי מאוד מסויים?

ההתעקשות שלכם נובעת מזה שאתם יודעים את זה! ולכן דורשים לפרסם לפני שיעברו עליהם מחדש ויתקנו את כל השקרים שהיו אמורים לעזור לתעמולה!

העם דורש ניקוי אורוות!
נמאס מהשחיתות והעבריינות של המיעוט ששולט דה פקטו במדינה ועל האזרחים ומבלי שעמדו לבחירת העם!

ואתה אשם בזה מר ביבי!!
שלא עשית את זה עד עכשיו למרות הגיבוי הציבורי שהיה לך!
ואם כל הנסיון שלהם להכניס אותך לניגוד עניינים לגביהם!

אבל מי שאשם בזה יותר הם מפלגות הימין שלא רק שלא העלו דרישה כזו אלא אפילו נתנו עוד כוח בידי המיעט הקיצוני, כשהשרה ממפלגת הימין(כשרת המשפטים) מסבירה לנו כמה זה בעצם לא נכון ואפילו הפוך.

למעט עוצמה יהודית אף מיפלגה לא מדברת על זה!
יכול להיות שזו גם הסיבה שפוסלים להם מומדים לכנסת ואף מפלגת ימין לא מתרעמת אלא שותקת ומגלגלת עיניים?

מבחינתי שתי האופציות מתקבלות.

א) עוצמה יהודית נכנסת לכנסת ונקווה שמתחילה לגרום לשינוי.

ב) שהשמאל הראשות גנץ ולפיד יהפכו למפלגת השילטון.

כי "ג" כבר ידוע מראש וזה המצב הקיים שרק מחמיר והמושחתים המשפטיים רק חוגגים.

הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
561 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    21:43   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. העם דורש שמבקר המדינה יפסיק לבקר את המדינה, אתה אומר?  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 8.8.18
יום שלישי י' באלול תשע''ט    23:53   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חברי: העם דורש להפסיק עם הרדיפה החד צדדית הפוליטית! והעם דורש להפסיק את המעשים העברייניים.  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 14.4.19
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:16   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כלפי מי אתה רוצה שהגוף המבקר יבוא בטענות, כלפי האופוזיציה?  
בתגובה להודעה מספר 8

בהגדרה מבקר המדינה אמור לבקר תהליכים אופרטיביים שקורים במדינה. האופוזיציה היא כמעט רק גוף מחוקק, אין לה כוח משמעותי במנגנונים מעבר למספר ועדות.

כשתהיה כאן ממשלת שמאל, מבקר המדינה יבוא אליהם בטענות. יש תילי תילים של ועדות, מסקנות וביקורות כנגד ממשלות שמאל מהעבר. אבל בשביל שמישהו יקבל ביקורת, הוא צריך קודם כל לעשות מעשה, ואת זה עושים בשלטון, לא על ספסלי הכנסת.

הפתעתי מישהו?

חבר מתאריך 8.8.18
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:19   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חברי: אני לא הולך לשחק איתך את המישחק הזה, וכי אתה יודע בדיוק למה כוונתי!  
בתגובה להודעה מספר 9

חבר מתאריך 14.4.19
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:23   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. יש כאן רק שתי אופציות  
בתגובה להודעה מספר 10

או שאתה רוצה שהמבקר לא יבקר כלל,
או שאתה רוצה שהמבקר יבקר את השלטון ואת מי שאינו בשלטון בצורה שווה.

חבר מתאריך 8.8.18
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:29   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. חברי: תבין מה שתבין, כמו שאני הבנתי לאחר קריאת תגובות שלך שחבל על הזמן של ההקלדה,מתנצל.  
בתגובה להודעה מספר 11

חבר מתאריך 14.4.19
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:31   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. החוכמה, חברי, היא לא לשכנע את המשוכנעים אלא להתדיין עם אנשים שלא בהכרח חושבים כמוך  
בתגובה להודעה מספר 13

חבר מתאריך 8.8.18
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    01:12   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. חברי: זה משפט שאני יכול להזדהות ולהסכים איתו, אבל אוסיף שגם צריך לדעת לא לבזבז משאב מוגבל.  
בתגובה להודעה מספר 14

ולבחור טוב טוב עם מי לנהל דיון אמיתי כדי לא ליפול עם שלל שחקני סכום '0' שרק אוהבים לטרטר ולהציף בשאלות
אבל אף פעם לא לענות תשובות מנומקות או מוסברות כמו שצריך.
ובסוף יוצא שביזבת משאב מוגבל לשווא.
לכן הגעתי להחלטה שאינני משחק עם ניקים רבים ברוטר שאותם אני מזהה שזה המשחק היחיד שהם משחקים.

שיחקתי כבר עם כל כך הרבה שחקנים כאלה שהתבררו כשחקני סכום '0' ואחר כך כעסתי על עצמי שלא בדקתי מי הניק שהזמין אותי למישחק לפני שעניתי והתחלתי לשחק.

חברי "המיתמם":
איך אפשר להאמין לחוקר שהתגלה שהוא שקרן?
איך אפשר להאמין לפרקליט/יועמ"ש שהתגלה שהוא עבריין?
איך אפשר להאמין למבקר וצוות שלא מסתירים שהם חורגים מסמכותם
וכל מטרתם זה למצוא את ביבי אשם?
(משמע *הזניחו* את מה שהם באמת אמורים לבקר!)
איך אפשר להאמין לשופט שהתגלה שהוא פושע ועבריין?

נכון שה"צדק"(היבש) הוא איתך.
כי זה "רק" התגלה *לא* נחקר,
*לא* הוגשו כתבי אישום ו*לא* נשפטו אנשים על המעשים האלו.

אבל בגלל שכל הדברים האלה כבר *התגלו* ולא נעשה דבר בנידון למעט סגירת חקירות ותיקים האחד לשני, אבד האמון בזרועות המדינה.
לכן אין שום סיבה לפרסם דוח שידוע מראש שהוכן כשהוא חוטא למטרה שלשמה הוא קיים!(ורק למען תעמולה)
בדיוק כמו תיק חקירה של חוקר שקרן!
בדיוק כמו במקרה של תובע מושחת!
בדיוק כמו עם פסק דין של שופט עבריין!

הציבור שאני שייך אליו דורש ניקוי אורוות ולהחזיר את האמון בזרועות המדינה! ולעשות את זה לפני שאותן זרועות שנתפסו בשחיתות ועבריינות מבקרות ומאשימות!

ומה דורש הציבור שלך חברי?

חבר מתאריך 14.4.19
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    01:43   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אז אני אכבד את תגובתך בתשובה, ללא אף שאלה  
בתגובה להודעה מספר 16

התשובה היא שאתה מציג ספקולציות כעובדות מוגמרות ואת כל מנגנון מבקר המדינה כמושחת. אני לא חושב שמבקר המדינה מחפש רק למצוא את ביבי אשם, כמו שאני לא חושב שהפרקליטות תפרה תיקים לאולמרט או לשרון או לפואד או לקצב.

אני לא מכיר מידע שאומר שמנדלבליט הוא עבריין. אני יודע שמנדלבליט הוא מינוי של ביבי עצמו ושחוגים רבים חשים שמנדלבליט עושה לביבי הנחות בכתבי האישום הנוכחיים.

אני לא יודע איפה המבקר הקודם חורג מסמכותו, מאחר וסמכותו רחבה מאוד והוא עצמאי מאוד.

אין לי ספק שהמבקר הולך לעסוק לאורך הקדנציה הארוכה שלו שוב ושוב באותם אנשים כי אותם אנשים יושבים בשלטון. אין לי ספק ש99% מתשומת הלב שלו תהיה נתונה למנגנון השלטוני כי שם רוב ההתרחשויות.

אני יודע שרוב בעלי תפקידי המפתח בשירות הציבורי ובתקשורת כנראה לא אוהבים את ביבי, פשוט כי אלקטורלית עשירונים גבוהים ואנשים שמשתייכים למעמד הסוציו-אקונומי הגבוה לא אוהבים את ביבי ולא מצביעים לליכוד כמו שהם מצביעים למפלגות אחרות. הליכוד חזק בעיקר בעשירונים 3-7, החרדים מתחת לזה והמרכז-שמאל מעל זה. מן הסתם פקידים בכירים, שלא לדבר על אנשי מפתח במערכת המשפטית ואנשי תקשורת, יהיו שייכים לעשירונים הגבוהים מבחינת חינוך והכנסה וכנראה לא ימנו על קהל מעריציו של ביבי. אין דרך אמיתית לפתור את זה מבלי לפטר את כולם ולמנות במקומם אוכלוסיה אחרת, או להגביל את משרתי הציבור לחמישית הציבור הרלוונטי ש"חושב נכון" ומצביע לביבי למרות שהם בעשירונים הגבוהים (ונחש מה? הילדים שלהם יגדלו ובעצמם יצאו ממעגל התמיכה בביבי. אי אפשר לנצח כאן).
זה לא רק נגד ביבי, אגב, זה ככה בכל מקום בעולם. ברגע שאוכלוסיה מתחזקת, היא זזה שמאלה (בתוך מפה פוליטית נתונה, ברור שהשמאל שלנו, השמאל של דנמרק והשמאל בארה"ב הם דברים שונים מאוד).

לבסוף, אני בעיקר יודע שהערך במנגנון השלטוני הוא המנגנון עצמו, גם אם אינו מושלם וגם אם באנשים בו נפל דופי. עצם קיום המנגנון הוא גורם מרתיע ומאזן, גם אם מבקר המדינה עצמו נגוע באינטרסים.

הציבור שלי דורש את קידוש מוסדות המדינה. אם פרקליט המדינה לא טוב, נמנה אחד טוב במקומו. אם השופט מושחת, צריכה להיות מערכת שחוקרת ומדיחה, בדיוק כמו מח"ש. כי ביום שאנשים - ובעיקר בעלי תפקידים בכירים - לא יסכימו לקבל על עצמם גזר דין בגלל שהם חושבים שהשופט מושחת, אז תהיה לנו בעיה רצינית מאוד מאוד. משם הדרך למשטר חירום וטנקים ברחובות קצרה מאוד.

חבר מתאריך 8.8.18
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    02:32   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. חברי: אתה באמת לא יודע או ממש מיתמם? מסמך הרפז אומר משהו?(מנדלבליט)  
בתגובה להודעה מספר 17

זיוף עדות כתובה והדחת עד?(זילבר)
על יש ניצן אני באמת צריך לספק דוגמאות?

מי חקר? למי עבר התיק? מיסגר את התיק?
וזה חברי על על קצה הזיכרון.

אני בדעה שמוסדות המדינה נפלו לתהומות של שחיתות ועבריינות שמחייב פעולה קיצונית(אם כמה שזה לא יפה נשמע)
והכל תוצאה של שינאת ביבי.

ביבי רק גרם לזה להחשף לעיני הציבור.

וכניראה שאנו רק צריכים להסכים על הדרך שזה יעשה חברי, אם זה מה שכתבת.

הציבור שלי דורש את קידוש מוסדות המדינה. אם פרקליט המדינה לא טוב, נמנה אחד טוב במקומו. אם השופט מושחת, צריכה להיות מערכת שחוקרת ומדיחה, בדיוק כמו מח"ש. כי ביום שאנשים - ובעיקר בעלי תפקידים בכירים - לא יסכימו לקבל על עצמם גזר דין בגלל שהם חושבים שהשופט מושחת, אז תהיה לנו בעיה רצינית מאוד מאוד. משם הדרך למשטר חירום וטנקים ברחובות קצרה מאוד.

כי גם אני חושב שהדרך למה שכתבת סוף דבריך קרובה מאוד.
כי העם כבר נחשף לשחיתות ולעבריינות של החוקרים,הפרקליטית,היועמשי"ם ושופטי בית משפט העליון.

אני חברי, גם מסכים אם הדיעה שיש בישראל דיפ סטייט.(שגם לזה יש כבר הוחכות לרוב)
והקטע הכי אבסורד? שכל המושחתים והעבריינים משתייכים לא אותו מחנה מיעוט "שגנבו להם את המדינה"!
והם שמבקרים ומאשימים את האחרים בשחיתות ועבריינות.

*גם אני רוצה לחיות במדינה שאני מאמין למוסדותיה וזרועותיה*
ולכן הראשונים שצריכים לפנות את מקומם הם המבקרים החוקרים, היועמשי"ם והשופטים!

זה שזה לא קרה עד עכשיו?
רק *ביבי* אשם!! למרות שהוא במלכוד. ואשמות לא פחות גם מפלגות הימין שהמשיכו לשקר את הציבור שאנשי המיעוט "עושים את העבודה נאמנה"
מה שמתגלה יותר יותר כל לא נכון.
ושצמח לנו דיפ סטייט חולני בהנהגת שופטי העליון ונציגהם המשפטיים.

חברי, ביבי עומד לבחירת העם, המושחתים והעבריינים לא!
הם ממנים את עצמם! זה ישמע לך נורמלי *רק* אם אתה שייך להשקפתם. לדעתי זה חייב להפסק, וכל מי ששייך לשיטה הישנה יפוטר ותישמר לו הזכות להגיש מועמדות למשרות החדשות.
(בכפוף לקריטריונים)

שוב חברי, לדעתי זה *חייב* להתבצע *לפני* שמבקשים מהציבור להאמין להאשמות והקביעות של אותן הזרועות.
כי בינתיים מתגלה שכל מי שמאשים ומבקר יש לו חקירות ותיקים שניסגרו בצורה מוזרה מאוד.

אבל שורה תחתונה חברי.
עכשיו באמת התשובה
*רק ביבי אשם!*🤣

אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
21019 הודעות, 75 מדרגים, 110 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    01:08   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. המבקר בודק גם אי סדרים כספיים במפלגות, וזאת ללא תלות אם המפלגה המבוקרת נמצאת בקואליציה או באופוזיציה.  
בתגובה להודעה מספר 9

יצחק היקר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.15
7392 הודעות, 58 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י' באלול תשע''ט    21:23   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. בגץ עובד קשה לאחרונה...כל פיפס של מישהו נגד מישהו הולך לבגץ....הכל שפיט...  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 14.4.19
יום שלישי י' באלול תשע''ט    21:42   10.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. עו''ד בן גביר הוא צרכן מאוד כבד של בתי המשפט בעתירות על עתירות  
בתגובה להודעה מספר 5

Isrtv לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
7997 הודעות, 38 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    00:28   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. הדוח כתוב שנה...מה דחוף שבוע לבחירות פתאום לעתור?  
בתגובה להודעה מספר 0

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
44523 הודעות, 256 מדרגים, 419 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    01:47   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. בהצלחה לעותרים  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות