גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #640253 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 640253        
Howlowcanugo
חבר מתאריך 24.10.14
9975 הודעות
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:27   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

העניים החדשים של הקורונה: ''הממשלה מנותקת, בהפגנות הבאות יהיה ונדליזם''  

 
  
העניים החדשים של הקורונה: "הממשלה מנותקת, בהפגנות הבאות יהיה ונדליזם"

מאז פרוץ המגיפה, הישראלים שאיבדו את עבודתם מתרגלים למציאות חיים חדשה ומבהירים לממשלה כי המצוקה שלהם אינה "חרטא". בת שבע חוששת מהחשבונות המצטברים, מוטי נאלץ לאכול לחם שנזרק מבסיסי צה"ל ואייל מזהיר כי ההפגנות הבאות לא יעברו בשקט. "מעדיפים להיות בכלא"

מתחילת משבר הקורונה בישראל, אנשים רבים איבדו את עבודתם, וכעת הם לא יודעים כיצד הם אמורים לשרוד. חלקם לא מקבלים סיוע כלכלי מהמדינה, ולאחרים הכסף שנכנס מביטוח לאומי אינו מספיק אפילו למזון. הם נאלצים לחיות מתרומות או הלוואות מחברים, ומתריעים כי אין להם יותר מה להפסיד. הם זועמים על התבטאותו של השר צחי הנגבי כי "השטויות האלה שלאנשים אין מה לאכול זה חארטה", וטוענים כי המצב הקשה הביא אותם לפת לחם, ושרבים, כמוהם, חיים כעת מהיד לפה.
"מאיזה כסף אני אמורה לאכול?"

בת שבע רובין בת ה-62 עבדה בתור מבשלת במסעדה חדשה שנפתחה לפני שנתיים בירושלים - "מטעמים של אמא", אך היא פוטרה לאחר שהמסעדה נסגרה בעקבות משבר הקורונה. "המסעדה הייתה בבעלות בני והוא נאלץ למכור אותה, מאז אני מובטלת", סיפרה. כיום היא נותרה ללא עבודה, והיא לא יודעת איך היא אמורה להתקיים מהסיוע הזעום מהמדינה. "עכשיו אני יושבת בבית ומקבלת הבטחת הכנסה של 2,200 שקלים. זה לא מספיק לשום דבר", סיפרה.

היא הוסיפה: "אני גרה בדירה של עמידר וכבר ארבעה חודשים לא שילמתי להם שכירות. יש לי הוצאות שאני חייבת לשלם, כמו מים, חשמל וקופת חולים. הבטחת ההכנסה מספיקה לי רק לתשלומים. אבל ממה אני אמורה לאכול? לשרוד? אני צריכה כסף כדי שאוכל לחיות".

לדבריה, היא לא רואה איך היא מוצאת עבודה חדשה. "המקצוע שלי הוא בישול, ומצב המסעדות לא טוב, הן לא מחפשות עובדים", סיפרה. "בהתחלה עוד הייתי באשליה שזה סיפור קצר שיגמר בקרוב, אבל עכשיו כשנכנס הגל השני אני מבינה שהכל מתפוצץ. לדעתי המצב עוד יימשך עוד שנה, המצב הכלכלי לא יהיה טוב, ואני לא מאמינה שהמדינה תמשיך להחזיק את כל המובטלים, גם המדינה תקרוס מזה. זה לא יכול להימשך ככה, אני אמורה להתקיים מ-2,000 שקל של קצבת זקנה. היום קצבת הזקנה לא מחייה את האנשים - היא הורגת אותם".

בת שבע הוסיפה כי לא ניתן היה להציל את המסעדה מסגירה. "הספקים ביקשו תשלום במזומן, וזה משהו שהבן שלי לא יכול היה לעמוד בו", אמרה. "לא עבדנו שלושה חודשים, אז החלטנו שאנחנו סוגרים. אי אפשר היה להחזיק את המסעדה, אפילו מי שקנה אותה מאיתנו סגר אותה סופית".

בת שבע הוסיפה כי "הוא אמור לשלם את כל החובות שמגיעים למאה אלף שקלים. אני לא מאמינה שהוא מצליח לעשות את זה". מעבר לכך, משום שבנה פתח את המסעדה רק בשנת 2019, הוא לא מקבל סיוע מהמדינה. "לא מגיעות לו שום זכויות", סיפרה.

לדבריה של בת שבע, היא לא מופתעת מההתבטאות של צחי הנגבי. "הוא לא נמצא בחברת אנשים שאין להם מה לאכול, הוא נמצא בחברה של אנשים שיש להם. איך הוא יכול לדעת שיש אנשים שהמקררים שלהם ריקים? ברור שהוא לא יכול. השבע לא רואה את הרעב. הוא לא נמצא במקום הזה שבו אנשים חיים מהיד לפה, אז איך הוא יכול להרגיש בכלל שלאנשים חסר?".

"כל יום שעובר הוא נס בפני עצמו"

מוטי זורגר הוא בן 46 ואב לשישה ילדים. לפני המשבר שימש כנהג הסעות, וכעת נותר ללא עבודה. "במשך הרבה שנים הייתי נהג אוטובוס שכיר, לפני כשלוש שנים ניסיתי את מזלי כעצמאי, ולפני הקורונה התחלתי בהליכי פשיטת רגל כי צברתי חובות", סיפר. "אז התחלתי לעבוד בתור פרילנסר, וחבר שלי היה מוציא לי תלושי משכורת. הייתי מבצע עבודות חד פעמיות ומתפרנס מזה, ואז הגיעה הקורונה. לא היו לי מספיק תלושי שכר, וגם לא הייתי עצמאי - פשוט לא הייתי קיים".

מוטי תיאר כי הוא מצא את עצמו ללא הכנסה בארבעת החודשים האחרונים. "לא קיבלתי אף לא שקל אחד בודד. אני מבין שכמוני יש הרבה נהגים שלא מקבלים כלום. ברגע שלקחתי הלוואה מהבנק, גם לקחו לי את קצבת הילדים, ועכשיו אין לי כלום", סיפר. "אני מתראיין בשביל כולם, אני חי בתוך קבוצה ענקית של חבר'ה של נהגים שאין להם לחם להביא הביתה, אנחנו חיים מהיד לפה. השקל שאנחנו אוספים זה מה שיש לנו בשביל לאכול".

לדבריו, נהגי ההסעות קנו אוטובוסים רבים, ועכשיו הם עומדים במגרשים ריקים. "כל חודש ההלוואות יורדות להם מהבנק, יחד עם תשלומי ביטוחים, וכלי הרכב עומדים במשך חודשים. מדובר באנשים שמשכנו את הדירות שלהם ואת הנכסים שלהם, עכשיו אין להם כלום"."אשקר אם אגיד שאני יודע איך אני מפרנס את הילדים שלי". מוטי זורגר (צילום: באדיבות המצולמים)

הוא סיפר כי אותם אנשים כבר הגיעו למצב שהם מחכים מאחורי בסיסים צבאיים, כדי שיוכלו לקחת את הלחם הטרי שהצבא זורק, כי "זה מה שיש". מבחינתו, העבודה היחידה שיש היא נסיעות של הצבא. "על כל נסיעה רבים שישה נהגים, על כל ויזה שיוצאת מהצבא רבים 80 נהגים, כל אחד מנסה לקבל אפילו נסיעה אחת", תיאר. "אין יותר תיירות, טיולים או קבוצות של תלמידים, - הכל עצר", הבהיר.

הוא הוסיף כי העובדה שאין יותר הסעה של אנשים למקומות, פוגעת כלכלית גם בעסקים אחרים, ותיאר זאת כ"כלים שלובים". "זה שאנחנו לא עובדים פוגע בחנויות שמוכרות דברים בדרך, אתרים שמקבלים ילדים, מסעדות, - למעשה, כל המקומות האלה מושבתים. אני אשקר אם אגיד שאני יודע איך אני מפרנס את הילדים שלי, כל יום שעובר הוא נס בפני עצמו".

עוד אמר מוטי כי ציבור המובטלים קיבל סטירת לחי מצלצלת בעקבות התבטאותו של הנגבי. "אנחנו חייבים להיאבק בכל הכוח, זה היה פשוט נוראי. הוא אמר שאין כזה דבר במדינת ישראל שלאנשים אין מה לאכול, שזה 'חרטא'. בתור חבר'ה של מצביעי ימין שראו בו נסיך שגדל אצל אמא שהייתה חברת כנסת, והוא עצמו חבר כנסת מגיל צעיר - שהתפרנס, התחנך ורכש השכלה מכספי ציבור ועל חשבון משלם המיסים - איך הוא מעז לדבר ככה?".

מוטי זעם ואמר כי אמירות מסוג זה הן הרבה יותר מעוול. "אין להם שמץ על מה שאנחנו עוברים, זה מראה על ניתוק מוחלט ביותר. אם הגעתי למצב שאני מתראיין, זה בגלל שבסוף החודש אני צריך לתת לבעל הדירה שלי חמישה חודשי שכירות כי אין לי אופציה אחרת, הוא פשוט יוציא אותי מהדירה", אמר. "הבנק לא יכול לעזור לי כי אני בהליכי פשיטת רגל, אז צחי הנגבי יגיד שזה 'חרטא'? שיבוא ויראה אותי ברחוב עם שישה ילדים".

"המדינה שמה עלינו פס אחד גדול"

אייל אלטרץ, בן 50 שעבד כסאונדמן, פוטר אף הוא מעבודתו. כעת אלטרץ, אב לשלושה, אינו מתפרנס כבר ארבעה חודשים מכיוון שאירועי התרבות אינם מתקיימים, ולמרות תכנית הממשלה - אף אחד לא מקיים הופעות, והלקוחות עצמם לא רוכשים כרטיסים. כשנשאל איך הוא מתמודד עם המצב השיב: "במשך ארבעה-חמישה חודשים אנחנו ללא פרנסה. מתמודדים? לא יודע איך. הלוואות, מתנות, עזרה מחברים. קשה להסביר כי אני בעצמי לא יודע איך אני שורד את התקופה הזאת".

לדבריו, "מאז מתווה התרבות לא היה מופע אחד. רצו שנעשה מופע של 250 איש, באולם של אלף איש, שרק המזגן היה עולה בו יותר מההכנסות". על הקשיים בחיי היומיום אמר: "יש לי שלושה ילדים. אחד גר אצל הגרושה שלי, ועוד שניים גדולים שאני מתבייש להגיד אבל מסייעים לי. הם עוזרים לי ותומכים בי. זה בושה להגיד, אבל זה מה יש. איך אני יכול להתמודד עם הכול - החובות, ההוצאות לפועל, המזונות, כשהמדינה שמה עלינו פס אחד גדול?".
גם אלטרץ הזדעזע מדבריו של הנגבי, ואף החליט לשלוח לו הודעת אסמס. בתגובה, השיב לו הנגבי כי הוא מוזמן "לחבור לאחמד טיבי" כדי שהוא יסייע לו. כעת, הוא מכנה את הנגבי "הדביל", ואומר: "ראית איך הוא ענה לי. בושה וחרפה. שר לענייני כלום. אין לו סמכות על שום דבר".

"בסוף ההתכתבות כתבתי שבבחירות הבאות שיהיה בטוח שאבחר באחמד טיבי, והוא אמר לי: 'מצוין, אשלח לך את המספר שלו והוא אולי יעשה טוב לעם ישראל'. אחמד טיבי התקשר אליי ואמר שאם אני אצטרך עזרה ממנו, אני יכול לפנות", המשיך אלטרץ.


היום, הוא לא מאמין לאף פוליטיקאי - ומזהיר כי בהמשך המאבק, המפוטרים יעלו מדרגה. "זה בולשיט. הבעיה היא שעובדים עלינו כל הזמן. מאז פליטת הפה המטומטמת של הנגבי, אנשים התחילו להתארגן ויהיו פה קבוצות. זה לא ייגמר בהפגנות. אנשים כבר לא מאמינים בזה. הם רוצים שינוי, ושינוי אפשר לעשות רק עם הפיכה. זה מה שיהיה. יתארגנו פה לקבוצות ואלוהים ישמור מה שיהיה פה".

עוד הוא מזהיר כי "יהיה פה ונדליזם. אנשים שולחים לנו הודעה שאנחנו מעדיפים להיכנס לכלא ולקבל משכורת מהמדינה או שייכנסו למכונית בוערת לאיזה מקום. אנשים פה מיואשים. חייבים לדעת שאנחנו מיואשים ולא מאמינים לכלום. אם הייתה תקווה שמאמינים בממשלת בדיחה הזאת, ממשלת שקר אחת גדולה".

https://news.walla.co.il/item/3371806?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שיתחפשו למסתננים ויקבלו כסף לפני כולם. עלות המסתננים היא מיליונים רבים בחודש - וכל שקל מזה - על חשבון מובטל פוסטמודרני 07.07.20 22:28 1
  זה נשמע שכבר גרורות הקרן משתלטים על העניינים. Galgal 07.07.20 22:28 2
     יתכן, אבל זה באשמת הממשלה צוק איתן 08.07.20 02:14 13
     ממש לא הקרן baratz 08.07.20 03:03 16
         אמרו קרן אז קרן. כולם ססממאאאללל שרוצים להפיל את ביבי אנטי וירוס 20 08.07.20 07:07 22
             ? Bones 08.07.20 07:09 23
         המשכורת של מקבלי ההחלטות נכנסת כמו שעון איך ירגישו את הכאב של הציבור? מקבלי ההחלטות מבוגרים ברובם מדוע Maryland 08.07.20 07:11 25
  במילה אחת- 9238 07.07.20 22:30 3
     אבל לאזרחים אין ברירה. הממשלה הזאת מנותקת ומסוכנת - המשטרה אלימה, הממשלה רשעים צוק איתן 08.07.20 02:14 14
  זה מה שהתקשורת רוצה כמים_לפנים 07.07.20 22:31 4
  אם ממשיך הסגר הממשלה חייבת לפצות את הנפגעים והם רבים השכל הישר 07.07.20 22:33 5
  תקשורת דעות. Spike 08.07.20 00:02 6
  לא סובל את האיומים בסגנון הזה. Yair 08.07.20 00:04 7
     אם אי פעם לא תהיה לי אפשרות בן_ישראל 08.07.20 01:46 9
         נו... וככה יצוץ כסף? כמים_לפנים 08.07.20 02:52 15
             רק ככה. רק ככה. אם יש לך רעיון אחר, תשתף בשמחה. baratz 08.07.20 03:05 17
  הכל דיבורים Cat Catul 08.07.20 01:29 8
     חלילה. לא מפונקים. מכושפים... מביבינוקיו. אנשים רבים אמרו בבחירות שהם מוכנים למות בשבילו. יהודי 6וב 08.07.20 07:14 26
  עם כל הכאב, שאייל אלטרץ ילך לעשות יוגה עם סרטוני יוטיוב (זה חינמי) וירגע מורשה 08.07.20 01:47 10
     כל מי שמאיים בהתפרעויות המוניות ו'דם ישפך ברחובות' צריך להקרא לסדר, בצורה חד משמעית חדה וברורה. אליצור 08.07.20 01:56 12
  האיומים האלו לא מרגשים אותי כתחילה, וכהמשך רק גורמים לי לאבד רגש כלפי אותם אנשים אבוזדינק 08.07.20 01:55 11
  רשם: ...''שאני יעשה הכל שזאת תהיה הפעם אחרונה שלכם בכנסת ואני יצביא טייבי ולא לכם'' Bones 08.07.20 06:45 18
  חבל שבחרו דווקא את האמירה הזו לכותרת. היו שם אמירות אחרות של אחרים שראוי שיישמעו. פרה אדומה 08.07.20 06:53 19
     +++ Bones 08.07.20 07:05 21
  יושבים אנשים שמשכורתם נכנסת כמו שעון כל חודש (לא סכום נמוך) ומקבלים החלטות שלא ישנו דבר בחייהם Maryland 08.07.20 07:05 20
  כואב הלב משלי 08.07.20 07:10 24

   
   
פוסטמודרני לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.18
19265 הודעות, 158 מדרגים, 277 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:28   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שיתחפשו למסתננים ויקבלו כסף לפני כולם. עלות המסתננים היא מיליונים רבים בחודש - וכל שקל מזה - על חשבון מובטל  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
היום חיות החליטה לא לדון בעתירות - כלומר לא רק להשאיר אלא שיבואו עוד הרבה מהם

יש מעל 100 אלף היו .
גם תופסים עבודות פשוטות
גם חיים בתנאי םשגורמים להדבקה
גם משלמים להם על הבריאות והכל
גם אונסים ואלימים
גם מאיימים עלינו שיטילו פה טרור

ואותם העדיפה אסתר חיות על ניצולי שואה, הורים שכולים ומובטלים

תתחפשו למסתננים ותהיו מועדפים!

נ.ב
שימו לב, יצא ככה ששוב הקרן השמיטה את חלק בו אלטרץ מאיים על הנגבי שיצביע טיבי.
לחיי המקריות.

נסיון ההפיכה עוד מעט פה.
היכונו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Galgal לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.12.17
5275 הודעות, 42 מדרגים, 68 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:28   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. זה נשמע שכבר גרורות הקרן משתלטים על העניינים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
עכשיו נותר לראות כמה ישלמו על 'הסחף' 'הטבעי'            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צוק איתן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
9133 הודעות, 85 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    02:14   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. יתכן, אבל זה באשמת הממשלה  
בתגובה להודעה מספר 2
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
baratz לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.9.11
3049 הודעות, 39 מדרגים, 74 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    03:03   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. ממש לא הקרן  
בתגובה להודעה מספר 2
 
  
אני מצביע ביבי קבוע.
לא מעניין אותנו לא קרן חדשה, ולא ביבי ולא פוליטיקה.
מעניין אותנו שהממשלה ומה לעשות, גם ראש הממשלה (שכשמו כן הוא, עומד בראשה), פשוט מנותקים לחלוטין ממה שקורה ולא רואים את ההתרסקות של העסקים.
קפוץ ממטוס בלי מצנח. ככה אנחנו מתרסקים.
אתה מצפה שלא נהפוך את העולם?? מה עוד יש לנו לעשות??
העסקנו עשרות, מאות, אלפי עובדים. שילמנו משכורות במיליונים. ושילמנו את כל המס המאוד מאוד גבוה שנדרש.
אנחנו מתרסקים כמו טיל של החמאס שנכנס בבית. והממשלה לא עושה כלום. 0.000000. זה מה שנתנו לנו. שכירים שההוצאות שלהם זה מחיה נטו קיבלו בערך כפול מאיתנו. אנחנו צריכים להתמודד עם ספקים, הלוואות, תשלומים. הופ! הנה ממש עכשיו הגיע שוב המעמ והתדפק לנו. די!            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנטי וירוס 20 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.4.20
3709 הודעות, 19 מדרגים, 11 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:07   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. אמרו קרן אז קרן. כולם ססממאאאללל שרוצים להפיל את ביבי  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
כל מילה שיוצא נגד המנהיג ירום הודו ישר זה קרן ושמאל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bones לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.16
5210 הודעות, 113 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:09   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. ?  
בתגובה להודעה מספר 22
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
6536 הודעות, 40 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:11   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. המשכורת של מקבלי ההחלטות נכנסת כמו שעון איך ירגישו את הכאב של הציבור? מקבלי ההחלטות מבוגרים ברובם מדוע  
בתגובה להודעה מספר 16
 
  
שיקבלו החלטות שיגבילו רק אותם?..


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
9238 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.17
4612 הודעות, 50 מדרגים, 96 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:30   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. במילה אחת-  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
תקשורת מגוייסת ומלבה את האש....            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
צוק איתן לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.14
9133 הודעות, 85 מדרגים, 162 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    02:14   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אבל לאזרחים אין ברירה. הממשלה הזאת מנותקת ומסוכנת - המשטרה אלימה, הממשלה רשעים  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כמים_לפנים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.3.20
691 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:31   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זה מה שהתקשורת רוצה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ארה"ב 2 . ממשיכה ללבות אש.
תפגינו. תעשו מה שבא לכם. אבל לפי החוק! וונדליזם? לכלא...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
השכל הישר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.7.14
9654 הודעות, 95 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט''ו בתמוז תש''פ    22:33   07.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אם ממשיך הסגר הממשלה חייבת לפצות את הנפגעים והם רבים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
השמאל ינצל כל חולשה של הממשלה בשביל להצית ונדליזם מקווה שיטפלו בהם ביד קשה ללא פשרות.


‏"המקום הכי חם בגיהנום שמור למי שבזמנים של משבר מוסרי שומר על נייטרליות". (דנטה אליגיירי)


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spike לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.12.14
14481 הודעות, 36 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    00:02   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. תקשורת דעות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Yair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
62429 הודעות, 217 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    00:04   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לא סובל את האיומים בסגנון הזה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מבין לליבם אבל ונדליזם לא מקובל עליי.


"You should be able to be a monster, and then not be one"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
בן_ישראל
חבר מתאריך 13.10.15
301 הודעות
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    01:46   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אם אי פעם לא תהיה לי אפשרות  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
להביא אוכל (בסיסי ) לילדי אז רוב הסיכויים שאני אעשה זאת בדרכים אשר "אדוני" כנראה לא יסכים שאעשה ...
נחש מה ?
רוב הסיכויים שגם "אדוני" יעשה זאת בשביל ילדיו !
כמובן שזה תרחיש קיצוני אבל בשביל להזין את ילדי בלב כבד אעשה זאת !!
כרגע אני משתכר לא רע ולא חסר לי כלום אבל אני ער לעובדה שיש אנשים שאשכרה אין אבל אין להם כלום והם מתביישים לבקש .. מתביישים לספר לילדים שאין כסף לאוכל וזו רק ההתחלה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
כמים_לפנים
חבר מתאריך 27.3.20
691 הודעות
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    02:52   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. נו... וככה יצוץ כסף?  
בתגובה להודעה מספר 9
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
baratz
חבר מתאריך 8.9.11
3049 הודעות
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    03:05   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. רק ככה. רק ככה. אם יש לך רעיון אחר, תשתף בשמחה.  
בתגובה להודעה מספר 15
 
  
תאמין לי שכבר ניסינו הכל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Cat Catul
חבר מתאריך 11.4.20
221 הודעות
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    01:29   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. הכל דיבורים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אנשים לא יצאו לרחובות.

נהיינו מפונקים מדי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
יהודי 6וב
חבר מתאריך 17.10.07
11857 הודעות
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:14   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. חלילה. לא מפונקים. מכושפים... מביבינוקיו. אנשים רבים אמרו בבחירות שהם מוכנים למות בשבילו.  
בתגובה להודעה מספר 8
 
  
בס''ד
והקיסר בסה''כ נותן להם לממש את ההבטחה.


חתימה 1. סמולני, הוא הכי לא אחי ! חתימה 2. ערבי? שלא תעיז להתקרב אל אחותי!


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מורשה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.10
11928 הודעות, 138 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    01:47   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. עם כל הכאב, שאייל אלטרץ ילך לעשות יוגה עם סרטוני יוטיוב (זה חינמי) וירגע  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
רבים מאיתנו נפגעו, גם אנחנו התקשינו לראות איפה לקנות אוכל כך שיישאר כסף לשאר הדברים,
אבל כל האיומים בונדליזם - נשמע כמו הסתה של גרורות NIF שמציעות כוס קשבת ואוזן מיץ
לכל הכועסים על ביבי.

ואגב, גם בעיני ביבי נכשל בניהול הפעם (הוא תמיד ידע לנהל, לא להנהיג, אבל כן לנהל, הפעם גם בזה הוא נכשל).


https://www.viglink.com/?vgref=4328741


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אליצור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
26650 הודעות, 88 מדרגים, 134 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    01:56   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. כל מי שמאיים בהתפרעויות המוניות ו'דם ישפך ברחובות' צריך להקרא לסדר, בצורה חד משמעית חדה וברורה.  
בתגובה להודעה מספר 10
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.07.20 בשעה 02:02 בברכה, אליצור
 

כולל שדרנים המסיתים לכך על חשבוננו..

===לפני שיהיה מאוחר===            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אבוזדינק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.5.18
3543 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    01:55   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. האיומים האלו לא מרגשים אותי כתחילה, וכהמשך רק גורמים לי לאבד רגש כלפי אותם אנשים  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.07.20 בשעה 02:06 בברכה, אבוזדינק
 
אבל מי אני.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bones לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.16
5210 הודעות, 113 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    06:45   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. רשם: ...''שאני יעשה הכל שזאת תהיה הפעם אחרונה שלכם בכנסת ואני יצביא טייבי ולא לכם''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.07.20 בשעה 06:52 בברכה, Bones
 
השיב לו: "אתן את הנייד שלך לטיבי ביום שני בכנסת. מקווה שהחיבור ביניכם יעשה טוב לעם ישראל"
הגיב: "בטוח שיותר ממך"

בכתבה נרשם:
"בתגובה, השיב לו הנגבי כי הוא מוזמן "לחבור לאחמד טיבי" כדי שהוא יסייע לו".

מבלי לרשום שאייל הוא שהצהיר תחילה שיצביע לטיבי. מה הוא רצה, שינסה להניא אותו מההצבעה?
השיב לו: תפאדל, אמסור את המס' שלך לטיבי. מאחר ואתה בטוח שזה הכי טוב לך.

לא הבנתי למה נדהם מהתגובה? רשם בעצמו שיצביע לטיבי.

* מהראיון שלו: "יהיה פה ונדליזם"

** כנראה שהנגבי עמד בהצעתו להעביר את המס' לטיבי: "אחמד טיבי התקשר אליי ואמר שאם אני אצטרך עזרה ממנו, אני יכול לפנות", המשיך אלטרץ.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פרה אדומה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
42192 הודעות, 275 מדרגים, 542 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    06:53   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. חבל שבחרו דווקא את האמירה הזו לכותרת. היו שם אמירות אחרות של אחרים שראוי שיישמעו.  
בתגובה להודעה מספר 0
 


היום 29 יום לחשיפת איילה חסון שהם 4 שבועות ויום אחד לחשיפה.


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Bones לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 11.9.16
5210 הודעות, 113 מדרגים, 216 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:05   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. +++  
בתגובה להודעה מספר 19
 
  
סיפורה של בת שבע רובין בת 62 שהשקיעה במסעדה החדשה של בנה, עבדה כטבחית במסעדה "מטעמיה של אמא" שהתבססה על מטעמיה(?).
מעדותה מקצועה בשלנית, לא תמצא עבודות במסעדות אחרות מאחר והשוק קורס והיא בת 62. מנחשת שהיא השקיעה במסעדה החדשה של הבן וההשקעה שלהם קרסה. הסבירה שמאחר והמסעדה חדשה (2019) הבן לא יקבל סיוע.

סיפורו של מוטי זורגר, בן 46 נהג הסעות שהשקיע בחברת הסעות והיה בתהליך פשיטת רגל לפני הקורונה. חזר לעבוד כפרילנסר עם תלושים דרך חבר. משתמע שעושה כל השתדלות להתפרנס.
כעת עם תהליך פשיטת הרגל ועצם היותו פרילנסר (לא שכיר) - נפל בין הכסאות.
מסביר את המצב: "כלים שלובים". ענף מסעדות הדרכים תלויי בענף הסעות המטיילים וכו'.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
6536 הודעות, 40 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:05   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. יושבים אנשים שמשכורתם נכנסת כמו שעון כל חודש (לא סכום נמוך) ומקבלים החלטות שלא ישנו דבר בחייהם  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אני לא אומר שהמובטל לבדו צריך להיות מקבל ההחלטה אבל פרנסה וכלכלה זה חלק מהשיקול והשוקלים לא מצליחים להבין את זה

אפשר לעצום עיניים ולומר אין קורונה ואפשר לעשות סגר עד ראש השנה,, נראה שהביבי בחר בלהרוס את המדינה

צריך לפתוח את הכל עם הגבלות מסויימות אבל לפתוח הכל כולל טיסות


מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
משלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.4.20
1283 הודעות, 33 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ט''ז בתמוז תש''פ    07:10   08.07.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. כואב הלב  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות