גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #629093 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 629093        
gold1980 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
46198 הודעות, 193 מדרגים, 254 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:17   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מאבקים, טענות ורוטשטיין: מה עומד מאחורי קרב המהלומות בין שר הבריאות היוצא ומנכ''ל משרדו  

 
  
מאבקים, טענות ורוטשטיין: מה עומד מאחורי קרב המהלומות בין שר הבריאות היוצא ומנכ"ל משרדו

משבר הקורונה מתחיל לדעוך ובמשרד הבריאות קרב ההאשמות בין השר והמנכ"ל היוצאים עולה מדרגה • לאחר שליצמן אמר כי הייתה "בהלת יתר" בטיפול במגפה וכי נתניהו "נענה לפחדיו של בר סימן טוב", גורמים נוספים בתחום הבריאות מותחים ביקורת חריפה על הניהול הריכוזי של המשבר


שני אשכנזי | הדס מגן | דני זקן17:01

בזמן שמשבר הקורונה דועך והמשק מנסה לחזור לשגרה תחת המגבלות הנוקשות של משרד הבריאות, שר הבריאות היוצא יעקב ליצמן אמר כי במהלך משבר הקורונה נענה ראש הממשלה בנימין נתניהו "לפחדים של מנכ"ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב", וכי הוא סבור שהייתה בהלת יתר בזמן ההכנות למשבר.

"ברגע שהמנכ"ל שלי אמר שהוא חושש מעשרת אלפים מתים, צעקתי בישיבת הממשלה שאני חולק על זה, שזה לא יהיה וזה סתם מוגזם", אמר ליצמן בראיון לכאן ב’. "ראש הממשלה קיבל את ההגזמה הזו ונענה לפחדים של המנכ"ל. אני לא יכול לבוא אליו בהרבה טענות, כי בסך הכול המצב מצוין. על כל נפש שאבדה אנחנו בוכים, אבל סך הכול (נפטרו) 250".

בתגובה לדברים הללו, אומר בר סימן טוב: "אני מכבד מאוד את השר ליצמן וגם את דעותיו ותרומתו המאוד רבה למלחמה בנגיף, ואני מאמין שלאורך כל הדרך פעלנו בחוכמה וגם הצלנו חיים של אלפים רבים. בנוסף - הצעדים מנעו משבר כלכלי גדול הרבה יותר".

ליצמן עוזב את משרד הבריאות לאחר כהונה ארוכה, ועובר לכהן כשר השיכון. בשבוע שעבר הודיע המנכ"ל, משה בר סימן טוב, שאף הוא פורש לאחר חמש שנות כהונה. לאורך המשבר, כיהן בר סימן טוב כשר הבריאות דה פקטו וניהל את המשבר לצד רה"מ. בזמן שהוא נחשב לפנים של ניהול המשבר עבור הציבור, השר ליצמן נדחק לצד ובמהלך התקופה נדבקו הוא ואשתו בקורונה.

גורמים במערכת הפוליטית כי ליצמן "פגוע ונעלב" מכך שהצלחות הטיפול במשבר הבריאותי הגדול שגולגל לפתחו של משרד הבריאות, נזקפות לזכות משה בר סימן טוב, ולא לזכותו, אף שהוא זה שדחף לצעדים המהירים שנקבעו בראשית הדרך.

בסביבתו של ליצמן אומרים עוד כי הוא פגוע מכך שהצלחת המאבק בקורונה, ובלימת ההתפשטות של המגפה, נזקפים לזכות המנכ"ל בעוד הוא נתפס כתלוש ולא מעורב. ליצמן היה זה שקבע את הצעדים הראשונים של סגירת הטיסות וההחלטות שעוררו בתחילה ביקורת אך בהמשך התברר כי היו הסיבה העיקרית למניעת ההתפשטות.


לטענת אותם גורמים, הבעיות שהיו עם החברה החרדית נזקפו לחובתו של ליצמן, אף שחסידות גור הייתה מהמקפידות ביותר על ההנחיות. אחד ממקורביו של שר הבריאות לשעבר אמר ל"גלובס" כי ליצמן חושד כי ברסי תידרך נגדו שהוא מנותק ולא מעורב ואף היה מעורב בהדלפת הידבקותו של ליצמן והשתתפותו בתפילה עם עוד אנשים. "שכחו לספר אז שהתפילה ההיא הייתה בטרם הוצאו ההנחיות הגורפות שאסרו תפילות משותפות", אמר.

גורמים במשרד הבריאות הביעו תמיהה על האקורד הצורם איתו מסיימים השניים את כהונתם, אף שלאורך הדרך עמד בר סימן טוב לצידו של ליצמן באופן מלא, גם במחיר מאבקים בתוך המשרד. גם כאשר התעוררו בין השניים מחלוקות, המנכ"ל הגן פומבית על עמדתו של השר באופן בלתי מתפשר.

"סתימת פיות"

לאורך ניהול המשבר, הוטחה בבר סימן טוב ביקורת מכל עבר; מגורמים בממשלה, מהמגזר העסקי ומתוך משרד הבריאות. אחד ממבקריו החריפים ביותר היה מנכ"ל הדסה פרופ’ זאב רוטשטיין - שלא חשש להביע ביקורת גלויה באמצעי התקשורת על הניהול הריכוזי של בר סימן טוב, ועל היעדר הסתמכות על נתונים לאורך המשבר.

"בר סימן טוב ניהל את משבר הקורונה בצורה ריכוזית, כולל סתימת פיות של מי שחשבו אחרת בתוך ומחוץ למשרד, והתאהב בתפקיד ה"לוחש על אוזנו של ראש הממשלה". כך מאמין מנכ"ל הדסה, פרופ’ זאב רוטשטיין.
לטענת רוטשטיין, החלטותיו של בר סימן טוב הושתתו על היעדר תשתית של מידע, בשל קונספציה שגויה שהתבססה על מיעוט בדיקות, והעדר דיגום של התחלואה במדינה. התוצאה הייתה שהוא השתמש במודל ללא נתונים, והעביר בשם משרד הבריאות מסרים מפחידים לראש הממשלה. רוטשטיין: "מי דיבר על מיליון חולים, כשבכל העולם היה אז רק 800 אלף חולים? מי דיבר על 5,000 מונשמים ואלפי מתים?"

לדברי רוטשטיין, ליצמן נפגע כנראה מהתקרבותו של בר סימן טוב לראש הממשלה, ומידורו שלו ממערך קבלת ההחלטות. "ראיתי את ליצמן והבחנתי שהוא לא בטוב. הבנתי באותה הזדמנות שהוא נפגע מהתקרבותו של בר סימן טוב לראש הממשלה, וחשבתי שזו הסיבה לדכדוך שלו. בדיעבד, התברר שכבר אז הוא גם היה חולה בקורונה".

לדבריו, ליצמן מינה את בר סימן טוב למנכ"ל המשרד, על אף שאינו רופא, שכן הכיר אותו כסגן ראש אגף התקציבים באוצר בתקופת שביתת הרופאים, שם הייתה להם היסטוריה של עבודה משותפת. ליצמן היה בטוח שבר סימן טוב יביא תקציבים למערכת הבריאות בזכות קשריו באגף התקציבים. בדיעבד התברר שיחסיו של בר סימן טוב עם אנשי אגף התקציבים לא כאלה טובים ומי שנאלץ להשיג את התקציבים היה ליצמן עצמו.

לדברי רוטשטיין, שעתו הגדולה של בר סימן טוב הייתה צריכה להיות בניהול המגפה, וזאת הוא נכשל ביצירת מערכת ריכוזית, שמנעה מתן פתחון פה לקולות אחרים, כמו עמדתו של רוטשטיין עצמו. תחת הקונספציה השגויה והריכוזית הוא הפך את האילוץ למדיניות: התנגד להרחיב משמעותית כבר בתחילת המגפה את מספר הבדיקות, כדי לקבל מידע על היקף התחלואה ומקומות יצירת ההדבקות, זאת כדי שיהיה ניתן לקיים את הפעילות במשק ולמנוע את המשבר הכלכלי ההרסני על אף המגפה.

לדבריו, הוא מבין לחלוטין את כך שבר סימן טוב "התאהב" בעמדת הקירבה לראש הממשלה, וכשנוצר הקשר "עוקף ליצמן", כמו שרוטשטיין מכנה אותו, ליצמן זז הצידה.

לשאלה האם אין זו היתממות לבוא בטענות לבר סימן טוב, בה בשעה שמקבל ההחלטות הוא ראש הממשלה, אומר רוטשטיין: "בר סימן טוב הוא למעשה ה’כליא ברק’ של ראש הממשלה. שהעביר בעצמו את עמדת משרד הבריאות הריכוזית לראש הממשלה. הוא אדם ראוי. אף אחד לא מצפה ממנו שיהיה רופא ולהבין את רזי הניהול של משרד כה מורכב, אך מצפים ממנו שיהיה לו ראש פתוח שיעודד פתיחות והתייעצויות ולא סגירות, שיידע להתייעץ.


"למרות שהיו הנחיות נכונות למשרד הבריאות, כמו ההיגיינה והמרחק האנושי, התחזיות שלו היו מוגזמות. עמדת משרד הבריאות הייתה צריכה להיות עמדה מאוזנת, בהינתן שראש הממשלה מצטט את העמדה הזו" .


"לא מעטים עזבו בגללו"

אך הביקורת לאורך הדרך הגיעה מגורמים רבים, רובם לא מסכימים להיחשף בשמם, מפני שהם חוששים שהביקורת תעלה להם במשרתם. "יש אך ורק דעה אחת: דעתו של בר סימן טוב", אמר ל"גלובס" גורם במערכת הבריאות. "יש אדם כמו גרוטו, אדם מקצועי עם ניסיון של עשרות שנים, ובר סימן טוב, כלכלן שאין לו שום מושג. כשהוא הולך לראש הממשלה, מי שצריך להיות שם זה מי שיש לו עמדה מקצועית. יש כאן מצב של פקיד מול רופא. בר סימן טוב מתעסק בפוליטיקה ובאגו, הוא לא מבין איך לנהל את האירוע. נתניהו איש חכם וידען ומסוגל להרבה דברים, אבל הוא לא רופא מומחה לבריאות הציבור. וכך נוצרת בעיה".

הביקורת באה על רקע הטענות שבר סימן טוב החליש את אנשי המקצוע במשרד, למרות שבראש משרד הבריאות עמד עד תקופתו אדם בעל הכשרה רפואית, ולאור העובדה שניהול משבר בריאות צריך להסתמך באופן מדוקדק על עובדות, נתונים וניתוחים אפידימיולוגיים.

לטענת גורמים במערכת הבריאות, "לא מעט אנשים טובים עזבו את המשרד בגלל בר סימן טוב וההתנהלות שלו. חבל שדברים מתנהלים בצורה לא עניינית. בציר קבלת ההחלטות - משה בר סימן טוב הזיז את כל מי שלא איתו. האחידות המחשבתית בחדרי ניהול המלחמה היא מסוכנת. הידיים על ההגה, הן של האנשים שמבינים הכי פחות בנושא. המשמעות היא להחליף את אלוף פיקוד צפון בזמן מלחמה. במקום לחזק את ההחלטות המקצועיות, עשו ההפך".

גורמים במשרד הבריאות מדגישים שבסופו של דבר, גם לאחר שורת הטענות והטוענים כנגד המנכ"ל, המבחן הוא מבחן התוצאה; מספר החולים בישראל נמוך, וללא הפעולות שנעשו בנחישות ובזריזות - הפגיעה הכלכלית הייתה יכולה להיות חמורה וגבוהה בהרבה, כך גם ברור לכלכלנים.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001328970#utm_source=RSS              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בר סימן טוב לא מבין כלום ברפואה, הוא בסה''כ היה השליח של סדצקי וגרוטו שהם ניהלו באמת את המשבר זבנג וגמרנו 18.05.20 17:20 1
     בר סימנטוב לא ממש טוב . ביבי עושה טעות גדולה עם תפקידו החדש אחד האדם 18.05.20 21:51 16
  רק מגביר את אשמת ליצמן, בכך שלא דאג ליידע את יתר הציבור החרדי בבב 18.05.20 17:23 2
     שקר! הלכו לרבנים, כולם יודעים מי, והם בחרו להפגין יוהרה וזלזול. כמובן לא כולם. gardner 18.05.20 19:45 10
     למזלם הרבי מגור אדם פיקח בניגוד למספר רבנים שאינם מחוברים למציאות ש-עצמון 18.05.20 19:50 12
  חבל על הריב המיותר הזה, בגדול נראה שהייתה התנהלות נכונה, אז במקום ריב קרדיטים, עושים עבד לעם קדוש 18.05.20 17:26 3
     +++1. השאלה אם זה לא משהו שהתקשורת מייצרת..... Galgal 18.05.20 19:55 14
  טחינת מים יש דיון זהה בתוכן FactsOnly 18.05.20 18:07 4
  במקום שרוטשטיין עובר, לא יצמח עשב פרידה 18.05.20 18:08 5
     צומחים בנינים חדשים מאן דהוא 18.05.20 19:23 6
  מי שניהל את הקורונה זה ביבי לטובה ולרעה. שמש בגבעון1 18.05.20 19:33 7
  שר מיותר כמו המ' בשם שלו pirch 18.05.20 19:39 8
  אנא קיראו ויקיפדיה על רוטשטין ותבינו מייד על מי ועל מה מדובר - ברברן ועושה בעיות מקצועי ! ר_זאבי 18.05.20 19:39 9
  לדברי רוטשטיין.. כמו עמדתו של רוטשטיין... חי חי רוטשטיין רוטשטיין. נפטון 18.05.20 19:46 11
     ממש כתבה ממומנת של רוטשטיין gardner 18.05.20 19:55 13
  מחילה, אבל דבריו של רוטשטיין שוווים לת&ת. מסתבר שבעולם של רוטשטיין, גילוי נאות זה לחלשים פרקליט השטן 18.05.20 20:06 15
  אני רק מדמיין את ההילולה שהייתה פה עכשיו בכל התקשורת אם השמאל היה משיג תוצאות כאלה פנטסטיות ולא ביבי Isrtv 18.05.20 22:35 17

   
   
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44176 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:20   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בר סימן טוב לא מבין כלום ברפואה, הוא בסה''כ היה השליח של סדצקי וגרוטו שהם ניהלו באמת את המשבר  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
27455 הודעות, 52 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    21:51   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. בר סימנטוב לא ממש טוב . ביבי עושה טעות גדולה עם תפקידו החדש  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
19985 הודעות, 63 מדרגים, 84 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:23   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. רק מגביר את אשמת ליצמן, בכך שלא דאג ליידע את יתר הציבור החרדי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
, הבעיות שהיו עם החברה החרדית נזקפו לחובתו של ליצמן, אף שחסידות גור הייתה מהמקפידות ביותר על ההנחיות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gardner לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.7.14
7540 הודעות, 46 מדרגים, 83 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:45   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שקר! הלכו לרבנים, כולם יודעים מי, והם בחרו להפגין יוהרה וזלזול. כמובן לא כולם.  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 18.05.20 בשעה 19:54 בברכה, gardner
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
41313 הודעות, 184 מדרגים, 333 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:50   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. למזלם הרבי מגור אדם פיקח בניגוד למספר רבנים שאינם מחוברים למציאות  
בתגובה להודעה מספר 2
 


השרה לפיתוח קהילתי- אורלי לוי אבקסיס


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
10693 הודעות, 76 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    17:26   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חבל על הריב המיותר הזה, בגדול נראה שהייתה התנהלות נכונה, אז במקום ריב קרדיטים, עושים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
חילופי האשמות?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Galgal לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.17
4774 הודעות, 38 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:55   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. +++1. השאלה אם זה לא משהו שהתקשורת מייצרת.....  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FactsOnly לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.19
1596 הודעות, 4 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    18:07   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. טחינת מים יש דיון זהה בתוכן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רוטשטיין אשר טוען לסתימת פיות יוצא במסע תקשורתי נגד המנכל.
https://rotter.net/forum/scoops1/628967.shtml            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרידה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.13
1770 הודעות, 27 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    18:08   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. במקום שרוטשטיין עובר, לא יצמח עשב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מאן דהוא
חבר מתאריך 18.5.15
2159 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:23   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. צומחים בנינים חדשים  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  


רוכב אופניים: בחיאת אל תרכב בכביש מפותל ללא שוליים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שמש בגבעון1 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.6.11
4069 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:33   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מי שניהל את הקורונה זה ביבי לטובה ולרעה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
במצבים כאלה ביבי לוקח על עצמו את הסמכויות.הפנים היו של ברסי סדצקי וגרוטו.כי ביבי בחר בקונספציה הזאת ולא באחרת ונתן את מלוא בגיבוי לקונספציה.זה מה שליצמן גם טוען-שבעצם הזיזו אותו מהניהול.בדיוק כמו שליברמן בזמן היותו שר ביטחון טען שביבי קושר את ידיו ואינו יכול לפעול עצמאית.
לסיכום ביבי ריכוזי בקיצוניות.לטובה ולרעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
pirch לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
4452 הודעות, 52 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:39   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. שר מיותר כמו המ' בשם שלו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ר_זאבי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
2256 הודעות, 15 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:39   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אנא קיראו ויקיפדיה על רוטשטין ותבינו מייד על מי ועל מה מדובר - ברברן ועושה בעיות מקצועי !  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נפטון
חבר מתאריך 16.3.20
430 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:46   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לדברי רוטשטיין.. כמו עמדתו של רוטשטיין... חי חי רוטשטיין רוטשטיין.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לדברי רוטשטיין, שעתו הגדולה של בר סימן טוב הייתה צריכה להיות בניהול המגפה, וזאת הוא נכשל ביצירת מערכת ריכוזית, שמנעה מתן פתחון פה לקולות אחרים, כמו עמדתו של רוטשטיין עצמו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
gardner
חבר מתאריך 29.7.14
7540 הודעות
יום שני כ''ד באייר תש''פ    19:55   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. ממש כתבה ממומנת של רוטשטיין  
בתגובה להודעה מספר 11
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרקליט השטן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.18
2185 הודעות, 64 מדרגים, 127 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    20:06   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מחילה, אבל דבריו של רוטשטיין שוווים לת&ת. מסתבר שבעולם של רוטשטיין, גילוי נאות זה לחלשים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רוטשטיין שהיה בעבר המתנגד החריף ביותר של ליצמן, הוא היום למעשה הדובר והסניגור של ליצמן, ולצורך כך הוא יישלח לחזית כדי להשחיר את כל מי שפוגע ביוקרתו של ליצמן.

איך קרה השינוי משונא לאוייב?
בקצרה: פברואר 2015. נכדתו של ליצמן תחתנת בשעה טובה.
בבוקר של שבת 7 ברכות שנערכה בבני ברק, לקה החתן באירוע מוחי והתמוטט.
החתן פונה באמבולנס לתל השומר, כאשר ליצמן מצטרף לנסיעה.
מנכ"ל תל השומר באותו זמן, אחד בשם זאב רוטשטיין, שמע ששר הבריאות לשעבר ולעתיד ליצמן הגיע עם קרוב משפחתו, ועל כן הגיע מיד בעצמו במיוחד בבוקרה של השבת אל בית החולים, כדי לעמוד מקרוב על הטיפול, ולוודא שהחתן החדש של ליצמן מקבל טיפול ב"נוהל אנשים חשובים".

מה? לא כולם מקבלים טיפול שיוויוני? יש שווים ויש שווים לתחת? מסתבר שכן.
וכך יצא שהחל מאותה שבת ועד להתאוששותו של החתן, זכה אברך מבני ברק בנוהל טיפול ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמוקצים לו הנוירוכירורגים הבכירים ביותר, והכל עפ"י נוהל מסודר, שהרי מדובר ב"איש חשוב".

יגידו הטפשים? מה אכפת לך? זה על חשבונך?
ובכן, כן. יותר נכון על חשבונה של אמי ז"ל שבאותה תקופה טופלה במחלקה הנוירוכירוגית של תל השומר (אגב, המחלה נגרמה לה ישירות ע"י המדינה, אבל זה לפעם אחרת), ואיך לומר?
לא זכתה לנוהל איש חשוב.

אז נכון, האברך מבני ברק גידל 5 ילדים, קצינים בצה"ל ועשה עוד כמה דברים שתרמו למדינת ישראל, בעוד שאמא שלי התרכזה בלהיות קרובת משפחה של פוליטיקאי.
אופס, התבלבלתי. בדיוק להיפך.

בקיצור, ילדים. מאז אותו אירוע שבו מנכ"ל בית החולים הגדול בישראל הקדיש את מיטב זמנו ומרצו ומיטב זמנם ומרצם של רופאין הבכירים לטיפול מועדף בקרוב משפחתו של פוליטיקאי, בנוהל מוצהר וללא כל בושה, הפך רוטשטיין לbff של ליצמן.

באותה תקופה היה נתון תל השומר שתחת ניהולו של רוטשטיין למספר בדיקות בין היתר של החשבות הכללית באוצר, בגין ניהול כספי לא תקין.
מה עושים? רוטשטיין מבקש מליצמן למנותו לתפקיד היוקרתי והנחשב של מנכ"ל הדסה.
ליצמן נותן הוראה להקפיא מיידית את ועדת האיתור שהוקמה לצורך בחירת מנכ"ל.

Long story short, רוטשטיין מקבל באורח פלא את המינוי ומאז ועד היום יש לליצמן "איש מקצוע מהשורה הראשונה ובכיר במערכת הבריאות, שמהלל אותו ומחרף את כל מי שהוא לא ליצמן".

לא מאמינים לי? בבקשה.
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001040892            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Isrtv לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10111 הודעות, 43 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד באייר תש''פ    22:35   18.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני רק מדמיין את ההילולה שהייתה פה עכשיו בכל התקשורת אם השמאל היה משיג תוצאות כאלה פנטסטיות ולא ביבי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות