גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #598118 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 598118        
Borat
חבר מתאריך 22.10.19
34 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:45   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גלובס מפרסם תמליל מלא של שיחה בין יאיר נתניהו לניר חפץ ממנה נלקח משפט יחיד לכתב האישום נגד רה''מ: ''דה מרקר זה לא שאול אלוביץ'''  

 
  
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 17.01.20 בשעה 11:49 על-ידי BoomBoX (מפקח)
 
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

דעה: איך הגיע ציטוט מעוות לכתב האישום נגד נתניהו ומשם לקמפיין פרסומי של "דה מרקר"
בכתב האישום נגד רה"מ נתניהו מופיע משפט לפיו "'דה מרקר' זה לא שאול (אלוביץ')" • אלא שתמלול השיחה בין יאיר נתניהו לניר חפץ, שממנו נלקח המשפט, חושף כי היה זה דווקא "דה מרקר" שהסכים (ובצדק) להוריד ציטוט רגיש הנוגע לחייו האישיים של בנו של רה"מ • דעה

אבישי גרינצייג

האם היועץ המשפטי לממשלה, בכתב האישום שהגיש נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, חתך סלקטיבית תמליל שיחה והוציאו מהקשרו הנכון? על-פי תמליל השיחה המלא של יאיר נתניהו עם עד המדינה ניר חפץ, שהגיע לידי "גלובס", התשובה לשאלה היא חיובית.

25 פרקליטים בכירים, הצמרת של צמרת הפרקליטות והייעוץ המשפטי לממשלה, עוברים על חומר הראיות במשך תקופה ארוכה. הם מודעים לגודל האירוע ולמשמעויות, ולמרות הכול משפט מופרך, תמוה, כזה שהוצא מהקשרו וכזה שלא עולה בקנה אחד עם חומר הראיות, מגיע לכתב החשדות ומשם היישר לכתב האישום. בין לבין מתקיים שימוע, סנגורי נתניהו שולפים את התמלול המלא, מסבירים, מפנים אליו, מספקים פרספקטיבה, מעמידים על הטעות. והפרקליטות בשלה.


עוד לפני שנצלול לפרטים, חשוב להדגיש - כתב האישום נגד נתניהו לא יקרוס על הסעיף הזה. העסקה ה"שוחדית" לכאורה שעומדת בבסיס תיק 4000 נסמכת על שורה של ראיות שבהן יכריע בית המשפט. לא עיתונאים, גם לא אני. ובכל זאת, הסיפור הבא לטעמי מטריד, שלא לומר מדאיג.

כתב האישום שהוגש נגד נתניהו ייחס לניר חפץ, יועץ התקשורת של משפחת נתניהו באותה העת, אמירה שלפיה האופן בו נהג עיתון "דה מרקר" בראש הממשלה היה הפוך מהאופן שבו נהג בו אתר וואלה. לפי הקטע המופיע בכתב האישום, חפץ אמר ליאיר נתניהו: "'דה מרקר' זה לא שאול (אלוביץ'. הבעלים של וואלה, א'ג'), הם לא מפחדים ממך... הם לא סופרים אף אחד, לא ראש ממשלה ולא בן של ראש ממשלה".

המשפט הזה מופיע בכתב האישום כחלק ממקבץ הראיות שמבסס לטענת היועמ"ש מערכת יחסים שוחדית בין נתניהו לבין בעל השליטה בוואלה שאול אלוביץ', ועומד בבסיס החשד לפיו נתניהו ביקש וקיבל מוואלה סיקור חיובי בתמורה להטבות רגולטוריות. אלא שעיון מדוקדק בתמליל השיחה המלא בין ניר חפץ ליאיר נתניהו מעלה כי היה זה דווקא "דה מרקר" שנעתר לפניית משפחת נתניהו והסכים להסיר את הפרסום המדובר (ולטעמי בצדק), בשעה שמנכ"ל וואלה דאז סירב להתערב.

סיפור שהיה כך היה: במאי 2015 מתפרסם ב"ידיעות אחרונות" אייטם לגבי מערכת יחסים נטענת של יאיר נתניהו. בעקבות הפרסום המרומז שם, פורסם טור של גולש באתר "קפה דה מרקר" ובו התייחסות לפרסום של "ידיעות אחרונות", שאף לקח צעד אחד קדימה את ההתייחסות לעניינים רומנטיים הקשורים לנתניהו הבן. גם עורך מדור הברנז'ה של וואלה דאז, דוד ורטהיים (ראו גילוי מלא), מתייחס לדברים באופן דומה בחשבון הפייסבוק האישי שלו.

רואה נתניהו הבן את הפרסום, והוא זועם. מתקשר בזעם לחפץ ודורש את הסרת הפרסומים בחשבון הפייסבוק של ורטהיים ובעמוד הבלוגים "קפה דה מרקר", בטענה כי מדובר בשקר גס.

כתב האישום נגד נתניהו מתייחס לאירוע הזה בסעיף 34 באופן הבא: "ביום 10.5.2015 התקיימה בין חפץ לבין יאיר נתניהו שיחה שנסבה על פרסומים שעסקו בעניינים אישיים של יאיר נתניהו. בעקבות הפרסומים בעניינו התקשר יאיר נתניהו לחפץ והורה לו לפנות לוואלה בבקשה להסיר את הפרסום העוסק בו. חפץ עדכן את יאיר נתניהו כי העביר את הדרישה לישועה. בתגובה הנחה אותו יאיר נתניהו לפנות ישירות לנאשם אלוביץ'. השניים אף דנו באפשרות שיאיר נתניהו יתקשר בעצמו לנאשם אלוביץ'. לאחר מכן דרש יאיר נתניהו מחפץ להנחות גם את אתר 'דה מרקר' להסיר פרסומים דומים, ובתגובה השיב לו חפץ: "'דה מרקר' זה לא שאול, הם לא מפחדים ממך... הם לא סופרים אף אחד, לא ראש ממשלה ולא בן של ראש ממשלה'".


כלומר, מכתב האישום ניתן להבין כאילו הפוסט של עורך וואלה הוסר על-פי דרישת משפחת נתניהו, בשעה שב"דה מרקר" סירבו להוריד את הפרסום המדובר, מכיוון ששם, בניגוד לאתר וואלה, לא מפחדים ממשפחת נתניהו ולא "סופרים" אף אחד. המציאות יש לומר שונה לחלוטין.

מתמליל השיחה המלא שהגיע לידי "גלובס" עולה כי דווקא בוואלה סירבו להורות לורטהיים להוריד את הפוסט, בשעה שב"דה מרקר" הסכימו להסיר את הפרסום שהופיע בבלוג ב"קפה דה מרקר". הציטוט "'דה מרקר' זה לא שאול, הם לא מפחדים ממך... הם לא סופרים אף אחד, לא ראש ממשלה ולא בן של ראש ממשלה" לא עסק בעצם הסרת הפרסום אלא בדרישת יאיר נתניהו לפרסום הבהרה, בנוסף על הסרת הפרסום בפועל.

לימים, הציטוט, ללא ההקשר הנרחב ובאופן החוטא למציאות ואף מעוות אותה, מוצא כזכור את דרכו לכתב החשדות, לכתב האישום ואף מתורגם לקמפיין פרסומי נרחב של העיתון, כשהוא משאיר אחריו שובל של שאלות מטרידות: האם לא לגיטימי לבקש מכלי תקשורת למחוק פרסום רגיש ובו פגיעה בפרטיות? מדוע הועלם מכתב החשדות, ולאחר מכן מכתב האישום, ההקשר הרחב של האירוע, לרבות הסירוב של עורך וואלה להתערב בעניין; האם ניתן בכלל להתייחס לאירוע הזה כחלק ממסכת עובדתית שנועדה לבסס יחסי שוחד; ולמה הפרקליטות והיועמ"ש לא ממש נתנו לעובדות לבלבל אותם.


הערה לסיום: ההחלטה של "דה מרקר" להוריד את הפרסום לגיטימית בעיניי, וסביר להניח שאם הייתה מגיעה בקשה דומה ל"גלובס", היינו פועלים באופן דומה. גם ההחלטה להעלות קמפיין פרסומי על בסיס ציטוט מכתב אישום היא סבירה. למעשה, סביר להניח כי ב"דה מרקר" לא מכירים את התמליל המלא, כיוון שזה לא נחשף עד היום לציבור. הנה הוא:

יאיר נתניהו: "ניר, תגיד, אני רוצה לשאול אותך, מה קורה עם וואלה?".

חפץ מסביר לו כי לטענת ישועה, הסרת הפרסום רק תגרום לו נזק: "אה, וואלה... מתעכב שמה ש... זה רק יעשה... אה שזה רק..."

יאיר נתניהו: "איזה חוצפה... אתה יודע מה, תגיד לו... אני מוכן לקחת את הסיכון שזה יפגע בנו. כל המדינה מדברת על זה, ולוקחים את הסיפור הזה בוואלה בתור הוכחה. הם לא יגידו לי מה טוב בשבילי. שלא יבלבל את המוח, שיגיד 'אני לא רוצה...' אין בעיה, ואז אנחנו נקיים מלחמה עם וואלה ושאול אלוביץ'. פתחת איתנו חזית, ואתה נוני מוזס מבחינתנו..., זה מה שהוא רוצה, אז סבבה, זה מה שיהיה, אבל שלא יבלבלו את המוח 'אני רוצה בטובתכם'. אני יודע יותר טוב את טובתי מאשר האנשים בוואלה, אוקיי?"

חפץ: "אני אומר, אני רק יכול להגיד להם, יותר מזה אני לא יכול לעשות. שמע, אני לא יכול לירות להם כדור לרקה. אני יכול להגיד לשאול שאמרתי, ולהגיד למנכ"ל שלו. זהו".

יאיר נתניהו: "לא, אבל מה... כאילו מה?"

חפץ: "אני לא שולט בהם".

יאיר נתניהו: "מה תעשה אם לא מוכנים?".

חפץ: "אני יכול להעביר לך את האס.אמ.סים ששלחתי".

יאיר נתניהו: "דבר ישירות עם שאול... לא עם המנכ"ל הזה, ותגיד המנכ"ל שלך לא מוכן, הוא עושה לי בעיות, אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה".

כאן חפץ עובר לשיחה אחרת. כמה דקות לאחר מכן נמשכת השיחה עם יאיר נתניהו, שעובר לעסוק בפרסום המקביל ב"דה מרקר".

יאיר נתניהו: "בינתיים אני אדאג, אני מטפל בזה בדרך עקיפה, אני אעדכן אותך לגבי וואלה. ועוד דבר שרציתי לשאול אותך, מה לגבי 'דה מרקר'?".

חפץ: "'דה מרקר' מורידים את זה".

יאיר נתניהו: "מה זה היה אבל? מה זה מורידים?".

חפץ: "אין להם שליטה על זה. 'דה מרקר קפה' זו אכסניה לכל מיני בלוגרים... זו רק פלטפורמה, הם לא שולטים שם בתוכן, אבל הם מסירים".

יאיר נתניהו: "אני לא חושב שזה תופס מבחינה חוקית. אני חושב שאני יכול לתבוע".

חפץ: "אתה יכול לתבוע, אבל ברגע שפניתי, והם מסירים את זה... הם מסירים את זה".

יאיר נתניהו: "אבל ברגע שהם מסירים, והעוול נעשה לי, אני עדיין יכול לתבוע אותם".

חפץ: "אז תתבע אותם אם אתה רוצה, אבל מה אתה רוצה שאני אעשה חוץ מאשר שדאגתי שיסירו את זה?".

יאיר נתניהו: "אני רוצה שגם ב'דה מרקר' יעשו הבהרה".

חפץ: "הם לא יעשו... זה לא תוכן שלהם... זה תוכן גולשים (...) הם לא יעשו הבהרה על משהו שמישהו אחר כותב, איזה גולש. כל אחד שכותב טוקבקים דיבה, אז אחר-כך האתר יבהיר את זה? (...) הם כבר אחרי דין ודברים ארוך עד שהם הסכימו להוריד את זה, ולמעשה מבחינתם הלכו צעד אחד לקראתי".


יאיר נתניהו (צועק): "מה?!".

חפץ: "כן, כן, אתה יכול לתבוע אותם עד מחר... הם לא חייבים".

יאיר נתניהו: "מאיפה אתה יודע?".

חפץ: "'דה מרקר' זה לא שאול. הם לא מפחדים ממך. הם לא מפחדים ממך".

יאיר נתניהו: "מה זאת אומרת? יש גבול, אי-אפשר לחשוף ככה".

חפץ: "יאיר, הם לא סופרים אף אחד, לא ראש ממשלה ולא בן של ראש ממשלה".

היועץ המשפטי לממשלה ופרקליטות המדינה סירבו להגיב. תגובתו של יאיר נתניהו טרם התקבלה.

אבי בר אלי, עורך "דה מרקר": "עובדים גם בשבילך, אבישי, ולא מפחדים".

*** גילוי מלא: דוד ורטהיים עורך כיום את מדור "נתח שוק" ב"גלובס". "דה מרקר" ו"גלובס" הם עיתונים מתחרים.

*** חזקת החפות: יודגש כי גם לאחר ההחלטה להגיש כתב אישום נגדו, ראש הממשלה בנימין נתניהו מכחיש את המיוחס לו, לא הורשע בביצוע עבירה, ועומדת לו חזקת החפות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001315246              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מדהים גם אני פה 17.01.20 09:53 1
     אלה משפטניך ישראל. חברי כת רל''ב ידרסו בגסות על כל ערך ויושר כדי להדיח את ראש המחנה הלאומי! יחיד ומיוחד 17.01.20 10:30 21
         סחטו אנשים על מנת שיהפכו לעדי מדינה OutsideTheBox 17.01.20 10:43 32
             את מי מעניינים העובדות? כל עוד זה משרת את מצע ''כת רק לא ביבי'' זורמים... יחיד ומיוחד 17.01.20 10:48 33
                 התגובה של יאיר נתניהו ששומע על החיתוך והתפירה בעניין ספציפי זה רק היום בפעם הראשונה. lurker 17.01.20 15:37 70
     אל תתפלא כל כך .... נסיון הפוטש הזה יילמד בפקולטות מדעי המדינה והוא דגל שחור. שומרי הסף הותירו פה ראיות קשות פוסטמודרני 17.01.20 10:32 25
         סגירת תיקים ומניעת חקירות גם בפרקליטות עצמה, OutsideTheBox 17.01.20 10:34 28
     נכון מאד איתי 19.01.20 14:58 88
  לפני שהביביסטים שמחים, חשוב לשים לב לדברי גרינצייג: ''עסקת השוחד נסמכת על שורה של ראיות'' יוסף כץ 17.01.20 09:54 2
     אף אחד לא חשב שע''ז יפול כתב האישום גם אני פה 17.01.20 09:56 3
         זה הקטע. על זה לא. אבל קח את זה, קח את התעלולים על ניר חפץ, קח את התיזמונים ואת כל המסביב קונטרס הספקות 17.01.20 09:58 7
         מה הפלא? OutsideTheBox 17.01.20 10:32 24
     בנט כבר לא יהיה ראש ממשלה, אתה יכול לנוח eli_s 17.01.20 09:56 4
     שזו אחת מהראיות. מספיק שיש כמה סימנים שמראים איך ''בנו'' בברקליטות את ה''ראיות'' כדי לטעון קונטרס הספקות 17.01.20 09:57 5
     איך אפשר לשמוח Seagulls 17.01.20 10:01 9
     שורה של ראיות עם אמינות דומה עפרנח 17.01.20 10:32 26
         לא פלא שנזקקו ל- 333 עדים OutsideTheBox 17.01.20 10:40 30
     כן, העיקר שהביביסיטים לא ישמחו. מדהים שזה מה שאתה רואה בטקסט לפניך. מדהים פוסטמודרני 17.01.20 10:38 29
         ככה זה כשיודעים להפריד תפל מעיקר עפרנח 17.01.20 10:52 35
     נו...אם זו הרמה של הראיות...זה לא נקרא ראיות. (לא ביביסט) Spook 17.01.20 11:51 55
     לפני שהרלבים מתעוררים כדאי לדרוש פרסום ההתכתבויות בין שקד לנווה. ישראל_ק 17.01.20 12:17 59
     אבל זה מראה על רמת האמינות של שאר הראיות, זו הרמה של הפרקליטות, אם היו ראיות באמת חזקות עבד לעם קדוש 17.01.20 12:30 62
  איזה יועמש, היועמש שלנו? מה באמת?? לא יכול להיות!!! פרצוף מופתע!! eli_s 17.01.20 09:57 6
     חשוב לזכור שמנדלבליט הגיע למסקנות בלב כבד אך שלם Seagulls 17.01.20 10:06 10
     כן, ההוא שנסחט ומסתתר מאחורי צא''פ OutsideTheBox 17.01.20 11:13 43
  לא שזה ישנה פה משהו - אבל לא רק שאין פה שום חידוש, זה רק מחזק את ההאשמות כוספלסטיק 17.01.20 10:01 8
     לא זה מה שאמר גם אני פה 17.01.20 10:09 12
         כי לא שיחדו את כל המערכת, רק את הראש כוספלסטיק 17.01.20 10:30 20
             ומה כן אומר שהיה כאן שוחד? OutsideTheBox 17.01.20 11:22 45
             איזה הגיון בריא יש לך משהו. עכביש 17.01.20 14:30 67
     להגיד שיש לך השפעה על מישהו, אבל בפועל לא קורה כלום מוכיח שאין פה יחסי שוחד מנחם כזביוב 17.01.20 10:18 15
         אבל קרו דברים, קרא את כתב האישום ועדויות של אנשים כמו ינון מגל כוספלסטיק 17.01.20 10:31 22
     תגיד קראת מה שכתוב למעלה או שמשהו אחר כתוב ביקום המקביל של הרל''בים.... Cheshire Cat 17.01.20 10:24 17
         כתבי ועורכי וואלה היו המשוחדים? מי טוען את זה? כוספלסטיק 17.01.20 10:31 23
             אז שיחדו אותם ל''כתבות אוהדות'' או לא? Cheshire Cat 17.01.20 10:54 36
                 לא, זה הטיעון של נתניהו, לא של כתב האישום כוספלסטיק 17.01.20 11:10 41
                     אפשר מקור והוכחות לטיעון שלך על ''כתבות מכפישות'' ו''עריכה בפועל''? Cheshire Cat 17.01.20 11:22 46
                         לא מתכוון לנבור בתוך הכתב אישום, אתה מוזמן לעשות את זה כוספלסטיק 17.01.20 11:40 50
                             וואו, הוכחות חותכות.. במיוחד דרוקר. Cheshire Cat 17.01.20 11:54 56
                                 לא ציפיתי ממך לתגובה אחרת כוספלסטיק 17.01.20 12:12 57
                             שחיתות אדירה באמת הקפיצו כתבה שהייתה 3 ימים לפני? עכביש 17.01.20 14:35 68
             נתניהו ''נתן לאלוביץ מיליארד '' כדי שהוא יוכל לשלוח את יועץ התקשורת שלו - ניר חפץ - לבקש מאלוביץ שידבר עם berale 19.01.20 19:16 91
  שמישהו ירשום במקומי משהו על מערכת המשפט News_Max 17.01.20 10:08 11
     אני אנסה משהו מכיוון קצת אחר.. כדאי לקרוא ! עוז הגיבור 17.01.20 10:12 13
         מענין... News_Max 17.01.20 10:15 14
             לקיחת רוורס נוסף תראה עוד יותר אם נכונים הדברים.. עוז הגיבור 17.01.20 11:25 47
                 +++ News_Max 17.01.20 12:15 58
  זהו, ביבי זכאי וצח כשלג.... המקור 17.01.20 10:20 16
     ולרל''בים יש משהו חלהגיד לגופו של עניין? ה''משוחדים'' לא מוכנים להסיר פרסום שעיתון אחר ''לא משוחד'' כן הסיר.. Cheshire Cat 17.01.20 10:27 19
         מי היה משוחד? העורכים? הכתבים? אנשי המחשב? כוספלסטיק 17.01.20 10:33 27
  לא הייתי קורא לזה הוצא מהקשרו. נראה כמו רצון של גלובס לעקוץ את דה מרקר תודה רבה 17.01.20 10:25 18
  בגלל שאנחנו טומטומים וסתומים ;) ..... הם מרשים לעצמם הכל Zahav 17.01.20 10:42 31
  בית המשפט ייבדוק ויחליט הרדאר 17.01.20 10:50 34
  מת על זה שסורקים את הפרקליטות עם מיקרוסקופ אלקטרוני ועל נתניהו עם משקפת מכוסה. סקפטי 17.01.20 11:01 37
  ליעקוב נאמן הגישו כתב אישום על דבר קטן יותר (מנפלאות כש''ה ומעלליה פה ושם בארץ ישראל) הקרנף של סרטר 17.01.20 11:05 38
  נו, אז הכוונה הייתה שדה מרקר לא יפרסמו הבהרה Take Five 17.01.20 11:07 39
  ביבי רוצה שהטובקיסטים באינטרנט ינהלו משפט על בסיס ספינים ויתנו לו זיכוי, במקום הליך מסודר בבית המשפט אקטואלי 17.01.20 11:08 40
     ואם זה כל מה שיש לביבי, לא פלא שהוא לא רוצה להגיע לבית משפט כוספלסטיק 17.01.20 11:12 42
     כל עוד אתה תומך בחסינות לטראמפ אין לך זכות מוסרית להתנגד לכך כשמדובר בנתניהו. ישראל_ק 17.01.20 12:20 60
         טראמפ לא בורח ממשפט בסאנט, כי אין שום ראיה ישירה נגדו, אלא להפך אקטואלי 17.01.20 14:49 69
  עוד פיסה קטנטנה לפאזל הבוער של המתפרה הפוליטית סניגור 17.01.20 11:15 44
  לא מבין מה הקשר בין יאיר לתביעה נגד בנימין נתניהו FactsOnly 17.01.20 11:27 48
  עד מתי נמשיך לשאת את החרפה? מתי תתעורר המדינה? גושן 17.01.20 11:38 49
  יאיר היה צריך לתבוע. פרסמו מידע שקרי שפוגע בו בשרת שלהם, זו אחריותם. מה זה מסרבים להוריד או להבהיר?? מילה 17.01.20 11:43 51
  לא הצלחתי להבין למה אם ההקשר זה פרסום הבהרה זה הופך את משמעות המשפט BoomBoX 17.01.20 11:46 52
  קוראים לזה תפירת תיק. uz7 17.01.20 11:47 53
  תגובתו של יאיר נתניהו: ''וואו!! פעם ראשונה שאני שומע על זה'' חדש דנדש 17.01.20 11:49 54
  מה ציפיתם מהשותף של אשכנזי לשיבוש (לכאורה ט.ל.ח) בפרשת הרפז? ישראל_ק 17.01.20 12:24 61
  מאמר קצת קנטרני beckham17 17.01.20 12:32 63
  אתה רואה, יא יאיר, ייתכן שבבית משפט אבא שלך ייצא זכאי. אולי תמליץ לו לוותר על הרס המדינה ושילך להוכיח את חפותו yctc 17.01.20 12:44 64
     אז בוא נטפול אשמות נתבע את כולם ונמתין שיצאו זכאים... ובינתים נהרוס לכולם קריירות פלומה 17.01.20 13:29 66
  עוד חלק מתפירת התיקים הכוללת... הזוי לאן הרחיקו חורשי המזימה מסתנן החדשות 17.01.20 12:49 65
  אבישי גרינצוויג - טעות מביכה בתיק 4000: ''מנדלבליט הוציא מהקשרו את המשפט המפורסם של ניר חפץ ליאיר נתניהו'' Reddish 19.01.20 14:08 71
     אפשר הרחבה? לא ממש הבנתי שועל אדום 19.01.20 14:20 72
     פורסם שלשום המקור 19.01.20 14:20 73
         דעה? למה לבלבל את המוח, הוא מביא עובדה פושעת ואתה מנסה בכוח להתעלם ממנה. בן ואב 19.01.20 14:21 75
     טעות? להפוך ראיית הגנה לנתניהו לראיה מפורסמת נגדו אין זה תום לב אלא כוונת מזיד. בן ואב 19.01.20 14:21 74
     ככה זה כשקודם מסמנים מטרה ואחר כך יורים את החץ מיכל 19.01.20 14:24 76
     עוד דף מסרים כפול gold1980 19.01.20 14:26 77
     פורסם Yair 19.01.20 14:27 78
     תקלה קטנה asraf36 19.01.20 14:27 79
     נו...ו... איפכא 19.01.20 14:28 80
     תגובת החונטה: ''בטעות'', ''בתום לב'', ''עובדים על הפרצוף המופתע'' BlackHawkIL 19.01.20 14:28 81
     כל התיק הזה (וגם השאר) הוא טעות מביכה של חונטה ללא מעצורים. עוד נעצור אותם, לא דואגים. Braveheart 19.01.20 14:30 82
         ברור ברור. ביבי בכלל אל היה שר תקשורת ולא עסק בענייני בזק. זה הכל המצאה. קרלוס 19.01.20 14:36 86
             התגובה שלך כ''כ שטחית שאני מעדיף לא להתחיל בכלל לענות לך.. Braveheart 19.01.20 14:42 87
     החידוש מבחינתי זה שבשימוע הפרקליטים העירו על זה וזה נכנס לכתב אישום ישראל_ק 19.01.20 14:31 83
         זה היה כשהלכו לשבור את הצום ראש פתוח 19.01.20 17:24 90
     לא מפתיע שתופרים לפעמים טועים donnie 19.01.20 14:31 84
  סערה בכוס תה בקיצור... העובדה שיאיר מדבר פה על זה שצריך לדבר ישירות עם אלוביץ מעידה המון קרלוס 19.01.20 14:35 85
  ואיך מעיזים במצח נחושה כל שונאי ביבי, לכנותו מושחת שהוגשו נגדו כתבי אישום, על סמך הבלים מרשמלוי 19.01.20 15:01 89

   
   
גם אני פה
חבר מתאריך 3.2.19
309 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:53   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מדהים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גם לפי הדין ודברים של יאיר וניר חפץ נשמע שאין שם שוחד והוא צריך להתחנן לוואלה שיסירו פרסום שגוי והם לא מסירים

איך זה יכול להיות שוחד??? אם היה שם שוחד למה הוא צריך להתחנן ולמה התחנונים לא עוזרים????            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יחיד ומיוחד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.18
986 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:30   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אלה משפטניך ישראל. חברי כת רל''ב ידרסו בגסות על כל ערך ויושר כדי להדיח את ראש המחנה הלאומי!  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
פרסומים עובדתיים לא מדברים אליהם.

יועמ"ש שמכשיר מהלכים על גבול הפליליים, בעצמו פועל בצורה תמוהה, אבל כנגד נתניהו? הכל כשר....
הם כבר "קבעו" שהוא עבר עבירות פליליות, לצערם אין הוכחות, אבל זו לא בעיה, אפשר 'להמציא'..


במו ידיהם מחריבים את הדמוקרטיה הישראלית,
מקימים עלינו דיקטטורה משפטית.

תתעשתו! בבקשה, לפני שיהיה מאוחר מידי....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:43   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. סחטו אנשים על מנת שיהפכו לעדי מדינה  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
ערבו נשים, ילדים ומאהבות ונכנסו להן לתחתונים.

הפרקליטות הפכה לחבורת הזבל שנותנת חסינות להדס שטייף לפרוץ לניידים של מי שבא לה רק כי בא לה.
רק על סיפור הדס שטייף כל מי שמעורב במתן החסינות צריך ללכת לכלא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יחיד ומיוחד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.18
986 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:48   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. את מי מעניינים העובדות? כל עוד זה משרת את מצע ''כת רק לא ביבי'' זורמים...  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
אם לא יתעשתו, זה עלול להיות סופה של הדמוקרטיה הישראלית.

אח"כ להפיל שילטון איתוללות נצטרך לנקריב חיים כמו האירניים... וגם אז לא בטוח שנצליח.

כל יהודי צריך להביא עוד יהודי לקלפי, ביחד ננצח!
נחזיר את מערכת המשפט לאיזון, וניתן לעם לשלוט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lurker לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.05
24699 הודעות, 359 מדרגים, 673 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    15:37   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. התגובה של יאיר נתניהו ששומע על החיתוך והתפירה בעניין ספציפי זה רק היום בפעם הראשונה.  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
10212 הודעות, 107 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:32   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אל תתפלא כל כך .... נסיון הפוטש הזה יילמד בפקולטות מדעי המדינה והוא דגל שחור. שומרי הסף הותירו פה ראיות קשות  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
התנהלות שומרי הסף, בעיקר לאור ההומגניות שלהם, כחלק מפוטש פוליטי - משפטי ברורה , מתועדת ולא ניתנת לעירעור.
ברור שמדובר בתפירת תיקים מטורפת, בניגוד גמור לסגירת תיקים ואי חקירה של גנץ, אשכנזי ואחרים עם מעשים חמורים פי כמה ומתועדים ומוכחים פי כמה.
ברור שלא היה שוחד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:34   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. סגירת תיקים ומניעת חקירות גם בפרקליטות עצמה,  
בתגובה להודעה מספר 25
 
  
גם במשטרה וגם בקרב שופטים.

הכל שם מושחת ורקוב מן היסוד.

קוזה נוסטרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.17
1294 הודעות, 11 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    14:58   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. נכון מאד  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
יש תחושה שיום הכיפורים של הפרקליטות בפרשת וואלה הולך וקרב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
10372 הודעות, 47 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:54   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לפני שהביביסטים שמחים, חשוב לשים לב לדברי גרינצייג: ''עסקת השוחד נסמכת על שורה של ראיות''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


החטא ועונשו. לפני שנה, ביבי איתרג את ליברמן והפיל בזדון את הימין החדש. פְרִי מַעַלָלָיו יֹאכֵל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גם אני פה
חבר מתאריך 3.2.19
309 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:56   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אף אחד לא חשב שע''ז יפול כתב האישום  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
אבל השאלה שנשאלת היא איך יכול להיות שדבר כזה נכנס לכתב החשדות ואחרי שעוה"ד מבהירים את הנושא בשימוע זה עדיין נכנס לכתב האישום

הזוי!!!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
3749 הודעות, 38 מדרגים, 75 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:58   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. זה הקטע. על זה לא. אבל קח את זה, קח את התעלולים על ניר חפץ, קח את התיזמונים ואת כל המסביב  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
ונראה שיש כאן מפקח בניה מאוד רציני שבנה את התיק יפה יפה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:32   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. מה הפלא?  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
עו"ד אחת בניגוד עניינים, עו"ד אחת בחופשה באפריקה, ויועץ משפטי שנסחט ע"י פרקליט מדינה פורש וצא"פ של העליונים מונע מהציבור לדעת.

פרקליטות שמסתתרת מאחורי צא"פ, ועוד צא"פ, ועוד צא"פ היא פרקליטות מושחתת ורקובה מן היסוד.

פרקליטות שמאבדת, מבערת ומשמידה ראיות גם בפרשת הרפז וגם בפרשת רות דוד היא פרקליטות מושחתת ורקובה מן היסוד.

פרקליטות שמחטטת בניידים של אזרחים ללא אישור שופט מראש היא פרקליטות מושחתת ורקובה מן היסוד.

פרקליטות שאצלה תקלה רודפת תקלה רודפת תקלה היא פרקליטות מושחתת ורקובה מן היסוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11236 הודעות, 78 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:56   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בנט כבר לא יהיה ראש ממשלה, אתה יכול לנוח  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
3749 הודעות, 38 מדרגים, 75 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:57   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. שזו אחת מהראיות. מספיק שיש כמה סימנים שמראים איך ''בנו'' בברקליטות את ה''ראיות'' כדי לטעון  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
לעוול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
6597 הודעות, 52 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:01   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. איך אפשר לשמוח  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
כשחיות ושאר החבר׳ה
שולטים בעין שבתוך הפירמידה
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
12104 הודעות, 94 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:32   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. שורה של ראיות עם אמינות דומה  
בתגובה להודעה מספר 2
 

מניח שיכנסו לפרטים יגלו עוד בחישות.
למה שהיועץ המשפטי יסתבך ויערבב מידע בשביל ראיה אחת?
פשוט, כי זו רמת הראיות ולכן הוא היה חייב להכנס וללכלך את ידיו.
מנדבליט המסכן נותר לבד בחזית.
הגיע הזמן שיוותר ויהיה עד מדינה נגד ארגון מסוראב ומושחת.


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) https://bit.ly/2HYcS91 https://bit.ly/fE2B5


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:40   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא פלא שנזקקו ל- 333 עדים  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
רק זה מוכיח שלמושחתים האלה אין כלום.

הם פשוט רוצים להפיל את ביבי ולהתיש אותו במשפט שיתנהל עד שיגיע לגיל 90.

אותי אישית הם שכנעו להצביע הפעם דווקא ביבי!

בפעמיים הקודמות הצבעתי ימינה מהליכוד, והפעם אחזור להצביע מחל רק בשביל להכניס אצבע בעין לשי ניצן שהגן בגופו על רות דוד ורונאל פישר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
10212 הודעות, 107 מדרגים, 197 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:38   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. כן, העיקר שהביביסיטים לא ישמחו. מדהים שזה מה שאתה רואה בטקסט לפניך. מדהים  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עפרנח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.09
12104 הודעות, 94 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:52   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. ככה זה כשיודעים להפריד תפל מעיקר  
בתגובה להודעה מספר 29
 

הרסו את המדינה בשלטון עורכי הדין ומה שחשוב זה שהבן של נתניהו הצליח לבטל ידיעה באתר


ישראל, כל מה שחטא היה גם כן ברצון ה' יתברך (רבי צדוק הכהן) https://bit.ly/2HYcS91 https://bit.ly/fE2B5


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
15366 הודעות, 110 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:51   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. נו...אם זו הרמה של הראיות...זה לא נקרא ראיות. (לא ביביסט)  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
24011 הודעות, 104 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:17   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. לפני שהרלבים מתעוררים כדאי לדרוש פרסום ההתכתבויות בין שקד לנווה.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
4238 הודעות, 36 מדרגים, 64 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:30   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. אבל זה מראה על רמת האמינות של שאר הראיות, זו הרמה של הפרקליטות, אם היו ראיות באמת חזקות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
לא היה מביאים את הראיית פח הזו...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eli_s לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11236 הודעות, 78 מדרגים, 138 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    09:57   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. איזה יועמש, היועמש שלנו? מה באמת?? לא יכול להיות!!! פרצוף מופתע!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
6597 הודעות, 52 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:06   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חשוב לזכור שמנדלבליט הגיע למסקנות בלב כבד אך שלם  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
ועם פרצוף של עגל כאילו מיוסר עלה לטלויזיה להקריא את מה שהכתיבו לו

לא לפני שעידכן כמה דקות לפני כן את התקשורת
לגבי הדברים שכתובים לו בדפים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:13   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. כן, ההוא שנסחט ומסתתר מאחורי צא''פ  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
זה ששיקר, תדרך נחקר (גבי אשכנזי בהיותו רמטכ"ל), שינה גרסאות ושיבש חקירה.
כל המשטרה חיפשה חיפשה מסמך והוא ידע היכן המסמך נמצא ולא דיבר.

היועמ"ש שמלכתחילה לא אמור היה להתמנות כי ועדת האיתור לא קיבלה את החומר עליו.

מנדלבליט שגם קודמו ויינשטיין וגם מבקר המדינה כתבו עליו דברים חמורים ביותר.

זה שרוצה לקבוע מי יהיה ממלא המקום של שי ניצן בניגוד לחוק, כשהוא בעצם האיש שאמור להגיש נגדו כתב אישום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:01   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. לא שזה ישנה פה משהו - אבל לא רק שאין פה שום חידוש, זה רק מחזק את ההאשמות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הוא בעצם אומר לו שבעוד שעל וואלה יש אפשרות למנופי לחץ נוספים (שוחד) בדה מרקר זה רק דיון בין שני צדדים, אין עליהם שום מנוף לחץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גם אני פה
חבר מתאריך 3.2.19
309 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:09   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לא זה מה שאמר  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
ובכלל איך זה לא ירד אצל וואלה אם היתה עסקה שוחדית???            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:30   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. כי לא שיחדו את כל המערכת, רק את הראש  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
אנשים הגונים כמו ינון מגל הריחו שמשהו מסריח מאוד ולכן אי אפשר פשוט להגיד לאנשים האלו "תורידו הכל" ולצפות שזה יעבור בקלות, עסקת שוחד זה לא מילת קסם להכל זורם בקלות ואי זרימה אומרת שלא היה שוחד

בקשר למה שנאמר פה, בצורה ברורה הוא אומר שעם דה מרקר אין לו נעלם נוסף שמשמש מנוף כוח, הם עשו את זה כי הם ראו לנכון לעשות את זה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
10644 הודעות, 85 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:22   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. ומה כן אומר שהיה כאן שוחד?  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  
העובדה שנתניהו חתם על מסמכים שכל הרגולטורים הרלוונטיים למיזוג חתמו עליהם קודם מרצונם החופשי ואיש מהם אינו טוען שלחצו עליו לחתום?

העובדה ששרה ויאיר ביקשו סיקור יותר מאוזן ולא קיבלו?
אפילו ביום הבחירות עצמו הידיעה של "הערבים נוהרים" (מילה שביבי מעולם לא אמר) עלתה בוואלה באיחור רב אחרי אתרים אחרים.

העובדה שסיקור אוהד היא עבירה תקדימית שמעולם איש בעולם לא הועמד עליה לדין כצורה של מתן שוחד והחליטו לבצע ניסוי משפטי על ראש הממשלה?
העובדה שהעבירה הזו לא רק תקדימית אלא גם נאכפת באופן רטרואקטיבי ומאוד סלקטיבי?

אכיפה מאוד בררנית שמעניקה הגנה מן הצדק, כי אצל איתן כבל למשל שמודה שקיבל סיקור חיובי ונפגש עם נוני אין כלום.
את יאיר לפיד כבר הזכרתי?

פרקליטות מושחתת ורקובה מן היסוד שנותנת חסינות להדס שטייף, רות דוד, בני גנץ ורוני אלשייך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עכביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
10025 הודעות, 83 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    14:30   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. איזה הגיון בריא יש לך משהו.  
בתגובה להודעה מספר 20
 

נניח שאתה בעל מפעל שמוריד הוראה
לפועלים שלך. נראה אותם מתעלמים ממה שאתה אומר. ונכון כולם אומרים שבעיתונות זה שונה אבל אל תאמין לאף אחד כי אם בעלי עיתון או אתר לא יכולים להשפיע אז לא היו קונים את המדיה התקשורתית. איזה בעל עיתון לא אוהב להשפיע פוליטית?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מנחם כזביוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.17
1528 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:18   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. להגיד שיש לך השפעה על מישהו, אבל בפועל לא קורה כלום מוכיח שאין פה יחסי שוחד  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
אלא רק שחצנות ריקה של ניר חפץ.
להגיד מלים גבוהות זו לא עבירה, רק אם מסתתרת מאחוריהן מציאות ממשית, וםה, כנראה, סתם מלים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:31   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אבל קרו דברים, קרא את כתב האישום ועדויות של אנשים כמו ינון מגל  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cheshire Cat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
8208 הודעות, 80 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:24   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. תגיד קראת מה שכתוב למעלה או שמשהו אחר כתוב ביקום המקביל של הרל''בים....  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
איך זה מחזק את האישום בשוחד אם ה"משוחדים" לא מוכנים להסיר את
הכתבה, ואלו שלא "שיחדו" אותם כן הסירו?


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:31   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. כתבי ועורכי וואלה היו המשוחדים? מי טוען את זה?  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cheshire Cat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
8208 הודעות, 80 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:54   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אז שיחדו אותם ל''כתבות אוהדות'' או לא?  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:10   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. לא, זה הטיעון של נתניהו, לא של כתב האישום  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
מה שאתה מדקלם ״כתבות אוהדות״ זה הרבה יותר מזה

הכנסה של כתבות הכפשה על מתחרים
עריכה בפועל של כתבות ומיקומים באתר - הקפצת כתבות מלפני שלושה ימים והורדת כתבות מכותרת ראשית למחוץ לדף הראשי תוך כמה דקות
עריכה בפועל של ראיון עם ראש הממשלה

בחיים לא ענו לי על שאלה פשוטה - אם לא מדובר היה בדברים קיצוניים ולא הגיוניים, אז איך מסבירים את זה שמי שפנה לגדי וייץ לחשוף את הפרשה היה ינון מגל?

הסבר פשוט, איך יכול להיות שעורך שמזוהה עם הימין מרגיש שדווקא זה לא דבר רגיל ולא דבר הגיוני ושמשהו מסריח?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cheshire Cat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
8208 הודעות, 80 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:22   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אפשר מקור והוכחות לטיעון שלך על ''כתבות מכפישות'' ו''עריכה בפועל''?  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:40   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. לא מתכוון לנבור בתוך הכתב אישום, אתה מוזמן לעשות את זה  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
אבל הנה כתבות (שזה לא משנה אם אתה סומך עליהן או לא, ביקשת מקור)

https://www.kan.org.il/item/?itemid=47975

פה מסופר על איך נתניהו, בעזרת שליחים, מנסה לגרום לפיטורי כתבים וגיוס אחרים
https://www.the7eye.org.il/321538

פרסום המסרונים של איך נתניהו עורך את הראיון שעשה:
http://drucker10.net/?p=3416&utm_campaign=shareaholic&utm_medium=facebook&utm_source=socialnetwork

פה זה על הכפשת יריבים - שרה דורשת שיפרסמו דברים מכפישים על בנט ומשפחתו:
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-674073

והנה כתבה שנערכה לחלוטין 3 ימים אחרי שפורסמה ואז הוקפצה שוב לעמוד הראשי:
נשיא מדינה, רמטכ״ל, שר בטחון מגיעים לטקס - ואף מילה על מה שהם אמרו (מזל שציינו לפחות שהם היו שם) הכל מה שרה אמרה וכל התמונות של שרה כולל בכותרת הראשית
https://news.walla.co.il/item/2881771            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cheshire Cat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
8208 הודעות, 80 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:54   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. וואו, הוכחות חותכות.. במיוחד דרוקר.  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  
זהו, נתניהו מושחת.


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:12   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא ציפיתי ממך לתגובה אחרת  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
ביקשת שאסביר לך על מה מדובר, הבאתי כתבות שלוקח לי שניה למצוא, מה לעשות שבישראל היום ובאתר מידה פחות קל למצוא אותן

בסופו של דבר יש כתב אישום, שם רשומות ההאשמות שהזכרתי פה, אתה מוזמן ללכת בעצמך ולבדוק, אתה לא מצפה ממני להשקיע בך זמן ומאמץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עכביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.15
10025 הודעות, 83 מדרגים, 158 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    14:35   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. שחיתות אדירה באמת הקפיצו כתבה שהייתה 3 ימים לפני?  
בתגובה להודעה מספר 50
 

מינימום 10 שנים בכלה. אם עד עכשיו הייתי בטוח שרודפים את ביבי, אחרי ששמעתי שהקפיצו הודעה 3 ימים לפני אני מתחיל להתערער במחשבה שלי. לפעמים אני מקפיץ ידיעות שלי ברוטר אני הולך להפסיק עם המעשה המגונה הזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
581 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    19:16   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. נתניהו ''נתן לאלוביץ מיליארד '' כדי שהוא יוכל לשלוח את יועץ התקשורת שלו - ניר חפץ - לבקש מאלוביץ שידבר עם  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
העורכים של walla ויבקש מהם - להשפיעה על הכתבים ועל העריכה של walla - וכך -אולי - אם הם יסכימו - אז לנתניהו תהיה יכולת לשנות במשהו את הסיקור הפוליטי ב walla .

כי אם נתניהו היה שולח את יועץ התקשורת שלו - ניר חפץ -להעלות סוגיות - לגבי הסיקור הפוליטי - ישירות מול העורכים והכתבים של walla - אז לא היה לו שום סיכוי להשפיעה בכלום !- כי למה מה ? הוא נתן להם מיליארד ?.

עיסקת שוחד קלאסית .

תיק תפור ותקדימי ?- מה ? מה פתאום ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
5113 הודעות, 27 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:08   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. שמישהו ירשום במקומי משהו על מערכת המשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נגמרו לי המילים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
2840 הודעות, 64 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:12   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אני אנסה משהו מכיוון קצת אחר.. כדאי לקרוא !  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
מהיכן מגיעה הסלידה והמבט מלא הבוז של השמאל כלפי הימין ? שמתבטא כמובן גם המערכת ״שלטון החוק״.

למה אתה מרגיש שהשמאל מסתכל עליך כאיש ימין, *כחוטא* ולא כאל טועה..?

בשורש תפיסת העולם השמאלית, בצורה כוללת ורחבה, ישנו חזון מאוד קוסם, חזון של אוטופיה ואידיאליזם צרוף המייצר עיניים בורקות ולהט משיחי כלפי התפיסה הזו.
עולם גלובאלי נטול גבולות, נטול הבדלי גזע, מין ומעמד, שיוויון כלכלי מוחלט, שלום בכל מחיר, בריתות והסכמים, זכויות מסתננים מסכנים וכד׳
לעומת זאת, הימין מחזיק בתפיסת עולם, איך נאמר זאת בעדינות, די משעממת...
ריאלית, איטית, צועדת עקב בצד אגודל, מכירה במגבלות האנושיות ומסתכלת על פתרונות בצורה שקולה ובוחרת בין חלופות, לעיתים בין גרועות לגרועות יותר, הוא מבין שכלכלה תצמח לא רק בגלל אלטרואיזם ושכדי שיהיה שלום יש להרתיע ולהתכונן למלחמה.
כי טבע האדם והחברה מורכבים ולא רק טובים ונחמדים.

ומה עם המציאות עצמה ? תשאלו מיד ובצדק.
המציאות, באלפי שנותיה מלמדת אותנו שמהפכות ומשיחיות דוגמטית נטולת ריאליות הביאה אסונות פעם אחר פעם. אבל קיבינימט המציאות.., את מי זה מעניין בכלל, העיקר שנרגיש נעלים מוסרית ואין מה לעשות, ״כדי לעשות חביתות חייב לשבור ביצים..״
והמבין יבין.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
5113 הודעות, 27 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:15   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מענין...  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
עוז הלכת רחוק ברוורס
צריך רק להסתכל משנות ה90 המאוחרות...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
2840 הודעות, 64 מדרגים, 125 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:25   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. לקיחת רוורס נוסף תראה עוד יותר אם נכונים הדברים..  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
חייבים לרדת לשורשי התופעות.
אין לנו פריבילגיה אחרת בעידן של חוסר האמת היושרה הקיים כיום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
5113 הודעות, 27 מדרגים, 53 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:15   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. +++  
בתגובה להודעה מספר 47
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
39057 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:20   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. זהו, ביבי זכאי וצח כשלג....  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cheshire Cat לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
8208 הודעות, 80 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:27   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ולרל''בים יש משהו חלהגיד לגופו של עניין? ה''משוחדים'' לא מוכנים להסיר פרסום שעיתון אחר ''לא משוחד'' כן הסיר..  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
יעני, זה לא משהו מעניין?


ושוב היום ואנו נפגשנו פתאום תכול המטפחת, קורטוב של נחת ונתגשם החלום...


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:33   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. מי היה משוחד? העורכים? הכתבים? אנשי המחשב?  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
מה נטען ששיחדו אותם בו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
49350 הודעות, 300 מדרגים, 579 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:25   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. לא הייתי קורא לזה הוצא מהקשרו. נראה כמו רצון של גלובס לעקוץ את דה מרקר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


עצמאות... בואו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zahav לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.11
5937 הודעות, 36 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:42   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בגלל שאנחנו טומטומים וסתומים ;) ..... הם מרשים לעצמם הכל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרדאר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.5.18
3176 הודעות, 20 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    10:50   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בית המשפט ייבדוק ויחליט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקפטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.18
2200 הודעות, 9 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:01   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. מת על זה שסורקים את הפרקליטות עם מיקרוסקופ אלקטרוני ועל נתניהו עם משקפת מכוסה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מדובר בזוטי זוטי דברים ובהתחשבנות ברנז'אית עם כותרת מנופחת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקרנף של סרטר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.6.19
3264 הודעות, 45 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:05   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. ליעקוב נאמן הגישו כתב אישום על דבר קטן יותר (מנפלאות כש''ה ומעלליה פה ושם בארץ ישראל)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
איזה מזל יש למנדבליט שהמערכת כבר לא תופרת תיקים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Take Five לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.12.16
1527 הודעות, 8 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:07   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. נו, אז הכוונה הייתה שדה מרקר לא יפרסמו הבהרה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כפי שרצה יורש העצר. ואכן לא פרסמו אותה.
המהות אותה מהות - הוספת מלל לפי דרישה, או לא. בוואלה הם לא צריכים להתעסק כי הוא שלהם. עם הדה מרקר זה כבר הרבה יותר קשה.
זה רק מוכיח כמה השליטה שלהם בוואלה הייתה מוחלטת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
41582 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:08   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. ביבי רוצה שהטובקיסטים באינטרנט ינהלו משפט על בסיס ספינים ויתנו לו זיכוי, במקום הליך מסודר בבית המשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנשיו מדליפים ומשחררים עשרות ספינים, ומנצלים את העובדה שאין לנו אפשרות לדעת את עמדת היועמ"ש, כי הוא לא מנהל משפט באינטרנט ולא עסוק בספינים וספינים נגדיים


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוספלסטיק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
11186 הודעות, 63 מדרגים, 112 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:12   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. ואם זה כל מה שיש לביבי, לא פלא שהוא לא רוצה להגיע לבית משפט  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
חשיפת ענק - דה מרקר קיבלו החלטה שהיא לא רעה לביבי אז לא הייתה עסקת שוחד עם אלוביץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
24011 הודעות, 104 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:20   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. כל עוד אתה תומך בחסינות לטראמפ אין לך זכות מוסרית להתנגד לכך כשמדובר בנתניהו.  
בתגובה להודעה מספר 40
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
41582 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    14:49   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. טראמפ לא בורח ממשפט בסאנט, כי אין שום ראיה ישירה נגדו, אלא להפך  
בתגובה להודעה מספר 60
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
20128 הודעות, 115 מדרגים, 220 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:15   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. עוד פיסה קטנטנה לפאזל הבוער של המתפרה הפוליטית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יכולת עריכה שהפכה לאמנות הטלאים


תודה!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FactsOnly
חבר מתאריך 15.12.19
206 הודעות
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:27   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. לא מבין מה הקשר בין יאיר לתביעה נגד בנימין נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זו סתם רכילות שלא צריכה לראות שום התיחסות משפטית בתיק של בנימין נתיהו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גושן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.3.19
3533 הודעות, 26 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:38   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. עד מתי נמשיך לשאת את החרפה? מתי תתעורר המדינה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מילה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.5.17
3085 הודעות, 32 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:43   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. יאיר היה צריך לתבוע. פרסמו מידע שקרי שפוגע בו בשרת שלהם, זו אחריותם. מה זה מסרבים להוריד או להבהיר??  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פשוט לא יאמן בעידן של היום כל אחד יכול להכפיש ולשקר ואין דרך לעצור את זה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BoomBoX לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.15
18703 הודעות, 101 מדרגים, 196 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:46   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. לא הצלחתי להבין למה אם ההקשר זה פרסום הבהרה זה הופך את משמעות המשפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פרסום הבהרה או הורדת הידיעה זה היינו הך. המשמעות של דברי חפץ נשארת זהה לחלוטין.

מה שיותר מעניין, זה שהחלק הזה מהתמליל מפליל הרבה יותר ונראה שאך אחד לא שם לב:
"יאיר נתניהו: "בינתיים אני אדאג, אני מטפל בזה בדרך עקיפה, אני אעדכן אותך לגבי וואלה. ועוד דבר שרציתי לשאול אותך, מה לגבי 'דה מרקר'?"."

אני מטפל בזה בדרך עקיפה - מה זו הדרך העקיפה הזו בדיוק?


| לעבודה מאתגרת דרוש מנהיג ציוני בעל חזון ואמונה בצדקת הדרך.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
59495 הודעות, 204 מדרגים, 399 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:47   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. קוראים לזה תפירת תיק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדש דנדש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2538 הודעות, 17 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    11:49   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. תגובתו של יאיר נתניהו: ''וואו!! פעם ראשונה שאני שומע על זה''  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
24011 הודעות, 104 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:24   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. מה ציפיתם מהשותף של אשכנזי לשיבוש (לכאורה ט.ל.ח) בפרשת הרפז?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
beckham17 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.02
2396 הודעות, 20 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:32   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. מאמר קצת קנטרני  
בתגובה להודעה מספר 0
 

לפי מה שאני מבין, המשפט הזה נכנס לכתב האישום כדי לחזק את הטענה שמשפחת נתניהו ידעה שאלוביץ מעמיד את אתר וואלה לרשותה. המשפט מראה כמשהו שהוא common knowledge שבניגוד לאתר וואלה, דה מרקר לא נוהג כך.
זה שלא נכתב במפורש שאתר דה מרקר הסכים להוריד משהו (שנכתב על ידי בלוגר חיצוני ולא כתב של העיתון), ואילו באתר וואלה היה צריך את המעורבות הישירה של אלוביץ', לא מראה על בעיה מהותית, אלא שאולי היה ראוי לציין את זה. אם לא צוין - בוודאי שבמשפט זה יצוין, אם על ידי הפרקליטות ואם לא - אז על ידי ההגנה.
מטריד? הסיפור עם הסלולרי של העוזרים של נתניהו הרבה יותר מטריד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yctc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.11.12
1107 הודעות, 8 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:44   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. אתה רואה, יא יאיר, ייתכן שבבית משפט אבא שלך ייצא זכאי. אולי תמליץ לו לוותר על הרס המדינה ושילך להוכיח את חפותו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


Et in Arcadia Ego


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
50138 הודעות, 161 מדרגים, 307 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    13:29   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. אז בוא נטפול אשמות נתבע את כולם ונמתין שיצאו זכאים... ובינתים נהרוס לכולם קריירות  
בתגובה להודעה מספר 64
 
  


אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסתנן החדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.12
4144 הודעות, 33 מדרגים, 62 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ' בטבת תש''פ    12:49   17.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. עוד חלק מתפירת התיקים הכוללת... הזוי לאן הרחיקו חורשי המזימה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Reddish לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.19
2471 הודעות, 35 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
   14:08   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. אבישי גרינצוויג - טעות מביכה בתיק 4000: ''מנדלבליט הוציא מהקשרו את המשפט המפורסם של ניר חפץ ליאיר נתניהו''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שועל אדום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.7.14
2867 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
   14:20   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. אפשר הרחבה? לא ממש הבנתי  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
המקור
חבר מתאריך 19.2.09
39057 הודעות
   14:20   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. פורסם שלשום  
בתגובה להודעה מספר 71
 

מאמר דעה של גרינצוויג            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן ואב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.16
3803 הודעות, 24 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
   14:21   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. דעה? למה לבלבל את המוח, הוא מביא עובדה פושעת ואתה מנסה בכוח להתעלם ממנה.  
בתגובה להודעה מספר 73
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן ואב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.16
3803 הודעות, 24 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
   14:21   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. טעות? להפוך ראיית הגנה לנתניהו לראיה מפורסמת נגדו אין זה תום לב אלא כוונת מזיד.  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
מי המזיד ומי השוגג אינני יודע
אבל בכתב אישום מופרך שכזה כל שגגה מעין זו היא מזיד עבור כל המעורבים בהגשה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מיכל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.12.08
1462 הודעות, 24 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
   14:24   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. ככה זה כשקודם מסמנים מטרה ואחר כך יורים את החץ  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
39407 הודעות, 186 מדרגים, 255 נקודות.  ראה משוב
   14:26   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. עוד דף מסרים כפול  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
https://rotter.net/forum/scoops1/598118.shtml            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
55042 הודעות, 196 מדרגים, 390 נקודות.  ראה משוב
   14:27   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. פורסם  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
asraf36 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.08
8942 הודעות, 89 מדרגים, 178 נקודות.  ראה משוב
   14:27   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. תקלה קטנה  
בתגובה להודעה מספר 71
 


☼ וַיְקַו לְמִשְׁפָּ ט, וְהִנֵּה מִשְׂפָּח☼ ♥♥♥תודה לכל מדרגיי היקרים ריגשתם אותי ♥♥♥


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איפכא
חבר מתאריך 18.5.16
4644 הודעות
   14:28   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. נו...ו...  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BlackHawkIL לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.9.16
23052 הודעות, 102 מדרגים, 200 נקודות.  ראה משוב
   14:28   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. תגובת החונטה: ''בטעות'', ''בתום לב'', ''עובדים על הפרצוף המופתע''  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
10751 הודעות, 100 מדרגים, 177 נקודות.  ראה משוב
   14:30   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. כל התיק הזה (וגם השאר) הוא טעות מביכה של חונטה ללא מעצורים. עוד נעצור אותם, לא דואגים.  
בתגובה להודעה מספר 71
 
  
לא לדאוג חברים.

הבלוף יוצא בסוף , יוצא ופוף...נעלם.

יהיה מעניין בטירוף. מחכים .


- השמאל הזוי, מנותק מהמציאות, אנטי-דמוקרטי, חסר דרך ארץ וחסר תרבות דיון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
9753 הודעות, 49 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    14:36   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. ברור ברור. ביבי בכלל אל היה שר תקשורת ולא עסק בענייני בזק. זה הכל המצאה.  
בתגובה להודעה מספר 82
 
  
סליחה, הוא בכלל לא חבר של אלוביץ׳

רגע.. סליחה הוא כן

וכו׳ וכו׳

וזה בכלל לא שמפניות! זה מים מוגזים
וזה לא סיגרים זה כמה סיגריות

וזה לא ארוחות ממסעדות יוקרה
זה חמגשיות

ועוד ועוד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
10751 הודעות, 100 מדרגים, 177 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    14:42   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. התגובה שלך כ''כ שטחית שאני מעדיף לא להתחיל בכלל לענות לך..  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
אז יאללה 'תראות אחי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראל_ק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.12.15
24011 הודעות, 104 מדרגים, 204 נקודות.  ראה משוב
   14:31   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. החידוש מבחינתי זה שבשימוע הפרקליטים העירו על זה וזה נכנס לכתב אישום  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ראש פתוח
חבר מתאריך 30.1.17
1885 הודעות, 20 מדרגים, מינוס 1 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    17:24   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. זה היה כשהלכו לשבור את הצום  
בתגובה להודעה מספר 83
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
donnie לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.5.04
10582 הודעות, 50 מדרגים, 100 נקודות.  ראה משוב
   14:31   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. לא מפתיע שתופרים לפעמים טועים  
בתגובה להודעה מספר 71
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
9753 הודעות, 49 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    14:35   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. סערה בכוס תה בקיצור... העובדה שיאיר מדבר פה על זה שצריך לדבר ישירות עם אלוביץ מעידה המון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מרשמלוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.12
6018 הודעות, 48 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ב בטבת תש''פ    15:01   19.01.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. ואיך מעיזים במצח נחושה כל שונאי ביבי, לכנותו מושחת שהוגשו נגדו כתבי אישום, על סמך הבלים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ושטויות כאלה, לא נשארה טיפת יושרה ומוסר אלמנטרי אצל ה"רלב"ים", לאן הגענו, ולאן עוד רוצים הם לדרדר אותנו ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות