גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #613421 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 613421        
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
46180 הודעות, 354 מדרגים, 403 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    20:54   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שידור חי| רה''מ , שר הבריאות ומנכ''ל משרד הבריאות בהצהרות לתקשורת : התקנות להגבלת התנועה יאכפו ע''י המשטרה  

 

ערכתי לאחרונה בתאריך 19.03.20 בשעה 22:39 בברכה, ZioNLight
 
נתניהו: הלילה נאשר תקנות לשעת חירום, הישארו בבית

ראש הממשלה בנימין נתניהו עדכן על עליית מדרגה במלחמה בקורונה: "עכשיו זו לא המלצה אלא הנחיה מחייבת שתיאכף. זה לא משחק". בשלב הראשון התקנות יהיו בתוקף למשך שבוע.
וקרא לממשלת חירום לאומית: "אנחנו חייבים להתכנס לממשלת חירום לאומית. אני קורא לכחול לבן להיכנס מתחת לאלונקה, יחד נושיע את העם"לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

שידור חי! ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יעקב ליצמן ומנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב בהצהרות לתקשורת.

דברי ראש הממשלה נתניהו בהצהרות משותפות עם שר הבריאות ומנכ"ל משרד הבריאות בנושא נגיף הקורונה

״אזרחי ישראל, אין רגע של הפוגה במאבק של כולנו במגפת הקורונה. מיד כשהתבררה חומרת הסכנה, נקטנו צעדים נחושים כדי להקדים תרופה למכה. סגרנו את גבולות המדינה, הנהגנו חובת בידוד נרחבת, הטלנו הגבלת התקהלות, דיללנו את מקומות העבודה והפעלנו אמצעים דיגיטליים לאיתור ולבידוד של חולי קורונה. הצעדים הללו האטו את קצב התפשטות המגפה בישראל בהשוואה למדינות רבות בעולם, אבל המגפה מוסיפה להתפשט. היא כבר גבתה אלפי קורבנות בעולם. גם בארץ מספר החולים גדל מדי יום. לשמחתי עד לרגע זה איש בישראל עדיין לא מת מהקורונה, אבל לצערי זה לא צפוי להימשך. הכפלת מספר החולים כל כמה ימים עלולה להביא חלילה לקורבנות רבים.

זמנים קשים מחייבים החלטות קשות. שלשום ביקשתי מכם להישמע להנחיות משרד הבריאות ולהישאר בבית. יש היענות לכך, אבל בפירוש היא לא מספקת. היום אני מודיע על עליית מדרגה נוספת במלחמה בקורונה. הממשלה תאשר הערב, הלילה, תקנות לשעת חירום להגבלת התנועה. בהגבלות הללו, אתם, אזרחי ישראל, נדרשים להישאר בבית. עכשיו זו כבר לא בקשה, זו לא המלצה, זו הנחייה מחייבת, הנחייה שתיאכף על ידי גורמי האכיפה. אני יודע שזה לא קל, אני יודע שזה קשה, אבל אני מבקש את שיתוף הפעולה שלכם עם התקנות הללו. מטרתן להבטיח שכמה שפחות אנשים יידבקו, ושכמה שפחות אנשים ידביקו.

מדובר בהצלת חיים רבים, הצלה ממוות של בני משפחה, של חברים, של שכנים. אם מישהו חושב שאני מגזים, תסתכלו על התמונות שמגיעות מספרד, מאיטליה, תסתכלו מה קורה שם. תסתכלו על הצוותים שכבר לא מטפלים בחיים, הם מעמיסים את המתים בכלי רכב מיוחדים. אסור שזה יקרה כאן, צריך לעשות הכל כדי שזה לא יקרה כאן. ולכן הלילה התקנות הללו יכנסו לתוקפן, מיד לאחר שיאושרו בממשלה. הן מגובות משפטית. בשלב הראשון התקנות הללו יהיו בתוקף למשך שבעה ימים, אני מבקש שאנשים יאכפו אותם. קודם כל בעצמכם, אני מבקש מכם. כן, יש משטרה, יש חובה, אבל אני מבקש קודם כל את החובה הפנימית, את ההכרה הפנימית שכל אחד ואחד מכם צריך לאמץ לעצמו.

כולם נשארים בבית, למעט העובדים שעבודתם הותרה על פי הנחיות משרד האוצר. מדובר בצעד שלא היה כמותו מאז הקמת המדינה, אבל גם מגפת הקורונה - לא הייתה כמוה מאז הקמת המדינה. בעצם לא היה דבר כזה ב-100 השנים האחרונות. מדינה דמוקרטית מתבססת קודם כל על השותפות בין הממשלה לאזרחים, וגם על השותפות בין האזרחים לאזרחים. אני רוצה להביע הערכה לכם, אזרחי ישראל, קודם כל לצוותים הרפואיים, אבל גם למחטאים, למתנדבים, לשליחים, לקופאים, לקופאיות. גם לכם, הכתבים באולפנים, שמעבירים את ההנחיות שלנו כמסר לציבור. אתם יכולים להתרחק קצת יותר אחד מהשני, אבל יש היענות נרחבת בציבור לדברים הללו, וזה חשוב. אני אומר את כל זה כדי להבהיר שאנחנו נותנים בכם אמון, אזרחי ישראל. יש החרגות מסוימות מהתקנות, ואנו מצפים שלא תנצלו אותן לרעה. ניתן לצאת מהבתים לצורך הצטיידות במזון ובתרופות, לצורך טיפול רפואי, ולהחרגות נוספות שאותן יסביר מיד מנכ"ל משרד הבריאות. גם אם אתם יוצאים החוצה לזמן קצר, אל תתקהלו, אל תתגודדו. שמרו מכל משמר על כללי ההיגיינה והמרחק, שני מטרים, ורצוי הרבה יותר. שוב אני אומר, זה לא משחק, זה יכול לחרוץ גורלות.

עוד שתי הערות חשובות. ההערה הראשונה – הצטיידות. כל העולם נמצא במחסור עצום של חליפות מגן, של מסכות פנים, של מכונות הנשמה. 200 מדינות, להוציא אולי מדינה אחת או שתיים, מתחרות תחרות עזה על הציוד הזה, כולל ארה"ב. צריך להבין שגם אם יש צפי שמתישהו תפרוץ מגפה כמו הקורונה, אי-אפשר להחזיק מחסנים מלאים במשך שנים בציוד מתכלה, ציוד שפג תוקפו תוך זמן קצר. ובכן, במצב של מחסור עולמי כזה, מדינת ישראל מפעילה את כל האמצעים שברשותה, כל האמצעים, במאמץ אדיר למלא את החסר. אנחנו מפעילים את משרד החוץ, את משרד הביטחון, את מחלקת הרכש במשרד הביטחון, את המוסד. יש גם את הקשרים האישיים שלי עם מנהיגים בעולם, ויש גם ייצור עצמי. אנחנו מפעילים את כל זה כדי להשלים את הפערים הללו. אנחנו פועלים למגן את צוותי הרפואה שלנו, את הרופאים, את האחיות ואת הטכנאים. אלה הגיבורים בחזית, בקו הראשון. כולנו מחאנו להם כף היום, הם עושים עבודה אדירה תוך סיכון עצמי. אנחנו פועלים להגדיל את מספר מכונות ההנשמה גם על ידי יבוא, וגם על ידי יצור עצמי. אנחנו דואגים למטושים לאבחון, ולמכונות ההנשמה לטיפול בחולים.

באשר לבדיקות הקורונה, אנחנו לומדים מהמדינות המובילות בעולם בנושא הזה כדי שנהיה לא פחות טובים. יש דברים שהם לומדים מאיתנו ויש דברים שאנחנו יכולים ללמוד מהם. עד יום ראשון נגיע ל-3,000 בדיקות ליום, זה שווה ערך למספר הבדיקות לנפש בדרום קוריאה. ההנחיה שלי היא ששבוע לאחר מכן נגיע ל-5,000 בדיקות יומיות, ואחר כך לאף יותר. זה ישים את ישראל בצמרת המדינות בעולם. כל זה ביחס להערה הראשונה – הצטיידות.

עכשיו להערה השנייה, שכבר נגעתי בה – אחריות. אני פועל יום ולילה מסביב לשעון, יחד עם חבריי השרים, יחד עם המל''ל, המועצה לביטחון לאומי, יחד עם המנכ''לים של משרד הבריאות, משרד האוצר ומשרדים אחרים. מערכות הבריאות, האוצר, הביטחון והמשטרה. אני מרגיש יחד איתם את האחריות העצומה שמוטלת על כתפינו, אבל האחריות רובצת גם עליכם, אזרחי ישראל. כל אחד מכם הוא לוחם במערכה נגד הקורונה. אל תגידו: 'לי זה לא יקרה', אל תגידו: 'למשפחתי זה לא יקרה', כי אם לא תפעלו נכון - זה כן יקרה לכם. אל תגידו: 'יהיה בסדר', כי אם לא תפעלו נכון, לא יהיה בסדר. ולכן, עם כל הקושי של האתגר הגדול הזה של מגפת הקורונה, אני רוצה להגיד לכם שאני גאה בכל לבי בעם שלנו, במדינה שלנו. דווקא בימים הללו אפשר לראות איזו עוצמה יש לנו, איזו חיוניות, איזו דאגה לזולת.

לפני כמה דקות שוחחתי עם מנכ''ל אל-על, גונן אוסישקין, ועם הטייס עופר אלוני. שלחנו ארבעה מטוסים לפרו לאסוף מאות ישראלים כדי להביא אותם לארץ. זו ערבות הדדית במיטבה. כל משפחה בימים אלה נמצאת בביתה, אבל בימים אלה כולנו משפחה אחת. אני חושב על הדורות שקדמו לנו, על החלוצים שהקימו את מדינת ישראל. גם הם התמודדו עם מחלות, עם קדחת, עם מלריה. היה להם קשה מאוד, אבל הם לא חשבו אפילו לרגע אחד להרים ידיים, להתייאש. הרוח הגדולה שלהם עוברת בשרשרת הדורות, היא מפעמת גם בנו. הדרך לניצחון על מגפת הקורונה תהיה ארוכה וקשה, אני כל הזמן אומר לכם את זה. אבל אני גם אומר שבעזרת השם ובעזרה הדדית ננצח אותה.

בהקשר זה, אני רוצה לספר לכם על רגע מרגש ביותר שרעייתי ואני חווינו היום, רגע של שמחה ותקווה בתוך הקורונה. הדוברת של משרד ראש הממשלה, שיר, נישאה לבחיר לבה, ניר. שיר וניר ארגנו יחד חתונה עם מאות אנשים, אבל בגלל ההנחיות נאלצו לבטל אותה. הם ביקשו ממני ומרעייתי להעמיד את החופה שלהם בחצר של מעון רה"מ, ואנחנו נענינו מיד לבקשה. הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, השיא אותם. היה קהל קטן מאוד, אבל הייתה שמחה גדולה מאוד. כולנו שמרנו על מרחק פיזי בין אדם לאדם, אבל לא היה מרחק בלבבות. קול חתן וקול כלה נשמע בחוצות ירושלים.

בעברנו הרחוק ידענו גם רגעים אחרים. לפני 2,000 שנה, כשהאויב החיצוני צר על חומות ירושלים, יד איש נשלחה באחיו, והאסון לא איחר לבוא. ולכן אני אומר דווקא היום: אנחנו חייבים לאחד כוחות. אנחנו חייבים להקים ממשלת אחדות, אנחנו חייבים להתכנס לממשלת חירום לאומית. אני אומר לאנשי כחול-לבן, כנסו מתחת לאלונקה, נישא אותה יחד, נוביל אותה יחד, ויחד, יחד נושיע את העם ואת המדינה.״

****
שר הבריאות ליצמן אמר: "כל ההנחיות, הדברים הקשים, כל זה בא להקל על הציבור לשמור על עצמו, כל זה בא להקל לבצע ולשמור על כל התקנות. אנחנו מבקשים לעשות. אני יודע שאנחנו במצב חירום - אנחנו לא נהסס לעשות שום דבר מה שצריך להציל את עם ישראל".

מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, נשא דברים אחרי השר ואמר: "אנחנו נוקטים היום בצעדים שהם באמת צעדים קשים, אנחנו מצמצים מאוד את התנועה של האנשים מחוץ למרחב הביתי. אנחנו אומרים לציבור, והפעם לא בהמלצה אלא ממש בהנחייה - אל תצאו מהבית. תצאו מהבית רק לדברים שאתם חייבים, אם זה לעבודה לפי התקנות, להצטיידת בדברים חיוניים וציוד רפואי".

בר סימן טוב תיאר שלושה יעדים בהנחיות הללו: דחיית התפרצות המחלה ככל הניתן, הפחתת מספר החולים ושטוח העקומה על ציר הזמן: "הזמן משחק לטובתנו. כל יום שעובר שבו אנחנו דוחים את ההתפרצות, אנחנו מרוויחים זמן - אנחנו נערכים, אנחנו מצטיידים וקונים עוד ועוד ועוד ציוד מיגון, תרופות, מכונות הנשמה וכל מה שצריך. אנחנו קולטים עוד הרבה מאוד - עוד מאות ויותר מזה - כוח אדם בבתי החולים, אחיות, רופאים וקולטים את הסטודנטים לרפואה, סיעוד ומקצועות הבריאות שיצטרפו גם הם לכוח להתגבר על המחלה".

"אנחנו לומדים את המחלה, אנחנו יודעים היום הרבה יותר ממה שידענו לפני לא מעט זמן. ההצלחה שלנו במאבק בקורונה תלויה בכולנו - אין פה עורף ואין פה חזית - אתם הלוחמים שלנו, אתם אלה שתבטיחו אם אנחנו נצליח או לא נצליח במאבק הזה. ולצדכם יש בחזית את הצוות הרפואי. אנחנו לא מפסיקים להתפעל ולהגיד כמה הם מסורים עבורכם... אתם מבינים שאנחנו רציניים ושיש פה אירוע גדול מאוד. לכן אנחנו אומרים: תשמרו על עצמכם, על סבא וסבתא, על אבא ואמא - ככה נשמור על עצמנו כחברה. אנחנו אומרים ביושר שאנחנו בהתחלה -זה יהיה ארוך, לא יודעים כמה. מה שמנחה אותנו - טובת הציבור, הבריאות שלכם, אנחנו מתייעצים עם המוחות הטובים במדינה ובעולם. אמרו לנו חד משמעית תלכו קדימה - זה שמציל אתכם, הרווחתים זמן, תמשיכו להרוויח זמן".

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2020_q1/Article-4fe3a0d6204f071027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802£תם עידן נתניהו $ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$

              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  החל ZioNLight 19.03.20 21:06 1
  # צעדים שעשינו מאיטה את הכמות הדבקה כונן 19.03.20 21:06 2
  #כרגע אין נפטרים אבל לצערי המצב לא יישאר כך. הממשלה תאשר תק' להגבלת תנועה, שתאכף אקטואלי 19.03.20 21:07 3
  # לשמחתי אף אחד לא מת בישראל כונן 19.03.20 21:07 4
  # היום הממשלה תאשר הגבלות נוספות כונן 19.03.20 21:07 5
  # מהיום אזרחי ישראל תשארו בבית זה לא המלצה אלא הנחיה כונן 19.03.20 21:08 6
  #תסתכלו מה קורה בספרד ואיטליה, אסור שזה יקרה כאן. התק' בהתחלה בתוקף ל-7 ימים אקטואלי 19.03.20 21:08 7
     ממתי חלה? דכטומית אפורה 19.03.20 22:46 112
  אסור שיקרה כאן. מגובות משפטית. יהיו תוקף 7 ימים. כולם נשארים בבית. צעד שלא היה כמותו. עמלץ פלד 19.03.20 21:08 8
     ספיידרמן בועל את הטלוויזיה שלך ישראלי 19.03.20 21:14 21
         חחח מתעניין 19.03.20 21:18 36
     לא מפריעה לך הרגל של ספיידרמן? הנאור 19.03.20 21:17 33
         זו לא הרגל.... em28 19.03.20 21:21 56
             ... הנאור 19.03.20 21:24 71
  # תראו את המקומות, הם לא מעמיסים חולים לבדיקה אלא מתים כונן 19.03.20 21:09 9
  חברים ממחר סגר עט סופר 19.03.20 21:10 10
     אכן כונן 19.03.20 21:11 13
  ניתן לצאת מהבתים בעיקר להצטידות במזון ותרופות ולטיפול רפואי, והפרטים ימסרו מיד אקטואלי 19.03.20 21:10 11
     ולספורט Damian 19.03.20 21:28 90
  # יש חרגות קלות אל תנצלו אותם לרעה כונן 19.03.20 21:11 12
     הישראלים חכמולוגים הם מסוגלים micmic 19.03.20 21:12 15
         אני לא מבין מה הקטע, כולם יגידו שהם הולכים לקנות אוכל אוהב ישראל 19.03.20 21:18 39
             לכן BB פנה ובצדק לאחריות לאומית/אישית של כל אחד מאיתנו.. kitzz 19.03.20 21:20 49
  סגרנו את גבולות המדינה, הנהגנו חובת בידוד נרחבת, הטלנו הגבלת התקהלות כונן 19.03.20 21:12 14
  #עד ליום ראשון נגיע ל-3000 בדיקות ביום והנחייה שלי שבשבוע שלאחר מכן 5000 ביום אקטואלי 19.03.20 21:13 16
     הוא מפמפם את זה כבר שבוע. פיצוחון 19.03.20 21:18 41
         עברו את 2300 בדיקות micmic 19.03.20 21:19 44
         מספר הבדיקות ביחס לגודל האוכלוסיה מהגבוהים בעולם... והוא עולה מיום ליום עבד לעם קדוש 19.03.20 22:13 100
  פונה ובצדק לאחריות האישית של כולנו... kitzz 19.03.20 21:13 17
  ''היום אני מודיע על עליית מדרגה נוספת במלחמה בקורונה: כונן 19.03.20 21:13 18
     יש אישור לצאת להצטיידות במזון ותרופות... kitzz 19.03.20 21:16 26
  זו מלחמה גם מול האופי הישראלי ״יהיה בסדר״ micmic 19.03.20 21:14 19
  ממשה עד משה לא קם כבנימין. מסי פרגוסון 19.03.20 21:14 20
     שני דברים שאין ביניהם שום קשר אין עולם 19.03.20 21:23 68
  אם מישהו חושב שאני מגזים - הסתכלו על התמונות שמגיעות מספרד, מאיטליה, תראו מה קורה שם כונן 19.03.20 21:14 22
  מציין לטובה את אלעל(...) ששלחו מטוס . כולנו משפחה אחת עמלץ פלד 19.03.20 21:14 23
     מה ספיידרמן עושה למסך ? kitzz 19.03.20 21:17 31
         זה היד שלו.. עמלץ פלד 19.03.20 21:20 53
             התנוחה מעוררת תהיות.. kitzz 19.03.20 21:26 78
                 בעבודה הקודמת תליתי אותו על פרופיל אלומיניום בגובה תקרה עם חוט דייג שקוף...כאילו עף באוויר עמלץ פלד 19.03.20 21:29 91
  הכנה ליום ראשון לדעתי, סגר מלא! HBS 19.03.20 21:15 24
     גם לדעתי פיצוחון 19.03.20 21:20 47
  הבעיה שהאזרחים הערבים לא מקשיבים לביבי, אולי היה צריך להביא את טיבי שידבר לערבים אקטואלי 19.03.20 21:15 25
     למה? האזרחים לא ממושמעים לרשויות? micmic 19.03.20 21:16 27
     לא עושים טובה לאף אחד,שלא יקשיבו. אכיפה זו אכיפה! פרי הדר 19.03.20 21:16 30
  בשלב הראשון התקנות יהיו בתוקף למשך שבעה ימים כונן 19.03.20 21:16 28
     איך יודעים אלו עבודות הותרו על ידי האוצר? Ofer H 19.03.20 21:26 77
  מספר על החתונה של הדוברת שיר. שהתקיימה שם. הרב לאו השיא. היה קהל קטן מאוד הייתה שמחה גדולה עמלץ פלד 19.03.20 21:16 29
     קהל קטן מאוד? כונן 19.03.20 21:17 34
         מממ, לא אמר עמלץ פלד 19.03.20 21:22 64
  קורא לממשלת אחדות. עם כחולבן עמלץ פלד 19.03.20 21:17 32
     זה כבר ערב! ערב! וערב! כונן 19.03.20 21:17 35
     אין בעיה. שיצטרף לממשלה של זה שקיבל מנדט.... אם המדינה באמת ובתמים חשובה לו... יגאל פת-אל 19.03.20 21:18 42
         צודק. גנץ לדעתי נכנע... ? עמלץ פלד 19.03.20 21:23 67
         אם הם יקימו ממשלה, אז שיזמינו אותו להצטרך, עד אז נתניהו האחרון שהצליח להרכיב ממשלה בישראל! עבד לעם קדוש 19.03.20 22:16 101
  #לאנשי כחול לבן-צריך ממשלת חירום כנסו תחת האלונקה (אני אשאר השליט למרות שאין לי רוב בכנסת) אקטואלי 19.03.20 21:18 37
     מגניב micmic 19.03.20 21:20 54
  הפריעו לליצמן 3 שניות והוא הפסיק. . הוא ממשיך . התקנות להקל עמלץ פלד 19.03.20 21:18 38
     מה קרה שם? היה רעש שוקי 19.03.20 21:19 45
         רעש במקרופנים...? עמלץ פלד 19.03.20 21:21 55
  יש כאן מסר חשוב לציבור: ממשלת אחדות עם כול לבן... ER76 19.03.20 21:18 40
  ... אננס 19.03.20 21:19 43
     שילך לחפש התעמולן micmic 19.03.20 21:20 50
     דו''ח מבקר בכל נושא תמיד יגיד שהיה אפשר לעשות יותר ווקי טוקי 19.03.20 21:20 52
         מדויק!!! עבד לעם קדוש 19.03.20 22:17 102
     יפה. רביב כתב יפה. ביבי שותל את זה לעם עמלץ פלד 19.03.20 21:22 59
         מה הקשר שותף לעם???? יש מישהו שיכל להתכונן לכזה דבר?? מעצמות בגודל פי מיליון מישראל קורוסות. וביבי אשם כמובן. ותיק וחדש 19.03.20 21:26 80
     לא משנה מה BB יעשה... kitzz 19.03.20 21:23 69
         מעייפים micmic 19.03.20 21:24 73
         ומצד שני - לא משנה מה ביבי יעשה, המקהלה הקבועה תמיד תגיד אננס 19.03.20 21:25 75
             אגב, מתי אתה הולך להופיע עם המקהלה שלך? micmic 19.03.20 21:26 79
                 דרומית קצת צרודה אז ביטלנו אננס 19.03.20 21:27 83
                     לא יודע למה פספסתי אותך... kitzz 19.03.20 21:28 87
                         אנה נס אננס? עבד לעם קדוש 19.03.20 22:18 103
             בינתיים הוא עושה טוב ( וגם בית ספר לכחול לבן. סליחה אוניברסיטה ), למה שלא נגיד אמן? cf7 19.03.20 22:18 104
     טוב...תיק 6000 ...גרעינים. תם טקס ״רק לא ביבי״ ותמה ״ כחול לבן״ . דרוקר הבסט באדי של לפיד חמצמץ משהו פוסטמודרני 19.03.20 21:27 84
     נמאס מדרוקר הזה. תועמלן שמאל lior1_1 19.03.20 21:41 95
     ציף ציף שריק שרק בולבול בולבול בילבל לה לה לה לה לה לה לה לה. רביב 19.03.20 21:42 96
     שיילך דרוקר לאלף הכוכבים ןיאבד את דרכו. משיט הסירה 19.03.20 22:23 106
  ביבי צריך לענות על שאלות כמו טראמפ, במיוחד כאשר הוא מטיל על כולם הגבלות חסרות תקדים אקטואלי 19.03.20 21:20 46
     הוא מתראיין לחדשות micmic 19.03.20 21:22 58
     עמלץ פלד 19.03.20 21:22 60
  ליצמן יכול לתפקד כגלולת שינה Lumix 19.03.20 21:20 48
  שיהיה בריא ליצמן הוא עושה מעצמו צחוק שהוא מדבר טוק דוגרי 19.03.20 21:20 51
  מנכל המשרד גם ממחזר את ביבי elbaz 19.03.20 21:21 57
     הוא השוטר הרע micmic 19.03.20 21:22 63
         בזמן שגנץ הצטלם הוא יכול היה להזמין מכונות . לא? משיט הסירה 19.03.20 22:24 107
     דווקא ממנו הבנתי שבגלל הפשלה הגדולה של משרד הבריאות כל הנחיות האלו כונן 19.03.20 21:23 70
         אף מדינה לא מוכנה עם כמות כזו של מכונות הנשמה. זה לא מובן? פוסטמודרני 19.03.20 21:28 89
         ישראל נקטה בטקטיקה כזו... מגבילים יותר ויותר כדי להכין את המערכת למשבר micmic 19.03.20 21:29 92
  אפשר לצאת לעבודה או לא? twito6 19.03.20 21:22 61
     ביבי שכח את הפרט הקטן הזה, אבל לפי שקופית בכאן- מותר לצאת מקומות עבודה וחזרה אקטואלי 19.03.20 21:24 72
     כן, אם זה לא מקום עבודה שמופיע בתקנות שאסור לו לעבוד. יודע שלא יודע 19.03.20 22:11 99
  #כיתובית בכאן: מותר לצאת גם למקומות עבודה וחזרה (נדמה לי שביבי לא אמר את זה) אקטואלי 19.03.20 21:22 62
     יאפשרו תנועה לעובדים חיוניים moshemas 19.03.20 21:23 66
         איך יודעים מי עובד חיוני ומי לא? ב Arrow 19.03.20 21:25 76
             לכל מקום עבודה כזה יש אישור elbaz 19.03.20 21:27 82
                 אצה יודע בכמה אישורים מדובר אני בספק אם אפשר להוציא תוך יום כמות כזו Arrow 19.03.20 21:28 86
                     יתכן שיהיו אישורים גורפים... עבד לעם קדוש 19.03.20 22:20 105
             ביבי היה צריך כעת לענות על שאלות כאלה, שמטרידות כל אזרח אקטואלי 19.03.20 21:28 88
                 מבזק חדשות: תם ה״רק לא ביבי״ . עכשיו מתרכזים במאבק נגד קורונה. וועדות חקירה אחר כך פוסטמודרני 19.03.20 21:29 93
  צריך להגיד קדיש בסיום הדברים של ליצמן? הרמטקל 19.03.20 21:22 65
     בשידור חי בלבד, אי אפשר דרך האינטרנט פיקאצ'ו 19.03.20 21:56 98
  סימנטוב- יכול לקחת זמן רב תרחישים ארוכים.. עמלץ פלד 19.03.20 21:24 74
  BB נראה עייף ממש.. שאלה האם הוא נח בכלל ? ולא רק הוא כל השרים נראים גמורים ממש . אחריות כבדה popay 19.03.20 21:26 81
     בהולנד שר מתעלף מעייפות micmic 19.03.20 21:28 85
         כמו שכתבתי אחריות כבדה מאוד על כתפיהם .. מדובר בחיי אזרחים ועתיד המדינה popay 19.03.20 21:30 94
  אי אפשר להבין כלום מההנחיות האלה. ולמה זה נעשה באישון ליל יום חמישי? Tornado 19.03.20 21:52 97
     קישור לתקנות moshemas 19.03.20 22:27 108
     אכן, היום צריכים לחכות למוצ''ש. איש ונוב לו 19.03.20 23:26 114
  הרב ליצמן .אני השם רופאך חודש איר לא אדר חרוז 19.03.20 22:32 109
     אני השם רופאך, נקרא גם -- אני ד'(השם) רופאך. אדר עמלץ פלד 19.03.20 22:42 110
         אכן, לינק בפנים. אליצור 19.03.20 23:10 113
         תודה .חידשתה לי חרוז 19.03.20 23:34 116
  הוספתי את הדברים המלאים - פורסם הרגע באתר משרד הממשלה. ZioNLight 19.03.20 22:43 111
  למעשה ממחר שוטרים ברחובות יתשאלו כל אדם לאן הוא הולך? איש ונוב לו 19.03.20 23:26 115

   
   
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
46180 הודעות, 354 מדרגים, 403 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:06   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. החל  
בתגובה להודעה מספר 0
 £תם עידן נתניהו $ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:06   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. # צעדים שעשינו מאיטה את הכמות הדבקה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:07   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. #כרגע אין נפטרים אבל לצערי המצב לא יישאר כך. הממשלה תאשר תק' להגבלת תנועה, שתאכף  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:07   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. # לשמחתי אף אחד לא מת בישראל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:07   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. # היום הממשלה תאשר הגבלות נוספות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:08   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. # מהיום אזרחי ישראל תשארו בבית זה לא המלצה אלא הנחיה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:08   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. #תסתכלו מה קורה בספרד ואיטליה, אסור שזה יקרה כאן. התק' בהתחלה בתוקף ל-7 ימים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דכטומית אפורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.18
572 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:46   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. ממתי חלה?  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:08   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אסור שיקרה כאן. מגובות משפטית. יהיו תוקף 7 ימים. כולם נשארים בבית. צעד שלא היה כמותו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שותפות בין המדינה לאזרחים

מביע הערכה לצוותים הרפואיים.

לקופאיות

יתן החרגות נוספות.

שוב מסביר על הקשרים שלו בהשגת מלאים....


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.12
20249 הודעות, 91 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:14   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ספיידרמן בועל את הטלוויזיה שלך  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מתעניין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.18
20755 הודעות, 83 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. חחח  
בתגובה להודעה מספר 21
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הנאור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.19
1985 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לא מפריעה לך הרגל של ספיידרמן?  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
em28
חבר מתאריך 6.1.08
24541 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:21   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. זו לא הרגל....  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  


תתמודדו, הפועל יש רק אחת


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הנאור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.19
1985 הודעות, 22 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:24   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. ...  
בתגובה להודעה מספר 56
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:09   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. # תראו את המקומות, הם לא מעמיסים חולים לבדיקה אלא מתים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עט סופר
חבר מתאריך 14.8.14
485 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:10   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חברים ממחר סגר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
באישור הממשלה , עם תקנות לשעת חירום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:11   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אכן  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:10   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ניתן לצאת מהבתים בעיקר להצטידות במזון ותרופות ולטיפול רפואי, והפרטים ימסרו מיד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Damian לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.8.15
3478 הודעות, 17 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. ולספורט  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
קיצר..עד שלא יהיה סגר מוחלט ורק אנשי כוחות הביטחון+טיפולי תקלות בתשתיות (חשמל,בזק,מים וכו..) יסתובבו ברחובות אנחנו נמשיך לראות הדבקות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:11   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. # יש חרגות קלות אל תנצלו אותם לרעה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות, 203 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:12   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. הישראלים חכמולוגים הם מסוגלים  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
ויגרמו לסגר הרמטי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהב ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
9973 הודעות, 139 מדרגים, 278 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. אני לא מבין מה הקטע, כולם יגידו שהם הולכים לקנות אוכל  
בתגובה להודעה מספר 15
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות, 466 מדרגים, 914 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. לכן BB פנה ובצדק לאחריות לאומית/אישית של כל אחד מאיתנו..  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
אנשים צריכים להפנים את הסכנה ולכן טוב ש BB בעצמו פונה לאזרחים .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:12   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. סגרנו את גבולות המדינה, הנהגנו חובת בידוד נרחבת, הטלנו הגבלת התקהלות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"סגרנו את גבולות המדינה, הנהגנו חובת בידוד נרחבת, הטלנו הגבלת התקהלות, דיללנו את מקומות העבודה והפעלנו אמצעים דיגיטליים לאיתור ולבידוד חולי קורונה. הצעדים האטו את קצב התפשטות המגפה בישראל בהשוואה למדינות רבות בעולם - אבל היא מוסיפה להתפשט"


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:13   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. #עד ליום ראשון נגיע ל-3000 בדיקות ביום והנחייה שלי שבשבוע שלאחר מכן 5000 ביום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיצוחון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.2.13
9794 הודעות, 72 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. הוא מפמפם את זה כבר שבוע.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
בפועל מספר הבדיקות עדיין נמוך, והקריטריונים לבדיקה מצמצמים את הנבדקים.
כך שיוצא שרוב החולים לא נבדקים.


הדמוקרטיה המזוייפת היחידה במזרח התיכון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות, 203 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:19   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. עברו את 2300 בדיקות  
בתגובה להודעה מספר 41
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
7914 הודעות, 66 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:13   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. מספר הבדיקות ביחס לגודל האוכלוסיה מהגבוהים בעולם... והוא עולה מיום ליום  
בתגובה להודעה מספר 41
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות, 466 מדרגים, 914 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:13   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. פונה ובצדק לאחריות האישית של כולנו...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מי שלא צריך לצאת, שלא יצא .
#שבועבבידודמרצון            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:13   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ''היום אני מודיע על עליית מדרגה נוספת במלחמה בקורונה:  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
"הממשלה תאשר הלילה תקנות לשעת חירום להגבלת התנועה. בהגבלות ההללו אתם, אזרחי ישראל, נדרשים להישאר בבית. עכשיו זה כבר לא בקשה ולא המלצה - זו הנחייה מחייבת, הנחייה שתיאכף ע"י גורמי האכיפה"


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות, 466 מדרגים, 914 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. יש אישור לצאת להצטיידות במזון ותרופות...  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  
בעיה לאכוף...הרבה תלוי במשמעת של האזרח הישראלי - וכאן אני דואג :(            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות, 203 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:14   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. זו מלחמה גם מול האופי הישראלי ״יהיה בסדר״  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אם ננצח גם פה.... יהיה טוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מסי פרגוסון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.8.19
3271 הודעות, 43 מדרגים, 80 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:14   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ממשה עד משה לא קם כבנימין.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נתניהו!


No Farms No Food


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אין עולם
חבר מתאריך 11.2.20
525 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. שני דברים שאין ביניהם שום קשר  
בתגובה להודעה מספר 20
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות, 96 מדרגים, 188 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:14   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אם מישהו חושב שאני מגזים - הסתכלו על התמונות שמגיעות מספרד, מאיטליה, תראו מה קורה שם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תסתכלו על הצוותים שכבר לא מטפלים בחיים - הם מעמיסים את המתים. אסור שזה יקרה כאן, ולכן הלילה התקנות יכנסו לתוקפן מיד לאחר שיאושרו בממשלה - הן מגובות משפטית


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:14   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. מציין לטובה את אלעל(...) ששלחו מטוס . כולנו משפחה אחת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות, 466 מדרגים, 914 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. מה ספיידרמן עושה למסך ?  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. זה היד שלו..  
בתגובה להודעה מספר 31
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות, 466 מדרגים, 914 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. התנוחה מעוררת תהיות..  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  

איך לא מפריע לך בעין...אני יכול להשתגע שמשהו מפריע לראות את כל המסך .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:29   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. בעבודה הקודמת תליתי אותו על פרופיל אלומיניום בגובה תקרה עם חוט דייג שקוף...כאילו עף באוויר  
בתגובה להודעה מספר 78
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
HBS
חבר מתאריך 16.3.20
3 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:15   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. הכנה ליום ראשון לדעתי, סגר מלא!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיצוחון
חבר מתאריך 27.2.13
9794 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. גם לדעתי  
בתגובה להודעה מספר 24
 
  


הדמוקרטיה המזוייפת היחידה במזרח התיכון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:15   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הבעיה שהאזרחים הערבים לא מקשיבים לביבי, אולי היה צריך להביא את טיבי שידבר לערבים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
זה מצב חירום


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. למה? האזרחים לא ממושמעים לרשויות?  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרי הדר
חבר מתאריך 25.2.16
1675 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לא עושים טובה לאף אחד,שלא יקשיבו. אכיפה זו אכיפה!  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. בשלב הראשון התקנות יהיו בתוקף למשך שבעה ימים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני מבקש שהאנשים יאכפו אותם קודם כל בעצמם. כולם נשארים בבית למעט העובדים שעבודתם הותרה על ידי משרד האוצר. מדובר בצעד שלא היה כמותו מאז הקמת המדינה אבל גם מגפת הקורונה לא הייתה כמוה מאז הקמת המדינה


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Ofer H
חבר מתאריך 9.8.18
22650 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. איך יודעים אלו עבודות הותרו על ידי האוצר?  
בתגובה להודעה מספר 28
 
  
אם הבנק שבו אני עובד הגדיר אותי כעובד חרום למשל?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מספר על החתונה של הדוברת שיר. שהתקיימה שם. הרב לאו השיא. היה קהל קטן מאוד הייתה שמחה גדולה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. קהל קטן מאוד?  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  
10? 20?


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. מממ, לא אמר  
בתגובה להודעה מספר 34
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. קורא לממשלת אחדות. עם כחולבן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. זה כבר ערב! ערב! וערב!  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יגאל פת-אל
חבר מתאריך 10.12.11
22041 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. אין בעיה. שיצטרף לממשלה של זה שקיבל מנדט.... אם המדינה באמת ובתמים חשובה לו...  
בתגובה להודעה מספר 32
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. צודק. גנץ לדעתי נכנע... ?  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
7914 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:16   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. אם הם יקימו ממשלה, אז שיזמינו אותו להצטרך, עד אז נתניהו האחרון שהצליח להרכיב ממשלה בישראל!  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. #לאנשי כחול לבן-צריך ממשלת חירום כנסו תחת האלונקה (אני אשאר השליט למרות שאין לי רוב בכנסת)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. מגניב  
בתגובה להודעה מספר 37
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. הפריעו לליצמן 3 שניות והוא הפסיק. . הוא ממשיך . התקנות להקל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שוקי
חבר מתאריך 19.11.18
1095 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:19   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. מה קרה שם? היה רעש  
בתגובה להודעה מספר 38
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:21   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. רעש במקרופנים...?  
בתגובה להודעה מספר 45
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ER76
חבר מתאריך 18.10.18
1014 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. יש כאן מסר חשוב לציבור: ממשלת אחדות עם כול לבן...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס
חבר מתאריך 5.11.16
11008 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:19   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. ...  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. שילך לחפש התעמולן  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ווקי טוקי
חבר מתאריך 7.6.12
6230 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. דו''ח מבקר בכל נושא תמיד יגיד שהיה אפשר לעשות יותר  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
זה התפקיד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
7914 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:17   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. מדויק!!!  
בתגובה להודעה מספר 52
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. יפה. רביב כתב יפה. ביבי שותל את זה לעם  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ותיק וחדש
חבר מתאריך 20.9.19
119 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. מה הקשר שותף לעם???? יש מישהו שיכל להתכונן לכזה דבר?? מעצמות בגודל פי מיליון מישראל קורוסות. וביבי אשם כמובן.  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
קצת היגיון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. לא משנה מה BB יעשה...  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
המקהלה הקבועה תמיד תתלונן .
איףףף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:24   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. מעייפים  
בתגובה להודעה מספר 69
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס
חבר מתאריך 5.11.16
11008 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:25   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. ומצד שני - לא משנה מה ביבי יעשה, המקהלה הקבועה תמיד תגיד  
בתגובה להודעה מספר 69
 
  
אמן            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. אגב, מתי אתה הולך להופיע עם המקהלה שלך?  
בתגובה להודעה מספר 75
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אננס
חבר מתאריך 5.11.16
11008 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:27   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. דרומית קצת צרודה אז ביטלנו  
בתגובה להודעה מספר 79
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
kitzz
חבר מתאריך 7.5.07
105099 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. לא יודע למה פספסתי אותך...  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  
חשבתי נעלמת .
שמח שטעיתי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש
חבר מתאריך 5.9.19
7914 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. אנה נס אננס?  
בתגובה להודעה מספר 87
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
cf7
חבר מתאריך 26.3.19
810 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:18   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. בינתיים הוא עושה טוב ( וגם בית ספר לכחול לבן. סליחה אוניברסיטה ), למה שלא נגיד אמן?  
בתגובה להודעה מספר 75
 
  
יש כאלה שחושבים שלילי ויש כאלו חיובי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני
חבר מתאריך 3.9.18
14409 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:27   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. טוב...תיק 6000 ...גרעינים. תם טקס ״רק לא ביבי״ ותמה ״ כחול לבן״ . דרוקר הבסט באדי של לפיד חמצמץ משהו  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
חוזר למצב מוצא ...כבר נפרסם ...
קצת סולידאריות במשבר .
מצב קלאסי של תת מינון            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
lior1_1
חבר מתאריך 27.4.08
8779 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:41   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. נמאס מדרוקר הזה. תועמלן שמאל  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רביב
חבר מתאריך 13.7.14
11771 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:42   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. ציף ציף שריק שרק בולבול בולבול בילבל לה לה לה לה לה לה לה לה.  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  


החלום ושברו: חוזר הבייתה לימין הליברלי ברשות נתניהו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משיט הסירה
חבר מתאריך 6.3.15
4727 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. שיילך דרוקר לאלף הכוכבים ןיאבד את דרכו.  
בתגובה להודעה מספר 43
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. ביבי צריך לענות על שאלות כמו טראמפ, במיוחד כאשר הוא מטיל על כולם הגבלות חסרות תקדים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. הוא מתראיין לחדשות  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
טראמפ עולה לראיון בcnn??            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. +×  
בתגובה להודעה מספר 46
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Lumix
חבר מתאריך 23.12.14
3366 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. ליצמן יכול לתפקד כגלולת שינה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פיהוק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טוק דוגרי
חבר מתאריך 29.4.12
21038 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. שיהיה בריא ליצמן הוא עושה מעצמו צחוק שהוא מדבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


וַיְהִי יָדָיו אֱמוּנָה עד בא הַשָּׁמֶשׁ: וַיַּחֲלֹשׁ יְהוֹשֻׁעַ את עֲמָלֵק וְאֶת עַמּוֹ לְפִי חָרֶב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
elbaz
חבר מתאריך 2.9.02
24316 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:21   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. מנכל המשרד גם ממחזר את ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מיותר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. הוא השוטר הרע  
בתגובה להודעה מספר 57
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משיט הסירה
חבר מתאריך 6.3.15
4727 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:24   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. בזמן שגנץ הצטלם הוא יכול היה להזמין מכונות . לא?  
בתגובה להודעה מספר 63
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כונן
חבר מתאריך 6.5.12
15782 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. דווקא ממנו הבנתי שבגלל הפשלה הגדולה של משרד הבריאות כל הנחיות האלו  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
אין למשרד הבריאות יכולת להצטייד בכמות גדולה בדיקות
מכונות הנשמה וכ'ו כך דבריו "כל רגע שאנחנו דוחים את התפרצות זה לטובתנו - כך אנחנו ערוכים יותר ויותר"


"אדם שלא היה שמאלני בצעירותו הוא חסר לב, אדם שלא הפך לימני עם השנים הוא חסר מוח"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני
חבר מתאריך 3.9.18
14409 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. אף מדינה לא מוכנה עם כמות כזו של מכונות הנשמה. זה לא מובן?  
בתגובה להודעה מספר 70
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:29   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. ישראל נקטה בטקטיקה כזו... מגבילים יותר ויותר כדי להכין את המערכת למשבר  
בתגובה להודעה מספר 70
 
  
אירופה וארהב למשל נכנסו למשבר בלי הגבלות שהכינו את המערכת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
twito6
חבר מתאריך 27.5.13
3419 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. אפשר לצאת לעבודה או לא?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עובד במוסך.
אין התקהלות קהל.
מקסימום 3 אנשים במתחם, במרחקים גדולים מאוד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:24   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. ביבי שכח את הפרט הקטן הזה, אבל לפי שקופית בכאן- מותר לצאת מקומות עבודה וחזרה  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יודע שלא יודע
חבר מתאריך 30.3.17
1039 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:11   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. כן, אם זה לא מקום עבודה שמופיע בתקנות שאסור לו לעבוד.  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
מוסך מותר, בהגבלה של 4 לקוחות לקופה רושמת אחת, במוסך אפילו זה לא רלוונטי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. #כיתובית בכאן: מותר לצאת גם למקומות עבודה וחזרה (נדמה לי שביבי לא אמר את זה)  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
moshemas
חבר מתאריך 25.9.07
35984 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:23   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. יאפשרו תנועה לעובדים חיוניים  
בתגובה להודעה מספר 62
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Arrow לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
11278 הודעות, 116 מדרגים, 231 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:25   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. איך יודעים מי עובד חיוני ומי לא? ב  
בתגובה להודעה מספר 66
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
elbaz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.02
24316 הודעות, 79 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:27   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. לכל מקום עבודה כזה יש אישור  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  
יתכן שביום א זה יורחב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Arrow לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.8.14
11278 הודעות, 116 מדרגים, 231 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. אצה יודע בכמה אישורים מדובר אני בספק אם אפשר להוציא תוך יום כמות כזו  
בתגובה להודעה מספר 82
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
7914 הודעות, 66 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:20   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. יתכן שיהיו אישורים גורפים...  
בתגובה להודעה מספר 86
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אקטואלי
חבר מתאריך 2.4.12
45116 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. ביבי היה צריך כעת לענות על שאלות כאלה, שמטרידות כל אזרח  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  


אני בגמילה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
14409 הודעות, 136 מדרגים, 245 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:29   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. מבזק חדשות: תם ה״רק לא ביבי״ . עכשיו מתרכזים במאבק נגד קורונה. וועדות חקירה אחר כך  
בתגובה להודעה מספר 88
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הרמטקל
חבר מתאריך 12.1.20
500 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:22   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. צריך להגיד קדיש בסיום הדברים של ליצמן?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיקאצ'ו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.5.18
2998 הודעות, 74 מדרגים, 148 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:56   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. בשידור חי בלבד, אי אפשר דרך האינטרנט  
בתגובה להודעה מספר 65
 


כמו השמאלי, גם הנתיב האמצעי הוא לעקיפה בלבד! חזרו לימין וחלאס לסכן אחרים.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:24   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. סימנטוב- יכול לקחת זמן רב תרחישים ארוכים..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
23423 הודעות, 260 מדרגים, 499 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. BB נראה עייף ממש.. שאלה האם הוא נח בכלל ? ולא רק הוא כל השרים נראים גמורים ממש . אחריות כבדה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
כנל כל בעלי המקצוע


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
micmic לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.14
51728 הודעות, 203 מדרגים, 352 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:28   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. בהולנד שר מתעלף מעייפות  
בתגובה להודעה מספר 81
 
  
כל העולם עייף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
popay לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.9.09
23423 הודעות, 260 מדרגים, 499 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:30   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. כמו שכתבתי אחריות כבדה מאוד על כתפיהם .. מדובר בחיי אזרחים ועתיד המדינה  
בתגובה להודעה מספר 85
 
  


popayyap@gmail.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Tornado לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.8.17
13789 הודעות, 81 מדרגים, 87 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    21:52   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. אי אפשר להבין כלום מההנחיות האלה. ולמה זה נעשה באישון ליל יום חמישי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
moshemas לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.9.07
35984 הודעות, 177 מדרגים, 332 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:27   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. קישור לתקנות  
בתגובה להודעה מספר 97
 

https://img.mako.co.il/2020/03/19/takanot.pdf?Partner=interlink            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
3223 הודעות, 36 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    23:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. אכן, היום צריכים לחכות למוצ''ש.  
בתגובה להודעה מספר 97
 
  
אנשים יתקעו ברגע האחרון ללא אוכל או אפשרות.להתכונן
בצורה מסודרת לשבת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חרוז
חבר מתאריך 20.11.16
551 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:32   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. הרב ליצמן .אני השם רופאך חודש איר לא אדר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
דקה 14.15            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עמלץ פלד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.17
25594 הודעות, 72 מדרגים, 79 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:42   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. אני השם רופאך, נקרא גם -- אני ד'(השם) רופאך. אדר  
בתגובה להודעה מספר 109
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
24096 הודעות, 80 מדרגים, 118 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    23:10   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. אכן, לינק בפנים.  
בתגובה להודעה מספר 110
 
  

http://cms.education.gov.il/NR/rdonlyres/35DA374F-D07E-4064-A540-C9CBD9077669/126362/1951.pdf            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חרוז
חבר מתאריך 20.11.16
551 הודעות
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    23:34   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. תודה .חידשתה לי  
בתגובה להודעה מספר 110
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ZioNLight לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.4.16
46180 הודעות, 354 מדרגים, 403 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    22:43   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. הוספתי את הדברים המלאים - פורסם הרגע באתר משרד הממשלה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 £תם עידן נתניהו $ הכותב שמאלן קיצוני,ציוני קיצוני,אשכנזי וקיבוצניק ₪לא טרול$


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
3223 הודעות, 36 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ג באדר תש''פ    23:26   19.03.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. למעשה ממחר שוטרים ברחובות יתשאלו כל אדם לאן הוא הולך?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות