גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #584400 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 584400        
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:20   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לינקים למשחקי היום - שישי 8/11/19  

 
  
*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***

18:30 אחמאט גרוזני - אוראל, ליגה רוסית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866613_akhmat_ural/

73d8f7f6bc68b12878d73180fd06f0e3d211acfd
ACE

19:30 סט פאולי - בוכום, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866194_st_pauli_bochum/

19:30 דרזדן - ווהן, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866195_dynamo_dresden_wehen/

19:30 שירים ושערים, ליגה גרמנית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866191_simulcast/

19:45 פנרבחצ'ה - באיירן מינכן, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868666_fenerbahce_bayern/

e3ca100502ba7441030b75e81a910f265a8c15de
ACE

20:00 ז'לגיריס קובנה - ברצלונה, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868667_zalgiris_barcelona/

20:10 אלכס דה מינאור - פרנסס טיאופה, חצי גמר טורני NEXT GEN

http://livetv.sx/enx/eventinfo/870748_alex_de_minaur_francis_tiafoe/

21:00 ויטסה (דסה) - כרונינגן, ליגה הולנדית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866481_vitesse_groningen/

92550ac34357a69bf6c734145fa359197d62fec0
ACE

21:30 זולטה ווארחם - אנדרלכט, ליגה בלגית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/865881_zulte_waregem_anderlecht/

21:30 קלן - הופנהיים, ליגה גרמנית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866170_cologne_hoffenheim/

21:30 פנאתאנייקוס - ולנסיה, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868668_panathinaikos_valencia/

21:45 סאסוולו - בולוניה, ליגה איטלקית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866309_sassuolo_bologna/

21:45 ניס - בורדו, ליגה צרפתית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866107_nice_bordeaux/

153e4a4098ada1e6150a5e62cdd58db806fddada
ACE

e253c654986849c0e7948e9e8e7d9aa055a97379
ACE

748e65f5e9652a1c014dca2ad489957e1ba08b3c
ACE

21:45 דנדי - דנדי יונייטד, ליגת המשנה הסקוטית

0b0b85c52daf21deaf3b9b898b166d1af5d49c1e
ACE

21:45 ליון וילרבאן - צסקא מוסקבה, יורוליג

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868669_asvel_cska_moscow/

781f1e0f92475b086b3988bf45da9fbf88de3e63
ACE

012878685ce80038e6dd81d6383f394ce7755dd2
ACE

62ef7e82275b9f50a51b6dd19123e460f68e678a
ACE

22:00 נוריץ' - ווטפורד, ליגה אנגלית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866073_norwich_watford/

2a21fe473bc8bac68a715bf5f35bdaf21a52cf93
ACE

e3ca100502ba7441030b75e81a910f265a8c15de
ACE

a87a45067c1f165623035b36f604cd89cfa7303c
ACE

8d9094e60cac92486cd23d1311a4ef1261a337ed
ACE

22:00 סוסיאדד - לגאנס, ליגה ספרדית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866688_real_sociedad_leganes/

22:00 ג'ירונה - טנריפה, ליגה ספרדית שניה

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866709_girona_tenerife/

22:00 יאניק סינר - מיומיר קצ'מנוביץ', חצי גמר טורניר NEXT GEN

http://livetv.sx/enx/eventinfo/870749_jannik_sinner_miomir_kecmanovic/

22:30 אבש - ז'יל ויסנטה, ליגה פורטוגלית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/866569_aves_gil_vicente/

00:00 אוניון סנטה פה - אתלטיקו טוקומן, ליגה ארגנטינאית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/865783_union_santa_fe_atletico_tucuman/

02:00 אינדיאנה - דטרויט, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868710_detroit_indiana/

02:00 אורלנדו - ממפיס, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868711_memphis_orlando/

02:00 וושינגטון - קליבלנד, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868712_cleveland_washington/

02:10 אסטודיאנטס - טאז'רס, ליגה ארגנטינאית

http://livetv.sx/enx/eventinfo/865784_estudiantes_talleres_cordoba/

02:30 אטלנטה - סקרמנטו, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868713_sacramento_atlanta/

03:00 מינסוטה - גולדן סטייט, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868714_golden_state_minnesota/

03:00 ניו אורלינס - טורונטו, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868715_toronto_new_orleans/

03:30 דאלאס - ניו יורק, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868716_new_york_dallas/

04:00 יוטה - מילווקי, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868718_milwaukee_utah/

05:00 פורטלנד - ברוקלין, NBA

http://livetv.sx/enx/eventinfo/868719_brooklyn_nets_portland/

05:00 אוסטרליה - צרפת, גמר גביע הפדרציה

fe5518b3242931ff91954828dacca7394a6f3b2d
ACE

צפייה מהנה !!!

*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***



              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ספורט ישראלי - היום ikari 08.11.19 09:25 1
     לינקים ikari 08.11.19 14:58 2
         ליגה לאומית - מחזור 12, תוצאות סיום ikari 08.11.19 17:11 3
             ליגות א' - מחזור 9, תוצאות סיום ikari 08.11.19 17:24 4
                 ליגות ב' - מחזור 10, תוצאות סיום ikari 08.11.19 17:29 5
                     ליגות ג' - תוצאות סיום ikari 08.11.19 17:33 6
                         ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 6, תוצאות סיום ikari 08.11.19 17:34 7

   
   
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:25   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ספורט ישראלי - היום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ליגה לאומית - מחזור 12

הפועל פ"ת - הפועל ר"ג
15:00 המושבה (5STARS)

בני לוד - בני סכנין
15:00 לוד (פריצות 5SPORT)

הפועל עפולה - הפועל ראשל"צ
15:00 עפולה (5LIVE)

הפועל רמה"ש - נוף גליל
15:00 גרונדמן (פריצות 5SPORT)

הפועל אשקלון - הפועל עכו
15:00 סלה (פריצות 5SPORT)


ליגה א' דרום - מחזור 9

אור יהודה - מכבי יבנה
12:45 (5SPORT)

הפועל אזור - הפועל מרמורק
13:00

מכבי שעריים - קרית גת
13:00

מכבי הרצליה - קביליו יפו
13:15

ירמיהו חולון - אדומים אשדוד
13:30

שמשון כפר קאסם - בקעת הירדן
13:30


ליגה א' צפון - מחזור 9

צור שלום - אסי גלבוע
11:30

מגדל העמק - רובי שפירא
13:00

ב.א.גרביה - הפועל הרצליה
13:15

הפועל איכסל - קרית אתא
13:30

מ.ס. דבוריה - מ.ס. טירה
13:30

מכבי טמרה - הפועל כאוכב
14:30


ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 6

מ.כ. ב"ש - הפועל ראשל"צ
14:00 אולם חדש רמות

הפועל אשדוד - מכבי ראשל"צ
15:00 מקיף ט' (5PLUS)

א.ס. רמה"ש - קרית מוצקין
16:00 אורנים

עירוני רחובות - נס ציונה
16:00 היכל הספורט רחובות

קרית אונו - בני הרצליה
16:00 אולם חדש קרית אונו



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    14:58   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לינקים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***

הפועל עפולה - הפועל ראשל"צ / ליגה לאומית

http://www.sportstream.live/en/player/63a05184e64cc9107f5f3ead336c7bc7489c806364cd751401e912218cd7edc1f86a121e3a0118857e160a271a7e00ff27f2fb2ef0830d8090a6fb0265aba24f/5dc566245d824

הפועל פ"ת - הפועל ר"ג / ליגה לאומית

http://www.sportstream.live/en/player/ae31ab77f3e8c9a0cfe2f6202fc19608ad0a7709f8e703d8c7da38920b72894fae51eca42e923fd9cfe8240f8a2e1a495c4113021a71e8dbeb45f4210a1770ed/5dc5663421f34

*** לינקים ותקצירים בטלגרם: https://t.me/sportslinks ***



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    17:11   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. ליגה לאומית - מחזור 12, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
כל התקצירים עכשיו בטלגרם https://t.me/sportslinks

הפועל פ"ת - הפועל ר"ג 0-1 אמאדו סוקונה 45'

בני לוד - בני סכנין 1-2 בן בן יאיר 42', שקד חתוכה 58' : מוטי מלכה 33'

הפועל רמה"ש - נוף הגליל 0-1 בן רייכרט 22'

הפועל אשקלון - הפועל עכו 0-1 חוליו סזאר 28'

הפועל עפולה - הפועל ראשל"צ 0-0

הצמרת:

1 מכבי פ"ת 29 נק חסר
2 הפ' ראשל"צ 26
3 הפ' קטמון 25 חסר
4 א.א.פאחם 19 חסר

התחתית:

13 אחי נצרת 9 נק חסר
14 בני לוד 9
15 הפ' אשקלון 7
16 הפ' עפולה 4

ביום שני:

הפועל קטמון - מכבי פ"ת
19:00 טדי

א.א.פאחם - כפר קאסם
19:00 עפולה

אחי נצרת - בית"ר ת"א בת ים
19:00 עילוט



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    17:24   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ליגות א' - מחזור 9, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
דרום

אור יהודה - מכבי יבנה 1-0 שון מלכה 90'

הפועל אזור - הפועל מרמורק 2-1 אדיר חליפה 45'-פנדל : אוהד אדלשטיין 80', סציו נסיקובסקי 83'

מכבי שעריים - קרית גת 1-3 דלה ימפולסקי 6', רן בן שמעון 72', 90' : בן דינה 222'

מכבי הרצליה - קביליו יפו 1-0 עידן וקנין 38'

ירמיהו חולון - אדומים אשדוד 0-0

שמשון כפר קאסם - בקעת הירדן 0-3 סיראז' נסאר 8'-פנדל, איו אבו סביח 88', 90'

הצמרת:

1 הפ' מרמורק 22 נק
2 הכח עמידר 20 חסר
3 כפר שלם 18 חסר
4 קביליו יפו 18

התחתית:

13 עירוני אשדוד 7 נק חסר
14 מכבי יבנה 7
15 הפועל אזור 6
16 קרית גת 0

צפון

צור שלום - אסי גלבוע 1-3 שלומי בן עשור 37', 40', ואליד דרוויש 56' : מוחמד מחאג'נה 7'

מגדל העמק - רובי שפירא 1-0 אוסמה שעאבן 28'

ב.א.גרביה - הפועל הרצליה 2-1 תאמר אטרש 63' : עדן אגמי 6', אליחי צברי 32'

הפועל איכסל - קרית אתא 0-2 אילון אלימלך 21', עבד אללה עזאם 60'

מ.ס. דבוריה - מ.ס. טירה 1-0 יצחק צ'קולה 35'

מכבי טמרה - הפועל כאוכב 3-0 עבד מורג'אן 5', 50'-פנדל, סאלח חוסין 76'

הצמרת:

1 הפ' איכסל 25 נק
2 רובי שפירא 20
3 הפ' כאוכב 19
4 מ.ס. טירה 17

התחתית:

13 ע' טבריה 7 נק חסר
14 אסי גלבוע 6 חסר
15 מ.ס. דבוריה 5
16 קרית אתא 4



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    17:29   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ליגות ב' - מחזור 10, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
דרום א'

עוצמה חולון - הוד השרון 0-0

מחנה יהודה - הפועל קלנסואה 3-0

בית"ר ר"ג - צעירי טייבה 4-1

בני יפו - עמישב פ"ת 1-1

בית"ר פ"ת - שמשון ת"א 4-1

שמשון בני טייבה - קרית אונו 3-0

בית"ר כ"ס - כפר קאסם שועאע 1-1

כפר ברא - בית דגן 1-1

הצמרת:

1 בית דגן 23 נק
2 צעירי טייבה 20 חסר
3 קרית אונו 19
4 בני טייבה 18

התחתית:

13 עוצמה חולון 10 נק
14 מחנה יהודה 9
15 בני יפו 7
16 הוד השרון 6


דרום ב'

בני אילת - הפועל ירוחפ 3-1

הפועל גדרה - עירוני נתיבות 0-0

עירוי שדרות - שיכון המזרח 1-1

בית"ר יבנה - צעירי רהט 0-5

קרית מלאכי - בית"ר קרית גת 4-1

עירוני מודיעין - מעלה אדומים 0-0

1 ע' כסייפה 25 נק חסר
2 מ.ס. דימונה 23 חסר
3 שיכון המזרח 21
4 ע' שדרות 19

התחתית:

13 צעירי רהט 6 נק
14 מעלה אדומים 5
15 הפועל לוד 2 חסר
16 הפ' גדרה 2


צפון א'

צעירי כפר קנא - צעירי טמרה 1-0

סקציה מעלות - בני נחף 3-5

אחווה ירכא - בית"ר נהריה 7-1

בני מג'דל כרום - אלנהדה נצרת 0-1

בני טובא - אחי עכו 2-1

הצמרת:

1 מג'דל כרום 26 נק
2 צעירי סכנין 22 חסר
3 הפ' בועיינה 20 חסר
4 בית"ר נהריה 20

התחתית:

13 אחי עכו 8 נק שני משחקים חסרים
14 בני נחף 6
15 ביר אל מכסור 0 שני משחקים חסרים
16 אחווה ירכא 0


צפון ב'

מכבי א.א.פאחם - פרדס חנה 5-4

בני מוסמוס - עירוני נשר 0-2

בני בקה - הפועל טירת הכרמל 1-0

מכבי נוג'ידאת - אחי איכסל 0-0

נווה שאנן - איחוד בני ג'ת 3-2

בני כפר קרע - סנדלה גלבוע 0-3

הצמרת:

1 עירוני נשר 23 נק
2 אחי איכסל 22
3 מכבי נוג'ידאת 22
4 בני פרדיס 21 חסר

התחתית:

13 בני ג'ת 8 נק
14 בני בקה 5
15 סנדלה גלבוע 5
16 רמות מנשה 1 חסר



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    17:33   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ליגות ג' - תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
גליל עליון - מחזור 7

הפועל נהריה - בני דיר אל אסד 1-2

עירוני צפת - בני בענה 1-1


גליל תחתון - מחזור 7

עירוני עראבה - עירוני יפיע 2-2


דרום - מחזור 8

צעירי אלהושלה - מכבי אשקלון, לא נערך

בית שמש - שגב שלום 4-2

מכבי ב"ש - מכבי דימונה 0-3

הפועל שדרות - הפועל רהט 0-2

צעירי לקייה - הפועל מרחבים 1-0

עירוני חורה - עוצמה ב"ש 0-4


מרכז - מחזור 8

בית"ר אשדוד - טירת שלום 1-6

קרית עקרון - מ.כ. ירושלים 5-0

גבעת זאב - בני אשדוד 1-1

בני יצ'לאל - מ.ס. רמלה 4-5

הפועל רמלה - נחלת יהודה 5-2

מ.ס. ראשל"צ - גן יבנה 0-5


שומרון - מחזור 8

מכבי עוספיא - בית"ר חיפה 3-2

בית"ר קרית אתא - בני קלנסואה 18-0

צעירי חיפה - הפועל קרית חיים 1-3

עירוני אור עקיבא - בני ג'יסר א-זרקה 0-2

מ.ס. טירת הכרמל - מכבי קרית ים 2-4

בית"ר פרדס חנה - מכבי ברקאי 2-7


שרון - מחזור 8

מכבי כפר יונה - הפועל פרדסיה 2-1

צעירי טירה - בית"ר טוברוק 1-2

בני הרצליה - מ.א. שומרון 1-9

מ.ס. נתניה - בני רעננה 4-0

גבעת שמואל - עירוני אריאל 1-2


ת"א - מחזור 8

השקמה חן - שיכון ותיקים ר"ג 4-3

אליצור יפו ת"א - בני יהוד 1-0

רמת ישראל - עירוני אור יהודה 0-3



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ikari לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
13598 הודעות, 85 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    17:34   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ליגת ווינר בכדוריד - מחזור 6, תוצאות סיום  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
מ.כ. ב"ש - הפועל ראשל"צ 31-28

הפועל אשדוד - מכבי ראשל"צ 22-30

עירוני רחובות - נס ציונה 22-28

קרית אונו - בני הרצליה 26-30

א.ס. רמה"ש - קרית מוצקין 29-31



            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד



תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות