גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #584275 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 584275        
גדותן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.19
678 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' בחשון תש''פ    15:28   07.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

המשטרה על החשוד ברצח אשתו מאשכול: ''שמר על זכות השתיקה, בדיקה קבעה שהוא כשיר להליך משפטי''; מעצרו הוארך בשבוע  

ערכתי לאחרונה בתאריך 07.11.19 בשעה 15:35 בברכה, גדותן

בית משפט השלום בבאר שבע הורה היום (חמישי) על הארכת מעצרו של הרופא גיורא פראף פרי, החשוד ברצח אשתו אסתי אהרונוביץ' בביתם שבמושב תלמי אליהו במועצה האזורית אשכול, בשבעה ימים עד יום חמישי הבא. החשוד שוחרר אתמול מבית החולים סורוקה ונלקח בליווי שוטרים למעצר, זאת לאחר ששב להכרה. נציג המשטרה טען בבית המשפט כי "החקירה הראשונה נערכה רק אתמול אך החשוד שמר על זכות השתיקה".

בדיקה פסיכיאטרית קבעה כי החשוד כשיר להליך המשפטי. מלבד זאת, הפסיכיאטר שבדק אותו לפני שנים קבע שהוא סובל מפוסט טראומה ממלחמת יום הכיפורים. עורכת דינו של פראף פרי טענה בבית המשפט כי החשוד ניסה להתאבד. "הוא טופל בעבר עקב פוסט טראומה". בנוסף אמרה כי החשוד עדיין מתאושש מפציעתו "הוא עדיין מאוד מבובלבל, אני מקווה שהדברים יתהברו".

במשטרה טוענים כי ברשותו של פרי, רופא בן 67 המומחה ברפואה פנימית ודחופה, נתפס האקדח שלפי החשד שימש אותו ברצח וממצאים נוספים שמחזקים את החשד. כמו כן, אין אינדיקציה לגורם נוסף שהיה בזירת הרצח. גרושתו השנייה של החשוד, נירית פרי שגרה בסן פרנסיסקו, סיפרה כי היא הוטרדה ואוימה בעבר על ידו.

אסתי אהרונוביץ', אם לארבעה ילדים וסבתא לתשעה נכדים, עבדה כגננת ומורה למוזיקה. ילדיה, גיל ומעין אהרונוביץ' ערכו אתמול מסיבת עיתונאים בבית המשפחה בבאר שבע ובה סיפרו על אמם. מעין בתה אמרה כי הייתה להם דאגה באשר לקשר בין השניים אבל הם לא האמינו שהדבר יגיע לכדי רצח. "בדיעבד היום אנחנו מבינים שהיו סימנים מקדימים, אבל לא נפרט בשלב הזה", אמרה.

https://news.walla.co.il/item/3322270

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אם הייתי שופט, הייתי בודק פעמיים מה המשטרה טוענת לגבי חשודים/עדים וכו' SWITCH 07.11.19 15:36 1
  מקווה שאושפז בבית חולים בו עבד. אדם(?) רע בתכלית פשטות 07.11.19 17:11 2
  רק להבין במבית 07.11.19 21:20 3

SWITCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.19
848 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' בחשון תש''פ    15:36   07.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אם הייתי שופט, הייתי בודק פעמיים מה המשטרה טוענת לגבי חשודים/עדים וכו'  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פשטות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.15
2735 הודעות, 27 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' בחשון תש''פ    17:11   07.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מקווה שאושפז בבית חולים בו עבד. אדם(?) רע בתכלית  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
במבית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.5.18
2977 הודעות, 84 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ט' בחשון תש''פ    21:20   07.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. רק להבין  
בתגובה להודעה מספר 0

איך אחרי שהוגשו נגדו מספר תלונות על אלימות בעבר, והוא אובחן כסובל מפוסט טראומה - איך אחרי כל זה הוא עוד היה רשאי לשאת נשק ?!

"חינוך הוא הנשק החזק ביותר שניתן להשתמש בו כדי לשנות את העולם"

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות