גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #580028 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 580028        
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    20:34   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מיוחד לרוטר | הכתבה המלאה של ראש המוסד יוסי כהן בשיחות סגורות כפי שהתפרסמה בעיתון 'משפחה'  

 
  
500 קילוגרם חומר נפץ הוכנו והוטמנו במקום בו אמור היה להיערך יום השנה לאביו של הגנרל האיראני. הכל הוכן מראש. כולל האליבי. אם התוכנית הייתה יוצאת לפועל, כולם היו בטוחים שמדובר במאבק פנים איראני. ברגע האחרון המזימה סוכלה. הגנרל סולימאני מי שעומד בחוד החנית של המאבק נגד מדינת ישראל ופיתוח הגרעין האיראני – ניצל".
הידיעה הדרמטית הזו שיצאה מסוכנות הידיעות האיראנית כשהיא מייחסת הפעולה המורכבת ל "כוחות עבריים ומערביים" נחתה על שולחננו בשעות בהן עסקנו בסיום העבודה על הכתבה הזו. עבודה שהתפרשה פני שבועות ארוכים, כללה ביקור נדיר במטה המוסד, שיחות עם הבכירים ביותר בארגון ועם חברים, ידידים ומכרים של מי שעל כל ההערכות עשוי להיות מנהיג הימין בעידן שאחרי בנימין נתניהו - ראש המוסד, יוסי כהן.
הידיעה הזו ממעמקי איראן, מסעירה את הדמיון. לא קשה לדמיין כמה מורכבת משימה כזו: הכנסת כוח ישראלי לתוך איראן, איסוף מודיעין מדויק על מקום האזכרה, יצירת חומר נפץ, הטמנתו במקום אסטרטגי - והכל תחת איום ממשי של סכנת מוות לכל העוסקים במלאכה. אבל אנחנו, אחרי שבועות בהם צללנו למעמקי פעילות המוסד בארץ ובעולם התקשינו להתרגש.

היקף הפעילות של המוסד, היצירתיות, המבצעים העלומים שכנראה לא יראו לעולם את מכבש הדפוס, הם בלתי נתפסים. לעיתים, צבטנו את עצמנו בתדהמה למשמע הסיפורים שהורשינו לשמוע. מעט מזעיר הגיע לכתבה הזו, אבל די בזה, כדי להבין לאיזו סייעתא דשמיא זקוקים שירותי הביטחון הישראליים במאבק הבלתי פוסק שלהם בחורשי רעתנו. בחודשים האחרונים, מאז עלה כהן לכותרות כמועמד פוטנציאלי לראשות ממשלה, התחלנו במשימה קשה וסבוכה: התחקות אחר דמותו המסקרנת של מי שהצליח להיות הראשון שנתניהו מסמן כיורשו. הגענו הכי למעלה שאפשר, ואם אנחנו צריכים להצביע על משהו אחד שמסמל את יוסי כהן יותר מכל - זו האמונה היוקדת שלו בצדקת דרכו של העם היהודי, בזכות ההיסטורית שלנו על הארץ הזו ובהבטחה האלוקית שמבטיחה את הישרדות עם ישראל וגאולתו השלמה. יותר מכל תכונותיו האחרות שהביאו אותו לצמרת הביטחונית של ישראל, יותר מהכישרון והתחבולנות שכל כך מאפיינות אותו - האמונה בצדקת הדרך, לא נותנת לו לוותר לרגע אחד. אם ה' לא ישמור עיר, שווא שקד שומר.

"לאורך כל חיי הייתי איש אנונימי", מספר כהן בשיחות סגורות . "איש מבצעי, מפעיל סוכנים, רחוק מאור הזרקורים. הפריצה הראשונה שלי החוצה הייתה כשנתניהו החליט למנות אותי לראש המטה לביטחון לאומי, אז נחשפתי לאור הזרקורים. משם התקדמתי לתפקיד ראש המוסד שהיום חשוף כבר יותר לאור הזרקורים. עשיתי את כל הדרך מלמטה עד למעלה, לא דילגתי על אף תחנה. לצערי יש כאלה שמדברים על כך שהוצנחתי לתפקיד, זה בדיוק הפוך. עשיתי את כל המסלול מהתחלה ועד הסוף. יתרה מזו, לא הכרתי את ראש הממשלה ורעייתו היכרות אישית עד שמוניתי לראש המל"ל. גם אחרי המינוי, הקשר היה מקצועי נטו. הכנתי את בני הזוג לפגישות שונות וגם אם נוצרה כימיה - לא ידוע לי שזו עבירה גדולה".
המבצע בו נעסוק בהרחבה בכתבה, הוא המבצע שהכי מזוהה עם כהן - גנבת ארכיון הגרעין האיראני. צריך להבין, אומר כהן בשיחות הסגורות שהגיעו לידינו, הסכם הגרעין לא עצר את התוכנית האיראנית ובעיקר לא את השאיפה העזה שיש להם עד היום להחזיק בגרעין . כשנכנסתי לתפקיד , המחקר והפיתוח שלהם נמשכו במלוא העוצמה, גם אם העבודה הפיזית הואטה בעקבות ההסכם. חודש אחרי שמוניתי לראש המוסד, נחתם ההסכם בין המעצמות לאיראן ואז החלטנו לחשוף את הסודות הכי כמוסים של איראן, זה קרה על ידי הזדמנות שנקרתה בדרכנו לאסוף מודיעין ממוקד באתר מיוחד בו הם אוגרים את סודות הגרעין בהאנגר גדול בפאתי טהראן, ההכנות נמשכו שנתיים והסתיימו בהבאת החומרים לארץ.
זה נכון שנשרפו הרבה סוכנים מקומיים ששיתפו איתכם פעולה? "היה צריך להקריב הרבה מאוד בשביל להוציא את המבצע הזה לפועל" היו גם סוכנים ישראלים על אדמת טהראן? הוא נשאל. במבצע כזה - בהחלט נלקחו סיכונים. מי שאומר שבמבצע כזה לא מסכנים חיים - לא מכיר - העבודה. מבחינתנו, המבצע לא נגמר עד הבאת החומר לארץ, היה לו חלק שני משמעותי לא פחות: פרסום החומרים. זו לא היתה החלטת ממשלה או ראש ממשלה, אלא החלטה אסטרטגית של המוסד. היה לנו ברור שאין ערך למבצע כזה בלי פרסום, יש חשיבות עצומה להראות לעולם את פניה האמיתיות של איראן. הצלחנו בשתי המשימות. כולם ראו שאחרי הפרסום הנשיא טראמפ החליט לצאת מהסכם הגרעין ובהכרזה הרשמית קשר את ההחלטה לארכיון שחשפנו".
החומרים האלה עוררו טלטלה של ממש בארגוני הביון הבין לאומיים. הם שברו את הקונספציה שאיראן זנחה את התוכניות שלה לפתח נשק גרעיני. האירופאים, שהיו מובילי ההסכם עם איראן, ביקשו לבחון את החומרים בעצמם. ראשי ארגוני הביון הגיעו לארץ בהמוניהם, עברו על המסמכים, אימתו אותם ושינו אסטרטגיה מול איראן. היום, הסוכנות הבין לאומית לאנרגיה אטומית, מתייחסת אחרת לגמרי לדיבורים של איראן. יש חוסר אמון ופיקוח הדוק בהרבה, בעיקר בשל חשיפת הארכיון על ידי המוסד הישראלי.

ובכל זאת, הימים האלה לא קלים לכהן. דיווחים על כך שטראמפ רוצה לחדש את העסקה עם איראן מאיימים למוטט את ההישג, אבל כלפי חוץ, כל הגורמים הרשמיים במוסד תומכים באופן מלא במהלכי הממשל האמריקאי. "למדינת ישראל אין אינטרס להגיע לעימות עם איראן. מי שחושב ככה, לא מבין איך עובדת מדינה. למדינת ישראל יש אינטרס אחד: לנעול כל אופציה מצידה של איראן להגיע לגרעין צבאי. אנחנו לא רוצים שהשלטון יקרוס, לא מעוניינים לנקום במדעני הגרעין ולא להפציץ בסיסים בטהראן. בסופו של דבר, למדינת ישראל יש מטרה להביא את האיראנים לשולחן ומשם להביא הסכם שינעל כל אופציה לגרעין צבאי. יש נספחים להסכם כזה. זה לא ייגמר רק בגרעין הצבאי. צריך לצמצם את התמיכה בטרור, לסגור את ארגוני הטרור שלהם ברחבי העולם ולייצר סדר אזורי חדש.
אבל לאורך כל הדרך אנחנו לא שוכחים את המטרה העיקרית שלנו: ליצור סטטוס קוו חדש שיועיל למדינת ישראל. אנחנו לא מחפשים הרפתקאות. אנחנו רומים שיהיה ברור לכולם נעשה הכל, אבל הכל, כדי שלאירן לא יהיה גרעין צבאי. או שנטרפד את זה בהסכם או בדרכים אחרות. כל האופציות על השולחן.
כשאנחנו מנסים להבין אם מדינת ישראל מעורבת בניסיונות ההפיכה באיראן, אומרים במוסד: "לאמריקאים הייתה תוכנית סנקציות שנועדה למרמור של האזרחים נגד המנהיגים שלהם. אבל בסוף, המטרה היא לא לייצר תוהו ובוהו, אלא לגרום למנהיגים לבוא לדבר. תקיפה ישירה של מדינת ישראל באיראן היא אופציה שנמצאת על השולחן, אבל היא אופציה מורכבת. אופציה אחרונה. לא נהסס להשתמש בה - אבל לא כברירת מחדל".
הלקוח המועדף של המוסד בטהרן הוא ללא ספק מייג'ור גנרל קאסם סולימאני, מפקד הכוח של כוח קודס, שבימים בהם אנחנו מדברים עם בכירי המוסד, מישהו עשה מאמצים להביא לחיסולו. כל שיחה עליו נתקלת בדריכות, לא רק בגלל שהוא היום האיום העיקרי על מדינת ישראל, אלא בעיקר בגלל מלחמת המוחות שמתנהלת מולו והאכזבות הלא מעטות שהמוסד נחל במלחמה מולו. הוא יעד לחיסול? אנחנו מבררים מול גורמים בכירים המקורבים לכהן. "עם כל הכבוד לדברי הרהב שלו, הוא עוד לא בהכרח עשה את הטעות שתכניס אותו למועדון היוקרתי של רשימת המחוסלים הפוטנציאליים של המוסד. הוא יודע מצוין, שחיסול שלו הוא לא דבר בלתי אפשרי. פעילותו מוכרת ומורגשת בכל מקום, אנחנו מכירים אותה ונלחמים בה. אין ספק שהמערך שהוא הקים מהווה אתגר משמעותי למדינת ישראל". כאמור, ימים ספורים אחרי התשובה הזו , מגיעים הדיווחים על מאות הקילוגרמים של חומרי הנפץ שהיו אמורים להתפוצץ באזכרה של אביו.
למה מדיניות החיסולים הולכת ומצטמצמת? האחרון שהתפרסם היה קניין של החמאס במלזיה, למה לא רואים עוד? "אל תצפו שנפרסם את רשימת החיסולים. מתבצעים לא מעט חיסולים, אבל האויב שינה אסטרטגיה. הוא כבר לא ממהר לייחס אלינו חיסולים, משיקולים שלו. אבל אם יש מישהו שמחסלים בלי חשבון, וגם מדברים על זה בשיחות סגורות, אלו אנשי החמאס בחו"ל. מהסוכנים המקומיים עד החבר'ה שמבצעים את הרכש של הנשק שמכוון נגד מדינת ישראל. אנחנו מסירים איומים - לא נוקמים. כל מי שבונה איום יותר משמעותי נגד מדינת ישראל - אנחנו שם".

כשאנחנו עוברים לדבר על תקיפות המיוחסות למדינת ישראל בעומק שטח האויב, כמו התקיפות בגבול העיראקי שהתפרסמו לאחרונה, אנחנו שומעים זהירות גדולה. אף אחד מאנשי שיחנו לא רוצה להרחיב את הדיבור. אמריקה מעורבת בפעילות הישראלית באזור עיראק ובמדינות ערב נוספות? "יש הסכמה שבשתיקה למתקפות. אנחנו לא פועלים בחלל ריק. מתבצע תיאום הדוק בין המדינות שרואות עין בעין את האינטרסים במזרח התיכון. אנחנו תוקפים שם פעילות של כוח קודס. כל איום שיצוץ נגד מדינת ישראל, גם אם הוא במרחק עצום מהארץ - אנחנו נטפל בו". וכשמדברים על איומים על מדינת ישראל, אי אפשר להתעלם מהענק הגלובלי המאיים שהתיישב על גבולה הצפוני של המדינה. רוסיה. ומשנתו של כהן כפי שהיא מגיעה אלינו מהשיחות הסגורות ברורה. "עד שרוסיה נכנסה לסוריה, היה לנו יחס אליהם כמעצמה משמעותית. ברגע שהם התחילו לטוס איתנו באותם שמים, התיאום נהיה קריטי. אם לא יהיה תיאום הדוק - עלולה לפרוץ מלחמה. ארגוני המודיעין עובדים יפה ביחד. פוטין אולי לא רואה בנו בעלי ברית, אבל הוא מבין שהוא חייב להתייחס אלינו. כל תזוזה מתואמת" .
אין לכם בעיה להשמיד מערכות רוסיות בסוריה? "ממש לא. הם יודעים היטב שכל מערכת צבאית שעוברת לידי האויבים שלנו ומסכנת את מדינת ישראל – מושמדת. זה לא במסגרת סל ההבנות המשותף ". במצב הנתון, איראן מהווה איום קיומי על מדינת ישראל? "לגמרי לא. היא אתגר ביטחוני, אבל לא סכנה קיומית. אם היא תפתח גרעין צבאי, מדינת ישראל תעמוד בפני סכנה קיומית". והיא החליטה אם לשבור את הסכם הגרעין? "עוד לא החליטה , למרות שהרצון עדיין שם. בעבר , לפני שהם עזבו את ההסכם הקודם, הם רצו לכיוון של פצצה . כשקיבלנו את חומרי הארכיון, הבנו כמה הם התקדמו לכיוון המסוכן הרבה יותר מכל ההערכות שהיו בכל ארגוני הביון בעולם היום הם במקום אחר". נדמה למתבונן מבחוץ שהיחסים האמריקאים - הכי טובים מאי פעם. זה די לידי ביטוי גם בשטח? "מעבר לדאגה התמידית שמגלה הממשל האמריקאי לביטחון מדינת ישראל - דאגה שלא היה לה אח ורע באף ממשל אמריקאי קודם - יש שלושה דברים שאי אפשר לקחת לטראמפ: היציאה ההיסטורית מהסכם הגרעין, פתיחת השגרירות בירושלים וההכרה האמריקאית בגולן. שלושת הדברים האלה הם נכסים אסטרטגיים שיישארו איתנו ורשומים באותיות של זהב על שמו של הנשיא האמריקאי. "יחד עם זאת", אומרים לנו גורמי מודיעין בכירים, "לטראמפ יש את הדרכים שלו לנהל דברים. הוא מאיים על איראן וצפון קוריאה, אבל ממעט בהפעלת כוח. בסוף, כאיש עסקים הוא מעדיף הסכמים על מלחמות. לא בטוח שהגישה הזו רעה למדינת ישראל. אף אחד לא רוצה פה מלחמה".

יש כמה דברים שמאפיינים את כהונתו של כהן כראש המוסד הראשון והבולט שבהם הוא יחידת הסייבר שהקים. מועסקים בה למעלה מאלפיים איש. קרוב לשליש מעובדי המטה של המוסד. היחידה הזו היא סיירת מטכ"ל לכל דבר. כל פיתוח התקפי והגנתי מתחיל ונגמר שם. פעילות נוספת שהתפתחה בצורה דרמטית בתקופתו של כהן היא הפיכתו של המוסד למעין משרד חוץ, ואת העומד בראשו לשר חוץ מכהן. יוסי כהן הפך לסוג של שר חוץ בלתי רשמי במדינות הסוניות שאיתן אין למדינת ישראל קשרים רשמיים. להפוך אויב לידיד, זה התפקיד של המוסד, אומרים מקורביו. זו המשימה שהוא לקח על עצמו. כל עוד אין יציבות ישראלית הוא יהיה שם. כינון היחסים עם עומאן, זו דוגמה אחת, אבל יש עוד דוגמאות רבות כמו ערב הסעודית ועוד. למה הקשר הזה לא יוצא לאור? אנחנו מבררים עם מקורביו. "יש לנו את כל הסיבות להניח שבשנים הקרובות רוב המדינות האלה יכוננו קשרים דיפלומטיים עם מדינת ישראל, אחרי מאמצים רבים שהשקיעו אנשי המוסד. יכול להיות שהעסקה שיניח טראמפ על השולחן, תהיה הקטליזטור שיביא אותן לפתוח פה שגרירויות.
הן רוצות בקשרים האלה לא פחות מאיתנו. רוב המדינות לא רואות בנו אויב – והפוך. המוסד מחכה להעביר את השרביט למשרד החוץ". כשאנחנו מנסים לקנטר ולשאול אותם איזה מעמד יש להם במוקדי קבלת ההחלטות, כשראש הממשלה מקבל את כל ההחלטות, הם נענים על אתר: "זה ממש לא נכון. נתניהו הוא ראש הממשלה שמתייעץ הכי הרבה עם אנשי המקצוע, מקשיב, מפנים ומבצע".

וכעת לחלק המסקרן. כהן מודע היטב לרחש - בחש סביבו . הוא יודע שהוא מסומן כמנהיג העתידי של הימין, אבל בינתיים מסרב לשחק את המשחק. כשחברים שואלים אותו אם פניו לפוליטיקה, הוא אומר: "עדיין לא החלטתי, אני מסיים את תפקידי ב - 2020. עוד לא החלטתי אם אני רוצה לעבור לפוליטיקה. אני מקבל ריקושטים רבים על הדיווחים השונים. אנשים אומרים לי שאני יכול להיכנס לנעלי נתניהו. אני בהחלט רואה את עצמי בהנהגה הישראלית גם בעתיד. כל השאר עוד לא ברור". כהן נהנה מרזומה עשיר. גם ביטחוני, גם בינלאומי וגם יהודי גאה. הוא מכיר מקרוב את כל בכירי המנהיגים בעולם וכשמעמידים מולו נניח את ישראל כץ, אין מה להשוות. סביר יותר להניח שאם נתניהו יפנה את מקומו, כהן ייקח פסק זמן וייתן לדור הביניים להקיז דם אחד לשני, ורק אחרי שזירת הקרבות תדמם יבוא הוא כגואל. הוא לא ייקח את המושכות מנתניהו. יש לו גם צינון של שלוש שנים שיכולות להתקצר אם תהיה מערכת בחירות. הוא יסרוק היטב את השטח לפני שהוא ייכנס לזירה. כהן נהנה מקשר אישי עם אנשים. הוא אכפתי לאמא החולה של הנהג, למצוקה של המנקה ולקשיים של הידיד מבית הכנסת במודיעין, קשרים שנתניהו לא ידע לפתח מעולם. יש לו חיסרון משמעותי מול נתניהו והוא העדר הרצון להקריב את כל החיים בשביל הפוליטיקה. יוסי כהן מנהל משפחה בבידול מלא מחייו המקצועיים. אשתו, אחות בבית החולים, בתו נמצאת בעולם העסקים, אחיו מנהל חברת סלולר גדולה, ולא בטוח שהוא מוכן לשלם מחירים גבוהים על הבחירות הפוליטיות שלו. כריזמת הנאומים של יוסי כהן שונה לחלוטין מנתניהו. האחרון גדל על השיטה האמריקאית שמעדיפה משפטים קצרים וקליטים שמתאימים למדיום החזותי, כהן סוחף בנאומים ארוכים, מלאי פאתוס וחזון.
כשהוא מסתכל על מתחרים שלו, הוא מרגיש מושפל. מימין הוא רואה את ישראל כץ ומשמאל את רון דרמר, ומרגיש שהוא ליגה אחרת. מצד שני , הוא מבין שהוא לא יכול לבוא יהיר ומתנשא למערכת הפוליטית ואין לו את הפריבילגיה להסתכל על דוד ביטן מלמעלה למטה. למרות שהוא תמיד עם חולצה לבנה מעומלנת ומראה מוקפד, הוא לא אוהב שמתמקדים בחיצוניות שלו. קשה להחמיץ את הופעתו המרשימה. הוא תמיד נראה כאילו סיים הרגע מנוחה טובה והוא תמיד לבוש בבגדים שנראה שנלקחו הרגע מחלון ראווה של חנות יוקרתית. גם החדר שלו במרכז מטה המוסד במרכז הארץ, נראה כאילו נלקח מז'ורנל. חדר ספון עצי מהגוני, קירות מלאים באותות מגן וחפצי נוי, ארון משקאות יוקרתי וקערת ענבים שכאילו נלקחה מפרסומת - במרכז השולחן. דומה שזו הלשכה הציבורית הכי יוקרתית בארץ, ולא בכדי. נראה שבעל הבית עשה לא מעט מאמצים לשוות ללשכה שלו מראה יוקרתי, שמתכתב עם הנראות החיצונית שלו. הדבר הכי בולט כשבאים במגע ישיר עם ראש המוסד, זה זוג העיניים שלו. מחד הן מלטפות ומחייכות, אבל מצד שני סורקות כל פריט. בדקות הוא קולט אם אפשר לתת אמון או שמדובר בנוכל. המראה שלו מטעה. הכל נעשה בנעימות ובחן. כשהוא מדבר, כל משפט שלישי הוא הומוריסטי. מהר מאוד מאבדים מולו חסמים. אבל הוא נשאר מהודק כל הזמן. אין פליטות פה. שום מילה לא נאמרת סתם. שיטת המידור הידועה עובדת אצלו שעות נוספות. הוא אף פעם לא יספר משהו סתם. גם אם הוא חזר מאירוע מסוים ובן משפחה ישאל אותו אם היה באירוע, הוא יתלה בו עיני עגל. הוא חי 24 שעות בתודעה של סוכן שלובש ופושט זהויות.
בשנים האחרונות הוא סופג לא מעט אש בתקשורת. ככל שהוא מזוהה כיד ימינו של ראש ממשלה, ככותל המערבי של המשפחה כולה וכמועמד פוטנציאלי להחליף את נתניהו, עיתונאים עם אג'נדה שמאלנית יורים בו חיצים מורעלים. הם מפחדים שאחרי עשר שנים עם נתניהו הם יקבלו גרסה משודרגת שלו. הוא לא מדבר הרבה, אבל מהנאומים הבודדים שנשא בחייו, הוא מגדיר את עצמו בצורה ברורה כאיש ימין, מסורתי, שהערכים היהודיים בראש מעייניו. למרות חייו הסוערים, המגורים במדינות שונות והפעולות הנועזות שביצע, בסוף הוא מרגיש בבית דווקא עם אנשים משלנו. וכן, למרות תפקידו הרגיש והמטלות הרבות שמונחות עליו, כהן הוא לא איש מסוגר. ההפך. הוא איש של חברים, של בדיחה טובה, של שמחות ואירועים. אף פעם לא ישב בירכתי האולם צמוד למאבטח ולסלולרי. תמיד באמצע הרחבה, תמיד מסמר השמחה, תמיד נותן מילה טובה לכל אחד. זה האיש שאולי יהפוך פה יום אחד לראש ממשלה.

למרות שלכהן חשוב לחדד שתהליך המינוי שלו לראשות המוסד היה טבעי ומתבקש, המציאות מספרת סיפור מעט שונה. תחקיר 'עובדה' שהתפרסם לפני כמה שנים, חשף שמתחרה עיקרי של כהן, נ' , היה המועמד המוביל לתפקיד על פי התחקיר, רגע לפני ההכרזה הרשמית קיבל נ' טלפון מנתניהו ששאל אותו האם יהיה נאמן לו . נ' עשה טעות טרגית ואמר: אני אהיה נאמן למדינת ישראל. באותו רגע הוא איבד את התפקיד. עד ללילה הדרמטי ההוא התנהל מאבק איתנים סביב מינויו של כהן. ראש המוסד הקודם, תמיר פרדו, קידש נגדו מלחמת חורמה. הוא רצה את נ' בתפקיד. פרדו דחק את כהן בכל הכוח, עד כדי כך שכהן החליט לעזוב את תפקיד סגן ראש המוסד ולפנות לדרך חדשה הוא הרגיש שדרכו בארגון נחסמה לחלוטין. הוא יצא לעולם העסקים וכמעט יצא לחלוטין מהמשחק הביטחוני. כשיעקב עמידרור פרש מראשות המל"ל, הוא זיהה פרצה ומיד חתר למגע. כהן הוא לא אחד שמוותר על הזדמנויות. הוא קיבל את התפקיד וכיוון מהרגע הראשון לחזור למוסד מהדלת האחורית. איש לא האמין שהוא יצלח את השהות באקווריום של נתניהו. רבים וטובים ממנו יצאו חבולים משם. כשכולם חישבו את קיצו לאחור, הוא התמקד במשימה. מי שזיהה את התחבולה היה תמיר פרדו, שהמשיך לטפטף לנתניהו כל הזמן על חוסר ההתאמה של כהן לתפקיד. פרדו האשים את כהן בחוסר נאמנות וכמי שמתחמן גם את הממונים עליו. ההתנגשות בין פרדו לכהן הייתה כמעט מחויבת המציאות. פרדו הוא איש של דיוק וסדר. הוא צמח באגף 'קיסריה' במוסד שם מקפידים על פרטי פרטים, ונצמדים להוראות בכל מחיר כמו מכונות משומנות. כהן הוא ההפך המוחלט. הוא מגיע מאגף גיוס הסוכנים. אין הוראות ברורות, אין דפי משימה. יש המון הסתמכות על הכריזמה האישית, החלפת זהויות בזמן אמת. המון מניפולציות. היה ברור לכולם שהשניים לא יכולים להסתדר. האופי פשוט לא מתאים. המלחמה של פרדו לא כוונה נגד כהן ברמה האישית. היא כוונה נגד הנורמות שישלטו במוסד בתקופה שאחריו האם המוסד יתנהל כמו בית מרקחת מסודר וחרישי או ייתן מקום לתעוזה ויצירתיות שכל כך מאפיינות את כהן. פרדו היה בטוח שהצליח במשימה, עד לאותו לילה דרמטי שבו התהפך הכל. רגע לפני פרסום הידיעה הרשמית על מינויו של נ' , נתניהו עשה פניית פרסה חדה. איש לא יודע למה קרתה חריקת הבלמים הזו ברגע האחרון. יש כאלה שטוענים שמי שמשכה בחוטים לטובתו של כהן הייתה רעיית ראש הממשלה , שהצליחה להפוך את ההחלטה ברגע האחרון.
אבל נראה שכל הסיפורים האלה הם אגדות עם, שאין להן אחיזה במציאות. קשה לדעת מה הביא להחלטה של נתניהו אבל דבר אחד ברור: הקשר ביניהם היה חם וקרוב, ועבור נתניהו, שלא ראה עין בעין עם המערכת הביטחונית את האתגרים של מדינת ישראל, המינוי של כהן היה די מתבקש. ההתחלה לא הייתה קלה. פרסומים על הטבות שקיבל ממיליארדרים התחילו להתפרסם בכלי התקשורת, לצד דיווחים על בילויים משותפים עם יאיר נתניהו, והגשת דו"ח מוזמן שתמך במתווה הגז בתקופת כהונתו כראש מל"ל, כל אלו היו רק חלק מהפרסומים שקיבלו את פניו. אבל הכל נעלם בתהום הנשייה בעקבות הצלחותיו המוכחות של כהן בזירה הביטחונית. באופן רשמי, המוסד לא מחזיק בדוברות מסודרת. הוא נשאר תמיד הרחק מאור הזרקורים. הוא לא סובל מארגוני 'בצלם' שמתעדים את פעילותו, ולא נאלץ להתמודד עם מה שחיילי צה"ל מתמודדים איתו. אבל כהן יודע לתחזק את הפרסונה התקשורתית שלו. הוא לא התראיין מעולם באופן רשמי, אבל יודע לפלוט פליטות פה , שתופסות כותרות. אחרי גנבת ארכיון הגרעין האיראני תפסה אותו מצלמה כשהוא אומר: "כיף לגנוב מפרסים". בהזדמנות אחרת, תפסה אותו מצלמה כשהוא אומר: "רק לנינים שלנו נוכל לספר מה עשינו כאן". משפטים קצרים, שתופסים כותרות ומאדירים את ההילה הביטחונית שלו.
למזלו של כהן, הוא פועל מול ממשל אמריקאי אוהד. ארגוני הביון הישראלי והאמריקאי חשופים לחלוטין אחד לשני המוסד יודע היום שאם תקרה תקלה לא צפויה, הוא ייהנה ממטריית הגנה מוחלטת הממשל האמריקאי וזה נותן מרחב ליצירתיות ולפעולות שבעבר לא היו מאושרות לעולם. המהלך הפומבי המרכזי שהעלה את כהן למרכז הבמה, והפך אותו למועמד ריאלי לראשות ממשלה, הוא כאמור גנבת הארכיון האיראני. מיד כשנכנס לתפקידו כראש מוסד, הוא קיבל החלטה אסטרטגית: להחזיר את איראן ה לראש סדר העדיפויות, אחרי שהנושא כולו נדחק לשולי ההתעניינות של מערכות הביטחון. כשהגיעו הדיווחים הראשונים על מחסנים ובהם כל החומרים על פרויקט הגרעין, כהן החליט ללכת על זה בכל הכוח. זה נראה היה משימה בדיונית. לחדור ללב טהראן, לרוקן מחסן ענק, לצאת משם עם משאיות – זו משימה שגם לדמיין אותה צריך להיות בעל חוש דמיון מפותח במיוחד. לבצע אותה - זו כבר מומחיות שהביא איתו כהן. החומרים שהביאו אנשי המוסד, כללו את כל התוכניות המפורטות. הם הוכיחו לעולם כולו עד כמה איראן נחושה להתמיד בניסיונות שלה לפתח את הגרעין. כהן היה מעורב בכל פרט במבצע. הוא ישב בלשכתו במוסד וצפה בשידור חי במסך ענק בסוכנים מבצעים את הגנבה הגדולה בהיסטוריה של העולם המודרני למעלה משש שעות לקח לסוכנים להעמיס את כל החומרים על המשאיות. הם פיצחו את הכספות ואספו כמות דמיונית של חומר מהמחסן. כולם הבינו שברגע שהאיראנים יעלו על הגנבה - וזה לא ייקח הרבה זמן - הם יעשו הכל כדי לטרפד את העברת החומר. היה ברור לכולם שאם זה יקרה – כהן ישלם בראשו על כישלון המבצע. המבצע הצליח – וכהן קנה את עולמו. כהן רואה באוצר האיראני את הישג חייו. הוא שומר על המסמכים במרתף מיוחד בבניין המוסד ולא נותן לאיש גישה אליהם, בלי שהוא מפקח עליהם אישית.
אבל לכהן יש עוד הצלחות בזירות מבצעיות רבות. לא מעט דיווחים על פיצוצים מסתוריים בבירות ערביות מתפרסמים בכלי התקשורת ומיוחסים, על פי כלי תקשורת זרים, לפעילות המוסד. כהן עומד בראשות הוועדה של ראשי הארגונים החשאיים בה מאושרים החיסולים. אחרי שהם מאשרים, עוברת ההחלטה הסופית לראש הממשלה ושר הביטחון שבמקרה עונים שניהם לשם בנימין נתניהו, שסומך מאד על המלצותיו של כהן.
אין ספור שיחות קיימנו עם מכריו וידידיו מכל מיני תקופות בחיים. במהלכן חיינו את דמותו במשך כמעט חודש שלם. אפשר לכתוב עליו אנציקלופדיה, על מעשים קטנים שהוא עושה בסתר, על מחוות שלא ייחשפו לעולם.
מתוך השיחות האלה עולה דמות מסקרנת שמשלבת תחבולנות ותמימות טוב לב וקור רוח ומעל הכל, דמות שיכולה לגייס כל בן אדם לכל מטרה. ההצלחה של יוסי כהן היא ביכולת שלו להתחבר לאנשים מכל הסוגים ומכל המינים מספר לנו קולגה שלו מהמוסד יש לו יכולת מדהימה לגרום לכל אדם לעשות מה שהוא רוצה. זו יכולת מדהימה. הוא גייס הסוכנים הכי טוב שהיה למוסד אי פעם. בזכות היכולת שלו לשחק באנשים איך שהוא רוצה. הפרצוף שלו מאוד מטעה. מי שרואה אותו בטוח שמדובר מקסימום באיש עסקים ממולח, אבל הוא רחוק מזה. הוא בחור עם אומץ, גם במקומות שנראים כמו מדע בדיוני. המראה שלו משחק לטובתו. לפניו היה את מאיר דגן. על דגן היה אפשר לחשוב שהוא יכול לחנוק מישהו בידיים. היה לו משהו מאוד מחוספס במראה. הוא בדיוק הפוך ממנו ואולי זה חלק מסוד ההצלחה שלו. "הוא יודע לנהל מערכות מורכבות. יש מבצעים שהוא מנהל במקביל מאות אנשים במידור מטורף. אף אחד לא יודע שום פרט שהוא לא צריך לדעת. והאנשים ? הם הולכים אחריו בעיניים עצומות. הם יודעים שמטרת העל שלו בכל מבצע היא להחזיר את הסוכנים הביתה בשלום. זו המטרה העיקרית, כל השאר מקבל חשיבות משנית" הכבוד של המוסד חשוב לו מאוד, "מספר לנו מקורב. "יש מאבקי יוקרה בין ארגוני המודיעין של מדינת ישראל. הם אוהבים להראות אחד לשני את היכולות שלהם. היה פעם שסיירת מטכ"ל רצתה להוכיח לו שהיא טובה יותר , היא חדרה למטה המוסד, נכנסה לתוך החדר שלו והשאירה שם פתק: היינו פה. הם נכנסו ויצאו בלי שאף אחד לא שם לב. זו הייתה בשבילו עקיצה לא נעימה". "אנשים סומכים עליו, כי יודעים שאם צריך - גם היום, במעמדו, הוא לא מהסס ללכלך ידיים", מספר אחד מפקודיו מלפני למעלה מ - 15 שנה, שממשיך להיות איתו בקשר קרוב "פעם הוא גייס סוכן. היה צורך מבצעי להביא את הסוכן הזה לארץ. הבעיה הייתה, שהסוכן לא ידע שהוא מגויס ולא ידע שכהן הוא איש מוסד. הוא ארגן לסוכן הזמנה עסקית ונסע יחד איתו לארץ. הוא עלה למטוס כמו אדם פשוט, כהן, עם דרכון מזויף, וחשש כל הדרך שמישהו יזהה אותו בטעות. הם הגיעו לארץ. הסתובבו פה כמה ימים, כשכהן לא מדבר אף מילה בעברית - וחזרו חזרה לארץ המקור. הוא עשה את זה בלי פשלה, בלי שאף אחד זיהה אותו. זו יכולת שאין כמעט לאף אחד אחר. "חלק גדול מההצלחה שלו, היא בזכות האמונה היוקדת שלו בזכות שיש לעם ישראל על האדמה הזו. הוא מאמין בעם ישראל ובארץ ישראל, וזה נותן לו מנוע אדיר". גם על נסיבות החיכוך שלו עם ראש המוסד הקודם שמענו: "למרות שתמיד הוא ראה את עצמו חלק מההנהגה הישראלית, הייתה תקופה שהוא חשב שהוא יצא מהמשחק. כהן היה בן טיפוחיו של מאיר דגן. תמיר פרדו שהגיע אחריו, לא הסתדר איתו אף פעם. הוא היה בטוח שאין לו עתיד. הוא יצא לעסקים והיה בטוח שהוא את החלק של השירות למדינה כבר סיים. רגע לפני שהוא השתקע בעסקים הוא מונה לראש המל"ל. הוא בעצם חזר דרך הדלת האחורית. אחר כך הוא מונה במפתיע לראש המוסד והיום הדרך ללשכת ראש הממשלה נראית קרובה מאי פעם". "קשה להגיד עליו שהוא מתעב את החיים הטובים", אומר אחד ממכריו הקרובים שמרבה לערוך איתו סעודות בהזדמנויות שונות. "הוא איש שיודע ליהנות מכוס יין, אבל הוא לא בליין. יש לו התמודדות בריאותית במשפחה. הוא השקיע בזה חודשים ארוכים מחייו, מצד אחד הוא איש של אנשים. תמיד עם בדיחה טובה, תמיד מתעניין במשפחות של החברים והידידים, אבל למרות זאת, בחיים לא תשמע ממנו מילה אחת שהוא לא רוצה לומר". "הוא טבל לא פעם בבריכה הפוליטית" מספר לנו פוליטיקאי בכיר, "במשך שנים משרד המשפטים רצה לקדם את חוק המוסד לקדם שקיפות בגוף שעובד תמיד בצללים אחרי עשר שנות עבודה נראה היה שמשרד המשפטים ניצח. החוק היה מוכן. כהן לקח חליפה, נכנס ליועץ המשפטי לממשלה ואמר לו שהוא מסכים שהחוק יחוקק בתנאי שיוגדר בו כמו כל חוק, מה התפקיד של המוסד, מה הוא עושה ומהם תחומי האחריות שלו. "החוק ירד מהפרק באותו יום. "הכפופים אליו אוהבים אותו", אנו שומעים מאדם שעבר תחתיו, "ולא בכדי, הוא נותן להם את ההרגשה הכי טובה בעולם, אבל הוא לא עושה הנחות לאף אחד. בכל מבצע הוא יורד לפרטי פרטים. גם אם הוא פוסל מבצע שהושקעו בו חודשים של הכנה, אף אחד לא יצא ממורמר. כולם מקבלים מילה טובה, פרגון וצ'יפור, הוא מאוד מעריך עבודה קשה, ולא מודד אנשים רק לפי התוצאות. "שיטת הניהול שלו, למרות שהיא ריכוזית מאוד וכוללת ירידה לפרטים, מעניקה גם כוח לאנשים תחתיו. ביזור הסמכויות מאפשר לו לנהל חיי משפחה, ולא נדיר לראות אותו יושב בשמחות של אנשים כמה שעות, בלי שכל כמה דקות הוא נאלץ לצאת לשיחת טלפון בהולה. "למרות שנחשף לציבור רק בשנים האחרונות, כהן נהנה היום מפרסום רב. לפני כמה חודשים הוא ישב באירוע משפחתי בשעת לילה מאוחרת ואחד השכנים הזמין משטרה שידאגו לכבות את המוזיקה. השוטרים שהגיעו לבית, ראו את כהן יושב בין האורחים, שכחו למה הם הגיעו וביקשו רק תמונה עם ראש המוסד הנערץ".
"היחסים שלו עם נתניהו מיוחדים במינם" אומר לנו פרשן פוליטי בכיר שנפגש איתו בכמה צמתים. "אלו יחסים שמבוססים על הערכה הדדית. דומה שנתניהו רואה בכהן את הפרטנר היחיד להתייעצויות אמיתיות ולא מסתכל עליו מלמעלה למטה. הוא נמצא אצלו הרבה בבית והם מנהלים לא אחת שיחות לתוך הלילה. למרות זאת, נתניהו הוא לא מסוג האנשים שמחלק מתנות חינם, הוא לא ממנה יורשים ולא יוצר לעצמו תחרות פנימית ההכרזה שלו בשיחות סגורות על הפוטנציאל העתידי של יוסי כהן, נובעת בעיקר מהעובדה שאם הוא צריך לפרגן למישהו, הוא מעדיף לעשות את זה למישהו שנמצא בהקפאה ללפחות עוד ארבע שנים.
יוסי כהן הוא עם אופי של מפעיל סוכנים הוא יודע להתחבב על כל אחד. אם הוא לקח על עצמו משימה להתחבר לנתניהו, הוא יעשה את זה הכי טוב שיש, הקשר בין השניים הולך הרבה שנים אחורה, עוד מהימים בהם היה כהן בכיר באגף צומת במוסד. כשמונה לראש המל"ל, נתניהו הפך אותו לאיש סודו הקרוב "מי שאחראי במידה רבה לשידוך הזה הוא איש העסקים ארנון מילצ'ן. כהן, זיהה שמילצ'ן הוא אחד האנשים הכי קרובים לנתניהו והתחיל להזמין אותו להרצאות בפני אנשי מוסד. אחר כך הם היו יושבים שעות ארוכות לשיחות נפש ומהר מאוד מילצ'ן הפך ל'סוכן' שלו בבית של נתניהו, הוא כמובן ידע לכבד מאוד גם את רעייתו של ראש הממשלה וזה בטח לא הזיק לו כשהיה הדיון הדרמטי מי יתמנה לראש המוסד. "צריך להבין עוד משהו עמוק לגבי מערכת היחסים הזו: נתניהו, במשך שנים ניהל מערכת יחסים מורכבת עם המוסד. הגוף הזה הוא הצעצוע של ראשי הממשלה. כולם אוהבים להתחכך בסיפורי גבורה ובמבצעים הרואיים. כשנתניהו נכנס לתפקיד, הוא חטף מכה קשה בסיפור של ההתנקשות הכושלת בחאלד משעל. מאז, הוא התרחק מהאזורים האלה. מי שהחזיר לו את האמון במוסד היה מאיר דגן, שהביא איתו יכולות והצלחות אדירות. מצד שני, השניים תיעבו אחד את השני וזה שוב לא תרם ליחס של נתניהו למוסד. יוסי כהן, במובן מסוים, ריפא את הפצעים של נתניהו במה שקשור לגוף המהולל הזה. הוא גם הביא איתו יכולות כבירות וגם הצליח ליצור יחסי קרבה עם ראש הממשלה. זו הסיבה שנתניהו היום משקיע המון אנרגיות ומשאבים בפעילות של המוסד. המכנה המשותף שלהם הוא איך שהם רואים עין בעין את הסכנה האיראנית. כהן הביא אין ספור הישגים בתחום. זה נתן לו המון נקודות אצל ראש הממשלה, כששואלים אותו אם נתניהו משוחח איתו על אתגרים פוליטיים הוא מכחיש בתוקף וטוען שיחסי העבודה שלהם עוסקים בענייני ביטחון נטו. אבל יש יותר מאינדיקציות, שנתניהו רואה בו שותף בכיר ומתייעץ איתו על בסיס קבוע גם בנושאים פוליטיים. גם אם זה קיים , שניהם מספיק חכמים שאף אחד בעולם לא ידע על השיחות האלה.
תפיסת העולם של יוסי כהן דומה לזו של נתניהו", אומר לנו מקורב. "הוא ימין פרגמטי. הוא לא נמצא באזורים של נפתלי בנט , אבל בהחלט מחזיק בתפיסות עולם של המיינסטרים הליכודי. הוא מאוד מפוכח לגבי הערבים, הוא לא נותן בהם הרבה אמון. מצד שני הוא לא איש שידחה על הסף יוזמת שלום אטרקטיבית, אם תבוא כזו מארצות הברית ועם ערובות מתאימות לביטחון מדינת ישראל". "צריך להבין עוד דבר אחד לגבי הפעילות של המוסד: התדמית של המוסד היא גוף שעוסק בחיסולים מחוץ לגבולות המדינה. זה נכון, אבל זו תמונה חלקית. יש המון אופרציה מסביב. המוסד הוא גוף שקונה חברות דלק במדינות אירופאיות, פותח חברות שמספקות שירותים למדינות אויב, מגייס סוכנים לעיתים גם בלי ידיעתם, ולעיתים נכנס להשקעות כספיות גדולות, בשביל לקדם פעילות שחשובה למדינת ישראל. צריך המון יצירתיות בעבודה הזאת. בשנים האחרונות, העולם הופך לביומטרי. כל נושא החלפת הזהויות הפך לקשה הרבה יותר. המוסד מוביל בתחום הזה בשיטות חדשניות שאי אפשר אפילו לדמיין. "התפקיד הזה מצריך גם שיתופי פעולה עם מדינות זרות. אין ספק שהמדינה איתה יש הכי הרבה שיתופי פעולה זו אמריקה, אבל יש יחס של כבוד למדינות רבות. אם נכנסים למבצע ופתאום מגלים שהמבצע מתנגש עם אינטרס רוסי - יתכן שכהן יגיד לקפל את החפצים ולחזור הביתה. לא נכנסים לעימותים ישירים מול מדינות .
"מערכות היחסים האלו מורכבות מאוד. צריך להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק. אם אתה חושף יכולת מסוימת שיש לך גם מול מדינה ידידותית, אתה יכול לשלם על זה אחר כך מחיר יקר. ידעו לייחס פעולות מסוימות אליך. צריך לעשות חשיבה לפעמים על בסיס שעתי, מה אומרים ומה לא אומרים, מה חושפים ומה לא. "בתפקידיו הקודמים, יוסי כהן היה בקשר עם המון אנשים. הוא הציג את עצמו בכל מיני זהויות, גם מול גורמי ממשל בכירים. כשהתפרסם שהוא נהיה ראש מוסד, הרבה אנשים חטפו הלם. האמת, שגם עליו זה נפל בהפתעה. הוא נסע לאבא שלו להדליק נרות חנוכה. בחדשות של שמונה הוא שמע שנתניהו החליט למנות אותו לראש המוסד, שום דבר לא הכין אותו לזה. הוא היה צריך לתת לא מעט תירוצים לאנשים שהיו בטוחים שהוא איש עסקים, איש משרד החוץ או עוד אחד מאין ספור הזהויות שלבש ופשט במהלך השנים".

והפרטים ממשיכים להגיע ממעגלים מפתיעים. כשביקשנו לשמוע על מדיניות החיסולים שלו, סיפר לנו מקור: "המדיניות שלו לגבי חיסולים מדודה מאוד. כששאלו אותו למה המוסד לא מחסל את מנהיג חיזבללה חסן נסראללה, הוא חייך. זו לא השאלה הנכונה, אמר. השאלה אם נסרללה יודע שיש לנו את האפשרות לחסל אותו, והתשובה על כך היא חיובית. מדי פעם, כשנראה לנו שמפלס המתח שלו יורד, אנחנו דואגים להזכיר לו את היכולות שלנו – וזה מספיק. "כהן הוא אדם נטול פחד. גם בחיים האישיים וגם בחיים הציבוריים. אולי זה בזכות העובדה שהוא יכול להחליף זהות תוך כמה דקות. הוא גם לא מפחד מהמתקפות שלי התקשורת עליו. זה כאילו לא נוגע אליו. "אם הוא לקח משהו אחד מנתניהו, זה את היחס שלו לתקשורת. הוא לא אוהב עיתונאים יחד עם זאת, כשהוא פוגש לעיתים נדירות עיתונאים, גם אם הם מגיעים מהצד השמאלי של המפה, הוא מצליח להקסים אותם ולהשאיר אותם פעורי פה. יש בו כריזמה שאין להרבה אנשים. הוא אובמה - סטייל. הוא אמנם לא מדבר במשפטים קצרים וקליטים, אבל הוא סוחף וגורם לאנשים ללכת אחריו. הנאומים שלו, כמו כל צורת החיים שלו, מוקפדים עד לרמת הפסיק. הוא לא יטעה , לא יגמגם ואף פעם לא יגיע כשהוא לא מוכן. "כולם יודעים שכשיוסי כהן מגיע להציג מבצע בפני כל פורום שהוא, הוא יצא עם אישור ביד. לאנשים קל ללכת אחריו. נכון, אין לו עדיין את היכולת השיווקית של נתניהו, אבל אסור לשכוח שגם נתניהו לא נהיה ביום אחד. הוא קרוץ מהחומרים הנכונים, ויודע לקבל החלטות, גם אם הן קשות. להבדיל מנתניהו שיודע מה טוב ומה לא - ומתקשה לקבל החלטות, כהן חותך מהר. "לזכותו אפשר גם לציין את העובדה שהוא דובר ערבית בכל הניבים האפשריים ברמת שפת אם. אם יתנהלו פה שיחות שלום הוא לא יצטרך מתורגמן וידע ליצור יחסי אמון עם מנהיגי האזור".

אולי זה הרקע שלו, אולי סיבות אחרות, אבל כהן מרגיש נח מאד בסביבת חרדים. יש לו קשרים עם לא מעט אנשים חרדים ובחוג ידידיו הקרובים אפשר למנות את ידידו הקרוב והאישי הרב אלימלך פירר, את היועץ הרפואי ואיש התקשורת מנחם גשייד ואת השר אריה דרעי, שמחזיק איתו בקשר קרוב דרך אחיו מומו, איתו הוא למד בישיבה ונותר ידיד קרוב שלו. אפרופו דרעי, לא קשה להוציא ממנו מילות הערכה על תפקודו של השר בפורומים ביטחוניים. הוא סבור שדרעי הוא מהשרים הטובים ביותר שיש בדיוני הקבינט ובדיונים הסגורים ורוחש אליו הערכה רבה. האם הקשר החם הזה יוכל להביא לשיתופי פעולה פוליטיים בעתיד? ימים - כנראה לא רבים מדי – יגידו.

(כתבתם של יוסי אליטוב ושמעון ברייטקופף)              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הוא טוען שלא התראיין להם. איכשהו הם יודעים איזה פרי מונח בקערה בלשכתו האישית :) הלבלר 13.10.19 20:48 1
     הם כותבים שהם יודעים איזה פרי מונח בלשכה שלו... פוסטמודרני 13.10.19 21:01 2
         בכדי לפתור את בעיית הרכבת הממשלה ביבי היה צריך להכריז על גנץ כממשיכו סמפו 14.10.19 19:13 38
         היי קראת לי? המתפרה 14.10.19 22:27 49
     כן. ואיזה דמיון מפותח צריך בשביל להביא גם את התיאור המדוקדק של הלשכה שלו... יגאל פת-אל 13.10.19 21:03 4
         להפך זה רק הופך את הכתבה לאמינה יותר ורד הרים 14.10.19 20:35 48
     לא רק הוא טוען אלא עורך העיתון עצמו שאמר שהמידע הגיע ''מגורמים בלשכת כהן''.קרי, פייקניוז Kayser Soze 13.10.19 21:18 7
         אתה חוזר על הטענה כל הזמן. אתה צריך להבין מה זה תדרוך שלא לציטוט. אני נותן לך חומר מרתק הלבלר 13.10.19 21:20 9
             אתה במקרה כתב בעיתון משפחה? אם כן תענה לי בפרטי ישראבלוף 14.10.19 20:24 47
         אתה באמת ובתמים, אבל באמת, מאמין לזה? הגורמים מתארים בפרוטרוט את הלשכה? כמה אפשר לזלזל באינטליגנציה יגאל פת-אל 13.10.19 21:21 10
     עיתון משפחה זה פייקניוז אחד גדול נוסע2012 15.10.19 00:10 52
  Aהמירוץ לרשת את ביבי בעיצומו. הבזיון הזה, הספר של ברקת ועוד הלטאה 13.10.19 21:02 3
     רגע, זה לא מה שרצו אנשי הכת ? עוד קדנציה אחת וזהו. עכשיו נותר רק לארגן מנהיג אחד ראוי מצד שמאל פוסטמודרני 13.10.19 21:05 5
         ראש מוסד שעושה לעצמו יחסי ציבור עוד בתפקיד? לא לזה פיללנו הלטאה 13.10.19 21:41 21
             אוקיי, אז כרגע נעדכן ברשותך ל״רק לא ביבי או כהן״, סבבה? פוסטמודרני 13.10.19 22:07 25
                 אולי עדיף שנדבר על איזו הנהגה אנחנו רוצים, כי ברור מה אנחנו לא הלטאה 14.10.19 20:06 45
             ברור לי למה שאיש שמאל ירצה בניר ברקת כמועמד הליכוד סמפו 14.10.19 19:15 40
                 אתה בטח מאלו שבאים לכינוסים של מרכז הליכוד בשביל ג׳ובים הלטאה 14.10.19 20:05 44
                     כן, כל הימין בבונים. שמענו עליכם... סמפו 14.10.19 20:13 46
                         אתה מרגיש מיוצג היטב על ידי דוד ביטן? הוא משקף את העקרונות שלך ואת העתיד שאתה רוצה לילדיך? הלטאה 15.10.19 00:01 51
                             אני רואה שהטרחת את עצמך עד למקום 25 ברשימה סמפו 15.10.19 00:18 53
                                 עזוב, תספר למישהו אחר איך זה במרצ וברשימה המשותפת, לא רלוונטי לדיון הלטאה 15.10.19 00:38 54
                                     דווקא גם למרץ וגם לעבודה יש בחירות מקדימות. רק לכחול לבן ולליברמן אין כאלה סמפו 15.10.19 01:05 55
                                         אני מדאיג את עצמי מהמפלגה שבשלטון הלטאה 15.10.19 02:12 56
                                             קח את התיאור שלך ותעביר אותו לכחול לבן סמפו 15.10.19 02:28 57
  ראש מוסד שמתראיין או מתבטא פומבית בזמן תפקידו זה משהו שלא הכרנו.. galt 13.10.19 21:12 6
     **פייק ** לא היה ראיון. כמה פעמים צריך לכתוב את זה? העורך אמר שדברים הומצאו (לא פחות!) Kayser Soze 13.10.19 21:19 8
         העורך לא אמר את זה. זה הציוץ היחיד שלו בנושא. למה אתה משקר אני לא יודע הלבלר 13.10.19 21:22 12
             גם ראש המוסד לא הכחיש, אגב יגאל פת-אל 13.10.19 21:24 14
             הוא משקר? מה? מה פתאום? twist 13.10.19 21:27 16
             אני מציע ששי ניצן יעביר למנדלבליט עם אלדד יניב גם את השם של יוסי כהן. הוא מושחת. נמצא כבר אחר כך באיזו צורה. פוסטמודרני 13.10.19 21:34 18
                 אני מקנא בכישרון המיוחד שלך להגיב תמיד באיזה 100 מילה ובנושאים הכי לא קשורים לשרשור. הלבלר 13.10.19 21:37 20
                     הקשר לשרשור מובהק. אתה פותח אשכול, אץ רץ להגיב ראשון וקובע שכולם משקרים למרות שהצהירו שלא היה ראיון פוסטמודרני 13.10.19 21:49 23
  לא היה ולא נברא popay 13.10.19 21:21 11
     כן... פעם, היה היה, לפני הרבה שנים, בארץ רחוקה, מעבר להרים. 😃 יגאל פת-אל 13.10.19 21:24 13
     אולי משל היה הלבלר 13.10.19 21:26 15
  מצחיק. שנים מקשקשים פה ימנים על פוליטיזציה בקרב ראשי צה''ל. פתאום נותנים להם פי עשר מזה, ראיון גמני 13.10.19 21:33 17
     א. אתה קורא לעמית סגל שתקף בחריפות את הראיון שמאלני? הלבלר 13.10.19 21:36 19
     גם רמס״ד וגם עורך העיתון טוענים שלא היה ראיון ושהדברים לא נכתבו על דעתו של כהן. אתה טוען שהם משקרים? פוסטמודרני 13.10.19 21:43 22
         1+... popay 13.10.19 21:53 24
         1. לא ראיתי הכחשה של ראש המוסד. 2. אז אתה טוען שפורסם מידע רגיש שלא באישור המוסד? רציני? יגאל פת-אל 13.10.19 22:16 26
             נסכים שזה ''ראיון'' מיותר מכל בחינה. לגבי המוטיבציה והפרוצדורה - על כך אנו כנראה חלוקים פוסטמודרני 13.10.19 23:06 29
                 יפה. יגאל פת-אל 13.10.19 23:27 30
  למה זה לא ננעל ? מדמחיסט 13.10.19 22:27 27
     תנשום חבר. איפה כתוב ראיון? הלבלר 13.10.19 22:34 28
         אז אם ככה זה כן פייק? קפטן יונו 13.10.19 23:51 31
             העיתון מציג את זה כשיחות סגורות וזו הכותרת המדוייקת הלבלר 13.10.19 23:52 32
  פטפטת רברבנית חסרת אחריות, מנש הפקרות. סיסו מהתברואה 14.10.19 06:38 33
     +1 הלבלר 14.10.19 19:09 37
  בפירוש לא כתוב ראיון אלא שיחות עם מקורבים מילה 14.10.19 06:57 34
     וכל השאלות למקורבים אליו היו ללא ידיעתו? KABUKIM 14.10.19 07:58 35
  מכתב הלבלר 14.10.19 17:31 36
  זה לא מיוחד לרוטר Yoel 14.10.19 19:14 39
     הכתבה לא פורסמה בשום מקום חוץ מבדפי העיתון החרדי. הושקע מאמץ לתמלל מטקסט ויזואלי הלבלר 14.10.19 19:30 41
         כל הכבוד על המאמץ. (לא בציניות) Yoel 14.10.19 19:33 42
             אם היה מקום בכותרת הייתי מכניס *הקלדה* מיוחדת לרוטר :) הלבלר 14.10.19 19:57 43
                 תמלול נאה, ובעיתו סניגור 14.10.19 23:44 50
  לידיעתכם. בציבור החרדי עצמו נחשבים העיתונים והעיתונאים האלה לבדיחה. קסדו 15.10.19 03:04 58

   
   
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    20:48   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הוא טוען שלא התראיין להם. איכשהו הם יודעים איזה פרי מונח בקערה בלשכתו האישית :)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:01   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הם כותבים שהם יודעים איזה פרי מונח בלשכה שלו...  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ראיון רשמי כנראה לא היה.
בכל מקרה - המתפרה עובדת במלוא המרצ על תיק ״יוסי כהן״, זה ברור.


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:13   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. בכדי לפתור את בעיית הרכבת הממשלה ביבי היה צריך להכריז על גנץ כממשיכו  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
התקשורת כבר היתה דואגת 'לחסל' את גנץ ולהוציא אותו מהתמונה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המתפרה
חבר מתאריך 2.4.12
11306 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    22:27   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. היי קראת לי?  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  


עכשיו יותר מתמיד כולנו בן גבירים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:03   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כן. ואיזה דמיון מפותח צריך בשביל להביא גם את התיאור המדוקדק של הלשכה שלו...  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ורד הרים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.3.17
3305 הודעות, 29 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    20:35   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. להפך זה רק הופך את הכתבה לאמינה יותר  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
ודי פשוט לבקש ממישהו שמקורב אליו לתאר את הלשכה שלו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Kayser Soze לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14048 הודעות, 79 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:18   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא רק הוא טוען אלא עורך העיתון עצמו שאמר שהמידע הגיע ''מגורמים בלשכת כהן''.קרי, פייקניוז  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:20   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אתה חוזר על הטענה כל הזמן. אתה צריך להבין מה זה תדרוך שלא לציטוט. אני נותן לך חומר מרתק  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
שמשרת אותי ואתה בתמורה מכחיש שזה בא ממני. א.ב. בעיתונאות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראבלוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.14
3599 הודעות, 42 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    20:24   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. אתה במקרה כתב בעיתון משפחה? אם כן תענה לי בפרטי  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


חברה תהיו אופטימיים כי בלי זה מה נשאר לנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:21   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אתה באמת ובתמים, אבל באמת, מאמין לזה? הגורמים מתארים בפרוטרוט את הלשכה? כמה אפשר לזלזל באינטליגנציה  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נוסע2012 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
691 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    00:10   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. עיתון משפחה זה פייקניוז אחד גדול  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
הכתבים שם מדמיינים בלילה וכותבים ביום.. שאריאל שרון ז"ל קיבל אירוע מוחי אני זוכר את הכותרת בעיתון משפחה: דיווח מיוחד מחברו של ראש הממשלה.. כל תינוק ידע שאף אחד לא יכול להכנס לשם.
אבל כנראה שמר אליטוב חושב שכל הקוראים שלו מטומטמים. יש לי עוד כמה דוגמאות להמצאות של העתון הזה . בקיצור אל תאמינו לאף מילה ממה שכתוב שם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:02   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. Aהמירוץ לרשת את ביבי בעיצומו. הבזיון הזה, הספר של ברקת ועוד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:05   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רגע, זה לא מה שרצו אנשי הכת ? עוד קדנציה אחת וזהו. עכשיו נותר רק לארגן מנהיג אחד ראוי מצד שמאל  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:41   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ראש מוסד שעושה לעצמו יחסי ציבור עוד בתפקיד? לא לזה פיללנו  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
יוסי כהן הוא אדם מסוכן. משיחיות עם פולחן אישיות? שימוש בארגון הרגיש במדינה לצרכים פוליטיים? לא תודה.

אולי ניר ברקת הוא באמת התשובה לכל החוליים האלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    22:07   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אוקיי, אז כרגע נעדכן ברשותך ל״רק לא ביבי או כהן״, סבבה?  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    20:06   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. אולי עדיף שנדבר על איזו הנהגה אנחנו רוצים, כי ברור מה אנחנו לא  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:15   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ברור לי למה שאיש שמאל ירצה בניר ברקת כמועמד הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
אבל תרשה לנו לבחור את המועמד שלנו בעצמנו, תודה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    20:05   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אתה בטח מאלו שבאים לכינוסים של מרכז הליכוד בשביל ג׳ובים  
בתגובה להודעה מספר 40
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    20:13   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. כן, כל הימין בבונים. שמענו עליכם...  
בתגובה להודעה מספר 44
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    00:01   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. אתה מרגיש מיוצג היטב על ידי דוד ביטן? הוא משקף את העקרונות שלך ואת העתיד שאתה רוצה לילדיך?  
בתגובה להודעה מספר 46
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    00:18   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. אני רואה שהטרחת את עצמך עד למקום 25 ברשימה  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  
בזמן שאני יכול להביא לך שמות הרבה יותר גרועים מכחול לבן/העבודה/מרצ מבלי להתאמץ עד כדי כך.

חוץ מזה שלפחות דוד ביטן נבחר בבחירות דמוקרטיות מבין קהל מתפקדים של מאות אלפים.
זאת בזמן שבכחול לבן הרשימה נבחרת ע"י חברת יחסי ציבור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    00:38   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. עזוב, תספר למישהו אחר איך זה במרצ וברשימה המשותפת, לא רלוונטי לדיון  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
העובדה היא שהליכוד הוא מפלגה שמשרתת את נבחריה בלבד. אין כאן שום מצע, עקרונות, מסר, דרך. מסמך העמדה היחידי שהליכוד פרסם בשנים האחרונות הוא ההתחייבות של הח"כים לא לבגוד בביבי. מפלגה שנשענת על קוקטייל של הפחדת הציבור ביחד עם ליבוי רגשות קיפוח, בשביל למלט את ביבי מאימת הדין ובשביל לסדר ג'ובים לחברים בה. בגלל שאתה יודע שהכל נכון אתה תספר לי עכשיו על כחול לבן ומרצ וכמה שהם גרועים ותספר לי על שמאל וימין ולמעלה ולמטה וקדימה ואחורה ויתר רוחות השמיים. עזוב אותך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    01:05   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. דווקא גם למרץ וגם לעבודה יש בחירות מקדימות. רק לכחול לבן ולליברמן אין כאלה  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  
לא מבין למה אתה מדאיג את עצמך לגבי מצע של מפלגה שאתה מתנגד לה?

כולם יודעים מה האני מאמין של הליכוד.
אם זה לא ברור, ביבי הופיע מול האומה והסביר בדיוק שהוא הולך לספר את יו"ש במידה וינצח.
מה יותר ברור מזה?

לגבי כל השאר (כלכלי/ביטחוני)- כל מה שביבי אמר ועשה בזמן שהוא בשלטון מדבר בעד עצמו. זה שאתה לא מסכים, זה כבר עניין אחר.

עדיף עשרות מונים מהמצע האמביוולנטי והילדותי שכנראה נכתב ע"י חברת היחצנות של כחול-לבן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
817 הודעות, 6 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    02:12   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. אני מדאיג את עצמי מהמפלגה שבשלטון  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
אתה בעצמך אומר - אין מצע. מצע הליכוד מוסק אמפירית לפי מה שביבי עושה. ביבי עושה הרבה דברים - ביבי קיצץ את קצבאות הילדים והחזיר אותן, למשל. אתה מדבר על סיפוח, אבל ביבי תמך בהתנתקות, לא עשה דבר בשביל לספח שטחים ב10 השנים שלו בשלטון כעת. ביבי הציע את המפתחות לממלכה למפלגת העבודה רק לפני כמה חודשים. ביבי התנגד לאוסלו, אבל לא עשה דבר בשביל לבטל את ההסדרים כעת. ביבי מסתדר מצויין עם החמאס, גם במחיר של ירי לדרום. ביבי נתן לשקד את תיק המשפטים אבל כעת לא ילחץ לה יד.

שאלת אותי מקודם למה אני צריך ללכת למקום 25 בליכוד בשביל לתת דוגמא - פשוט כי רוב אלו שמעליו אינם פרסונות עצמאיות אלא אצבעות מצביעות ומדקלמי דפי מסרים ותו לא. זה לא היה ככה פעם בליכוד. שש שנים נתניהו לא עמד לבחירה.

כלומר, המפלגה השלטת היא כבר לא ליכוד על עמדותיו ואנשיו, אלא 32 מנדטים שמשרתים אדם אחד - את ביבי, ועל הדרך מקבלים שאריות בדמות תיקים וג'ובים. זה לא ייחודי, גם המפלגות החרדיות פועלות באותה צורה.

ביבי יספח משהו אם ינצח? הצחקת אותי. למה שיתחיל עכשיו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
10330 הודעות
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    02:28   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. קח את התיאור שלך ותעביר אותו לכחול לבן  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
אינם פרסונות עצמאיות אלא אצבעות מצביעות ומדקלמי דפי מסרים ותו לא

מפלגה שבה אף אחד לא סותר במאומה את המנהיג, כי אם הוא אי פעם יעשה כן, זו תהיה גם הכנסת האחרונה שלו.

ראינו מה קרה לכל הח"כים שעזו לסתור במשהו את לפיד, רמז, הם כבר לא היו ברשימה של הכנסת העוקבת.

לעומת הליכוד בה הרשימה נקבעת בבחירות דמוקרטיות ולא בצורה דיקטטורית.

אתה באמת מאמין למה שאתה אומר?
הרי בליכוד רוב מוחלט של הח"כים מתנגדים למדינה פלסטינית ולא חוששים להצהיר את זה, למרות שביבי מצהיר שהוא בעד.
צריך להזכיר את אורן חזן? את אדלשטיין ומה שהיה ביום העצמאות? את סער? את מירי רגב במקרים מסויימים?

חוץ מזה שלא הבנתי את המתמטיקה שלך כשאמרת שביבי לא עמד לבחירה 6 שנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
59430 הודעות, 235 מדרגים, 377 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:12   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ראש מוסד שמתראיין או מתבטא פומבית בזמן תפקידו זה משהו שלא הכרנו..  
בתגובה להודעה מספר 0
 

שלא לדבר על כך שבמרבית שנות קיומה של המדינה זהותו הייתה אסור לפרסום..

לא יודע אם זה טוב או לא.. יכול להיות שישנם היבטים לכאן ולכאן.. בכל מקרה החלק החשוב הוא תמיד *העשייה* ולא הדיבורים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Kayser Soze לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14048 הודעות, 79 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:19   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. **פייק ** לא היה ראיון. כמה פעמים צריך לכתוב את זה? העורך אמר שדברים הומצאו (לא פחות!)  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:22   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. העורך לא אמר את זה. זה הציוץ היחיד שלו בנושא. למה אתה משקר אני לא יודע  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:24   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. גם ראש המוסד לא הכחיש, אגב  
בתגובה להודעה מספר 12
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
twist לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.5.19
1442 הודעות, 2 מדרגים, 3 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:27   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הוא משקר? מה? מה פתאום?  
בתגובה להודעה מספר 12
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:34   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אני מציע ששי ניצן יעביר למנדלבליט עם אלדד יניב גם את השם של יוסי כהן. הוא מושחת. נמצא כבר אחר כך באיזו צורה.  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
נסיים עם זה כבר בפעם אחת ונעשה את המה שצריך:
נוריד את ביבי וכל מי שיירש אותו
נקים ממשלה חילונית ( ללא דתיים יהודים, מוסלמים זה בסדר)
נבטל את חוק הלאום ( זו הייתה טעות של הילידים)
נבטל את כל זיקה ליהדות ( דת זה כל כך אייטיז...)
נהפוך למדינת כל אזרחיה ( ככה יאהבו אותנו והאנטישמיות תיפסק)
נאפשר זכות שיבה לפלסטינאים ( מה, אנחנו מדינת אפרטהייד?)
ניתן אזרחות לכל מסתנן לא חוקי שהצליח לגנוב את הגבול ( דווקא אנחנו מכל העמים)
ניתן אפשרות לאיחוד משפחות ערביות ואפריקאיות ( זה יוריד את האלימות במגזר)
ואז סוף סוף תהיה פה ״ישראל החדשה״

חבל לבזבז זמן . לאחד את תיקי ביב ויוסי כהן מייד !


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:37   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אני מקנא בכישרון המיוחד שלך להגיב תמיד באיזה 100 מילה ובנושאים הכי לא קשורים לשרשור.  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  
כישרון נדיר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:49   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הקשר לשרשור מובהק. אתה פותח אשכול, אץ רץ להגיב ראשון וקובע שכולם משקרים למרות שהצהירו שלא היה ראיון  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
ראשית זהלא ממש סקופ, נכון ? זה ראיון שפורסם, ברור לך הרי שאלו לא חדשות ואם לא ערב החג, זה היה נמחק.שוין.
שנית,אתה מנסה לסכל ולחבל ביוסי כהן ולקבע שקר כלשהוא.

אז לקחתי את זה צעד קדימה עבורך והצעתי כבר לעשות איחוד תיקים עם ביבי , כי הוא גם לא בא טוב לחונטא וכבר סגרו על סער וכל זה ..

להבנתי גם הרמסד , גם העורך וגם עמית סגל טוענים שלא היה ראיון באמת.
מה יוצא לך מלהמשיך בנסיונות ההשפלה?

בפחות מ 100 מילים:
בעיני אתה עושה מעשה שלא ייעשה, חסר ממלכתיות מינימלית וכבוד למוסד ...המוסד.
יש רגע שה״רק לא ביבי״ מתחלף למשהו אחר.
על הרגע הזה הארתי זרקור.

מקווה שכעת הקשר מובן יותר.
חג שמח


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
17289 הודעות, 236 מדרגים, 465 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:21   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא היה ולא נברא  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:24   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. כן... פעם, היה היה, לפני הרבה שנים, בארץ רחוקה, מעבר להרים. 😃  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:26   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אולי משל היה  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גמני
חבר מתאריך 1.10.14
10636 הודעות
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:33   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מצחיק. שנים מקשקשים פה ימנים על פוליטיזציה בקרב ראשי צה''ל. פתאום נותנים להם פי עשר מזה, ראיון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שכל כולו פוליטיקה מזוקקת לפנים מצד נושא משרה בטחונית, רק הפעם עם טוויסט - האיש ימני!

מיד מתחיל פה פיתול נחשוני של טענות שונות ומשונות לטובת האיש, מזג האוויר לא מתאים והרצפה עקומה.

בקיצור, בפעם הבאה ימנים יקרים, שאתם חושבים לבוא בטענות על פוליטיזציה בקרב נושאי מדים ומשרות בטחוניות, אנא, תניחו לנו מראש ולמפרע כאן ועכשיו, אתם צבועים וחרטטנים.

אנא רשמו ביומן תזכורת "אני חרטטן צבוע". ותפתחו ביום בו תחשבו להעלות טיעונים דומים על לובשי מדים ונושאי משרות בטחוניות. בפיתולים והתחמקויות והטעיות שאתם עושים כאן, במקרה של יוסי כהן שנתן ראיון פוליטי ישיר ששום לובש מדים בעבר לא העז לתת, איבדתם את זכות הביקורת בנושא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:36   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. א. אתה קורא לעמית סגל שתקף בחריפות את הראיון שמאלני?  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
ב. ס. הרמטכל שהביע דעות פוליטיות (לא קידם עצמו לראשות ממשלה. הביע ביקורת פוליטית) נדחק החוצה מצהל. אחד התגובות המנותקות שיצא לי לקרוא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:43   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. גם רמס״ד וגם עורך העיתון טוענים שלא היה ראיון ושהדברים לא נכתבו על דעתו של כהן. אתה טוען שהם משקרים?  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 13.10.19 בשעה 21:54 בברכה, פוסטמודרני
 
או שכולם משקרים או שהיו אלה , שוב, אנשי הלטאה.

אני לא מתגעגע לימים החמים ההם, אז רמטכל כושל בעיצומה של מלחמה שהיא בושה לדורות, סיפר לכולם שיום אחד יהיו פה כלניות.
יוסי יהושוע כתב שזו הייתה רשלנות לתת כזה נאום , כתב בזמן אמת.
יומיים לאחר מכן, תושבים שחזרו לאזור נפגעו ממרגמות.
הצבא שהאיש הזה ניהל הובס, והוא התחיל בזמן אחת מ״הפסקות האש ההומינטריות״ שהם מורשת הקרב שלו, את הפריימריז שמעולם לא היה צריך.

ספר לנו, ספר לנו עוד על הצביעות של כולם על זה שכולם ״חרטטנים וצבועים״.

אז התפלק איזה מישהו לא פוסט ציוני, שלא עבר מכבש ווקסנר ושלא הצליחו לסכל לפני שהגיע לתפקיד בכיר במערכת הביטחון, זה מפתיע וסורוס שוקל לקצץ בדמי הכיס בעקבות כך.

הכת רוצה שיחליפו את ביבי, למרות שהוא לא מנהיג המחנה שלהם.
נראה לי סתם כך שלכת יש גם העדפות...
אולי ביבי זה בעצם לא כל הסיפור ?


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
17289 הודעות, 236 מדרגים, 465 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    21:53   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. 1+...  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  


[email protected]


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    22:16   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. 1. לא ראיתי הכחשה של ראש המוסד. 2. אז אתה טוען שפורסם מידע רגיש שלא באישור המוסד? רציני?  
בתגובה להודעה מספר 22
 
  
הרי אם מישהו מפרסם פרטים משיחות סגורות של ראש המוסד בשיחות סגורות, חיסולים וכדומה, שלא על דעת ראש המוסד, זה *קצת* יותר חמור מההדלפות מחקירות משורה, הלא כן?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
6773 הודעות, 77 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    23:06   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. נסכים שזה ''ראיון'' מיותר מכל בחינה. לגבי המוטיבציה והפרוצדורה - על כך אנו כנראה חלוקים  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
אם זו יוזמה של ראש המוסד - זה פסול מאוד בעיני.
לא נראה לי הגיוני שיכריז על שאיפות פוליטיות וידבר על חיסולים עלומים.
הביקורת של עמית סגל הייתה לגיטימית והסכמתי עימה. לאחר שהובהר שלא היה ראיון על ידי כל הצדדים, זה כבר הפך לאמצעי ניגוח.
זו דעתי


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.11
18448 הודעות, 172 מדרגים, 324 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    23:27   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. יפה.  
בתגובה להודעה מספר 29
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מדמחיסט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.11.18
2334 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    22:27   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. למה זה לא ננעל ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
א. זה לא סקופ

ב. הכותרת שקרית כי העורך של העיתון טען שלא היה ראיון


מנהלים ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    22:34   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. תנשום חבר. איפה כתוב ראיון?  
בתגובה להודעה מספר 27
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קפטן יונו
חבר מתאריך 12.5.18
62 הודעות
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    23:51   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אז אם ככה זה כן פייק?  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות
יום ראשון י''ד בתשרי תש''פ    23:52   13.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. העיתון מציג את זה כשיחות סגורות וזו הכותרת המדוייקת  
בתגובה להודעה מספר 31
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סיסו מהתברואה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.19
3460 הודעות, 47 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    06:38   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. פטפטת רברבנית חסרת אחריות, מנש הפקרות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:09   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. +1  
בתגובה להודעה מספר 33
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מילה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.5.17
2514 הודעות, 30 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    06:57   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בפירוש לא כתוב ראיון אלא שיחות עם מקורבים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"עבודה שהתפרשה פני שבועות ארוכים, כללה ביקור נדיר במטה המוסד, שיחות עם הבכירים ביותר בארגון ועם חברים, ידידים ומכרים של מי שעל כל ההערכות עשוי להיות מנהיג הימין בעידן שאחרי בנימין נתניהו - ראש המוסד, יוסי כהן."            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
KABUKIM לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.15
796 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    07:58   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. וכל השאלות למקורבים אליו היו ללא ידיעתו?  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
עיתונאים חקרו סביבו והוא, ראש המוסד, לא ידע. ברור.
המקורבים סיפרו על חיסולים של אנשי חמאס כי הוא סיפר להם ואז בא להם לספר לעיתונאים?
זאת כתבה מוזמנת עליו מטעמו או מטעם אחד אותם מקורבים שרוצה לדחוף אותו.
גם לראש הממשלה יש אינטרס שכתבה כזאת תפורסם ("עדיין פועלים בחו"ל... עדיין מחסלים...").
אין לי דעה על האיש, לא מכיר אותו ובטוח שאם הגיע לתפקיד שהגיע זה בזכות כישורים אבל תמים הוא בטח לא ומכבד את מעמדו ואת תפקידו הוא גם לא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    17:31   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yoel
חבר מתאריך 31.3.19
625 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:14   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. זה לא מיוחד לרוטר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה פורסם בעיתון ׳משפחה׳..
מה מיוחד פה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:30   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. הכתבה לא פורסמה בשום מקום חוץ מבדפי העיתון החרדי. הושקע מאמץ לתמלל מטקסט ויזואלי  
בתגובה להודעה מספר 39
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yoel
חבר מתאריך 31.3.19
625 הודעות
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:33   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. כל הכבוד על המאמץ. (לא בציניות)  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  
ועדין, זה לא מיוחד לרוטר כשזאת כתבה שהועתקה מעיתון אחר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלבלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
3645 הודעות, 29 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    19:57   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. אם היה מקום בכותרת הייתי מכניס *הקלדה* מיוחדת לרוטר :)  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
19728 הודעות, 114 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שני ט''ו בתשרי תש''פ    23:44   14.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. תמלול נאה, ובעיתו  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
עבודה יפה של העתון שלא קיבל ראיון
תמלול נאה שלך, של נושא רלוונטי

תודה רבה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קסדו
חבר מתאריך 16.9.18
478 הודעות
יום שלישי ט''ז בתשרי תש''פ    03:04   15.10.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. לידיעתכם. בציבור החרדי עצמו נחשבים העיתונים והעיתונאים האלה לבדיחה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות