גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #575455 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 575455        
Reddish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.19
1312 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    10:50   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גירוש, מקלט ואִזרוח: התוכניות של המפלגות בנושא הגירה, מסתננים ומבקשי מקלט  

 
  
שבוע לבחירות - בדקנו את עמדות הרשימות בנושאי ההגירה. מי התחייבה לשמור על הצביון היהודי של ישראל ומי תעניק אזרחות לילדי מהגרים שנולדו בארץ? איזו מפלגה תקדם תוכנית לשיקום דרום תל אביב ומי תתחוקק מחדש את חוק המסתננים עם פסקת התגברות? וגם: הוויכוח על ההסכם עם האו"ם

גירוש העובדות הזרות הבלתי חוקיות וילדיהן, שהחל לפני כחודש וחצי, והמחאה הציבורית שהתעוררה בעקבותיו, העלו מחדש לסדר היום את נושא ההגירה והיחס לעובדים הזרים בישראל. גם סוגיית המסתננים ומבקשי המקלט, שנדמה כי נשכח מעט בשנה האחרונה, עדיין עומדת על הפרק כפצצת זמן לא מטופלת.

רגע לפני הבחירות פנינו למפלגות השונות וביקשנו לשמוע את עמדותיהן בנושא מדיניות ההגירה, העובדים הזרים, המסתננים ומבקשי המקלט.

בישראל ביתנו לא השיבו לפניית ynet ולא הציגו את תוכנית המפלגה בנושא. כך גם ש"ס, זאת למרות שיו"ר המפלגה אריה דרעי הוא גם שר הפנים, שאחראי על יישום מדיניות ההגירה בישראל.


במפלגת הליכוד הפנו בנושא לחברת הכנסת מאי גולן, ולפיה עמדת הליכוד היא לבסס מדיניות הגירה חזקה ואיתנה שתגן על מדינת ישראל ועל גבולותיה. לפי גולן, כל מי שנמצא פה באופן בלתי חוקי, מהגר או מסתנן, צריך להיות מוחזר לארץ מוצאו וכי גירוש עובדים זרים בלתי חוקיים צריך להתבצע על פי חוק.

גולן הוסיפה כי "מובן שמדינת ישראל מברכת על בואם של העובדים הזרים, אבל אי אפשר ליצור תקדים מסוכן שבו הם מבינים שאפשר לבוא לכאן, ללדת פה ילדים ואז, בגיבוי עמותות שמאל, להפר את תנאי האשרה שקיבלו על עצמם ולעבור על החוק". על הקמפיין לאי-גירוש עובדות בלתי חוקיות וילדיהן היא אמרה שמדובר ב"ניסיון להרוס את מדיניות ההגירה של ישראל".

בנוגע למסתננים ולמבקשי המקלט, גולן אמרה כי "מי שהוא מבקש מקלט אמיתי, שעומד בכל הקריטריונים ולא מזייף פליטות כדי לשפר את מצבו הכלכלי, כמובן שמדינת ישראל תקבל אותו. אבל מסתנן בלתי-חוקי לא יישאר במדינת ישראל". היא הוסיפה שבכוונת הליכוד להמשיך ולפעול עד שמדיניות ההגירה תבוא לידי ביטוי וזאת מכיוון שיש "סכנה אמיתית לצביון היהודי של ישראל".

כחול לבן התחייבה לשמור על האינטרס הישראלי למניעת הגירה בלתי חוקית וכי לישראל צריכה להיות מדיניות ברורה למניעת הסתננות לשטחה. בנושא גירוש עובדות בלתי-חוקיות וילדיהן אמרו ברשימה: "גירוש ילדי המהגרים והמצוד אחריהם ואחרי הוריהם הוא עוול מוסרי חמור. זהו נזק בלתי נסבל למעמדה הבינלאומי של ישראל, מה גם שמדובר במספר קטן של ילדים, שישראל יודעת להכיל בקלות".

בנוגע למסתננים ולמבקשי המקלט נמסר מכחול לבן כי הם יפעלו להחזרת המתווה שאליו הגיע ראש המל"ל עם סוכנות הפליטים של האו"ם, שבמסגרתו היו אמורים לצאת מישראל רוב המהגרים על פי הדין הבינלאומי. "נתניהו התקפל תוך שעות בגלל לחץ בפייסבוק ובפועל, הרוב המכריע נשאר כאן".


ברשימה הוסיפו: "בניגוד למדיניות עצימת העיניים של ממשלת נתניהו, שהובילה למחדל חסר תקדים בנושא ההגירה הבלתי חוקית והתרכזה במספר מצומצם של מוקדים, כחול לבן תפעל לבדיקה פרטנית וקפדנית של בקשות המקלט – דבר שלא נעשה עד היום". עוד התחייבו לפזר את ריכוזי המהגרים ברחבי הארץ "ולא להפיל את הנטל על תושבי דרום תל אביב", באמצעות תמריצי חינוך ותעסוקה וכן לעצב ולבצע תוכנית לאומית לשיקום שכונות דרום תל אביב.ברשימת ימינה טענו שבעשור האחרון הסתננו לישראל רבבות אנשים באופן בלתי חוקי, רובם המוחץ אינם פליטים אלא מהגרי עבודה "שחצו כמה מדינות בדרכם לישראל כדי לשפר את מצבם הכלכלי". ברשימה הוסיפו: "ישראל לעולם לא תרחיק אדם למקום שבו נשקפת סכנה לחייו, אך היא אינה מחויבת לקלוט מסתנני עבודה שנכנסו לשטחה בניגוד לחוק".

בימינה התחייבו לחוקק מחדש את החוק למניעת הסתננות, שנפסל שלוש פעמים בבג"ץ, יחד עם פסקת התגברות שתבטיח שלא ייפסל שוב. כמו כן, ברשימה אמרו שיפעלו לאכיפה ולשדרוג חוק הפיקדון, כך שמעסיקי המסתננים יפקידו חלק משכרם בחשבון ממשלתי עד ליציאתם מישראל.

בימינה התחייבו לסייע במקרים הומניטריים אמיתיים, כשבחלק מהמקרים המענה יהיה בישראל ובחלק באמצעות הסדרים ראויים במדינות שלישיות בטוחות. עוד הבהירו ברשימה שיפעלו לחזרת המסתננים ובני משפחותיהם לארצם ולא יאפשרו למסתננים ומהגרי עבודה שנשארו בארץ בניגוד לחוק להשתקע בישראל.

הם תקפו את מתווה האו"ם ואמרו שלא יסכימו לחזרתו. "ההסכם מחייב את ישראל לקלוט אלפי מסתננים לא חוקיים בתמורה להתחייבות מוטלת בספק מהאו"ם. קליטת המסתננים תהפוך את ישראל שוב למוקד משיכה עבור מסתננים פוטנציאליים. אנו בטוחים שבעזרת עבודה נחושה ויעילה, ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר מאשר מתווה האו"ם".


הרשימה המשותפת קוראת להסדיר את מעמד מבקשי המקלט ששוהים בישראל ולהעניק להם זכויות פליטים. "במקום לדחוק אותם לשכונות דרום תל אביב ואזורים מוחלשים נוספים, באופן שפוגע בהם ובאוכלוסייה המקומית, יש לבדוק את בקשות המקלט שלהם, לדאוג להענקת כלל הזכויות ולהפסיק את גירושם".

ברשימה התייחסו גם לעובדים הפלסטינים ואמרו שיש להבטיח את כל זכויותיהם כעובדים המועסקים בישראל ולהפסיק את העסקתם באמצעות חברות כוח אדם או גורם מתווך. כמו כן, יש לפעול נגד תאונות העבודה בענף הבניין וההזנחה הפושעת של עובדים אלה. הם קראו להרחיב את העסקת העובדים הפלסטיניים ולהעסיק גם את תושבי רצועת עזה.

הרשימה המשותפת אמרה כי אין לגרש מהגרי עבודה, פליטים או עובדים פלסטינים שמועסקים בישראל. לגישתם, יש לספק להם הגנה משפטית מפני ניצול ועושק וכן לבטל את כל חוקי העבודה והתקנות המיוחדים שחלים עליהם ולהשוות את תנאי העבודה והשכר לתנאים של כלל העובדים בישראל.

בנוגע לגירוש העובדות הלא חוקיות וילדיהן אמרו ברשימה המשותפת: "יש לעצור את גירושם הנפשע של ילדי העובדים הזרים שגדלו בארץ ככל ילד בישראל". לגישתם, יש לשנות את החוק כך שכל ילד הנולד בישראל יקבל אוטומטית אזרחות ישראלית, ללא תלות במעמד החוקי של הוריו.

במחנה הדמוקרטי הצהירו שיפעלו לביטול מדיניות הגירוש והכליאה של מבקשי מקלט ומניעת פתיחתם המחודשת של מתקני הכליאה, כמו מתקן חולות. לטענתם, "מדיניות הרדיפה שבחרה ממשלת נתניהו הקיצונית, שמונעת אישורי עבודה וזכויות בסיסיות ממבקשי מקלט ומסתננים, הביאה לכך שבפועל השכונות הדרומיות בתל אביב משלמות את המחיר".

ברשימה אמרו כי יקימו מערכת בדיקת בקשות מקלט הוגנת ומתפקדת ויעניקו אישורי עבודה למבקשי המקלט, עד להכרה בבקשתם. כמו כן, הם יקדמו החלת תושבות חברתית שתאפשר למבקשים נגישות לשירותי רווחה ובריאות וכן קידום תוכנית ישימה לפיזור של מבקשי מקלט ברחבי הארץ, תוך שילובם והכשרתם.

במחנה הדמוקרטי הוסיפו כי יתמכו במתן אישורי עבודה בישראל למהגרי עבודה על בסיס אישי של העובד, בכפוף להסכם בילטראלי בין ממשלות ולא דרך חברות כוח אדם. בנוסף הם יפעלו לביטול משטרת ההגירה ולהרחבה משמעותית של היחידה לאכיפת חוקי עבודה, שתעסוק בין היתר בהבטחת תנאי עבודה שווים למהגרים.

לפי תוכנית ההגירה של הרשימה, מהגרי עבודה יקבלו אשרות שהייה עד לקבלת מעמד קבע ואזרחות וילדי עובדים זרים שנולדו בישראל, או חיו בה במשך חמש שנים ויותר, יקבלו מעמד קבע ובהמשך יוכלו לקבל אזרחות ישראלית.

יהדות התורה הודיעה שתתמוך בכל יוזמה שתגן אנושית וערכית על זכויות מבקשי המקלט בחוק. לצד זאת, הרשימה תתמוך בעמדת הממשלה לבצע את החוק בנושא.

ברשימת העבודה גשר הציגו את הצעת החוק שקודמה בכנסת הקודמת על ידי מרב מיכאלי לטיפול במבקשי המקלט ולשיקום דרום תל אביב. ברשימה אמרו כי היא "מאמינה שבישראל יש אוכלוסייה צעירה וחזקה שיכולה לעבוד ולתרום למדינה, ובמקום לאפשר להם לחיות פה בכבוד, הממשלה הופכת אותם לבעיה".

השלב הראשון של תוכנית העבודה-גשר הוא הקמת מנהלת לשיקום דרום תל אביב, שתתאם בין כל משרדי הממשלה, במטרה "להשלים סוף סוף את שיקום השכונות שבגין הבטיח לפני 40 שנה, דבר שלא קוים מעולם על ידי ממשלת הליכוד".

השלב השני הוא לבדוק את מעמדם של מבקשות ומבקשי המקלט ואז בהתאם למעמדם ויכולותיהם לפזר אותם במקומות שבהם יש צורך בעובדות ובעובדים. זאת במטרה לאפשר להם לעבוד בכבוד ולקבל ביטוח בריאות ממלכתי. שלב זה יבוצע תוך תמיכה ברשויות שיקלטו אותם.


עמדת עוצמה יהודית היא שלפי החוק, ולפי המוסר היהודי, יש לגרש מיד את כל המסתננים "גנבי הגבול" בחזרה לארצות שמהן באו ללא פיצויים וללא תנאים. "אלו שקיבלו אזרחות בדרך כזו או אחרת – תישלל אזרחותם והם יגורשו עם שאר המסתננים. זאת כדי למנוע מצב בלתי הפיך של הפיכת מדינת ישראל למדינת כל אזרחיה".

במפלגה הבהירו: "מדינת ישראל היא מדינה יהודית ומדינת הלאום של העם היהודי. המסתננים מאפריקה הם מכת מדינה המאיימים על זהותה היהודית של המדינה, על המאזן הדמוגרפי, ואף הפכו אזורים רבים למדינת עולם שלישי".

בנוגע לעובדים הזרים, עמדת המפלגה היא שיש לאפשר הכנסתם לתקופות זמן מוגבלות וקצובות, לצד הגבלות וסייגים קבועים בחוק. מעמדם הוא ארעי וההתאזרחות תימנע מהם באופן טוטאלי. המפלגה טוענת שיש לבטל את הסעיף בחוק השבות שמאפשר התאזרחות של עובד זר שנישא לאזרח ישראלי.

עוצמה יהודית סוברת שתקופת הזמן הקצובה לעובדים הזרים תקפה גם עבור ילדיהם. בתום אותה תקופה יעזבו העובדים הזרים שתמה תקופת האשרה שלהם את ישראל. במפלגה ציינו גם כי יפעלו להקשחת זכות העמידה של אזרחים שאינם ישראלים בתביעות שהם מגישים בבתי המשפט בישראל.

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5584865,00.html              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  המחנה הדמוקרטי מכריז מפורש על ביטול מדינת ישראל כמדינה היהודית. זה אני 12.09.19 10:54 1
     היחידים שאפשר לסמוך עליהם שיגרשו, זה עוצמה יהודית עתיד מתוק 12.09.19 17:47 24
     השאלה האמיתית היא לא מה יש לעשות עם המסתננים והעובדים הבלתי חוקיים. זבוב על הקיר 12.09.19 19:25 26
  בקיצור, כחול לבן תומכים בהשארת חצי מהמסתננים בארץ Yair 12.09.19 10:59 2
     ביבי עשה טעות מתוך המציאות. זה אני 12.09.19 11:06 6
     ליתר דיוק: כחול לבן תומכים בהשארת חצי מהמסתננים בארץ, ואי-הרחקת החצי השני ! זוז 12.09.19 11:07 8
         צודק במאה אחוז. זה אני 12.09.19 11:30 16
  עוד סיבה מדוע לא לבחור בכחול לבן BlackHawkIL 12.09.19 11:02 3
  הבית היהודי לא עשו כלום עד עכשיו והם היו בתפקידי מפתח. SHARKY 12.09.19 11:02 4
     יצאת להפגין?? זה אני 12.09.19 11:07 7
         מספיק להצביע עוצמה. SHARKY 12.09.19 11:08 9
             למה לא נעם?? זה אני 12.09.19 11:10 10
             לא מבין את הטענה שלך. זה אני 12.09.19 11:12 12
                 איך יש לו יותר כח ממפלגה של עשרות ומאות אלפי בוחרים בכנסת? מלול דיגיטלי 12.09.19 19:29 27
     קרא כאן מה עשו בנט ושקד (ועל מה שרצו לעשות נתניהו ודרעי) אנונימית 12.09.19 11:30 15
  +1 התגובה של עוצמה הכי טובה, בלי שום דיבורים על ''מבקשי מקלט'' ו-''מקרים הומניטריים'' זבנג וגמרנו 12.09.19 11:06 5
     זה נובע מכך שעוצמה יהודית רואה את כלל היהודים כאן - שמוצפים על ידי זרם הפולשים - כמקרה הומאניטרי. זוז 12.09.19 11:11 11
         זה נובע מעוד כמה דברים. Reddish 12.09.19 11:26 13
         בדיוק אבי_85 12.09.19 11:55 19
  אחד הדברים הכי חשובים למדינת ישראל. זה אני 12.09.19 11:27 14
  יהדות התורה הפתיעה אותי מאוד מאוד לרעה, ישלם להם ה׳ גמולם, רשעים אבי_85 12.09.19 11:40 17
     עוד סיבה מדוע אסור לחרדים להצביע להם אלא לעוצמה. המסתננים הם הסיכון המהותי ביותר למדינת ישראל Maryland 12.09.19 19:40 28
  הייתה מחאה ציבורית עאלק או רק כמה עשרות ? Baznoded 12.09.19 11:53 18
  סיבה מאד טובה למה חייבים ממשלת ימין. מסתנן החדשות 12.09.19 12:04 20
  בקיצור, יש כאן רק מפלגה אחת רצינית בעניין וזאת לא המפלגה שפתאום נזכרה במס. 35 ברשימתה צללפון 12.09.19 12:43 21
  חשוב לשים לב שאין אפילו מפלגת ''שמאל-מרכז'' אחת שמדברת על גירוש אנונימית 12.09.19 13:07 22
     זה אחד הדברים המרכזיים שמגדירים מפלגת שמאל. אז זה דיי ברור Reddish 12.09.19 13:43 23
  הרב פרץ ממפלגת ימינה - יש לנו אחריות לדאוג לרווחת המסתננים dave333 12.09.19 19:00 25

   
   
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    10:54   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. המחנה הדמוקרטי מכריז מפורש על ביטול מדינת ישראל כמדינה היהודית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

יש להבין לתת אזרחות לעוד מאה אלף אנשים ( פיליפינים סינים אוקראינים ) זהו פתח לעוד מאות אלפים שיבאו.

החלת מורטוריום על כל מהגרי העבודה החיים בישראל לתקופה של שנה, בה יוכלו העובדים
להסדיר את מעמדם. מהגרי עבודה יוכלו לקבל אשרות שהייה, עד לקבלת מעמד קבע ואזרחות
• מתן מעמד קבע לילדי עובדים זרים אשר נולדו בישראל או חיו בה במשך 5 שנים ויותר, כך שיוכלו
בהמשך לבקש ולקבל אזרחות ישראלית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עתיד מתוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
5118 הודעות, 75 מדרגים, 129 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    17:47   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. היחידים שאפשר לסמוך עליהם שיגרשו, זה עוצמה יהודית  
בתגובה להודעה מספר 1
 

כל מנדט שהם יקבלו, זה עוד הגדלה של הסיכויים של עם ישראל לנצח את אויביו.

כל מנדט לשמאל ולמתחזים לימין (הליכוד וליברמן),
זה עוד הגדלה של הסיכויים שלנו להפסיד.

המצב הנוכחי הוא חרפתי. אפילו מול עזה נתניהו השמאלני לא מוכן להילחם.
פאקין עזה, שבן-גוריון* כבש אותה בדקה וחצי ב-1956.

*בן-גוריון = שמאל של פעם, והיום היה נחשב כהניסט משיחיסט פאשיסט.


ימין = רוצים לנצח את האויב || שמאל = רוצים להכיל ולהיכנע בשלבים.
לכן הליכוד וליברמן וכחול-לבן וברק = שמאל!


ימין = רוצים לנצח את האויב || שמאל = רוצים להכיל ולהיכנע בשלבים. לכן הליכוד וליברמן וכחולבן = שמאל!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבוב על הקיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.18
2856 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    19:25   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. השאלה האמיתית היא לא מה יש לעשות עם המסתננים והעובדים הבלתי חוקיים.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
השאלה האמיתית היא מה יש לעשות עם אלו שבזים הן לחוק והן לריבונותה של המדינה ופועלים להשארת המסתננים והבלתי-חוקיים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
51214 הודעות, 188 מדרגים, 374 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    10:59   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. בקיצור, כחול לבן תומכים בהשארת חצי מהמסתננים בארץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
על בסיס ההסכם מול האום שביבי נסוג ממנו, מפלגות השמאל היותר קיצוניות רוצות להפוך את ישראל למדינת כל אזרחיה , הליכוד בגלל שהיו בשלטון אז אפשר לשפוט על פי זה, לא עשו יותר מדי למרות ההוצאה מרצון שגרמה להוצאה של כמה אלפי מסתננים.


saying the right thing the wrong way


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:06   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ביבי עשה טעות מתוך המציאות.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
ביבי מבין כאשר שופטים מהשמאל לא נותנים להחזיר הבית לפיליפינים, וכאשר הדיפ שטעטעל לא נותן להחזיר לקונגו. אז הוא "עשה" הסכם מחורר עם האו"ם. להסכם אין חורים, כי אין פשוט חובה לאום לעשות משהו. עכשיו באים השקרנים מכחול לבן ומחבקים הסכם שלא היה, ומחבקים הסכם כאשר אפילו לפי ההסכם לא כתוב רוב המסתננים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זוז
חבר מתאריך 28.7.19
365 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:07   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ליתר דיוק: כחול לבן תומכים בהשארת חצי מהמסתננים בארץ, ואי-הרחקת החצי השני !  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:30   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. צודק במאה אחוז.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
19661 הודעות, 94 מדרגים, 186 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:02   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. עוד סיבה מדוע לא לבחור בכחול לבן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SHARKY לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.18
798 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:02   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הבית היהודי לא עשו כלום עד עכשיו והם היו בתפקידי מפתח.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שיפסיקו לבלבל לנו את המח.
כנל הליכוד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:07   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. יצאת להפגין??  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
מה בדיוק אתה עשית??            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SHARKY לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.10.18
798 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:08   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מספיק להצביע עוצמה.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
לא צריך יותר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:10   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. למה לא נעם??  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:12   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא מבין את הטענה שלך.  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  
1) אתה שאלת למה הם לא עושים כלום, ואני הוכחתי לך שאתה שיש לו יותר כוח מהם לא עשית כלום 2) ואז אתה עונה לי שבעתיד אתה גם תעשה כלום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מלול דיגיטלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.1.12
12075 הודעות, 88 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    19:29   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. איך יש לו יותר כח ממפלגה של עשרות ומאות אלפי בוחרים בכנסת?  
בתגובה להודעה מספר 12
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
8525 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:30   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. קרא כאן מה עשו בנט ושקד (ועל מה שרצו לעשות נתניהו ודרעי)  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
https://m.ynet.co.il/Articles/5479439


"מדובר פה על ‎288 איש (מדארפור) ומפחידים אותנו שמחר זה זרם של אלפים ועשרות אלפים" {2007}


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
38606 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:06   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. +1 התגובה של עוצמה הכי טובה, בלי שום דיבורים על ''מבקשי מקלט'' ו-''מקרים הומניטריים''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זוז
חבר מתאריך 28.7.19
365 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:11   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. זה נובע מכך שעוצמה יהודית רואה את כלל היהודים כאן - שמוצפים על ידי זרם הפולשים - כמקרה הומאניטרי.  
בתגובה להודעה מספר 5
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Reddish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.19
1312 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:26   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. זה נובע מעוד כמה דברים.  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
אבל זה לא משנה, זכותם להביע את דעתם בצורה נחרצת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
34086 הודעות, 131 מדרגים, 225 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:55   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 11
 


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זה אני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.12.17
3939 הודעות, 17 מדרגים, 31 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:27   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אחד הדברים הכי חשובים למדינת ישראל.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל ברוטר אם יפנו קראוון יהיה פי אלף יותר זעם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
34086 הודעות, 131 מדרגים, 225 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:40   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. יהדות התורה הפתיעה אותי מאוד מאוד לרעה, ישלם להם ה׳ גמולם, רשעים  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לא איכפת להם שארץ ישראל תחרב ח״ו, ויקיץ הקץ על המדינה היהודית, והארץ תוצף בבליל של לאומים גויים וזרים

אם הם היו דואגים לארץ ישראל, היישוב היהודי, זהות המדינה, כמה חשוב שתשאר יהודית, היו דורשים גירוש המסתננים לארצם ללא דיחוי

למה אני לא מחוקק? אילו היה תלוי בי, האנטי ציונים האלה לא היו רצים לכנסת

יהדות התורה זה מר״צ+הרשימה המשותפת עם זקנים ופאות ארוכים


"אין לנו ארץ אחרת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
5540 הודעות, 38 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    19:40   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. עוד סיבה מדוע אסור לחרדים להצביע להם אלא לעוצמה. המסתננים הם הסיכון המהותי ביותר למדינת ישראל  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Baznoded לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
15546 הודעות, 77 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    11:53   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. הייתה מחאה ציבורית עאלק או רק כמה עשרות ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 

והמחאה הציבורית שהתעוררה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
3842 הודעות, 32 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    12:04   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. סיבה מאד טובה למה חייבים ממשלת ימין.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
5345 הודעות, 41 מדרגים, 75 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    12:43   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. בקיצור, יש כאן רק מפלגה אחת רצינית בעניין וזאת לא המפלגה שפתאום נזכרה במס. 35 ברשימתה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנונימית
חבר מתאריך 2.4.12
8525 הודעות
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    13:07   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. חשוב לשים לב שאין אפילו מפלגת ''שמאל-מרכז'' אחת שמדברת על גירוש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
על גירוש מסתננים שלא יימצאו זכאים לקבל מעמד פליט ואין לרמאים הללו בושה להגיד שצריך לבדוק את בקשות המקלט שלהם. צריך לבדוק ומי שלא פליט - לגרש, הם אומרים. בטח לגרש, כמו שמבחינתם אפשר לגרש כאלו שאפילו לא טוענים לפליטות כמו הפיליפיניות. לגרש כמו שהם מדברים כבר על קליטה של מהגרים, על פיזור ועל זכויות.


"מדובר פה על ‎288 איש (מדארפור) ומפחידים אותנו שמחר זה זרם של אלפים ועשרות אלפים" {2007}


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Reddish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.19
1312 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    13:43   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. זה אחד הדברים המרכזיים שמגדירים מפלגת שמאל. אז זה דיי ברור  
בתגובה להודעה מספר 22
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
dave333 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.08
44026 הודעות, 311 מדרגים, 593 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ב באלול תשע''ט    19:00   12.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הרב פרץ ממפלגת ימינה - יש לנו אחריות לדאוג לרווחת המסתננים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


תודה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות