גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #631349 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 631349        
אור_יקרות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.12.07
66481 הודעות, 350 מדרגים, 615 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:16   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''זה לא אותו הדבר'': כששופטי העליון לא נותנים לאג'נדה הפוליטית שלהם לבלבל אותם  

 


תראו איזה שמיניות באוויר עושים השופטים כדי להסביר איך זה שהם הורו להרוס את מגרון, את עמונה ואת נתיב האבות אבל הם לא מוכנים להורות למדינה להרוס ולו בית בדואי אחד שנבנה על קרקע פרטית של יהודים

קלמן ליבסקינד 30/05/2020 20:23 14 דק' קריאה

רגע אחרי שנחתה על שולחנו של שופט בית המשפט העליון מני מזוז העתירה הדורשת לפנות פולשים בדואים, שהקימו מאות מבנים בלתי חוקיים על קרקע פרטית של יהודים בנגב, כינס מזוז את צוותו."תראו", אמר למתמחה ולעוזר המשפטי, "אני יודע שעוד לא קראתם את העתירה, גם אני לא הספקתי עדיין, אבל אף אחד מאיתנו לא צריך את הפרטים כדי לדעת שהעתירה הזו דינה להידחות. אף אחד מאיתנו לא מעלה בדמיונו תמונות של פקחים או של שוטרים שהורסים מבנים שאנשים גרים בהם, גם אם מדובר במבנים לא חוקיים וגם אם מדובר בשטח פרטי של מישהו שהם השתלטו עליו. זה לא אנושי. זה לא הגיוני. זה לא בא בחשבון".

"אבל כבודו", העיר העוזר המשפטי, "זה בדיוק מה שבית המשפט הזה עשה במגרון, בעמונה ובנתיב האבות". "לא רק זה", הוסיף המתמחה, "הרי כבר בתחילת הדיון יעמדו כאן עורכי הדין של אותם בעלי קרקע יהודים, ויצטטו את מה שאתה ועמיתיך פסקתם בעבר, על רקע פינוי יישובים יהודים ביהודה ושומרון. הם יזכירו את האמירה שלפיה 'האינטרס הציבורי באכיפת החוק צריך לבוא לידי ביטוי, וכך גם שלטון החוק וכיבוד החוק'. הם ידברו על הפסיקה שקובעת שבמקרים כאלה 'הקו המנחה הוא חובתה של המדינה לאכוף את חוקי התכנון והבנייה'. הם ידקלמו שוב את המשפט שלפיו 'לא ניתן עוד להשלים עם הפרת החוק המתמשכת', וגם את ההוא שמדבר על זה ש'יש לזכור כי הפגיעה בשלטון החוק הולכת וגדלה עם חלוף הזמן שבו אי־החוקיות נותרת על כנה'. יישובים שלמים הרסתם באמצעות הטקסטים האלה"."יפה אמרתם", השיב להם השופט מזוז, "אין לי שום כוונה להתעלם מהמהמורות האלה, וזו בדיוק המשימה שלנו. למצוא את הדרך להסביר, בלשון גבוהה, ובטקסט מנומק היטב, למה זה לא אותו הדבר. קדימה, לכו לעבוד".


אני לא באמת יודע ששיחה כזו התנהלה, אני כן יודע שאם היא לא התנהלה בין השופט לאנשי צוותו - ומזוז הוא רק דוגמה כאן – היא התנהלה אין ספור פעמים בתוך ראשו של השופט, בינו לבין עצמו.אפשר ללמוד את זה מקריאת שורה ארוכה של פסקי דין ופרוטוקולים של שופטי העליון. אפשר להבין את זה ממעקב אחר אוסף ההתפתלויות התלמודיות שבאמצעותן הם מצליחים לשכנע את עצמם בכל פעם מחדש שמגרון איננה כמו אלזרנוג, ובית של בדואי איננו כמו בית של מתנחל יהודי, והצורך לשמור על החוק ביהודה ושומרון איננו כמו הצורך לשמור עליו בנגב.נכון שראינו כבר את העליון פוסק בהתאם לעמדותיהם הפוליטיות של שופטיו בתחומים שונים ומגוונים, אבל נדמה שאין כמו תחום אכיפת החוק על בנייה בלתי חוקית כדי להראות עד כמה פוליטי בית המשפט ועד כמה פסיקותיו בסוגיות הללו אינן אלא בדיחה אחת גדולה.

רק תנו תאריך

סיפרתי כאן בעבר את סיפורם של אשר אורנשטיין ושל אריה ואברהם גולובנצ'יץ', שיחד עם אחרים רכשו לפני 49 שנה שטח של כ־2,000 דונם בנגב. רכשו ממש. לא כמו פלסטינים, שמגישים עתירות נגד יישובים יהודיים ביהודה ושומרון, ואין להם מסמכים, ואין להם הוכחות, ואין להם קושאן, וצריך לנהל ויכוח עד כמה באמת השטח הזה קשור אליהם.

האדמה של אורנשטיין וגולובנצ'יץ' רשומה על שמם בטאבו. אין על כך ויכוח. אין בדואי אחד שטוען אחרת. כך או כך, באמצע שנות ה־90 התיישב באזורם שבט בדואי, ובשנת 2003 החליטה הממשלה להקים עבורו את ביר הדאג', יישוב חוקי למהדרין. עשרות מיליוני שקלים השקיעה עד היום המדינה בפיתוח תשתיות ומגרשים ביישוב החדש הזה, מה שלא הפריע לבדואים לפלוש במקביל לעוד ועוד אדמות באזור, בהן אלה של אורנשטיין וגולובנצ'יץ', ולבנות עליהן מאות מבנים בלתי חוקיים.

לפני שמונה שנים פנו בעלי הקרקע לרשויות וביקשו שאלה יאכפו את החוק. אל תדאגו, השיבה להם היחידה הארצית לפיקוח על הבנייה, אנחנו מבצעים במקום "אכיפה נחושה ואינטנסיבית". זה היה קשקוש. שום אכיפה אמיתית לא נעשתה שם מעולם, מה שאילץ את בעלי הקרקע לעתור לבית המשפט ולבקש עזרה.בקשה קטנה הייתה להם - שבית המשפט יציב למדינה מועד שעד אליו היא תהיה מחויבת לאכוף את החוק על העבריינים. בעוד שנה, בעוד שלוש שנים, בעוד חמש שנים, בעוד שמונה שנים. אנחנו נמתין, הבטיחו בעלי הקרקע, רק תנו תאריך. אל דאגה, הרגיעה אותם המדינה בתגובה, אנשינו המצוינים עומדים לפני סיום פיתוח היישוב החדש של הבדואים, בסמוך לקרקע שלכם. כשהיישוב הזה יעמוד על רגליו, הוא יהיה כל כך אטרקטיבי, שהבדואים יעזבו את השטח שלכם מרצונם החופשי וירוצו אליו.

מתי זה יקרה, תהו בעלי הקרקע. "לא ניתן להצביע, לעת הזו, על מועד סופי", כתבה השופטת שרה דברת בפסק הדין שדחה את העתירה בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. אורנשטיין וגולובנצ'יץ', שראו את בית המשפט מפנה יישובים ושכונות של יהודים ביהודה ושומרון, ולא הבינו למה אצלם זה צריך להיות אחרת, ערערו לבית המשפט העליון בעזרת תנועת רגבים.

נשיאת העליון אז, מרים נאור, עשתה כל שביכולתה להסביר להם שמה שנראה להם כל כך מובן וטבעי – בקשה שהמדינה תסייע באכיפת החוק על העבריינים – הופך לעניין לגמרי לא פשוט כשמדובר בבדואים. שזה שהיא פסקה בעניין שכונת נתיב האבות, ש"הפגיעה בשלטון החוק הולכת וגדלה עם חלוף הזמן שבו אי־החוקיות נותרת על כנה", לא באמת מחייב גם במקומות אחרים, עם אנשים אחרים.

השופט מזוז, מצדו, התאמץ להסביר בדיון ההוא לעו"ד עמיר פישר, בא כוחם של אורנשטיין וגולובנצ'יץ', שאי אפשר לגשת סתם ככה אל הבדואים שכבשו מהלקוחות שלו את השטח ולהרוס להם את הבתים. "יש מתווה מוגדר של הסדרה שהמדינה לא יודעת להגיד ולהתחייב לזמן", הסביר. "לא ניתן לקחת את קרקע העותרים", המשיכה נאור לשפוך מים קרים על ראשם של אורנשטיין וגולובנצ'יץ', "ולשים אותה, עם כל הכבוד, במרכז החיים".

"אני מציעה לאדוני למחוק את הערעור", סיימה, לפני שמזוז הבהיר סופית, "זה מאבק סיזיפי שלא ייפתר בדרך של אכיפה בלבד". בואו נחכה, סיכם בית המשפט, עד שתסתיים הסדרת היישוב הסמוך ביר הדאג', ועד שהבדואים יעברו בדרכי שלום אל מקומם החדש, ויפנו מרצונם החופשי את השטח. למה להרוס וליצור עימות, אם לא חייבים? האמת, זה לא רעיון מופרך.


המדינה מרימה ידיים

בינתיים, בשטח עצמו הבדואים לא התרשמו מהתוכניות של נאור ומזוז להעביר אותם ליישוב חדש, והמשיכו במלוא העוז לבנות מבנים בלתי חוקיים על השטח של אורנשטיין וגולובנצ'יץ', שטח שעליו לא צריך לשלם ארנונה והיטלים ומסים ושאר הניג'וסים שיישוב חוקי מביא איתו.

אבל לא רק זה. לפני כשנתיים וחצי התברר שגם החלומות להעביר אותם ליישוב חדש עלו בתוהו. "נכון למועד זה לא הצטרף אף תושב להליך ההתיישבות", כתב מנכ"ל רשות הסדרת התיישבות הבדואים, יאיר מעיין, במחצית 2017. לכן, "לאור חוסר שיתוף הפעולה מצד התושבים, וחוסר רצונם להגיע להסדר, הסתיימה פעילות ההסדרה של הרשות". במילים אחרות, זהו. נגמר. המדינה הציעה הצעות, הבדואים דחו אותן, והמדינה מרימה ידיים.

אורנשטיין וגולובנצ'יץ' הבינו שעכשיו זה הזמן שלהם לחזור לבית המשפט. הרי השופטים הסבירו להם כל הזמן שהם דוחים את העתירה שלהם לפינוי הפולשים הבדואים, כי הם מאמינים שהמדינה תצליח לסיים את הסדרת היישוב הבדואי החדש ותפנה אליו בהסכמה את העבריינים. "הסיכויים לכך הינם ממשיים", ניבאה אז הנשיאה נאור, לפני שהמציאות טפחה על פני תחזיותיה.

בעלי הקרקע מיהרו כאמור שוב למחוזי בבאר שבע, ושוב נפלו על האף. פעם נוספת ציטטה השופטת דברת מכל מיני מקורות טקסטים על חשיבות השמירה על החוק, ועל חשיבות האכיפה, ועל כמה היעדרה "פוגע קשות בשלטון החוק ומערער את הסדר החברתי". היא אפילו מתחה ביקורת על המשטרה, שסגרה את תיק התלונה שהגישו בעלי הקרקע בלי לבדוק כלום "מחוסר עניין לציבור", אבל בסופו של דבר דחתה את העתירה.

למה? גורמי המדינה, הסבירה, "אינם מתנערים מחובתם לאכוף את החוק, או פועלים באופן בלתי סביר, אך בשל הקשיים בביצוע וכמות הבנייה הלא חוקית, הקצב מוכתב על ידי המציאות בשטח, ולא הוכח כשל בקביעת סדרי העדיפויות". כלומר, למדינה יש קצב משלה, וכשהיא תתפנה מעיסוקיה, היא בטח תמצא זמן לאכוף את החוק גם אצלכם בשטח.

רגבים ובעלי הקרקע לא התייאשו והמשיכו לעליון. משפטית, היה להם ביד תיק מבטון יצוק. אין ויכוח על כך שהקרקע שייכת להם. אין ויכוח על כך שפולשים עבריינים נכנסו לקרקע הזו ובנו עליה מאות בתים לא חוקיים. אין ויכוח על כך שפסקי הדין של בג"ץ במגרון ובעמונה ובנתיב האבות הציבו רף חד־משמעי באשר לחובה לאכוף את החוק על עברייני בנייה, ובמיוחד על כאלה שעושים את זה בשטח פרטי של מישהו אחר.

אבל זה באמת לא היה הטיעון החשוב. הטיעון החשוב ביותר שלהם היה שבסיבוב הקודם בית המשפט מנע את ההריסה רק משום שהמדינה סיפרה לו שהבדואים אוטוטו מגיעים להסדרה ביישוב חדש שמוקם עבורם. והנה עכשיו, מדינת ישראל בכבודה ובעצמה בישרה בכתובים שאין הסדרה, ולא תהיה הסדרה, ואין למה לחכות, ואין למה לצפות. קדימה, ביקש עו"ד פישר, לכו עם הנימוקים שאתם עצמכם קבעתם, ותקבעו מועד להריסה.


מבנה חדש בכל שבועיים

אם פרוטוקול הדיון שהתנהל בשבוע שעבר לא היה עצוב כל כך, הוא היה יכול לשעשע. השופטים מני מזוז ועופר גרוסקופף הגיעו אליו בהחלטה אחת ברורה. לא משנה מה קורה, לא משנה מה אומר החוק, אנחנו לא מפנים את הבדואים מהשטח בשום מקרה.

עם תחילת הדיון הציג עו"ד עמיר פישר את הנתונים. מאז שפנינו למדינה בדרישה לאכיפה ועד להגשת העתירה הנוכחית, עדכן, "הוקמו בחלקה הפרטית 244 מבנים חדשים ו־46 תוספות למבנים, כך שמספר המבנים בחלקה הפרטית הוכפל...".

ולא רק זה. בין לבין, נסלל במימון מדינת ישראל על השטח הפרטי, בלי היתרים ובניגוד לחוק, כביש באורך של למעלה מקילומטר וחצי לטובת הפולשים. ומה עם האכיפה? ובכן, בשנים 2015־2018, סיפר עוד בא כוח בעלי הקרקע, פתחה המדינה בסך הכל ארבעה תיקי אכיפה בחלקה המדוברת, כשבמקביל נבנו בתקופה הזו 107 מבנים חדשים ועוד 27 תוספות למבנים קיימים.

בקיצור, בערך בכל שבועיים שעוברים, שבהם בית המשפט נמנע מלהורות על אכיפת החוק, קם מבנה חדש. "אני מבקש שבית המשפט יורה למדינה לבצע אכיפה", סיכם. "המדינה אומרת שהיא פועלת על פי סדר הקדימויות", השיב השופט גרוסקופף. "בהינתן הבעיה והפתרונות לאוכלוסייה הבדואית, האם אנו נורה למדינה, לגבי האוכלוסייה הבדואית, לפעול באכיפה מלאה?".

פישר ביקש להזכיר לשופטים שביהודה ושומרון לא הייתה להם בעיה עם אכיפה מלאה ועם הריסת בתים, כשמדובר היה ביהודים, אבל קודם לכן הדגיש שללקוחות שלו יש בקשה יותר צנועה: לקבוע מועד להריסת הבתים, בהתאם לשיקול דעתם של השופטים, יהיה מתי שיהיה.

"מה נעשה?", תהה גרוסקופף, כאילו מדובר בבקשה בלתי סבירה, "נורה למדינה ששם היא תגיע לרמת אכיפה של 100%?". "כן, זה מה שאני רוצה", השיב פישר. בשלב הזה הצטרף גם מזוז. "הפזורה הבדואית בנגב זה יותר מעשרות אלפי מבנים, והיו אינסוף הליכים", אמר, "תפנה אותי בבקשה לפעם אחת שבית המשפט נתן צו למדינה להרוס תוך זמן קצוב את כלל המבנים באזור מסוים של הפזורה הבדואית".

זו הערה שצריך לקרוא פעם נוספת. לא די בכך שבית המשפט לא אפשר מעולם לפנות עברייני בנייה בדואים שהתיישבו על קרקע פרטית, כשבמקביל הוא עושה את זה פעם אחר פעם כשמדובר במתנחלים, עכשיו מבקש מזוז להשתמש במחדל הזה כקולב להיתלות בו.

פישר הזכיר למזוז עתירה נוספת שהגיש, על אודות קרקע אחרת של יהודים בנגב, שעליה השתלטו בדואים משבט אבו קווידר. השופט יצחק עמית דחה שם את העתירה של בעלי הקרקע, שדרשו גם הם קביעת לוחות זמנים בטענה שהמדינה הוכיחה שהיא פועלת להסדיר את הבדואים במקום אחר, כשבמקביל היא גם מבצעת במקום אכיפה של בנייה בלתי חוקית חדשה.

אצלנו, הזכיר פישר להרכב השופטים, אין לא את זה ולא את זה. גם כי המדינה הודיעה שלא תהיה הסדרה, וגם כי הבנייה הבלתי חוקית נמשכת בכל הכוח. די להישען על הקווים שהתווה השופט עמית בתיק ההוא, כדי להכריע שצריך לאכוף אצל אורנשטיין וגולובנצ'יץ' את החוק ולהרוס מה שלא חוקי. "האם זה ברמה שלמדינה אין שיקול דעת באכיפה?", המשיך גרוסקופף לחפש תירוצים. "על פי הפסיקה בעשר השנים האחרונות", השיב לו פישר, "התשובה היא שלמדינה אין שיקול דעת. ניתנו פסיקות לפנות יישובים בטענה שמדובר בקרקע פרטית. כך בעניין נתיב האבות, מגרון ועמונה".

פישר ניסה שוב ושוב להסביר את מה שהיה אמור להיות פשוט ומובן. "אדם רכש חלקה, והמדינה מקיימת מציאות שלא מאפשרת לו להשתמש בה". השופטים לא אהבו את הדוגמאות שהביא מיו"ש. גרוסקופף ניסה להסביר שביו"ש הכללים שונים. פישר ניסה להסביר, בתשובה, שהדיון כאן איננו על ההבדל בין יו"ש לנגב, אלא על ההבדל הלא ברור בכללי הסבירות בין שני המקומות. אם בית המשפט החליט להתערב ולהורות למדינה לפנות מאחזים שהוקמו על קרקע פרטית ביו"ש, מדוע שבנגב המצב יהיה שונה?

"יכול להיות שבמצבים שונים יש מקום לאנלוגיה ויש מקרים שלא", השיב מזוז בתשובה לא מאוד מנומקת, שיכולה להתאים לכל נושא ובכל מצב. במילים אחרות: זה לא אותו הדבר. למה? ככה. כאן התערבה בדיון גם השופטת השלישית, יעל וילנר, שהזכירה לנציגי המדינה שכבר שמונה שנים בעלי הקרקע מתחננים לעזרה, והמדינה לא עושה כלום. "למה כאן לא ובמקרים אחרים בית המשפט צריך להתערב ולקצוב לו"ז?", תהתה כשהיא רומזת ליישובים שפינה בג"ץ ביו"ש.

"הריסת עשרות מבני מגורים של אוכלוסייה שנמצאת שם הרבה שנים, זה נוגד את המדיניות", השיבה נציגת המדינה, לפני שמזוז הנפיק את המשפט המנצח של הדיון. "בית המשפט לא אמור לנהל את המדינה. זה נושא שהוא בגרעין הקשה של המדינה, הממשלה, הרשות המבצעת. כי כדי לתת כאן פתרון, זה מחייב מהלך גדול עם המון משאבים והרבה החלטות פוליטיות שהממשלה צריכה להידרש אליהן".

אתם הבנתם? "בית המשפט לא אמור לנהל את המדינה". לפסול חוקים והחלטות של המדינה זה בסדר. להתערב במדיניות הממשלה בכל דבר ועניין, זה הגיוני. אבל לא כאן. לא עכשיו. תחזרו בעוד חצי שנה, סיכמו השופטים בסופו של דבר, ועד אז המדינה תספר לנו אילו פעולות אכיפה היא עושה במקום (ספוילר: היא לא עשתה וגם לא תעשה כלום, גם מזוז יודע את זה), ותעדכן גם מה קורה עם הליך ההסדרה של ביר הדאג' (ספוילר: מזוז יודע שלא קורה שם כלום, ושום הליך לא יוציא שום בדואי מהקרקע שאליה פלש).


חוק זה חוק

עכשיו, תראו כמה מגוחך יוצא בית המשפט העליון מהסיפור הזה. זוכרים את שכונת נתיב האבות בגוש עציון? זוכרים את החלטת בג"ץ להרוס את הבתים שם? ובכן, בשלב כלשהו ניסו תושבי השכונה לשכנע את הנשיאה דאז, מרים נאור, לנהוג כלפיהם בדיוק כמו שנהגה רק כמה חודשים קודם לכן עם הבדואים שהתיישבו על הקרקע של אורנשטיין וגולובנצ'יץ'. החלטת לא להרוס לבדואים, אז אל תהרסי גם לנו, ביקשו.

חשוב להבין שבכל קנה מידה מצבם של תושבי נתיב האבות היה אמור להיות טוב מזה של הבדואים. לבעלי הקרקע היהודים בנגב הייתה הוכחה מהטאבו על בעלותם בשטח, בעוד לפלסטינים שטענו לבעלות על שכונת נתיב האבות לא הייתה שום הוכחה דומה, והמדינה אף טענה כי ייתכן שבסופו של דבר יתברר שמדובר באדמות מדינה. בנוסף, את הבדואים בנגב לא היה שום גורם תכנוני שחשב להשאיר במקומם, כשאת נתיב האבות, עשתה המדינה כל שביכולתה להסדיר.


"אין בידי לקבל טענה זו", פסקה נאור בספטמבר 2016. זה לא אותו דבר. אצל הבדואים, הסבירה, המדינה מתכננת לפנות את הפולשים בהסכמה, אחרי שיוסדר עבורם יישוב חדש, "ונמצא כי הסיכויים לכך הינם ממשיים", ואילו אצלכם, בנתיב האבות, אין שום תוכנית כזו. וזה לא הכל. לנאור היו עוד נימוקים. "אכן", אמרה לתושבי נתיב האבות שמתגוררים כבר עשור וחצי בבתים שהנשיאה הורתה להרוס, "יש קושי לא מבוטל בפינוי כפוי של תושבים מבתיהם, שבהם הם מתגוררים שנים רבות. מעבר להשלכות הסוציאליות הכרוכות בהותרת אדם ללא קורת גג, טמונה בפינויו פגיעה קשה נוספת הנובעת מהזיקה המיוחדת לבית מגורים. עם זאת, בנסיבות העניין אין בכך די כדי להכשיר את אי־החוקיות".
צודקת. חוק זה חוק. רגע, היה לה עוד משהו לומר. "ההליכים המשפטיים בעניינו של מאחז דרך האבות מתנהלים זה שנים ארוכות. במהלך השנים המשיכו להיבנות במקום מבנים שלא כדין, לרבות לאחר שהוצאו צווי הפסקת עבודה והריסה ולאחר שניתן פסק הדין בעתירה הקודמת. בנסיבות אלה, משקלה של הפגיעה בזכויות התושבים אינו יכול להכריע את הכף".


אלה נימוקי הנשיאה נאור, אם נסכם. האחד, שאצל הבדואים, המדינה ממילא מסיימת עוד רגע להסדיר את היישוב החדש, והם יעברו אליו. השני, שחוק חייבים לשמור. השלישי, שההליכים המשפטיים בעניין של המתנחלים נמשכים כבר הרבה שנים, ובמהלך התקופה הזו הם לא הפסיקו לבנות. עכשיו, קחו את הנימוקים של נאור ותראו למה הם היו חייבים להביא לפינוי והריסה של הפלישות הבדואיות, לא היום, אלא אתמול.

נאור הסבירה ב־2016 שאין טעם להרוס כי ממילא המדינה מסדירה את הבדואים ביישוב חדש? כאמור, במקרה שלנו, המדינה הודיעה שאין יותר משא ומתן להסדרה ואין יותר יישוב חדש. נאור הסבירה שחוק חייבים לשמור? הבדואים הפרו את החוק בנגב, על הקרקע של אורנשטיין וגולבנצ'יץ', בהיקף שבהשוואה אליו הבנייה של תושבי נתיב האבות נראית כמו לגו של ילדים. נאור הסבירה שבנתיב האבות המשיכו לבנות למרות כל ההליכים המשפטיים, וכל הצווים? ליד ביר הדאג' המשיכו הבדואים לבנות, לפני ההליכים, תוך כדי ההליכים, ואחרי ההליכים, כאילו אין חוק ואין מדינה ואין בית משפט.

מה השורה התחתונה? שכונת נתיב האבות נהרסה. מגרון נהרסה. עמונה נהרסה. המבנים הבלתי חוקיים של הבדואים על הקרקע הפרטית של יהודים בנגב, כנראה לא ייהרסו לעולם. למה? כי זה לא אותו הדבר.

https://www.maariv.co.il/journalists/Article-768132              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מערכת המשפט הרקובה, כבר מזמן עומדת, כמעט באופן עקבי- לצד האויב. יוסף 30.05.20 22:20 1
     עד שהליכודניקים לא יצעקו, זה לא ייפסק. אם היו מוציאים לביבי כרטיס צהוב ב2011, כבר מזמן היינו במקום אחר. יוסף כץ 30.05.20 22:51 32
         לא כי אם השמאל היה בשלטון מערכת המשפט הייתה מעולה רסלר 30.05.20 23:01 39
             כרטיס אדום לביבי עוד אתמול.. הפוך גוטה 30.05.20 23:01 42
                 ++100 קוקי 30.05.20 23:30 65
                 תנסו לחרטט עד שנת 2100 עם הוידאוז האלה וכל הג'אז הזה , זה חסר טעם לחלוטין Braveheart 30.05.20 23:30 66
                     נתניהו ליקק להם בלי סוף,מינה אותם(מנדלבליט,שי ניצן ושות') החמיא להם וטירפד כל חקיקה נגדם קוקי 30.05.20 23:37 70
                     זה העניין. אחרי שתפרו תיקים לרפול, קהלני, נאמן, ריבלין, רמון גל הירש ועוד, התבקש לעשות רפורמה במערכת המשפט. הפוך גוטה 30.05.20 23:38 73
                         התבקש לעשות רפורמה ''..הכי קל להקליד את זה . כאילו שלשנות 50 שנים של שלטון שופטים Braveheart 30.05.20 23:46 81
                             אחרי כל התירוצים, עומד נתניהו בפורום שופטי בגצ, ונשבע אמונים לדורית בייניש. מה התוצאות? אתה כבר יודע. יוסף כץ 30.05.20 23:49 82
                                 ברור שאני יודע , אבל אני תופס את זה אחרת ממך . אני חושב שנתניהו נבגד על ידי המערכת . Braveheart 30.05.20 23:53 86
                                     שמחה רוטמן אמר את זה חד וקולע: ''מי שעשר שנים מאכיל את המפלצת, אל יבכה כשהיא נושכת את ידו'' יוסף כץ 30.05.20 23:57 90
                                         טוב. Braveheart 30.05.20 23:59 92
                                             זה די פשוט. ישנה חונטה שהופכת את המדינה. הדרך של הציבור להחליש אותה היא באמצעות ראש ממשלה נבחר. הפוך גוטה 31.05.20 08:34 178
                                                 ניסחת זאת מצויין oby 31.05.20 08:57 181
                                     אם הוא לא היה מפריע לנו אז היינו נועצים את הסכינים בהם, אבל הוא מתעקש תמיד לעמוד באמצע יהודי 31.05.20 00:02 96
                                         שאלה: אתה מתכוון לסכינים מטאפוריות, או ממש סכינים אמיתיות ממתכת ? הלוואי בינוני 31.05.20 00:49 138
                                             הוא מתכוון ל''פסקת ההתגברות'' שביבי-כחלון חסמו. יוסף כץ 31.05.20 01:46 165
                                     שאלת שאלה רצינית וטובה. למה לסובב את הסכין בו ולא בהם? אנסה לענות. יוסף כץ 31.05.20 00:03 97
                                         אני כמוך , חושב שנתניהו היה צריך ניעור רציני לפני מספר שנים , זה אולי היה עוזר לו היום יותר. Braveheart 31.05.20 00:13 101
                                             לתקוף את בגצ לא יעזור. צריך לתקוף את הנבחרים, בלי לעשות להם הנחות. יוסף כץ 31.05.20 00:45 132
                                                 לא מדבר על תקיפת בגצ , זאת ממש לא הדרך שלי ולא של הליכוד ונתניהו .... Braveheart 31.05.20 01:05 149
                                                     גם אני לא בעד לתקוף (כמו אוחנה), אלא בעד *לעשות* להזיז דברים. משהו שהליכוד לא יודע. יוסף כץ 31.05.20 01:43 163
                             הוא ראש ממשלה פחדן אני לא מבין למה אתה עומד על הרגליים האחוריות לנסות להגן עליו כשגם אתה יהודי 31.05.20 00:00 94
                                 עם 61 אפילו התקציב בסכנה אז אתה מדבר איתי על רפורמות בית משפט . Braveheart 31.05.20 00:06 100
                                     אחי א. 61 חברי כנסת העבירו את התקציב יופי לא לשנה, לשנתיים! אז גם התרוץ הזה נפל... יהודי 31.05.20 00:18 104
                                         אני לא מגן על נתניהו , הפוזיציה שלך חושבת את זה . לא אני . אתה טועה כ''כ שזה לא ייאמן כמה. Braveheart 31.05.20 00:22 108
                                             אחי בכל תגובה שלי השתדלתי להביא לך דוגמאות עם ''בשר'' יהודי 31.05.20 00:39 122
                                                 נושא שקידם נתניהו ? אתן אחד כרגע כי כבר מאוחר ( ויש המון המוןןןןןןן) Braveheart 31.05.20 00:45 133
                                                     אתה צודק שהגדר בדרום הביאה תועלת רבה. מצד שני, שיטת ההתמגנות היא שיטה בעייתית. יוסף כץ 31.05.20 00:48 135
                                                         בכל דבר תמצאו בעיה כשזה נוגע לנתניהו . זה שיח מיותר . יאללה אחא , לילה טוב . Braveheart 31.05.20 00:53 144
                                                     אחי אם הדוגמא שלך לימניות של נתניהו זה הגדר בדרום אז זה באמת חלש... יהודי 31.05.20 00:48 136
                                                         ידעתי שתברח . קדימה ברח ברח לך . הכל טוב , חומד. Braveheart 31.05.20 00:52 141
                                                             אחי אין לי בעיה להישאר... אבל בו נעשה את הדיון רציני ולא ''יש לי עוד המון דוגמאות אבל אני יהודי 31.05.20 01:02 148
                                                                 מדיניות נתניהו הורידה את שיעור האבטלה בישראל לרמתו הנמוכה ביותר מאז 1983... Braveheart 31.05.20 01:15 152
                                                                     זה שנתניהו אשף כלכלי אין ספק, אבל את רוב העבודה הוא עשה בתור שר אוצר ולא בתור ראש ממשלה יהודי 31.05.20 01:27 155
                                                                         כצפוי , כל מה שאקליד אתה תבוא בגישה של ''הוא לא עשה כלום'' או ''לא הוא אחראי לזה '' Braveheart 31.05.20 01:40 159
                                                                             שבוע טוב! אני מציע שינוי בטקטיקה לבוב 31.05.20 01:43 161
                                                                                 :) רעיון Braveheart 31.05.20 01:46 164
                                                             אתה צודק, בבקשה המקורית לא ציינתי שמדובר על ימניות דווקא אבל האמנתי שתבין לפי נושא הדיון.. יהודי 31.05.20 01:07 150
                                         כחלון מנע כל שינוי עוף החול 31.05.20 00:26 111
                                             באותו ראיון שאתה הזכרת כחלון גם אומר שאל תאשימו רק אותי גם נתניהו מנע הרבה דברים... יהודי 31.05.20 00:44 130
                                         אף פעם לא היה לימין בראשות נתניהו 61 מנדטים יצוקים לשינוי מערכת המשפט BOSS 31.05.20 00:47 134
                                             זה מה שאני מנסה להסביר לבחור... Braveheart 31.05.20 00:49 137
                                             בממשלה של לפני שנה וחצי עם רוב הרפורמות אם היו עולות הייתה מסכימה... יהודי 31.05.20 00:52 139
                     אתה אומר: ''הוא כיבד את המערכת''. הוא אומר: ''אני מנעתי כל רפורמה, אני ביצרתי את בגצ'' יוסף כץ 30.05.20 23:41 76
                         נכון , לדעתי מתוך תמימות שהמערכת תנהג כיאות . Braveheart 30.05.20 23:50 83
                             תמימות?! זו התדמית החדשה של ביבי?! הוא לא שמע את פרופ' דניאל פרידמן? תמים מסכן שכמותו. יוסף כץ 30.05.20 23:56 88
                                 שנאתך מרקיעה שחקים אחא ...מה ת'הולך לעשות איתה ? כדאי לעשות משהו... Braveheart 31.05.20 01:16 153
                                     אני רואה כאן בעיקר לעג לתירוצי ה''תמימות''. לא רואה כאן שנאה. יוסף כץ 31.05.20 01:41 160
                             לדעתי זה היה בעיקר מפחד עוף החול 30.05.20 23:58 91
                                 גם , יכול להיות בהחלט. Braveheart 31.05.20 00:01 95
                     הוידאוז והג'ז מוכיחים שנתניהו מחרטט *אותך* ולועג *לך*. למה לא צעקת? למה לא אמרת שאתה רוצה שינוי? יוסף כץ 30.05.20 23:44 79
                     זה בסך הכל לאכול את הדייסה שהוא בישל, לא פחות ולא יותר... יהודי 30.05.20 23:55 87
                     אתה טועה ! אסייתי 31.05.20 05:58 174
                     זה לא רק שנתניהו עצר כל שינוי בביה''מ העליון הוא אף נתן להם להשתולל לצאת מאיזון ולהתחיל oby 31.05.20 09:05 182
                 תודה על הוידיאו :) כמה חפרתי ביוטיוב למצוא זאת ולא הצלחתי, איך מצאת?? :) אבי_85 31.05.20 00:54 145
                     גם לי לקח זמן. לא זוכר מה היו מילות המפתח שבסוף הניבו את זה. מה שכן, מסתבר שזה היה ברוטר, הפוך גוטה 31.05.20 08:39 179
                     לא הצלחת כי ביבי מתאמץ הרבה להוריד את כל העותקים של הוידאו הנ''ל oby 31.05.20 09:08 183
                     שמור לך קישור גם לידיאו הזה (ביבי בפני כל שופטי בית המשפט העליון, כורע ומשתחווה לבייניש, ומבטיח הגנה לבגצ) יוסף כץ 31.05.20 10:01 184
             עדיף קצת שמאל חלש, ואחר כך ימין חזק, ולא עשור שלם של ימין חלש ודפוק. ימין מעלי אקספרס. יוסף כץ 30.05.20 23:26 61
                 ביבי ימני כמו שסבתא שלי מוחמד עלי קוקי 30.05.20 23:33 68
                     +++ אבי_85 31.05.20 00:57 146
                 אני כשמאל מצטרף לדעת הימין בעניין בתי המשפט. יש למוטט את כל המשטר המשותף. הלוואי בינוני 31.05.20 01:28 156
         מכתב הפוך גוטה 30.05.20 23:01 41
         +1 יהודי 30.05.20 23:53 85
         כי איילת שקד עשתה המווון כשרת משפטים Yan-ki 31.05.20 00:15 102
             עשתה הרבה רעש ויחסי ציבור לעצמה עוף החול 31.05.20 00:18 105
                 +++ בדיוק Yan-ki 31.05.20 00:19 106
                     איך אמר השופט אליהו מצא? ''נתניהו תומך מסורתי במערכת המשפט, אני מקווה שהוא יציל אותנו גם מרפורמות איילת שקד'' יוסף כץ 31.05.20 00:24 110
                         כל הציטוטים והציוצים שאתה מביא רק מחזקות את הטענות כלפיי איילת שקד ושותפי נתניהו Yan-ki 31.05.20 00:40 124
                             להתפטר? ומי היה ממנה לנו את שטיין ומינץ, וילנר ואלרון? יוסף כץ 31.05.20 00:42 125
                             להתפטר? ומי היה ממנה את מיודענו עמיר פישר (!), לפקח על מחלקת הבגצים? מי אם לא איילת שקד? יוסף כץ 31.05.20 00:43 127
                                 ורק נתניהו צריך ללכת הביתה Yan-ki 31.05.20 01:01 147
                                     בוודאי, כי נתניהו עומד ואומר: ''אני צוחק על ינקי מרוטר, אני מבטיח לו ימין ועושה לו שמאל'' #צפו# יוסף כץ 31.05.20 01:30 157
                                         עניתי לך תשובה הגונה וחזקה. הלא כן? יוסף כץ 31.05.20 08:42 180
                             להתפטר? ומי היה מחוקק (בשלש קריאות !) את חוק ''מנהלי יו''ש'', אשר לקח סמכויות מבגצ? יוסף כץ 31.05.20 00:44 129
                                 להגיב ב3 הודעות על 5 מינויים ואולי הישג אחד לא תחפה על הכשלון הגדול של כניעה למערכת ואי עשיה מספקת Yan-ki 31.05.20 00:53 143
                                     ינקי, תקשיב למירי רגב: ''אני מעידה שביבי חסם את הרפורמות, הוא זה שעמד בראש המחנה הבגצי'' יוסף כץ 31.05.20 01:33 158
             נכון, ושמחה רוטמן אמר את זה חד וקולע: ''שקד הצליחה לתקן חלק מנזקי נתניהו, היחידה שהזיזה משהו'' יוסף כץ 31.05.20 00:22 107
                 לא צריך להרחיק עד שמחה רוטמן כדי להחמיא לשקד ולתקוף את נתניהו Yan-ki 31.05.20 00:28 114
                     שמחה רוטמן הוא גדול פעילי המשילות. עוד מהימים שביבי לא ידע האם משילות זה בת' או בט'. יוסף כץ 31.05.20 00:39 123
     לא מערכת המשפט רקובה, אלא האנשים הרקובים שהצביעו ללפיד וגנץ שתומכים בשופטים בהיר 30.05.20 23:23 57
         והנה ביבי שלך אומר בקול גדול: ''אני תומך בשופטים, אני לפיד, אני גנץ, אני בייניש'' יוסף כץ 30.05.20 23:29 63
     אין גולם בתקופתנו המסוגל להבחין בכך אהרון5 30.05.20 23:42 77
     להפעיל את ה D9 על יושביו, או להתריע לפני ההריסה, מה אתה אומר ? הלוואי בינוני 31.05.20 00:45 131
  גועל נפש של מערכת משפט רסלר 30.05.20 22:21 2
     הייאטולות בגלימות שחורות SecondOpinion 30.05.20 22:23 3
  אהבת האוייב של אנשי הגלימות השחורות עתף 11 30.05.20 22:24 4
  הם עוזרים לאוייבים לגנוב לנו את הארץ עוף החול 30.05.20 22:28 5
  מרגיש כמו תקליט שבור : מזעזע מזעזע מזעזע . זהו. Braveheart 30.05.20 22:28 6
  כל שלושת השופטים בהרכב הזה של בג''ץ, מזוז, וילנר וגרוסקופף, מונו ע''י ממשלת הליכוד והבית היהודי בעשור האחרון זבנג וגמרנו 30.05.20 22:29 7
     שופטים מצוינים וחכמים. פרחים לחג 30.05.20 22:33 10
         זה בציניות? שופטים גזענים וצבועים אולי? חושב_פעמיים 30.05.20 22:47 24
             תאמר לי בכנות, כמה פעמים הופעת מול השופטים הללו? פרחים לחג 30.05.20 22:49 30
                 למה צריך להופיע, רואים מפסקי הדין שאלו פושעים מנוולים. liozc 30.05.20 23:21 54
                     זה כמו שתגיד שאני שותה יין במסעדה פעם ב..., אז אני מבקר יינות. פרחים לחג 30.05.20 23:26 62
                         למה שלא תתייחס לתוכן הכתבה המובא כאן במלואו? אשמח לשמוע את דעתך. פליצ'ה 30.05.20 23:51 84
                             טרם עיינתי בפסקי הדין. בכל הכבוד, את העובדות והטענות אני לא מעונין ללמוד מכתבה של ליבסקינד או מהצד שכנגד פרחים לחג 31.05.20 00:05 98
                                 יש כאן אנשים שכן ניזונים מהכתבה של ליבסקינד ואולי רק ממנה. פליצ'ה 31.05.20 00:23 109
                                     פעם יכולת להשפיע על דעתם של גולשי רוטר. מאז שביבי הקוסם כישף אותם, חבל על הטרחה פרחים לחג 31.05.20 00:36 120
                                         אכן עניין כאוב. אבל שמע, מעניין. דווקא באשכול הזה ישנה לא מעט ביקורת ישירה על ביבי, ואפילו די חריפה. פליצ'ה 31.05.20 00:53 142
                                             כן, הביקורת הידועה. בין בחירות לבחירות נהנים הביביסטים להשתובב. פרחים לחג 31.05.20 01:17 154
                                                 ישנם אנשים שרחוקים מלהיות אוהדים של ביבי ומאידך יש להם ביקורת עניינית ונוקבת על מערכת המשפט פליצ'ה 31.05.20 01:43 162
                         לא צריך להיות מבקר יינות לזהות יין שהחמיץ. הסירחון מורגש מרחוק liozc 31.05.20 04:40 170
     על מזוז הסכימו שרת המשפטים ציפי לבני והנשיא אשר גרוניס. יכלו למנוע זאת עוד אז ...הוא היה שנוי במחלוקת. Braveheart 30.05.20 22:36 14
         אז אתה אומר שגלעד ארדן, הנציג של ביבי בוועדה, הצביע נגד מזוז? זבנג וגמרנו 30.05.20 22:40 16
             לא , ראית אותי כותב את זה ? לא. Braveheart 30.05.20 22:48 29
                 אז איך הצביע גלעד ארדן, הנציג של ביבי בוועדה לבחירת שופטים, על המינוי של מני מזוז? בעד או נגד? זבנג וגמרנו 30.05.20 23:17 50
                     אני לא יודע איך הצביע ארדן אבל היה רוב בוועדה ( אני יכול להניח שהוא לא היה בעדו ) , עכשיו שים לב Braveheart 30.05.20 23:23 56
                         ''מני מזוז וענת ברון נבחרו היום פה אחד לשופטים בבית המשפט העליון ע''י הוועדה לבחירת שופטים'' זבנג וגמרנו 30.05.20 23:25 59
                             נו אז מה זה אומר ? Braveheart 30.05.20 23:32 67
                                 זה אומר שעכשיו אנחנו יודעים איך הנציג של ביבי בוועדה הצביע על המינוי של מני מזוז לעליון זבנג וגמרנו 30.05.20 23:56 89
                                     כן , אם הארץ זה המקור שלך ואתה גם בכלל יודע איך כל אחד הצביע או יש לך תיעוד , אחלה בחלה. Braveheart 31.05.20 00:16 103
                                         ישראל היום: מני מזוז וענת ברון נבחרו פה אחד ע''י הועדה לבחירת שופטים זבנג וגמרנו 31.05.20 00:27 113
                             היו לך בוועדה- 3 שופטי עליון , 2 לשכת עורכי דין , 1 ציפי ליבני ו 1 בוזי הרצוג - כלומר 7 מתוך 9 . זהו . לא צריך berale 31.05.20 03:38 168
     חלאס אם הטענה כלפי ״המקל״, הפנה טענתך אל האוחז בו... עוז הגיבור 30.05.20 22:46 23
     וילנר דתיה סרוגה מקהילת שאול 30.05.20 23:12 47
  מקום המשפט שמה הרשע. סוף לאדישות 30.05.20 22:29 8
     שמה הכסף פרחים לחג 31.05.20 00:37 121
  כאן הבעיה העיקרית אינה בית המשפט, זה לא היה צריך להגיע לבית המשפט בכלל סקוטי 30.05.20 22:31 9
     אם היו אוכפים, היה נמצא עותר ובית המשפט היה אוסר לאכוף בבב 30.05.20 23:00 38
         גם זה תפקידה של הממשלה, כשבית המשפט חורג מסמכות צריך לאפס את בית המשפט סקוטי 30.05.20 23:01 40
             איך מאפסים את בית המשפט? בבב 30.05.20 23:05 43
                 פסקת התגברות היא התחלה מצויינת. סקוטי 30.05.20 23:21 53
                     הלוואי בבב 30.05.20 23:39 74
                         לא הייתי תולה יותר מדי תקוות בממשלה הזאת או בכלל סקוטי 30.05.20 23:39 75
         זה מה שקרה בחאן אל אחמר? אולי הפוך? שבילים 30.05.20 23:08 44
             כנראה שלא בבב 30.05.20 23:38 72
  פושעים בעניבות שולטים בארצנו isaac148 30.05.20 22:33 11
  מי שמחפש צדק בבית המשפט העליון הישראלי הוא או תמים או טיפש. חלילן מהמלין 30.05.20 22:34 12
  מערכת מזוהמת באג'נדות קיצוניות עוצמה לישראל 30.05.20 22:34 13
  מזוז זה מזוז Braveheart 30.05.20 22:38 15
     פויה. בושה וחרפה UnderTaker 30.05.20 23:15 49
  איכסה אלברט 30.05.20 22:40 17
  רק D9. ותודה לביבי ירום הודו, שלא נתן לנגוע בציפורן של ביהמ''ש נאמן למקור 30.05.20 22:41 18
  שוב, הכל מתחיל המשילות. ביבי חלש מאוד במשילות. הלוואי שיאיר לפיד צודק וביבי הוא דיקטטור אליק 30.05.20 22:43 19
  כל שבוע קלמן ליבסקינד הורס לי את מצב הרוח. איך אפשר לא להתפלץ כשקוראים את זה? צללפון 30.05.20 22:44 20
     אני מאותה סיבה הפסקתי לקרוא את קלמן האהוב :) UnderTaker 30.05.20 22:53 33
  מעתה אמור זלא''ד לשעתה UnderTaker 30.05.20 22:45 21
  לדעתי הם פשוט בוגדים בציבור אותו הם אמורים לשרת עזיזה 30.05.20 22:45 22
  הבדואים אותם בדואים, מזוז אותו מזוז, וביבי אותו ביבי. עד שהליכודניקים לא יצעקו, זה לא ייפסק. יוסף כץ 30.05.20 22:48 25
     טוב, שנייה. כבר. Braveheart 30.05.20 22:49 31
  השופטים צודקים. בשביל מה להם לפסוק ואח''כ להתבזות ע''י המדינה כמו בחאן אל אחמר? שבילים 30.05.20 22:48 26
  פושעים בגלימות אין לי איך להגדיר אחרת פשושון 30.05.20 22:48 27
  ליבסקינד מספר אחד . מדהים ומבוסס. הגיעה העת לסיים דמוקרטית את ההפיכה השיפוטית פוסטמודרני 30.05.20 22:48 28
  מקיימים את הפרדת '' אין רשויות'' FactsOnly 30.05.20 22:54 34
  שופטים רקובים ומערכת רקובה דריל מורי 30.05.20 22:54 35
  בית משפט מושחת ומשחית. איפכא 30.05.20 22:54 36
  ברור שזה לא אותו דבר. יהודים ומתיישבים בפרט מופלים לרעה בבתי משפט מזה עשרות שנים Z-L 30.05.20 22:59 37
  מה יושים יתד 30.05.20 23:09 45
  ארורים יהיו שונאי עם ישראל וארץ ישראל. ארור יהיה כל המסייע להם. יוסף 30.05.20 23:10 46
  ארוך קלמן ארוך.. moty 30.05.20 23:13 48
     זה לא פוסט בפייסבוק. הוא צריך למלא עמוד בעיתון. הפרטיזן 30.05.20 23:17 51
         זה חלק מהבעיה moty 30.05.20 23:19 52
  מאד מקומם. תגובה ראויה 30.05.20 23:22 55
  מקווה שהשר הממונה על האכיפה מתנחל גאה 30.05.20 23:24 58
  לקרוא ולהתפלץ. אז בואו נשנה!! חדשות 247 30.05.20 23:25 60
     לביבי יש מניות בכורה במצב הבלתי נסבל שנקלענו אליו UnderTaker 31.05.20 00:00 93
     אפשר לפנות לנציגים בכנסת ואפשר גם להתקשר למוטי יוגב שיביא את ה D9. הלוואי בינוני 31.05.20 00:27 112
  שופטים עאלק, באו לממש את האג'נדות שלהם בבית המשפט. זוכרים? אוהבחדשות 30.05.20 23:30 64
     כולם ביחד: השופט בן אונן, השופט בן אונן. השיבה שופטינו כבראשונה. הלוואי בינוני 31.05.20 00:34 119
  נגמרו המלים. פליצ'ה 30.05.20 23:33 69
  מעבר לבגידה שלהם במדינה עוף החול 30.05.20 23:38 71
     ותענה לי עוף החול, איזה עונש נותנים על בגידה ? הלוואי בינוני 31.05.20 00:42 126
     מדוייק liozc 31.05.20 05:19 172
  סדום ועמורה ואין מי שיתקן את המצב קורא מפה 30.05.20 23:44 78
  כתבה מרתקת חומר לימוד להיסטוריונים בעתיד יורד ים 30.05.20 23:45 80
  ייתפרו לאלתר בתי המשפט בישראל עם מכונת תפירה זינגר. הו הא מי זה בא, יאיר ביבי ושרה. הלוואי בינוני 31.05.20 00:05 99
     הכתבה על בג״צ. מנומקת ומבוססת. למה לך להעלות פה את ראש הממשלה ומשפחתו? פוסטמודרני 31.05.20 00:28 115
         מה אתה רוצה מבינוני? למה 31.05.20 00:32 118
  כל עוד שהארכי נוכל המושחת מבלפור האיש מקסריה הרכיכה הרופסת איתנו לא יזוז דבר. האציל היהודי 31.05.20 00:29 116
  D9 למה 31.05.20 00:31 117
  ככה זה כשמישפחת ה''מלוכה'' תומכת בכל מי שאינו יהודי! raceway 31.05.20 00:44 128
  השופטים במדינת ישראל ב 2020 לא מכירים את המושג ''צדק צדק תרדוף'' גם זה יעבור 31.05.20 00:52 140
  מערכת שבנויה על איטרפטציות ושיש לה כוח בלתי מוגבל בשל חוסר היכולת לבקר אותה Spook 31.05.20 01:13 151
  עברי לידר הקדים את זמנו עם הבית האחרון בשירו ''זה לא אותו דבר'' UnderTaker 31.05.20 01:52 166
  כבר שנים זה ידוע, בגץ מסכנים יהודים רד_ג'ון 31.05.20 02:00 167
  בג''ץ רקוב, חונטה שמאלנית מגעילה ברקן 31.05.20 04:37 169
  חארטה דרומייי 31.05.20 04:45 171
  מי שחושב ששי מערכת משפט אמיתית בישראל הוא טועה בגדול ולא משנה מאיזה צד מסתכלים על זה. אסייתי 31.05.20 05:53 173
  לו היה שכל למתיישבים, היו מתאסלמים ובתיהם היו נותרים במקום (וחיים כמו אנוסים) SpinozaB 31.05.20 06:11 175
  מרתיח. בית המשפט פשוט מגן על השודדים. אולי כדאי להרוס את בית המשפט במקום? Zair 31.05.20 07:06 176
     אולי זאת אחוות שודדים, השופט האמריקאי ריצ'רד פוזנר כינה את אהרון ברק פיראט משפטי UnderTaker 31.05.20 07:17 177
  האשם מספר 1 במחדל- נתניהו. קיבל את הקולות של התמימים מהימין ולא נקף אצבע לשנות. ראה ערך מינוי ניסנקורן אור דוד 31.05.20 10:05 185
  שיביאו בתור תקדים את גבעת עמל ויזרקו את הבדואים לכל הרוחות. mwg 31.05.20 19:07 186

   
   
יוסף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.3.18
9936 הודעות, 143 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:20   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מערכת המשפט הרקובה, כבר מזמן עומדת, כמעט באופן עקבי- לצד האויב.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
השיבה שופטינו כבראשונה או D9. המוקדם מביניהם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:51   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. עד שהליכודניקים לא יצעקו, זה לא ייפסק. אם היו מוציאים לביבי כרטיס צהוב ב2011, כבר מזמן היינו במקום אחר.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רסלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.20
1942 הודעות, 15 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:01   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. לא כי אם השמאל היה בשלטון מערכת המשפט הייתה מעולה  
בתגובה להודעה מספר 32
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
18096 הודעות, 193 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:01   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. כרטיס אדום לביבי עוד אתמול..  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 30.05.20 בשעה 23:06 בברכה, הפוך גוטה
 
חשב שימכור את המדינה לחונטה ובכך יחוסו עליו.
מדקה 6:10 עד 7:05,

"היו הצעות להגביל או לקצץ בכוחו של בית המשפט העליון... מנעתי את כולן! את כולן! פשוט שמרתי על עצמאותו... חוק להגביל את סמכויותיו - גנזתי, חוק להביא שופטים לשימוע - גנזתי, חוק לשנות את הרכב וועדת הבחירה לשופטים - גנזתי".לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ואת המסר הזה נתניהו בלם במשך שנים. מצחיק ושווה צפיה:לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
5202 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:30   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  65. ++100  
בתגובה להודעה מספר 42
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:30   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  66. תנסו לחרטט עד שנת 2100 עם הוידאוז האלה וכל הג'אז הזה , זה חסר טעם לחלוטין  
בתגובה להודעה מספר 42
 
  
מצופה מכל ראש ממשלה בישראל לנהוג בצורה נאותה כלפי מערכות הצדק .
הוא לא ביקש מעולם להיות מאותרג , הוא רק כיבד את המערכת וזה דבר ראוי .
מפה ועד לחשוב שיקום פה צוות בראשותו של ניצן ושאר המושחתים וינסו לסכל ממשלת ימין כאן על ידי המצאה של כתב אישום נגד ראש ממשלה מכהן , זה כבר משהו בזוי והזוי אחר .
מה שאתם טוענים , לצערי השכם וערב , זה שנתניהו היה אמור לנזוף יום ולילה במערכת וכך היה משיג את הניצחון עליה . מדובר בחשיבה ילדותית .
כדי לשנות את המערכת היה צריך מזמן לשנות כאן דברים , זה לא החל בנתניהו , אפשר ללכת הרבה אחורה בזמן , לרפול,נאמן, ריבלין ועוד...
לנתניהו יש חלק בזה שלא היה נחרץ יותר כדי לשנות , פה לדעתי זה יותר תמימות ואמונה מצידו במערכת שתעשה את הדבר הנכון , ידוע שהוא נחל ונוחל אכזבה . ( זה ישתנה כמובן לטובתו , לדעתי ) .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
5202 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:37   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  70. נתניהו ליקק להם בלי סוף,מינה אותם(מנדלבליט,שי ניצן ושות') החמיא להם וטירפד כל חקיקה נגדם  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
במשמרת שלו המפלצת התפתחה למימדי ענק            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
18096 הודעות, 193 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:38   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  73. זה העניין. אחרי שתפרו תיקים לרפול, קהלני, נאמן, ריבלין, רמון גל הירש ועוד, התבקש לעשות רפורמה במערכת המשפט.  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
בהתאם, בסרטון של אלקין יש התייחסות לצורך הזה לתקן את מערכת המשפט.
אלא שנתניהו זה לא אלקין.
מינה את אוחנה רק כשהחבל כבר היה כרוך על צווארו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:46   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  81. התבקש לעשות רפורמה ''..הכי קל להקליד את זה . כאילו שלשנות 50 שנים של שלטון שופטים  
בתגובה להודעה מספר 73
 
  
מזעזע ועתיק יומין זה דבר פשוט .
ועוד לעשות את זה ממבצעים צבאיים לבעיות כלכליות ומדינה בהפרעה . כמובן שאין זמן טוב במדינה לבצע רפורמות , אני מאמין גם שלא ירחק היום ולא תהיה ברירה אלא לעסוק בזה . לא משנה מה ברקע. אבל זה לא דבר פשוט , בכלל לא .
צריך לזה רוב ימני , נא לא לשכוח . אין לנו רוב ימני משמעותי כבר המון זמן לצערי .
רוב ימני משמעותי ( 65 ומעלה לפחות , כדי לבצע רפורמות) .
לא היה לימין המון זמן רוב כזה , אז תלו את האשמה בזה ואל תירו חיצים מיותרים רק באיש אחד , יש פה מערכת שלמה שלא התאגדה לבצע רפורמות כבר שנים רבות . כאמור, זה לא החל בנתניהו .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:49   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  82. אחרי כל התירוצים, עומד נתניהו בפורום שופטי בגצ, ונשבע אמונים לדורית בייניש. מה התוצאות? אתה כבר יודע.  
בתגובה להודעה מספר 81
 
  
ואם אינך יודע, חזור לראש האשכול וקרא את ליבסקינד.

אל תחמיץ את ההתרגשות של בייניש, 30 שניות מההתחלה.

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:53   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  86. ברור שאני יודע , אבל אני תופס את זה אחרת ממך . אני חושב שנתניהו נבגד על ידי המערכת .  
בתגובה להודעה מספר 82
 
  
אתם , בשונה ממני , מעדיפים לנעוץ בו את הסכין במקום בהם .

זה כל ההבדל בינינו .

גם אם הוא היה תמים בעניינם , עדיין , אתם בוחרים לסובב את הסכין בו ולא בהם .

אתם טועים טעות מרה .
מרה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:57   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  90. שמחה רוטמן אמר את זה חד וקולע: ''מי שעשר שנים מאכיל את המפלצת, אל יבכה כשהיא נושכת את ידו''  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:59   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  92. טוב.  
בתגובה להודעה מספר 90
 
  
אני פחות בקטע של משפטי מחץ אלא יותר המורכבות של כל דבר .
החיים זה לא משפטים לחיים בגוגל.זה הרבה יותר מזה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
18096 הודעות, 193 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    08:34   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  178. זה די פשוט. ישנה חונטה שהופכת את המדינה. הדרך של הציבור להחליש אותה היא באמצעות ראש ממשלה נבחר.  
בתגובה להודעה מספר 92
 
  
אלא שראש הממשלה חיזק את החונטה במקום להחליש אותה, ואת זה אתה בוחר לראות כתמימות.
ואני אומר, זה כמו לומר שאובמה היה תמים ביחס לעולם האיסלמי.

ביבי ואובמה, שניהם חכמים ולא תמימים.
אובמה פשוט היה פרו איסלמי.
ביבי פשוט סמולני חובב בגצ וחובב מסתננים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
oby לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.15
6041 הודעות, 51 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    08:57   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  181. ניסחת זאת מצויין  
בתגובה להודעה מספר 178
 
  


ליכוד = שמאל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:02   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  96. אם הוא לא היה מפריע לנו אז היינו נועצים את הסכינים בהם, אבל הוא מתעקש תמיד לעמוד באמצע  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
ולהגן אליהם, אז אין ברירה גם הוא נפגע..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלוואי בינוני
חבר מתאריך 4.2.20
721 הודעות, 9 מדרגים, מינוס 13 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:49   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  138. שאלה: אתה מתכוון לסכינים מטאפוריות, או ממש סכינים אמיתיות ממתכת ?  
בתגובה להודעה מספר 96
 
  


התעוררתי !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:46   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  165. הוא מתכוון ל''פסקת ההתגברות'' שביבי-כחלון חסמו.  
בתגובה להודעה מספר 138
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:03   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  97. שאלת שאלה רצינית וטובה. למה לסובב את הסכין בו ולא בהם? אנסה לענות.  
בתגובה להודעה מספר 86
 
  
אני מתעב את השופטים, אבל יש לך הבחנה טובה, ושמת לב שאני משתדל להעביר את האחריות מהם על הדרג הפוליטי.
ונראה לי שאני צודק, וכך ראוי לעשות.

כי בגצ איננו נבחר, ולבכות על בגצ לא יעזור.
הנבחרים צריכים לספק את הסחורה. מי שלא יכול, שיילך.

אם אנשי הימין היו דורשים מהנבחרים שלהם שינוי, השינוי כבר היה כאן.
אם הליכודניקים היו מוציאם לביבי כרטיס צהוב כשהוא אמר "אני מגן על בגצ, אני מונע כל שינוי", כבר היה שינוי.

אם ביבי היה יודע שבלי רפורמה בבגצ הוא מפסיד חמשה מנדטים לטובת איילת שקד, כבר היתה רפורמה בבגצ.

אבל אנשי הימין מאוהבים בביבי, רגילים להיות הקרבן, במקום לקחת אחריות הם נותנים לביבי שיק פתוח.

אני מאשים גם אותם.


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:13   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  101. אני כמוך , חושב שנתניהו היה צריך ניעור רציני לפני מספר שנים , זה אולי היה עוזר לו היום יותר.  
בתגובה להודעה מספר 97
 
  
אבל זה לא קרה . אנחנו במציאות שונה .

הוא נבחר על ידי ציבור גדול מאד , צריך לכבד את הדמוקרטיה בישראל .
את השינוי במערכת המשפט נוכל לראות כנראה רק אחרי פרישתו של נתניהו מהעולם הפוליטי . כך כנראה גם יהיה .

יתרה מכך, אני חושב שביעור מערכת המשפט כבר החל , ממש בימים אלו , בתקופת נתניהו .
ז"א יש למה לצפות עוד לפני שיפרוש.

אני לא שותף לשיח הילדותי הזה שלכם , של "מאוהבים" , "סוגדים" וכדומה, די . תתעלו מעל זה . דברו לעניין , זה יותר נעים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:45   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  132. לתקוף את בגצ לא יעזור. צריך לתקוף את הנבחרים, בלי לעשות להם הנחות.  
בתגובה להודעה מספר 101
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 31.05.20 בשעה 01:39 בברכה, יוסף כץ
 
אני למשל, תוקף את בנט ושקד בלי חשבון ובלי רחמים.
הם צריכים לשרת אותי, ולא אני אותם.

אם הליכודניקים היו תוקפים את ביבי קצת יותר, היינו במקום אחר.
אם ביבי היה יודע שעל המחדל המשפטי הוא מאבד חמשה מנדטים לאיילת שקד, הוא היה היום במקום אחר.

החטא ועונשו.


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:05   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  149. לא מדבר על תקיפת בגצ , זאת ממש לא הדרך שלי ולא של הליכוד ונתניהו ....  
בתגובה להודעה מספר 132
 
  
ביקורת כן , לא התקפה חזיתית משולחת כל רסן .
התכוונתי לגילויים חדשים שמתגלים בעת האחרונה ויש לכך הד גדול יותר ויותר .

אם ואם ואם לסבתא היו גלגלים היא היתה יוצאת לרקוד באחו עם התנים .
עזוב. את שהיה אין להשיב . נקווה לימים טובים בהמשך .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:43   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  163. גם אני לא בעד לתקוף (כמו אוחנה), אלא בעד *לעשות* להזיז דברים. משהו שהליכוד לא יודע.  
בתגובה להודעה מספר 149
 
  
סוגית המשילות נמצאת בראש סדר היום כבר 15 שנה.

אבל הליכוד לא התעניין, והליכודניקים לא לחצו.

כשאיילת שקד נלחמה, אתם ישבתם ביציע, ורוב הזמן גידפתם אותה.
כשהיא הבקיעה גולים בשער של מרים נאור, אתם בכלל צעקתם לה בוז.

עכשיו התעוררתם.
מעט מדי. מאוחר מדי.


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:00   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  94. הוא ראש ממשלה פחדן אני לא מבין למה אתה עומד על הרגליים האחוריות לנסות להגן עליו כשגם אתה  
בתגובה להודעה מספר 81
 
  
יודע את זה... אין שום דבר אמיתי (חוץ ממדיניות חוץ) שהוא יכול להתפאר בו.. תביא לי נושא אחד שהוא קידם, אחד! הוא אלוף בסטטוס קוו ובלהאשים אחרים.. בשביל החלטות משמעותיות לא צריך יותר מ61 חברי כנסת וראש ממשלה עם ביצים.. 61 חברי כנסת היו לנו...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:06   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  100. עם 61 אפילו התקציב בסכנה אז אתה מדבר איתי על רפורמות בית משפט .  
בתגובה להודעה מספר 94
 
  
נו תהיו רציניים כבר , די עם הססמאות הללו . אתם מה זה גיבורים זה לא ייאמן.

כדי לשנות באמת צריך רוב חזק ומוחלט . ככה זה . אין כבר שנים כזה רוב .

אני לא אתן לך נושא אחד אני אביא עשרות רבות של נושאים שהוא קידם אך אני לא פה כדי "להביא" לך , תעשה אתה מאמץ ותביא לפה בעצמך .
אני יודע שלא תביא כי מה לך ולנתניהו , אתה לא משתגע עליו , חושב שהוא צריך ללכת . למה לי לנהל דיון עם מי שמראש מחליט כבר ? גם אם אביא לך עשרות דוגמאות למה הוא כן קידם, אתה תיעלם מפה פתאום או תתחיל לחפש תירוצים . עזוב נו , אין לי כוחות לזה , הייתי בשיחות האלה כבר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:18   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  104. אחי א. 61 חברי כנסת העבירו את התקציב יופי לא לשנה, לשנתיים! אז גם התרוץ הזה נפל...  
בתגובה להודעה מספר 100
 
  
כל מערכת הבחירות אחרונות הייתה סביב שינוי מערכת המשפט כשהיה ברור לכולם שמכוונים ל61 חברי כנסת אז אל תספר לי סיפורים שצריך 65 חברי כנסת לפחות בשביל להעביר רפורמות.. מה גם שלפני שליברמן עזב כי התעצבן שנתניהו מסרס כל החלטה ימנית שלו במשרד הביטחון (למרות שליברמן בלי קשר היה שר ביטחון כושל אבל זה לא קשור לנושא) היו 65 חברי כנסת ימניים בקואליציה שהסכימו לכל מהלך ימני שנתניהו לא יסרס...

לא ביקשתי עשרות דוגמאות, ביקשתי אחד.. תביא לי רק דוגמא אחת.. אין הגיון לשלוח אותי לחפש כי אתה זה שמנסה להגן על נתניהו לא אני...

ובתור איש ימין מובהק אין לי סיבה לשנוא את נתניהו.. אני גם לא מאמין לתיקים שתפרו לו.. אבל אחרי שהוא איכזב אותי פעם אחרי פעם אז כן, אני כבר לא מאמין לסיסמא החלולה שלו "נתניהו ימין חזק".. אני מודה שאני לא מבין איך אתה כן מאמין..

ודרך אגב, אם תעקוב אחרי תראה שאני לא אחד שנעלם.. כשמשכנעים אותי אני מודה בזה...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:22   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  108. אני לא מגן על נתניהו , הפוזיציה שלך חושבת את זה . לא אני . אתה טועה כ''כ שזה לא ייאמן כמה.  
בתגובה להודעה מספר 104
 
  
שום תירוץ לא נפל רק כי אמרת . זאת דעתך ואני לא מסכים איתה.
זה שהתקציב עבר ב61 , זה מזל גדול .
כדי לעשות רפורמות משמעותיות בבית המשפט בפרט ובשאר הדברים בכלל , צריך רוב ימני לוהט ומשמעותי , רוב מוצק .
ליברמן רצה לבצע דברים קיצוניים ביותר שלא התיישבו עם המציאות , רק כדי שיגידו אח"כ שהוא זה שעשה אותם , בלי אחריות בלי כלום. כזה . לכן הוא לא מעניין אותי , לא האיש ולא הרזומה. כי אין ממש מה לספר.

אני לא אביא לך דוגמאות, יש למכביר ואתה תמצא אותם בעצמך . רוצה? סבבב. לא רוצה? גם סבב. הכל טוב. לא בכוח. במוח.

כמו שאני מכבד את בחירתך לא להאמין לנתניהו ולא מנסה להניע אותך מכך , מצופה ממך לנהוג כמוני ולכבד את בחירתי . מאד פשוט . מאד.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:39   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  122. אחי בכל תגובה שלי השתדלתי להביא לך דוגמאות עם ''בשר''  
בתגובה להודעה מספר 108
 
  
18 שורות ולא יכולה לכתוב שום דבר שהוא לא סיסמא?? הכזבת...

בכל התגובות שלך ניסית להגן על ביבי אז לפחות אל תגיד שאני "כ"כ טועה"
התקציב עבר בנסיון הראשון ולא בדרך נס.. ליברמן אולי פופוליסט אבל הוא היה אצבע יציבה בהצבעות הימין (ואני לא מדבר על ההצעות השטוטיות שלו) כך ש65 אצבעות היו.. ואפילו היו הצעות חוק על השולחן.. מי שתרפד אותם (ואפילו התגאה בזה) היה נתניהו.. הם לא נפלו בהצבעה (שזאת היה יכולה להיות הבעיה של 61 חברי כנסת, הצבעה רעועה.. אלה נתניהו סירב להעלות אותה להצבעה למרות שהיה רוב וודאי...

ובוא תהיה גבר ותעלה משהו אחד של נתניהו.. אתה לא מעלה כי אין לך מה להעלות אבל אתה מתבייש להודות בזה (אני גם יודע מה תהיה התגובה שלך.. "טוב אין לי כח לדיון הזה" במקום להיות גבר ולנסות להתמודד)

ואני לא צריך שתכבד את ההחלטה שלי לא להאמין לנתניהו אלה שתסביר לי למה אני טועה... זאת כל הרעיון של הדיון בתגובות...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:45   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  133. נושא שקידם נתניהו ? אתן אחד כרגע כי כבר מאוחר ( ויש המון המוןןןןןןן)  
בתגובה להודעה מספר 122
 
  
הגדר בדרום .
מה שמנע הסתננויות .

אבל היה קשה לך להביא את זה הא ? כמה קשה היה לך להיזכר שהוא אחראי לזה ...בטח קשה.

אתה תפרש כראות עיניך "מה אני" , "מגן על נתניהו" או לא ...זה מעניין אותי כקליפת השום . זה שיח ילדותי בעיניי . אתה מתעסק בטפל ולא בעיקר וזה ממש חבל.

הגדר היא דוגמה קטנה , דבר גדול אבל דוגמה קטנה מעוד שורה של דברים שהוא קידם , הוא בעצמו או בהוראתו שלו .

אני לא מנסה להגיע לעולם אבל לעולם , למצב בו אני מסביר למישהו איפה הוא טועה . אני רק שוטח טענותיי לכל דורש . זהו זה. לא יותר מכך.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:48   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  135. אתה צודק שהגדר בדרום הביאה תועלת רבה. מצד שני, שיטת ההתמגנות היא שיטה בעייתית.  
בתגובה להודעה מספר 133
 
  
זה לא רק בגבולות, אלא גם ביהודה ושומרון.


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:53   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  144. בכל דבר תמצאו בעיה כשזה נוגע לנתניהו . זה שיח מיותר . יאללה אחא , לילה טוב .  
בתגובה להודעה מספר 135
 
  
שבוע טוב לך ולכולם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:48   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  136. אחי אם הדוגמא שלך לימניות של נתניהו זה הגדר בדרום אז זה באמת חלש...  
בתגובה להודעה מספר 133
 
  
אבל עזוב אחי אני לא רואה את זה מתקדם לשום מקום אז ניפרד פה כידידים.. לילה טוב אחי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:52   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  141. ידעתי שתברח . קדימה ברח ברח לך . הכל טוב , חומד.  
בתגובה להודעה מספר 136
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 31.05.20 בשעה 00:59 בברכה, Braveheart
 
ידעתי מה אני אומר מלכתחילה .

אין לך יכולת להתמודד עם האמת.

אתה ביקשת דוגמה לימניות ? לא ידעתי ! אולי תעלה למעלה ותקרא מה ביקשת ?
או שזה גם מסובך לבקש ? די נו , השיח הילדותי הזה מאוס . דיון עלאק.
אין לכם שמץ של מושג איך נראה דיון , זו הסיבה שאני נמנע כ"כ להתדיין פה .
אנשים , אתם מעייפים .
עדיף שתנוחו לכם .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:02   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  148. אחי אין לי בעיה להישאר... אבל בו נעשה את הדיון רציני ולא ''יש לי עוד המון דוגמאות אבל אני  
בתגובה להודעה מספר 141
 
  
אתן לך לחפש אותם בעצמך" סבבה?

ובנוגע לגדר בדרום, הרעיון מבריק בלי ספק וברמה המדינית נתניהו קיבל על זה נקודות (למרות שזה נעשה באיחור ובלי מעטפת טיפולית במסתננים, פשוט שלחו את מי שנכנס לאילת ולדרום תל אביב (באוטובוסים) אבל מה ששלו שלו בלי ספק) אבל א. זה היה מתבקש נוכח האיום הדמוגרפי ב. אין לזה שום קשר לימין או למרכז (השמאל כידוע תמיד יתנגד לכל דבר שיכול להיות בצורה כזה או אחרת טוב למדינה)
דיברתי על דברים שנוגעים בימין.. התיישבות, צבא, ממשל, חינוך משהו?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:15   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  152. מדיניות נתניהו הורידה את שיעור האבטלה בישראל לרמתו הנמוכה ביותר מאז 1983...  
בתגובה להודעה מספר 148
 
  
עזוב בצד את הקורונה היום.
מדיניות נתניהו היא המדיניות הכי נכונה שהיתה לישראל כלכלית זה שנים .
להתעלם מזה זה דבר מגוחך ביותר.

מעבר לזה ?

בתקופת נתניהו נרשם מספר ההרוגים הקטן ביותר במלחמות ופעולות טרור איך שלא תביט על זה .

ההצטיידות הביטחונית בצוללות מתקדמות ובמטוסים מתקדמים ( עדיף שלא אפרט ) ..

יש עוד המון נושאים ודברים שקידם אבל היי , תעשה עבודה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:27   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  155. זה שנתניהו אשף כלכלי אין ספק, אבל את רוב העבודה הוא עשה בתור שר אוצר ולא בתור ראש ממשלה  
בתגובה להודעה מספר 152
 
  
בנוגע למספר ההרוגים, המספר משקר כי הירידה הדרסתית באיו"ש הייתה אחרי חומת מגן של שרון, אחרי זה זה בעיקר היה לשמור על מודיעין חזק ובעזה אנחנו לא מקבלים פחות טילים מאז (אפילו הרבה יותר) אבל נכנסה למשוואה מערכת כיפת ברזל שלא הייתה לפני והיא שינתה דרסטית את כמות ההרוגים.. כלומר מה שהוריד את את כמות ההרוגים לא הייתה המדיניות של נתניהו אלה יכולות טכנולוגיות שלמזלו התבספו בקדנציה שלו (ואפילו לא יוצרה לבקשתו אלה נכנסה לשירות בשנה הראשונה שלו כראש ממשלה)

ובנושא ההתחמשות אני לא מבין אבל בדרך כלל זה התפקיד של הרמטכ"ל ולא של ראש הממשלה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:40   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  159. כצפוי , כל מה שאקליד אתה תבוא בגישה של ''הוא לא עשה כלום'' או ''לא הוא אחראי לזה ''  
בתגובה להודעה מספר 155
 
  
תודה , מיציתי . נעמת לי מאד .

נדבר בהזדמנות אחרת . שבוע טוב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לבוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
6908 הודעות, 41 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:43   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  161. שבוע טוב! אני מציע שינוי בטקטיקה  
בתגובה להודעה מספר 159
 
  
להגיש תביעה אזרחית על פיצוי כלכלי של המשיגי קרקע            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:46   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  164. :) רעיון  
בתגובה להודעה מספר 161
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:07   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  150. אתה צודק, בבקשה המקורית לא ציינתי שמדובר על ימניות דווקא אבל האמנתי שתבין לפי נושא הדיון..  
בתגובה להודעה מספר 141
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
5263 הודעות, 58 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:26   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  111. כחלון מנע כל שינוי  
בתגובה להודעה מספר 104
 
  
מה זה מנע? התאבד על זה, נשכב על פסי הרכבת בשביל סינדיקט הפשע המשפטי. הוא הודה בזה במו פיו. לא רק זה, היה שלב מסויים, אני לא זוכר מתי, אולי לפני בחירות מועד א' שהוא אמר משהו בסגנון "אני מצטער שכל כך השתדלנו (קרי, הוא וכולנו) למנוע שינוי במערכת המשפט ושהם ישנו את המדיניות של המפלגה להבא או משהו בסגנון ואז פוף, הוא הודיע שהוא פורש.
כחלון הוא הליברמן של 2015, אח אחד עם כמה תיקים (שקפאו ונעלמו) ואחות בהוט שגם מסובכת כנראה. זה למה הוא מנע בכל הכח שינוי בדיוק כמו שהייצור ליברמן נהג כפי שנהג בשנה וחצי האחרונות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:44   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  130. באותו ראיון שאתה הזכרת כחלון גם אומר שאל תאשימו רק אותי גם נתניהו מנע הרבה דברים...  
בתגובה להודעה מספר 111
 
  
מה גם שבשום איזכור של שום הצעת חוק משמעותית לא מופיע הסירוב של כחלון אבל כן מופיע הסירוב של נתניהו... א. כחלון לא מנע מתוך אידיאולוגי אלה "מספורט שכזה" כלשונו, כך שלא היה קשה לשכנע אותו
ב. נתניהו כשהוא רוצה הוא יודע איך להשיג את הדברים, לא רק שהוא לא רצה, היה לו נוח שהיה ש"ג להאשים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
BOSS לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.3.18
5627 הודעות, 69 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:47   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  134. אף פעם לא היה לימין בראשות נתניהו 61 מנדטים יצוקים לשינוי מערכת המשפט  
בתגובה להודעה מספר 104
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:49   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  137. זה מה שאני מנסה להסביר לבחור...  
בתגובה להודעה מספר 134
 
  


הכל קל בעולם עבור מספר מסוים של אנשים . הכל קל ובכלל לא סבוך .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:52   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  139. בממשלה של לפני שנה וחצי עם רוב הרפורמות אם היו עולות הייתה מסכימה...  
בתגובה להודעה מספר 134
 
  
ואת זה אמרו אנשים מהליכוד, כאלה שאין להם אינטרס לשקר...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:41   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  76. אתה אומר: ''הוא כיבד את המערכת''. הוא אומר: ''אני מנעתי כל רפורמה, אני ביצרתי את בגצ''  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:50   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  83. נכון , לדעתי מתוך תמימות שהמערכת תנהג כיאות .  
בתגובה להודעה מספר 76
 
  
לא מתוך רצון להיות מאותרג . זה לא נתניהו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:56   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  88. תמימות?! זו התדמית החדשה של ביבי?! הוא לא שמע את פרופ' דניאל פרידמן? תמים מסכן שכמותו.  
בתגובה להודעה מספר 83
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:16   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  153. שנאתך מרקיעה שחקים אחא ...מה ת'הולך לעשות איתה ? כדאי לעשות משהו...  
בתגובה להודעה מספר 88
 
  
מדהימים אותי האנשים שלא מסוגלים באמת להביט באנשים .

המובן מאליו הזה והדעות הקדומות , אם יש משהו ששנוא עליי באמת זה ...זה .


טוב די , באמת מציתי להלילה/להיום/לחודש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:41   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  160. אני רואה כאן בעיקר לעג לתירוצי ה''תמימות''. לא רואה כאן שנאה.  
בתגובה להודעה מספר 153
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
5263 הודעות, 58 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:58   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  91. לדעתי זה היה בעיקר מפחד  
בתגובה להודעה מספר 83
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:01   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  95. גם , יכול להיות בהחלט.  
בתגובה להודעה מספר 91
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:44   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  79. הוידאוז והג'ז מוכיחים שנתניהו מחרטט *אותך* ולועג *לך*. למה לא צעקת? למה לא אמרת שאתה רוצה שינוי?  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:55   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  87. זה בסך הכל לאכול את הדייסה שהוא בישל, לא פחות ולא יותר...  
בתגובה להודעה מספר 66
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אסייתי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.2.20
831 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    05:58   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  174. אתה טועה !  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
צריך לנהוג בצורה נאותה רק לאלה שמתנהגים בצורה נאותה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
oby לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.15
6041 הודעות, 51 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    09:05   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  182. זה לא רק שנתניהו עצר כל שינוי בביה''מ העליון הוא אף נתן להם להשתולל לצאת מאיזון ולהתחיל  
בתגובה להודעה מספר 66
 
  
לבטל חוקים שהמחוקק חוקק.
פה הבנתי מי זה ביבי. תמים הוא לא. אז, הוא חשב שזה לטובתו, שזה יתן לו שקט שלטוני אם הוא לא יאזן בחזרה את בית המשפט.

כמו העבד עם הדג המסריח. בסוף ביבי גם יאכל את הדג המעופש גם יחטוף מלקות וגם יגורש מהעיר....
אין לו את מי להאשים חוץ מעצמו.


ליכוד = שמאל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39963 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:54   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  145. תודה על הוידיאו :) כמה חפרתי ביוטיוב למצוא זאת ולא הצלחתי, איך מצאת?? :)  
בתגובה להודעה מספר 42
 

וידיאו שמראה בדיוק מי האיש באמת, ואיך הוא עובד על הציבור שמצביע לו פעם אחר פעם            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
18096 הודעות, 193 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    08:39   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  179. גם לי לקח זמן. לא זוכר מה היו מילות המפתח שבסוף הניבו את זה. מה שכן, מסתבר שזה היה ברוטר,  
בתגובה להודעה מספר 145
 
  
ומי שפרסם את זה היה 'תודה רבה', וכנראה שקודם לכן גם 'זבנג וגמרנו'.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
oby לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.15
6041 הודעות, 51 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    09:08   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  183. לא הצלחת כי ביבי מתאמץ הרבה להוריד את כל העותקים של הוידאו הנ''ל  
בתגובה להודעה מספר 145
 
  


ליכוד = שמאל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    10:01   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  184. שמור לך קישור גם לידיאו הזה (ביבי בפני כל שופטי בית המשפט העליון, כורע ומשתחווה לבייניש, ומבטיח הגנה לבגצ)  
בתגובה להודעה מספר 145
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:26   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. עדיף קצת שמאל חלש, ואחר כך ימין חזק, ולא עשור שלם של ימין חלש ודפוק. ימין מעלי אקספרס.  
בתגובה להודעה מספר 39
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קוקי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.3.18
5202 הודעות, 38 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:33   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  68. ביבי ימני כמו שסבתא שלי מוחמד עלי  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
כמעט בכל שאלה פוליטית שהייתה על הפרק, ובכל צומת מרכזית בעשור האחרון הוא ביצע מדיניות שמאל            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבי_85 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.12.13
39963 הודעות, 138 מדרגים, 240 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:57   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  146. +++  
בתגובה להודעה מספר 68
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלוואי בינוני
חבר מתאריך 4.2.20
721 הודעות, 9 מדרגים, מינוס 13 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:28   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  156. אני כשמאל מצטרף לדעת הימין בעניין בתי המשפט. יש למוטט את כל המשטר המשותף.  
בתגובה להודעה מספר 61
 
  
הפתרון לדעתי חלוקת הארץ לשתי רשויות/מדינות, ימין ושמאל. כמו שהיה פעם ישראל ויהודה. אנחנו השמאל היהודי ניקח את יהודה ושומרון עם האוכלוסיה הפלסטינית. אנחנו נדע להסתדר איתם. ככה תרוויחו רצף יהודי ביו"ש (גם השמאלנים הם יהודים) ויתר זיבולי השיט שלכם על ארץ ישראל השלמה, וגם נפתור לכם את ההתמודדות עם הערבושים. ומעל הכל, ניתן סוף סוף גט כריתות האחד לשני, כי עד עכשיו לא החלטתי את מי אני שונא יותר, את הימנים או את הערבים. אנחנו נתחלק ברכוש (אחרי הכל אתם יודעים... הביזנס גם שלנו) מערכת מיסים נפרדת, חינוך נפרד וכל מה שאפשר להפריד, נפריד. במדינה טהורת הגזע שלכם אתם תהיו ימין אחלה חזק. תקימו לכם אחלה בית משפט שיזכה אוטומטית את הביבי שלכם ואת יתר החלאות הניאו פשיסטיות המושחתות שלכם וכך אתם תתחזקו בצד שלכם כמו שאתה רוצה. אנחנו גם נעזור לכם כי אנחנו יודעים שבלעדינו אתם בסכנה להפוך למדינת עולם שלישי כמו יתר המדינות הערביות שבאזורינו (ודי לחכימא).
בואו סוף סוף נודה בכך, אנחנו שני עמים נפרדים למרות הדת והשפה המשותפים. בואו נשאף לפרידה הזו ונפיץ אותה ברבים לפני מלחמת האזרחים ושפיכות הדמים המיותרת והגלות השלישית שלבטח תבוא בעקבותיה ותנצור את חלומכם הרטוב ל"השיבה שופטינו כבראשונה, לעוד איזה 2000 שנים וחבל. סיסמתנו תהיה, נפרדים לשלום בדרך השלום.


התעוררתי !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפוך גוטה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.3.16
18096 הודעות, 193 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:01   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. מכתב  
בתגובה להודעה מספר 32
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
1196 הודעות, 6 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:53   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  85. +1  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
העיקר שתמיד יש לו את מי להאשים...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:15   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  102. כי איילת שקד עשתה המווון כשרת משפטים  
בתגובה להודעה מספר 32
 
  
ואני לא אומר שלנתניהו אין חלק בזה
אבל לתקוף רק את נתניהו ולהתעלם משותפיו לממשלה ב10 שנים האחרונות ובעיקר מכאלה שהייתה להם הסמכות ואפשרות לשנות זאת צביעות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
5263 הודעות, 58 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:18   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  105. עשתה הרבה רעש ויחסי ציבור לעצמה  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  
בפועל לא שינתה כלום!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:19   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  106. +++ בדיוק  
בתגובה להודעה מספר 105
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:24   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  110. איך אמר השופט אליהו מצא? ''נתניהו תומך מסורתי במערכת המשפט, אני מקווה שהוא יציל אותנו גם מרפורמות איילת שקד''  
בתגובה להודעה מספר 106
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:40   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  124. כל הציטוטים והציוצים שאתה מביא רק מחזקות את הטענות כלפיי איילת שקד ושותפי נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 110
 
  
יש לך תוכנית לבצע רפורמה במערכת המשפט ונתניהו לא נותן לך ? תקומי ותתפטרי
לא חכמה להתנער מאחריות וליילל כמו תינוקים רצינו ולא הרשו לנו.
ואת תירוץ שנשארו להשפיע מבפנים שווה
נשאיר הפעם לרפי פרץ            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:42   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  125. להתפטר? ומי היה ממנה לנו את שטיין ומינץ, וילנר ואלרון?  
בתגובה להודעה מספר 124
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:43   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  127. להתפטר? ומי היה ממנה את מיודענו עמיר פישר (!), לפקח על מחלקת הבגצים? מי אם לא איילת שקד?  
בתגובה להודעה מספר 124
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:01   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  147. ורק נתניהו צריך ללכת הביתה  
בתגובה להודעה מספר 127
 
  
למרות שיש לו פי 10 יותר הישגים לטובת הימין ולטובת המדינה מאשר לאילת שקד ובנט            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:30   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  157. בוודאי, כי נתניהו עומד ואומר: ''אני צוחק על ינקי מרוטר, אני מבטיח לו ימין ועושה לו שמאל'' #צפו#  
בתגובה להודעה מספר 147
 
  
מבין השורות, אני שומע אותו אומר:

"אני לא סופר את ינקי מרוטר, הוא נמצא בתוך הכיס שלי, אני מתעלס בפומבי עם דורית בייניש, אבל הוא יתקוף את איילת שקד".

רק על החוצפה הזו של ביבי כלפיך, הוא צריך ללכת הביתה.

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    08:42   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  180. עניתי לך תשובה הגונה וחזקה. הלא כן?  
בתגובה להודעה מספר 157
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:44   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  129. להתפטר? ומי היה מחוקק (בשלש קריאות !) את חוק ''מנהלי יו''ש'', אשר לקח סמכויות מבגצ?  
בתגובה להודעה מספר 124
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:53   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  143. להגיב ב3 הודעות על 5 מינויים ואולי הישג אחד לא תחפה על הכשלון הגדול של כניעה למערכת ואי עשיה מספקת  
בתגובה להודעה מספר 129
 
  
מינוי נשיאת בג"ץ יקירתו של אהרון ברק אחד ההישגים הבולטים של שקד            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:33   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  158. ינקי, תקשיב למירי רגב: ''אני מעידה שביבי חסם את הרפורמות, הוא זה שעמד בראש המחנה הבגצי''  
בתגובה להודעה מספר 143
 
  
ינקי, תראה באלו תנאים איילת שקד התמודדה.
אבל היא לא התבכיינה, אלא חיפשה פרצות והבקיעה גולים.
שחקן טוב בקבוצה דפוקה.

~~~~

ועכשיו נקשיב למירי רגב:

"ראש הממשלה שמר על מערכת המשפט מפני הרבה מאוד רצונות, כולל שלי ושל חבריי, לפסקת ההתגברות, וכולל שינויים מרחיקי לכת בתוך משרד המשפטים", אמרה רגב בגלי צה''ל.

"הוא רצה לשמור ולהגיע לעצמאות של מערכת המשפט ולכן לא רצה להתערב. אנחנו חשבנו אחרת ממנו ובסוף הוא זה שהוביל את העמדה''.

https://www.inn.co.il/News/News.aspx/421481


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:22   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  107. נכון, ושמחה רוטמן אמר את זה חד וקולע: ''שקד הצליחה לתקן חלק מנזקי נתניהו, היחידה שהזיזה משהו''  
בתגובה להודעה מספר 102
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yan-ki לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.3.17
2113 הודעות, 23 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:28   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  114. לא צריך להרחיק עד שמחה רוטמן כדי להחמיא לשקד ולתקוף את נתניהו  
בתגובה להודעה מספר 107
 
  
בשביל זה יש את כל בעלי אג'נדת החונטה ששקד לא נגעה בהם ומבחינתם היא הייתה מעולה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:39   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  123. שמחה רוטמן הוא גדול פעילי המשילות. עוד מהימים שביבי לא ידע האם משילות זה בת' או בט'.  
בתגובה להודעה מספר 114
 
  
אבל מכיוון שבקשת יפה, קיבלת:
תקשיב לשופט אליהו מצא.

"נתניהו תומך מסורתי במערכת המשפט, אני מקווה שהוא יציל אותנו גם מרפורמות איילת שקד".


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בהיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.2.19
5438 הודעות, 24 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:23   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. לא מערכת המשפט רקובה, אלא האנשים הרקובים שהצביעו ללפיד וגנץ שתומכים בשופטים  
בתגובה להודעה מספר 1
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:29   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. והנה ביבי שלך אומר בקול גדול: ''אני תומך בשופטים, אני לפיד, אני גנץ, אני בייניש''  
בתגובה להודעה מספר 57
 
  
לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אהרון5 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.10.15
54750 הודעות, 230 מדרגים, 398 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:42   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  77. אין גולם בתקופתנו המסוגל להבחין בכך  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  

ואם תשאל האם השמאל הקיצוני תומך באויב? אתה עלול להיחסם.


רוצה להציל את העולם? שאל אותי כיצד: https://normot.000webhostapp.com


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הלוואי בינוני
חבר מתאריך 4.2.20
721 הודעות, 9 מדרגים, מינוס 13 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:45   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. להפעיל את ה D9 על יושביו, או להתריע לפני ההריסה, מה אתה אומר ?  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  


התעוררתי !


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רסלר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.4.20
1942 הודעות, 15 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:21   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גועל נפש של מערכת משפט  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
SecondOpinion לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.19
1929 הודעות, 12 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:23   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הייאטולות בגלימות שחורות  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  


השב"כ ירה בחזהו של רבין בנסיעה למטה השב"כ ולאחר מותו ב 22.30 ירה בגופה לזיוף נסיבות הרצח!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עתף 11 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.10.19
1576 הודעות, 9 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:24   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אהבת האוייב של אנשי הגלימות השחורות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוף החול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.19
5263 הודעות, 58 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:28   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הם עוזרים לאוייבים לגנוב לנו את הארץ  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בכח ובכוונה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:28   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. מרגיש כמו תקליט שבור : מזעזע מזעזע מזעזע . זהו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ישנו רקב במערכת שלנו וכי נגזר עלינו לחיות ע"פ גזרותיהם של מושחתים ומונעים פוליטית ?
עד שלא ייבשו את הביצה הזאת אחת ולתמיד , כנראה שכן.


- השמאל הזוי, מנותק מהמציאות, אנטי-דמוקרטי, חסר דרך ארץ וחסר תרבות דיון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:29   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כל שלושת השופטים בהרכב הזה של בג''ץ, מזוז, וילנר וגרוסקופף, מונו ע''י ממשלת הליכוד והבית היהודי בעשור האחרון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:33   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. שופטים מצוינים וחכמים.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חושב_פעמיים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.8.17
3425 הודעות, 23 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:47   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. זה בציניות? שופטים גזענים וצבועים אולי?  
בתגובה להודעה מספר 10
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:49   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. תאמר לי בכנות, כמה פעמים הופעת מול השופטים הללו?  
בתגובה להודעה מספר 24
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
7794 הודעות, 175 מדרגים, 229 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:21   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. למה צריך להופיע, רואים מפסקי הדין שאלו פושעים מנוולים.  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:26   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. זה כמו שתגיד שאני שותה יין במסעדה פעם ב..., אז אני מבקר יינות.  
בתגובה להודעה מספר 54
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פליצ'ה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
3080 הודעות, 28 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:51   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  84. למה שלא תתייחס לתוכן הכתבה המובא כאן במלואו? אשמח לשמוע את דעתך.  
בתגובה להודעה מספר 62
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:05   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  98. טרם עיינתי בפסקי הדין. בכל הכבוד, את העובדות והטענות אני לא מעונין ללמוד מכתבה של ליבסקינד או מהצד שכנגד  
בתגובה להודעה מספר 84
 
  
ודבר נוסף ולא פחות חשוב:

אבקש לאחת לך ולמשפחתך, בשם קהילת המשפט, שבוע טוב ושקט.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פליצ'ה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
3080 הודעות, 28 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:23   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  109. יש כאן אנשים שכן ניזונים מהכתבה של ליבסקינד ואולי רק ממנה.  
בתגובה להודעה מספר 98
 
  
המלצתי הכנה לך, באם אתה מעוניין להשפיע על דעתם של הגולשים שבחרו ללמוד את העובדות ולגבש את דעתם מהכתבה של ליבסקינד, היא ללכת וללמוד את העובדות מכל מקור שבו תבחר, ואז להתעמת, במישור העובדתי, עם הטענות המובאות בכתבה.

אני אשמח אם אמנם תבחר לעשות זאת ולהאיר את עינינו.
ואני מבטיחך, בשם עצמי בלבד כמובן, להתייחס באופן ענייני לדברים.

תודה, ושבוע טוב גם לך.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:36   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  120. פעם יכולת להשפיע על דעתם של גולשי רוטר. מאז שביבי הקוסם כישף אותם, חבל על הטרחה  
בתגובה להודעה מספר 109
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פליצ'ה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
3080 הודעות, 28 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:53   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  142. אכן עניין כאוב. אבל שמע, מעניין. דווקא באשכול הזה ישנה לא מעט ביקורת ישירה על ביבי, ואפילו די חריפה.  
בתגובה להודעה מספר 120
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:17   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  154. כן, הביקורת הידועה. בין בחירות לבחירות נהנים הביביסטים להשתובב.  
בתגובה להודעה מספר 142
 
  
איך קוראים למקום הזה שאוהבים לבקר לגביו את ביבי בסופשים, משהו אל אחמר, לא?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פליצ'ה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.5.17
3080 הודעות, 28 מדרגים, 54 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    01:43   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  162. ישנם אנשים שרחוקים מלהיות אוהדים של ביבי ומאידך יש להם ביקורת עניינית ונוקבת על מערכת המשפט  
בתגובה להודעה מספר 154
 
  
וקולם נשמע גם באשכול הזה.
אני קיבלתי את הרושם שאולי יש לך עניין להתעמת עם עובדות כדי לנסות להשפיע למשל על אנשים כאלה.
אבל כמובן ייתכן וזה היה רושם מוטעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
liozc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.6.16
7794 הודעות, 175 מדרגים, 229 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    04:40   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  170. לא צריך להיות מבקר יינות לזהות יין שהחמיץ. הסירחון מורגש מרחוק  
בתגובה להודעה מספר 62
 
  


"תנער זדים מזבולך"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:36   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. על מזוז הסכימו שרת המשפטים ציפי לבני והנשיא אשר גרוניס. יכלו למנוע זאת עוד אז ...הוא היה שנוי במחלוקת.  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
ובכלל הם ממנים את עצמם , לא דבר חדש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:40   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אז אתה אומר שגלעד ארדן, הנציג של ביבי בוועדה, הצביע נגד מזוז?  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:48   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. לא , ראית אותי כותב את זה ? לא.  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
אז ...


הוועדה לבחירת שופטים בראשות שרת המשפטים ציפי לבני היא זו שבחרה בו .
איך זה קרה ? דובר על שתי משרות שמתפנות בעליון עם פרישתה של השופטת עדנה ארבל ופרישתו הצפויה של הנשיא גרוניס.

לא ארדן ולא נעליים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:17   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. אז איך הצביע גלעד ארדן, הנציג של ביבי בוועדה לבחירת שופטים, על המינוי של מני מזוז? בעד או נגד?  
בתגובה להודעה מספר 29
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:23   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. אני לא יודע איך הצביע ארדן אבל היה רוב בוועדה ( אני יכול להניח שהוא לא היה בעדו ) , עכשיו שים לב  
בתגובה להודעה מספר 50
 
  
מלבד לבני היה גם גרוניס, שופטי בית המשפט העליון אסתר חיות ואליקים רובינשטיין, השר גלעד ארדן, ח"כ יצחק כהן (ש"ס), יו"ר האופוזיציה בזמנו יצחק הרצוג ונציגי לשכת עורכי הדין – רחל בן-ארי וחאלד זועבי.

עכשיו תחבר את התמונה ותבין לבד מי הצביע בעדו וכמה זה מחורטט .


זה נחמד שאתה "חם אש" עכשיו עם המילה ביבי או נציג שלו בכל אשכול...עדיין, זה לא מספיק כדי להביא את האמת .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:25   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. ''מני מזוז וענת ברון נבחרו היום פה אחד לשופטים בבית המשפט העליון ע''י הוועדה לבחירת שופטים''  
בתגובה להודעה מספר 56
 
  
https://www.haaretz.co.il/news/law/1.2440055


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:32   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  67. נו אז מה זה אומר ?  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
מה אתה מנסה להגיד פה , פור קרייסט ?

נניח שהצביעו פה אחד ( בכל זאת "הארץ", אני לא ממהר להאמין ) , מה זה אומר ?
מה זה אמור לומר ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:56   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  89. זה אומר שעכשיו אנחנו יודעים איך הנציג של ביבי בוועדה הצביע על המינוי של מני מזוז לעליון  
בתגובה להודעה מספר 67
 
  


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:16   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  103. כן , אם הארץ זה המקור שלך ואתה גם בכלל יודע איך כל אחד הצביע או יש לך תיעוד , אחלה בחלה.  
בתגובה להודעה מספר 89
 
  
אתה ממשיך לעסוק בטפל . זה , איך לומר, מצער.

החיים הפוליטיים זה הרבה מעבר לאיך הוא הצביע אלא יותר במה הוא האמין .
אם תגלול למעלה תבין אותי יותר ( נושא האמונה באנשים פה באשכול)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
44561 הודעות
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:27   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  113. ישראל היום: מני מזוז וענת ברון נבחרו פה אחד ע''י הועדה לבחירת שופטים  
בתגובה להודעה מספר 103
 
  
https://www.israelhayom.co.il/article/220463


כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
berale לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.11.19
2288 הודעות, 35 מדרגים, 60 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    03:38   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  168. היו לך בוועדה- 3 שופטי עליון , 2 לשכת עורכי דין , 1 ציפי ליבני ו 1 בוזי הרצוג - כלומר 7 מתוך 9 . זהו . לא צריך  
בתגובה להודעה מספר 59
 
  
יותר .

ואתה שואל מה אם ארדן .

מה זה משנה מה עם ארדן . - להצבעה של ארדן לא יכלה להיות שום השפעה . הוא יכל להצביע לכל היותר הצבעת מחאה . אין דרך שהקול שלו היה משנה משהו .

בוועדה יש - 4 פוליטיקאים - שמייצגים לרוב כנסת מפולגת וסיעות קואליציה לעומתיות זו לזו . - וכך שהם למעשה לרוב מתבטלים בפני עמדתם האחידה של 3 שופטי העליון בוועדה שנהנים גם לרוב מתמיכתו של לפחות אחד מ 2 נציגי לשכת עורכי הדין בוועדה .            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוז הגיבור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.18
4017 הודעות, 98 מדרגים, 190 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:46   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. חלאס אם הטענה כלפי ״המקל״, הפנה טענתך אל האוחז בו...  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
״פני הדור כפני הכלב״: כפי שהכלב נושך את המקל ולא את שורשו, את האוחז בו.
כך גם הדור מגיב לתופעות ולא אל שורשן.

תפיסת עולם של פקידות המציבה עדר מומחים שקיבלו עליהם תפקיד להציל את הציבור מעצמו.
הציבור הרחב, ההמון, נבער מדעת ועל כן יש להצילו בכל כלי אשר יהיה. והיעד הזה מקדש את האמצעים.
ראו בגוגל ״המלך פילוסוף״ תבינו הכל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שאול לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.09
16163 הודעות, 142 מדרגים, 272 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:12   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. וילנר דתיה סרוגה מקהילת  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
נו"ש בחיפה..
לפחות היה לה האינטגריטי לאתגר את נציגי המדינה..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סוף לאדישות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3016 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:29   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מקום המשפט שמה הרשע.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרחים לחג לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.4.19
2792 הודעות, 53 מדרגים, 18 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון ח' בסיון תש''פ    00:37   31.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  121. שמה הכסף  
בתגובה להודעה מספר 8
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
4807 הודעות, 44 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:31   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. כאן הבעיה העיקרית אינה בית המשפט, זה לא היה צריך להגיע לבית המשפט בכלל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מי שצריך לאכוף את החוק אלה גורמי האכיפה ואלו שממונים עליהם הם נבחרי ציבור שנבחרו על ידינו על מנת שיטפלו בדיוק בתופעות כאלה.
איזה אפסים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
20257 הודעות, 64 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:00   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. אם היו אוכפים, היה נמצא עותר ובית המשפט היה אוסר לאכוף  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
4807 הודעות, 44 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:01   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. גם זה תפקידה של הממשלה, כשבית המשפט חורג מסמכות צריך לאפס את בית המשפט  
בתגובה להודעה מספר 38
 
  
הימין כשל בכל המשימות החשובות בשנות שלטונו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
20257 הודעות, 64 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:05   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. איך מאפסים את בית המשפט?  
בתגובה להודעה מספר 40
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
4807 הודעות, 44 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:21   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. פסקת התגברות היא התחלה מצויינת.  
בתגובה להודעה מספר 43
 
  
תיקון חוקי יסוד הם המשך מצויין.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
20257 הודעות, 64 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:39   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  74. הלוואי  
בתגובה להודעה מספר 53
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סקוטי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.7.17
4807 הודעות, 44 מדרגים, 76 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:39   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  75. לא הייתי תולה יותר מדי תקוות בממשלה הזאת או בכלל  
בתגובה להודעה מספר 74
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
4212 הודעות, 49 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:08   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. זה מה שקרה בחאן אל אחמר? אולי הפוך?  
בתגובה להודעה מספר 38
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בבב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 19.8.12
20257 הודעות, 64 מדרגים, 86 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:38   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  72. כנראה שלא  
בתגובה להודעה מספר 44
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
isaac148 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.13
3906 הודעות, 21 מדרגים, 40 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:33   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. פושעים בעניבות שולטים בארצנו  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חלילן מהמלין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.09
2136 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:34   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. מי שמחפש צדק בבית המשפט העליון הישראלי הוא או תמים או טיפש.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מעולם (אולי בעצם בסדום כן) לא השתמשו ב"חוק", כדי ליצור אי צדק כמו שעושה זאת בגצ.

"איכה היתה לזונה קריה נאמנה, מלאתי משפט, צדק ילין בה ועתה מרצחים"            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עוצמה לישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.09
14720 הודעות, 85 מדרגים, 169 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:34   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מערכת מזוהמת באג'נדות קיצוניות  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנטיציוניות


גם אני בעד החזרת הבית לחיילים! אתר מעקב גל"צ - www.galaz.022.co.il


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:38   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מזוז זה מזוז  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


ולך תצליח במדינה עם אנשים כאלה .
אני מרחם על מה שעובר ראש הממשלה , זה לא רק מזוז מדובר ברבים אחרים .
אני רק משווע שהצדק ייצא לאור כבר .


- השמאל הזוי, מנותק מהמציאות, אנטי-דמוקרטי, חסר דרך ארץ וחסר תרבות דיון


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
6991 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:15   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. פויה. בושה וחרפה  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלברט לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.11.14
10710 הודעות, 120 מדרגים, 238 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:40   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. איכסה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
נאמן למקור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.09
7958 הודעות, 76 מדרגים, 152 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:41   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. רק D9. ותודה לביבי ירום הודו, שלא נתן לנגוע בציפורן של ביהמ''ש  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


הרב ישעיהו רוטר ז"ל - תהא נשמתך צרורה בצרור החיים


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליק
חבר מתאריך 3.4.20
90 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:43   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. שוב, הכל מתחיל המשילות. ביבי חלש מאוד במשילות. הלוואי שיאיר לפיד צודק וביבי הוא דיקטטור  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צללפון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.8.13
6643 הודעות, 50 מדרגים, 92 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:44   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. כל שבוע קלמן ליבסקינד הורס לי את מצב הרוח. איך אפשר לא להתפלץ כשקוראים את זה?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
6991 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:53   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. אני מאותה סיבה הפסקתי לקרוא את קלמן האהוב :)  
בתגובה להודעה מספר 20
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
UnderTaker
חבר מתאריך 2.4.12
6991 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:45   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. מעתה אמור זלא''ד לשעתה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


____________________מְק֤וֹם הַמִּשְׁפָּט֙ שָׁ֣מָּה הָרֶ֔שַׁע וּמְק֥וֹם הַצֶּ֖דֶק שָׁ֥מָּה הָרָֽשַׁע׃


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
עזיזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.12.16
2228 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:45   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לדעתי הם פשוט בוגדים בציבור אותו הם אמורים לשרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
14028 הודעות, 58 מדרגים, 102 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:48   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הבדואים אותם בדואים, מזוז אותו מזוז, וביבי אותו ביבי. עד שהליכודניקים לא יצעקו, זה לא ייפסק.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


שרה בק ואורית סטרוק (מקום 8-10 בימינה) או טלי פלוסקוב השמאלנית ומולא פטין (33-35 בליכוד), מי עדיף?


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Braveheart לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.10.16
14405 הודעות, 122 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:49   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. טוב, שנייה. כבר.  
בתגובה להודעה מספר 25
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
שבילים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.12.13
4212 הודעות, 49 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:48   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. השופטים צודקים. בשביל מה להם לפסוק ואח''כ להתבזות ע''י המדינה כמו בחאן אל אחמר?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
האשמה כולה מוטלת על הממשלה ועל העומדים בראשה.
הייתי מצפה מחברי ימינה, שיגידו שהם מוותרים על תיקים, ולוקחים את מה שמציעים להם, בתנאי שמפנים את חאן אל אחמר עוד לפני הקמת הממשלה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פשושון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.10.10
8973 הודעות, 81 מדרגים, 160 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:48   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. פושעים בגלימות אין לי איך להגדיר אחרת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


"כי מראש צורים אראנו, ומגבעות אשורנו הן עם לבדד ישכון, ובגויים לא יתחשב"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
17267 הודעות, 149 מדרגים, 267 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:48   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ליבסקינד מספר אחד . מדהים ומבוסס. הגיעה העת לסיים דמוקרטית את ההפיכה השיפוטית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
גם בגצ צריך לייצג את העם , ולא את בגצ.
לא מאוד רב תרבותיים שם .

האקט הראשון של "קבינט פיוס" יהיה לפזר את בגצ ולבחור שופטים לא מושחתים ובלי תלות במערכת הרקובה.

פשוט מקומם ולא דמוקרטי .
רשות אחת שולטת זו לו דמוקרטיה


שי ניצן - עד מדינה


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
FactsOnly לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.12.19
1793 הודעות, 4 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:54   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. מקיימים את הפרדת '' אין רשויות''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אין בית משפט
אין משטרה
אין חוק

איש הישר בעיניו יעשה
אולי צריך לשנות את החוק לבחירה ישירה:
של שריף
של תובע
של שופטים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דריל מורי
חבר מתאריך 3.11.19
542 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:54   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. שופטים רקובים ומערכת רקובה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להרוס ולהקים מחדש            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
איפכא
חבר מתאריך 18.5.16
5228 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:54   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בית משפט מושחת ומשחית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לצערי הרב.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Z-L לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.1.06
19048 הודעות, 97 מדרגים, 169 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    22:59   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. ברור שזה לא אותו דבר. יהודים ומתיישבים בפרט מופלים לרעה בבתי משפט מזה עשרות שנים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יתד
חבר מתאריך 27.10.17
334 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:09   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. מה יושים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
השאלה מה עושים
אין ספק שהעיתונאי קלמן הוא מוכשר וחד אבל אחרי שקראנו איך בדיוק משנים את המצב
הבעיה שלנו זה השופטים לצערי ואותם כולל מזוז צריך להעיף מבית המשפט
וכן צריך לקום גוף מבקר לפסיקות שיש בהן אופי פוליטי            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יוסף
חבר מתאריך 29.3.18
9936 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:10   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. ארורים יהיו שונאי עם ישראל וארץ ישראל. ארור יהיה כל המסייע להם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  


מאחל ומייחל שיהיה היום- יום שמח לעם ישראל, לארץ ישראל וכל החפץ בטובתם באמת.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
moty לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
868 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:13   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. ארוך קלמן ארוך..  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
להגיע לפואנטה מהר, אנשים כבר לא קוראים. איך תעביר מסר כל כך חשוב בטקסט כל כך ארוך?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
הפרטיזן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.1.15
1916 הודעות, 21 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:17   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. זה לא פוסט בפייסבוק. הוא צריך למלא עמוד בעיתון.  
בתגובה להודעה מספר 48
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
moty לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
868 הודעות, 3 מדרגים, 6 נקודות.  ראה משוב
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:19   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. זה חלק מהבעיה  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  
עורך:קלמן 10 אלף מילה לעיתון סופש
קלמן: טוב אחי.

והדור הצעיר מה איתו? אנחנו מאבדים אותם בדרך.

נושא סופר חשוב לצעירים בנגב .. איפה הם ואיפה הכתבה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
תגובה ראויה
חבר מתאריך 21.3.20
104 הודעות
יום שבת ז' בסיון תש''פ    23:22   30.05.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. מאד מקומם.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
למה ה D9 לא מניע? ביום שהוא יעלה על העליון לא נצטרך לראות אי צדק ולהישרף מבפנים על עוול כעין זה.