גירסת הדפסה        
   
קבוצות דיון סקופים נושא #653747 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 653747        
עבד לעם קדוש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.9.19
15659 הודעות, 90 מדרגים, 168 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    04:20   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

זום אאוט: קשיי העבודה מרחוק מתחילים לכרסם בכולם  

 
  
זום אאוט: קשיי העבודה מרחוק מתחילים לכרסם בכולם

חוסר ההזדהות, חוסר היצירתיות, הריחוק החברתי, טשטוש הגבולות ועוד. הבעיות האישיות שיש לעובדים בימי הקורונה לא פוסחות גם על הבכירים בחברות, שלצד חיסכון כלכלי מתמודדים עם קשיים בניהול העובדים: "לא קל לייצר שלם שגדול מסך חלקיו". דווקא עם התפוקה הם מסתדרים

דוד רוזנטל

יום שני, 07 בספטמבר 2020, 00:03

"זה בכלל לא העניין של התפוקה. תוציא לך את זה מהראש, עם תפוקה אפשר להסתדר. יש מודלים, יש כלים אונליין, לא זה מה שמעסיק אותי. הבעיה היא שבשיחות זום המעמד שלי הוא כמו של אחרון העובדים, עם הקיר המכוער מאחורה וחולצת הטריקו שאני לובש. אני רואה את המנכ"ל ומנהל החטיבה שלי יושבים כל היום בחדר לבד ומנהלים שיחות, יש הבדל אדיר בדינמיקה ובגמול האישי שאתה מקבל ברמת התחושה מהאנשים שאתה יושב איתם בחדר לעומת מה שעובר בזום. ובבית? אין לאן לברוח, אתה כל היום תקוע עם האישה והילדים. אני אישית הולך בכל יום למשרד, אחרת זה היה נגמר בגירושין. אוהב את הילדים, אבל למי יש כוח לראות אותם מסתובבים סביבי 24/7?"

את הדברים האלה אומר מ., סמנכ"ל בכיר בחברת הייטק מצליחה מהשרון שסירב להזדהות בשמו מסיבות מובנות. כלפי חוץ, מאכילים אותנו בחצי השנה בערמות של קלישאות. עבודה מהבית היא העתיד, הטכנולוגיה הפכה אותנו לנגישים, תוכלו לעבוד מכל מקום על הגלובוס ועוד כהנה וכהנה. צריך גם לזכור את החיסכון העצום לחברה ולעובדים - פחות משרדים, יותר עבודה נטו בגלל ניכוי זמן ההתניידות ועוד. עולם מושלם, לא?

פנינו ללא מעט נושאי משרות בכירות כדי להתראיין בשמם לכתבה הזאת. כולם אמרו ש"אין מה לעשות, זו המציאות היום", אבל אוף רקורד השמיעו חלקם ביטויים חריפים מאוד כנגד הסיטואציה. איש מהם לא רצה להתראיין בשמו. "יש לי מחויבות לעובדים שלי", אמרה לנו מנכ"לית בכירה, "אני לא יכולה לשקף להם מה שאני באמת חושבת".

"עבודה מהבית נתפסת לרוב כצורת עבודה גמישה, המאפשרת לעובדים ולעובדות לאזן בין דרישות העבודה ודרישות הבית והמשפחה", אומרת ד"ר רונית ויסמל-מנור, מרצה בכירה בסגל הבכיר של המחלקה לניהול וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה, "אולם מחקרים מראים כי היא דווקא יכולה להקשות על האיזון, כיון שהיא יוצרת טשטוש גבולות בין העבודה למשפחה ובכך מובילה לתחושות של עומס, לחץ וקונפליקט עבודה-משפחה. לעבודה מהבית יש גם השלכות מגדריות הן על המסגרת המשפחתית והן על העבודה עצמה. בתקופת הקורונה, ובעיקר כאשר היה סגר, במשפחות רבות שני בני הזוג היו חייבים להסתגל לעבוד במקביל מהבית בזמן שהילדים מתרוצצים סביבם ולדאוג לבישולים, כביסות ועוד".

מ. מסכים: "כולם מדברים על עבודה מהבית בקונטקסט של חיסכון כסף למעביד, אבל זה לא העניין. איך בכלל אפשר לכמת תפוקה? זה משהו שיימדד רק אחרי חודשים או שנים והרי גם למצב בבית יש השפעה. אם אתה רווק אתה מתחרפן מזה שאתה לבד, ואם יש לך בן או בת זוג, מעצבן אתכם לראות אותם שם. כל אחד רוצה את הבית לעצמו מדי פעם, ועכשיו זה פשוט לא קיים. על ילדים אני בכלל לא מדבר".

"במסגרת מחקר שערכתי בחודשים האחרונים עם עמיתותיי, ד"ר אורית שמיר ופרופ' ורדה וסרמן, קיימנו ריאיונות עם זוגות ששניהם עבדו מהבית", מציינת ד"ר ויסמל-מנור, "מצאנו שהעומס והלחץ נחוו יותר על ידי נשים מאשר על ידי גברים. הסיבה המרכזית לכך היא שנשים במקביל לעבודה ביצעו את רוב המטלות בבית והטיפול בילדים, ולכן גם עבדו במרחב הציבורי של הבית (מהמטבח, הסלון, או מהגלריה שצופה על הסלון והילדים). הגברים באותן משפחות, עבדו לרוב באותן שעות מחדר העבודה שבבית, עם מעט מאוד הסחות. עם זאת, האבות שמחו לגלות שיש להם יותר זמן להיות עם הילדים בשעות אחר הצהרים, לשחק איתם ולעזור להם בלימודים, לאחר שסיימו את העבודה ב'משרד'. לכן, לאור הסקרים שמראים שעובדים מהבית מדווחים על יותר שעות עבודה וזמינות גבוהה מאוד למעסיק בימים אלה, על מעסיקים לוודא שהעבודה מהבית אינה מגדילה עוד יותר את הפערים המגדריים בשכר ובקידום, וזאת, למשל, על ידי אימוץ שיטות למדידת תפוקה על פי תוצרים ולא לפי שעות עבודה".

המעסיקים צריכים לאמץ שיטות למדידת תפוקה ולא לפי תוצרים. בוס בשיחת זום בדרך לעבודה

ד"ר אסתי אונגר-אבירם (צילום: אדוה אודיה עוגן)
"זה הרבה יותר מפרנסה או תפוקה", אומר מ., "Innovation ו-brainstorming, יצירתיות של צוות - זה לא עובד כל כך בזום. לעשות דברים חדשניים, לחשוב ביחד, לקבל פידבק מידי אחד מהשני ולייצר משהו שהוא גדול יותר מסכום החלקים - איך בדיוק תעשה את זה בזום? אתה כנראה תוכל לקבל תפוקה מהאנשים, אבל לא תקבל את היצירתיות ואת החדשנות ואת הסטרטאפים המטורפים, כשכל אחד תקוע בחדר ומתקשר דרך וידאו בין ארבעת הקירות שלו. כל זה בהנחה שיש לו תנאים טובים לעבודה בבית, מה שלהרבה אנשים אין".

"החיסרון העיקרי לארגון ולפרט טמון באובדן המפגש האנושי, החברתי והבלתי-אמצעי המתקיים בארגון הפיזי", אומרת הפסיכולוגית התעשייתית ארגונית ד"ר אסתי אונגר-אבירם, ראשת התכנית ללימודי תואר שני בניהול ופיתוח המשאב האנושי במכללה האקדמית ספיר, "היתרון התחרותי האמיתי של ארגון הוא באיכות ובמחויבות של המשאב האנושי המרכיב אותו. ארגונים הם קודם כל מערכות חברתיות, ונותנות מענה לצרכים החברתיים של החבריה כמו הצורך בשייכות ובזהות, ולצרכים אישיים ומקצועיים כמו הצורך בהכרה, בהערכה, בקידום ובהמשך התפתחות".

"מה מונע מעובד שלי ללכת ולעבוד אצל מישהו אחר?", קובע-שואל מ. "איזו הזדהות יש לו עם החברה אם הוא מכיר אותה דרך זום?" ואונגר-אבירם מחזקת: "היעדר אינטראקציה אנושית וחברתית פנים מול פנים, היעדר נוכחות פיזית במפגשי עבודה פורמליים ו/או בלתי פורמליים עם העמיתים והמנהלים מפחיתה מתחושת הזהות והשייכות הארגונית, יוצרת תחושה של ניתוק ומגבירה את תחושות הניכור והבדידות האישית ומקצועית. החיים בסביבה רוויה באי-ודאות ושינוי אינם מאפשרים לפרט לקבל החלטות ו/או לתכנן תכניות לגבי העתיד, בוודאי ביחס להמשך תעסוקה ופיתוח הקריירה, כמו גם לאופן ניהול מערכות יחסים והחיים בכלל. ה'מחיר' לתחושות אלו עשוי להיות כבד עבור הפרט מבחינת הבריאות המנטלית שלו ולהשפיע על הרווחה האישית שלו. הירידה במוטיבציה, הירידה בשביעות הרצון מהעבודה ומהחיים והירידה ברמות פריון הנם תוצרים נוספים הצפויים ממצב זה, ולכולם השלכות אישיות וארגוניות קריטיות".

ההזדהות נעלמת לחלוטין כשאין חיבור רגשי למשרד ולעובדים

מחקר שנערך בארצות הברית בסוף יולי בהחלט מאשש את דבריה של ד"ר אונגר-אבירם, כשעולה ממנו כי 69 אחוז מהאנשים שעובדים מהבית מראים סימני שחיקה שיכולים להוביל למחלות כמו לחץ דם גבוה, מחלות לב, השמנה, הפרעות קוגניטיביות ועוד. הבדידות מורידה את תוחלת החיים, ולא רק היא. בטור אישי שכתבה בפורבס ממש לפני ימים אחדים הקואוצ'רית אשלי סטאהל, היא מנתה עוד מספר אלמנטים שהופכים עבודה מהבית לבעייתית: חוסר היכולת להתנתק, חוסר השראה ומחסור באווירה תומכת. סטאהל הציעה פתרונות לכל הנקודות הללו, אבל האדם הוא יצור חברתי. הפתרון הטוב ביותר עבורו הוא לשוב לסביבה שהכיר כל כך טוב, זו שכבר לא ממש קיימת עבורו.

ובכל זאת, עד כמה שעבודה מהבית מעיבה גם על הבוסים וגם על העובדים, צריך להשלים עם העובדה שזו המציאות שלנו כרגע. "לעבודה מרחוק יש גם יתרונות רבים, אך הצלחתה תלויה בהחלטה ארגונית פורמלית המגובה במדיניות ובהסדרים ומצריכה מהארגון תכנון והקצאת משאבים הולמים", מסכמת אונגר-אבירם, "ניהול וביצוע עבודה מרחוק מצריך תשתית ואמצעים טכנולוגיים מתאימים והכשרות/הדרכות לעובדים לשימוש בטכנולוגיות אלו. היתרונות לארגון הם החיסכון הפוטנציאלי בעלויות השכירות של מרחבי עבודה/משרדים, עובדי תמיכה, עובדי ניקיון וכו'. השני הוא שארגונים המעסיקים יותר עובדים מרחוק נמצאו כרווחיים יותר הודות לרמות פריון גבוהות יותר, היעדרויות נמוכות יותר, רמות שחיקה נמוכות יותר, ושביעות רצון גבוהה יותר של עובדים אלו. היתרון השלישי הוא יכולת ההעסקה של מומחים מובילים בתחומם מרחבי העולם. הטלקומוניקציה הפכה את המומחים לנגישים ללא קשר למיקומם הגאוגרפי. ארגונים יוצרים צוותים וירטואליים ממומחים ויועצים מרוחקים כשיטת עבודה מועדפת הודות ליתרונותיהם לרבות פתרונות איכותיים ומקצועיים לסוגיות מורכבות".

היא טוענת כי יש גם אפקט פסיכולוגי חיובי בסיפור: "בהשוואה לעובדים המבצעים את עבודתם פיזית בתוך הארגון, עובדים מרחוק מדווחים על רמות גבוהות ומשמעותיות יותר של פריון, גמישות ושביעות רצון. נמצא גם שעובדים מרחוק משקיעים יותר שעות עבודה בפועל בהשוואה לעמיתיהם העובדים פיזית בארגון. עובדים אלו מדווחים על פחות הסחות/הפרעות ועל יכולת ריכוז מוגברת במהלך העבודה. נמצא שרמות שביעות הרצון מהעבודה ומהחיים אופטימליות כאשר העבודה מרחוק מתבצעת כיומיים בלבד משבוע העבודה הרגילה. על כן, חשוב לבחון באופן פרטני ולגופו של תפקיד, מהו התמהיל הרצוי בין כמות העבודה מרחוק לעומת זו המתבצעת פיזית בארגון".

https://finance.walla.co.il/item/3385096              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה         (ניהול: למבזק)        
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מרחם על מי שמרגיש כך Baznoded 08.09.20 04:39 1
     זו בהחלט אמירה והרגשה לגיטימית ולא משנה עד כמה אדם אוהב את ילדיו ואת אשתו Mr W 08.09.20 04:56 3
         אתה צודק ביריון 08.09.20 05:10 5
         מחזק רד_ג'ון 08.09.20 10:12 40
         מדויק קרלוס 08.09.20 10:16 43
     יש מושג שנקרא מרחב אישי לבוב 08.09.20 05:09 4
         הבעיה היא שהאדם הוא קודם כל חיה חברתית, זה בגנים שלו והוא לא יכול לחיות זמן רב בבידוד טרמי 08.09.20 08:37 30
             צודק גולנציק 08.09.20 10:11 39
     זה נובע מהמציאות שבבתים בישראל בדרך כלל אין חדר עבודה. ShocKi 08.09.20 07:40 14
         מחזק רד_ג'ון 08.09.20 10:14 42
             ככה היה לאבא שלי. Whereismymind 08.09.20 11:00 49
                 תרבות שונה לגמרי משלנו. רד_ג'ון 08.09.20 11:01 50
  גם זה... לא מובן לי oby 08.09.20 04:43 2
  המלך עירום ואף אחד לא מוכן להודות בכך. ללא פגישות מיזדרון וחדר אוכל - אין יצירתיות. יש קפיאה על השמרים. פלדל 08.09.20 05:10 6
     בדיוק! מליאודס 08.09.20 07:58 18
     מה שופן היה עושה בלי פגישות בחדר אוכל? ג'רי 08.09.20 08:03 19
     נכון מאוד ינשוף 08.09.20 08:04 20
     סיכמת את זה קצר וקולע yaboosh 08.09.20 08:04 21
     אתה צריך לחכות חצי שנה? אתה מבין זאת היטב כמו גולנציק 08.09.20 10:14 41
     מסכים מאוד Mr W 08.09.20 16:28 59
     נכון מאד!! protos 08.09.20 16:33 60
  בתור אחד שהתעקש על עבודה מהמשרד אוהב 08.09.20 06:56 7
     תלוי באופי האדם והחברה, בתפקיד הספציפי, במצב המשפחתי וכו'. אני עובד חלק ניכר מהזמן מהבית וטוב לי כך Dark Blue 08.09.20 07:00 8
  לדעתי עובדים יותר. תפוקה קצת גדלה. אבל יצירתיות וזמינות חיסרון. Zair 08.09.20 07:11 9
  כתבה מגמתית שבאה להחזיר את העבדים למשרדים. העבודה מהבית פתחה להמון אנשים את העיניים. Spook 08.09.20 07:13 10
  לא מבין את הטענות לגבי חוסר יצירתיות... הישיבה במשרד זה מה שעושה את זה? שיחות מסדרון על LO-DAALI 08.09.20 07:24 11
     +1 ג'רי 08.09.20 07:55 16
     עכשיו תדמיין שבאך ופיקאסו צריכים לפתח מוצר שיש בו גם מוזיקה וגם צבעי שמן פומפיה 08.09.20 08:19 25
         מערכת ויצירתיות אלה שני דברים שונים. ג'רי 08.09.20 08:22 26
             יש קשר בין מערכת ליצירתיות פומפיה 08.09.20 08:33 27
                 העובדים מביאים את היצירתיות בתחומם. בכל מערכת יש אנשים שאחראים לממשקים. ג'רי 08.09.20 08:36 29
         הרגע תיארת את לאונרדו דה וינצ׳י... הייתה לו סדנא בבית וחלק גדול מהעבודות שלו נעשו במחשכים LO-DAALI 08.09.20 12:36 58
     אדיסון הקים חברה ועטף עצמו באנשים חכמים פיניקית 08.09.20 09:16 37
         נכון, אדיסון, לעומת טסלה, היה קודם כל איש עסקים טוב ולא ממציא. ג'רי 08.09.20 09:18 38
         מי אמר לשבת לבד בבית? פשוט מקום העבודה הוא המקום האחרון שמעורר אצלי יצירתיות LO-DAALI 08.09.20 12:32 56
  העיקר לא תהיה שפעת אנטי וירוס 20 08.09.20 07:26 12
     מתברר שאתה נגד התפתחות וקידמה אניהיא 08.09.20 08:58 33
         להיפך כל הזום והשטויות האלה זה להפוך אותנו לרובוטים אנטי וירוס 20 08.09.20 08:59 34
             אם לא שמת לב, האינטרקציה יורדת עם השנים ללא קשר לקורונה אניהיא 08.09.20 09:02 35
                 הופכים אותנו לסייבורגים לאט לאט ואין לי שום דבר נגד האינטרנט אנטי וירוס 20 08.09.20 09:13 36
  איזה בולשיט, Johnnie Walker 08.09.20 07:37 13
  פייסבוק ''רשת חברתית'' = עבודה ''מהבית'' האינג'יניר 08.09.20 07:51 15
  לא מסכים בכלל עם מה שנכתב. חדשטח 08.09.20 07:56 17
  האם מי שלא מסכים עם מה שנכתב מבצע תפקיד ניהולי? yaboosh 08.09.20 08:08 22
  לפחות 90% מהעובדים מהבית עושים עבודות מונוטוניות שלא נדרש בהן יצירתיות, רק לציית להוראות. דני מכפר סבא 08.09.20 08:08 23
     דווקא מי שכן יצירתי לא צריך את המשרד ג'רי 08.09.20 08:10 24
  אני, אישית, למרות שיכול לעבוד רק מהבית מבחינת התפקיד, מקפיד לעבוד חצי חצי (ולרוב, מדובר בחצאי ימים, חצי יום A_G 08.09.20 08:35 28
  לדעתי התשובה תלויה בשאלה פשוטה Mrs M 08.09.20 08:50 31
     ולמה שלא יהיה לו/ה מנדי 08.09.20 17:32 62
  הבעיה הכי גדולה לטעמי זה העובדה כי אתה כמעט לא יוצא מהבית וזה גורם לדאון Zeide 08.09.20 08:53 32
     כ״כ נכון דולב 08.09.20 10:55 47
     כל אחד שונה. Whereismymind 08.09.20 11:04 51
         בגלל זה כתבתי לטעמי Zeide 08.09.20 11:07 52
             יש גינה ענקית :) Whereismymind 08.09.20 11:09 53
                 אז בגלל זה אתה לא בדאון Zeide 08.09.20 12:22 55
  האידיאל יהיה עבודה היברידית. קרלוס 08.09.20 10:16 44
     +1 קפטן הוק 08.09.20 11:12 54
  מה האלטרנטיבה. מכיר מקום עבודה שרצה לבטל עבודה מהבית וכשחזרו לעבוד בחברה תוך יום נמצא שם חולה קורונה. אלכסנדר 08.09.20 10:53 45
  גם לי היה מאוד מאוד קשה לעבוד מהבית דולב 08.09.20 10:54 46
     +10 ג'רי 08.09.20 10:57 48
     אהבתי את הרעיון. סוציו 08.09.20 17:39 64
  התרבות משנה את עצמה בעל כורחה ככה נראים שינויים בהרגלי הצריכה. Rota 08.09.20 12:36 57
  זה מאמר קליקבייט, זה לא נכון. מנדי 08.09.20 17:27 61
  לפני הקורונה - תענוג. אחרי - סיוט. סוציו 08.09.20 17:37 63

   
   
Baznoded לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
17517 הודעות, 84 מדרגים, 164 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    04:39   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מרחם על מי שמרגיש כך  
בתגובה להודעה מספר 0
 

אין לאן לברוח, אתה כל היום תקוע עם האישה והילדים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
31981 הודעות, 298 מדרגים, 596 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    04:56   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. זו בהחלט אמירה והרגשה לגיטימית ולא משנה עד כמה אדם אוהב את ילדיו ואת אשתו  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ההיפך הוא הנכון, לגלגל עיניים צדקניות ולהגיד אחרת, זו צביעות טהרנית במירעה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
62302 הודעות, 306 מדרגים, 507 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    05:10   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. אתה צודק  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רד_ג'ון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.13
3464 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:12   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. מחזק  
בתגובה להודעה מספר 3
 
  
עם כל האהבה שבעולם למשפחה, לעיתים אדם צריך את המרחב שלו בשביל לעבוד ולפרנס.


Nothing Is True In This World Everything Is Permitted


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
13852 הודעות, 63 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:16   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  43. מדויק  
בתגובה להודעה מספר 3
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
לבוב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.11.19
10173 הודעות, 54 מדרגים, 101 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    05:09   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יש מושג שנקרא מרחב אישי  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
כל אחד צריך גם את " הלבד שלו "
מי יותר מי פחות            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
טרמי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 21.6.17
5860 הודעות, 30 מדרגים, 28 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:37   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הבעיה היא שהאדם הוא קודם כל חיה חברתית, זה בגנים שלו והוא לא יכול לחיות זמן רב בבידוד  
בתגובה להודעה מספר 4
 
  
מעבר לכך יש גם מחקרים שמוכיחים שבידוד וריחוק חברתי מתמשך פוגע אפילו במערכת החיסון האישית של המתבודדים..            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גולנציק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.8.12
6780 הודעות, 51 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:11   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. צודק  
בתגובה להודעה מספר 30
 
  
והכי קטע .. מבקשים אלפי שקלים עבור הרישום לבית הספר...

פחות הוצאות אחזקה , פחות שעות לימוד , נותנים לילדים המון שיעורי בית שילמדו לבד ....

אנחנו ממשיכים להיות פרה חולבת , למרות שהמשק נמצא במצב לא פשוט והרבה מובטלים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ShocKi
חבר מתאריך 2.9.03
8272 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:40   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. זה נובע מהמציאות שבבתים בישראל בדרך כלל אין חדר עבודה.  
בתגובה להודעה מספר 1
 
  
ולבני הבית אין גבולות.
כלומר כשאתה יושב בפינת אוכל ועובד לא ברור לבני הבית שאתה עובד. אתה מקבל מטלות תוך כדי לעבודה וזה הבעיה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רד_ג'ון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.13
3464 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:14   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. מחזק  
בתגובה להודעה מספר 14
 
  
אצל מרבית מחבריי האמריקאים לאבא (ברוב הסיטואציות המפרנס העיקר) ישנו חדר עבודה, במידה והוא עובד מהבית משעות הבוקר עד אחהצ אף אחד ״לא מורשה״ להכנס (כמובן שניתן אבל זה פוגע בפרודקטיביות).

ציינתי את אב המשפחה, יש מקרים רבים שישנם גם 2 חדרי עבודה האחד לאב והאחד לאם.


Nothing Is True In This World Everything Is Permitted


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Whereismymind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
9889 הודעות, 104 מדרגים, 192 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:00   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  49. ככה היה לאבא שלי.  
בתגובה להודעה מספר 42
 

ההינו בודקים גבולות שההינו קטנים, מנסים להכנס מהחלון, מהדלת בשקט בשקט.
הבנו שלא כדאי לעשות את זה בסוף            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
רד_ג'ון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.11.13
3464 הודעות, 13 מדרגים, 26 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:01   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  50. תרבות שונה לגמרי משלנו.  
בתגובה להודעה מספר 49
 
  


Nothing Is True In This World Everything Is Permitted


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
oby לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 23.4.15
7898 הודעות, 63 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    04:43   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גם זה... לא מובן לי  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אוהב את הילדים, אבל למי יש כוח לראות אותם מסתובבים סביבי 24/7?"


ליכוד = שמאל (תלונות לביבי) מיינסטרים מדיה (BBC, CNN,MSNBC,ערוץ 12, ערוץ 13 , ערוץ 11) = פייק ניוז


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פלדל
חבר מתאריך 10.7.13
10300 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    05:10   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. המלך עירום ואף אחד לא מוכן להודות בכך. ללא פגישות מיזדרון וחדר אוכל - אין יצירתיות. יש קפיאה על השמרים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

זכורני שאת הרעיונות הכי טובים מצאנו בחדר האוכל בשרטוט על מפית נייר. כך גם בפינת הקפה.
עבודה מהבית טובה אולי לסתם עבודה סזיפית פשוטה, אבל לא עבדת צוות שדורשת פתרונות יצירתיים.
אני מניח שבעוד חצי שנה עד שנה תבוא ההתפכחות. פתאום חברות יגלו שהן קפאו על שמריהם. שיפרו מוצר שכבר פותח וקיים, אבל יש קשיים בפיתוח / המצאה של מוצר חדש.
והניבון...
אין לי ספק שכל מי שעובד מהבית מרגיש את הניבון המחשבתי. אין הפריה הדדית. הזום לא עושה את זה. זה להרגיש סתם כמו לעבוד מול פייסבוק עם קצת טיק-טוק פה ושם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מליאודס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.11.18
1243 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:58   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. בדיוק!  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:03   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מה שופן היה עושה בלי פגישות בחדר אוכל?  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.09.20 בשעה 08:31 בברכה, ג'רי
 
או, לחילופין, סיקורסקי?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ינשוף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.6.14
4361 הודעות, 33 מדרגים, 66 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:04   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. נכון מאוד  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yaboosh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
17583 הודעות, 80 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:04   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. סיכמת את זה קצר וקולע  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  


"אוטוטו בועת הנדל"ן מתפוצצת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
גולנציק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 5.8.12
6780 הודעות, 51 מדרגים, 94 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:14   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. אתה צריך לחכות חצי שנה? אתה מבין זאת היטב כמו  
בתגובה להודעה מספר 6
 
  
שכתבת וכולם יודעים זאת..

רוצים ילדים זומבים , עובדים ממושמעים ,, למכור יוצר ריטלין :-)            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mr W לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.1.17
31981 הודעות, 298 מדרגים, 596 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    16:28   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  59. מסכים מאוד  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
protos לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.8.18
2801 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    16:33   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  60. נכון מאד!!  
בתגובה להודעה מספר 6
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אוהב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.05
18376 הודעות, 109 מדרגים, 212 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    06:56   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. בתור אחד שהתעקש על עבודה מהמשרד  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
בחודש הקרוב עובד לסירוגין אבל בחצי השנה האחרונה, עבדתי רק מהמשרד, מזדהה עם כל מילה.
ההפרדה הזו בין בית לעבודה היא דבר מתבקש. כשאתה עובד וחי באותו המקום, הגבולות מיטשטשים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Dark Blue לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.4.12
11362 הודעות, 100 מדרגים, 149 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:00   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. תלוי באופי האדם והחברה, בתפקיד הספציפי, במצב המשפחתי וכו'. אני עובד חלק ניכר מהזמן מהבית וטוב לי כך  
בתגובה להודעה מספר 7
 
  
מרגיש גם יותר פרודקטיבי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zair לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.4.12
3235 הודעות, 13 מדרגים, 22 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:11   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. לדעתי עובדים יותר. תפוקה קצת גדלה. אבל יצירתיות וזמינות חיסרון.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

הפתרון עבודה חלקית מהבית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Spook לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.12.12
17810 הודעות, 115 מדרגים, 226 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:13   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. כתבה מגמתית שבאה להחזיר את העבדים למשרדים. העבודה מהבית פתחה להמון אנשים את העיניים.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
משרד זה מקום שצריך להגיע אליו פעם פעמיים בשבוע לפגישות, וזהו.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LO-DAALI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
32370 הודעות, 144 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:24   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. לא מבין את הטענות לגבי חוסר יצירתיות... הישיבה במשרד זה מה שעושה את זה? שיחות מסדרון על  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
הפרק האחרון של האנטומיה של גריי? נו באמת.
כאילו שבאך, פיקאסו או אדיסון עבדו בקומה החמישית עם עוד 40 עובדים וערכו כל היום הפסקות קפה...
אינטראקציות חברתיות מפרות יש בהמון מסגרות, ואני דווקא מרגיש הרבה יותר מופרה כשאני משוחח עם חברים מתחומים שונים לחלוטין משלי.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:55   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. +1  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
האנשים היצירתיים ביותר בהיסטוריה לא ישבו במשרד עם 50 אנשים מ-9 עד 18. עבודה כזו מדכאת יצירתיות.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פומפיה
חבר מתאריך 23.5.20
1541 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:19   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. עכשיו תדמיין שבאך ופיקאסו צריכים לפתח מוצר שיש בו גם מוזיקה וגם צבעי שמן  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
כל אחד יצירתי לעצמו, אבל זה לוקה בחסר ברמת מערכת            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:22   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. מערכת ויצירתיות אלה שני דברים שונים.  
בתגובה להודעה מספר 25
 
  
בכל מערכת אתה בכל מקרה צריך לקבוע ממשקים בין התחומים השונים. מי שקובע את הממשקים יכול להתייעץ עם האנשים גם בצורה מקוונת או, לחילופין, פעם בתקופה מסוימת בפגישה בחוף הים ולא במשרד (אם רוצים לעודד יצירתיות).            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פומפיה
חבר מתאריך 23.5.20
1541 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:33   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. יש קשר בין מערכת ליצירתיות  
בתגובה להודעה מספר 26
 
  
הנקודות המשיקות שהזכרת הם העובדים עצמם - הם מביאים את היצירתיות. ולגבי שיחות זום: אני חושב שאין תחליף לאינטראקציה יומיומית, בקרה בין אחד לשני ושיח פורה.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:36   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. העובדים מביאים את היצירתיות בתחומם. בכל מערכת יש אנשים שאחראים לממשקים.  
בתגובה להודעה מספר 27
 
  
ואת הממשקים מעדכנים בתדירות הרבה יותר נמוכה ולכן אין שום צורך בפגישות תדירות ובטח לא בישיבה במשרד.

מי שרוצה לעודד יצירתיות יכול גם להיפגש פעם בשבוע בשקיעה בחוף הים ולחשוב על רעיונות חדשים לממשקים.

אין בין זה לבין עבודה במשרד שום קשר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LO-DAALI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
32370 הודעות, 144 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    12:36   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  58. הרגע תיארת את לאונרדו דה וינצ׳י... הייתה לו סדנא בבית וחלק גדול מהעבודות שלו נעשו במחשכים  
בתגובה להודעה מספר 25
 
  
כי איך נאמר - זה לא היה הכי חוקי בזמנו...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
פיניקית לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.10.13
30883 הודעות, 119 מדרגים, 223 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    09:16   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. אדיסון הקים חברה ועטף עצמו באנשים חכמים  
בתגובה להודעה מספר 11
 
  
הוא לא ישב לבד בבית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    09:18   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. נכון, אדיסון, לעומת טסלה, היה קודם כל איש עסקים טוב ולא ממציא.  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.09.20 בשעה 09:28 בברכה, ג'רי
             תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
LO-DAALI לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.14
32370 הודעות, 144 מדרגים, 270 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    12:32   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  56. מי אמר לשבת לבד בבית? פשוט מקום העבודה הוא המקום האחרון שמעורר אצלי יצירתיות  
בתגובה להודעה מספר 37
 
  
לעומת זאת בירה עם חבר בגינה - ממציאים את העולם מחדש.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנטי וירוס 20
חבר מתאריך 6.4.20
6300 הודעות, 53 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:26   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. העיקר לא תהיה שפעת  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
31899 הודעות, 228 מדרגים, 447 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:58   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. מתברר שאתה נגד התפתחות וקידמה  
בתגובה להודעה מספר 12
 
  
אין רע בסטירה מדי פעם כדי לעודד מערכות להתייעל (כולל מערכת החינוך).

התרגלנו להיות רובוטים וכבשים מובלות, שכל איתגור של המערכות נתקל בתגובות כמו שלך (בכל אשכול של קורונה והשלכותיה).

תנשום. הכל יהיה בסדר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנטי וירוס 20
חבר מתאריך 6.4.20
6300 הודעות, 53 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:59   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. להיפך כל הזום והשטויות האלה זה להפוך אותנו לרובוטים  
בתגובה להודעה מספר 33
 
  
בלי שום אינטראקציה עם אנשים            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אניהיא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.1.16
31899 הודעות, 228 מדרגים, 447 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    09:02   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. אם לא שמת לב, האינטרקציה יורדת עם השנים ללא קשר לקורונה  
בתגובה להודעה מספר 34
 
  
אולי תבוא בטענות על המצאת האינטרנט שאתה משתמש בו.

בילדותי היו משחקי חצר וחברה, אבל הדור של היום רגיל למשהו אחר.

זאת הקידמה. לטוב ולרע.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אנטי וירוס 20
חבר מתאריך 6.4.20
6300 הודעות, 53 מדרגים, מינוס 4 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    09:13   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. הופכים אותנו לסייבורגים לאט לאט ואין לי שום דבר נגד האינטרנט  
בתגובה להודעה מספר 35
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Johnnie Walker
חבר מתאריך 1.7.19
5450 הודעות, 53 מדרגים, מינוס 3 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:37   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. איזה בולשיט,  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
העבודה מרחוק היא נפלאה, לא צריך לבזבז זמן על פקקים וחיפושי חניה, מתפנות כל יום לפחות עוד שעתיים. לא צריך לראות פרצופים מעצבנים במשרד ולהעמיד פנים כל היום כאילו בא לך לראות אנשים שאתה לא סובל.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
האינג'יניר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.7.14
32170 הודעות, 140 מדרגים, 276 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:51   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. פייסבוק ''רשת חברתית'' = עבודה ''מהבית''  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חדשטח לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.5.08
30043 הודעות, 142 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    07:56   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. לא מסכים בכלל עם מה שנכתב.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
yaboosh לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.5.07
17583 הודעות, 80 מדרגים, 151 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:08   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. האם מי שלא מסכים עם מה שנכתב מבצע תפקיד ניהולי?  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
לעובד הפשוט שיש לו מטלות יומיות לבצע ולא מגדיל ראש, בהחלט מרגיש שהוא מצטיין, התפוקות שלו גדולות וכו.
למי שמבצע תפקיד ניהולי זה בדיוק ההיפך,
בדרך כלל אין לו עבודה סזיפית לשבת מול המחשב,
רוב העבודה היא לנהל את המטלות, להניע קדימה את הצוות/המחלקה/ האגף/ החברה.
ולעשות את זה בשלט רחוק שכולם בבית זה בלתי אפשרי.


"אוטוטו בועת הנדל"ן מתפוצצת"


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דני מכפר סבא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.8.11
24301 הודעות, 93 מדרגים, 142 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:08   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. לפחות 90% מהעובדים מהבית עושים עבודות מונוטוניות שלא נדרש בהן יצירתיות, רק לציית להוראות.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
פס הייצור של המאה ה 21. הכתבה מתייחסת לעשרה אחוז שכן ומתעלמת מצבא הפקידים האפורים שיכולים לחתום על טפסים, לתת שירות לקוחות וכד מכל מקום. גם מבונקר תת קרקעי.


הסיבות לשמאלנות: https://themetrix2222.blogspot.com/2018/07/blog-post.html


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:10   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. דווקא מי שכן יצירתי לא צריך את המשרד  
בתגובה להודעה מספר 23
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 08.09.20 בשעה 09:01 בברכה, ג'רי
 
לפי רוב המדדים הפסיכולוגיים, סוג האישיות של אנשים יצירתיים הוא הפוך מסוג האישיות שזקוק לעבודה במשרד.

למשל, על פי מודל המשושה של הולנד, רעיונות+אנשים נמצא בצד המנוגד של המשושה מאשר קונפורמיות.

https://en.wikipedia.org/wiki/Holland_Codes            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
A_G לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.7.11
34330 הודעות, 130 מדרגים, 209 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:35   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. אני, אישית, למרות שיכול לעבוד רק מהבית מבחינת התפקיד, מקפיד לעבוד חצי חצי (ולרוב, מדובר בחצאי ימים, חצי יום  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מהבית וחצי יום מהמשרד).


היתרון?
להנות משני העולמות, כלומר, עובד מהבית כשהילדים במסגרות, עובד מהמשרד כשהילדים בבית.
בימים שהילדים לא מסגרות עקב חופש/סגר, מנסה לעבוד מהבית יחד איתם, ועדיין יש לי חצי יום של עבודה נטו במשרד.

גם במשרד זה נחמד, כי מצד אחד אפשר לפגוש אנשים, מצד שני, הרוב עובדים מהבית אז אין עומס אנשים.
            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Mrs M לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.7.19
611 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:50   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. לדעתי התשובה תלויה בשאלה פשוטה  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
האם לעובד יש בבית מרחב אישי שקט לעבודה או לא.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מנדי
חבר מתאריך 1.1.19
4884 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    17:32   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  62. ולמה שלא יהיה לו/ה  
בתגובה להודעה מספר 31
 
  
באמת ?            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zeide
חבר מתאריך 2.3.15
23212 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    08:53   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. הבעיה הכי גדולה לטעמי זה העובדה כי אתה כמעט לא יוצא מהבית וזה גורם לדאון  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
יום שישי ושבת הוא כמו אוויר לנשימה אף יותר ממה שהוא היה בין אם יש לך משרד קטן בבית ובין אם לא            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דולב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.14
7806 הודעות, 64 מדרגים, 121 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:55   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  47. כ״כ נכון  
בתגובה להודעה מספר 32
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Whereismymind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
9889 הודעות, 104 מדרגים, 192 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:04   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  51. כל אחד שונה.  
בתגובה להודעה מספר 32
 

אני מבלה את רוב הזמן שלי בבית בלי קשר לקורונה כבר 10 שנים ואני ממש לא בדכאון לכל אחד יש מבנה אישיות שונה, אני למשל נכנס לדכאון שאני רואה רכבי הסעות מסיעים עובדים בשש בבוקר לעבודה, זה דכאון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zeide
חבר מתאריך 2.3.15
23212 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:07   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  52. בגלל זה כתבתי לטעמי  
בתגובה להודעה מספר 51
 
  
ואגב זה לא דיכאון זה דאון.

מקווה שיש לך מרפסת אם אתה נמצא רוב היום בבית            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Whereismymind לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 28.5.15
9889 הודעות, 104 מדרגים, 192 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:09   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  53. יש גינה ענקית :)  
בתגובה להודעה מספר 52
 

אני גר ביחידת דיור שבניתי בשטח ומשכיר את הבית הגדול למשפחה זהב.
רציתי לבנות בריכה אבל הם בקשו שלא כי יש להם ילדים קטנים אז אני זורם איתם.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Zeide
חבר מתאריך 2.3.15
23212 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    12:22   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  55. אז בגלל זה אתה לא בדאון  
בתגובה להודעה מספר 53
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קרלוס לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.9.17
13852 הודעות, 63 מדרגים, 95 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:16   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  44. האידיאל יהיה עבודה היברידית.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
קפטן הוק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 7.8.11
12579 הודעות, 58 מדרגים, 111 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    11:12   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  54. +1  
בתגובה להודעה מספר 44
 
  צֶדֶק צֶדֶק תִּרְדֹּף


            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
אלכסנדר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 8.2.12
1161 הודעות, 6 מדרגים, 12 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:53   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  45. מה האלטרנטיבה. מכיר מקום עבודה שרצה לבטל עבודה מהבית וכשחזרו לעבוד בחברה תוך יום נמצא שם חולה קורונה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
נאלצו להחזיר את כולם לעבוד מהבית.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
דולב לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.9.14
7806 הודעות, 64 מדרגים, 121 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:54   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  46. גם לי היה מאוד מאוד קשה לעבוד מהבית  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
אבל זה תלוי בכל כך הרבה גורמים: כמה ילדים יש, באילו גילאים הם, כמה הם נוחים ומה גודל הבית וכמות החדרים.

הדבר הטוב ביותר לעתיד הוא להקים בכל בניין/שכונה מקום עבודה לחסוך את הפקקים. אנשים מעבודות שונות יתקבצו לשם ויעבדו משם עם חיבורי אינטרנט מהירים אמינים עם פרטיות. אפשר לבנות גם קשרים יותר אמיתיים כשאתה בשכונה שלך... והכי טוב - אם אתה עובר עבודה אתה נוסע עדיין לאותו מקום            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
ג'רי
חבר מתאריך 2.2.15
9542 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    10:57   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  48. +10  
בתגובה להודעה מספר 46
 
  
החברות היו יכולות לרכוש מנויים לעובדים שלהן עבור משרדים שכונתיים (בסגנון wework). וזה באמת היה יכול לתרום גם ליחסי שכנות טובים יותר.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סוציו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3367 הודעות, 91 מדרגים, 182 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    17:39   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  64. אהבתי את הרעיון.  
בתגובה להודעה מספר 46
 

אני יודע שהיו יישובים שעשו משהו כזה.
אני יכול לחשוב על בניין רב-קומות שיקצה את מועדון הדיירים לטובת עמדות עבודה או מתנ"ס קהילתי שיקצה חלל/צבנה לטובת הרעיון.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
Rota לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.18
11459 הודעות, 43 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    12:36   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  57. התרבות משנה את עצמה בעל כורחה ככה נראים שינויים בהרגלי הצריכה.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
מקסים.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
מנדי
חבר מתאריך 1.1.19
4884 הודעות
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    17:27   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  61. זה מאמר קליקבייט, זה לא נכון.  
בתגובה להודעה מספר 0
 
  
ההיפך הוא הנכון. גם ילדים מקבלים עבודות לבית לחופש הגדול. גם תיכוניסטים מקבלים הביתה עבודות גמר למגן ולבגרות. הם מבצעים אותם, בחריצות, ברצון וביצירתיות. לא מובנות החוכרות הללו, רק לכתוב הפוך על הפוך, כדי לשמור תקן, לקבל שכר חודשי על ריק, לקבל פנסיה תקציבית, ע"ח כספי המיסים של הציבור.            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
סוציו לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
3367 הודעות, 91 מדרגים, 182 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באלול תש''פ    17:37   08.09.20   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  63. לפני הקורונה - תענוג. אחרי - סיוט.  
בתגובה להודעה מספר 0
 

פעם, כשהייתי צריך יום רגוע או לעשות קצת סידורים בבית - הייתי עובד מהבית.
כוס קפה, ציפורים בחלון ותוכניות בוקר בטלוויזיה. כיף.

אבל כשכל המשפחה איתך בבית אי אפשר באמת לעבוד למרות שעובדים יותר.
שלא לדבר על פרוייקט הכנת הארוחות שגוזל זמן רב ודורש כישורים שאין לי.

בקיצור, לא האמנתי שאי פעם אגיד זאת אבל אני מתגעגע למשרד...            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
   
   


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות