גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #584617 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 584617        
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
9008 הודעות, 85 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    15:38   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מנהל התקשורת של הבית הלבן לשעבר, סקרמוצ'י : טראמפ רואה בבלומברג איום.  

מנהל התקשורת של הבית הלבן לשעבר, אנתוני סקרמוצ'י, אמר ביום שישי כי אין "שום ספק" שמייקל בלומברג יהיה "האיום מספר 1" על הנשיא טראמפ אם ראש עיריית ניו יורק לשעבר יכנס למירוץ הנשיאותי בשנת 2020.

"אני חושב שהנשיא יהיה מאוים מאוד על ידי בחור כמו מייקל בלומברג," אמר סקרמוצ'י לכריס קוומו מסי אן אן . "הוא ניו יורקר, הוא יכול לעמוד במתקפת הבריונות של הנשיא. הוא שווה כנראה פי חמש עד שמונה מהונו של הנשיא. הוא יכול לבזבז הון בהגנה על עצמו ולהעלות מודעות בכל אזורי ארה"ב."

"ואם מייק בלומברג יקבל את המועמדות, ברור לי מאוד שהוא יכה את טראמפ", הוסיף סקאראמוצ'י, תוך שהוא מציין את "רמת המתינות" של איש העסקים המיליארדר, "אופיו הפרו-עסקי ויכולותיו החברתיות המתקדמות".

בלומברג נרשם רשמית ביום שישי כמועמד לראשות הנשיאות הדמוקרטית באלבמה, וסימן את הצעד הראשון בריצה לבית הלבן האפשרית שעלולה לטלטל את השטח הגדוש במירוץ.

אם הוא ייכנס למירוץ, הוא יתמודד ישירות עם סגן הנשיא לשעבר ג'ו ביידן וסאות 'בנד, ראש העיר פיט באטיגיג, שני המועמדים המובילים המתונים.

סביר להניח שהוא יהפוך למטרה ראשונה של אליזבת 'וורן וברני סנדרס, שהטיחו כי העשירים מחזיקים בכוח רב מדי בפוליטיקה של ארה"ב והתעקשו כי האמריקנים העשירים צריכים לשלם מיסים גבוהים יותר.

טראמפ אמר ביום שישי כי הוא לא חושב שראש העירייה לשעבר יתפקד טוב במירוץ, עם זאת טראמפ הוסיף כי הוא רוצה להתמודד נגד בלומברג, אותו כינה "מייקל הקטן".

"מייקל הקטן ייכשל. הוא יבזבז הרבה כסף. יש לו כמה סוגיות ממש גדולות, יש לו בעיות אישיות ויש לו הרבה בעיות אחרות ", אמר טראמפ. "הוא לא יתמודד היטב ואם כן יעשה זאת, הייתי שמח. אין מישהו שאני מעדיף להתמודד איתו מאשר מייקל הקטן".

מקור:
https://thehill.com/blogs/blog-briefing-room/news/469721-scaramucci-trump-sees-bloomberg-as-threat

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  סקרמוצ'י הפך לאנטי-טראמפ. ספק אם בלומברג ירוץ עם 2% בסקרים, אין לו שום סיכוי אקטואלי 09.11.19 16:13 1
     הנסיון מלמד ששלושה ראשי ערים של ניו-יורק שניסו לרוץ לנשיאות - כולם נכשלו. יצחק היקר 09.11.19 17:18 2
         הדמוקרטים לא מרוצים מהמועמדים שלהם, אבל הם עוד פחות מרוצים מבלומברג אקטואלי 09.11.19 17:24 3
  גם אני לא מרוצה מהמועמדים הדמוקרטים. אבל בלומברג זה לא הכיוון. הייתי הולך על טום הנקס איזי פרנטה 09.11.19 17:55 4
  איום? בלומברג מאיים רק על ביידן שיחלקו ביחד את אותם מצביעים... המרוויחה היא וורן... GaggeR 09.11.19 18:44 5
  ההשערות של הבוגדן סקרמוצ'י אינן חדשות בהיר 09.11.19 21:14 6
     אם זה נגד הימין זה חדשות! raceway 09.11.19 21:39 7
  הלוואי ובלומברג יהיה המועמד הדמוקרטי. אדם ראוי ומוצלח בין שאר ההזויים שם. eli_s 09.11.19 22:43 8
  #אילהן עומר מצייצת נגד תמיכת מיליארד יהודי בבלומברג, ומעוררת שוב טענות שזה אנטישמיות אקטואלי 09.11.19 23:57 9
  בינתיים באלבמה, קבלת פנים חמה לנשיא טראמפ, כל אני יודע, מדינה רפובליקנית Yair 10.11.19 00:03 10
     הקרטל פרסם רק את הבוז ו''שכח'' לציין שזה המקום הכי דמוקרטי, שהילרי קיבלה שם 90% מהקולות אקטואלי 10.11.19 00:35 11
  סקרמוצי שהיה בעיני הדמוקרטים joe 10.11.19 04:28 12
  #סקר שבועי גדול עדכני: בלומברג מקבל 4%. ביידן מוביל על טראמפ ב-4% אקטואלי 10.11.19 09:45 13

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
38113 הודעות
יום שבת י''א בחשון תש''פ    16:13   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. סקרמוצ'י הפך לאנטי-טראמפ. ספק אם בלומברג ירוץ עם 2% בסקרים, אין לו שום סיכוי  
בתגובה להודעה מספר 0

ואנשיו אומרים שהוא לא יתמודד באיווה וניו המפשייר, שזו טעות גסה (שג'וליאני עשה בעבר) שתוריד אותו בסקרים מתחת לחצי אחוז

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יצחק היקר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.15
7596 הודעות, 58 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    17:18   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הנסיון מלמד ששלושה ראשי ערים של ניו-יורק שניסו לרוץ לנשיאות - כולם נכשלו.  
בתגובה להודעה מספר 1

טראמפ לא פוחד מאיש.

במצב גהיום - אם בלומברג יישאר במרכז - הבייס ההזוי של הדמוקראטים ישאיר אותו עם אחוזי תמיכה נמוכים.

אם יזוז שמאלה - העם יישאר עם טראמפ.

אבל זה דמוקרטיה.... שירוץ.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
38113 הודעות
יום שבת י''א בחשון תש''פ    17:24   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הדמוקרטים לא מרוצים מהמועמדים שלהם, אבל הם עוד פחות מרוצים מבלומברג  
בתגובה להודעה מספר 2

הוא מוכר לכל הבוחרים גם כמועמד פוטנציאלי ב-2016, אין לו שום שפנים כדי לטפס מ-2% לצמרת, וגם כניסתו הפונציאלית מאוחרת מדי

אני בגמילה

איזי פרנטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.19
4972 הודעות, 21 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    17:55   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. גם אני לא מרוצה מהמועמדים הדמוקרטים. אבל בלומברג זה לא הכיוון. הייתי הולך על טום הנקס  
בתגובה להודעה מספר 0

GaggeR לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
36512 הודעות, 302 מדרגים, 596 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    18:44   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. איום? בלומברג מאיים רק על ביידן שיחלקו ביחד את אותם מצביעים... המרוויחה היא וורן...  
בתגובה להודעה מספר 0

איום זה בוודאות לא

בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
3171 הודעות, 17 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    21:14   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. ההשערות של הבוגדן סקרמוצ'י אינן חדשות  
בתגובה להודעה מספר 0

raceway לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.14
28601 הודעות, 256 מדרגים, 508 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    21:39   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אם זה נגד הימין זה חדשות!  
בתגובה להודעה מספר 6

eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10573 הודעות, 74 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''א בחשון תש''פ    22:43   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הלוואי ובלומברג יהיה המועמד הדמוקרטי. אדם ראוי ומוצלח בין שאר ההזויים שם.  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל חוששני שאין לו סיכוי רציני בטרללת שנהייתה מהמפלגה הדמוקרטית.

לבן, עשיר סטרייט - איזה סיכוי יש לו?

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
38113 הודעות
יום שבת י''א בחשון תש''פ    23:57   09.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. #אילהן עומר מצייצת נגד תמיכת מיליארד יהודי בבלומברג, ומעוררת שוב טענות שזה אנטישמיות  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

אני בגמילה

Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
53056 הודעות, 195 מדרגים, 388 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בחשון תש''פ    00:03   10.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. בינתיים באלבמה, קבלת פנים חמה לנשיא טראמפ, כל אני יודע, מדינה רפובליקנית  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

האיצטדיון מכיל 101 אלף צופים.

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
38113 הודעות
יום ראשון י''ב בחשון תש''פ    00:35   10.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הקרטל פרסם רק את הבוז ו''שכח'' לציין שזה המקום הכי דמוקרטי, שהילרי קיבלה שם 90% מהקולות  
בתגובה להודעה מספר 10

אני בגמילה

joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.15
7578 הודעות, 29 מדרגים, 56 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ב בחשון תש''פ    04:28   10.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. סקרמוצי שהיה בעיני הדמוקרטים  
בתגובה להודעה מספר 0

בדיחה מטרללת שטרמפ מינה ל10 ימים עד שבעט אותו, מתחיל לעשות לדמוקרטים מאסאג' בפריים טיים...

ריצה של בלומברג היא טובה לטראמפ בכל סנריו.

אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
38113 הודעות
יום ראשון י''ב בחשון תש''פ    09:45   10.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. #סקר שבועי גדול עדכני: בלומברג מקבל 4%. ביידן מוביל על טראמפ ב-4%  
בתגובה להודעה מספר 0

הערכה שלי: סיכויי טראמפ לנצח הם כ- 70% נכון לעכשיו

אני בגמילה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות