גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #629946 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 629946        
פתשגן
חבר מתאריך 14.5.20
57 הודעות
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:50   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יאיר לפיד על גנץ ואשכנזי: יש פה פגיעה במותג הרמטכ''ל, לקרוס תחת אש, פוליטית אמנם, לא עושה טוב לדמות הרמטכ''ל  

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

https://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMHHEM&c41t4nzVQ=FJI

ח"כ יאיר לפיד עלה להתקפה: "כשיעבור המשבר צריך להפיל את הממשלה" • על הבטחת הבחירות: "כולם עובדים עם הרשימה המשותפת, נתניהו יותר מכולם"

יו"ר האופוזיציה ח"כ יאיר לפיד שוחח עם חברי הקבינט, יואב לימור ואלון בן דוד, על ממשלת נתניהו-גנץ שקמה בתום 3 מערכות בחירות. לפיד לא היסס להביע את אכזבתו הגדולה משותפיו לשעבר לקוקפיט, ואף התריע מפני המתרחש מאחורי הקלעים בממשלה ה-35 בישראל.

ביום שלישי האחרון התראיין ראש הממשלה החליפי בני גנץ לתוכניתה של אילנה דיין , 'עובדה', במטרה להצדיק את המהלך שעשה כאשר חבר לליכוד ולרה"מ בנימין נתניהו. יו"ר האופוזיציה ומי שהיה שותפו להנהגת כחול לבן בשלוש מערכות הבחירות האחרונות לא צפה בראיון אך קיבל את התמליל, "מה אגיד לכם? בסוף יושב מישהו שהיה רמטכ"ל ואומר - קרסתי בזמן אמת כי לא עמדתי בלחצים. זאת הדרך היחידה לתרגם את זה".

במהלך הראיון גנץ אמר לדיין כי החיבורים שביצע בגוש השמאל היו 'נכונים לשעתם', לפיד הדגיש כי "זה לא עקרונות, כל הרעיון בעקרונות שהם לא נכונים לשעתם, זה ההבדל בין עקרונות לנסיבות. זה עצוב פעמיים, בטח מבחינת התוצאה אבל עצוב שיושב אדם שפיקד על הצבא ואומר 'תראו, היה לחץ אז נשברתי, הייתי חלש מדי מה לעשות". נוסף לגנץ, חבר מפלגה נוסף שחבר לליכוד הוא לא אחר מגבי אשכנזי, מי שלפיד הוביל לחיים הפוליטיים. הוא הודה כי "הופתעתי משניהם. השיח בינינו היה שיח של ערכים. הם הביאו את כל הביוגרפיה המרשימה שלהם ואני הבאתי את יש עתיד, שהיא מנגנון פוליטי חזק עם עקרונות מאוד ברורים, הם ידעו מה הם. הייתה לזה מטרה, חשבנו שהגיע הזמן להחליף את השלטון".

בעקבות הביקורת הרבה שהשמיעו חברי יש עתיד-תל"ם ושותפיהם לדרך הפוליטית על גנץ, מצביעים רבים תוהים מדוע לא הזהירו אותם קודם לכן מפניו, מדוע שכנעו אותם להצביע עבורו פעם אחר פעם. לפיד טען שהם לא ידעו, "אני מודה, לא עלה בדעתנו שיש מצב שרמטכ"לים לא יעמדו בלחצים, אתה מניח שהם עברו בחייהם דברים, יכול להיות שהטעות הייתה אי הבנה של כמה זה שונה, כמה הלחצים שעובר אדם שמשרת בצבא הרבה שנים שונים מהלחצים של הפוליטיקה. הצבא הוא דבר מובנה - הפוליטיקה היא דבר כאוטי. חשבנו שאם יגיעו רגעים של לחצים גדולים אלה האנשים להיות איתם, ואז הגיעו הרגעים של הלחצים הגדולים ובני היה הראשון להישבר".

"באו לאזרחי ישראל ואמרו מציעים אלטרנטיבה – שינוי, תקווה, משהו אחר, תצביעו בשביל זה. פוליטיקה שאין מאחוריה שום אמת היא לא פוליטיקה, היא משהו אחר" התראם לפיד. "אתה מפסיק להילחם על עקרונותייך? לא! אין רגע שאתה מפסיק להילחם על עקרונותייך. אתה צריך להמשיך להילחם עליהם עד שזה קורה, גם אם זה ארוך, גם אם זה קשה, גם אם יש מכשולים בדרך. אחרת? אתה לא מתאים לביזנס".

הוא הוסיף והתייחס לטענות לפיהן כחול לבן הפרו את הבטחתם לבוחרים כאשר ניסו להקים קואליציה בתמיכת הרשימה המשותפת. "אני מכיר את ההשוואה הזאת, מי שמפיץ אותה מגוחך. אתה משווה ביטול של העקרונות הבסיסים עליהם הוקמה כחול לבן לעומת פעם אחת שהמשותפת הייתה מצביעה מבחוץ להקמת ממשלה? כולם עובדים עם המשותפת אין בן אדם שעבד איתה יותר מבנימין נתניהו, הוא פיזר את הכנסת יחד עם המשותפת לפני שנה זה פשוט לא עומד על אותה פלטפורמה".

"העקרונות שלי לא מתחלפים כשקשה"
בהמשך דבריו, התייחס ח"כ לפיד לביקורת על הקמת כחול לבן, בטענה שהיו מפלגת 'רק לא ביבי', ולא הציעו אלטרנטיבה אמיתית. לדבריו, "אין דבר כזה 'רק לא ביבי', זה לא האיש", ואף ציין כי הוא "ביחסים אישיים טובים עם ביבי, תמיד הייתי". לפיד הסביר כי מטרת כחול לבן הייתה לשנות את "השיטה השלטונית, השחיתות. אנחנו רצינו להקים ממשלה אחרת מפני שאנחנו חושבים שאם ביום ראשון נפתח משפטו של ראש הממשלה הוא לא צריך להיות ראש הממשלה. אני עדיין חושב ככה כי העקרונות שלי לא מתחלפים כשקשה לי".

ביום ראשון האחרון הושבעו שרי הממשלה ה-35, יו"ר האופוזיציה סבור שזו "ממשלה רעה, 36 שרים, 16 סגני שרים - לא תעשה שום דבר. אנשים שלא סובלים אחד את השני, לקרוא לה ממשלת אחדות זה לעשות צחוק מהמילה אחדות. ברגע שעובר המשבר הגדול של הקורונה צריך להפיל את הממשלה הזאת, אם אנחנו נוכל זה מה שאנחנו נעשה. הם לא מתאמים כבר עכשיו. אין דבר כזה להילחם בשחיתות מבפנים, אם אתה בפנים אתה חלק, זה חלק ממך".

הוא מתח ביקורת חריפה ואמר שבממשלה יש "שני דברים. אחד, אני מקווה שלא, אלמנט אחד של מות התקווה. אנשים שהלכו נגד השחיתות נכנעים לשחיתות - זה הורג את התקווה וצריך להחזיר אותה לחיים. דבר שני, אני מכיר את האנשים, מה הם יודעים וחושבים אחד על השני. אמרו שתקפתי את הממשלה, אני 10 שנים אנסה ולא אצליח להגיד דברים מכוערים ונוראיים כמו שהאנשים האלה אמרו אחד על השני לפני חודשיים, אחד על המשפחות של השני לפני חודשיים. אז להעמיד פנים עכשיו שהם מייצגים איזושהי אחדות בישראל? לא הם לא. זה סידור אופורטוניסטי של השר למשאבי מים והשרה לקהילות שלא קיימות והכול על חשבוננו כי אנחנו הכספומטים".

לפיד כיהן כשר האוצר בשנת 2013, כחודש לאחר פרוץ נגיף קורונה פרסם תוכנית כלכלית מפורטת כי "היה לי ברור שלשם זה הולך וזה מה שצריך לעשות. על המדף יש סדרה של פרויקטים לאומים גדולים, גם תחבורה ובעיקר דיגיטליים. אני הייתי משקיע כסף, לא מנסה לחסוך בשוליים, כדי להתניע את המשק מחדש. כשהממשלה כל כך גדולה - הבירוקרטיה גדלה, איפה שהיו 10 טפסים? יהיו 40, איפה שהיו 5 פקידים? תהיה ועדה משרדית של 30 פקידים, מה שלקח חודש? ייקח עכשיו חצי שנה. שר האוצר הוא היחיד שיכול לחתוך דרך הבירוקרטיה, אני מאוד ממליץ לו לעבוד גם בזה".

עוד הוסיף והמליץ לשר האוצר החדש ישראל כ"ץ "להתחיל להגיד לשרים 'תקשיבו אני סוגר את הדלת, אף אחד לא שומע, אין פה עיתונאים. המשרד שלכם מיותר, הג'וב שלכם מיותר, אתם מיותרים. לא תקבלו כסף. אני צריך את הכסף הזה בשביל עצמאים, אני צריך את הכסף הזה בשביל המבוטלים, אני לא צריך את הכסף הזה כדי שתהיה לכם שיירה מאובטחת כשאתם הולכים ללשכה המיותרת שלכם, עם הנהג המיותר, המזכירות המיותרות והתקציבים המיותרים. הוא יצטרך קודם כל כוח עמידה פוליטי כי המפלצת הזאת היא יקרה".

כוונתו היא "שמחלקים ג'ובים. כשהייתי שר האוצר עשיתי רפורמה ענקית ברשות החברות הממשלתיות. הגרעין של הרפורמה היה שהוצאתי את כל המינויים הפוליטיים מרשות החברות". הוא הסביר כי "אחד המינויים הגדולים זה רשות החברות הממשלתיות. 100 חברות במשק, כמו התעשייה האווירית, שמתוכם אפשר לייצר תהליכי התנעה. הבעיה היא הדבר הראשון שהממשלה עשתה, קילפה ממשרד האוצר והעבירה אותה, מסיבות שאף אחד לא מצליח להבין או אם אנחנו מבינים אנחנו מבוהלים מאוד, לדודי אמסלם - השר המקשר בין הממשלה לכנסת. זאת אומרת שביבי ישלוט במינויים והנה מנוע צמיחה קלאסי - הפך להיות עוד בן ערובה של הפוליטיקה".

שמעת שהרמטכ"ל לשעבר אייזנקוט שוקל כניסה לפוליטיקה? תדברו?
"אני מעריך ואפילו אוהב את גדי אייזנקוט, לא שיש כרגע מחסור גדול ברמטכ"לים בפוליטיקה, אבל אני אשמח מאוד. כל אדם טוב שהולך לפוליטיקה אני מברך על זה וגדי הוא ודאי אדם טוב".

לפיד מברך על רמטכ"לים?
"יש לי בעיקר תכונות רעות אבל אחת מהטובות היא שאני אף פעם לא מרים ידיים".

שמעתי מכמה רמטכ"לים לשעבר שמתוכננת תביעה ייצוגית על הפגיעה במותג רמטכ"ל.
"אני חושב שהם צודקים לגמרי, יש פה פגיעה מהותית במותג הרמטכ"ל בעיקר בתחום העמידה בלחצים. לקרוס תחת אש, פוליטית אמנם, לא עושה טוב לדמות הרמטכ"ל".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יאיר יאיר מתי תעזוב אותנו ממך תחזור לתקשורת שם אתה עושה פחות נזק רסלר 22.05.20 11:51 1
     מה עשיתי? Yair 22.05.20 11:53 3
         יש לך את השם שלו זה כבר אומר מי אתה 🤣 רסלר 22.05.20 11:55 9
     אם לפיד היה עושה שירות צבאי רציני פתשגן 22.05.20 11:53 4
         או לא יושב עם המשותפת מעל לטבע 22.05.20 11:56 10
     עכשיו רק תהפוך לרגע את היוצרות ושים את המילים של לפיד כאילו שביבי אמר אותם: רפיח 22.05.20 12:17 22
     3 מערכות הוא לא ידע... News_Max 22.05.20 18:38 37
  אין ספק שבדרגתו הכבירה בצבא הוא מבין בזה הרבה Yair 22.05.20 11:53 2
     עסק בעיקר בעישון דובדוב בקריירה הצבאית המהוללת ואף נפצע קלות שדרך על המבחנה של הבאנג breslevhead 22.05.20 13:10 31
  אבל לעומת זאת, שיתוף פעולה עם הקוראים לרצח חיילים עושה נפלאות לתדמית הרמטכ''ל רודק צדף 22.05.20 11:54 5
  מזל ש''במחנה'' זה לא מותג, כי אז היינו חוזים בקריסה של המותג עבד לעם קדוש 22.05.20 11:54 6
  לפורום לשעברים Zhuzha77 22.05.20 11:54 7
  מדבר זה שהנשק היחידי שהוא החזיק בחיים שלו זה אקדח סיכות LineaAlba 22.05.20 11:55 8
     פינו אותו במסוק ככה הוא טוען יש גם פעם אחת שהסיפור אחרת רסלר 22.05.20 11:57 11
  יאיר לפיד הוא אחד מהאנשים היותר בזויים בפוליטיקה הישראלית Law 22.05.20 11:57 12
     👍👍 רסלר 22.05.20 11:59 13
     +1, הפוליטיקה הישראלית מביכה למדי מחושמל 22.05.20 12:02 14
  תת מיקלוש 22.05.20 12:02 15
  כשרמטכ׳ל נכנע לגחמות של מאדירי מחבלים זה גרוע הרבה יותר שונרי 22.05.20 12:02 16
  על רמטכ''ל להיות דמות א-פוליטית, ועל כן לא הייתי מערבב לזה התנהלות בשדה הפוליטי Xeneize 22.05.20 12:06 17
  ואיך שיתוף פעולה עם אויבינו היה משפיע על מותג הרמטכ''ל? לא שיש למישהו כאן ספק שהם היו מוכנים לכך... רדיקל חופשי 22.05.20 12:09 18
  ''שיח של ערכים'' - לפיד יורד מיום ליום יותר לביבים. זראטוסטרא 22.05.20 12:11 19
  זהו, שלא היה ''שיח'', אתה דיברת בינך לבין עצמך על ה''ערכים'' SWITCH 22.05.20 12:12 20
  צודק הגיע הזמן שלבלר ללא עט יעמוד בראש הצבא מזל דלי 22.05.20 12:17 21
  רק בישראל, מצרים, סודן ותאילנד (ועוד כמה) מקובל שגנרלים עוברים למערכת הפוליטית winter1 22.05.20 12:21 23
  להטוטן שקרן ומאחז עיניים.ביבי פיזר את הכנסת בהצבעה חד פעמית של המשותפת נבל עשור 22.05.20 12:25 24
  אני רואה כאן סיקור חיובי?אפשר להעביר את המידע לנציב תלונות הציבור? אלון_2407 22.05.20 12:33 25
  יאלה ברברן לך תכיש אנשים בטוק שואו מעבר לזה אתה לא כשיר לכלום. פשוט 22.05.20 12:36 26
  תבחרו בי כדי שלא יהיו עוד אנשים כמוני שלא סיימו בגרות porshe 22.05.20 12:37 27
  מדבר מי שלא רוצה עוד אנשים כמוהו. פלומה 22.05.20 12:41 28
  יש פגיעה ב מותג ''חבר כנסת'' הר טוב 22.05.20 12:46 29
  רטוריקן ודמגוג גרי 22.05.20 13:04 30
  לפיד חשוב שתבין משהו- אזרחי ישראל לא רוצים בך ובשכמותך. מחרחר ריב ומלחמות כלך לך. gandalf 22.05.20 13:10 32
  חותם על כל מילה של לפיד כאן בכתבה Muse 22.05.20 13:35 33
  שיח של ערכים - להחליף את השלטון. כמה מטומטם יכול בנאדם אחד להיות? יאיר, לא השארת טמטום לאף אחד אחר! פליצ'ה 22.05.20 13:39 34
  מי שלא למד להלחם באויבים חושב שהמלחמה היא ביהודים הניצוץ 22.05.20 14:11 35
  רב- כתב ''במחנה'', מנחה בכיר בטלוויזיה ופוליטיקאי כושל מטיף מוסר לכל דיכפין שעולה עליו עשר מונים. מבט צלול 22.05.20 18:37 36

רסלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.20
1788 הודעות, 13 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:51   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יאיר יאיר מתי תעזוב אותנו ממך תחזור לתקשורת שם אתה עושה פחות נזק  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
60285 הודעות, 208 מדרגים, 414 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:53   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מה עשיתי?  
בתגובה להודעה מספר 1

"You should be able to be a monster, and then not be one"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 12.4.20
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:55   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. יש לך את השם שלו זה כבר אומר מי אתה 🤣  
בתגובה להודעה מספר 3

פתשגן
חבר מתאריך 14.5.20
57 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אם לפיד היה עושה שירות צבאי רציני  
בתגובה להודעה מספר 1

הוא היה מזהה את התהליכים שעברו על צה''ל והרמטכלי"ם

מעל לטבע לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.3.20
1804 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:56   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. או לא יושב עם המשותפת  
בתגובה להודעה מספר 4

עדיף שרמטכל יקרוס פוליטית, ולא צבאית למשותפת

רפיח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.1.19
11455 הודעות, 90 מדרגים, 175 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:17   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. עכשיו רק תהפוך לרגע את היוצרות ושים את המילים של לפיד כאילו שביבי אמר אותם:  
בתגובה להודעה מספר 1

לפיד:"הלו מר נתניהו, תלמד להתייחס לרמטכלים כמו שצריך ואל תסית נגדם"

News_Max לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.17
6727 הודעות, 30 מדרגים, 59 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    18:38   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. 3 מערכות הוא לא ידע...  
בתגובה להודעה מספר 1

Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
60285 הודעות, 208 מדרגים, 414 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אין ספק שבדרגתו הכבירה בצבא הוא מבין בזה הרבה  
בתגובה להודעה מספר 0

"You should be able to be a monster, and then not be one"

breslevhead לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.2.19
2011 הודעות, 14 מדרגים, 20 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    13:10   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. עסק בעיקר בעישון דובדוב בקריירה הצבאית המהוללת ואף נפצע קלות שדרך על המבחנה של הבאנג  
בתגובה להודעה מספר 2

רודק צדף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.20
3170 הודעות, 19 מדרגים, 25 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:54   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אבל לעומת זאת, שיתוף פעולה עם הקוראים לרצח חיילים עושה נפלאות לתדמית הרמטכ''ל  
בתגובה להודעה מספר 0

האיש הטרחן הזה לא יעזוב אותנו לעולם שכולו טוב?

עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
10952 הודעות, 76 מדרגים, 140 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מזל ש''במחנה'' זה לא מותג, כי אז היינו חוזים בקריסה של המותג  
בתגובה להודעה מספר 0

Zhuzha77 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.4.09
2659 הודעות, 24 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לפורום לשעברים  
בתגובה להודעה מספר 0

LineaAlba לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.10.18
3113 הודעות, 16 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:55   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מדבר זה שהנשק היחידי שהוא החזיק בחיים שלו זה אקדח סיכות  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 12.4.20
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:57   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. פינו אותו במסוק ככה הוא טוען יש גם פעם אחת שהסיפור אחרת  
בתגובה להודעה מספר 8

Law לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.10.18
4733 הודעות, 39 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:57   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. יאיר לפיד הוא אחד מהאנשים היותר בזויים בפוליטיקה הישראלית  
בתגובה להודעה מספר 0

מי יתן ונתפקח בעתיד הלא רחוק ונכניס אנשים אחרים לייצג אותנו בכנסת, ״ימין״ ושמאל כאחד.

"Good man must not obey the laws too well"

חבר מתאריך 12.4.20
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    11:59   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. 👍👍  
בתגובה להודעה מספר 12

מחושמל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.6.18
929 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:02   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. +1, הפוליטיקה הישראלית מביכה למדי  
בתגובה להודעה מספר 12

הכל אישי ומתוך פוזיציה, ויכול להתהפך כל שני וחמישי... במקום לפתח דעות מגובשות ודיון ענייני.

מיקלוש
חבר מתאריך 25.3.20
196 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. תת  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.05.20 בשעה 12:18 בברכה, מיקלוש

תת

שונרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.19
937 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כשרמטכ׳ל נכנע לגחמות של מאדירי מחבלים זה גרוע הרבה יותר  
בתגובה להודעה מספר 0

וגם, כשהכלומניק מבמחנה רצה להוביל באף 2 רמטכלים ולא הצליח...

Xeneize לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.12
8876 הודעות, 95 מדרגים, 186 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:06   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. על רמטכ''ל להיות דמות א-פוליטית, ועל כן לא הייתי מערבב לזה התנהלות בשדה הפוליטי  
בתגובה להודעה מספר 0

רדיקל חופשי
חבר מתאריך 27.1.15
285 הודעות
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:09   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ואיך שיתוף פעולה עם אויבינו היה משפיע על מותג הרמטכ''ל? לא שיש למישהו כאן ספק שהם היו מוכנים לכך...  
בתגובה להודעה מספר 0

זראטוסטרא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.7.14
4192 הודעות, 20 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:11   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ''שיח של ערכים'' - לפיד יורד מיום ליום יותר לביבים.  
בתגובה להודעה מספר 0

הוא מעז להזכיר את המילה "ערכים" , האם המילה הזאת נמצאת בלקסיקון שלו ?
יותר מגוחך מזה , אפשר עוד ?

SWITCH לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.19
3098 הודעות, 15 מדרגים, 29 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:12   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. זהו, שלא היה ''שיח'', אתה דיברת בינך לבין עצמך על ה''ערכים''  
בתגובה להודעה מספר 0

מזל דלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
16791 הודעות, 74 מדרגים, 144 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:17   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. צודק הגיע הזמן שלבלר ללא עט יעמוד בראש הצבא  
בתגובה להודעה מספר 0

הדרישות
א. אגו מנופח
ב. המון "אהבה" (עצמית ושנאה לזולת)
ג.סיסמאות נבובות ( האחר זה אני )
ד.שאלות נוקבות ( איפה הכסף ?)
ה.תשובות ברורות ( בין איתמר ליצהר )
ו. חולצה שחורה
ז. קול צרוד אפיל עם הטיה של הצוואר
נ.ב . רמטכ"ל לא צריך להיות חייל כמו ששר האוצר לא צריך להיות כלכלן .

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
19124 הודעות
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:21   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. רק בישראל, מצרים, סודן ותאילנד (ועוד כמה) מקובל שגנרלים עוברים למערכת הפוליטית  
בתגובה להודעה מספר 0

נבל עשור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.3.19
2166 הודעות, 14 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:25   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. להטוטן שקרן ומאחז עיניים.ביבי פיזר את הכנסת בהצבעה חד פעמית של המשותפת  
בתגובה להודעה מספר 0

יתכן והוא שילם על כך מחיר מוסכם ויתכן שלא.
אבל יש הבדל שמיים וארץ בתמיכת המשותפת מבחוץ בהקמת ממשלה.
כאן זה שונה ואתה צריך אותם לאלפי הצבעות.איך הוא יעביר תקציב בלי הידיים שלהם?
העברת תקציב זה אלפי הצבעות .לא הרמה של יד פעם אחת.
ומהניהיה התשלום על כך? פה אתה חייב לשלם
וזה לא הצבעה אחת וניפרדו דרכם.זה שקר
והוא יודע את זה
אמנם הוא החבר כנסת שמבקר הכי פחות בכנסת
אבל הוא בטוח יודע את זה
והוא בונה על כך שאף אחד לא יודע את ההבדל

אלון_2407 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.7.17
5356 הודעות, 39 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:33   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אני רואה כאן סיקור חיובי?אפשר להעביר את המידע לנציב תלונות הציבור?  
בתגובה להודעה מספר 0

כה אמר הרב״ט המושתן שכתב ושידר בשירותו הצבאי.

מכבד כל אדם באשר הוא, ללא קשר לדעותיו הפוליטיות.

פשוט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.9.17
9750 הודעות, 72 מדרגים, 98 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:36   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. יאלה ברברן לך תכיש אנשים בטוק שואו מעבר לזה אתה לא כשיר לכלום.  
בתגובה להודעה מספר 0

נחש צפע

porshe
חבר מתאריך 10.12.13
1527 הודעות
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:37   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. תבחרו בי כדי שלא יהיו עוד אנשים כמוני שלא סיימו בגרות  
בתגובה להודעה מספר 0

למה הוא אומר שזה ממשלה של מושחתים. הרי הוא היה מוכן לשבת עם הליכוד בלי ביבי.

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
53442 הודעות, 163 מדרגים, 311 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:41   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מדבר מי שלא רוצה עוד אנשים כמוהו.  
בתגובה להודעה מספר 0

https://mobile.twitter.com/ohana_israel/status/1214984378985701377?ref_src=twsrc%5Etwitterkit

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

הר טוב
חבר מתאריך 2.2.20
504 הודעות
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    12:46   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. יש פגיעה ב מותג ''חבר כנסת''  
בתגובה להודעה מספר 0

כל פעם שמוזכר השם יהיר לפיד בצמוד למילים "חבר כנסת".

גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
11657 הודעות, 68 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    13:04   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. רטוריקן ודמגוג  
בתגובה להודעה מספר 0

gandalf לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.7.08
36483 הודעות, 168 מדרגים, 332 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    13:10   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. לפיד חשוב שתבין משהו- אזרחי ישראל לא רוצים בך ובשכמותך. מחרחר ריב ומלחמות כלך לך.  
בתגובה להודעה מספר 0

כנ"ל גם לגבי המסית הלאומי החבר שלך ליברמן

רצינו עליונות מוסרית - קיבלנו תעסוקה מבצעית.

Muse לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.6.18
8885 הודעות, 61 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    13:35   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. חותם על כל מילה של לפיד כאן בכתבה  
בתגובה להודעה מספר 0

פליצ'ה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
3028 הודעות, 26 מדרגים, 50 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    13:39   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. שיח של ערכים - להחליף את השלטון. כמה מטומטם יכול בנאדם אחד להיות? יאיר, לא השארת טמטום לאף אחד אחר!  
בתגובה להודעה מספר 0

זה לא הוגן שאדם אחד לוקח כמעט את כל הטמטום בעולם.

כמאמר חזל, עשרה קבין של... (המבין ימשיך בעצמו)

הניצוץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.12.08
17447 הודעות, 214 מדרגים, 428 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    14:11   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. מי שלא למד להלחם באויבים חושב שהמלחמה היא ביהודים  
בתגובה להודעה מספר 0

מבט צלול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.7.18
2029 הודעות, 12 מדרגים, 16 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ח באייר תש''פ    18:37   22.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. רב- כתב ''במחנה'', מנחה בכיר בטלוויזיה ופוליטיקאי כושל מטיף מוסר לכל דיכפין שעולה עליו עשר מונים.  
בתגובה להודעה מספר 0

אהבל.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות