אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה   אשכול נעול - לקריאה בלבד

קבוצות דיון סקופים נושא #59396 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 59396   
כבודו
חבר מתאריך 24.7.13
2855 הודעות
אור ליום ששי ה' בכסלו תשע''ד    21:26   07.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

אפרוח בהתפתחות התגלה בתוך ביצה של ''ביצי רמות השבים''.  

ננעל בתאריך 07.11.13 בשעה 21:51 על-ידי גלובל

זוהר סעדיה כותב בפייסבוק על מה שמצא בתוך ביצה ועל ההתעלמות של "ביצי רמות השבים".

הפוסט מתאריך השני לאוקטובר:

היום נתקלתי בדבר מגעיל ביותר! בעודי מתכוונת להכין חביתה לבני אני מוציאה תבנית טרייה של ביצים מהמקרר ,לוקחת אחת ,מקישה עם הביצה על השיש כדי לפתוח אותה והפלא ופלא היא לא נפתחת , קליפתה נשברת אך שקיק שקוף לא נקרע ומבעדו מבצבצת עין קטנה וסגורה ומקור פצפון של אפרוח עוברי!! ואמנם זה הבהיל אותי מאוד בהתחלה והרתיע ואפילו לווה בצרחה קלה של אמאל'ה .

אך הדבר המגעיל הוא דווקא תגובתם של 'משק רמות השבים' "הנחשב" למשק 'על רמה' בתחום הביצים, הם התנערו לחלוטין מהעניין סרבו לשוחח איתי בטענה שזה לא יכול להיות, אז רק כדי להוכיח ניגשתי לסופר המקומי (יש לציין שלסופר המקומי - אין שום קשר למקרה - והם דווקא סייעו לי ביצירת קשר עם החברה הנ"ל)בו רכשתי את התבנית הטרייה עם הביצה או שמא צריך לקרוא לה בלוט - הרי זהו השם לאפרוח עוברי בביצה לא?! יש מקומות שזה נחשב שם מעדן - ובכן לא אצלי! ושם - בסופר היו כולם מופתעים ובהלם, שוחחו הם עם המשווק של רמות השבים והוא התנער לחלוטין שוב באומרו שלא יכול להיות דבר כזה - המוכרת החביבה - אומרת לו - 'שמע אני רואה זאת במו עיני' - והוא בשלו - הצענו לשלוח לו תמונות שמרוב התפעלות צולמו והוא מסרב. הופננו למנהל - ולהפתעתי הרבה נתקלנו שם באותה התגובה - לא יכול להיות! זה לא הגיוני! ביקשתי לדבר איתו בעצמי - כאשר סביבי כבר מתאגדים עובדי סופר רבים נדהמים לחלוטין מהביצה הקטנה המכילה בתוכה עוברון מת. המנהל בחור בשם ליאור סרב לשוחח איתי - וגם המזכירה בעסק סרבה לענות לי עניינית ואמרה שהיא צריכה לבדוק מה ניתן לעשות! ולא חזרה אליי עם תשובה - כאשר אני טלפנתי אליה חזרה - הצעתי לה להביא אליהם את תבנית הביצים על מנת שיראו בעיניהם את שרואות עיני כל - ותגובתה הייתה שהיא במקרה נמצאת שם אך היא כבר סיימה לעבוד ושאם אני רוצה שאבוא בפעם אחרת. אז עובדי , מנהלי , משווקי, משק רמות השבים - לא רציתם לראות, לא רציתם להאמין ולמזלי קיימת במה כל כך נפלאה כאן - ואני מפרסמת את התמונות לכל עם ישראל - שאגב כאשר החלטנו אני ובעלי לפרסם זאת - צילמנו וגילינו שעל העובר המת קיים עובש - ולכו תדעו ממתי הוא מונח שם כך - מזכירה לכם שזו תבנית "טרייה לחלוטין" ומפיצה ברבים את השירות הנוראי שלכם - ואת המוצר התת רמה שקיבלתי לידי!!! ורק שתדעו בשקט בשקט - אני אומר לכם - שבכלל לא התכוונתי לפרסם ואפילו חשבתי לדבר איתכם טלפונית ולא לספר על זה לאף אחד - אם רק הייתים אומרים כגון - "סליחה אך אנו נבדוק ונחזור אלייך או התנצלות כלשהי על עגמת הנפש - שלא נדבר על סכנת מחלות ועניינים תברואתיים אחרים - אך התנהגותכם היהירה והחוצפנית גרמה לי לצאת מהביצה ולפרסם את הבושה שמתחוללת במדגרותיכם - בושו והיכלמו לכם - ודעו שכל מי שכבר סיפרתי לו אצלכם לא קונה יותר!
עכשיו בואו נראה אם יש לכם ביצים!!!

אנשים יקרים בבקשה שתפו שתפו שתפו...

מקור:

https://facebook.com/photo.php?fbid=10151863051184172&id=545509171&set=a.10151863051014172.1073741827.545509171&source=48&__user=742189794

מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כבודו.. זה סיפור מלפני חודש! ופורסם פה כמה פעמים 669 07.11.13 21:38 1
     ציינתי את זה בראש האשכול כבודו 07.11.13 21:47 4
         הנה: אוהבחדשות 07.11.13 21:50 5
  זה סטארט אפ שניצל טרי ישר :) :) לולן 07.11.13 21:40 2
     להוסיף פירורי לחם וישר למחבת חחחח עוגיפלצת 07.11.13 21:46 3

669
חבר מתאריך 2.4.12
18851 הודעות
אור ליום ששי ה' בכסלו תשע''ד    21:38   07.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כבודו.. זה סיפור מלפני חודש! ופורסם פה כמה פעמים  
בתגובה להודעה מספר 0

"אם כולם חושבים אותו דבר, סימן שמישהו לא חושב כלל".

(ניהול: מחק תגובה)
כבודו
חבר מתאריך 24.7.13
2855 הודעות
אור ליום ששי ה' בכסלו תשע''ד    21:47   07.11.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ציינתי את זה בראש האשכול  
בתגובה להודעה מספר 1

תוכל להביא קישור?

(ניהול: מחק תגובה)