גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #584406 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 584406        
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
35433 הודעות, 175 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:36   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

בכחול לבן טוענים כי התנאי של יעלון לתמיכה בממשלת מיעוט הוא שליברמן יצביע בכנסת יחד עם הערבים בעד  

 
  
‏בכחול לבן טוענים כי התנאי של יעלון לתמיכה בממשלת מיעוט הוא שליברמן יישב פיזית במליאה בכנסת ויצביע יחד איתם ועם הערבים בעד ממשלת המיעוט.

כל התרחשויות השבוע האחרון במערכת הפוליטית בטור מצ"ב.

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

מתווה, בחירות או ממשלת מיעוט: השעון של גנץ מתקתק

בליכוד הציעו לכחול־לבן מתווה מפורט בשאלת הרוטציה והנבצרות, אך במפלגה עסוקים בוויכוח על אפשרות של הקמת ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים

 מאת  שירית אביטן כהן

 ט׳ במרחשון ה׳תש״פ (07/11/2019)

שבועיים בלבד לסיום המנדט של גנץ, ובצל הסיכוי הנמוך מאוד להקמת ממשלת אחדות, החלה בימים האחרונים מלחמת הסברה בימין נגד האפשרות שבכחול־לבן יפעלו להקמת ממשלת מיעוט נוסח אוסלו בתמיכת חברי הכנסת הערבים. "יש דברים שאפשר לעשות, ויש דברים שפשוט לא עושים", אמרו גורמים במערכת הפוליטית לאנשי סיעת תל"ם בכחול־לבן, שממילא לא אוהדים את הרעיון.

ממשלה כזו, אם וכאשר תקום, תכלול את כחול־לבן, העבודה ומרצ, המונות יחד 44 חברי כנסת; ליברמן ייעדר מההצבעה על הקמתה, ואילו חברי הכנסת של הרשימה המשותפת יתמכו בה מבלי שיהיו חלק ממנה. סך הכול: 57 בעד ו־8 נעלמים. בכחול־לבן מקפידים להשאיר את האפשרות הזו על השולחן, למרות חילוקי הדעות הפנימיים במפלגה סביב הנושא. יאיר לפיד למשל טורח להבהיר לשואליו כי ממשלה בתמיכה חיצונית של הח"כים הערבים לא תהיה בגדר הפרת ההבטחה של כחול־לבן שלא לשבת בממשלה עם הערבים, שכן מדובר בהצבעה חד־פעמית בלבד.


ואולם אנשיו של יעלון וחלק מאנשי חוסן לישראל מסרבים בתוקף לתמוך בתסריט כזה. בכחול־לבן אומרים כי יו"ר תל"ם הודיע לשותפיו שיהיה מוכן להיות חלק מהמהלך רק אם ליברמן ישב פיזית בכנסת ויצביע יחד איתם ועם הערבים בעד ממשלת המיעוט, ולא ייעלם ויותיר את "תמונת הקלון" לאחרים. נוכח חילוקי הדעות הללו, לא ברור כיצד מתכוונים בכחול־לבן לממש את התוכנית. היו שהצהירו שם השבוע כי "זה לא על השולחן", אך אחרים, בכירים לא פחות, גרסו כי "זו לא האפשרות המועדפת, אבל האקדח הזה נמצא על השולחן לקראת השבוע האחרון של המנדט".


כדי להוציא לפועל את האפשרות ששמה ממשלת מיעוט נדרשים כמה תנאים, ובכחול־לבן מודים כי גם אם ירצו ללכת בכיוון, נכון לעכשיו הם אינם מתקיימים. ליברמן, שדרושה הסכמתו להימנע בהצבעה, לא השיב עדיין לפניות צוות המו"מ של כחול־לבן בנושא וסירב להבהיר באופן ברור אם האפשרות הזו תיתכן מבחינתו. תנאי שני הוא שכל אגפי כחול־לבן יסכימו לצעוד בנתיב הזה ולהצביע בעד הממשלה, יחד עם חברי הכנסת הערבים.

בסביבתו של גנץ מעריכים כי אם יידרשו לכך יצליחו לגייס את כולם, גם את החברים שכרגע מסתייגים בחריפות. ולבסוף, צריך לזכור, יש גם כלה בשידוך המהוסס הזה: הרשימה המשותפת, שכל הסיעות המרכיבות אותה, בהן בל"ד הרדיקלית, יצטרכו להסכים למהלך ולתמוך ברמטכ"ל צוק איתן לראשות הממשלה. הסבירות למילוי כל שלושת התנאים הללו איננה גבוהה, אך קיימת.

בכחול־לבן מנסים בינתיים לקדם תרחיש אחר, מועדף מבחינתם: הקמת ממשלת מיעוט עם הימין החדש וליברמן, כאשר נציגי הרשימה המשותפת נמנעים ולא תומכים בפועל. במצב כזה, גוש כחול־לבן עולה ל־55 מנדטים, והימין החסר יורד ל־52. בסביבת נתניהו חוששים מאוד מהחלטה של הימין החדש לעזוב את הגוש, ובנט נדרש לבטל את האפשרות הזו בקולו בפגישת ראשי הגוש השבוע. "כחול־לבן פנו אליי", סיפר בנט באותה פגישה, "זרקתי אותם מכל המדרגות". מי שישבו איתו מטעם כחול־לבן הופתעו מההתנסחות הזו. "ישבנו יחד ולא נזרקתי משום מדרגה", נאמר לי.

כדי לחזק את נאמנות הימין החדש לגוש, היו מי שהמליצו לנתניהו להשיב את בנט ושקד לתפקידי שרים בממשלתו. אך נתניהו סירב להעניק לשניים תפקידי שרים, שכן גודלו של הימין החדש, שלושה מנדטים, איננו מצדיק זאת, והציע תפקיד לבנט בלבד. האחרון סירב להצעה בשל מחויבותו לשקד, אך הבהיר כי לא יפעל בניגוד לאינטרסים של הימין.ממשלה שבה ישתתפו בנט, שקד, ליברמן וכחול־לבן לא תהיה ממשלת מיעוט־ערבים, אך בימין כבר מנסים להרתיע את בנט מהצעד ומזכירים את שמו של אלכס גולדפרב, שתמך בהסכמי אוסלו בניגוד למצע מפלגתו צומת.

לחלון ההזדמנויות של כחול־לבן נותרו כאמור שבועיים מתוך ארבעה. בשלושת השבועות שלאחר מכן, ההזדמנות החוקית האחרונה להקים ממשלה לאחר איסוף חתימות של 61 ח"כים, התנאים יהיו מסובכים בהרבה וסיכוייו של גנץ להקים ממשלה יפחתו באופן ניכר. בשבועיים שחלפו הספיקו בכחול־לבן לערוך שלוש פגישות עם צוות הליכוד, שתיים עם מפלגת העבודה, אחת עם אנשי המחנה הדמוקרטי ואחת עם ישראל ביתנו. פגישה נוספת התקיימה בין גנץ לראשי הרשימה המשותפת. במונחים של משא ומתן קואליציוני, שאמור להיות אינטנסיבי בהרבה, מדובר במריחת זמן מובהקת.

הקצב האיטי שבו מתנהלים בכחול־לבן מלמד בעיקר על האפשרויות שסגורות בפניהם, או שהם סוגרים בפני עצמם: אחדות עם הליכוד, או ממשלה עם החרדים. בנוגע למפלגות האחרות, תמונת המצב היא כזו: מטבע הדברים בכחול־לבן לא משקיעים במשא ומתן עם מפלגת העבודה והמחנה הדמוקרטי, שכן שתי המפלגות הללו יצטרפו בכל מקרה לממשלת מיעוט בראשות גנץ אם זו תקום.

הרשימה המשותפת, לעומת זאת, לא תעניק את אצבעותיה באופן אוטומטי, ולשם כך יש צורך לגבש שורה של הבטחות ותקציבים למגזר הערבי. גם המשא ומתן הזה מתנהל בעצלתיים. ליברמן מסרב בעקביות לחתום על הסכם התחלתי כל עוד הליכוד איננו חלק מהתמונה, ופגישות רשמיות עם החרדים, הבית היהודי והימין החדש אינן מתקיימות.

תחנת יציאה

אז מה מתרחש, או יותר נכון לא מתרחש, בפגישות המו"מ בין נציגי שתי המפלגות הגדולות? השבוע, לאחר אחת מן הפגישות הללו, אמר השר יריב לוין כי אינו אופטימי. גם שותפו השר זאב אלקין לא תולה בחזית הזו תקוות גדולות. נציגי כחול־לבן, שלום שלמה ויורם טורבוביץ' (יועציהם לשעבר של אולמרט ונתניהו, בהתאמה), הם מכרים ותיקים של אלקין ולוין, והפגישות נערכות ברוח טובה. מדברים שם על ענייני דיומא, ובעיקר מחליפים זיכרונות ורשמים מן העבר. בליכוד מגדירים את הפגישות הללו "פייק מו"מ". שלמה וטורבוביץ' אמרו השבוע לגנץ שבהיעדר גיבוי להתקדמות ולתוכן ממשי הם לא יגיעו לפגישת משא ומתן נוספת, כדי לא להגחיך עצמם מול בני שיחם.

המוקש המרכזי בין הליכוד לכחול־לבן הוא סוגיית הרוטציה, הנבצרות ומה יקרה אם וכאשר יוגשו נגד נתניהו כתבי אישום. הנושאים הללו נידונו בפגישות המו"מ האחרונות, ועל השולחן הונח מתווה הנשיא. אלא שבעוד בכחול־לבן טוענים כי אין מתווה רציני לדון עליו, בליכוד טוענים כי הציעו מתווה מפורט וכי אפשר לגשר על הפערים בפגישה נוספת.
הנה נוסחת הליכוד העדכנית שאנו חושפים כאן, כפי שהוצגה בפגישות המו"מ: בשנה הראשונה יכהן נתניהו בתפקיד ראש הממשלה, בשנתיים הבאות גנץ, ושנה נוספת ורביעית שוב נתניהו. מועד היציאה של נתניהו לנבצרות יצטרך להסתנכרן עם הזמנים שהוגדרו בהסכם, באופן שהוא יכהן שנה אחת לפחות בתפקיד גם תחת כתב אישום. כך למשל, אם כתב האישום יוגש חודשיים לאחר כינון הממשלה – נתניהו לא יצא לנבצרות מיידית, אלא רק בהמשך ולקראת שלב משפטי אחר, למשל מועד הקראת האישום או תחילת ההוכחות. ההסכם בין המפלגות יהיה תמציתי ויכלול את תקציב המדינה, שימור הסטטוס־קוו בענייני דת ומדינה, חוק הגיוס וחלוקת תיקים. בזמן כהונת גנץ יוגדר נתניהו כממלא מקום ראש הממשלה, ייהנה ממעמד חוקי דומה לראש ממשלה שאינו נדרש להתפטר בשל כתב אישום, לא יחזיק במשרד ממשלתי ביצועי ויהיה פנוי לניהול משפטיו.
לנוסחה הזו גנץ יכול להסכים בקלות והיא אף תהווה הישג מבחינתו, שכן היא תביא אותו בתוך שנה ללשכת ראש הממשלה.

האפשרויות האחרות העומדות לפניו תיאורטיות בלבד וקצרות מועד. אלא שהליכה בנתיב הזה עשויה גם לסמן את קץ השותפות בינו ובין לפיד, שמסרב בתוקף לשבת תחת נתניהו כראש ממשלה ראשון ברוטציה, בכל צורה ונוסחה.

מי שעוד יכול לספק מוצא מבחירות שלישיות הוא אביגדור ליברמן, שנדרש לבחור בין שלוש אפשרויות גרועות מבחינתו: ממשלת ימין־חרדים, שכדי למנוע את הקמתה הביא לפיזור הכנסת, ממשלת מיעוט הנסמכת על קולות הערבים, והליכה לבחירות שלישיות. בגזרת החרדים והליכוד שוררת תמימות דעים באשר ליכולתם ללכת לקראת ליברמן: מתווה אטיאס לחוק הגיוס וסטטוס־קוו בענייני דת ומדינה, לא מעבר לכך. "החרדים לא יסכימו, ובצדק, לוותר על מתווה אטיאס שכבר קיבל את אישור מועצת גדולי התורה. נהיה מוכנים לתת לו חופש הצבעה בחוק הגיוס, אבל אם הוא רוצה לאנוס את כולנו לתמוך בחוק שלו – אין לזה סיכוי", אומרים גורמים בגוש הימין.

לצד כל התרחישים הללו, במערכת הפוליטית נערכים גם לאפשרות של בחירות נוספות, לכנסת ה־23. יאיר לפיד כינס השבוע את מטה הבחירות של כחול־לבן, ולאחר שהבהיר כי "הדבר האחרון שאני רוצה זה בחירות", המשיך: "בואו נתחיל להתכונן". בנט מצידו השיק פודקאסט פוליטי, וברוח נתניהו החל לדבר אל תומכיו ללא תיווך התקשורת.

בליכוד החלו כבר ההכנות לפריימריז, שבמקרה של בחירות נוספות יתקיימו כנראה בשלהי דצמבר ותחילת ינואר. שרים וחברי כנסת קיימו השבוע סבב התייעצויות, בדקו מחוזות, השוו תוצאות וקבעו סיורים ליישובי יהודה ושומרון כדי לקרוץ למתפקדים. הפעם, על פי ההערכות, הפריימריז לא יהיו רק לרשימה אלא גם לראשות המפלגה. נתניהו מקווה שכך הוא ימנע פריימריז אחרי בחירות נוספות, ללא קשר לתוצאותיהן. הערכה זהירה נוספת היא שלמעט גדעון סער שכבר הודיע "אני מוכן", איש מהשרים הבכירים לא יתמודד מולו. אם ליברמן או גנץ לא ילחצו על הבלמים בקרוב, ואף אחד מגוש הימין לא יסייע לגנץ להקים ממשלה, בעוד חודש ושבוע מדינת ישראל תצעד למערכת בחירות שלישית.              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אוקסימורון. אם ליברמן יצביע בעד, זו לא תהיה ממשלת מיעוט, אלא רוב. שבילים 08.11.19 09:38 1
     נראה לי שהכוונה שהוא לא יהיה חלק ממנה, רק יצביע בעד הקמתה מבחוץ קונטרס הספקות 08.11.19 09:39 4
         ליעלון אין דיעה משלו , הוא יעשה מה שליברמן יעשה. מנהיג אמיתי. פוסטמודרני 08.11.19 09:50 27
             צודק 100% אחי. והאמת, איני יודע מה יותר עגום- זה שיש אנשים שמתיימרים להנהיג בלי עמוד שדרה קונטרס הספקות 08.11.19 09:54 31
             כחול לבן הוא פלופ והוא גוש בעצמו. גוש של אפסים צבועים רודפי נתניהו שלא מגיעים לסוליותיו ליה 08.11.19 09:58 34
                 ++ pure_sp 08.11.19 10:13 38
     לא מדוייק. הוא יכול להצביע בעד להישאר מחוץ לממשלה לא? יצחק היקר 08.11.19 09:40 5
     בגלל שאנחנו גזענים אהרון5 08.11.19 09:40 7
         ליברמן פוחד שייחקר במשטרה על פי יואב יצחק ולכן פועל כפי שפועל. ניוז 1 ליברמן. קיראו ליה 08.11.19 10:02 35
     אתה טועה.. בכל מקרה הכוונה היא שהערבים יתמכו מבחוץ וזו ממשלת מיעוט. yanshoof 08.11.19 09:41 8
         אם בממשלה תומכים 61 ח''כים, זה לא משנה מאיזה מפלגות השרים. - היא ממשלת רוב. שבילים 08.11.19 09:43 10
             אבל בכל מקרה הם לא יהיו בקואליצייה, ולא חותמים על הסכם קואליציוני yanshoof 08.11.19 09:46 15
                 זה נכון. שבילים 08.11.19 09:47 21
                     הוספתי פסקה yanshoof 08.11.19 09:48 22
     הליכוד פשוט הפך את ישראל לבת ערובה שלו opuser 08.11.19 09:49 24
         בדיוק מה שעשו כחול לבן וליברמן באפריל. yanshoof 08.11.19 09:52 28
         על מה אתה מתלונן... בחרתם שמאל עם אחמד .. גנץ נאמן לבוחריו אז כעת אתה מפיל את השפלות של גנרלים לשעבר על הליכוד פלומה 08.11.19 09:55 32
         מערכת המשפט הפוליטית השמאלנית היא וכחלון והרומני ליברמן אשמים במתחולל ליה 08.11.19 09:56 33
     הכוונה היא שהמשותפת תתמוך מבחוץ ללא הצטרפות לממשלה, ולכן זו ממשלת מיעוט של 52 ח''כים אטיאס 08.11.19 11:13 45
  חיחיחי... אשכרה מופע סטנדאפ הבחירות האלה.. כאילו אם הרב אביגדור יעשה כן זה יכשיר את השרץ? קונטרס הספקות 08.11.19 09:38 2
  חיחיחיחי. כמו הסיכוי שאני אגיע לירח עד גיל 21. איזו רשימה הזויה.תחזיר כבר את המנדט! BlackHawkIL 08.11.19 09:39 3
     :) כמה זה ירידת ערך של מנדט אחרי 3 ידים?.... קונטרס הספקות 08.11.19 09:40 6
         טוטאל לוס BlackHawkIL 08.11.19 09:42 9
             אחלה שמאי אתה. הגיע הזמן לשחרר לך זוגיה. תתחדש קונטרס הספקות 08.11.19 09:43 11
                 +2 BlackHawkIL 08.11.19 09:46 18
         חחח אלעדי 08.11.19 09:54 30
  מצחיק לאנורמלי 08.11.19 09:44 12
  הזויים.. ימכרו את המדינה על הדרך micmic 08.11.19 09:44 13
     אי אפשר למכור עוד את המדינה. כבר מכרו אותה מזמן עם התחייבות של 760 מיליארד שקל לפנסיה תקציבית mek2 08.11.19 09:46 16
         אפשר למכור פיזית את המדינה לתומכי המחבלים micmic 08.11.19 09:49 25
  חבל שבכירי מפלגת הפנסיה התקציבית, יעלון, גנץ, אשכנזי וניסנקורן מבזבזים את הזמן של הציבור mek2 08.11.19 09:45 14
  איפה הממשלה שהבטחתם תוך 48 שעות? מאוחדת, ליברלית, חילונית ללא חרדים, סרוגים וערבים? TheRastaMan 08.11.19 09:46 17
     חברי: זה היה לפני שהם הגיעו למשבצת שבה *מה שאומרים משם לא עושים מכאן* חכה מה יהיה לנו אם ANTI-PC 08.11.19 10:14 39
         למזלנו הם יכולים להקים ממשלה רק בראשם ובתקשורת TheRastaMan 08.11.19 10:19 40
  הכי חשוב שהוא אידיאולוג מתעניין 08.11.19 09:46 19
     בא להגיד.. אם ליברמן יבגוד, אז גם אני אבגוד... יהיה לי לפחות עלה תענה micmic 08.11.19 09:50 26
  ממשלת מיעוט רק אם ביבי יכפה בחירות, ורק לכמה חודשים, בתקווה שחלקים בגוש יתאפסו אקטואלי 08.11.19 09:46 20
     הזויים .. להקים ממשלה עם תומכי מחבלים.. סוג של בגידה micmic 08.11.19 09:48 23
         סוג של??? עוף החול 08.11.19 10:05 36
             אנשים עיוורים... הם מדקלמים מסרים .. ״זה זמני״.. זה ככה או ככה micmic 08.11.19 10:07 37
         הערבים לא יהיו בממשלה. זה באשמת ביבי שגורר את המדינה לבחירות כדי אולי לקבל חסינות אקטואלי 08.11.19 12:22 52
             ממשלת מיעוט עם תמיכת תומכי מחבלים זו בגידה micmic 08.11.19 12:24 53
             עזות המצח שלכם מעוררת זעם ממש עוף החול 08.11.19 12:40 54
                 אשכרה משרד פרסום השכל הישר 08.11.19 14:20 58
  בנט ושקד! אם הפעם תזגזגו באופן מגעיל ובוגדני זה יהיה סופכם הפוליטי. יעלון עגלון מפחיד ליה 08.11.19 09:53 29
  בוגי ימני כמו שאני אפיפיור ! הנדל מתגלה כשפוט של ממש , מפחד להמשיע קול ברור או שהוא גם בעד ? עלק ימין popay 08.11.19 10:42 41
     בוגי איש שמאל והנדל במקרה הטוב מרכז cosmic_rays25 08.11.19 13:02 56
  פשוט יעלון מפחד שגוש הימין לאומי יאשים אתו ומפלגתו בבגידה Its Fact 08.11.19 10:59 42
     יעלון מתנהג כמו ילד קטן שאומר לי אין בעייה להצטרף לטיבי אבל שליברמן יצטרף גם נשארים 08.11.19 11:00 43
         אכן, ממש אנשי עקרונות עוף החול 08.11.19 11:09 44
         אמת Its Fact 08.11.19 11:17 46
             השאלה היא האם גנץ יותר רוצה להיות ראש ממשלה או שהוא יותר ערכי נשארים 08.11.19 12:00 48
         אבל זה האופי של בוגי גם מימי צהל , למה זה אמור להפתיע ? popay 08.11.19 12:01 49
  חחח יעלון שעבר צד רוצה שליברמן גם יצהיר זאת lior1_1 08.11.19 11:56 47
  איזה עולב! בני_בני 08.11.19 12:05 50
  יעלון רוצה שהסירחון ידבק בכולם שווה בשווה פרש טורקי 08.11.19 12:09 51
  שפלות של השמאל הישראלי. ממשלת, מיעוט בתמיכה של הערבים, ממשלת אוסלו 2 הארורה. cosmic_rays25 08.11.19 13:01 55
  לא רוצה לשאת לבד את החרפה Bold eagle 08.11.19 13:33 57
  חבל על הזמן, לפזר את הכנסת וללכת לסבב שלישי. לדעתי הפעם תהיה הכרעה, אך לשם בטחון מומלץ אלמר 08.11.19 14:30 59

   
   
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
3682 הודעות, 47 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:38   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אוקסימורון. אם ליברמן יצביע בעד, זו לא תהיה ממשלת מיעוט, אלא רוב.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
2515 הודעות, 28 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:39   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. נראה לי שהכוונה שהוא לא יהיה חלק ממנה, רק יצביע בעד הקמתה מבחוץ  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
7437 הודעות, 81 מדרגים, 150 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:50   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ליעלון אין דיעה משלו , הוא יעשה מה שליברמן יעשה. מנהיג אמיתי.  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
הפלופ שנקרא כחול לבן חסר זכות קיום לאחר שתם טקס "רק לא ביבי".

גנץ, אם ישראל לפני הכל , תחזיר את המנדט . חבל על הזמן והכסף ועל העם הזה.
יש הרבה ומספיק נזק נגרם .

עבדו עלינו.


מה חשוב יותר: דמוקרטיה או לאומיות יהודית/ בית לאומי ליהודים ? במה מתבטא ״בית לאומי ליהודים״ ?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
2515 הודעות, 28 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:54   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. צודק 100% אחי. והאמת, איני יודע מה יותר עגום- זה שיש אנשים שמתיימרים להנהיג בלי עמוד שדרה  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
או זה שיש כמליון איש שדוהרים אחריהם משל היו טינאייג'רס רצות אחרי הבקסטריט בויס (סליחה על העתיקות, זה מה שאני זוכר מהגלגול הקודם )            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
20442 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:58   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. כחול לבן הוא פלופ והוא גוש בעצמו. גוש של אפסים צבועים רודפי נתניהו שלא מגיעים לסוליותיו  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
המשופשפות.

כלומניקים שרוצים להחזיר את ישראל לימי ברית המועצות העליזים שלה בה ייצאנו תפוזי ג׳אפה!!!

ולימי אוסלו העליזים בה התפוצצנו כל בוקר!

ולימי ההסתדרויות והכלכלה הבולשביקית

ולהקים לנו מדינה ערבית נוספת על הרי ישראל וירושלים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pure_sp לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.19
3478 הודעות, 25 מדרגים, 9 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:13   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ++  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
בדיוק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יצחק היקר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.15
7586 הודעות, 58 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:40   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא מדוייק. הוא יכול להצביע בעד להישאר מחוץ לממשלה לא?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
51353 הודעות, 220 מדרגים, 384 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:40   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. בגלל שאנחנו גזענים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  

הערבים יתמכו מבחוץ.
התקדמנו עוד שלב בדרך לחטיפת הדמוקרטיה של ליברמן.
תרגיל שעליו עוד רבות יסופר...


רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד: https://t.me/realaharon5


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
20442 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:02   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ליברמן פוחד שייחקר במשטרה על פי יואב יצחק ולכן פועל כפי שפועל. ניוז 1 ליברמן. קיראו  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanshoof לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.07
29128 הודעות, 156 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:41   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אתה טועה.. בכל מקרה הכוונה היא שהערבים יתמכו מבחוץ וזו ממשלת מיעוט.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
הבעיה היא שיעלון ,הנדל, האוזר מוכנים להלבין את בל"ד וחבריהם מתוך תחושת נקמה בליכוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
3682 הודעות, 47 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:43   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אם בממשלה תומכים 61 ח''כים, זה לא משנה מאיזה מפלגות השרים. - היא ממשלת רוב.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
כמו שבתקופה שליהדות התורה לא היו שרים, הממשלה לא הייתה ממשלת מיעוט.

ממשלת מיעוט זוהי ממשלה שלא נתמכה בהקמתה ע"י רוב חברי הכנסת, כמו שיקרה אם ליברמן ימנע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanshoof לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.07
29128 הודעות, 156 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אבל בכל מקרה הם לא יהיו בקואליצייה, ולא חותמים על הסכם קואליציוני  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
מה שמאפשר להם בכל רגע נתון על כל נושא לתמוך בהפלת ממשלה, אין שום דבר שמחייב אותם, הסיבה היחידה שכחול לבן חושבים על אפשרות כזו היא שאם תקום ממשלה אז הם מקווים שמפלגות אחרות יצטרפו מחוסר ברירה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
3682 הודעות, 47 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:47   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. זה נכון.  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanshoof לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.07
29128 הודעות, 156 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:48   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. הוספתי פסקה  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
opuser לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.12
4872 הודעות, 49 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:49   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הליכוד פשוט הפך את ישראל לבת ערובה שלו  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
עצוב כל כל. המדינה קורסת והם מייצרים גושי חסימה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yanshoof לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.07
29128 הודעות, 156 מדרגים, 285 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:52   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. בדיוק מה שעשו כחול לבן וליברמן באפריל.  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
47916 הודעות, 156 מדרגים, 298 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:55   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. על מה אתה מתלונן... בחרתם שמאל עם אחמד .. גנץ נאמן לבוחריו אז כעת אתה מפיל את השפלות של גנרלים לשעבר על הליכוד  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
20442 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:56   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. מערכת המשפט הפוליטית השמאלנית היא וכחלון והרומני ליברמן אשמים במתחולל  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  
מדוע נחשב ליברמן לרוסי כשהוא בכלל רומני? קיראו על כך בויקיפדיה עליו.

ליברמן הוא רומני            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אטיאס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.14
2229 הודעות, 17 מדרגים, 34 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    11:13   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. הכוונה היא שהמשותפת תתמוך מבחוץ ללא הצטרפות לממשלה, ולכן זו ממשלת מיעוט של 52 ח''כים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
2515 הודעות, 28 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:38   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חיחיחי... אשכרה מופע סטנדאפ הבחירות האלה.. כאילו אם הרב אביגדור יעשה כן זה יכשיר את השרץ?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
20956 הודעות, 96 מדרגים, 190 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:39   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חיחיחיחי. כמו הסיכוי שאני אגיע לירח עד גיל 21. איזו רשימה הזויה.תחזיר כבר את המנדט!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
2515 הודעות, 28 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:40   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. :) כמה זה ירידת ערך של מנדט אחרי 3 ידים?....  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
20956 הודעות, 96 מדרגים, 190 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:42   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. טוטאל לוס  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
או ג'קפוט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
2515 הודעות, 28 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:43   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אחלה שמאי אתה. הגיע הזמן לשחרר לך זוגיה. תתחדש  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
20956 הודעות, 96 מדרגים, 190 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. +2  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
תודה רבה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלעדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.15
8958 הודעות, 102 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:54   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. חחח  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לאנורמלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.4.18
2022 הודעות, 14 מדרגים, 15 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:44   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מצחיק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


בג"ץ קבע: "לשון בגרון זה לא קלון"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:44   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הזויים.. ימכרו את המדינה על הדרך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.07
72612 הודעות, 194 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אי אפשר למכור עוד את המדינה. כבר מכרו אותה מזמן עם התחייבות של 760 מיליארד שקל לפנסיה תקציבית  
בתגובה להודעה מספר 13
 

ועוד מיליארים לפנסיית הגישור. הסכומים האלה לא כוללים את ההתחייבויות של רשויות מקומיות ואוניברסטאות (בטח עוד 100 מיליארד ככה בשקט)


| אני צב בעולם של ארנבים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:49   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אפשר למכור פיזית את המדינה לתומכי המחבלים  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
הם הרי רגילים לדאוג לפנסיה שלהם, מה זה בשבילם זה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
mek2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.2.07
72612 הודעות, 194 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:45   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. חבל שבכירי מפלגת הפנסיה התקציבית, יעלון, גנץ, אשכנזי וניסנקורן מבזבזים את הזמן של הציבור  
בתגובה להודעה מספר 0
 


| אני צב בעולם של ארנבים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
6706 הודעות, 73 מדרגים, 137 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. איפה הממשלה שהבטחתם תוך 48 שעות? מאוחדת, ליברלית, חילונית ללא חרדים, סרוגים וערבים?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
איפה היא מר לפיד וגנץ?


דרגו אם בא לכם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
3031 הודעות, 84 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:14   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. חברי: זה היה לפני שהם הגיעו למשבצת שבה *מה שאומרים משם לא עושים מכאן* חכה מה יהיה לנו אם  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
באמת הם יקימו ממשלה😱            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
6706 הודעות, 73 מדרגים, 137 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:19   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. למזלנו הם יכולים להקים ממשלה רק בראשם ובתקשורת  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  


דרגו אם בא לכם


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
12387 הודעות, 61 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. הכי חשוב שהוא אידיאולוג  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:50   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. בא להגיד.. אם ליברמן יבגוד, אז גם אני אבגוד... יהיה לי לפחות עלה תענה  
בתגובה להודעה מספר 19
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
37982 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:46   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ממשלת מיעוט רק אם ביבי יכפה בחירות, ורק לכמה חודשים, בתקווה שחלקים בגוש יתאפסו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:48   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הזויים .. להקים ממשלה עם תומכי מחבלים.. סוג של בגידה  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
ליברמן ויעלון יותר לא ייחשבו אפילו ימין לייט.. מקומם במרצ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
2209 הודעות, 26 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:05   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. סוג של???  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
בגידה מוחלטת!!!
רק לא ביבי, רק לא ימין וישראל האתנן לאוייב.
איך העם פה לא מתעורר מהקומה שהוא נמצא בה???
תתעוררו!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:07   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אנשים עיוורים... הם מדקלמים מסרים .. ״זה זמני״.. זה ככה או ככה  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
הרבה תירוצים לבגידה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
37982 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:22   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. הערבים לא יהיו בממשלה. זה באשמת ביבי שגורר את המדינה לבחירות כדי אולי לקבל חסינות  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
46519 הודעות, 197 מדרגים, 338 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:24   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. ממשלת מיעוט עם תמיכת תומכי מחבלים זו בגידה  
בתגובה להודעה מספר 52
 
  
ולא יעזרו התירוצים לבגידה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
2209 הודעות, 26 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:40   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. עזות המצח שלכם מעוררת זעם ממש  
בתגובה להודעה מספר 52
 
  
נתניהו הוא ראש גוש הימין. בפני עצמו הוא עומד בראש מפלגה ענקית שקיבלה רק מנדט אחד פחות מההמצאה הפאתטית שהומצאה כדי לחסל אותו ואת הימין. בגדול, הוא עומד בראש גוש ימין של לפחות 55 מנדטים שזה רוב הציבור היהודי! הימין לא יכנע כמו שאתם דורשים כי זו השאיפה שלכם. לא חייבים לכם כלום! רוצים ממשלה? יאללה תקימו. לחילופין, שהחמור שמופעל ע"י משרד פרסום יפרד מהבדיחה שנקראת יש עתיד ויצטרף לממשלת ימין ויש לך ממשלה.
לא ילך? אז נלך לבחירות מועד ג שמבחינתי, זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו כרגע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השכל הישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
7914 הודעות, 87 מדרגים, 131 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    14:20   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. אשכרה משרד פרסום  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  
שהחמור שמופעל ע"י משרד פרסום יפרד מהבדיחה שנקראת יש עתיד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
20442 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    09:53   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. בנט ושקד! אם הפעם תזגזגו באופן מגעיל ובוגדני זה יהיה סופכם הפוליטי. יעלון עגלון מפחיד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
17962 הודעות, 241 מדרגים, 471 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:42   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. בוגי ימני כמו שאני אפיפיור ! הנדל מתגלה כשפוט של ממש , מפחד להמשיע קול ברור או שהוא גם בעד ? עלק ימין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cosmic_rays25 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.19
1612 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    13:02   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. בוגי איש שמאל והנדל במקרה הטוב מרכז  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  
אל תתבלבל משטיפת המוח שהשמאל מנסה לעשות לימנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Its Fact
חבר מתאריך 23.7.19
79 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    10:59   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. פשוט יעלון מפחד שגוש הימין לאומי יאשים אתו ומפלגתו בבגידה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לכן , אומר אך ורק אם ליברמן גם יצביע פיזית,


לא יקרה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נשארים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.11.10
29347 הודעות, 128 מדרגים, 249 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    11:00   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. יעלון מתנהג כמו ילד קטן שאומר לי אין בעייה להצטרף לטיבי אבל שליברמן יצטרף גם  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
זה רק מראה כמה עליבות יש שם.


טראמפ, גם ע"פ המשפט הבינ"ל יו"ש שייך למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
2209 הודעות, 26 מדרגים, 47 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    11:09   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. אכן, ממש אנשי עקרונות  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
אני כבר לא מדבר על "ימין".
חורבן ערכי גמור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Its Fact
חבר מתאריך 23.7.19
79 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    11:17   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אמת  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
גם אתו גנץ חושש מהמהלך הזה, זה יכול לגרום לפירוק של כחול לבן,
ואם בסוף נגיע לבחירות שלישיות אז אכלו את זה ובגדול .
אחרת מזמן היו מקימים את הגוש המיעוט שלהם .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נשארים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.11.10
29347 הודעות, 128 מדרגים, 249 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:00   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. השאלה היא האם גנץ יותר רוצה להיות ראש ממשלה או שהוא יותר ערכי  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  


טראמפ, גם ע"פ המשפט הבינ"ל יו"ש שייך למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
17962 הודעות, 241 מדרגים, 471 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:01   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אבל זה האופי של בוגי גם מימי צהל , למה זה אמור להפתיע ?  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lior1_1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.08
8413 הודעות, 51 מדרגים, 97 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    11:56   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. חחח יעלון שעבר צד רוצה שליברמן גם יצהיר זאת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בני_בני
חבר מתאריך 28.2.17
483 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:05   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. איזה עולב!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חשבתי שבוגי בחור אחראי עם דעה עצמית.
מתברר שהרל"ב העבירו על דעתו.
אז שילך הביתה.
שלא יגרום עוד נזק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרש טורקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.8.14
14849 הודעות, 119 מדרגים, 230 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    12:09   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. יעלון רוצה שהסירחון ידבק בכולם שווה בשווה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cosmic_rays25 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.19
1612 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    13:01   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. שפלות של השמאל הישראלי. ממשלת, מיעוט בתמיכה של הערבים, ממשלת אוסלו 2 הארורה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גנץ לפיד אסון למדינה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bold eagle לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.6.17
1992 הודעות, 18 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    13:33   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא רוצה לשאת לבד את החרפה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלמר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.16
4358 הודעות, 84 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    14:30   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. חבל על הזמן, לפזר את הכנסת וללכת לסבב שלישי. לדעתי הפעם תהיה הכרעה, אך לשם בטחון מומלץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להעביר מספר חוקים שיקטינו את הסיכוי לפלונטר נוסף ולסבב בחירות רביעי:

א. החזרת אחוז החסימה ל-2%.
ב. ביטול החוק שרשימה שעברה 1% תקבל חלק מכספי מימון מפלגות.
ג. במקרה של הסכם עודפים עם רשימה שלא עברה את אחוז החסימה, קולותיה לא יילכו לאיבוד.
ד. מעבר לקלפיות אלקטרוניות.

יתכן שהשמאל ינסה להכשיל הצעות חוק אלו, והעברתן בכל זאת, תלויה בהצבעת ישראל ביתנו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות