גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #630983 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 630983        
Falafel ham
חבר מתאריך 21.5.20
92 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    01:50   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

עדות חדשה נגד שאול אלקריב: ״ניסיתי להתנגד אבל הוא הצליח להביס אותי״  

 
  
עבר עריכה לאחרונה בתאריך 28.05.20 בשעה 04:34 על-ידי Mr W (מפקח)
 
"ניסיתי להתנגד, אבל הוא הצליח להביס אותי": עדות נוספת נגד אלקריב, הסוחף אחריו מאמינים ומגדיר עצמו "רב".

לאחר שידור תחקיר "חשיפה" על העדויות הקשות של הנשים נגד שאול אלקריב, הגיעו עוד ועוד פניות של נשים למערכת, שמספרות שהוטרדו לכאורה על ידו. "הוא שאל אם החזה שלי זה שתלים, ואז אמר שיש לו חולשה לחזה גדול"
חשיפה |

בתחקיר "חשיפה" ששודר אמש (שלישי), חשף חיים אתגר שורה של עדויות מטרידות של נשים סביב שאול אלקריב שסחף אחריו מאמינים רבים. בעקבות השידור, הגיעו למערכת חשיפה עוד פניות ועדויות של נשים שמספרות שהוטרדו לכאורה על ידי אלקריב. חלק מהעדויות קשות מאוד. אחת הנשים שפנתה למערכת היא נטלי (שם בדוי), והיא חשפה מה שהאחרות לא העזו לחשוף.


"הגעתי לפני שנתיים להתייעץ עם הרב על איזה עניין שלי", סיפרה נטלי. "לאחר כמה שיחות הוא התחיל לגלוש לפן האישי, ואז הוא אמר לי שמהרגע הראשון שהוא ראה אותי הוא התאהב בי, ומרגיש לו שגם אני. הוא אמר שהנשמות שלנו מגלגול קודם חוברות, כאילו מחמיא. וככה הוא מתחיל לשאול שאלות אישיות כמו אם אני במחזור עכשיו".

וכך, סיפרה נטלי, היא נכנסה למעגל שממנו לא הצליחה לצאת. "הוא אמר לי שהוא מרגיש שאני רוצה, שאני אהיה איתו במגע. הוא מתחיל לשלוח לי רגליים וללטף לי את הרגל עם הרגל שלו, ללטף את השיער", סיפרה נטלי. "הוא מנצל את הקטע הרגשי, כשהוא מדבר בשפה שהוא מחמיא. הוא שאל אותי אם החזה שלי זה שתלים ועניתי שכן, מתוך מבוכה מאוד גדולה. אז הוא אמר שיש לו חולשה לחזה גדול". עוד מוסיפה נטלי: "השלב הבא זה שהוא נועל את הדלת במשרד בשקט שלא ישימו לב, מסתכל במצלמות ומושך לי את היד בחוזקה ושם על האיבר שלו. בגלל שהדמות שלו היא כריזמתית ועוצמתית, לרגע זה מרגיש מפרגן, אבל הוא משתמש באלימות ובכוח. הוא ביקש שאני ארים את החולצה, אני התנגדתי. ואז הוא העיף לי סטירה לפנים. חזקה מאוד".

אחרי כמה ימים, כך מעידה נטלי, אירעה לכאורה תקרית נוספת: "הוא מרים את הציצית שלו, פותח את המכנסיים ושולף את האיבר", סיפרה נטלי. "הוא אומר לי 'מהר מהר'. הוא דורש שאני ארד לו. זה לא קורה. הוא לוקח אותי בכוח ואני מנסה להתנגד, מושכת ככה את הפנים. זה לא קרה, הוא הצליח להביס אותי. אחרי שזה נגמר, אני יוצאת ומקיאה את נשמתי".

לאחר מכן, כך טוענת נטלי, הרב הציע לכאורה שייפגשו מחוץ למשרד: "זה קרה באיזושהי חורשה שהוא בחר. יש אקט מיני, יש סיטואציה מינית. באיזשהו מקום חשבתי שזה מפרגן שהוא בחר בי, כי לכאורה הוא דמות ציבורית, שמסוגלת לעורר שינוי, זאת אומר שהוא יכול לעזור לי. הוא אמר שזה יעשה לי טוב, שזה ישחרר אותי, שאני ארגיש עם זה בנוח עם האקט. אבל זה לא הרגיש בנוח אחר כך, זה היה מאוד מגעיל".


כשנטלי רצתה לסיים את הקשר הזה, היא עברה לטענתה, "ביזיונות מאוד קשים": "דיבור בוטה, אלים. האב אמר שאני הזונה שלו, הוא איים שיפיץ את המידע שהוא יודע עליי, למשפחה שלי". הקשר הסתיים, כך היא מספרת, "כשאני אוזרת אומץ והולכת כנגד כל הסיכויים. לא משנה מה הוא יגיד ומה הוא יעשה, אני מצילה את הנשמה שלי וקמה ובורחת. פיזית הפסקתי להגיע לשם, נפשית אני שם עד עצם היום הזה".

ל', אמה של סנדרה שהעידה גם היא בתחקיר ששודר אמש על המעשים הקשים לכאורה של אלקריב, הגיעה לאולפן חשיפה וסיפרה על התחושות בעקבות המפגש של בתה עם הרב: "כאב, זעזוע, מן תחושה שאי אפשר לתאר אותה, במיוחד כשזה קורה לבת שלך. זה דבר שקשה לעבור. כששמעתי פשוט הזדעזעתי, וחיפשתי כל דרך להגיע אליו. מכיוון שהזהירו אותי שלא כדאי כי הוא מעורב עם עבריינים והוא יבוא אליי, אמרתי אני אלך בדרך אחרת. הגענו לאן שהגענו ואני שמחה, כי הצלנו הרבה בנות אחרות".

העדויות המטרידות על הרב אלקריב (צילום: מתוך:
"לרגע זה מרגיש מפרגן, אבל הוא משתמש באלימות ובכוח". הרב שאול אלקריב|צילום: מתוך: "חשיפה", קשת 12
"אני רוצה שאימהות שמחפשות עזרה וישועה, לפני שאתן הולכות למישהו, תבררו", המשיכה ל'. "כששמעתי שסנדרה הלכה אליו, ביררתי עליו בגוגל, ושם קיבלתי את הבומבה שראיתי מי הוא. זה מה שאימהות צריכות לדעת, לפני שאתן שולחות את הילדים שלכן".

עו"ד אייל בסרגליק, שמייצג את הרב שאול אלקריב, התראיין והגיב על הדברים:

האם לא הגיע הזמן שאלקריב ייקח אחריות ויתנצל?
"נתחיל בעובדות. אני חושב שצריך להזכיר את זה שאנחנו ביקשנו את ההקלטות של הטענות שאתם טענתם במשך תקופה מאוד ארוכה וההקלטות האלה לא הגיעו. אתם בסופו של דבר בחרתם להציג תחקיר מגמתי עם חלקי מקטעים של עדויות כאלה ואחרות, והיום אנחנו ביקשנו גם את אותה עדות נוספת וגם אותה קיבלנו בתמצית מאוד קצרה. הרב אלקריב כשהתראיין, אמר שהוא מעולם לא יפגע בשום אדם והוא מצר אם מישהו אי פעם נפגע מהדברים שלו. יחד עם זאת, ואני כמובן לא מקל ראש חלילה בדברי האם ומה שהיא מתארת לגבי בתה, אבל לקרוא לאנשים שלא התלוננו עד כה במשטרה "קורבנות", כבר מראש לקבוע פריורית שהוא קרבן, לקבוע את כל הקביעות העובדתיות שאתם עושים בתחקיר שלכם, דמוניזציה קשה ביותר כלפיו. כלפי אדם שאני יכול להביא, באופן אישי, למעלה מ-3,000 נשים שהוא עזר להן, תמך בהן, סייע להן באינספור מקרים. לגבי התחקיר, אתמול סוף כל סוף חזינו בחלקי ההקלטות, עובדה שעד היום אף אחד לא קרא לרב בהקשר של החשדות. אתם טענתם שהעברתם בתחקיר הזה שנעשה לפני תקופה את החומרים למשטרה, הרב אמר לכם 'ככל שיש מישהי שחשה שהיא נפגעת בצורה כלשהי על ידי, היא מוזמנת להגיש תלונה למשטרה ושהדבר ייחקר וייבדק'".

יש לך תגובה לאיומים שהוא השמיע כלפיי, כולל "פולסא דנורא"?
"כפי שאני אמרתי, אני לא מפרש את הדברים כאיומים כלפיך, בהחלט כעס, בהחלט דברים אחרים, גם כאשר אתה היית מולו באולפן אתה בעצמך אמרת אני לא חש מאוים, אני לא חש לרגע איזשהו איום ממנו, למרות שהגשת תלונה במשטרה שסותרת קצת את מה שאמרת. כך או כך, הרב הבהיר לך 'אני לא מתכוון לפגוע בך, אני לא מכוון לפגוע בשום אדם'. הוא אמר, ולדעתי זו טעות גדולה שהוא אמר את העניין הזה, 'אני לא מתכוון לתבוע אותך משפטית', כי בהחלט יש לו על מה לתבוע מבחינת לשון הרע. כך או כך, בסופו של דבר ברור לך שהאדם הזה שהוא עושה חסד, גומל חסדים, לא יפגע באף אדם, הוא לא באמת מאיים. הדברים שהובאו לידיעתי בדף הפייסבוק כבר אינם קיימים שם".


תגובת עו"ד אייל בסרגליק המייצג את הרב שאול אלקריב: "מדובר ברעות רוח והוצאת דיבה אודות הרב שעושה ימים כלילות בעזרה לכל אדם. מרשנו רב מקובל, אדם צדיק ששמו הולך לפניו, איש משפחה מסור, אשר מזה עשרים שנה פוקד את משכנו הצנוע על מנת לתת ברכה וייעוץ לכל הפונה אליו.

הרב מכחיש מכל וכל את טענת האישה שסיפרה כי אמר לה שהוא אוהב אותה ונגע בה. אמנם הרב אוהב אדם, אך מעולם לא נגע באופן לא ראוי במבקריו. לו טענתה הייתה אמת, הייתה האישה פונה למשטרה.

לגבי האישה הנוספת שטוענת כי הרב נגע בה – הרב מכחיש מכל וכל טענות אלה. הרב מעולם לא חיבק, נישק או הורה למי ממבקריו לשבת על ברכיו. מדוע חזרה למשרדו של הרב פעמים נוספות ונפגשה איתו לטענתה בחורשה, למרות שהדבר לא קרה מעולם? הרב מקבל את הפונים בחדרו כאשר הדלת פתוחה חלקית ועובדת מטעמו מצויה בפתח.

הרב מכחיש את אמירות האישה שטוענת שחיזר אחריה. לו היה שמץ של אמת בדברים האישה הייתה חשה לא בנוח במחיצת הרב אך בפועל פקדה את משרדו תקופה ארוכה. הרב הינו אדם חם ואומר להרבה אנשים שהוא אוהב אותם. זה סגנונו, כשם שלעתים נדרש הוא לצורך העזרה לומר דברים בוטים. אין ולא הייתה בדבריו כוונה מינית כלשהיא.

לגבי האדם שטוען שראה את הרב אוחז בחזה של אישה שהגיעה לעבור תיקון - הרב מכחיש זאת מכל וכל. הרב אינו אחראי למחשבות המיניות שמתחוללות במוחו של אותו אדם.

הטענה שהרב דרש להגיע לחצרו מידי יום עד כדי "שיעבוד" מופרכת ומנותקת מהמציאות, שכן הרב אינו "בעל שליטה מוחית" על אנשים ואינו מבקש מקהל מאמיניו להגיע בתדירות זו או אחרת לחצרו. הרב לא מבטיח למבקריו ישועות מהירות. הניסיון לטעון כי הרב מנצל מצוקות ויוצר תלות של מבקריו בו, הינה טענה כוזבת ומרושעת.

לא ברורה לנו הטענה לפיה הרב עצמו הודה בקשריו עם גורמים ב"עולם התחתון". הרב עוזר לכל הפונה אליו, מבלי לחקור מאין הגיע ולאיזה מגדר משתייך.

גם אם עלתה חמתו בשיחה כלשהיא, אין להסיק מכך שהרב מדבר על עניינים מיניים לשם הנאה. מבקרים רבים מתייעצים עמו בנושאי צניעות, פריון ויחסים ומטבע הדברים הרב משתמש במילים הנדרשות. לגבי אמירת הרב שמקומו בבית כלא או בבית משוגעים: הדבר מעולם לא נאמר בהקשר הנטען. אנשים המנהלים אורח חיים חרדי מאמינים כי אם לא קיימו את כלל המצוות מגיע להם "עונש" וכך גם הרב. לגבי האמירות "הורדתי לה סטירה" "היא תקבל ממני מכות" וכו': הכוונה לביטויים מטאפוריים במובן שבדבריו בלבד ובפעילותו הרוחנית יגרום הרב לכך שייפסק הנזק כלפי אותו אדם, ואין בכך משום אלימות כלשהיא כלפי נשים".


https://www.mako.co.il/tv-exposure/articles/Article-6d74838a7d75271026.htm?share=wa              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כשאת אומרת לא למה את מתכוונת? שיקאגו 28.05.20 01:53 1
     בגלל שאלות כאלה נוסף בית לשיר חלוץ שפוי 28.05.20 07:59 33
         יש ביוטיוב את התכנית? קונטרס הספקות 28.05.20 10:48 105
             לא חושב, קשת מעלים רק למאקו חלוץ שפוי 28.05.20 12:31 124
         אין ספק שמדובר במעשים מתועבים אבל Amnonimus 28.05.20 13:05 127
             פסיכולוג יכול לקיים יחסים בהסכמים מטופלת? חלוץ שפוי 28.05.20 13:38 129
  לא יודע.. עשרות שנים אני חלק מהציבור הדתי והחרדי ועד השבוע לא שמעתי את השם הזה והוא פלאי 28.05.20 01:56 2
     למה זה תדע לשמי. והוא פלאי..... avi 28.05.20 02:05 9
     נחשפתי אליו בפרשיית הרצח בבר נוער Falafel ham 28.05.20 02:06 11
     מקווה שהעבריין לא יעשה כלום לחיים אתגר היקר דפי 28.05.20 02:10 12
     גם אני מי זה האיש העברין הזה לא שמעתי עליו וטוב שכך רסלר 28.05.20 02:42 14
     כנל בן של מלך 28.05.20 06:18 17
         הוא מציג עצמו כ''רב''. מה התקשורת אשמה? התקשורת לא נתנה לו את הכינוי ''רב''. גרפיטי 28.05.20 08:07 34
             כל חרדי הופך לרב בן של מלך 28.05.20 08:08 35
                 סליחה. הוא מציג את עצמו ''רב''. והוא האשם היחידי. גרפיטי 28.05.20 08:11 38
                     אם בדוגמה שהבאת התקשורת תקרא לו 'הטייס' ובכך תגרום להכפשת כלל הטייסים.. והוא פלאי 28.05.20 08:13 40
                         אני מתמקדת בבן של מלך שאמר הכל מונע משנאה לחרדים. גרפיטי 28.05.20 08:16 43
         שוב התקשורת אשמה? חלוץ שפוי 28.05.20 08:09 37
         מרוב בושה שיש אנשים דתיים שמסתבר שהם עברינים אז אתה מאשים את התקשורת, Oasis 28.05.20 12:29 123
  שסחף אחריו מאמינים רבים??? לא שמעתי את שמו עד התחקיר ואני מכיר שמות של רבנים והרבה ישראבלוף 28.05.20 01:57 3
  צפיתי בתחקיר כולו ואני מזועזעת עד עמקי נשמתי דפי 28.05.20 01:59 4
     טוב שאת מבינה שצקוותך היא די תקוות שווא. ככה לא תתאכזבי ביריון 28.05.20 02:02 5
         אני אגיד לך יותר מזה תוך זמן קצר מאוד(מאוד) דפי 28.05.20 02:04 8
             אכן כך, למרבה צער ביריון 28.05.20 02:06 10
         טעות. בתי המשפט נוטים להחמיר על מעשי אונס אלא אם כן הגיעו לעסקת טיעון כדי לחסוך גרפיטי 28.05.20 08:08 36
             אז זהו שעושים עסקות טיעון ומהסיבה שהזכרת. ביריון 28.05.20 08:26 47
                 צר לי לאכזב אותך. גרפיטי 28.05.20 08:31 51
                     אני מבין את מה שכתבת ועדין לא פעם נרקחות במשפטי אונס עיסקאות טיעון מבזות. ביריון 28.05.20 08:36 53
                         במקרה של קטינים חוקרים את חוקרת הנוער עצמה. גרפיטי 28.05.20 08:39 54
                             זה כמובן כן, אבל הרושם שיש לי שרוב העיסקאות מקלות הרבה יותר עם הנאשם. ביריון 28.05.20 08:41 55
                                 בעסקת טיעון נשקלות טיבן של הראיות. גרפיטי 28.05.20 08:43 56
                                     למיטב ידיעתי ניתן להרשיע בארץ באונס רק על סמך עדות הנאנסת, כמובן אם היא אמינה בעיני השופט ביריון 28.05.20 08:47 57
                                         מטבען של עבירות אלה שהן נעשו. במחשכים. גרפיטי 28.05.20 08:50 58
                                             תודה על ההסבר ביריון 28.05.20 08:51 59
                                                 אהבתי את הדיון בינכם . מוסף היום 28.05.20 11:58 119
     למה בספק ciso23 28.05.20 07:18 22
  לכלא ישר. איפה המשטרה בתמונה ? YA-20826 28.05.20 02:03 6
     מרביצה לאתיופים. מפלילה אזרחים בקרית מלאכי. מייצרת דוחות תנועה בכבישים מהירים. אחד האדם 28.05.20 07:50 29
  , YA-20826 28.05.20 02:04 7
  העבריינים המתחזים לרבנים מחללים שם שמיים ברבים אור12 28.05.20 02:35 13
     לכאורה חצרות מסויימות נשלטות עי העולם התחתון אחד האדם 28.05.20 07:52 30
  לרב אסור בשום אופן להיפגש עם אשה בנפרד hutznik 28.05.20 03:43 15
     אני הייתי פעם אצל רב ידוע בחדר אחד ולא קרה כלום ושום דבר. גרפיטי 28.05.20 08:14 41
         אני עברתי רמזור באור אדום ולא קרה לי כלום סטטיסטיקאי 28.05.20 08:52 60
             ניצלת מאור אדום. יופי. גרפיטי 28.05.20 08:54 61
                 גם אני נגד אור אדום סטטיסטיקאי 28.05.20 08:56 62
                     אל דאגה. אין גבר שיתקוף אותי בחדר נעול. גרפיטי 28.05.20 09:02 64
                         זה לא עניין של חינוך. ואת מה שכתבת יכולה להגיד רק אישה יהודי ישראלי 28.05.20 09:11 67
                             עניין של חינוך. גרפיטי 28.05.20 09:13 70
                                 שטויות. החשיבה הפוליטיקליקורקט יוצרת תוצאות עקומות יהודי ישראלי 28.05.20 09:18 75
                                     אינני יכולה להתווכח על שטויות, אלא על עובדות. גרפיטי 28.05.20 09:25 79
                                         עובדתית אין חברה שנקיה מזה לגמרי. יהודי ישראלי 28.05.20 09:27 83
                                             שאחזור על הטאטוא שנעשה באוכלוסיה החרדית? גרפיטי 28.05.20 09:29 85
                                     לאדם נורמלי אין שום עניין להיות עם מישהי שלא רוצה אותו אני ואנוכי 28.05.20 11:56 116
                                 בוודאי עניין של חינוך, חינוך לדחיית סיפוקים. סטטיסטיקאי 28.05.20 09:20 76
                                     לא אכנס איתך לאנטומיה שלנו. גרפיטי 28.05.20 09:24 78
         'רב' שנמצא עם אישה בחדר אחד לבד עובר על איסור תורה יהודי ישראלי 28.05.20 09:12 68
             למה הדגש על רב? גרפיטי 28.05.20 09:15 73
                 איסור לעבור בין שתי נשים ובין שני דקלים מובא בגמרא אבל לא מובא להלכה ברמב''ם או בשו''ע סטטיסטיקאי 28.05.20 09:25 80
                     אמרת הכל... משווה בין נשים לדקלים, לעצים. גרפיטי 28.05.20 09:26 82
                         ואם בחוק הישראלי אסור לי לדרוס גבר או פרה אז החוק משווה בין גבר לפרה? סטטיסטיקאי 28.05.20 09:29 86
                             אני עשיתי אנלוגיה? גרפיטי 28.05.20 09:30 87
                                 אני הבאתי את הדקלים כדי להראות לך שהנימוק שם אינו מיני. סטטיסטיקאי 28.05.20 09:32 88
                                     ברור שהנימוק אינו מיני. אתה לא יודע מה הסיבה? גרפיטי 28.05.20 09:44 89
                 אנסה להסביר את העיקרון. יהודי ישראלי 28.05.20 09:26 81
                     תשמע חבר, אני לא מקבלת את כל מה שכתבת לגבי מעמדה של האישה. גרפיטי 28.05.20 09:28 84
                         הוויכוח עם אדם דתי בנושא של שוויון נשים הוא מיותר גלובוס 28.05.20 10:21 96
                             זה לא פמיניזם. זה הכרת הערך העצמי של הנשים. גרפיטי 28.05.20 10:23 98
                                 קודם כל כן. גברים דעתם קלות. גלובוס 28.05.20 10:30 100
                                     מילות המפתח. גרפיטי 28.05.20 10:33 101
                                 יש הכרת הערך העצמי של אשה גלובוס 28.05.20 10:35 103
                                     אל תקלקל. גרפיטי 28.05.20 10:40 104
                                         הדת זה טרנד משתנה גלובוס 28.05.20 11:01 107
                                             אכן הדת משתנה. אבל בהכל. בענייני נשים היא נמצאת אחורה. גרפיטי 28.05.20 11:03 108
                                                 כל הדת היהודית בנויה על תורה. כל השאר זה פרשנות.משניות גמרה מפרשים הלכה. הכל פרשנות. גלובוס 28.05.20 11:06 110
                                                     אבל בלי פרשנות לא תדע כיצד לקיים מצוות מעשיות, הפרשנות היא חשובה אבי_85 28.05.20 11:21 112
                     מעניין מאוד זה, גם קראתי שמתוך שדמעתה מצויה, הבורא מקפיד על זה, וכן גברים חייבים לכבדן אבי_85 28.05.20 10:22 97
                     חודשיים??? מה יעשה הגבר, אסור לגעת חודשיים? אבי_85 28.05.20 10:25 99
                         אולי אונס או הטרדה מינית? גרפיטי 28.05.20 10:33 102
                             זה נראה לי הזוי, חושב שיש טעות, אין דבר כזה נידה חודשיים אבי_85 28.05.20 11:19 111
                                 נדמה לי שאחרי לידה יש פרק זמן ארוך מדי לעומת נידה רגילה. גרפיטי 28.05.20 11:33 113
                                     אם אני מבין נכון, בזמן ביהמ״ק, אשה שילדה הייתה נמנעת חודשיים מלהגיע למקדש, טרם היטהרותה אבי_85 28.05.20 12:26 122
                                         לא זוכרת בדיוק. לא רוצה לומר דברים שאינני יודעת בוודאות. גרפיטי 28.05.20 12:34 125
         אם זה חדר סגור שאף אחד לא יכול להיכנס מבלי רשותו כנראה שהוא לא ממש רב eliya 28.05.20 11:45 114
             בוא אסביר לך משהו. גרפיטי 28.05.20 11:51 115
                 כולם טועים אבל לרב לא הולכים אם הוא מתנהג הפוך ממה שהוא מייצג eliya 28.05.20 11:56 117
                     יחוד זה כשגבר ואישה ביחד. גרפיטי 28.05.20 11:59 120
                         עזבתי 😎 eliya 28.05.20 12:00 121
  רב שעובר על ההלכה הוא לא רב גרי 28.05.20 04:30 16
     אז מצגר נניח לא רב? חלוץ שפוי 28.05.20 08:18 46
         כולם יכולים ללמוד תורה. כדי להיות רב צריך להקפיד הקפדה יתרה על כ---ל יהודי ישראלי 28.05.20 09:14 72
         לא בקיא מספיק בסיפור של הרב מצגר גרי 28.05.20 10:10 93
     אם יש אנשים בחוץ שיכולים להכנס בכל רגע אז זה לא ייחוד. נא לא להמציא המצאות. אלפקה-מן 28.05.20 08:28 49
         לא נכון.. אם לא נהוג במקום להתפרץ לדלת סגורה גרי 28.05.20 09:59 91
             יש כאלה שעושים בעילה חלוץ שפוי 28.05.20 10:50 106
     *אחותו גם אסור למיטב ידיעתי eliya 28.05.20 11:58 118
  איך מתקרבים אליו אם השם שלו הוא אלקריב או אל-קריב Baznoded 28.05.20 07:08 18
     🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 יהודי אמיתי 28.05.20 07:15 21
     מעכשיו ייקרא שמו בישראל אלרחיק. agolan 28.05.20 07:54 32
     יפה. אפשר גם אחרת😄 גרפיטי 28.05.20 08:18 44
         נשמע שהוא יותר מקרב לשאול אלפקה-מן 28.05.20 08:30 50
             שילך לעזאזל ואלף שאולים. הוא ושכמותו. גרפיטי 28.05.20 08:33 52
  שוב בולשיט ההטרדות. לפי המתואר הוא ניצל אותן מינית. די עם המינוח של הטרדות והעלבות. מתוארת פגיעה אמיתית. rocsteady 28.05.20 07:13 19
  עקרב לא רב יהודי אמיתי 28.05.20 07:15 20
  צפיתי בכתבה ciso23 28.05.20 07:23 23
     לא ראיתי אף אחד שמגן עליו 😶 ברדלס 28.05.20 07:47 25
         יש באשכולות קודמים כאלה ciso23 28.05.20 07:48 27
             אהה סליחה..לא ראיתי את האשכלות הקודמים ברדלס 28.05.20 07:50 28
                 אלו אנשים החלשים ביותר שיש ciso23 28.05.20 07:53 31
     👍👍 גרפיטי 28.05.20 08:18 45
  קטעים יפים מתוך הכתבה הראשונה אוהב ישראל 28.05.20 07:32 24
  היה משהו מוזר,אתגר הציג את זה כאילו שזאת מתלוננת חדשה שהגיעה אתמול אחרי שידור התחקיר אבל קוקי 28.05.20 07:47 26
     מתלוננת שהגיע אחרי שהתוכנית צולמה ונערכה חלוץ שפוי 28.05.20 08:15 42
         לא רוצה להיות קטנוני,אבל רשום ונאמר שהיא הגיע ''לאחר שידור הכתבה והתחקיר'' ,התחקיר שודר של קוקי 28.05.20 08:28 48
             אז אין לי מושג חלוץ שפוי 28.05.20 08:58 63
  רב בת*ת שלי.זה חלאת המין האנושי! coronatime 28.05.20 08:11 39
  באשכול הקודם חרדים הגנו עליו. אלו פני הדור זיגי 28.05.20 09:04 65
     לך לקבר של הרה''ג מרדכי אליהו זצוק''ל ותבקש מחילה על התגובה הזאת, איש ונוב לו 28.05.20 09:16 74
         אין להם סמכות מוסרית לשלוט לאנשים בחיים. תפנים זיגי 28.05.20 09:23 77
  גם אני שמעתי עכשיו לראשונה את שמו. אלי סקופר 28.05.20 09:09 66
     מאחל לך שלעולם לא תצטרך לחוות איש ונוב לו 28.05.20 09:13 71
     זו בדיוק נקודת השפל של המצוקות. גרפיטי 28.05.20 10:02 92
  עוד סוטה מין ארור איש ונוב לו 28.05.20 09:12 69
     +++ אבי_85 28.05.20 10:19 95
  עוד מקרה קלאסי של ניצול הדת והאמונה לביצוע מעשים חמורים. דידי האגדי 28.05.20 09:47 90
     +2 חלוץ שפוי 28.05.20 12:36 126
  מעניין אם לדרעק הזה יש אייפון או סמארטפון כלשהוא... כל אלה שמטיפים לנו מוסר נגד סמארטפונים אבי_85 28.05.20 10:19 94
  המילה ''חדשה'' נותנת תחושה כאילו מדובר במישהי שבאה לדבר לאחר צפיה בכתבה. ET 28.05.20 11:05 109
  עבריין בתחפושת! לכלא! Golani73 28.05.20 13:08 128
  מעניין לי את האחוריים. תיכף תביאו עדכונים חמים על המתקשרת שקיבלה צינור. כמה ריקים חייכם? אלימלך זורקין 28.05.20 14:06 130
  בן אדם מסוכן כוכבת שביט 28.05.20 14:45 131
  ככה עובדת התקשורת. Spike 28.05.20 14:55 132

   
   
שיקאגו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3459 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    01:53   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כשאת אומרת לא למה את מתכוונת?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:59   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. בגלל שאלות כאלה נוסף בית לשיר  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
כשהיא אומרת "לא" לזה היא מתכוונת,
לזה היא מתכוונת כשהיא אומרת "לא".
לכן ה"לא" שלה סופי, מוחלט,
רק היא קובעת, לא שום בית משפט,
אז תהיה לי תרנגול
ואל תהיה חכם גדול.
היא לא רומזת "כן", או "אולי" או "בוא",
כשהיא אומרת "לא", היא מתכוונת "לא!"            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קונטרס הספקות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.19
5782 הודעות, 62 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:48   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. יש ביוטיוב את התכנית?  
בתגובה להודעה מספר 33
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:31   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. לא חושב, קשת מעלים רק למאקו  
בתגובה להודעה מספר 105
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Amnonimus לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.18
1896 הודעות, 5 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    13:05   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. אין ספק שמדובר במעשים מתועבים אבל  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
כשהיא אומרת לא ואחרי שמקבלת סטירה
לפנים ממשיכה לפקוד את ה"צדיק" שוב ושוב
גם אחרי שהוא מאלץ אותה לרדת לו היא ממשיכה להגיע ואף להפגש איתו בחורשות עלומות
אפשר להבין שזה כן מוחלט
גם נשים צריכות לקחת אחריות
הוא ניצל מוסרית את חולשתה
אבל היחסים היו בסכמה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    13:38   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  129. פסיכולוג יכול לקיים יחסים בהסכמים מטופלת?  
בתגובה להודעה מספר 127
 
  
דעתי על אנשים שמאמינים הצדיקים וכוחות מיוחדים של רבנים נוגדת את התקנון.
אבל פה ברור שיש יחסי מרות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
והוא פלאי
חבר מתאריך 1.12.14
3899 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    01:56   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. לא יודע.. עשרות שנים אני חלק מהציבור הדתי והחרדי ועד השבוע לא שמעתי את השם הזה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 28.05.20 בשעה 02:03 בברכה, והוא פלאי
 
נכנסתי כעת לגוגל ואחת התוצאות הראשונות היא זו מ-2013:
http://mynetbikaatono.co.il/mobile/חדשות/297303
ללא ספק צדיק גדול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
avi לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.6.15
5466 הודעות, 33 מדרגים, 57 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:05   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. למה זה תדע לשמי. והוא פלאי.....  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Falafel ham
חבר מתאריך 21.5.20
92 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:06   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. נחשפתי אליו בפרשיית הרצח בבר נוער  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 28.05.20 בשעה 02:39 בברכה, Falafel ham
 
צפיתי בכתבה שעסקה במי שנחשד נעצר ושוחרר ברצח הנ״ל חגי פליסיאן
ולפי מה שזכור לי הוא היה הרב שלו ושל מישפחתו וליווה אותו מאז שיחרורו.

לפי האנשים שסבבו את אותו ״רב״ הבנתי כבר מי הם חסידיו
מבלי להכליל ובלי לפגוע באף אחד אומר שהרבה מהם ניראים ״צדיקי הדור״
כאלה שמסתובבים ביום כיפור עם פיטבול שגורר אותם קדימה כשלראשם כיפה לבנה

שוב אדגיש שאני לא מכליל
זו היתה התרשמותי מהבודדים שניראו סובבים אותו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דפי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
14341 הודעות, 139 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:10   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מקווה שהעבריין לא יעשה כלום לחיים אתגר היקר  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
חושף את כל הזבאלות בלי חשש            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רסלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.20
1889 הודעות, 15 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:42   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. גם אני מי זה האיש העברין הזה לא שמעתי עליו וטוב שכך  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן של מלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.7.14
4538 הודעות, 73 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    06:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כנל  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
התקשורת רואים זקן+ פשע = רב


יש בורא לעולם והוא אחראי על הכל, קבלו את זה באהבה כי הוא האבא של כולנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:07   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. הוא מציג עצמו כ''רב''. מה התקשורת אשמה? התקשורת לא נתנה לו את הכינוי ''רב''.  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן של מלך לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.7.14
4538 הודעות, 73 מדרגים, 133 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:08   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. כל חרדי הופך לרב  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
בגלל אגנדת השנאה


יש בורא לעולם והוא אחראי על הכל, קבלו את זה באהבה כי הוא האבא של כולנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:11   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. סליחה. הוא מציג את עצמו ''רב''. והוא האשם היחידי.  
בתגובה להודעה מספר 35
 
  
הוא משתמש בתואר שהוא מכובד המבוסס על קשר בין הקהל שלו לבינו.
התקשורת לא נתנה לו את התואר הזה.

לא בכל דבר התקשורת אשמה.

זה כמו שמישהו מציג עצמו כטייס או איש בטחון כדי לרמות אחרים. האם התקשורת אשמה כאשר היא מדווחת על כך?

קצת פרופורציה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
והוא פלאי
חבר מתאריך 1.12.14
3899 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:13   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אם בדוגמה שהבאת התקשורת תקרא לו 'הטייס' ובכך תגרום להכפשת כלל הטייסים..  
בתגובה להודעה מספר 38
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:16   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. אני מתמקדת בבן של מלך שאמר הכל מונע משנאה לחרדים.  
בתגובה להודעה מספר 40
 
  
בגלל שיש לו זקן וכובע (לא זוכרת בדיוק).
התקשורת לא אשמה. הוא כינה עצמו רב.

ולא.
אם טייס רמאי מציג עצמו טייס, הוא לא מכפיש את כל הטייסים. אלא רק את עצמו.

די עם תופעת העדריות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:09   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. שוב התקשורת אשמה?  
בתגובה להודעה מספר 17
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Oasis לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
3336 הודעות, 19 מדרגים, 15 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:29   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. מרוב בושה שיש אנשים דתיים שמסתבר שהם עברינים אז אתה מאשים את התקשורת,  
בתגובה להודעה מספר 17
 
  
לצערך לרב הזה או איך שלא יקרא הוא מציג עצמו כרב ואלפי מאמיניו רואים בו רב תמשיך לטמון את הראש בחול אבל המציאות הקשה קיימת והיא לא ניתנת למחיקה, תתמודד,

אם עיתון כיכר השבת מכנה אותו רב אז למה אתה מלין היום כנגד התקשורת?

https://www.kikar.co.il/219075.html            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ישראבלוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 4.3.14
4534 הודעות, 51 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    01:57   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. שסחף אחריו מאמינים רבים??? לא שמעתי את שמו עד התחקיר ואני מכיר שמות של רבנים והרבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מדובר בעוד סוטה קטן שכנראה סחף כמה חלשי אופי אחריו,
אבל הוא לא רב ולא בריח


חברה תהיו אופטימיים כי בלי זה מה נשאר לנו


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דפי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
14341 הודעות, 139 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    01:59   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. צפיתי בתחקיר כולו ואני מזועזעת עד עמקי נשמתי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין גבול לטירוף ולרוע האנושי
מקווה שיבוא על עונשו(למרות שבמדינת ישראל אני בספק רב..)
מנוול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:02   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. טוב שאת מבינה שצקוותך היא די תקוות שווא. ככה לא תתאכזבי  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
למרות שבמדינת ישראל אני בספק רב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דפי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.15
14341 הודעות, 139 מדרגים, 258 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:04   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אני אגיד לך יותר מזה תוך זמן קצר מאוד(מאוד)  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
העניין ישכח והוא ימשיך בסורו(עסקים כרגיל)
ואני בטוחה שעוד ועוד נשים יפגעו מהחלאה האנושית המטונפת הזו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:06   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אכן כך, למרבה צער  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:08   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. טעות. בתי המשפט נוטים להחמיר על מעשי אונס אלא אם כן הגיעו לעסקת טיעון כדי לחסוך  
בתגובה להודעה מספר 5
 
  
מהקורבנות לחוות שוב הכל באמצעות עדותן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:26   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. אז זהו שעושים עסקות טיעון ומהסיבה שהזכרת.  
בתגובה להודעה מספר 36
 
  
טוב יעשו המבקשים צדק לנשים אומללות אלו אם ישימו את הדגש ואת התקציב על מתן תמיכה ועזרה נפשית ומשפטית בדיוק בנקודה הזאת של הכנת הקורבן להליך המשפטי ובמיוחד לחקירה הנגדית של הסניגור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:31   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. צר לי לאכזב אותך.  
בתגובה להודעה מספר 47
 
  
בדיוק בנקודה הזאת של הכנת הקורבן להליך המשפטי ובמיוחד לחקירה הנגדית של הסניגור.

שום כסף שבעולם ושום הכנה נפשית שבעולם ושום תמיכה שבעולם לא יכולים להכין קורבן עבירת מין קשה כמו אונס, לשום חקירה נגדית או כל חקירה אחרת.

וכאשר מישהי אוזרת אומץ ועולה להעיד אחר כך, היא עוברת הכפשות והשמצות קשות מאוד, שהיא מתחילה להצטער.

ומה תעשה עם נאנסות בנות 14-15? או ילדות שחוקרת ילדים מעידה במקום הילדה?
אז חוקרת הילדים נטען כלפיה שהיא ממציאה.

אין גבול לאפשרויות הנלוזות.

אז עם כל הצער שבדבר, עדיף עסקת טיעון במקרה כזה מאשר להעביר את הבנות האלה אונס נוסף.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:36   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. אני מבין את מה שכתבת ועדין לא פעם נרקחות במשפטי אונס עיסקאות טיעון מבזות.  
בתגובה להודעה מספר 51
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:39   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. במקרה של קטינים חוקרים את חוקרת הנוער עצמה.  
בתגובה להודעה מספר 53
 
  
הניסיון לקעקע את אמינותה הוא אונס בפני עצמו. עם כל ההבנה שלי לצורכי הסניגור שעושה את עבודתו כשלוחו של מרשו.

לא כל עסקאות הטיעון שוות, ויש מקום לשיפור. אבל אם חולירע ישב 20 שנה במקום 25 (נדמה לי שזה העונש המקסימלי על פי החוק), ונחסכת עדות ואונס נוסף של הקורבן על דוכן העדים, אז זה שווה את עסקת הטיעון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:41   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. זה כמובן כן, אבל הרושם שיש לי שרוב העיסקאות מקלות הרבה יותר עם הנאשם.  
בתגובה להודעה מספר 54
 
  
אבל אם חולירע ישב 20 שנה במקום 25 (נדמה לי שזה העונש המקסימלי על פי החוק), ונחסכת עדות ואונס נוסף של הקורבן על דוכן העדים, אז זה שווה את עסקת הטיעון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:43   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. בעסקת טיעון נשקלות טיבן של הראיות.  
בתגובה להודעה מספר 55
 
  
ככל שיש ראיות חד משמעיות, עסקת הטיעון הולכת ומתרחקת...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:47   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. למיטב ידיעתי ניתן להרשיע בארץ באונס רק על סמך עדות הנאנסת, כמובן אם היא אמינה בעיני השופט  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
בעבר היה צורך בעוד משהו מעבר לעדות הקורבן, למשל ראיה פורנזית (דם, זרע, שיער של האנס על גופה או בגדיה של הקורבן).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:50   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. מטבען של עבירות אלה שהן נעשו. במחשכים.  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
ועברייני המין דואגים לטשטש עקבות.
לכן עדותה של הקורבן חשובה.
אם בפרקליטות חוששים שהיא תשבר על דוכן העדים, אז התיק קורס. לכן הנטייה לעסקאות טיעון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
56939 הודעות, 289 מדרגים, 470 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:51   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. תודה על ההסבר  
בתגובה להודעה מספר 58
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מוסף היום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.17
956 הודעות, 2 מדרגים, 4 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:58   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  119. אהבתי את הדיון בינכם .  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
דיון מאיר עניים .

אבל בשביל הידע :
דבר ראשון בחקירה . עימות !!!
פה נופלות רוב הנאנסות . הם פורצות בבכי / רגשות שמתפרצים והעימות נדחה / נפסל :
על כזה בסיס היא אפשר להעמיד למשפט ללא ראיה תומכת !
וכאן מגיעים העסקת טיעון . . .

אם בעימות הנאנסת מצליחה להשאר מפוקסת , חדה , ועניינית . רוב הסיכויים שיהיה הרשעה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ciso23
חבר מתאריך 11.9.19
512 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. למה בספק  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
הכתבה יותר מלמדת על כך שאירוע מספר לא קטן של הטרדות מיניות.
פרט לכך יש עדויות על התעמרות בעבודה קללות השפלות ואיומים שגם היא עילה לתביעה.
מעבר לכך הוגש כתב אישום על איומים ולפי איך שהוא התראיין זה לא נראה רחוק מהמציאות או במילים אחרות הוא עשה חסד לתביעה באותו ריאיון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
YA-20826 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.03
9251 הודעות, 77 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:03   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. לכלא ישר. איפה המשטרה בתמונה ?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
27710 הודעות, 52 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:50   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. מרביצה לאתיופים. מפלילה אזרחים בקרית מלאכי. מייצרת דוחות תנועה בכבישים מהירים.  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
הגדרת תיק היא: אין ענין ציבורי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
YA-20826 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.03
9251 הודעות, 77 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:04   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. ,  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אור12 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.08
5683 הודעות, 38 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    02:35   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. העבריינים המתחזים לרבנים מחללים שם שמיים ברבים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נוכלים עבריינים ופושעי מין מצאו שיטה לקרוא לעצמם רב לצורך תאוותם החולנית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אחד האדם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.1.15
27710 הודעות, 52 מדרגים, 81 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:52   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. לכאורה חצרות מסויימות נשלטות עי העולם התחתון  
בתגובה להודעה מספר 13
 
  
כסף נקי בכיס            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
hutznik לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
9161 הודעות, 109 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    03:43   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לרב אסור בשום אופן להיפגש עם אשה בנפרד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ונשים תעשו לעצמכם ולעולם טובה בחיים אל תיכנסו לשום קורא מחשבות או אליל הנוער או ראש כת או רב או אדמו"ר או כול מי שיש לו תואר וכו... לבד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:14   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אני הייתי פעם אצל רב ידוע בחדר אחד ולא קרה כלום ושום דבר.  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
אוי ואבוי אם לא נהיה בחדר אחד בגלל פחדים. נסתגר בבית.

(לכל העוקבים אחרי, למרות היותי "שונאת חרדים" הייתי אצל רב🤪).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:52   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. אני עברתי רמזור באור אדום ולא קרה לי כלום  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  
לא תמיד קורה משהו, תמיד עלול לקרוא משהו.
ולכן ע"פ ההלכה אסור לגבר ואשה (שאינם נשואים) להסתגר לבדם בחדר, אם רב הסתגר איתך בחדר הוא עבר איסור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:54   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. ניצלת מאור אדום. יופי.  
בתגובה להודעה מספר 60
 
  
אני נגד זה שמישהו אסור לו להיות בחדר עם מישהו או מישהי בחדר נפרד. אלא אם כן הוא מעורער בנפשו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:56   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. גם אני נגד אור אדום  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 28.05.20 בשעה 09:13 בברכה, סטטיסטיקאי
 
בנתיים, אם גבר נועל את הדלת כשאת והוא לבדכם בחדר אני מציע לך לחשוש קצת.

אגב, כל הגברים מעורערים בנפשם, המשיכה המינית שלהם היא חזקה יותר מהשכל, הם לומדים להתגבר ולהתעלם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:02   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. אל דאגה. אין גבר שיתקוף אותי בחדר נעול.  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  
גבר שיתקוף אותי חלילה ברחוב, זה משהו אחר.
התירוץ שלגברים יש משיכה מינית יותר מהשכל הוא דחוק.
זה עניין של חינוך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:11   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. זה לא עניין של חינוך. ואת מה שכתבת יכולה להגיד רק אישה  
בתגובה להודעה מספר 64
 
  
שלא מכירה את הדחף הגברי העצום. שבלי הדחף הלא שכלי הזה, הם לעולם לא היו מתחתנים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:13   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. עניין של חינוך.  
בתגובה להודעה מספר 67
 
  
מחקרים הוכיחו שמקרי האונס מתרחשים בגלל הצורך בשליטה על האישה, ומה יותר "טוב" מאונס שזה שיא ההשפלה?

תשאל אותי ישירות, אל תעשה לי פישינג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. שטויות. החשיבה הפוליטיקליקורקט יוצרת תוצאות עקומות  
בתגובה להודעה מספר 70
 
  
ואין לזה קשר לחינוך.
אדם שאונס זה אחד שהדחף המיני שלו גובר על השכל, ואין לו 'מחסום' חברתי או פחד מהכלא ומהתהליך המבייש למול המשפחה. את זה יגיד לך כל גבר בכל העולם אם יהיה כנה לרגע עם עצמו.
ערכים לא יכולים לעצור דחף כזה, אלא אם מציבים 'גדרות' רחוק יחסית מהסיטואציה.
אין חברה שנקיה מהטרדות כשאין גדרות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:25   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. אינני יכולה להתווכח על שטויות, אלא על עובדות.  
בתגובה להודעה מספר 75
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:27   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. עובדתית אין חברה שנקיה מזה לגמרי.  
בתגובה להודעה מספר 79
 
  
עובדתית, איפה שיש פחות גדרות יש יותר הטרדות (50% ויותר בתל אביב).
מה שאת רשמת זה 'תיאוריות'.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:29   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. שאחזור על הטאטוא שנעשה באוכלוסיה החרדית?  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  
אין טעם. נכנס לעניין של שנאת חרדים ואפרוש מהשיחה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אני ואנוכי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.12.17
759 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:56   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  116. לאדם נורמלי אין שום עניין להיות עם מישהי שלא רוצה אותו  
בתגובה להודעה מספר 75
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:20   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. בוודאי עניין של חינוך, חינוך לדחיית סיפוקים.  
בתגובה להודעה מספר 70
 
  
זה ממש לא גורע מהאמת שהגבר צריך להתגבר על המשיכה החזקה ביותר שלו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:24   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  78. לא אכנס איתך לאנטומיה שלנו.  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  
אם זה עניין של חינוך לדחיית סיפוקים, צאו לדרך...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:12   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. 'רב' שנמצא עם אישה בחדר אחד לבד עובר על איסור תורה  
בתגובה להודעה מספר 41
 
  
ולכן אינו רב.
רב, בבסיסו, מקבל את קדושתו משמירת המצוות בהקפדה יתרה, ולא בזלזול של אחת ממצוות התורה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:15   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. למה הדגש על רב?  
בתגובה להודעה מספר 68
 
  
לפי מה שאתם אומרים אסור לגבר להיות בחדר עם אישה, איסור ייחוד.
אסור לעבור בין שתי נשים ובטח שיש עוד שאינני יודעת.
אז מה אתם מתלהבים מכך שלרב אסור ואסור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:25   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  80. איסור לעבור בין שתי נשים ובין שני דקלים מובא בגמרא אבל לא מובא להלכה ברמב''ם או בשו''ע  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  
וזה לא קשור להלכות צניעות, רוב שומרי המצוות לא נזהרים מזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:26   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. אמרת הכל... משווה בין נשים לדקלים, לעצים.  
בתגובה להודעה מספר 80
 
  
איסור לעבור בין שתי נשים ובין שני דקלים מובא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:29   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. ואם בחוק הישראלי אסור לי לדרוס גבר או פרה אז החוק משווה בין גבר לפרה?  
בתגובה להודעה מספר 82
 
  
חשיבה מצחיקה.
זו גמרא באמת לא מובנת, אבל האנלוגיה שלך מופרכת.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:30   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. אני עשיתי אנלוגיה?  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
אתה הבאת את ההשוואה בין נשים לדקלים.
אני אשמה?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סטטיסטיקאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.10
38082 הודעות, 214 מדרגים, 408 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:32   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. אני הבאתי את הדקלים כדי להראות לך שהנימוק שם אינו מיני.  
בתגובה להודעה מספר 87
 
  
אך מהי באמת הסיבה איני יודע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:44   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. ברור שהנימוק אינו מיני. אתה לא יודע מה הסיבה?  
בתגובה להודעה מספר 88
 
  
תן לי לנחש.
כי האישה משולה לכלום. וההשוואה לעץ אומרת הכל.
עדותה ודעתה קלה. יענו סתומה.
אסור לעבור בין שתי נשים, לא מתוך איזו קדושה כלפיה, אלא מתוך היותה טמאה לכל דבר ועניין. להרות ולהביא ילדים לעולם.
עקב מצוקות כלכליות ואובדן מנדטים בכנסת אפשרו לאישה לצאת לעבודה כדי לפרנס... וכדי לא לאבד מנדטים בכנסת.

הבנת את הלך רוחי?
אתה לא מבין למה.
אני כן מבינה למה.

לעוקבים שלום:
אינני שונאת גברים ואינני שונאת חרדים.

נקסט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:26   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. אנסה להסביר את העיקרון.  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  
רב, זה אדם שהצליח לגבור על יצרו במשך תקופה משמעותית, ועולה במעלות הקדושה הרבה מעבר למתחייב בהלכה. ולכן לא הגיוני שיכשיל וייכשל בדברים ששומר מצוות רגיל יודע את חומרת האיסור.

ולגבי צניעות ונשים:

נשים קיבלו פחות מצוות מגברים, כי מטרת המצוות הוא חיבור לבורא.ולנשים ישנו חיבור טבעי לבורא הרבה יותר מגברים שהם חומריים יותר.
והיכן שיש קדושה גדולה, ישנה טומאה גדולה. (בדיוק כמו שהיכן שישנה אהבה גדולה, יכולה להיות שנאה עצומה).
ובגלל שבדור הזה, עם הדרגה הנמוכה בה נמצא העולם, לגברים אין את היכולת לברור את הקדושה מהטומאה ולהעלות אותה ולהתקרב איתה לה', לגברים אסור לשמוע קול אישה שאינה האישה שאיתם, ואסור להם לראות את גופה של האישה מאותה סיבה - יכולת הבירור. ואפילו באישה שלהם אסור להם לגעת בשעת הנידה בדיוק בגלל זה.
והעניין הזה מאוד 'משתקף' בלידה.
לאישה יש יכולת ליצור חיים בתוכה. והקדושה העצומה בזאת מתבטאת מיד בסיומה - נידה כחודשיים. וזה על קצה המזלג...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:28   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. תשמע חבר, אני לא מקבלת את כל מה שכתבת לגבי מעמדה של האישה.  
בתגובה להודעה מספר 81
 
  
אז אין טעם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
180 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:21   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. הוויכוח עם אדם דתי בנושא של שוויון נשים הוא מיותר  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
הם צריכים להתקדם עוד דור שלם בכדי להבין שגבר ואשה אמורים להיות שווים.
הבעיה שאת מעוררת רגשות של פמיניזם וזה יוצר אנטגוניזם אצלנו הגברים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:23   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. זה לא פמיניזם. זה הכרת הערך העצמי של הנשים.  
בתגובה להודעה מספר 96
 
  
אבל כבר שעה אני במטבח ומשתעשעת במחשבה שאמר לי כאן לא זוכרת מי - שהיצר המיני אצל הגבר גובר על השכל...

האם יורשה לי (ולנשים) לומר מעתה שדעתכם קלה כמו שלנו...?🤪
ובעצם הגברים לא כאלה חכמים...?🤪            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
180 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:30   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. קודם כל כן. גברים דעתם קלות.  
בתגובה להודעה מספר 98
 
  
כשזה מגיע ליצר המיני.
אבל חינוך ותפיסה חברתית מגיל צעיר יכולים לשנות דפוסי חשיבה שלנו הגברים. והדבר הנוסף והמסוכן ביותר זה להיות בעמדות כוח. כי שם גם אנשים חזקים וטובים נופלים.וזה בעצם הבעיה של היצר הגברי שלנו הזכרים אנחנו מתבלבלים לפעמים ומרשים לעצמנו קצת יותר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:33   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. מילות המפתח.  
בתגובה להודעה מספר 100
 
  
אבל חינוך

תביא כתובת למשלוח זר פרחים
🌹💐🌹💐🌹💐🌹💐🌹            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
180 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:35   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. יש הכרת הערך העצמי של אשה  
בתגובה להודעה מספר 98
 
  
שזה מקדם את השוויון בינינו,
ויש פמיניזם. בואי לא נתבלבל הפמיניזם היום זה מעמד האשה גבוה יותר משל הגבר הסמרטוט. אז לא צריך לייפות את המילים בכדי שזה ישמע נכון. וזאת המציאות אצל הרבה הרבה נשים כיום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:40   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. אל תקלקל.  
בתגובה להודעה מספר 103
 
  
וזאת המציאות אצל הרבה הרבה נשים כיום

נקודת המוצא שלי שאתה ואני נולדנו שווים.
כל אחד מתקדם בעולמו שלו. אחד מצליח והשני פחות. וזה בסדר כי כל אחד נולד עם ארגז כלים שהוא שלו.

העניין מתחיל בעמדות כוח כפי שציינת. ואגב רב זו עמדת כוח מאוד חזקה אצל גברים ונשים כאחד.

אינני מחזיקה את הפמיניזם הקשוח כאיזו מציאה. הלכו רחוק מדי בשיח הבוטה, אם כי העקרון מוצדק.
ומעמדן לא ממש חזק. והגבר ממש לא סמרטוט. איזה שטויות אלה?
ברור שיש פה ושם גבר סמרטוט או אישה סמרטוטית (איזו מילה לא מתאימה זו).
אבל אנחנו פה מדברים על הכלל ולא באופן פרטני.

במקום שיש חינוך שהגבר יכיר באישה כשווה בין שווים, העולם מתנהל כמו שצריך.
במקום שממקמים אישה עם עצי דקל... נסתם הגולל על דור ההמשך של ההורים האלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
180 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:01   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. הדת זה טרנד משתנה  
בתגובה להודעה מספר 104
 
  
או שיעשו רפורמות ואז יתאימו את עצמם למאה עשרים ואחת. או שהם לא יהיו יותר רלוונטיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:03   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. אכן הדת משתנה. אבל בהכל. בענייני נשים היא נמצאת אחורה.  
בתגובה להודעה מספר 107
 
  
אני בכלל טוענת שדת זה עניין לפרשנות.
עצם העובדה שלכל יש את "הרב שלו", זה אומר שיש המון חוקים ומצוות והלכות, והכל נתון לפרשנות.
ומשכך, נטלתי לעצמי את הפרשנות שלי😆 למרות שאינני רבה עם אף אחד🤪            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גלובוס
חבר מתאריך 18.2.18
180 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:06   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. כל הדת היהודית בנויה על תורה. כל השאר זה פרשנות.משניות גמרה מפרשים הלכה. הכל פרשנות.  
בתגובה להודעה מספר 108
 
  
אני בכלל טוענת שדת זה עניין לפרשנות[/re            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:21   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  112. אבל בלי פרשנות לא תדע כיצד לקיים מצוות מעשיות, הפרשנות היא חשובה  
בתגובה להודעה מספר 110
 

הבעיה שיש פנאטים וקיצוניים שנמאסו עלינו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:22   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. מעניין מאוד זה, גם קראתי שמתוך שדמעתה מצויה, הבורא מקפיד על זה, וכן גברים חייבים לכבדן  
בתגובה להודעה מספר 81
 

ולנשים ישנו חיבור טבעי לבורא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:25   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. חודשיים??? מה יעשה הגבר, אסור לגעת חודשיים?  
בתגובה להודעה מספר 81
 

נידה כחודשיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:33   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. אולי אונס או הטרדה מינית?  
בתגובה להודעה מספר 99
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:19   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. זה נראה לי הזוי, חושב שיש טעות, אין דבר כזה נידה חודשיים  
בתגובה להודעה מספר 102
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:33   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. נדמה לי שאחרי לידה יש פרק זמן ארוך מדי לעומת נידה רגילה.  
בתגובה להודעה מספר 111
 
  
במקומות מסויימים אישה לאחר לידה נמצאת במקום מרוחק, יען כי היא טמאה.
נידה מלשון נידוי...
אבל תיכף יעלו החכמים ויחכימו אותנו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:26   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. אם אני מבין נכון, בזמן ביהמ״ק, אשה שילדה הייתה נמנעת חודשיים מלהגיע למקדש, טרם היטהרותה  
בתגובה להודעה מספר 113
 

אבל מבחינת יחסי אישות, שבוע-שבועיים נידה מקסימום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:34   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. לא זוכרת בדיוק. לא רוצה לומר דברים שאינני יודעת בוודאות.  
בתגובה להודעה מספר 122
 
  
אני יודעת שיש שבטים שעדיין במנהג הזה. אצלנו התקדמו קצת.

בשוטף יש שבועיים כיף כייף, שבועיים פסק זמן.🤪

תרגעו. איש דתי סיפר לי את זה.😆            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eliya לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.16
1869 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:45   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. אם זה חדר סגור שאף אחד לא יכול להיכנס מבלי רשותו כנראה שהוא לא ממש רב  
בתגובה להודעה מספר 41
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:51   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. בוא אסביר לך משהו.  
בתגובה להודעה מספר 114
 
  
כשאני הולכת לרופא או רוב האנשים כשהולכים לרופא, באמת שאינם בודקים את רישיון הרפואה שלו, במיוחד אם הוא עובד במוסד מסודר.

כשבן אדם הולך לרב מפורסם, איך אתה מצפה שיבדוק אם הוא רב? הרי זה מעליב.

ובכלל מה הקטע אם הוא בחדר סגור הוא לא רב, ואם עשה ככה אז הוא לא דתי,ואם עשה ככה אז הוא לא.

אין דתי וחרדי שסורחים?
מישהו מאמין באמת ובתמים שיש חרדי/דתי שאינו חוטא?

כי אחרת אף אחד לא דתי. כי כל אחד חוטא ומי שאומר לי שזה לא נכון, הוא טועה ומטעה.
צר לי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eliya לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.16
1869 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:56   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  117. כולם טועים אבל לרב לא הולכים אם הוא מתנהג הפוך ממה שהוא מייצג  
בתגובה להודעה מספר 115
 
  
בכל אופן לא כתבתי שהרב שלך חטא כתבתי אם
אני חושב שמין הסתם זה לא היה יחוד לפי ההלכה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:59   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. יחוד זה כשגבר ואישה ביחד.  
בתגובה להודעה מספר 117
 
  
כל השאר זה איסורים שונים ומשונים שיצרתם.
אם אתה רוצה לדעת... אותו רב נאשם במעילות.... רב ידוע...

עזוב אותי מהם.
מאמינה בדעותי וביועצים שמסביבי ואוהבים אותי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eliya לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.16
1869 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:00   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. עזבתי 😎  
בתגובה להודעה מספר 120
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
11692 הודעות, 68 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    04:30   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. רב שעובר על ההלכה הוא לא רב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לא משנה איך ההמון מכנה אותו ולא משנה אם יש לו הסמכה או לא..
יש הלכה פשוטה מאוד איסור ייחוד..
אין הלכה שונה ל''רבנים'' או ''צדיקים'' לכולם הלכה אחת שווה..
ולכן הכי קל לזהות שרלטנים - " רב '' שמתייחד - לא רב
"רב" שמקלל - לא רב. "רב" שגונב - לא רב.. "רב" שמשקר - לא רב.. ''רב'' שנוגע באשה שאיננה אשתו או ביתו או אחותו או אמו (בנגיעה לא מינית) הוא לא רב.. וכן הלאה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. אז מצגר נניח לא רב?  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
יש רבנים טובים (אני מניח שהרוב המוחלט) ויש חלאות.
כמו בכול ציבור, לא יותר טובים מאחרים ולא פחות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי ישראלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.12
16168 הודעות, 130 מדרגים, 256 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:14   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. כולם יכולים ללמוד תורה. כדי להיות רב צריך להקפיד הקפדה יתרה על כ---ל  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
מצוות התורה. ומי שמעד, יכול לשוב בתשובה, אבל הוא ייחשב לחוזר בתשובה ולא לרב מנהיג.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
11692 הודעות, 68 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:10   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  93. לא בקיא מספיק בסיפור של הרב מצגר  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
יתכן גם הוא לא עבר על ההלכה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
655 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:28   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. אם יש אנשים בחוץ שיכולים להכנס בכל רגע אז זה לא ייחוד. נא לא להמציא המצאות.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.1.18
11692 הודעות, 68 מדרגים, 135 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:59   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. לא נכון.. אם לא נהוג במקום להתפרץ לדלת סגורה  
בתגובה להודעה מספר 49
 
  
זה כן נקרא.. ובמקרים של ה"רבנים" שנתפסו הם גם נעלו את הדלת..
בעקרון הכל זה מנהג המקום.. העקרון ההלכתי האמיתי הוא אם הגבר והאשה יכולים לעשות מעשה של בעילה זה נקרא ייחוד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:50   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. יש כאלה שעושים בעילה  
בתגובה להודעה מספר 91
 
  
גם ברחוב או בחדר מלא אנשים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
eliya לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.5.16
1869 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:58   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  118. *אחותו גם אסור למיטב ידיעתי  
בתגובה להודעה מספר 16
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Baznoded לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
16926 הודעות, 82 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:08   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. איך מתקרבים אליו אם השם שלו הוא אלקריב או אל-קריב  
בתגובה להודעה מספר 0
 

שאול אלקריב,            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי אמיתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.17
1666 הודעות, 9 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:15   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
agolan לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.10
1532 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:54   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. מעכשיו ייקרא שמו בישראל אלרחיק.  
בתגובה להודעה מספר 18
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. יפה. אפשר גם אחרת😄  
בתגובה להודעה מספר 18
 
  
אל - יענו אלוהים.
קריב - מתקרב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלפקה-מן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.20
655 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:30   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. נשמע שהוא יותר מקרב לשאול  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  
״שבע שמות נקראו לגיהנם: שאול, אבדון, גיהנם, באר שחת, טיט היון, ציה, צלמות״            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:33   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. שילך לעזאזל ואלף שאולים. הוא ושכמותו.  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  
רוע לב מזוקק, ניצול "מרות", כוחני, שובניסט, מכוער נפשית.
מישהו יכול להשלים ולהמשיך?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
rocsteady לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.10.18
8039 הודעות, 39 מדרגים, 69 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:13   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. שוב בולשיט ההטרדות. לפי המתואר הוא ניצל אותן מינית. די עם המינוח של הטרדות והעלבות. מתוארת פגיעה אמיתית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי אמיתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.17
1666 הודעות, 9 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:15   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. עקרב לא רב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ciso23
חבר מתאריך 11.9.19
512 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:23   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. צפיתי בכתבה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני מתבייש שיש כאן אנשים שיכולים לגונן עליו ולכאורה להטיל רפש בנשים.
שפת הביבים שלו וההתנהגות שלו בריאיון לא מותירה כל ספק מי הוא אותו האיש.
וגם אם נניח הם רוצות לנקום בו אז מותר לנבל ככה את הפה מול אישה?
בכתבה נשמע אלקריב בקולו מדבר באופן גס להחריד מה שלא מוצתיר כל ספק לגבי אופי ההתנהגות שלו.
אני בחרתי להאמין להם מה גם שהוא עצמו הודה בקולו שיש לו בעיה עם היצר והוא רוצה כבר להיגמל.
עצוב שבמקום שיתמודד עם הבעיה הקשה שלו הוא בוחר להמשיך בחיוו כאילו כלום לא קרה.
על אדם כזה שמודה שחולה ולא מטפל בעצמו אין לי טיפת רחמים ובוודאי וקל וחומר שאין בי טיפת אמון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברדלס
חבר מתאריך 17.7.14
133 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:47   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. לא ראיתי אף אחד שמגן עליו 😶  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
19            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ciso23
חבר מתאריך 11.9.19
512 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:48   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יש באשכולות קודמים כאלה  
בתגובה להודעה מספר 25
 
  
שמצאו אצלו נקודות זכות ושבסך הכל מדובר ב 2 נשים שנזרקו מחצרו עקב שימוש לכאורה בסמים.
מכאן הצורך שלהם לנקום ולכן לדבריהם כל הכתבה עליו היא עורבא פרח            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ברדלס
חבר מתאריך 17.7.14
133 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:50   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אהה סליחה..לא ראיתי את האשכלות הקודמים  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
איך אפשר לגונן על חלאה כזאת?
מהרגע הראשון רואים שהוא נוכל ולא רב.
עצוב שאנשים לא שמים לב למי הם הולכים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ciso23
חבר מתאריך 11.9.19
512 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:53   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. אלו אנשים החלשים ביותר שיש  
בתגובה להודעה מספר 28
 
  
כאלו שזקוקים לדמות סמכותית.
למפורסמות שבאו אצלו לייעוץ רוחני הוא לא היה מעז לדבר ככה וכל שכן להתנהג בצורה כזו.
ולכן קשה לשפוט אותם. הכאב גדל אף יותר כשיודעים שאותו אדם הוא חלש ונזקק ומנצלים את זה עד תום.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:18   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. 👍👍  
בתגובה להודעה מספר 23
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהב ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10667 הודעות, 146 מדרגים, 292 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:32   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. קטעים יפים מתוך הכתבה הראשונה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

https://twitter.com/Yefe_Toar/status/1265569540521459712.
twitter

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
5166 הודעות, 37 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    07:47   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. היה משהו מוזר,אתגר הציג את זה כאילו שזאת מתלוננת חדשה שהגיעה אתמול אחרי שידור התחקיר אבל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל בראיון איתה הוא היה לבוש בגדים ושכבות שמתאימים ליום חורפי מאוד וקר(סריג ועוד חולצה) בעוד שאתמול היה מזג אויר נעים וחמים ואנשים הסתובבו בחוץ עם חולצות קצרות.
יש לי הרגשה שזה לא ראיון חדש שהוקלט אתמול            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:15   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מתלוננת שהגיע אחרי שהתוכנית צולמה ונערכה  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
שים לב שהקלטה של הראיון הועלתה עלידי הרב כבר לפני חודשיים.
בלי קשר הם אומרים שמאז אתמול נוספו עוד תלונות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
5166 הודעות, 37 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:28   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. לא רוצה להיות קטנוני,אבל רשום ונאמר שהיא הגיע ''לאחר שידור הכתבה והתחקיר'' ,התחקיר שודר של  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
שלשום..כלומר הראיון עם הנוכחית הוקלט אתמול, ואני טוען שאין מצב שאתגר התלבש ככה במזג אויר שהיה אתמול,וגם לא ברור איך הספיקו לעשות לה פוליגרף, להחתים על מסמכים,לצלם ולערוך ביום אחד עד הערב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:58   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. אז אין לי מושג  
בתגובה להודעה מספר 48
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
coronatime
חבר מתאריך 2.4.20
369 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    08:11   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. רב בת*ת שלי.זה חלאת המין האנושי!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
המיץ של הזבל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זיגי
חבר מתאריך 1.4.12
1670 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:04   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. באשכול הקודם חרדים הגנו עליו. אלו פני הדור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  

ואל תגידו שהוא לא 'רב'. הוא גן רב
בדיוק כמו הרב הראשי לישראל שיושב בכלא.

אל תקשיבו לאף איש דת/רב כאשר הוא מנסה להגיד לכם מה לעשות בחיים שלכם! בדור שלנו אין אנשי רוח גדולים. המוסר בדת היהודית פשט רגל (הבחור הזה פה הוא רק סמפטום קטן ממערכת גדולה שמסתירה מקרים כאלה בהצלחה מרובה)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
3715 הודעות, 38 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:16   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. לך לקבר של הרה''ג מרדכי אליהו זצוק''ל ותבקש מחילה על התגובה הזאת,  
בתגובה להודעה מספר 65
 
  
לך לבנו הרה"ג שמואל אליהו שליט"א יבדל"א ותנשק לו את הרגליים.

בגלל אנס אחד בתל אביב נאשים את כל החילונים?
בגלל חרדי אחד שלא הקשיב להנחיות נאשים את כל החרדים
בהפצת קורונה?

בושה של תגובה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זיגי
חבר מתאריך 1.4.12
1670 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:23   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. אין להם סמכות מוסרית לשלוט לאנשים בחיים. תפנים  
בתגובה להודעה מספר 74
 
  

לא להסגיר פדופילית, לגנוב כסף מעמותות צדקה ולהכנס לכלא על זה, לא לסגור ישיבות בזמן התפרצות מגפה עולמית ומעייף להמשיך עם הדוגמאות האלה.

הדור הנוכחי הוא דור של חוטאים ומחטיאים.
אני מאמין גדול מאוד בקדוש ברוך הוא ומידות טובות - רבנים הם לא שליחיו עלי אדמות ואינם פיו ולא נציגיו. אילו הייתי חושב כך הייתי ממיר דתי לנצרות שם סו האמונה הרווחת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלי סקופר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.12.12
15658 הודעות, 188 מדרגים, 376 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:09   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. גם אני שמעתי עכשיו לראשונה את שמו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

מה שמטריד, שאחרי המקרה הראשון בו עוד לא קרה כמעט כלום, הבחורה חזר אליו שוב. כמה מטומטם צריך להיות בשביל לא לברוח מאדם כזה שמתחזה לצדיק. הרי מעצם הדבר שהוא נגע בה, מיד רואים שהוא מתחזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
3715 הודעות, 38 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:13   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  71. מאחל לך שלעולם לא תצטרך לחוות  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
את הכוח הכמעט מיסטי שיש לשרצים מסוגו
בדיוק כמו המקרה של גואל רצון שר"י.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גרפיטי
חבר מתאריך 14.1.19
6331 הודעות
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:02   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. זו בדיוק נקודת השפל של המצוקות.  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
הבחורה חזרה אליו שוב.

מי שבמצוקה לא מסוגל להבחין בין נכון ובין לא נכון. הנוכלים יודעים את זה ורומזים או אומרים בגלוי לקורבן - אם לא תחזור אלי...

הפעלת מניפולציות ריגשיות על הקורבן.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איש ונוב לו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.9.18
3715 הודעות, 38 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:12   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  69. עוד סוטה מין ארור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
שמצטרף ל"חברה הטובה" של ברלנד, מוטי אלון, שיינברג
ושאר השרצים מ"לב טהור"...

להקיא!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:19   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. +++  
בתגובה להודעה מספר 69
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דידי האגדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.4.19
1624 הודעות, 18 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    09:47   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. עוד מקרה קלאסי של ניצול הדת והאמונה לביצוע מעשים חמורים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ביום שאנשים יפסיקו להאמין שיש כאלה שיש להם כוחות או יכולות ריפוי , קמיעות, כוחות על, או חרטא אחרת ...אז תיפסק כל התעשייה הזאת. מזכיר מאוד את הכת של ברלנד, את שיינברג מצפת ועוד אלף ״רבנים״ שהאמינו בהם והם ניצלו את המצב.
כל בני האדם שווים ולאף אחד אין לא רוח הקודש ולא כוחות ולא נעליים - מי שטוען אחרת זה רק שרלטנות!!!!
זה מתחיל בניצול של כסף בפגיעה מינית והשתלטות על חייו של האדם האומלל שבסך הכל האמין בתמימותו... מזה כל הכתות חיים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלוץ שפוי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.15
30490 הודעות, 152 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    12:36   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  126. +2  
בתגובה להודעה מספר 90
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39853 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    10:19   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. מעניין אם לדרעק הזה יש אייפון או סמארטפון כלשהוא... כל אלה שמטיפים לנו מוסר נגד סמארטפונים  
בתגובה להודעה מספר 0
 

יש אנשים שהם ללא סמארטפונים (מטעמי דת) והם סוטים וחרמנים לא פחות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ET לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.02
36875 הודעות, 211 מדרגים, 391 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    11:05   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. המילה ''חדשה'' נותנת תחושה כאילו מדובר במישהי שבאה לדבר לאחר צפיה בכתבה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
על-פי דברי אתגר עדותה הייתה בידי המערכת כבר לפני שידור הכתבה הראשונה, אולם מאחר והיא צולמה לאחר שנסגרה אותה כתבה, היא לא הייתה חלק ממנה.

זה כמובן לא אומר כלום על שאלת נכונות הדברים או אשמתו של הנ"ל, אבל בכל זאת מן הראוי לציין שלא מדובר בעדות חדשה, אלא בשידור של עדות נוספת (מן הסתם כדי לשמור על רצף רייטינגי כלשהו של אתגר על-ידי חלוקת השידור ליומיים במקום להסתפק בתוכנית אחת בעניין).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Golani73 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.9.13
7412 הודעות, 54 מדרגים, 108 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    13:08   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  128. עבריין בתחפושת! לכלא!  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלימלך זורקין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.11.13
28182 הודעות, 163 מדרגים, 250 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    14:06   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  130. מעניין לי את האחוריים. תיכף תביאו עדכונים חמים על המתקשרת שקיבלה צינור. כמה ריקים חייכם?  
בתגובה להודעה מספר 0
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כוכבת שביט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
2520 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    14:45   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. בן אדם מסוכן  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ראינו איך התנהג בטלוויזיה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
13974 הודעות, 36 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי ה' בסיון תש''פ    14:55   28.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  132. ככה עובדת התקשורת.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עשיתם תחקיר, ועוד אינספור טיזרים לפני.
לאחר התחקיר לא השתכנעתם, כי הרב לא הסכים אתכם. ומה עכשיו? להעצים, לפרסים, לא להפסיק עד שמה?
עד שתשיגו את מה שאתם רוצים?


ועכשיו לרגע... מה עושה תקשורת לביבי?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבדתגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות