גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #577997 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 577997        
ארצי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.5.12
606 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ו באלול תשע''ט    23:12   26.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מחסום 300 בית לחם אירוע דקירה // עדכון: אירוע פלילי, פצוע קל  

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 26.09.19 בשעה 23:51 על-ידי avi-ran (מפקח)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ככה''נ פלילי Sniper 26.09.19 23:16 1
  רק ברוטר יכול להיות פרסום על פיגוע וכולם ממשיכים כרגיל... בחיי שאני לא מבין למה כל אירוע הלבלר 26.09.19 23:46 2
     ברוטר זה לרוב המקום היחידי שתשמע על האירועים הללו.. ריק מתוכן 27.09.19 00:10 3
         א. לא נכון כולם מדווחים על פיגועים הלבלר 27.09.19 00:12 4
             אני חוזר שוב, כי זה דקירה במחסום.. ריק מתוכן 27.09.19 00:36 5

Sniper
חבר מתאריך 20.9.19
86 הודעות
יום חמישי כ''ו באלול תשע''ט    23:16   26.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ככה''נ פלילי  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3022 הודעות, 24 מדרגים, 23 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ו באלול תשע''ט    23:46   26.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. רק ברוטר יכול להיות פרסום על פיגוע וכולם ממשיכים כרגיל... בחיי שאני לא מבין למה כל אירוע  
בתגובה להודעה מספר 0

מקוטלג פחע עד שיוודע אחרת. זה צריך להיות הפוך

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ריק מתוכן
חבר מתאריך 23.4.19
290 הודעות
יום ששי כ''ז באלול תשע''ט    00:10   27.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ברוטר זה לרוב המקום היחידי שתשמע על האירועים הללו..  
בתגובה להודעה מספר 2

כמו כן כשיש דקירה במחסום, מי שלא ישר עולה לו לראש קונוטציה של פח"ע, גם אם אין פרטים.. כנראה קצת מנותק מהוואי החיים פה..

הלבלר
חבר מתאריך 24.3.19
3022 הודעות
יום ששי כ''ז באלול תשע''ט    00:12   27.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. א. לא נכון כולם מדווחים על פיגועים  
בתגובה להודעה מספר 3

ב. לפני העריכה היה רשום פחע. סטטיסטית רוב הדקירות הם פליליות אז למה להניח מראש שזה פחעי ולהלחיץ

ריק מתוכן
חבר מתאריך 23.4.19
290 הודעות
יום ששי כ''ז באלול תשע''ט    00:36   27.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אני חוזר שוב, כי זה דקירה במחסום..  
בתגובה להודעה מספר 4

לא באיזה מועדון ברחוב המסגר..

ואגב אני מאמין לסטטיסטיקות של המשטרה בערך כמו שאני מאמין שח"כ לפיד בסך הכול רוצה בטובתם של החרדים..

שוב אין פרטים חוץ מהודעה #1, שלשונה: ככול הנראה(אנחנו עדיין לא יודעים..) סביר מהיכרות שלי עם המקרים האלה, שאיזה מבריח (סביר שערבי) דקר את איש כוחות הביטחון שעלה על ההברחה.. אפשר לכבס את זה ולא לקרוא לזה פח"ע אפילו שבעיניי זה פח"ע כי מחר אותו מבריח היה דוקר מישהו אחר.. בסדר, נחכה לפרטים.. אבל אין פה מקום להיתממות בעיניי.. בטח לא עכשיו שאנחנו בתחילתו של גל דקירות חדש.. אהה והתקשורת הממסדית עושה הכול כדי להקטין ולהעלים את האירועים הללו מן התודעה הציבורית.. זה כחלק מהניסיון המתמשך רב השנים להלבין עד כמה החברה הערבית היא חברת פשע אלימה (משני צידי הקו הירוק..) אבל מה לעשות שבסוף מרוב שמטאטאים מתחת לשטיח, הכול בסוף נשפך מהצדדים, רק היום ראיתי פה כתבה על זה שכול ילד שם יודע לירות בנשק כמדומני.. יודע מה?, הנה הימור מראש(ואני לא אדם מהמר..) בסופ"ש הבא עלינו לטובה לפחות ערבי אחד יקפח את חייו כתוצאה מפשיעה.. לא יודע, משום מה אני מרגיש מספיק בטוח לקחת ריזיקה ולהמר על זה.. ושוב, לדעתי מי שלא רואה את זה, ומי שחושב שהערבים הם בדיוק אחד לאחד כמו היהודים, קצת מנותק בעיניי..

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות