גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #586983 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 586983        
intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
7983 הודעות, 103 מדרגים, 206 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ' בחשון תש''פ    20:23   18.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

טראמפ: ''שוקל להעיד בהליך ההדחה נגדי''  

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ אמר היום (ב') שהוא עשוי להעיד בהליך ההדחה נגדו, שנפתח בבית הנבחרים בעקבות פרשת "אוקראינה גייט". טראמפ הדגיש שהוא שוקל להעיד "למרות שלא עשיתי שום דבר רע".

הדמוקרטים שמובילים את הליך ההדחה בבית הנבחרים לא זימנו רשמית את טראמפ לעדות. בחקירה בבית הנבחרים נבדק אם טראמפ הפעיל לחץ על נשיא אוקראינה כדי שיחקור את ג'ו ביידן, מועמד מוביל בפריימריז הדמוקרטיים, ובנו האנטר.

טראמפ הכחיש שהתנהג בצורה פסולה. בימים האחרונים השתלח הנשיא בעדים שזומנו לשימועים וגינה את החקירה שמובילים הדמוקרטים. ננסי פלוסי, דמוקרטית ויו"ר בית הנבחרים, אמרה היום בראיון ל-CBS שלטראמפ יש הזדמנות להבהיר בעצמו את הדברים – ואף להתייצב לשימועים של ועדת המודיעין בבית הנבחרים. טראמפ שוקל את ההצעה.

"היא הציעה שאני אעיד על הליך ציד המכשפות המזויף. היא אמרה שאני גם יכול לעשות זאת בכתב", כתב טראמפ בטוויטר על הצעת פלוסי. "למרות שלא עשיתי שום דבר רע, ושאני לא רוצה לתת אמון בהליך שקרי ולא הוגן, אני אוהב את הרעיון. כדי לגרום לקונגרס להיות שוב ממוקד אני אשקול את זה בכובד ראש!", כתב הנשיא.

מקור והמשך:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5627750,00.html#autoplay

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שילך קפטן סטפן 18.11.19 21:01 1
  דבר שלא קרה 45 שנה NirOz 18.11.19 21:02 2

קפטן סטפן
חבר מתאריך 21.6.17
318 הודעות
יום שני כ' בחשון תש''פ    21:01   18.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שילך  
בתגובה להודעה מספר 0

תהיה ההצגה הכי טובה בעיר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
NirOz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
14478 הודעות, 240 מדרגים, 475 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ' בחשון תש''פ    21:02   18.11.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. דבר שלא קרה 45 שנה  
בתגובה להודעה מספר 0

ב-1974 הייתה הפעם האחרונה שבה נשיא מכהן העיד בפני בית הנבחרים. היה מדובר בנשיא ג'רלד פורד שבא להסביר לקונגרס מדוע הוא העניק חנינה לריצ'רד ניקסון אחרי פרשת ווטרגייט וגם ניסה לשכנע אותם שלא היה מדובר ב"דיל".

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

- - - - -

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות