גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #578260 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 578260
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
147188 הודעות, 545 מדרגים, 995 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ט באלול תשע''ט    14:44   29.09.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ערב חג, בלי מקום לישון'': האש לא השאירה דבר מביתו של אספן האמנות''  

אייזיק קולמן, ערירי בן 60, התגורר עם כל נכסיו בחדר במפעל בדים בדרום ת"א. בליל הבחירות, המקום ששימש בעבר כנקודת מפגש עבור אוהדי הפועל ת"א הוצת ע"פ החשד ע"י אוהדי בית"ר י-ם, והוא נותר חסר כול. האוהדים החלו לגייס כסף למפעל, אך הוא נותר מאחור. "אייזיק נשכח"

דנה ירקצי
יום ראשון, 29 בספטמבר 2019, 14:14

בליל הבחירות הוצת מפעל בדים ברחוב אברבאנל בתל אביב. המפעל, ששימש עד לפני שלוש שנים למקום מפגש של אוהדי הפועל תל אביב, הושכר מאז לאייזיק קולמן, בן 60 ערירי, המתפרנס מאספנות חפצי אמנות ועתיקות. מאז המקרה לפני כשבועיים תושבי השכונה אספו עבור קולמן בגדים ואוכל והוא נודד בין בית הכנסת השכונתי לביתו של רפאל אסולין, האמן מגלריה "פחות מאלף".
על פי דיווח בחדשות 13, במשטרת מרחב יפתח חושדים כי המקום הוצת על ידי אוהדי בית"ר ירושלים שביקשו לנקום באוהדי הפועל תל אביב, שבעבר היה זה מקום מפגשם. בעקבות האירוע החלו אוהדי הפועל תל אביב לאסוף כסף ותרומות לטובת הבעלים של מפעל הבדים, אלא שאף אחד לא דאג לשלומו של קולמן, שנותר חסר כול אחרי שחפציו האישיים, כמו גם פריטי האמנות מהם הוא מתפרנס, עלו באש.

"אני כרגע מחוץ לבית, אין לי כלום", סיפר קולמן לוואלה! NEWS. "אני חושב על איך להתחיל מחדש, להתחיל מצעד ראשון. לפני השריפה עוד הייתי מסודר, אך אחריה הייתי בדכאון. בכבאות ניסו להאשים אותי, שהשריפה קרתה בגלל הסוללה של האופניים החשמליים שלי, אך אמרתי להם שזו הצתה". לדברי קולמן, יומיים לאחר האירוע חברו סיפר לו כי ישנו תיעוד ממצלמות האבטחה ממנו עולה כי מדובר בהצתה. "רואים שם מישהו זורק בקבוק תבערה על הבית שלי. הכל נשרף לי, אני נותרתי חסר כל, בלי בגדים, בלי נעליים".

מקור: https://news.walla.co.il/item/3315659

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות