גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #629020 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 629020        
טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
22086 הודעות, 134 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:14   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חשיפת סרוגים -משפט נתניהו: האם המבקר ומשרד המשפטים מסתירים מסמכים קריטיים?  

 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 18.05.20 בשעה 13:24 בברכה, טוק דוגרי
 
מבקר המדינה ומשרד המשפטים התנגדו למסירת מסמכים שלטענת גורמים משפטיים יכולים לשפוך אור על החלטות נתניהו בתיק 4000. מדוע מסתירים את המסמכים מהציבור ואף מפרקליטי נתניהו?

השופט אברהם רובין מבית המשפט המחוזי בירושלים קבע בסוף השבוע האחרון כי שני מכתבים של משרד המשפטים שבכוחם לשפוך אור על החלטותיו המקצועיות של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בהן הוא מואשם במסגרת תיק 4000- יהיו חסויים.
לטענת גורמים משפטיים המסמכים יכולים להביא עד לכדי זיכוי נתניהו מכלל האישומים בתיק 4000 שנחשב לחמור ביותר מבין תיקי האישום כנגד ראש הממשלה. כזכור, בעוד כשבוע יפתח משפטו של ראש הממשלה בתיקים 1000, 2000 ו-4000.

הפסיקה הגיעה בסופה של עתירה מנהלית שארכה כעשרה חודשים, במהלכה דרש העיתונאי אלי ציפורי לקבל במסגרת חופש המידע שני מכתבים שנשלחו ממשרד המשפטים למשרד מבקר המדינה בסוף שנת 2016 ובתחילת שנת 2017. מקורות שונים במשרד המשפטים טוענים שהם יכולים לנקות את ראש הממשלה מאישום במרמה והפרת אמונים, ואולי אף משוחד.

עו"ד אביעד ויסולי המייצג את ציפורי תוקף את עמדת המבקר ואת פסק הדין: "מדובר בפסיקה תקדימית גורפת ועצומת מימדים, אשר הפכה את מבקר המדינה ל'עיר מקלט' למידע שעובדי ציבור רוצים להסתיר מעיני הציבור. מדובר ב'חיסיון' שהמחוקק מעולם לא נתן למידע, ופרשנות אשר תרוקן מתוכן את החובה למסור מידע לפי חוק חופש המידע".
עו"ד יוסי כהן המייצג את נתניהו אומר לסרוגים: "מוזר שרשויות האכיפה, פה היועמ"ש והפרקליטות, ממשיכים להסתיר חומר שהם הגדירו אותו כחומר חקירה שיכול לסייע לראש הממשלה להוכיח את חפותו. הם עומדים על הרגליים האחוריות במשך זמן רב ומסרבים להמציא את המכתבים, זה לא הגיוני".

מבקר המדינה יכול לפרסם חלקים מהמכתבים

משרד המשפטים התנגד למסור את המכתבים כחלק מבקשת חופש המידע בטענה כי "המידע המבוקש מהווה חלק מחומרי חקירה, כך שהוראות חופש המידע אינן חלות עליו ואין מקום למוסרו". מבדיקה שערך ציפורי עם סנגורי נתניהו, הם לא קיבלו את המכתבים ממשרד המשפטים.

מבקר המדינה עצמו לא טמן ידו בצלחת והתנגד בעצמו למסירת המכתבים בטענה שהדבר נעשה בכדי למנוע תקדים של מסירת מידע חסוי בין המבקר ובין הגופים המבוקרים. עם זאת, הבקשה הופנתה למשרד המשפטים, ולא למשרד המבקר, כך שמסירתו של המידע על ידי משרד המשפטים לא יוצרת תקדים כלשהו - מה גם שמבקר המדינה יכול לפרסם חלקים מהמכתבים של הגופים המבוקרים, הכל כראות עיניו.
בעתירה נגד החלטת משרד המשפטים שלא למסור את המכתבים נטען כי המקרה שונה, מכיוון שאין כאן בקשה לקבל מסקנות או ממצאי ביניים של מבקר המדינה הנהנים מחיסיון , אלא מכתבים של משרד המשפטים, שאינם נחשבים כחסויים. מנגד, המדינה טענה כי ישנו סעיף בחוק מבקר המדינה שקובע כי לא מגלים ממצאים שלא פורסמו בדו"ח המבקר, וכי המכתבים האמורים נמצאים תחת הגנת סעיף זה. נשוא המכתבים, נתניהו, שצורף כמשיב לעתירה, צידד בקבלתה ובמסירת המסמכים האמורים לידי ציפורי.

הגיעו למסקנה כי מבחינה מקצועית החלטות ראש הממשלה היו תקינות"

גורם משפטי בסביבת ראש הממשלה מסביר את חשיבות המכתבים ואת תרומתם להגנת נתניהו: "עצם העובדה שכשהסתכלו על הפרשה בלי עדי מדינה כאלה ואחרים, אלא על ההחלטות עצמן ובחנו במשקפיים מקצועיות האם הן תקינות או לא, והגיעו למסקנה כי מבחינה מקצועית החלטות ראש הממשלה היו תקינות ולא נפל בהן רבב זהו דבר משמעותי".
עוד הוסיף כי: "תיק 4000 הוא תיק נסיבתי. אין ראיות ישירות שקושרות את ראש הממשלה למה שנטען בכתב האישום, אלא מניחים שנתניהו הבין שהסיקור החיובי ניתן בעד פעולה שעשה בתפקידו. כשמנטרלים את כל השיח הזה ומסתכלים רק על ההחלטות עצמן ורואים שהן תקינות, זה דבר שהוא רלוונטי מאוד בתוצאות הנסיבתיות".
לגבי הטענה כי קיים הפרש זמן של כשלוש שנים בין מכתבי משרד המשפטים ובין הגשת כתב האישום, אומר גורם משפטי נוסף בסביבת ראש הממשלה כי זה לא משנה: "הם לא אומרים שהמסמך לא רלוונטי כי אלה תקופות אחרות, אלא מסתירים אותו בטענות מתחכמות שהמסמך הוא פלילי ולא מראים מסמך מסוג כזה".
מה לא מראים? אנחנו מדינה עם מערכת משפט אחת וגוף ייעוץ משפטי לממשלה אחד. אם עורך דין מסויים במשרד היועמ"ש סבר שנתניהו פעל כדין וכשורה ולא הפר אמונים בתיק 4000, תן לנו לראות את זה. במיוחד כשהוגש נגד נתניהו כתב אישום, אז מחוייבים לגלות את כל חומרי החקירה".
בסוף השבוע שעבר, כאמור, פסק השופט אברהם רובין כי המסמכים האמורים לא ימסרו לציפורי במסגרת בקשת חופש המידע. בנוסף, קבע רובין תקדים לפיו כל מסמך שנשלח למבקר המדינה אין למסור אותו ללא אישור המבקר, וכי במקרה של סירוב אין צורך לנמק אותו כיוון שחלה עליו חובת סודיות אוטומטית וגורפת: "מסקנתי היא כי ההוראות האמורות מצדיקות לפרש את המונח "ממצאי ביקורות" ככולל לא רק את מסקנות המבקר מהחומר שנאסף על ידו, אלא גם את החומר שנאסף על ידו, כגון תגובות של גופים מבוקרים לטיוטות דו"חות ביקורת".

קבלת עמדת משרד מבקר המדינה לפיה כל מסמך שנשלח למבקר במסגרת ביקורת כזו או אחרת נחשב לחסוי, עלול להפוך את ביקורות המבקר ל'עיר מקלט' של מסמכים שאין ברצונו של עובד מדינה כזה או אחר למוסרם, למרות שאינם חסויים מצד עצמם.
הדבר עלול להביא לפגיעה חמורה ביותר בזכות הציבור לקבלת חופש המידע ויכול להביא לכך שבמרוצת הזמן כל המסמכים שאינם 'נוחים' למערכת יהיו חסויים מעיניי הציבור. על פניו, נראה כי עמדה זאת של משרד מבקר המדינה ופסיקתו של השופט רובין שאימצה אותה, אינה עולה בקנה מידה אחד עם עיקרון השקיפות, טוהר המידות והתנהלות הגונה של משרדי הממשלה, בפרט משרד המשפטים ומשרד מבקר המדינה.

נציגיו של מתניהו אנגלמן התנגדו למסירת המכתבים
למרות שהבקשה הוגשה עוד בתקופת מבקר המדינה הקודם, נציגי המבקר הנוכחי, מתניהו אנגלמן שמונה על ידי נתניהו לפני כשנה, הופיעו בשבוע שעבר בבית המשפט המחוזי בירושלים והתנגדו בכל תוקף למסירת המסמכים. עו"ד נועה שניר שייצגה את המבקר אמרה בדיון שהתקיים ביום רביעי האחרון: "לא נוכל לפרסם את התשובות לטיוטה כי בטיוטה יש ממצאים לכאוריים שיכול להיות ששונו לאחר מכן".

"יכולה להיות פגיעה בצדדים שלישיים ואולי שינינו נוסחים ונקטנו לשנות, ולכן חשיפה של תשובה היא לטיוטה ולא לדו"ח הסופי, ויש לנו קושי לחשוף לאחר הפרסום מהטעם של הניסוחים הלכאוריים והממצאים לכאוריים. זו טיוטה בשלבי התהוות וחומרים גולמיים ראשוניים ולכן זה הופך לממצאים וזה מתייחס לטיוטה ולא לדו"ח הסופי. צריך לבחון גם את העובדות צריך לבחון אותם האם הגופים האחרים מסכימים איתם והאם הם רלוונטיים ולכן יש קושי".

עם זאת, בקשת חופש המידע לקבלת המסמכים לא הופנתה למשרד המבקר ולא דרשה קבלת ממצאי וניסוחי טיוטה של דו"ח המבקר, אלא מסקנות שהתקבלו במשרד המשפטים עצמו לגבי החלטותיו של נתניהו עת כיהן כשר התקשורת לגבי התנהלותו בפרשת בזק שלימים קיבלה את השם תיק 4000. מתמצית המכתבים שפורסמו בדו"ח המבקר, נראה כי כאשר משרד המשפטים נעמד לימינו של נתניהו כאשר בחן בהיבט מקצועי בלבד את החלטותיו במהלך הפרשה, ובשל כך מסתבר כי המסמכים עשויים לשפוך אור על תיק 4000 ויתכן מאוד שישמשו את פרקליטי נתניהו במהלך המשפט.

"אם המכתבים יגיעו לידי פרקליטי נתניהו, האישום נגד נתניהו בתיק 4000 יתפורר"
עו"ד אביעד ויסולי המייצג את ציפורי מסר לסרוגים: "אם החלטה זו לא תבוטל בערעור לבית המשפט העליון, יוכל מעתה כל עובד ציבור הרוצה להסתיר מידע, לשלוח אותו למבקר המדינה ולטעון כי אין לגלותו מחמת איסור הפרסום של 'ממצאי ביקורת של המבקר'. השופט רובין הרחיב עוד יותר את החיסיון שהטיל על מסמכים שמועברים למבקר המדינה, כשפירש את איסור הפרסום כחיסיון מוחלט על אותם מסמכים. חוק חופש המידע מעולם לא "צומצם" בפסיקה למימדים מזעריים כאלה".

ויסולי הוסיף לגבי הסירוב למסירת המסמכים ומשמעותם במשפט ראש הממשלה: "מעבר לכך, המדינה טענה לכל אורך הדרך כי המכתבים הללו, בהם היא, ככל הנראה, קובעת כי נתניהו לא היה בניגוד עניינים בפרשת בזק, הם 'חומר חקירה'. ערב הדיון המדינה חזרה בה, ומתברר שהמדינה לא העבירה את המכתבים הללו לעורך דינו של נתניהו, חרף דרישתו, לפני השימוע".

"די ברור שאם המכתבים הללו יגיעו לידי פרקליטי נתניהו, האישום נגד נתניהו בתיק 4000 יתפורר. חמור ביותר שהמדינה מסתירה מפרקליטי נתניהו חומרי חקירה העשויים לזכות אותו מאשמה. עצם ההסתרה יכולה להיות עילה לזיכוי".

ויסולי הוסיף ומסר כי בכוונתו לערער לערער לבית המשפט העליון בשמו של ציפורי "על ההחלטה חסרת התקדים של השופט רובין להטיל חיסיון גורף על מסמכי רשויות ציבוריות המועברים למבקר המדינה"

מפרקליטות המדינה נמסר: "ההליך אליו מתייחסת פנייתך הוא עתירת חופש מידע של אלי ציפורי, שנדחתה אך עתה ע"י ביהמ"ש, בנימוק שמשרד המשפטים מנוע מלפרסם את תגובתו לטיוטת דו"ח מבקר המדינה. ככל שהסניגורים מעוניינים לקבל מסמכים הקשורים לטענתם לחומר החקירה, פתוחה הדרך בפניהם לפנות לפרקליטות בנושא".

ממשרד מבקר המדינה נמסר: "על פי חוק חופש המידע, מבקר המדינה אינו רשות ציבורית בכל הנוגע למסירת מידע שהגיע אליו לצורכי ביקורת, ועל כן איננו מעבירים מסמכים שהגיעו אלינו במסגרת הליך הביקורת. בנוסף, משרד המבקר מעוניין לשמור על אמון המבוקרים ולא לפגוע בעבודת הביקורת המבוססת על קבלת מידע,ועל כן נוקט בגישה זו. לעניין עצמו, משרד המבקר בראשות המבקר דאז שפירא, התנגד אך ורק למסירת מסמכים שנכתבו בתגובה לדו"ח ביקורת (ולא לחומרים גולמיים) מחשש שהדבר עלול לחשוף ממצאים שלא נכללו בסופו של דבר בדו"ח הסופי. פסק הדין מאמץ גישה זו וטוען כי מדובר בחלק מסמכות המבקר. בכל הנוגע לקבלת מסמכים ממשרד המשפטים יש לפנות אליהם.
https://www.srugim.co.il/447972-%d7%9e%d7%9b%d7%aa%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a9%d7%a4%d7%95%d7%9a-%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%a2%d7%9c-%d7%aa%d7%99%d7%a7-4000-%d7%a0%d7%a7%d7%91%d7%a2%d7%95


וַיְהִי יָדָיו אֱמוּנָה עד בא הַשָּׁמֶשׁ: וַיַּחֲלֹשׁ יְהוֹשֻׁעַ את עֲמָלֵק וְאֶת עַמּוֹ לְפִי חָרֶב


              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תגובת המבקר ומשרד המשפטים: לא. Sceptical 18.05.20 13:15 1
     אז המבקר גם כבר לא? אחד האדם 18.05.20 15:58 26
         אם לא הבנת הבעיה היא בשופטים ובפרקליטות OutsideTheBox 18.05.20 17:26 37
     נזכרתי בהשמצות הפרועות של ביבי נגד שקד שלא מסרה את המסמכים (ספוילר: גם אוחנה לא מסר) יוסף כץ 18.05.20 17:24 35
  מזכיר לי סרט שראיתי השבוע אורון 18.05.20 13:18 2
     מזכיר את פרשת אובמהגייט, אדם שיף לא פרסם את העדויות שאין ראיות לקנוניה הרוסית בהיר 18.05.20 13:51 8
     וביבי לא קיבל מתנות בשלושת רבעי מליון. אחד האדם 18.05.20 15:59 27
         וגנץ לא שדד את המשטרה בחמישה מיליון OutsideTheBox 18.05.20 17:28 38
  בואו נצית עוד קונספירציה??? זה כל כך ויעיל!! קרט 18.05.20 13:25 3
     זה באמת יעיל. הולכים על הטלת דופי באישום הגדול הלטאה 18.05.20 15:02 21
         אתה יודע, יש לזה פיתרון פשוט OutsideTheBox 18.05.20 17:24 34
  ומדוע המבקר שהוא מינוי של נתניהו, מתנגד? ari10 18.05.20 13:28 4
     השאלה היא מדוע אתה מתנגד? OutsideTheBox 18.05.20 17:22 32
  לא...אין מצב...הפרקליטות ודומיהם ישרים כמו סרגל הקוטב הצפוני 18.05.20 13:35 5
  מי הם הגורמים המשפטיים העלומים האלה❓ ביריון 18.05.20 13:42 6
     האמת לא חשובה, מה שחשוב זה לדפוק את נתניהו בהיר 18.05.20 13:53 9
         אם יש אמת בטענות הגורמים העלומים הללו (וזה אם גדול מאוד) יואילו נא להחשף. ממה הם חוששים ❓ ביריון 18.05.20 14:11 16
             מה הבעיה בדיוק לחשוף את המסמכים? OutsideTheBox 18.05.20 17:13 28
                 למה הגורמים המשפטיים הללו נותרו עלומים. מה יש להם להסתיר❓ ביריון 18.05.20 17:15 29
                     אני לא מבין, יש תביעה לפרסם מסמכים OutsideTheBox 18.05.20 17:21 31
                         שופט מחוזי דחה את התביעה. ניתן לערער לעליון. ביריון 18.05.20 17:23 33
         גם לביבי האמת איננה חשובה. יוסף כץ 18.05.20 17:25 36
     יש מצב שאתה צודק,אבל אם לא יש להוציא לאור טוק דוגרי 18.05.20 14:07 15
         הוא צודק במה בדיוק? OutsideTheBox 18.05.20 17:17 30
  ולמרות הכל, נתניהו ממנה את ניסנקורן למשרד המשפטים ונמנע מלבצע ניקוי אורוות יסודי. Q 18.05.20 13:49 7
     מכתב הקוטב הצפוני 18.05.20 13:57 12
         תום הדמוקרטיה זה מה שמתרחש כעת. Q 18.05.20 14:46 18
         נו אז? בחלם 18.05.20 15:05 22
  המסמכים לא יכולים לזכות את נתניהו, כי במהלך המשפט נתניהו ידרוש מהשופטים לעיין בהם בהיר 18.05.20 13:55 10
  פרשייה שהתחילה ברשות לניירות ערך נאקימה 18.05.20 13:56 11
  המסמכים שהפרקליטות מסתירים הם ראיות זהב שכל הליך אישור מיזוג בזק-יס היה תקין BEBO 18.05.20 14:00 13
  מעניין מאוד שאת הקומבינה המטורפת בזמנו בעניין בזק Seagulls 18.05.20 14:00 14
     מה זה קשור לנתניהו?... eytank 18.05.20 14:57 19
         עניין בזק Seagulls 18.05.20 15:16 23
             ברור לי ביותר...לא נתניהו לא חוקרים eytank 18.05.20 15:47 25
  בוודאי שכן ,למה מה חשבתם שהם יתנו לביבי לעשות משפט הוגן ,הם בטח שרפו כל מה שהספיקו מגן ישראל 18.05.20 14:25 17
  לא היו שום משפטים אם מנדבליט לא היה לחיץ eytank 18.05.20 14:58 20
  דיפ דיפ דיפ שטייטל BellRing 18.05.20 15:26 24

   
   
Sceptical
חבר מתאריך 16.1.05
14819 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:15   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תגובת המבקר ומשרד המשפטים: לא.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


Some People Just Want To See the World Burn


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
27438 הודעות, 52 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:58   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אז המבקר גם כבר לא?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:26   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אם לא הבנת הבעיה היא בשופטים ובפרקליטות  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
אותה חונטה הזויה ששומרת על הצא"פ השערורייתי כבר 10 שנים,
צא"פ שבסוף ירסק אותה.

לא יעזור להם דבר, גם הקלטות יתפרסמו, וגם המסמכים האלה יתפרסמו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
13378 הודעות, 55 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:24   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. נזכרתי בהשמצות הפרועות של ביבי נגד שקד שלא מסרה את המסמכים (ספוילר: גם אוחנה לא מסר)  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אורון
חבר מתאריך 30.4.18
319 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:18   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מזכיר לי סרט שראיתי השבוע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
על משפט דרייפוס.
גם שם טענו שהמסמכים צריכים להיות חסויים מסיבות של סודיות בטחונית...
אחכ התברר שלא היה שם כלום, והסוף ידוע (אבל הסבל עד הסוף היה עצום).

סתם הזכיר לי...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
5221 הודעות, 24 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:51   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מזכיר את פרשת אובמהגייט, אדם שיף לא פרסם את העדויות שאין ראיות לקנוניה הרוסית  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
27438 הודעות, 52 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:59   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. וביבי לא קיבל מתנות בשלושת רבעי מליון.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:28   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. וגנץ לא שדד את המשטרה בחמישה מיליון  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
יש הבדל בין כסף של שני מיליארדרים לכסף ציבורי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.2.17
1927 הודעות, 7 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:25   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. בואו נצית עוד קונספירציה??? זה כל כך ויעיל!!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלטאה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.19
2605 הודעות, 34 מדרגים, 19 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:02   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. זה באמת יעיל. הולכים על הטלת דופי באישום הגדול  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
מנסים לעורר את זה בציבור בשביל שנתניהו יראה מתגונן כשהוא יתקוף את מערכת המשפט. המשולש הזה של אשל-אוריך-חדד מאוד מתוחכם, והביביסטים מאוד פשוטים.

איך אמר עליהם אשל?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:24   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. אתה יודע, יש לזה פיתרון פשוט  
בתגובה להודעה מספר 21
 
  
פשוט לפרסם.

מה הבעיה בדיוק?

רק טמבלים יכולים לחשוב שזה יישאר חסוי, יש מי שעוד לא הפנים שאין מצב במקרה כזה שמסמך כזה לא ימצא את דרכו החוצה לאור השמש וטוב שכך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ari10 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.5.08
8143 הודעות, 68 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:28   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. ומדוע המבקר שהוא מינוי של נתניהו, מתנגד?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:22   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. השאלה היא מדוע אתה מתנגד?  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
ממה אתה חושש כל-כך?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוטב הצפוני
חבר מתאריך 20.11.19
462 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:35   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא...אין מצב...הפרקליטות ודומיהם ישרים כמו סרגל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56629 הודעות, 288 מדרגים, 468 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:42   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מי הם הגורמים המשפטיים העלומים האלה❓  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גורמים משפטיים

האם זה עוד קנה קש שבו מנסה הנאשם להאחז ביאושו בניסיון להתחמק מאימת הדין ולהסיט את אור זרקורי התקשורת משלושת כתבח האישום החמורים כל כך            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
5221 הודעות, 24 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:53   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. האמת לא חשובה, מה שחשוב זה לדפוק את נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56629 הודעות, 288 מדרגים, 468 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:11   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אם יש אמת בטענות הגורמים העלומים הללו (וזה אם גדול מאוד) יואילו נא להחשף. ממה הם חוששים ❓  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:13   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מה הבעיה בדיוק לחשוף את המסמכים?  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
יש לך הסבר למה הם חסויים?

מדובר בהתנהלות נבזית של מערכת משפטית מושחתת ורקובה מו היסוד בלי קשר בכלל להאם ביבי אשם או לא.

איך אתה היית מרגיש אם היו מאשימים אותך במשהו, קיים מסמך שיכול לעזור לך להוכיח שאינך אשם, ומסרבים למסור לך אותו בטענות פרוצדורליות הזויות שאין ביניהם לבין צדק כלום?

מה הקשר בכלל לגורמים כאלה ואחרים?
פונה אלי ציפורי לבית המשפט לפרסם מסמך בעל חשיבות מהותית, ומסתתרים מאחורי טיעונים עלובים למה לא לפרסם מסמך.

אז הם גם מסתירים קלטות עם עדויות מרשיעות נגד מנדלבליט באמצעות צא"פ שערורייתי והזוי,
וגם מונעים גישה למסמכים שיכולים להועיל לביבי במשפט.

באמת שאני לא מבין אותך, הרי אם ביבי באמת אשם אז המסמכים האלה יהרסו את התביעה?
מעל 300 עדים פלוס עדי מדינה לא יספיקו?

אתה באמת לא מבין שאם יש סיכוי קלוש שהמסמכים האלה מפילים את האישום וגורמים לקריסת התביעה אז יש חובה לפרסם אותם בכל מקרה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56629 הודעות, 288 מדרגים, 468 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:15   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. למה הגורמים המשפטיים הללו נותרו עלומים. מה יש להם להסתיר❓  
בתגובה להודעה מספר 28
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:21   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אני לא מבין, יש תביעה לפרסם מסמכים  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  
מה הקשר בכלל מה הסיבות שזהותו של מישהו טרם נחשפה לעצם העניין?

ראשית יכולות להיות המון סיבות, ושנית יתכן שעכשיו הזהות כן תיחשף.

איך זה גורם לך להתנגד לפרסום של משהו?
עצם הפרסום לטענתך יעוות את הצדק?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56629 הודעות, 288 מדרגים, 468 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:23   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. שופט מחוזי דחה את התביעה. ניתן לערער לעליון.  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  
השופט אברהם רובין מבית המשפט המחוזי בירושלים קבע בסוף השבוע האחרון כי שני מכתבים של משרד המשפטים שבכוחם לשפוך אור על החלטותיו המקצועיות של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בהן הוא מואשם במסגרת תיק 4000- יהיו חסויים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
13378 הודעות, 55 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:25   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. גם לביבי האמת איננה חשובה.  
בתגובה להודעה מספר 9
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טוק דוגרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.4.12
22086 הודעות, 134 מדרגים, 259 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:07   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. יש מצב שאתה צודק,אבל אם לא יש להוציא לאור  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


וַיְהִי יָדָיו אֱמוּנָה עד בא הַשָּׁמֶשׁ: וַיַּחֲלֹשׁ יְהוֹשֻׁעַ את עֲמָלֵק וְאֶת עַמּוֹ לְפִי חָרֶב


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
OutsideTheBox לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.19
13168 הודעות, 100 מדרגים, 181 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:17   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הוא צודק במה בדיוק?  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
מסמכים כאלה לא קיימים כלל?

אין מי שתובע לפרסם אותם?

יש סיבה מספיק טובה שלא לפרסם אותם?

במה הוא אולי צודק בדיוק?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
32443 הודעות, 147 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:49   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ולמרות הכל, נתניהו ממנה את ניסנקורן למשרד המשפטים ונמנע מלבצע ניקוי אורוות יסודי.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הקוטב הצפוני
חבר מתאריך 20.11.19
462 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:57   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
אם הוא היה עושה את זה, הייתה קמה צעקה גדולה של איך אדם החשוד בפלילים מעז להתעסק במשרד המשפטים וכמובן הפגנת החולצות השחורות שימררו על תום הדמוקרטיה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Q לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.10.01
32443 הודעות, 147 מדרגים, 286 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:46   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. תום הדמוקרטיה זה מה שמתרחש כעת.  
בתגובה להודעה מספר 12
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בחלם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
14997 הודעות, 70 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:05   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. נו אז?  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
זה ההבדל בין מנהיג לפוליטיקאי.
השמאל יודע לשלוט, יודע לממש ריבונות.
הימין חושש מהשמאל ומחכה כמו ילד קטן למוצא פיו של השמאל


צה''ל נמצא דרך קבע בשני מצבים: מלחמה או הכנה למלחמה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
5221 הודעות, 24 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:55   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. המסמכים לא יכולים לזכות את נתניהו, כי במהלך המשפט נתניהו ידרוש מהשופטים לעיין בהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נאקימה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.2.13
5779 הודעות, 16 מדרגים, 23 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    13:56   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. פרשייה שהתחילה ברשות לניירות ערך  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חברה מיקצוענים ואם החליטו להעביר לחקירת משטרה בלי שחור ולבן זה לא היה עובר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BEBO לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.9.11
24367 הודעות, 181 מדרגים, 362 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:00   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. המסמכים שהפרקליטות מסתירים הם ראיות זהב שכל הליך אישור מיזוג בזק-יס היה תקין  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נתניהו חתם כשר התקשורת על מסמך שעליו חתמו כל אנשי המקצוע, כולל היועמ"ש בעצמו, וטוענים שזו טובת הנאה לא חוקית בתמורה לזה שכתבו על אשתו בוואלה אופנה שהשמלה שלה נראית בסדר.

בתוך כתב האישום יש את האבסורד הכי גדול. נתניהו מסרב לקבל מנוני סיקור אוהד באתר חדשות המוביל בישראל, ומואשם על זה שבאתר זניח כמו וואלה הוא קיבל סיקור אוהד.


we are fed up with being ruled by goyim


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
10576 הודעות, 86 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:00   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. מעניין מאוד שאת הקומבינה המטורפת בזמנו בעניין בזק  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שבה היו מעורבים דליה איציק, שמעון פרס וחיים סבן
אף אחד לא שקל לחקור ולבדוק

למרות שזה היה מסריח לכל הכיוונים

לדעתי
עדיין לא מאוחר לחקור את זה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
10962 הודעות, 54 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:57   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מה זה קשור לנתניהו?...  
בתגובה להודעה מספר 14
 


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Seagulls לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.2.19
10576 הודעות, 86 מדרגים, 172 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:16   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. עניין בזק  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
פשוט הזכיר לי
שיש כאלה שחוקרים אותם
ויש כאלה שלא חוקרים אותם (הם מעל לחוק)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.10.07
10962 הודעות, 54 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:47   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ברור לי ביותר...לא נתניהו לא חוקרים  
בתגובה להודעה מספר 23
 


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מגן ישראל
חבר מתאריך 20.2.20
418 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:25   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. בוודאי שכן ,למה מה חשבתם שהם יתנו לביבי לעשות משפט הוגן ,הם בטח שרפו כל מה שהספיקו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eytank
חבר מתאריך 2.10.07
10962 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    14:58   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. לא היו שום משפטים אם מנדבליט לא היה לחיץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 

התקשורת וההפגנות עשו את שלהם


תחשוב טוב יהיה טוב!!!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BellRing
חבר מתאריך 25.1.20
774 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    15:26   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. דיפ דיפ דיפ שטייטל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות