גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #575225 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 575225        
חדשותי
חבר מתאריך 27.12.18
166 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    10:42   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יו''ר נעם הרב דרור אריה הוקלט במטה: הפוליטיקאים החרדים כשלו - ג' מנסים להוריד אותנו ''זה לא בא בחשבון''  

ערכתי לאחרונה בתאריך 11.09.19 בשעה 10:52 בברכה, חדשותי

יו"ר נעם הוקלט במטה: הפוליטיקאים החרדים כשלו

בהקלטה שהגיעה לידי בחדרי חרדים מתוך מטה הבחירות של מפלגת נעם נשמע הרב דרור אריה יו"ר המפלגה כשהוא עונה לשאלת אחד הפעילים ואומר כי לא יתכן חיבור של המפלגה עם ג' לאחר שזו כשלה בנושא הכותל והגיור • האזינו

בהקלטה שהגיעה לידי בחדרי חרדים ונחשפת היום לראשונה נשמע יו"ר נעם הרב דרור אריה כשהוא תוקף את הפוליטיקאים בציבור החרדי לאחר שאלה כשלו, לדבריו, בשמירה על זהותו היהודית של הכותל וכן בנושא מתווה הגיור.

לדברי הרב אריה לא יתכן חיבור או הסכם של מפלגתו עם מפלגת ג' מכיוון שכשלונה בנושאים הנזכרים מחייב את ריצתה של נעם עד הסוף.

בהקלטה שהגיעה לידינו נשמע הרב אריה משבח את פעילי המטה החרדי של המפלגה ואומר כי ישנה זליגת קולות מצביעים גדולה מהציבור החרדי אל נעם.

"חשוב לי להגיד יישר כח על כל העבודה שלכם. עשיתם עבודה מצויינת גם בשטיבלאכים וגם במוסדות וגם ברחוב. הציבור החרדי הוא בן ברית שלנו, הם מזהים שאנחנו פה מדברים על ערכים בטהרה ללא משוא פנים", אמר הרב דרור לפעילים החרדים.

לשאלת אחד מהפעילים האם צפוי הסכם של נעם עם ג' כמו ההסכם שעשה נתניהו עם זהות נשמע הרב אריה אומר: "זה לא בא בחשבון. ג' בלחץ ופנו אלינו לאחר שהבינו שיש זליגה מהציבור החרדי אלינו. הם הביאו כל מיני נציגים למטה. אבל זה לא בא בחשבון", אמר הרב והסביר: "לצערנו הפוליטיקאים החרדים כשלו בנושא של הדאגה לזהות היהודית שנמצא על השולחן. מתווה הכותל כל הזמן על השולחן מתווה הגיור על השולחן. נושא הגיוס כל הזמן חוזר על עצמו".

הרב הוסיף כי: אנחנו יודעים שאם לא תהיה נעם בכנסת יהיה מתווה הכותל ויהיה כותל רפורמי. חייבים את נעם חזקה בכנסת. העברנו להם מסר ברור שאנחנו רצים עד הסוף ולא עושים איתם שום עסקה", אמר הרב בהקלטה שנחשפה.
https://www.bhol.co.il/news/1030849

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  משה גפני: אין אפשרות לחיות תוך שליטה על עם אחר, צריך למסור חלקים מארץ-ישראל כדי לקדם תהליך מדיני זבנג וגמרנו 11.09.19 10:53 1
  צודק בכל מילה קורא מפה 11.09.19 11:18 2
  כשהחרדים יתחילו להתייחס לנעם כמו לפלג התמונה תשתנה הניצוץ 11.09.19 12:51 3

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
38511 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    10:53   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. משה גפני: אין אפשרות לחיות תוך שליטה על עם אחר, צריך למסור חלקים מארץ-ישראל כדי לקדם תהליך מדיני  
בתגובה להודעה מספר 0

משה גפני (יהדות התורה):
אני טענתי, שאין אפשרות לחיות כל הזמן תוך שליטה על עם אחר, ולכן צריך לקדם תהליך מדיני. הם הסתכלו עלי וצעקו עלי שאני ממש אפיקורוס. איך אני אומר דברים כאלה, שצריך למסור חלקים מארץ-ישראל כדי לקדם תהליך מדיני, ומניעת שפיכות דמים היא חשובה יותר? אדוני היושב-ראש, הלכתי בצדי הדרכים, הייתי מבויש. אנשים חשובים כמו אריק שרון, באמת, הוא מר ביטחון. הוא הסתכל עלי, איך אני אומר דברים כאלה, שאי-אפשר לשלוט על עם אחר ושצריך לעזוב את המקומות האלה. וכך גם בנימין נתניהו ולימור לבנת. הרבה פעמים היו לי פה ושם ספקות, אולי אני טועה. פתאום, אדוני היושב-ראש, רבותי חברי הכנסת, אריק שרון מנהל מלחמה, לא על ניהול משא-ומתן מדיני, אלא על הינתקות חד-צדדית. אני לא יודע, אני מתחיל לחשוב שאולי צדקתי.
https://www.knesset.gov.il/tql/knesset_new/knesset16_huka/HTML_28_03_2012_04-52-37-PM/FTR_126-04MAY04_SIFRIA-007.html

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
קורא מפה
חבר מתאריך 6.12.18
493 הודעות
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    11:18   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. צודק בכל מילה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
15297 הודעות, 203 מדרגים, 406 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''א באלול תשע''ט    12:51   11.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כשהחרדים יתחילו להתייחס לנעם כמו לפלג התמונה תשתנה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות