גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #629759 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 629759        
רוזנצוייג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.6.19
851 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:04   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

גבר המנצל את רצונם הטוב של האזרחים, מבקש שיפרטו לו שטר של כסף וכאשר הוא מקבל את השטרות הוא בורח מהמקום  

*דוברות המשטרה(עמקים)*:

*עפולה: במשטרת ישראל התקבלו מספר תלונות על גבר שמנצל את רצונם הטוב של האזרחים, מבקש שיפרטו לו שטר של כסף וכאשר הוא מקבל את השטרות הוא בורח מהמקום- הנאשם נעצר וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים*

במשטרת ישראל התקבלו מספר תלונות מצד מספר אזרחים בעיר עפולה אודות נאשם הפונה אליהם בבקשה לפרוט שטר של כסף, כל פעם בתואנה אחרת, ולאחר שמוסרים לו את השטרות הוא עוזב את המקום מבלי למסור להם כסף בחזרה.

כך למשל לפני כחודש וחצי (3/4) הגיע לתחנת דלק "סולינה" בעפולה *וביקש מהמתדלק שיפרוט לו שטר של 200 ₪*. המתדלק הוציא 4 שטרות של 50 ₪ ומסר לנאשם, אשר טען כי הוא הולך לחבר שחנה בסמוך על מנת להחזיר לו את השטר של ה-200 ₪. הנאשם ניצל את רצונו הטוב של המתדלק *ונמלט מהמקום*.

בפעם אחרת (6/4) ניגש הנאשם לגבר, שישב ברכבו, דפק על חלונו וביקש ממנו לפרוט שטר של 200 ₪ בתואנה, כי *אישתו ובתו נמצאות במונית בדרכן לבית החולים וכי אין לו כסף לפרוט לנהג* המונית. הגבר נענה לבקשת הנאשם ומסר לו שטר של 100 ₪ ועוד 5 שטרות של 20 ₪. הנאשם טען שהוא הולך להביא את השטר ומיד חוזר, אך *נמלט מהמקום*.

בהזדמנות נוספת לפני כשלושה שבועות (28/4) הגיע הנאשם לבניין מגורים ופגש בקורבן בחדר המדרגות. הנאשם טען בפניה, כי הוא *הלך לאיבוד ונתקע ללא דלק* וביקש אם תוכל לעזור לו ב- 100 ₪. הקורבן מסרה ברוב תמימותה, כי יש לה רק שטר של 200 ₪ וזה השיב לה, כי יחזיר לה עודף. השניים נכנסו לביתה של הקורבן והנאשם הוסיף וביקש 200 ₪ נוספים בטענה, כי מיד יחזיר לה אותם. *הנאשם לקח את 400 הש"ח ועזב את המקום*. כעבור שעתיים ולאחר שהוגשה תלונה על ידי הקורבן ובעלה, חזר הנאשם לביתם וביקש 200 ₪ נוספים ואלו גירשו אותו מהמקום.

במקרה אחר, הגיע הנאשם לתחנת דלק "יעד" בעפולה ודרש מהמתדלק כסף. *המתדלק שאל את הנאשם בשביל מה הכסף, וזה החל תוקף אותו במכות אגרוף* עד אשר נאלץ המתדלק לעשות שימוש בגז מדמיע כדיי להרחיקו.

עם קבלת התלונות פתחו חוקרי המשטרה בחקירה אינטנסיבית, תוך שימוש במגוון אמצעים חקירתיים לצורך איתור זהותו של הנאשם. לאחר מספר פעולות חקירה אותרה זהותו של הנאשם (30, עפולה) וזה נעצר (29/4) בביתו והובא לתחנת המשטרה לחקירה.

מהחקירה היסודית עלה, כי הנאשם פעל בדרך דומה בארבעה מקרים נוספים וביום מעצרו אף *התפרץ לבית מגורים, תקף את בעל הבית, גנב ארנק שהכיל 350 ₪ וברח מהמקום*.

עוד מהחקירה עלה, כי הנאשם איים על בעל עסק בעיר באומרו *"אין אהרוג אותך"* *ו"אני הולך להביא כלי ולפגוע בך"* ולאחר שהקורבן הגיש תלונה על האיומים הגיע הנאשם שוב לבית העסק ואיים על בעליו *ב-6 הזדמנויות שונות* כאשר באחת מהן אמר *"אל תדאג אתה תישא בתוצאות"*.

בתום חקירה מאומצת הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות במשטרת ישראל, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה כנגד הנאשם בבית משפט השלום בנצרת כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של איומים, תקיפה סתם, 8 אירועים בהם ביצע הנאשם עבירה של גניבה ועוד. לאחר שהתקיים דיון בבקשת המעצר, *הורה בית המשפט על מעצרו של הנאשם עד להחלטה אחרת*.

*משטרת ישראל פועלת בנחישות כנגד פעילות עבריינית המשפיעה על האזרח הנורמטיבי במטרה לשמור על שלומו וביטחונו ולאפשר שגרת י

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תכף המשטרה תספר לנו שההוא מתחנה מרכזית לא באמת רוצה 5 שקל לנסיעה לבאר שבע Tinshemet 21.05.20 14:06 1
     פעם שאל אותי מישהו אם יש לי 5 ש''ח כי הוא צריך להגיע לב''ש.... אמרתי לו קח 10 תקנה לי גם TheRastaMan 21.05.20 14:13 5
         זה מזכיר לי גורם_בכיר 21.05.20 14:24 7
             קרה לי סיפור דומה במנהטן גביש 21.05.20 16:30 13
  שיטות של פעם...שישתדרג.. מכורה לרוטר 21.05.20 14:07 2
  מי האנשים התמימים שנותנים כסף לפני שאפילו ראו את השטר לפריטה... אלפקה-מן 21.05.20 14:08 3
  בטח ''צעיר'' Ariel 21.05.20 14:10 4
     גזען חשוך! אלו דעות קדומות! עד אתמול ערבים היו גנבים ואלימים, בדיוק הבוקר זה נגמר. סטטיסטיקאי 21.05.20 14:19 6
         אל תגיד דעות קדומות. זה גזעני*. אמור מעתה: דעות סטריאוטיפיות אלפקה-מן 21.05.20 14:24 8
     בקטע הזה לא מחייב , את הדברים האלה עושים בדרך כלל נרקומנים בשביל סמים . Brasilver 21.05.20 16:23 11
  חנ''ש לכל דבר ועניין. לא כתב אישום ולא כלום. ביקור אצל פסיכיאטר וכדורים נכונים. intelligent 21.05.20 16:18 9
  חבל שלא פרטו לו את הראש פשוט 21.05.20 16:19 10
  מישהו עוד יחשוב שהוא למד מהגדולים, למשל מגנץ. מהרהרת 21.05.20 16:24 12
  אם יתפסו אותו, כמה זמן ישב בכלא?? ישראלצ'יק 21.05.20 17:09 14
     שלושה ימים מעצר גג ועבודות שירות בכספת של בנק ישראל דוד 21.05.20 17:48 16
  לשלוח ימ''מ SpinozaB 21.05.20 17:44 15

Tinshemet לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.4.12
10754 הודעות, 65 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:06   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תכף המשטרה תספר לנו שההוא מתחנה מרכזית לא באמת רוצה 5 שקל לנסיעה לבאר שבע  
בתגובה להודעה מספר 0

אני בהלם!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
TheRastaMan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.11
7147 הודעות, 74 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:13   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. פעם שאל אותי מישהו אם יש לי 5 ש''ח כי הוא צריך להגיע לב''ש.... אמרתי לו קח 10 תקנה לי גם  
בתגובה להודעה מספר 1

הוא נעלם אחרי שנייה.

דרגו אם בא לכם

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
גורם_בכיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
4191 הודעות, 54 מדרגים, 106 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:24   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. זה מזכיר לי  
בתגובה להודעה מספר 5

פגש אותי בחור בתחנה המרכזית בירושלים, סיפר לי סיפור שהוא איבד את הארנק וצריך להגיע למרכז, אמרתי לו מעולה, לשם אני מגיע, אשלם לך על הנסיעה. הגענו לרציף, ומיד התקיים בי הפסוק: ויפן כה וכה וירא כי אין איש.. הבחור נעלם..
למחרת פגשתי בו בשנית, ושאל אותי אם אוכל לעזור... אמרתי לו אהה זה אתה מאתמול...

גביש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.10.07
4023 הודעות, 43 מדרגים, 67 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    16:30   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. קרה לי סיפור דומה במנהטן  
בתגובה להודעה מספר 7

באזור כיכר טיימס ניגש אלי ישראלי נראה פצוע ואומר שהוא אורח מהארץ ושדדו אותו ונשאר ללא כסף וחייב להגיע למארחים שלו בניו ג'רזי צריך $25 לרכבת
כמובן נתתי לו בחפץ לב

אחרי יום יומיים אבא שלי מספר על המצווה הגדולה שנפלה לידו כשעבר בכיכר טיימס ועזר לישראלי שנשדד ונפצע שהיה צריך להגיע לניו ג'רזו וכו'

מכורה לרוטר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.16
10319 הודעות, 54 מדרגים, 103 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:07   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שיטות של פעם...שישתדרג..  
בתגובה להודעה מספר 0

אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
565 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:08   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מי האנשים התמימים שנותנים כסף לפני שאפילו ראו את השטר לפריטה...  
בתגובה להודעה מספר 0

אשרי תמימי דרך

Ariel לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.9.12
14304 הודעות, 79 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:10   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. בטח ''צעיר''  
בתגובה להודעה מספר 0

סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38029 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:19   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גזען חשוך! אלו דעות קדומות! עד אתמול ערבים היו גנבים ואלימים, בדיוק הבוקר זה נגמר.  
בתגובה להודעה מספר 4

מכתב אזהרה ממשרד המשפטים בדרך אליך.

אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
565 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    14:24   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אל תגיד דעות קדומות. זה גזעני*. אמור מעתה: דעות סטריאוטיפיות  
בתגובה להודעה מספר 6

* כי ידוע שדעות קדומות זה רק על ערבים.

Brasilver לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.17
7493 הודעות, 24 מדרגים, 48 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    16:23   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. בקטע הזה לא מחייב , את הדברים האלה עושים בדרך כלל נרקומנים בשביל סמים .  
בתגובה להודעה מספר 4

intelligent לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.11.17
10404 הודעות, 130 מדרגים, 260 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    16:18   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. חנ''ש לכל דבר ועניין. לא כתב אישום ולא כלום. ביקור אצל פסיכיאטר וכדורים נכונים.  
בתגובה להודעה מספר 0

פשוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.17
9729 הודעות, 72 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    16:19   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. חבל שלא פרטו לו את הראש  
בתגובה להודעה מספר 0

מהרהרת לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.16
5492 הודעות, 70 מדרגים, 139 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    16:24   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מישהו עוד יחשוב שהוא למד מהגדולים, למשל מגנץ.  
בתגובה להודעה מספר 0

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
11755 הודעות, 75 מדרגים, 130 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    17:09   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אם יתפסו אותו, כמה זמן ישב בכלא??  
בתגובה להודעה מספר 0

נשארים בבית!

דוד
חבר מתאריך 4.4.02
8857 הודעות
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    17:48   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. שלושה ימים מעצר גג ועבודות שירות בכספת של בנק ישראל  
בתגובה להודעה מספר 14

SpinozaB לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.7.14
41774 הודעות, 148 מדרגים, 271 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ז באייר תש''פ    17:44   21.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לשלוח ימ''מ  
בתגובה להודעה מספר 0

- אין הסקרים מעידים על מה שיהיה אלא על מה ש"ראוי" שיהיה - מארגן המחאה ליצירת אייקון "ערבים" ברוטר -

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות