גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #584503 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 584503        
פורטרט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.19
761 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    20:59   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

החיסול בעומר: המשטרה לא מצאה איום על חיי השופט  

פרשת האיום על חיי השופט בדרום: המשטרה סיימה היום (שישי) את חקירת המקרה בו שני קרובי משפחתו של שופט בית המשפט המחוזי, נסר אבו טהה, נורו למוות בכניסה לעומר ביום שני האחרון. לדברי המשטרה החשוד לא היווה איום על השופט.

מפרטים שהתפרסו אמש לראשונה בחדשות 12 התברר שאנשי האבטחה של היישוב בו אירע החיסול זיהו רכב חשוד שעקב ותצפת על רכבו וביתו של השופט הבכיר והמוערך שמתגורר ביישוב, ימים לפני הרצח הכפול.

עד כה המשטרה מסרבת למסור פרטים נוספים על זהותו של האיש החשוד והאם הוא שייך למשפחה של החמולה היריבה לזו של השופט.

פעולות המעקב והתצפית אחר הרכב התנהלו במשך שלושה ימים. המידע אודות הפעולות המחשידות הללו הועבר להנהלת בתי המשפט - מה שהוביל לבדיקה מיידית של הנושא ואף למעצר חשוד, שאותר ושוחרר זמן קצר לאחר שנחקר.

אלא ששלושה ימים לאחר מכן, ג'לאל ומוחמד אבו טהה, שני קרובי משפחתו של השופט, נרצחו בכניסה ליישוב, סמוך למקום מגוריו של השופט - מה שמעלה את החשד לפיו ייתכן והשופט היה היעד הראשוני לחיסול או שאולי מדובר בצירוף מקרים נדיר.

בסביבתו של השופט מספרים שהוא חש מאוים גם לפני וגם אחרי הרצח. בשלב זה, אין ראייה ברורה שמחברת בין שני האירועים, אך ללא ספק מדובר בהתפתחות מדאיגה שתצריך פתיחה בחקירה משטרתית שבמרכזה חשד לאיום על שופט מכהן.

מדוברות הרשות השופטת נמסר כי "השופט אינו מאוים ואינו חש מאוים, אינו חושש ואינו קשור לפרשה".

רצח בני הדודים - מארב מתוכנן מראש?

החשד המרכזי הוא ששני בני הדודים שנורו למוות סמוך לעומר נרצחו במארב מתוכנן מראש - כך פרסמנו השבוע במהדורה המרכזית. המשטרה לא עצרה אף חשוד במעשה, וגם לא במהומות האלימות שפרצו בזירת הרצח – למרות שתועדו. במגזר הבדואי זועמים על המשטרה וחוששים שמעגל הדמים יימשך.

לפי החשד, מישהו עידכן את חוליית החיסול שבני הדודים מוחמד וג’לאל אבו טהה היו בניחום אבלים של קרובת משפחה שלהם בתל שבע. כשהשניים יצאו משם ונסעו לביתם לרהט, הם נעצרו בדרך. על פי עדי ראייה, שני ג'יפים לבנים הופיעו על הכביש, חסמו אותם - והמתנקשים ירו לעברם מטווח קצר.

המשטרה ידעה על הסכסוך בין המשפחות והאפשרות לנקמת דם בעקבות דקירה שהסתיימה במותו של אדם מהמשפחה היריבה לפני שש שנים. מוחמד היה בן 28, נשוי ואב לשני ילדים קטנים, אשתו נמצאת בחודשי היריון מתקדמים. ג'לאל היה בן 34, עם חמישה ילדים, וגם אשתו נמצאת בהריון.

עשרות כדורים נורו – ודקות לאחר מכן המון זועם התעמת עם השוטרים וחלקם פגעו גם באמבולנס וניפצו שמשות. שוטרים שהותקפו והשתמשו באמצעים לפיזור הפגנות למרות תיעוד של המתפרעים אמש בזירת הרצח ושל הנזק הרב, לא נעצרו עד הערב חשודים.

הישאם אבו טהה, אביו של מוחמד, אמר לחדשות 12: "אני נשרף מבפנים – לא נותן לילדים שלי שירגישו שאני שבור כי אני העמוד של הבית". האב כעס על המשטרה שלא עצרה את הרצח למרות שהכתובת לדבריו הייתה על הקיר: "איפה הכוח של החוק? איפה זה". במגזר הבדואי קוראים למשטרה להתעורר, לספק נוכחות משטרתית ניכרת יותר ולהעניש בחומרה את מי שנתפס.

https://www.mako.co.il/news-law/2019_q4/Article-761481e9a4c4e61026.htm

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מזכיר לי משהו The-King-D 08.11.19 21:14 1
  זה היה ברור כמו השמש דרומי2 08.11.19 21:36 2
     תודה דרומי גאוס 08.11.19 22:14 3
         + winter1 08.11.19 22:22 5
     כרגיל, תותח באר שבעי 08.11.19 22:15 4
     תודה... kitzz 08.11.19 22:24 6
     חברי היקר: מתנצל מראש אם תגובתי נדושה או נקראת מתחנפת, דע לך שזו ממש לא הכוונה הכל אמיתי. ANTI-PC 08.11.19 23:48 8
  .המשטרה לא עצרה אף חשוד במעשה, וגם לא במהומות האלימות שפרצו בזירת הרצח – למרות שתועדו. Asi_Miami 08.11.19 23:00 7
     לא היתי ממהר לעצור המתפרצים דרומי2 09.11.19 00:12 9

The-King-D לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.5.16
1140 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    21:14   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מזכיר לי משהו  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
דרומי2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.11.16
3440 הודעות, 120 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    21:36   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. זה היה ברור כמו השמש  
בתגובה להודעה מספר 0

הנרצח , רצח מישהוא לפני שש שנים משבט אחר , ריסק לו את הראש עם אבן , ובסוף ירה בו באקדח .
יצא לי להכיר את שני הצדדים .
הנוקם חיכה כל הזמן להזדמנות לפגוע , לפני ארבע שנים , היה ניסיון , כמעט באותה זירה של הרצח האחרון. פגע בשלושה ופצע אותם קשה .
ההרוג , זה שרצח לפני שש שנים , היה יודע את זה טוב שיבוא היום שבו יצטרך לשלם .
ברח מתל שבע לרהט .
נסע בצורה סמויה , גידל זקן וניסה לחמוק .
הפעם נורה למוות .
העצוב שמי שהיה איתו ברכב נרצח ללא שום קשר לסיפור.
עצוב . אבל כל המגזר מכיר את הסיפור טוב .
החוכמה בנקמות דם במגזר זה להגיד לכולם שכן אני נקמתי והחזרתי את כבוד המשפחה , ומצד אחר לא להשאיר עקבות או סימנים או ריאיות שתמש נגדו במישור הפלילי.
לסיכום : לשופט אין כל קשר לסיפור , סתם נדחף .. מדובר בנקמת דם קלאסית אף אחד לא חיפש אותו לא הזכיר אותו באות .

החשוד ברצח,בנו של הנרצח מלפני שש שנים קיבל צו נידוי מהשבט בשנת 2012 שבו השבט מתנער ממנו ומהתנהגותו ואינו לוקח עליו כל אחריות בין אם הוא פוגע או נפגע .

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גאוס
חבר מתאריך 8.11.19
1 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    22:14   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תודה דרומי  
בתגובה להודעה מספר 2

תמיד כיף לקרוא את ההודעות שלך

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
9879 הודעות
יום ששי י' בחשון תש''פ    22:22   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. +  
בתגובה להודעה מספר 3

באר שבעי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.6.13
19827 הודעות, 83 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    22:15   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כרגיל, תותח  
בתגובה להודעה מספר 2

אז מהדורת החדשות של ערוץ 12 שנפתחה אתמול במבטים מזועזעים וקול רועד המבשר על איום על שופט מכהן היה פייק ניוז טהור?

kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
101885 הודעות, 450 מדרגים, 883 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    22:24   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תודה...  
בתגובה להודעה מספר 2

🙏

https://www.thcendcbd.com/

ANTI-PC לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.8.18
3035 הודעות, 84 מדרגים, 157 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    23:48   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. חברי היקר: מתנצל מראש אם תגובתי נדושה או נקראת מתחנפת, דע לך שזו ממש לא הכוונה הכל אמיתי.  
בתגובה להודעה מספר 2

תודה רבה לך חברי היקר, על כל ההשקעה המרובה למענינו חברי הפורום (ולמען הקוראים שאינם חברים) בתוגובותך המעניינות תוך הסבר מנומק, על אירועים אשר מתרחשים מתחת לפני השטח בציבור הערבי/מוסלמי.

חברי היקר, אני יודע שאינני היחיד, גם אינני הראשון בטח ובטח שלא האחרון שיכתוב לך.
עד כמה אני (ושכמותי) מחכה לקרוא מה יש לך לכתוב בכל אירוע שקשור במגזר.

וכן חברי היקר, הרבה פעמים הסקופים עצמם לא כל כך מעניינים ומפורטים ,כמו תגובות ההסבר שלך.

אם אברמוביץ' היה מתאר אותך ליונית זה היה נשמע כך:

אני, אני אני אסביר לך את זה יונית....
תיראי יונית, אמשול לך על פי עולם הקולינריה יונית ואומר זאת כך.
במשפט אחד, תגובותיו של חברינו היקר משולות ל"שקדי מרק".

אסביר זאת כך, יונית.

הפורום שלנו הינו מסעדה, יונית...
והסקופים הינם מנות במסעדה, יונית...
רוצה לומר יונית שכמו בכל מסעדה יונית. חלקם כמנות פתיחה צהובות ושיחת הכרות יונית....
חלקן מנות עיקריות לאינטיליגנציה, יונית.
חלקן מנות קינוח מתוק של 20:00 יונית שמתאימות לאחר יום של השפרצת מרירות, יונית.

רוצה לומר, יונית....
שכמו בכל מסעדה גם במסעדה שלנו יש גם מרקים יונית ולכן אומר זאת כך.
הסקופים על המגזר הערבי/מוסלמי הם המשולים למרק.
ולכן חברינו היקר משול לשקדי מרק.

מדוע? את ממשיכה ושואלת, יונית.

כי להזמין מרק(להכנס לסקופ) הוא סתם תרוץ(כדי להנות מהשקדי מרק)

רוצה לומר יונית, שישנם אנשים שניכנסים לסקופים ומזמינים מרק בנושא המגזר יונית.
ויותר חשוב להם אם יש שקדי מרק "בתוספות" מאשר מה יש בתוך המרק עצמו, יונית.

אני יודע חברי היקר שסלט יותר מתאים למגזר מאשר מרק אבל לא מצאתי הקבלה לשקדי מרק שמייתרים את הסלט😜.

תודה חבר יקר, תודה על הכל⁦👍🏽⁩.

Asi_Miami לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.16
1521 הודעות, 14 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי י' בחשון תש''פ    23:00   08.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. .המשטרה לא עצרה אף חשוד במעשה, וגם לא במהומות האלימות שפרצו בזירת הרצח – למרות שתועדו.  
בתגובה להודעה מספר 0

איזה בדיחה - למה? שיהיה לגיס החמישי עוד אנשים להכניס לכלא?

ןשהם יורים בעצמם - הפוך תנו להם לעמוד על הכבוד שלהם מה זה יצאו פריארים...

הודאה בעינויים לא! הודאה באיום לחזור לעינויים כן?

דרומי2 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.11.16
3440 הודעות, 120 מדרגים, 224 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    00:12   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לא היתי ממהר לעצור המתפרצים  
בתגובה להודעה מספר 7

לא שאני מצדיק זאת , אבל ששני בני משפחה נהרגים ה, תגובה צפויה .
ראינו את זה בעבר במגזרים שונים גם ערבים גם יהודים התפרצו בבתי חולטם וחדרי מיון כאשר התבשרו על מות בן משפחה .
על החשוד ברצח , הסיכוי שהמשטרה תתפוס אותו , נמוך מאד .
מדובר באדם מתוחכם בלשון המעטה , לאחרונה יצא מכלא על חשד לאירוע רצח אחר שהתרחש בצומת הנגב סמוך לעיר הבהדים .
הרצח התבצע בשעת בוקר מוקדם לםני ארבע שנים , אותו אופי ותכנון של הרצח המשולב בסוף השבוע האחרון .
לנד קרוזר שחסמה וירתה לעבר נהג רכב הסעת בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים , הרצח התבצע מול התלמידים ..
הנרצח , אדם חף מפשע נהג הסעות שכל אשמתו זה שהוא נושא אותו שם של משפחה יריבה .
הרוצח , ביצע את המשימה עבור תמורה כספית .
מאז , משפחתו התנערה ממנו , כרגע , הוא הלי משפחה , דרוש למשפחה אחרת ודרוש למשטרה .
הסיכוי שישאר בארץ נמוך אם לא ייתפס בימים הקרובים יעבור לגדה או לסיני ומשם למדינות ערב .

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות