גירסת הדפסה        

קבוצות דיון סקופים נושא #651890 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 651890        
שליטא
חבר מתאריך 9.2.17
12844 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:44   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

דיון מכריע בקבינט הקורונה: ''תוכנית הרמזור'' של גמזו והאפשרות של סגר בחגים | השר כ''ץ: מעריך שהתוכנית תאושר  

ערכתי לאחרונה בתאריך 30.08.20 בשעה 08:30 בברכה, שליטא

דיון מכריע בקבינט הקורונה: "תוכנית הרמזור" של גמזו והאפשרות של סגר בחגים

חומי ברמן
י׳ באלול תש״פ – 30/08/2020

קבינט הקורונה יתבקש לאשר בפעם השלישית את "מודל הרמזור", שלפיו אמורה המדינה להתנהל החל מ-1 בספטמבר. גמזו ממליץ כי הלימודים בערים האדומות לא יחלו בתאריך זה, אך שר החינוך מתנגד לכך בתוקף. שרי הקבינט ידונו באפשרות של הגבלות משמעותיות בחגים, אך ההכרעה תתקבל ככל הנראה לקראת ראש השנה

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר

קבינט הקורונה יתבקש לאשר היום (ראשון) בפעם השלישית את "מודל הרמזור", שלפיו אמורה המדינה להתנהל החל מ-1 בספטמבר. פרויקטור הקורונה, פרופ' רוני גמזו, ממליץ כי הלימודים בערים האדומות לא יחלו בתאריך זה. נושא הטלת מגבלות בנוסח סגר בחגים לא צפוי לעלות מצד גמזו או משרד הבריאות, אך ייתכן שכמו בדיונים קודמים אפשרות זו תועלה על ידי המל"ל.

הוויכוח המרכזי שצפוי בישיבה הוא דרישת גמזו לא לפתוח את שנת הלימודים בערים אדומות. שר החינוך יואב גלנט מתנגד לכך בתוקף. הצדדים דנים על פשרה לפיה הכיתות הנמוכות בלבד יפעלו, ואילו חטיבות הביניים והתיכונים באותם יישובים יישארו סגורים, אולי עד אחרי החגים. קבינט ידונו גם במתווה של גמזו "מבלימה לשליטה", שמהווה חלופה לסגר חגי תשרי.

שרי הקבינט ידונו באפשרות של הגבלות משמעותיות בחגים. התוכנית של גמזו כוללת מודל שבו המסעדות והמסחר יפעלו רק בימים ספציפיים, וכן קביעת איסור יציאה מעבר ל-500 מטר בכל חלקי הארץ רק בראש השנה וביום הכיפורים. אך גם ראש הממשלה נתניהו וגם גמזו מעוניינים לדחות את ההכרעה בעוד כעשרה ימים, כדי לקבלה רק בהתבסס על נתוני התחלואה המעודכנים.

יו"ר יהדות התורה השר יעקב ליצמן הודיע כי יפעל בקבינט הקורונה למנוע הטלת סגר בחגים, ואף הזהיר כי יהדות התורה לא תוכל להמשיך להיות בממשלה שתטיל סגר בחגים. כמו"כ הבהיר כי סוכם בינו לבין שר הפנים הרב אריה דרעי, שכחברי קבינט הקורונה ידרשו שוב ויעמדו על כך שהנחיות הקורונה יהיו בשוויוניות ובשקיפות, ללא איפה ואיפה בין מגזרים ואוכלוסיות כדי להחזיר את אמון הציבור במערכת.

השר ליצמן הדגיש כי בעיניו המשימה המרכזית בהורדת התחלואה בקורונה וקטיעת ההדבקות היא בהחזרת אמון הציבור שנהרס בעקבות הנחיות לא שקופות וחד צדדיות שננקטו. הוא תקף את התנהלות פרויקטור הקורונה פרופ' רוני גמזו ואמר: "צריך שיהיה ברור, יש לשמור על ההנחיות ולהקפיד על ריחוק כדי למנוע תחלואה. אבל צריך גם שתהיה שקיפות, יושר, היגיון ואחידות. אין סיכוי שנאפשר לסגור את בתי הכנסת בחגים. לא בראש השנה ולא ביום כיפור ולא בסוכות. אלו ימים קדושים שכולם, חרדים דתיים מסורתיים וגם חילונים הולכים בהם לבתי הכנסת ולא ניתן שיהיה בהם סגר. אם צריך סגר- שיעשו אותו היום. לא בחגים. בחגים בתי הכנסת יהיו פתוחים. השר דרעי ואני לא נאפשר קיום סגר בחגים וסיכמנו על כך".

השר המשיך ואמר לגבי מניעת הנסיעה לאומן, וביקר התנהלות הפרופ' גמזו בסוגיה. "אתם יודעים מה הוא כתב לנשיא אוקראינה? שהוא מציע לו להיזהר מיהודים שילכלכו לו את העיר ויביאו תחלואה. איך אפשר לומר כך על יהודים בפני מנהיג מדינה אחרת? וכי קיבל רשות לכך? הוא מחליף את ראש הממשלה, שר הבריאות? זה מתוקף תפקידו? לכן קראתי שיפטרו אותו. הוא פרויקטור של מדינת ישראל ולא של אוקראינה.

שר הבינוי והשיכון התרעם על מדיניות איפה ואיפה שננקטת בנושא זה, למרות הבטחות חוזרות ונשנות שהדברים ייפסקו. "לא יכול להיות שעל בתי הכנסת ההגבלה היא 20 איש ובהפגנות הקבועות בבלפור מאשרים גם 20 אלף איש וגם הסירו את המגבלות על מרכזי התרבות. שיעשו שוויון לכולם. לצערי ההפגנות ההמוניות הרסו את ההסברה בציבור ופגעו באמון הציבור".

ליצמן הוסיף: "אם אכן יש צורך בהגבלה ל20 איש אז גם בבלפור ההגבלה הזו תקפה. אני לא נגד הפגנות, זה חלק מכללי הדמוקרטיה. אבל מה שכן מפריע לי הוא שאין שוויון. לא שמעתי שגמזו שיגר מכתב לשופטי בית המשפט העליון שבבלפור לא שומרים על עטיית מסכות ולא נשמרים במרחק שתי מטר, אז אני דורש שיהיה שוויון. רק באמינות ובשקיפות נוכל להחזיר את אמון הציבור ואת שיתוף הפעולה של העם כדי לעצור את התחלואה”.

https://www.jdn.co.il/health/1380837/

השר ישראל כ"ץ, חבר קבינט הקורונה, על תוכנית "הרמזור" של פרופ' גמזו ב'כאן': "מעריך שהתוכנית תאושר היום. יש היגיון לעשות בידול בין ערים שבהן צריך טיפול ממוקד לערים שבהן אפשר לשחרר. אני מתנגד לסגר כללי בנסיבות האלה. חייבים להחזיק את המשק פתוח"
@KalmanLiebskind

@asaf_lib

''הגיע זמן הגאולה והנה זה משיח בא'' (הרבי מה''מ שליט''א) יחי המלך לעולם!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לגבי החגים זה מוקדם ולא יקבלו שום החלטה בנג'ו 30.08.20 07:45 1
  מנבא חינם עבור חברי הפורום- לא יהיה סגר ולא יהיה רמזור ירוק בעיניים 30.08.20 07:46 2
     אם אין רמזור גמזו מתפטר בנג'ו 30.08.20 07:47 3
         רעד קל בכנף עבור הקיסר ירוק בעיניים 30.08.20 07:53 5
             אם גמזו מתפטר, הממשלה מניפה דגל לבן נגד הקורונה. יוסף כץ 30.08.20 08:00 9
             למה להסכים לסגר בחגים אם ביום שלישי יש בתי ספר כרגיל? בנג'ו 30.08.20 08:10 12
                 בדיוק אבל החרדים הם מטרה נוחה עבור חצי הרעל כאשמים שהמתווה לא יתקבל ירוק בעיניים 30.08.20 08:21 14
                     1+ isaac148 30.08.20 09:19 21
         גמזו מחכה לרגע הזה מה יהיה 30.08.20 09:54 26
     העיקר שזו נבואת אמת. על המחיר - נשלש אותו הראל 30.08.20 07:57 6
  זה ברור שהם חמים על החגים. רשעים. נצח ישראל 30.08.20 07:51 4
     אמלק, מגילת שאלות שקיבלו מענה מפורט אבל המענה לא פורסם שונר 30.08.20 07:58 7
         האם יש לך תשובות לחלק מן השאלות? אנא שתף. תודה. הראל 30.08.20 12:08 27
             ודאי ושיתפתי לא פעם בתגובותי אבל מחילה אין לי פנאי לסדור אותן כמענה לכל שאלה שונר 30.08.20 12:15 28
                 בחר שאלה מתוך ה-4: תודה על זמנך אם תמצא זמן, ובכל מקרה על נכונותך !!! הראל 30.08.20 15:56 31
                     בחרתי בראשונה, אאמלק, מעולם הייתי בין החוזים בשחורי אפוקליטיקה שונר 30.08.20 18:43 34
                         תודה. אמלק אימלקת - וואחד אימלוק. אתה ודאי לא רוצה למלוק לי את הראש אבל חלק מקיצורך עבר לי מעל הראש. הראל 30.08.20 19:13 35
     שתי מסקנות: 1. גמזו הוא איש גדול עם הרבה סבלנות לנודניקים 2. סופם של מטורללי הגז להפוך למכחישי קורונה. יוסף כץ 30.08.20 07:58 8
         המענה לשאלות פורסם. איזו קפיצה מפגרת למסקנות. זה מתחיל ונגמר בהכללות חסרות הגיון. נצח ישראל 30.08.20 08:05 11
     עוד אחת עם כשל לוגי לסי הזוי טיפוסי סנפר 30.08.20 08:50 19
         הכשל לוגי הוא אצלך. מצד אחד מדברים על מגיפה, מצד שני מתלוננים על ציבורים שלמים שלא מכבדים או אפילו מצפצפים על נצח ישראל 30.08.20 09:32 23
             דוגמא קטנה סנפר 30.08.20 09:48 25
                 אתה באמת מאמין ל''דוגמא קטנה'' כזו? ראה דוגמה נגדית - הראל 30.08.20 12:27 30
         וגם זה בשביל אדון לוגיקה: נצח ישראל 30.08.20 09:39 24
  המטומטמים והחרדתי דנים איך להציק לאזרחים. הגיע הזמן לרדת מהעץ ולומר טעינו, להפסיק לבדוק ולפתוח הכל בזמן Maryland 30.08.20 08:01 10
  לא יהייה סגר.לא יהייה רמזור.לא יהייה פרוייקטור.קל. אמא אווזה 30.08.20 08:12 13
  מה הטעם של סגר בחגים? שיעשו אותו לא בחגים קשתות 30.08.20 08:23 15
  תכנית הרמזור הגיונית. ככל שנדבקו יותר יוגבלו יותר. ביריון 30.08.20 08:24 16
  רק משיח! שליטא 30.08.20 08:24 17
  מפליא בעיני שלמרות כל האי אחידות בתקנות של הממשלה ומ. הבריאטת משהו בעלל שם פס עליהם ברוך השם 30.08.20 08:26 18
  אין קשר בין המציאות להחלטות שתתקבלנה (או שלא תתקבלנה) בממשלה em28 30.08.20 09:02 20
  במידה ויהיה באמת סגר בחגים, אני בספק גדול מאוד אם יצייתו לו תמים 30.08.20 09:28 22
  שום סיכוי שאנשים יצייתו לסגר שיבוא לאחר כמה שבועות של מערכת חינוך שפתוחה לחלוטין.. ובצדק! איש חברון 30.08.20 12:19 29
  הם יכולים להטיל סגר, השאלה מי יציית? מדריד 30.08.20 18:07 32
  לא מבין מה הבעיה שיהיה סגר בחגים ? אנשים לא חושבים מה יהיה בחורף ? גמזו צודק. ORION 30.08.20 18:11 33

בנג'ו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.8.13
25707 הודעות, 115 מדרגים, 229 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:45   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לגבי החגים זה מוקדם ולא יקבלו שום החלטה  
בתגובה להודעה מספר 0

הדיון היחיד הוא סביב בתי ספר בערים האדומות- שם יש קרב (מיותר) בין גמזו לגלנט שחושב שגם אם יהיו 2000 מאומתים בישוב מסויים עדיין צריך לפתוח את מערכת החינוך כרגיל.למה?
כי (לדבריו) "הוא לא מפחד"

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ירוק בעיניים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.10.15
4972 הודעות, 38 מדרגים, 71 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:46   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מנבא חינם עבור חברי הפורום- לא יהיה סגר ולא יהיה רמזור  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
חבר מתאריך 27.8.13
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:47   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אם אין רמזור גמזו מתפטר  
בתגובה להודעה מספר 2

חבר מתאריך 13.10.15
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:53   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. רעד קל בכנף עבור הקיסר  
בתגובה להודעה מספר 3

אין מצב שהחרדים יסכימו שיסמנו אותם

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
20693 הודעות, 74 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:00   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אם גמזו מתפטר, הממשלה מניפה דגל לבן נגד הקורונה.  
בתגובה להודעה מספר 5

"הבטחתי בלי טריקים ובלי שטיקים, אבל ההבטחה עצמה היתה טריק ושטיק"

חבר מתאריך 27.8.13
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:10   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. למה להסכים לסגר בחגים אם ביום שלישי יש בתי ספר כרגיל?  
בתגובה להודעה מספר 5

אם המצב גרוע אז שלא יפתחו את בתי הספר כרגיל
שיפתחו הכל בקפסולות
אי אפשר להגיד שזה תקין ואז עוד שבועיים סגר
זה לא רציני ולא רק החרדים לא יקבלו את זה

חבר מתאריך 13.10.15
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:21   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. בדיוק אבל החרדים הם מטרה נוחה עבור חצי הרעל כאשמים שהמתווה לא יתקבל  
בתגובה להודעה מספר 12

ומוחי בלפור? הם מעל החוק כידוע

isaac148 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.2.13
4421 הודעות, 22 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:19   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. 1+  
בתגובה להודעה מספר 14

מה יהיה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.6.12
4109 הודעות, 36 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:54   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. גמזו מחכה לרגע הזה  
בתגובה להודעה מספר 3

הוא רוצה להתפטר ורק מחכה להזדמנות

גם בזמנים קשים תדע שהקב״ה מנהל את העולם.

הראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.3.19
4183 הודעות, 20 מדרגים, 36 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:57   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. העיקר שזו נבואת אמת. על המחיר - נשלש אותו  
בתגובה להודעה מספר 2

נצח ישראל לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.6.16
6895 הודעות, 47 מדרגים, 58 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:51   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. זה ברור שהם חמים על החגים. רשעים.  
בתגובה להודעה מספר 0

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3841080602574010&id=100000163235881
נעניתי להצעתה של אלונה אלמן לכתוב לפרופסור גמזו הודעת ווטסאפ.
כתבתי ואף נעניתי. קבלו את ההתכתבות עד כה:
פרופסור גמזו שלום
שמי רחלי ואני אזרחית במדינה. אמא ומורה.
רציתי לשאול אותך איך אתה ישן בלילה.
אני שואלת כי כל כך הרבה א.נשים במדינה הזו, שנתם נודדת.
רציתי לשאול אותך אם אתה באמת רואה את טובת הציבור.
רציתי גם לשאול אותך, האם כשאתה מביט בראי אתה יכול להגיד לעצמך שאתה מקיים את שבועת הרופאים, שמהותה היא קודם כל לא לגרום נזק.
יש לך תואר פרופסור. האם אתה באמת מאמין שיש כאן מגפה, גם כשאין עליה בתמותה בארץ?
האם אתה מודע למגפה האמיתית? למספר המתאבדים העולה, לכמויות החולי הנפשי והגופני הגובר עקב הגזירות. שיתגבר עקב הסגר שאתה מקדם?
האם זה מה שלמדת בלימודי הרפואה. שסגר באמת נלחם בוירוס? שמחודש פברואר התבטלה מערכת החיסון של כל האזרחים?
האם אתה מודע לכך שאתה גוזר גזר דין של סבל ואף יותר מכך, בגזירות בהן אתה מצדד, עקב האבטלה, הבדידות של הקשישים, האימה של האזרחים המאמינים במגיפה וההתעללות המוסדית בילדים?
האם אתה באמת מאמין שחסימת אברי הנשימה עם פיסת בד שלא הוכחה כיעילה לטיפול בוירוסים, היא מה שאנשים צריכים כדי לשמור על בריאותם?
האם קראת על המשמעויות הקטלניות של בידוד חברתי? כך אתה רוצה שילדיך/נכדיך יגדלו?
מדוע אתה משווה תדר עם הדיקטטורה הרפואית המהללת את הקוסמטיקה של הבריאות (שטיפת ידיים אובססיבית, מסכה וריחוק).
מר גמזו, איך אתה רוצה שההיסטוריה תשפוט אותך?
אני מזמינה אותך להיות אמיץ. להוריד את המסיכה מפניך ומפנינו.
לברך אותנו בחגים שמחים עם המשפחות המורחבות,
להיות המרגיע הלאומי, לעמוד איתן מול הפוליטיקה הארצית והעולמית ולהיות איש של אמת.
אשמח לשמוע ממך.
תשובתו של גמזו:
היי רחלי
לצד הבטחון שלי שצריך להתמודד עם המגיפה הזו עם פחות הגבלות, יש הידע שלי על הקושי בטיפול בהם בבתיה"ח על ידי הצוותים הרפואיים.
אשמח לדיאלוג עם אנשים שחושבים כמוך.
היית רוצה לסייר איתי יום אחד לראות את המורכבות הזו ולספר לאחרים זוית אחרת על הקורונה?
פרופ' גמזו שלום.
תודה על ההזמנה הנדיבה לעשות עמך סיור. חשבתי על כך לעומק.
אני חושבת שסיור בבית חולים אינו קשור לצעדים הממוטטים את הכלכלה ואת חייהם של מיליוני אנשים.
כתבת לי שמה שעומד בינך ובין לאפשר פחות הגבלות הוא הקושי של הצוותים הרפואיים לטפל בחולים.
אני חושבת שמתוקף תפקידך כפרויקטור אינך יכול להסתכל על מקרים פרטניים ולגזור מהם צעדים דרקוניים על אזרחי מדינה שלמה. יש לך אחריות עצומה לאנשים החיים ולזכויות היסוד שלהם.
אני מציעה לך סיורים חליפיים:
1. אצל הבן הבכור שלי בתל אביב, שעובד כמלצר 10 שעות ביום בחום הכבד, בקושי יכול לנשום עם המסכה.
2. אצל הבן השני שלי, טירון בשיזפון. מחוייב להיות 18-20 שעות ביום עם מסכה. מענישים אותו כשהוא מוריד לרגע את המסכה מהאף. מנסה לנשום.
3. אתה מוזמן לשיעורים שלי בבית הספר כאשר ילדים בכיתות ג', ד' צריכים לנשום את הרעלים של עצמם ולהתרחק מחבריהם. כאשר אני כמורה צריכה להיות השוטרת שלהם.
4. בוא נבקר במחלקות הפסיכיאטריות בבתי החולים ולמתנדבים של ער"ן, לשמוע מהצוות על תוצאות ההנחיות והגזירות.
5. בבתי האבות, שם הזקנים קמלים מבדידות, כי משפחותיהם חוששות לסכן אותם. מחלותיהם הקוגניטיביות מחמירות ויחמירו עוד אם הטירוף יימשך.
6. אני מציעה שנלך ללשכות התעסוקה, לבתיהם של אנשי התיירות, אנשי תעשיית הבידור והתרבות. לתיאטראות השוממים ולמגרשי הכדורגל הריקים.
7. בוא נסייר בשווקים ובחנויות שנסגרו או שהן חצי ריקות עקב האיומים וההפחדות היומיומיות בתקשורת.
ולפני הסיורים, אשמח אם תוכל לענות לי על השאלות ששאלתי ואחרות:
• מה דעתך על התחזיות האפוקליפטיות שעד היום כולן לא התגשמו?
• האם חקרת לעומק את נושא הבדיקות? שמעתי כבר רופאים רבים המדברים על חוסר אמינותן במה שהן בודקות ובתוצאותיהן.
• מדוע אתם סופרים אנשים בריאים ('אסימפטומטיים') כחולים? אני אסימפטומטית לאלפי סוגים של וירוסים וחיידקים הקיימים בתוך גופי.
• האם קראת את ההנחיות שלא יאומנו של ה WHO לרופאים כיצד למלא תעודות פטירה בעידן הקורונה? כאשר הם מחשבים אפילו אדם שמת בתאונת אופנוע כמת מקורונה, 'לצרכי סטטיסטיקה'? אני קראתי.
• מסתבר שרק את מספר המתים הכללי אי אפשר לזייף. אני באמת לא רואה איך אפשר לחשוב שיש כאן מגפה.
• מדוע אתה מצדד במסכה החוסמת את אברי הנשימה וגורמת לנו לנשום את הרעלים שהגוף פולט?
• מדוע אתה לא אומר מילה על בריאות אמיתית? על תזונה נכונה? על פעילות גופנית? על חשיבות של יציאה לטבע וקשרים אנושיים בשמירה על הבריאות?
• האם שמעת את דבריו של פרופסור יונתן הלוי משערי צדק המסביר ש"מתי הקורונה" מתים פשוט מהמחלות שלהם, שאינן סתם 'מחלות רקע' אלא הן גורם המוות?
מי שגופו עמוס רעלים, מתרופות רבות, עישון ותזונה לקויה, יקרוס מול כל פתוגן.
ולסיום בנימה אישית. בריאות, לצערי, רחוקה מאוד מכל הגזירות עליהן אתה מדבר.
אני החלמתי מטרשת נפוצה כי עזבתי את הרפואה ההגמונית.
לקחתי אחריות על חיי, שיניתי את תזונתי ואת אורח חיי, ניקיתי את גופי מרעלים והחלמתי ממחלה שהרופאים קוראים לה כרונית וחשוכת מרפא.
אם אתה חושש שהצוותים הרפואיים לא יודעים איך לטפל בוירוס, אולי כדאי להבין שבריאות זה לא תמיד תרופות והנשמות (מיותרות פעמים רבות).
צר לי שאני הקטנה אומרת לפרופסור שאי אפשר לנצח וירוס. הוא בא והוא הולך, ולצערם של הפוליטיקאים הוא כבר הלך.
אנא, אל תעזור להם להחיות אותו ולהרוג אותנו.
תודה רבה לתשומת הלב.
אשמח לתשובותיך על שאלותיי.
להפתעתי גם על ההודעה הזו ענה הפרופסור ובפירוט.
מכיוון שהוא כתב גם כמה פרטים בנימה אישית, אני לא מפרסמת את כל התשובה, ללא אישורו (ביקשתי ממנו וטרם קיבלתי תשובה, טוב יש לו מחר יום עמוס ).
מה שכן, הוא אמר שגם הוא מאמין באורח חיים בריא, והבטיח להגיד על כך משהו בתקשורת. אם זה יקרה - אשרינו.

https://beactive.co.il/project/52629?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=birthday&fbcli

שונר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.16
4973 הודעות, 18 מדרגים, 33 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:58   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אמלק, מגילת שאלות שקיבלו מענה מפורט אבל המענה לא פורסם  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 22.3.19
יום ראשון י' באלול תש''פ    12:08   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. האם יש לך תשובות לחלק מן השאלות? אנא שתף. תודה.  
בתגובה להודעה מספר 7

חבר מתאריך 30.11.16
יום ראשון י' באלול תש''פ    12:15   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. ודאי ושיתפתי לא פעם בתגובותי אבל מחילה אין לי פנאי לסדור אותן כמענה לכל שאלה  
בתגובה להודעה מספר 27

אם יש שאלה מסויימת שתבקש אנסה למצוא פנאי למענה

חבר מתאריך 22.3.19
יום ראשון י' באלול תש''פ    15:56   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. בחר שאלה מתוך ה-4: תודה על זמנך אם תמצא זמן, ובכל מקרה על נכונותך !!!  
בתגובה להודעה מספר 28

• מה דעתך על התחזיות האפוקליפטיות שעד היום כולן לא התגשמו?
• האם חקרת לעומק את נושא הבדיקות? שמעתי כבר רופאים רבים המדברים על חוסר אמינותן במה שהן בודקות ובתוצאותיהן.
• מדוע אתם סופרים אנשים בריאים ('אסימפטומטיים') כחולים? אני אסימפטומטית לאלפי סוגים של וירוסים וחיידקים הקיימים בתוך גופי.
• האם קראת את ההנחיות שלא יאומנו של ה WHO לרופאים כיצד למלא תעודות פטירה בעידן הקורונה? כאשר הם מחשבים אפילו אדם שמת בתאונת אופנוע כמת מקורונה, 'לצרכי סטטיסטיקה'?

חבר מתאריך 30.11.16
יום ראשון י' באלול תש''פ    18:43   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. בחרתי בראשונה, אאמלק, מעולם הייתי בין החוזים בשחורי אפוקליטיקה  
בתגובה להודעה מספר 31

מה דעתך על התחזיות האפוקליפטיות שעד היום כולן לא התגשמו?

מכיוון שמעולם לא חזיתי תחזיות כאלה, אני אומר בורגול! המציאות טובה מתחזיות.
מצד שני היה פה סגר עצום והאפוקליפטיקה שחזו כלכלית, פסיכולגית וכו לא התגשמה.
מסקנה, להיות מנותק מהמציאות זה לא בריא.
אני טענתי מההתחלה והאמת גם הוכחתי לעמיתי שאין אפשרות למדל את המגיפה במודל sir ולכן מעולם לא התייחסתי לתחזיות אלא למציאות. מעולם לא ראיתי בתמותה מכשיר לקבלת החלטה לטווח ארוך כי מנסיון עם מגפות העבר ממארס סארס פוליו שפעת הונג קונג שפעת חזירים וכו, זהו פרמטר שבהתחלה תמיד מרתיע עד שלומדים מספיק על המחלה וכשמטפלים נכון הוא נהיה הרבה יותר נסבל.

יש כמה דברים שלא השתנו, אחוז הסיבוכים באוכלוסיה בריאה, יכולת הדבקה ופגיעה רב מערכתית.
תחלואה נותרת באלה שסבלו מתסמינים בינונית ויותר מזה וכנראה תחלואה נותרת בחולים בכלל בלי קשר לתסמינים. כמות הסיבוכים בילדים יחסית לשפעת לא נדירה והתחילו מעקב לא מזמן בארץ בשביל לנטר סכרת נעורים mis c ועוד תופעות שחלקן ידועות כפוסט זיהומיות אבל כאן זה פשוט יותר נפוץ כנראה.

תכלס מי שבחר עמדה, יראה רק אותה לא משנה מה.
זו הסיבה שאין לי חשק גדול למענים כאלה. כן ראיתי את הנגיף בעיניים פגשתי במחלה לא פעם. פגשתי ודיברתי עם רופאים אחיות מומחי חירום ואסונות ביולוגים כימאים שכולם ראו בעיניים את הנגיף או פעולתו. מבחינתי התשובות לשאלות ברורות רק שאולי לא מתאימות למי שבחר עמדה...

חבר מתאריך 22.3.19
יום ראשון י' באלול תש''פ    19:13   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. תודה. אמלק אימלקת - וואחד אימלוק. אתה ודאי לא רוצה למלוק לי את הראש אבל חלק מקיצורך עבר לי מעל הראש.  
בתגובה להודעה מספר 34

"מסקנה, להיות מנותק מהמציאות זה לא בריא." אני מסכים בהחלט.

"תכלס מי שבחר עמדה, יראה רק אותה לא משנה מה." - אני לא מסכים.
דוגמה:
הייתי אוהד שרוף של נתניהו ומתנגד חריף למערכת המשפט.
עתה אני מתנגד חריף של נתניהו ומתנגד חריף של מערכת המשפט.

לעינייננו - אם מתאים - איך פגשת וראית את המחלה?
אני פגשתי חבר אחד שעבר אותה קשה מאוד והחלים - כרגע נראה לחלוטין.
חבר אחר עבר משהו יחסית קל וכרגע יש בעייה בתיפקודי כבד.

האם ראית את נגיף השפעת בעיניים?
כמובן השאלה היא לתקופה לפני הקורונה.
מאז שיש קורונה לא נפגשים עם שפעת.

כן, יש תופעות קשות עם הקורונה.
אך "מסע יחסי הציבור" של הקורונה הוא בלתי נתפס.
לגבי "מסע יחסי הציבור" זה ראה שאלות 2,3,4 לעיל.
אולי, אולי הסימנים הקשים קשורים לזה שאולי אולי הנגיף הוא מעשה ידי אדם ???

שאלה 5 - למה ומדוע יש חיסיון ל-30 שנה על דיוני הקורונה?
הרי לא הכל קשור למוסד, להברחת מכונות הנשמה שתודה לאל לא היינו צריכים אותן ...
בכל מקרה שמחה, בריאות ושלמות לך, לכל עם ישראל ולכל השאר !!!
שוב תודה על זמנך - פשוט חבל על החבל"ז

יוסף כץ לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.12.15
20693 הודעות, 74 מדרגים, 132 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    07:58   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. שתי מסקנות: 1. גמזו הוא איש גדול עם הרבה סבלנות לנודניקים 2. סופם של מטורללי הגז להפוך למכחישי קורונה.  
בתגובה להודעה מספר 4

"הבטחתי בלי טריקים ובלי שטיקים, אבל ההבטחה עצמה היתה טריק ושטיק"

חבר מתאריך 29.6.16
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:05   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. המענה לשאלות פורסם. איזו קפיצה מפגרת למסקנות. זה מתחיל ונגמר בהכללות חסרות הגיון.  
בתגובה להודעה מספר 8

אתה באמת חושב שכל מי שמתנגד לגז לא מאמין גם למגפה המדומיינת של השקרונה??
אז תחשוב טוב. (או טוב שאני לא משלמת לך בשביל לחשוב...)

ואני אגב אפילו לא התנגדתי לגז.

רק התנגדתי שאסדת הזיקוק תקורב באופן אידיוטי ושערורייתי לחוף.

לו היו מקימים את המפעל הפטרוכימי הזה מעל באר הגז (כמו שאגב עושים בכל העולם וכמו שנובל כתבו ותכננו לעשות לפני שגורמים אינטרסנטים כפו עליהם לקרב אותה) לא היית שומע ממני מילה על הגז!

מה שכן, יש לא מעט שלא מאמינים לפייק מגפה הזו בכל המגזרים. מה לעשות? הייתי רוצה שזו תהייה רק אני אבל לא.
אביא כאן עוד אחד:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008958661274
פרופסור גמזו יקר,
שמעתי אותך מאיים עכשיו על תושבי טירה שאם לא יפסיקו את החתונות אתה תסגור להם את העיר, והפרת סגר, כמעט יכולתי לראות את המבט היוקד שלך פוגש את העינית השמאלית של שערי שמיים בבלפור, היא עברה פלילית שעונשה ככה וככה, וואללה מפחיד.
אני אתך, פרופסור יקר, אבל לפני שערוצי הפנדמיה יסתערו על חתונות הדמים בטירה, זה אחלה אייטם מצולם למוצ״ש, כמה שאלות בקטנה אם תסכים :
1. כמה חולים גילית בשבועיים האחרונים בטירה, באמת חולים, לא כאלה עם נוגדנים חסינים שטובים לצרכי פרזנטציה אבל לא מגיעים לשום בית חולים ?
2. כמה מהם חולים קשים ?
3. כמה מהם מונשמים ?
4. באיזה בתי חולים הם מאושפזים ?
5. כמה מתו, אללה ירחמם ?
6. בבית החולים שניהלת לפני שחצית את הקווים מאושפזים עכשיו 18 חולי פנדמיה ( שמונה עשר, בחיי, ככה פרופ׳ עידית מטות, יד ימינך, מסרה לנו בשושו אתמול ). כמה מהם ערבים מטירה ? וכמה ערבים ממקומות אחרים ?
7. אתה בטח מבין שיש בארץ יותר ויותר אנשים, יהודים, ערבים, דרוזים, צ׳רקסים, לא משנה, שלא מאמינים לחצי מילה שיוצאת לכם מהפה ?
8. ואתה בטח יודע שאיומים בלי הסברה ובלי נתונים ובלי ראיות סטייל המושך בחוטים והלוחש לחולים הם כבר פאסה, נכון ?
9. תגיד, רק בינינו, יש מצב שנפלת באומן כי בי ביבי מבלפור שם לך קטנה עם העקב ועכשיו אתה שופך חמתך על הערבים ?
10. בתמונה : מאות אלפים מפגינים עכשיו בגרמניה נגד המסכות שהרייכסטאג החדש מאלץ אותם לחבוש בשטחים פתוחים. העולם מתעורר, פרופסור, אולי זה הזמן להפסיק לדבר מגפה ולהסיר את המסך השחור של ההסתרה והאופל.

https://beactive.co.il/project/52629?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=birthday&fbcli

סנפר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.16
4713 הודעות, 42 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:50   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. עוד אחת עם כשל לוגי לסי הזוי טיפוסי  
בתגובה להודעה מספר 4

מתעלמת מכל מה שקורה היום מבחינת מניעת הדבקות שזו הסיבה שאין תמותה גבוהה, ובה בעת משתמשת בנתון שאין תמותה גבוהה כדי לקרוא לפתוח הכל ולהוריד את המסכות.
ובהמשך עוד עיוותים שמראים על חוסר הבנה בסיסי (למשל: מסיכות לא מגינות בפני הדבקות בוירוסים כמו שהן מגינות בפני הפצת וירוסים)

חבר מתאריך 29.6.16
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:32   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. הכשל לוגי הוא אצלך. מצד אחד מדברים על מגיפה, מצד שני מתלוננים על ציבורים שלמים שלא מכבדים או אפילו מצפצפים על  
בתגובה להודעה מספר 19

ההנחיות, מצד שלישי טוענים שההנחיות (שברור כשמש שהרבה לא שומרים עליהן) הצילו אותנו מהמגיפה... מצד רביעי באירופה כבר 3 חודשים הכל פתוח ועדיין בחיים, מצד חמישי בפינלנד מההתחלה ועד ימנו לא הלכו עם מסיכות ולא היו סגרים וכאמור הכל ממאי פתוח, מצד שישי, אפילו המומחים ההזויים שלכם עם כל התחזיות השחורות שלהם של מיליוני מתים ומונשמים שלא התממשו, לא טענו שניתן להכחיד את הוירוס אלא רק לשטח את העקומה. לשטח את העקומה. לשטח את העקומה (חוזרת עבור כל אלו עם קשיי הקליטה). לשטח את העקומה פירושו אותה כמות נפגעים רק על פרק זמן יותר ארוך.... אדון לוגיקה! פירושה שכאשר תפתח את הסגר תקבל שוב “מגיפה״.

סנפר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.7.16
4713 הודעות, 42 מדרגים, 78 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:48   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. דוגמא קטנה  
בתגובה להודעה מספר 23

תצוגה של תמונות הרופאים שמתו בטיפול בפייק מגפה מחוץ לבית הספר לרפואה בלימה, פרו.
https://twitter.com/f_secin/status/1299322504146825216?s=09

חבר מתאריך 22.3.19
יום ראשון י' באלול תש''פ    12:27   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אתה באמת מאמין ל''דוגמא קטנה'' כזו? ראה דוגמה נגדית -  
בתגובה להודעה מספר 25

http://actualic.co.il/וירוס-הקורונה-הוא-הונאה-בינלאומית-640-רו/

וירוס הקורונה הוא הונאה בינלאומית | 640 רופאים מסכימים
ל 640 הרופאים יש ספק רב שהסיפור הרשמי של קוביד 19 הוא נכון. למעשה, יש עדויות רבות שזהו סיפור מפוברק בכל העולם

דרך אגב - האם ידוע לך מה קרה לשפעת? האם היא בדרך להכחדה?

חבר מתאריך 29.6.16
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:39   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. וגם זה בשביל אדון לוגיקה:  
בתגובה להודעה מספר 19

חדשות 12: מחקר חדש באוניברסיטת בן גוריון קובע כי לא צריך לעשות סגר - ובשבועיים הקרובים נגיע לשיא נדבקים בקורונה ומשם תחל ירידה. על פי פרופ' מרק לסט שניהל את המחקר, ישראל קרובה להגיע למצב של "חסינות עדר".

*לכל עדכוני 'המיטב' בטלגרם: t.me/hametav*

Maryland לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.1.09
6965 הודעות, 41 מדרגים, 72 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:01   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. המטומטמים והחרדתי דנים איך להציק לאזרחים. הגיע הזמן לרדת מהעץ ולומר טעינו, להפסיק לבדוק ולפתוח הכל בזמן  
בתגובה להודעה מספר 0

שמגינים על מי שבסיכון
אבל אני חושש שהם אינם מסוגלים לזה

מסתננים החוצה - כדי שיהיה עתיד למדינת ישראל

אמא אווזה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.5.15
3217 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:12   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא יהייה סגר.לא יהייה רמזור.לא יהייה פרוייקטור.קל.  
בתגובה להודעה מספר 0

קשתות
חבר מתאריך 7.2.02
43085 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:23   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. מה הטעם של סגר בחגים? שיעשו אותו לא בחגים  
בתגובה להודעה מספר 0

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
61682 הודעות, 306 מדרגים, 507 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:24   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תכנית הרמזור הגיונית. ככל שנדבקו יותר יוגבלו יותר.  
בתגובה להודעה מספר 0

שליטא
חבר מתאריך 9.2.17
12844 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:24   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. רק משיח!  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 30.08.20 בשעה 08:31 בברכה, שליטא

''הגיע זמן הגאולה והנה זה משיח בא'' (הרבי מה''מ שליט''א) יחי המלך לעולם!

ברוך השם לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 26.2.18
6363 הודעות, 29 מדרגים, 46 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    08:26   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מפליא בעיני שלמרות כל האי אחידות בתקנות של הממשלה ומ. הבריאטת משהו בעלל שם פס עליהם  
בתגובה להודעה מספר 0

em28
חבר מתאריך 6.1.08
27156 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:02   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. אין קשר בין המציאות להחלטות שתתקבלנה (או שלא תתקבלנה) בממשלה  
בתגובה להודעה מספר 0

תתמודדו, הפועל יש רק אחת

תמים לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.12.17
1289 הודעות, 7 מדרגים, 14 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    09:28   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. במידה ויהיה באמת סגר בחגים, אני בספק גדול מאוד אם יצייתו לו  
בתגובה להודעה מספר 0

זה לא יתקרב אפילו לסגר ליל הסדר.
זו גזירה שהציבור לא יוכל לעמוד בה, ומה שזה יצור, חוסר אמון גדול יותר במערכת.
מצד אחד בתי המשפט ושרים שלא מבינים כלום ברפואה ואפידימיולוגיה מנהלים אותנו בזמן משבר כזה. מצד שני החרדים מצרים ומוחים על האפליה ( שיש מקום הטענה הזו).

לא יקרה.

איש חברון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
8573 הודעות, 97 מדרגים, 175 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    12:19   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. שום סיכוי שאנשים יצייתו לסגר שיבוא לאחר כמה שבועות של מערכת חינוך שפתוחה לחלוטין.. ובצדק!  
בתגובה להודעה מספר 0

מדריד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.11.14
5423 הודעות, 23 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון י' באלול תש''פ    18:07   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. הם יכולים להטיל סגר, השאלה מי יציית?  
בתגובה להודעה מספר 0

Orange is the new black

ORION
חבר מתאריך 19.4.18
526 הודעות
יום ראשון י' באלול תש''פ    18:11   30.08.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. לא מבין מה הבעיה שיהיה סגר בחגים ? אנשים לא חושבים מה יהיה בחורף ? גמזו צודק.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות