גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #639306 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 639306        
יחיעם
חבר מתאריך 17.4.19
2733 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:40   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השר כ''ץ בביקורת על הנגבי: רבים בציבור נקלעו למצוקה כלכלית עקב מגפת הקורונה. לא להטיח בהם האשמות וביטויי גנאי  

רבים בציבור הישראלי נקלעו למצוקה כלכלית עקב מגפת הקורונה. אני וחברי מחוייבים לעשות הכל כדי לחבק את כולם ולתת להם כל סיוע נדרש - עד להגעה לעתיד בטוח. לא להטיח בהם האשמות וביטויי גנאי.

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בקרת נזקים בליכוד אניהיא 04.07.20 19:46 1
  חבל שהנגבי בליכוד. לא הצבעתי לו וקיוויתי שיניח לנו. 972 04.07.20 19:49 2
  הימור שלי- עם צאת השבת נתניהו יפטר את הנגבי AAA 04.07.20 19:51 3
     הנגבי הוא קצה הקרחון. לפטר אותו זה לעשות מצג שווא, אם כי זה צעד נכון לכל הדעות. מקלאוד 04.07.20 19:56 6
     לא יקרה. מציאותי 04.07.20 20:22 13
         אלף אלפי הבדלות, כולנו יודעים שירי על אשקלון אינו זהה לירי על תל אביב מבחינות רבות AAA 04.07.20 21:03 18
             ולכן הקריאות של רעב בישראל על אותו משקל הן חרטא מבחינתם מציאותי 04.07.20 21:05 19
                 אני מאמין שנתניהו חושב אחרת, הסכנה המוחשית ביותר כרגע לשלטונו היא ממחאה עממית שהרעב והחשש לביטחון הכלכלי AAA 04.07.20 21:15 21
                     לדעתי מחאה עממית שעלולה לגלוש לאלימות היא דבר שיקרה בשלב מסוים רשימו 05.07.20 07:47 26
     טעית. מה עוד שהנגבי מדברר את ביבי Muse 05.07.20 02:10 23
  הנגבי התייחס ספציפית לעניין הרעב. אני לא חושב שרבים הגיעו למצב בו הם לא יכולים לקנות אוכל winter1 04.07.20 19:51 4
     ראשית, אתה טועה, יש רבים שאין להם כסף זמין לקנות דברים בסיסיים. שנית, אסור לו להוציא אמירה כזו מפיו בכל מקרה AAA 04.07.20 19:55 5
         אני לא דיברתי על מה מותר ואסור לו, הפוליטיקאי לא מעניין אותי. אנחנו מדברים פה כרגע על מצוקת מזון, אני לא winter1 04.07.20 20:01 8
             אני יודע שיש אנשים רעבים ולא מעט, אני מכיר מס' לא מבוטל באופן אישי AAA 04.07.20 20:57 17
     מה זה אתה לא חושב? עברת משפחה משפחה מכל 700 אלף האנשים וראית שהם לא רעבים? תשבץ 04.07.20 20:05 9
         אתה עברת משפחה משפחה ובדקת שהם רעבים? בגלל זה אמרתי חושב ולא קבעתי כלום, אתה בניגוד אליי לא עברת winter1 04.07.20 20:06 10
             לא, אתה זה שקבעת שאתה לא חושב שיש רעבים ואני שאלתי אותך אם עברת משפחה משפחה תשבץ 04.07.20 20:07 11
                 חח אתה מקשיב לעצמך? קבעתי מה אני חושב? זה עדיין מותר? הוספתי את המילה ''חושב'' כדי שלא חלילה winter1 04.07.20 20:27 14
                     הכל מותר, אבל במקום לעסוק בסמנטיקה אשמח לדעת על סמך אתה חושב שאין אנשים שאין להם כסף לקנות אוכל תשבץ 04.07.20 20:28 15
                         הערכה אישית שמתבססת על המצב לפני משבר, משך המשבר והשפעתו, על העובדה שאם הייתה מצוקת רעב נרחבת winter1 04.07.20 20:45 16
     אתה טועה ובענק - עוד לפני הקורונה המצב היה קשה ביותר של מאות אלפי אנשים ועכשיו רשימו 04.07.20 20:19 12
         המצב לא היה גרוע מאוד לפני הקורונה, לדעתי אם תצלול לנתונים ותבין אותם באמת אז תגלה שהם לא משקפים winter1 04.07.20 21:10 20
             לגבי הפדיון של רשתות המזון יכולים להיות כמה סיבות כגון: רשימו 04.07.20 21:26 22
  בהקשר הזה יש לציין שכל ממשלות המערב(כמעט) עשו ככל יכולתן ע''מ להעניש את החוסכים galt 04.07.20 19:59 7
  זה הזמן שהמדינה תעזור לאזרחים שבמשך שנים משלמים מיסים והקורונה פגעה להם בפרנסה. פלומה 05.07.20 02:20 24
  אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק מאזין 05.07.20 02:48 25
  הנגבי פוליטקאי מנותק ונוכל, מסמל את כל מה שרע בפוליטיקה. דידי האגדי 05.07.20 07:51 27
  במקום חיבוקים או חלוקה מסיבית של כספים ללא תמורה עדיף לחשוב על דרכים שיעזרו ג'רי 05.07.20 07:56 28

אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
30950 הודעות, 227 מדרגים, 445 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:46   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בקרת נזקים בליכוד  
בתגובה להודעה מספר 0

ביבי כמובן יגנה. אבל ישאיר אותו בלשכת המובטלים (קרי: לשכת שר ללא תיק)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
972 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.11.19
1029 הודעות, 4 מדרגים, 8 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:49   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. חבל שהנגבי בליכוד. לא הצבעתי לו וקיוויתי שיניח לנו.  
בתגובה להודעה מספר 0

עם זאת, לעיתים הוא אומר את הדברים שרבים חושבים ומבינים, אבל נמנעים מלהגיד. הוא גם אומר את זה בצורה די מכוערת.

אפשר היה לוותר על ההתבטאות האחרונה שלו, הגם שיש בה מידה של נכונות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
AAA לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.6.19
684 הודעות, 1 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:51   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הימור שלי- עם צאת השבת נתניהו יפטר את הנגבי  
בתגובה להודעה מספר 0

הנזק של הנגבי הוא בל יתואר

מקלאוד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
5658 הודעות, 26 מדרגים, 44 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:56   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הנגבי הוא קצה הקרחון. לפטר אותו זה לעשות מצג שווא, אם כי זה צעד נכון לכל הדעות.  
בתגובה להודעה מספר 3

פשוט אני אומר, העיקר זה להזרים כספים לאזרח. שהאזרחים יראו את הכסף
בחשבון הבנק.
מרכז הבעיה היא לא הנגבי הנחש.

מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
5746 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:22   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא יקרה.  
בתגובה להודעה מספר 3

כמו שאמר שאשקלון זה לא תל אביב כך סך הכל אמר את התחושה שם למעלה.

חבר מתאריך 15.6.19
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    21:03   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. אלף אלפי הבדלות, כולנו יודעים שירי על אשקלון אינו זהה לירי על תל אביב מבחינות רבות  
בתגובה להודעה מספר 13

אפילו שצריך להתייחס לירי לעבר כל שטח שבריבונות ישראל באופן שווה, כולנו יודעים שלא כך המצב בפועל. האמירה הזו האומנם מקוממת אך נכונה ולראיה, כך פועלת ממשלת ישראל מהיום הראשון שהחל ירי הטילים מעזה לעבר ישראל.

מציאותי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.5.15
5746 הודעות, 30 מדרגים, 52 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    21:05   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ולכן הקריאות של רעב בישראל על אותו משקל הן חרטא מבחינתם  
בתגובה להודעה מספר 18

בעיניי אשקלון ותל אביב הן אותו דבר ואם גם למעלה היו רואים את זה ככה אז לא היה ירי.

חבר מתאריך 15.6.19
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    21:15   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אני מאמין שנתניהו חושב אחרת, הסכנה המוחשית ביותר כרגע לשלטונו היא ממחאה עממית שהרעב והחשש לביטחון הכלכלי  
בתגובה להודעה מספר 19

של רבים בציבור הם הגורם המרכזי ליציאתה לרחובות באופן אלים ומסוכן. ראה דוגמת ארה"ב, אירופה ועוד

רשימו
חבר מתאריך 18.4.20
324 הודעות
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    07:47   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. לדעתי מחאה עממית שעלולה לגלוש לאלימות היא דבר שיקרה בשלב מסוים  
בתגובה להודעה מספר 21

המצב הכלכלי הולך ומתדרדר - מאות אלפי אנשים אבדו את מקום פרנסתם - רבים התרסקו כלכלית ויש רבים נוספים שהגיעו עד לחרפת רעב - השלב הבא יהיה אנשים שלא מסוגלים יותר להחזיר משכנתאות או הלוואות ויש מצב שבו הם יפשטו רגל ויסתבכו גם עם הוצאה לפועל
וכשאדם מגיע למצב כזה הוא מלא בזעם ובתסכול ואין לו יותר מה להפסיד בחיים ולכן הוא ייצא להפגנות שיכולות להיות מאוד מאוד קשות - דבר נוסף שמזין את זעם הציבור ויכול להזין את הנפיצות של הפגנות כאלו זה המשך המצב שבו יש פערים עצומים של ממש בתנאים של עובדי ציבור/מדינה שלהם יש ביטחון תעסוקתי וכלכלי ותנאי השכר שלהם הם מעל ומעבר לכל מגזר אחר וזה דבר שהוא צף כיום יותר מתמיד והוא מקומם מאוד וזה לבדו יכול להצית הפגנות נפיצות

Muse לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.6.18
9355 הודעות, 61 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    02:10   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. טעית. מה עוד שהנגבי מדברר את ביבי  
בתגובה להודעה מספר 3

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:51   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הנגבי התייחס ספציפית לעניין הרעב. אני לא חושב שרבים הגיעו למצב בו הם לא יכולים לקנות אוכל  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 15.6.19
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:55   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ראשית, אתה טועה, יש רבים שאין להם כסף זמין לקנות דברים בסיסיים. שנית, אסור לו להוציא אמירה כזו מפיו בכל מקרה  
בתגובה להודעה מספר 4

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:01   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אני לא דיברתי על מה מותר ואסור לו, הפוליטיקאי לא מעניין אותי. אנחנו מדברים פה כרגע על מצוקת מזון, אני לא  
בתגובה להודעה מספר 5

חושב שיש רבים שרעבים. מצב קשה? בהחלט. מצמצמים צריכה? בהחלט. רעבים? בטוח יש, היו גם לפני, אני מניח שגם בתוספת אלו שהתווספו בתקופת הקורונה הם לא "רבים".

חבר מתאריך 15.6.19
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:57   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני יודע שיש אנשים רעבים ולא מעט, אני מכיר מס' לא מבוטל באופן אישי  
בתגובה להודעה מספר 8

במקום העבודה שלי מגייסים לאחרונה לא מעט תרומות לאותם אנשים, זה לא מחשבה, זו עובדה

תשבץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.10.04
66045 הודעות, 304 מדרגים, 597 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:05   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מה זה אתה לא חושב? עברת משפחה משפחה מכל 700 אלף האנשים וראית שהם לא רעבים?  
בתגובה להודעה מספר 4

וזה שאנשים לרוב לא מתים מרעב בישראל זה לא בזכות הממשלה אלא בזכות עמותות המזון, הגמ"חים והסיוע ההדדי. אם לא היה אותן אז אנשים היו מתים כמו זבובים, גם לפני תקופת הקורונה

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:06   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אתה עברת משפחה משפחה ובדקת שהם רעבים? בגלל זה אמרתי חושב ולא קבעתי כלום, אתה בניגוד אליי לא עברת  
בתגובה להודעה מספר 9

בית בית ואתה מתיימר לדעת במדויק מה הולך

חבר מתאריך 12.10.04
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:07   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא, אתה זה שקבעת שאתה לא חושב שיש רעבים ואני שאלתי אותך אם עברת משפחה משפחה  
בתגובה להודעה מספר 10

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:27   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. חח אתה מקשיב לעצמך? קבעתי מה אני חושב? זה עדיין מותר? הוספתי את המילה ''חושב'' כדי שלא חלילה  
בתגובה להודעה מספר 11

זה יתפרש כאילו יש לי נתונים שעל בסיסם אני קובע. אבל אהבתי שהביקורת על כך שקבעתי מה אני חושב

חבר מתאריך 12.10.04
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:28   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. הכל מותר, אבל במקום לעסוק בסמנטיקה אשמח לדעת על סמך אתה חושב שאין אנשים שאין להם כסף לקנות אוכל  
בתגובה להודעה מספר 14

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:45   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. הערכה אישית שמתבססת על המצב לפני משבר, משך המשבר והשפעתו, על העובדה שאם הייתה מצוקת רעב נרחבת  
בתגובה להודעה מספר 15

זה משהו שהיה צף, הפדיון של רשתות המזון צמח בחודש מאי ב-9% (לא בסגר ואחרי יותר מחודשיים של משבר), ללא מעט מהאנשים שאיבדו את עבודתם עדיין יש תמיכה מהמדינה (אבטלה), מתוך אלה שלא קיבלו תמיכה מספקת צריך להוציא מהמשוואה כאלה שהתנהלו בצורה כלכלית נכונה והיו מוכנים למשברים, וכמובן אוסיף ערבות הדדית ותמיכה משפחתית.

אני לא אומר שאין משבר רחב, אני כן אומר שלדעתי הוא עדיין לא יצר מצוקת מזון רחבה. אני בהחלט אומר שסביר מאוד שאנשים מוותרים על קניית דברים אחרים כדי לעמוד בהוצאות של מזון.

רשימו
חבר מתאריך 18.4.20
324 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    20:19   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אתה טועה ובענק - עוד לפני הקורונה המצב היה קשה ביותר של מאות אלפי אנשים ועכשיו  
בתגובה להודעה מספר 4

עם הקורונה המצב כמובן החמיר לאין שיעור

הדבר היחידי שאפשר להגיד בהקשר של צחי הנגבי זה שבישראל יש עמותות צדקה ורבבות אנשים שהתרסקו כלכלית ואין להם מספיק כסף לקנות לילדים שלהם אוכל בתזונה בריאה (לא איזה חטיף כדי לסתום את התיאבון) - יכולים לפנות או ישירות אליהם או דרך משרד הרווחה ולקבל לפחות ארוחה אחת חמה ומזינה לבני משפחתם בכל יום

אני כבר כתבתי את זה באשכול אחר - "הבעיה" היחידה זה שאנשים שחיו באיזון כלכלי סביר ומעלה במשך עשרות שנים ונקלעים למצב שבו אין להם כסף לאוכל - קשה להם עד מאוד לבקש עזרה מעמותות או מלשכת הרווחה כי "הבושה" לבקש דבר כזה אוכלת אותם - אבל למי שיש לו ילדים והוא רואה שפשוט אין לו כסף על מנת לקנות להם מזון בסיסי יאלץ בלית ברירה להתגבר על עניין "הבושה" ולפנות אל ארגוני צדקה שמתמחים בכך ולקבל לפחות ארוחה אחת חמה ומזינה ביום לכל בני משפחתו לפעמים עד דלת ביתו ולפעמים במרכזי של "בתי תמחוי" ששם אפשר לקבל 3 ארוחות ביום - אבל גם בגלל הקורונה וגם בגלל שזה ממש קטע טראומתי עבור אנשים שלא מכירים מצבים כאלו אז אני מניח שאפשר להביא להם עד דלת ביתם ארוחות דרך העמותות הללו או דרך משרד הרווחה שיפנה אותם למקומות המתאימים

ושוב אתה טועה ובענק שאתה חושב שלא רבים הגיעו למצב שאין להם כסף לאוכל - קרא קצת נתונים עוד מלפני הקורונה ותכפיל אותם פי מאות אחוזים בריסוק הכלכלי שעוברים כעת בעקבות כל המצב

winter1
חבר מתאריך 19.6.17
23131 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    21:10   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. המצב לא היה גרוע מאוד לפני הקורונה, לדעתי אם תצלול לנתונים ותבין אותם באמת אז תגלה שהם לא משקפים  
בתגובה להודעה מספר 12

רק מציאות כלכלית, זה הרבה יותר מורכב.

הבנתי את דעתך, יכול להיות שהיא נכונה, יכולה שהיא לא - ובכל מקרה אני בטוח שלא צריך להכפיל את הנותנים הקודים במאות אחוזים כדי לקבל את התמונה העדכנית. אתה יכול להסביר לי איך במצוקת רעב הפדיון של רשתות המזון צמח ב-9% ביחס לחודש מאי אשתקד? אם הייתה מצוקת רעב לא הייתה יכולה להיות עלייה כזאת

רשימו
חבר מתאריך 18.4.20
324 הודעות
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    21:26   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. לגבי הפדיון של רשתות המזון יכולים להיות כמה סיבות כגון:  
בתגובה להודעה מספר 20

סגירת השמים, שהשאירה בישראל אוכלוסייה גדולה מהרגיל, מאפשרת לרשתות המזון להמשיך להציג צמיחה ביחס לשנה שעברה.

תוסיף לכך את העובדה שלפחות בתחילת המשבר אנשים רבים הצטיידות במזון "לשעת חירום" בשל משבר הקורונה והחשש מסגר

נוסף על כך צרכנים עוזבים את החנויות השכונתיות היקרות וחוזרים לרשתות הגדלות המוזלות
אשר בנוסף גם מציעות מבצעים

galt לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
67908 הודעות, 256 מדרגים, 366 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ב בתמוז תש''פ    19:59   04.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. בהקשר הזה יש לציין שכל ממשלות המערב(כמעט) עשו ככל יכולתן ע''מ להעניש את החוסכים  
בתגובה להודעה מספר 0

ולצ'פר את הבזבזנים. במסגרת "עידוד הצריכה" הן דאגו לכסף בחינם, ולריבית אפסית ולעתים אף שלילית על החסכון.

צעדים אלה תרמו תרומה נכבדת לחוסר יכולתם של אנשים ועסקים להחזיק מעמד חודש-חודשיים ללא הכנסה.

דברים אלה לא נועדו לפטור את המתקשים מאחריותם האישית למצבם. אבל שווה להזכיר אותם באשכול הדן בדבריו של שר האוצר.

פלומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.1.15
54295 הודעות, 163 מדרגים, 311 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    02:20   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. זה הזמן שהמדינה תעזור לאזרחים שבמשך שנים משלמים מיסים והקורונה פגעה להם בפרנסה.  
בתגובה להודעה מספר 0

אין לנו ארץ אחרת, מדינת ישראל תישאר יהודית ודמוקרטית

מאזין לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.2.18
1295 הודעות, 9 מדרגים, 13 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    02:48   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק  
בתגובה להודעה מספר 0

דידי האגדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.4.19
1655 הודעות, 18 מדרגים, 24 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    07:51   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הנגבי פוליטקאי מנותק ונוכל, מסמל את כל מה שרע בפוליטיקה.  
בתגובה להודעה מספר 0

כל פעם אמירה טיפשית כזו או אחרת, ופעם הוא ימין פעם הוא שמאל העיקר להיות בצד של הפרוסה המרוחה. פוליטיקאי קטן ולא חכם במיוחד. אני סולד ממנו.

ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
8749 הודעות
יום ראשון י''ג בתמוז תש''פ    07:56   05.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. במקום חיבוקים או חלוקה מסיבית של כספים ללא תמורה עדיף לחשוב על דרכים שיעזרו  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 05.07.20 בשעה 08:10 בברכה, ג'רי

להעביר עסקים שקשה להם להתאים את עצמם לשיגרה החדשה לתחומים אחרים, או לחילופין על פתרונות שיאפשרו להם להמשיך להרוויח בלי לסכן את הצרכנים.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות